Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 lut 2020, 6:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Witam.

Zaprezentowany został już na tym forum film przez EN.KI w zasadzie wywiad ExopoliticsTV z Whitleblower Aaron McCollum na temat festiwalu Enlightment.

http://www.festivalofenlightenment.com/

Poniżej cały wywiad w języku angielskim tylko rzecz jasna.

phpBB [video]

Oczywiście, McCollum to składacz puzzli obecnie, o czym sam mówi, ja mu jednak wielkiego kredytu zaufania nie daję, a traktuję jako zwykłą ciekawostkę to co mówi i nic więcej ; no i tak proponuję potraktować to.

Festival Of Enlightment, event tygodniowy od 13 do 19 czerwca 2011, jest co najmniej podejrzanym eventem szykującym się w USA. Pod hasłem "Global Transformation Event" próbują werbować ludzi na tego typu eventy, co z resztą widać, będą się rozreklamowywać zapewne w USA. Ale wielu z Was powie że przecież to USA i nas nie dotyczy. Nic bardziej mylnego. Satany zjednoczone nie śpią, oni jeszcze grają i wierzą w swoje oświecenia.
Więc przyjrzyjmy się ludziom którzy są zaangażowani w to :

http://www.festivalofenlightenment.com/Meet-the-Team.html
Założyciel tego. Biznesmeni, ogólnie po angielsku info jest. Moja notka : Nie znam, kto to jest, co to ma być ?

Ale bardziej przyjrzyjmy się tym "Speakers".

Lista :
Christine Arylo - nie znam
Dr. Linda Backman - tu jakieś powiązania z radiem Coast to Coast, ale i tak nie znam
Ale dobra... nie ma co się rozpisywać... sami spójrzcie

http://www.festivalofenlightenment.com/Speakers.html

Nie znam ich, nie wiem kto to jest, jakie mają intencje, co oni wiedzą, z jakiej stajni pochodzą, kto ich sponsoruje i tak dalej.
Nie są to ludzie na pewno których my poznaliśmy na przestrzeni czasu ostatniego i których poznało forum to, czy inne w Polsce.

Ale co mówi o tym McCollum w wywiadzie ? Mówi że sam ich nie zna. Że są podejrzani, że prowadzone będą jakieś selekcje i nabory na świetlne dzieci, czy będą mieszani w to właśnie jacyś potomkowie Plejadian, nie wiem, nie ogarniam tego (wywiad dla mnie trudny). Ogólnie dla niego to śmierdzi, ma kontakt z kimś rzekomo związanym z tym festiwalem, wszystko znajdziecie w wywiadzie.
Oczywiście wiem że nie zostanie przetłumaczony bo liczba tłumaczy tutaj jest mała, są zajęci, w dodatku są ważniejsze materiały, a szkoda, są też materiały których trzeba poddać weryfikacji - jak ten.
Ja tym ludziom nie ufam i nie zaufam. I osobiście nie życzę sobie by podawali się za przedstawicieli Ziemi za cały gatunek, co bez wątpienia chcą zrobić, również jak i Disclosure Project z programem CSETI.

Mamy tutaj próbę stworzenia new age'u takiego już z praktyki prowadzonego, za pomocą eventów, za pomocą spikerów i tak dalej, tutaj można mieć obawę o własnie new age.

Ale przybliżam się bardziej do tego co napisał Redmuluc o new age'u ostatnio a napisał tak :

redmuluc pisze:
Nowa Religia będzie dotyczyć tylko i wyłącznie związku z obcymi istotami.

redmuluc pisze:
Nie ma nic wspólnego z tymi bzdetami które usiłujecie wymyślić w celu odstraszenia i ograniczenia jedynej linii naszej obrony przed całkowitym zniewoleniem, czyli siła umysłu i nasze zdolności.
Pisałem już o tym, dopóki nie zostanie odkryta ostatnia karta karta Obcych czyli Draco. Objawią się jako nasi "stwórcy" co było główna pracą Sitchina od lat siedemdziesiątych, fałszowanie informacji o annunaki, ukrywanie faktów o nephilim i czuwających w Biblli co robi kościół od długiego czasu. Prawda jest taka że wszyscy zwalczający przejawy ludzkich możliwości i potęgi, pracują na rzecz zniewolenia ludzkości. Elity chcą zostać potomkami "bogów" i jak niewielu to rozpracowało, oni nas nie stworzyli ale zniewolili odbierając nam zdolności umysłowe. Biblia nie opisuje stworzenia człowieka ale prawdę o zniewoleniu człowieka, choć biblia to złe słowo, raczej oryginalne pisma. Nowa religia będzie połączeniem istniejących głównych religii z fałszywym bogiem potomkiem lub samym Jahwe draconem. W międzyczasie stworzono system blokujący przebudzenie duchowe w postaci właśnie tej której jesteś zwolennikiem.

