Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 13 lis 2019, 20:27

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
O księżnej Dianie w Cannes

Tegoroczny Festiwal Filmowy w Cannes wzbudza kontrowersje. Wszystko za sprawą filmu "Nielegalne zabójstwo". Jego producentem jest Mohammed Al Fayed. Milioner postanowił stworzyć obraz o spisku na życie księżnej Diany oraz jego syna Dodi Al Fayeda a także ich tragicznej śmierci w 1997 roku.

Al Fayed nigdy nie przestał uważać, że oboje padli ofiarami spisku brytyjskiej rodziny królewskiej, która nie mogła przejść obojętnie obok romansu księżnej z muzułmaninem. Poza tematem filmu, kontrowersyjne są także zdjęcia, które mają pojawić się filmie, przedstawiające umierającą księżną. 14 lat temu wykonał je jeden z paparazzi obecny na miejscu zdarzenia. Po premierze obrazu w Cannes, film ma zobaczyć cały świat. Brytyjczycy są oburzeni. W Zjednoczonym Królestwie zakazano emisji filmu.

daks

http://afterparty.pl/newsy_artykul,3167.html

Cytuj:
Cannes: Krytycy atakują kontrowersyjny film o księżnej Dianie

2011-05-13

W Cannes odbyła się premiera filmu, którego widzowie jako pierwsi na świecie obejrzeli zdjęcia umierającej księżnej Diany. Po premierze miała miejsce burzliwa konferencja prasowa, podczas której krytycy atakowali film zarzucając, że jest zrobiony na zlecenie ojca partnera księżnej Dodiego Al-Fayeda i przedstawia tragiczną historię w sposób jednostronny.

Rozbity samochód, w którym jechali księżna Diana, Dodi Al-Fayed oraz kierowca Paul Allen
Pierwsze recenzje są dla filmu filmu "Nielegalne zabójstwo" ("Unlawful Killing") druzgocące. Jeden z krytyków "Daily Mail" napisał wprost, że obraz jest po prostu nudny.

- Nie chciałem zrobić filmu sensacyjnego i nie uważam, że taki zrobiłem. Jest to wręcz sądowa analiza wydarzeń i odbywającego się po nim procesu. Zakwestionowałem go i mam nadzieję, że pokazuje on widzom, że nie wszystko wygląda tak, jak to przedstawiano - powiedział po premierze reżyser filmu Keith Allen,

Jednak największe kontrowersje wzbudziło pokazanie po raz pierwszy zdjęć umierającej Diany, które zaraz po wypadku w paryskim tunelu wykonał jeden z paparazzich. Na fotografiach wyraźnie widać sylwetkę i twarz księżnej w doszczętnie zniszczonym Mercedesie.

Dla Allena zdjęcia umierającej Diany nie są na tyle rażące, jakby to się innym wydawało. - Nie mogę mieć nadziei, że akurat to wam się spodoba... Mam tylko nadzieję, że obejrzycie te zdjęcia mając otwarte umysły - powiedział.

"To nie jest atak na brytyjską monarchię"

Krytycy wytknęli Allenowi, że niezbyt dokładnie uwypuklił fakt finansowania filmu przez jedną ze stron sporu - ojca Dodiego, który z własnej kieszeni wysupłał ponad cztery miliony dolarów. Reżyser bronił się dziś w Cannes, że zwracał się o pomoc do wszystkich brytyjskich telewizji, ale żadna z nich nie chciała mieć z filmem nic wspólnego. - Al-Fayed wyłożył pieniądze, bo nikt inny nie chciał - odpierał ataki Allen.

To nie przekonywało adwersarzy, bo za pieniędzmi arabskiego milionera poszły też konkretne oskarżenia. W dokumencie wielokrotnie, z ust bliskich księżnej i samego Al-Fayeda padają zarzuty pod adresem brytyjskich elit o morderstwo niewygodnej księżnej.

- To nie jest atak na brytyjską monarchię - odpowiedział Allen. - Owszem w filmie padają pytania o udział estabilshmentu w tym wydarzeniu i o związki z rodziną królewską - dodaje jednak.

"Film mógłby być gorzką pigułką"

Film miał premierę w Cannes, następnie ma być pokazany w USA. Na pojawienie się na brytyjskich ekranach nie ma raczej szans.

