Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 paź 2020, 7:51

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Film nakrecony w Polsce
... 01101101 01110101 01100101 01110010 01110100 01100101
phpBB [video]

wiele ukrytych wiadomosci, znakow , obrazów zapisanych w dzwieku - totalna łamiglowka .
Jakies przemyslenia?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 paź 2015, 0:06 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

prze ra ża jące :D

... 01101101 01110101 ... WYJAŚNIENIE
phpBB [video]

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

pewnie ktoś z tego forum to nakręcił dla jaj albo nabijania popularności. :wacko: Potem się ujawni i będą go pokazywać w DDTVN :P Był tu nawet taki podobny filmik, animowany o końcu świata, prezydentach i jezusach. Wielu w mojej opinii zbyt nadgorliwych się pod nim wypowiadało :P
Beka że kolo rozsyła sam swoje arcydzieło do największych węszycieli spisków. Nawet się połakomię i zapytam, kim jesteś człowieku publikujący haha.
Gud dżob mister dziób. Dziś wierzyć internetom (dodam, że pierwszego stopnia, dostępnym dla mojej matki, babki i całej pobliskiej gimnbazy) to jak dobrowolne pozbycie się mózgu.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Ma ktoś więcej wyjaśnień odnośnie tego filmiku? W sieci jest tego sporo, ale trzeba się przedzierać przez fora, cedzić informacje itp. Jeśli ktoś na coś trafi, to chętnie poczytamy.
Od siebie dodam, że kod binarny w tytule nie tyle znaczy śmierć, albo death ile muerte, czyli śmierć, ale po hiszpańsku. Łacina jest dość uniwersalna, po co dawać tytuł w kodzie binarnym - jestem w stanie zrozumieć. Czemu akurat po hiszpańsku? Jakiś fanatyk Santa Muerte?
Trzeci piątek 13-go jest w listopadzie. Ciekawe czy to całkiem niezły, acz kiczowaty żart czy może rzeczywiście coś się stanie. 5-go listopada jest legendarna data, kiedy to Guy Fawkes próbował wysadzić brytyjski parlament. Robi się ciekawie :D Dodajmy do tego jeszcze parę rzeczy, pobawmy się tym. Mogą wyjść niezłe teorie, albo kompletne bagno :D
Łapcie jeszcze link. Nie widzi mi się, żeby to była Zofiówka, ale ludzie szaleją tu na jej punkcie:
https://twitter.com/Exen/status/656818668614078464

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Ann_Lakszmi pisze:
5-go listopada jest legendarna data, kiedy to Guy Fawkes próbował wysadzić brytyjski parlament. Robi się ciekawie :D Dodajmy do tego jeszcze parę rzeczy, pobawmy się tym. Mogą wyjść niezłe teorie, albo kompletne bagno :D
Łapcie jeszcze link. Nie widzi mi się, żeby to była Zofiówka, ale ludzie szaleją tu na jej punkcie:
https://twitter.com/Exen/status/656818668614078464

No to jeśli chcesz zrozumieć datę 5 listopada i ogólnie co się dzieje teraz na Ziemii gorąco zachęcam do obejrzenia serialu Mr Robot. Uważam, że opisuje on to, co się aktualnie tutaj dzieje oraz niedaleką przyszłość. Ogólnie poruszający, ale nie chcialbym spoilować, mam wiele ciekawych przemyśleń co do serialu! Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Jest wątek odnośnie serialu. Coraz bardziej mam na niego ochotę ;) A datę 5 listopada raczej w miarę rozumiem. Raczej chciałam zwrócić uwagę na ostatni, trzeci piątek 13 i 5 listopada w tym samym miesiącu... w listopadzie :) Jeśli ten filmik to jakaś creepypasta, żart to jest on wykonany genialnie acz dość kiczowato. Nie wydaje mi się, żeby materiał był kręcony w Zofiówce, aczkolwiek jest na jej ścianach trochę dziwnych symboli (za wyjątkiem klasycznego grafitti fallusa). Zaraz Halloween a tutaj się robi coraz bardziej creepy. Super :D

Awatar użytkownika

Myślę, że zawsze można przyjrzeć się głębiej czemuś takiemu. Sam mam kilka własnych wniosków odnośnie tego. Oczywiście, większość tego typu "ostrzegawczych" produkcji pojawiających się wcześniej okazała się złudna, to jednak zawsze warto do czegoś takiego podejść z małą lupą. Załóżmy, że pewne grono osób naprawdę jest w posiadaniu wiedzy o jakimś wydarzeniu, które ma się w niedługim czasie wydarzyć, to czy nie chcieliby przekazać jakichś informacji możliwie każdemu, a czy ktoś to poprawnie zrozumie to już inna sprawa. Nawet jeśli sto takich filmików okaże się żartem, to zawsze może być jeden, który był prawdziwy. Taki filmik teoretycznie jest dostępny dla każdego, ponadto jest szybko przekazywany, bo ludzi zawsze interesowało coś tajemniczego, coś dziwnego, więc daje to dosyć dobry efekt. Może też być taka sytuacja, że jakiś tam filmik faktycznie coś przekazywał, ale wydarzenie o którym przestrzegał, zostało udaremnione lub w jakiś sposób plany się pokrzyżowały i po prostu do tego nie doszło. Wtedy dany filmik nie był sam w sobie kłamstwem, ale to co chciał przekazać się nie wydarzyło. Dla zwykłego człowieka od razu jasne jest, że filmik był pierdołą, a wcale tak nie musiało być. Ale to tylko takie założenia, najpewniej to kolejna "zabawka", jakich wiele było wcześniej.

Nie należy też popadać w paranoję i na siłę wyszukiwać coś i łączyć z tym co najlepiej pasuje bo takim sposobem można do wielu wniosków dojść, niekoniecznie prawidłowych. Ale wyśmiać lub bez głębszego przyjrzenia się z góry założyć, że to zwykły żart też najlepszym pomysłem nie jest. To, że 95% ludzi, którzy stykają się z takimi filmikami, nie stać na nic innego jak tylko wyszydzający komentarz, świadczy właśnie o tym, jak w ludziach zabijana jest dedukcja, zdolność spojrzenia na coś w nieschematyczny sposób. Potem się dziwić, że miliony ludzi daje się nabierać i prowadzić przez rząd jak stado baranów.

Na tej analizie widać w ilu miejscach jest ukryty jakiś "przekaz". Filmik był opublikowany 5 miesięcy temu zdaje się.
phpBB [video]

Możliwe też, że to następna rzecz która ma na celu namieszać nam w głowach i próbować wpoić kolejny to nadchodzący koniec, czego charakter jest złudny i ma programować nas na ciągły lęk przed czymś w rodzaju apokalipsy.

Jednak uważam, że warto takie rzeczy wziąć pod lupę. Zastanawiam się lecz nad tym, czy taki przekaz faktycznie na coś by się zdał (załóżmy, że jest prawdziwy), jedynie w przypadku zdarzenia się tego, mielibyśmy pewność, że ostrzeżenie było prawdziwe. Jednak co nam wtedy po tym? Może daje to jakąś szansę nie wiem, ucieczki? Zależnie od tego czego dotyczyłoby takie ostrzeżenie.

Myślę jednak, że głównym celem jest tutaj zaszczepienie nam do umysłu lęku, obawy przed "czymś", więc cyklicznie dostrzegamy takie rzeczy, a po nich pojawiają się następne. Jak wiadomo wywoływanie u ludzi STRACHU przed jakąś katastrofą, na nasze nieszczęście jest od zarania dziejów czymś bardzo pożądanym.

napewno nie jest to film jakiegos "blazna" , "szalenca" , a raczej kogos szalenie inteligentnego badz wg mnie jakiejs grupy ludzi . Stworzyc takie zagmatwane dzielo nie jest latwo. Mi sie rzuca w oczy najbardziej oczywiista rzecz- stroj typka . Uzywali go lekarze do walki z dzumą - i w tym kierunku bym sie sklaniał - czy nie zostanie niedlugo wypuszczony jakis wirus ktory zdziesiatkuje populacje

http://gadgetzz.com/2015/10/12/this-cre ... -our-mail/
http://gadgetzz.com/2015/10/22/breakdow ... 1b-x-1371/
na tej stronce jest sporo znaków i przekazów powyłapywanych z filmiku

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Mam parę przemyśleń jednak nie jest to nic jakoś szerzej niezauważalnego, wystarczy minimum wiedzy i spostrzegawczości.