- Opcja pokazania ocenzurowanego filmu w Wielkiej Brytanii jest na razie odległa - komentuje Allen. - A szkoda, bo w film mógłby być gorzką pigułką do przełknięcia, po zalewie cukru związanej z królewskim ślubem.

http://m.tokfm.pl/Tokfm/1,109983,9594583,Cannes__Krytycy_atakuja_kontrowersyjny_film_o_ksieznej.html

http://www.prisonplanet.pl/

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 maja 2011, 16:11 
VIP Member
Awatar

Edukacja ludzi postępuje.
Czyżby ŻYDZI już nie kontolowali całego przemysłu filmowego ???

Sprawa dot. tragicznej śmierci księżnej Diany nie jest czysta i tyle. :ninja:

Pewna znana mi osoba która przypadkiem poznała osobę z bliskiego otoczenia Diany i osoba ta nie ma - jak uważa i twierdzi - wątpliwości, że nie był to zwyczajny - jakich wiele - wypadek. :evil: Za dobra była, przeszkadzała, poznała prawdę o rodzie królewskim albo nadszedł czas na rytuał. :evil:

Awatar użytkownika

Według autora tego artykułu nowy film o Dianie przedstawia rodzine królewską jako rasistów,gangsterów a księcia Filipa jako psychopatycznego kobieciarza.

Cytuj:
Cannes: Diana film slams UK royals as 'gangsters'
Share
By JILL LAWLESS
Associated Press
Published: Friday, May. 13, 2011 - 5:43 am
Last Modified: Friday, May. 13, 2011 - 10:08 am

CANNES, France -- According to a provocative new documentary at the Cannes Film Festival, Britain's royals are racist "gangsters in tiaras" and Prince Philip is a womanizing psychopath.

Read more: http://www.sacbee.com/2011/05/13/362444 ... z1MMGVRgsq

http://www.sacbee.com/2011/05/13/3624443/cannes-diana-film-slams-uk-royals.html

http://www.prisonplanet.pl/

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

"Australijski adept ujawnia sławnych satanistów"

całość tutaj :

http://radtrap.wordpress.com/2011/12/22 ... atanistow/

-i z linka pochodzą informacje o Księżnej Dianie :

.....KSIĘŻNA DIANA

Hekate i Diana były boginiami nocy a tunel Point de’Alma znajduje się pod skrzyżowaniem. Gdy spojrzymy na wystawę ku pamięci Diany w Harrodsie – kompletnej z rybymi pęcherzami i kielichem – wszystko wydaje się być jasne. I ta pochodnia , jest wszędzie, nawet na jej grobie. Jednym ze znaczeń pochodni – oprócz Berła – jest złote nasienie 13 rodzin królewskich Europy. Diana była trzymana z dala od potajemnych działań swej rodziny z powodu jej braku chęci podporządkowania się. Gdy urodziła Williama nie była już potrzebna, zresztą słusznie. Wypełniła swoje zadanie. Jej śmierć była wisienką na torcie.

Księżna Diana była owieczką wśród wilków. Została wybrana ze względu na krew Stuartów. Jej ojczym, Peter Shand Kydd w koloniach zajmował się nie tylko hodowlą owiec. Został zainicjowany w szeregi Loży Alpha na kilka lat przed śmiercią Normana Lindsaya, tak mi powiedziano. Nie wiem czy kiedykolwiek się spotkali, lecz nie zdziwiłoby mnie to. Obaj lubili łatwy seks i monogamia w ich wypadku nie była możliwa.

Jego misją było zniszczenie i tak już osłabionego małżeństwa rodziców Diany, i spowodowanie u niej problemów emocjonalnych. I udało mu się! Biedna, piękna, głupia Diana o niewinnych oczach nigdy nie osiągnęła wyżyn intelektualnych, dlatego też była idealna na potrzeby swego zadania. Książe William? Karol nie jest jego prawdziwym ojcem, zdecydowanie… to samo tyczy się księcia Harrego, jednak jego poczęcie było wynikiem działania na złość oraz chwilowego zauroczenia. Ojciec Williama jest obywatelem świata, rezyduje we Francji. Nigdy go nie spotkałem, lecz ci którzy mieli tą przyjemność byli pod wrażeniem i przerażeni jednocześnie. Jeśli Szatan posiada swojego zastępce na Ziemi – z pewnością jest nim ten człowiek.

-=-plus dodatkowe informacje:
Symbolika memoriałów księżnej Diany

do poczytania tutaj:

http://radtrap.wordpress.com/2011/12/21 ... nej-diany/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]