Pierwsze co się rzuca w oczy to strój co prawda jest przerażający, jednak jeżeli przyjmiemy możliwość epidemii dżumy to, jest możliwość, że chcą do tego wykorzystać "Uchodźców" którzy, z tego co donoszą media mainstreamowe lub mniej, przynoszą choroby u nas dawno niewidziane. Jednak z drugiej strony skoro media o tym mówią to po raz kolejny może być to dezinformacja, a ktoś wykorzystuje strach ludzi sytuacyjnie.
Co do samej ścieżki dźwiękowej się nie wypowiem, jednak dla mnie faktycznie brzmi dosyć dziwnie, jednak trzeba by było sporej wiedzy i umiejętności by to rozpracować, a ja niestety takowej nie posiadam. :(
Następnie co mi się rzuciło w oczy to oczywisty kod morse'a, który jest przekazywany za pomocą "światełka"
Znajduje się na ręce co może tylko mnie, ale zawsze kojarzyło mi się z motywem "Boskim"
Nieprzypadkowy także jest plener moim zdaniem, wszystko wydaje się być umieszczone w postapokaliptycznym środowisku, co ma potęgować wrażenie strachu.
Tak samo jest ciekawie pokazany motyw upływania czasu, przez zmianę otoczenia, a także nagłą zmianę położenia postaci.
Innym słowem, wydaje mi się to mistrzowsko zaplanowany i wykonany filmik, który raczej dużo wspólnego z prawdziwym ostrzeżeniem nie ma.
Spójrzmy na to z innej strony, gdybym ja faktycznie chciał ostrzec społeczeństwo to wykorzystałbym bardziej tradycyjne formy komunikacji, także wysłałbym ten filmik wszędzie gdzie jest to po prostu możliwe, na pewno nie w jedno miejsce, na pewno nie ukrywałbym tego w bądź co bądź przerażającym filmiku.
Samo skomplikowanie sprawia, że ludzie się tym interesują, jednak nie każdy by w takie coś uwierzył, niestety jesteśmy jako społeczeństwo strasznie otępiali na różne sygnały.

Takie moje zdanie, mniej lub bardziej trafne, no cóż... Czekać trzeba.

Awatar użytkownika

Ann_Lakszmi pisze:
Jest wątek odnośnie serialu. Coraz bardziej mam na niego ochotę ;) A datę 5 listopada raczej w miarę rozumiem. Raczej chciałam zwrócić uwagę na ostatni, trzeci piątek 13 i 5 listopada w tym samym miesiącu... w listopadzie :) Jeśli ten filmik to jakaś creepypasta, żart to jest on wykonany genialnie acz dość kiczowato. Nie wydaje mi się, żeby materiał był kręcony w Zofiówce, aczkolwiek jest na jej ścianach trochę dziwnych symboli (za wyjątkiem klasycznego grafitti fallusa). Zaraz Halloween a tutaj się robi coraz bardziej creepy. Super :D

Hmmm... No dobra, co do daty 13 listopada, to jak dotychczas tylko to się pojawiło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niezi ... -listopada

Jestem ciekaw, ale jakoś odpycha mnie ten filmik, nawet oryginału nie obejrzałem.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
....Poza obrazami ukrytymi w dźwięku, również i w samym wideo można było odnaleźć tajne przekazy a nawet adres Białego Domu. Szczególnie interesująco brzmi zdekodowana przez jednego z internautów wiadomość, która wygląda tak.
Obrazek

“Powstaje nowy porządek. Dołączysz bądź upadniesz. Wirus rozprzestrzenił się zbyt daleko; musi zostać powstrzymany. Wyrwiemy go z korzeniem. 13 i 50 spłoną."
....
http://innemedium.pl/wiadomosc/zagadkow ... ilm-polski

Ludziee,to pierdoła wszechczasów.Albo tych czasów.
Jaki Otwock?Wystarczy naprawdę osobisty kaftanik.Dobrze zapiąć i orgazm jak znalazł.
Co za problem do ścieżki dźwiękowej sobie samemu dorobić ścieżkę videoi ekscytować tym innych?
Ja wymiękam,bajzel na kółkach,dwóch-z dodatkowymi podpórkami,dla rówonwagi :boisie:

Awatar użytkownika

Interesujące... uważałam filmik za świetny i dopracowany trolling, ale teraz sama już nie wiem. Może zbyt sceptycznie do tego podchodzimy przez to, że podobnych materiałów w sieci jest na pęczki.
Wczoraj wybił ostatni w tym roku piątek 13. I cóż się stało? No jednak coś się stało. Islamiści terroryzowali Paryż.
Myślicie, że to wszystko to tylko zbieg okoliczności? Może rzeczywiście warto wziąć na serio "death ile muerte"? Tyle było jasnowidzów i tyle przepowiedni a tu się coś rzeczywiście dzieje.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
01100110 01100001 01101100 01110011 01100101 00100000 01100110 01101100 01100001 01100111 00100000 00101101 01111010 01101110 01101111 01110111 01110101 00100000 01110111 01110011 01111010 01100101 01100011 01101000 01101101 01101111 01100011 01101110 01100101 00101100 01101110 01100001 00100000 01110010 01100001 01111010 01101001 01100101 00101100 01110000 01100101 01101010 01110011 01100001 01110100 01100101

eechch,kody ciemności.raczej złe powiązanie

Awatar użytkownika

∆AV

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]