I od tego mamy tego typu eventy, które się dziać będą. Po czym dalej napisał :

redmuluc pisze:
Niestety trzeba myśleć w tym wypadku w kategoriach strategii i taktyki a nie religii, mamy doczynienia z wrogiem który planuje 10 posunięć naprzód. Czyli planuje każdy aspekt, religii, oporu, przebudzenia, walki z przebudzeniem. Jeżeli myślisz że masz racje to oni przewidzieli że będziesz tak myślał, przewidzieli "moją" walkę i skutki tej walki oraz plany na przyszłość. Walka z wrogiem o współczynniku 1000 IQ jest zawsze przegrana, przewidzi każdy twój ruch. Dlatego dyskusja z takimi jak wy to strata czasu bo ja też znam wyniki tej gry.

Widzicie więc że planowanie mają we krwi, a wiecie też z filmów Everarda, czy Icke'a czy innych - że robią to nawet setki lat w przyszłość. Więc żaden problem dla nich zaplanować było i tak event o którym mowa, oraz inne zapewne które też są w planach :tak:

redmuluc pisze:
Pomyśl jak pokonać wroga który wie o tobie wszystko, wtedy może zrozumiesz w co bardzo wątpię reguły tej gry. Ty tych reguł nie ustalałeś, ty grasz dokładnie wg ich reguł. Kluczem są czynniki typu X czyli zmienne niewiadome, im więcej zmiennych niewiadomych tym trudniej przewidzieć wynik. Taki system gry nie zakłada znajomości przez ciebie przyszłości, podroży astralnych, zdalnego widzenia, telepatii, telekinezy i dziesiątek innych technik. To komplikuje równanie, im więcej komplikacji tym lepiej dla nas, stajemy się nie przewidywalni. Im bardziej jesteś przewidywalny tym bardziej jesteś przegrany. Dopóki nie zrozumiesz taktyki walki na tym poziomie, zawsze przegrasz. Tylko jedna rzecz nas uwolni - wiedza. Każda instytucja, system , filozofia, osoba która pracuje nad tłumieniem tej wiedzy pracuje dla NICH.

Pozwoliłem sobie pogrubić tekst i dobitnie się z nim zgodzić. Też to wynika z mojego rozpoznania.
Dodam od siebie że właśnie trzeba mieć świadomość tego, że siedzimy w kraju, w którym w sumie nic się nie dzieje aż takiego "grubego" jeżeli chodzi o przebudzenie, rozmawianie odważniej na tematy obcych, nauki i tak dalej.
W Satanach za to - machina jest rozkręcona, jesteśmy jak to Redmuluc podkreślał nie raz - DALEKO W TYLE za tym wszystkim. Temu uważam że wynikają problemy między niektórymi w zrozumieniu gry.
W kraju właśnie takim jak Satany - oni mogą bardzo dużo, mają podłoże i środki do tego oraz wielu naiwnych ludzi by stworzyć właśnie eventy, spotkania i różne jakieś inne operacje np Disclosure Project które idą ku zdemaskowaniu się, pokazaniu prawdziwego oblicza nadchodzącego czasu - jakimi założyć można śmiało że jest kontakt z ET's - ale nie przychylnymi interesom zwykłych ludzi na tej planecie, nie przychylnymi idei wolności.

To tyle.
W wolnym czasie i przy chęciach - poszukam więcej i wrzucę, bo to nie jest jeden puzzel, łączy się wiele na to.
Event jest dowodem na to, że new age to będzie relgia związana tylko i wyłącznie z kosmitami, których z resztą wielu rzekomych "light and love workers" przywitałoby z otwartymi rękoma bez weryfikacji.
A tego nie polecam sam.

Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony 05 lut 2011, 16:40 przez The Lantian, łącznie zmieniany 2 razy

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 lut 2011, 15:57 
VIP Member
Awatar

Cytuj:
... Walka z systemem to też system, bo człowiek traci czas z przepychankami z ludźmi tobie podobnymi. Ty nie walczysz z New Age, ty to tworzysz. To logika wielokrotnego odwracania.

Tysiąc punktów świetlnych by Bush i zgraja Lucis Trust. :evil:

Hakun: Matrix dziwna to gra żeby wygrać wystarczy przestać grać. (oczywiście nie oznacza to nicnierobienia).

ps.
Andro, mam nadzieję, że nie wziąłeś ostatnio niczego zbyt dosadnie do siebie.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Przetłumaczenie czym to jest:

Jak dla mnie to kolejna szeroka akcja Boba Geldof'a który zasłynął z koncertów LIVE AID głownie chodziło o pomoc dla Afryki i tu zanosi się też na taką działalność.
Bob jest głównym organizatorem, nie doszukiwał bym się jakiś sensacyjnych rzeczy w tym festiwalu ale oczywiście każdy ma prawo do swoich opinii.

Tłumaczenie z google translator

Live Aid stworzył świat usiąść i zwracać uwagę, aby pomóc cierpiącym głód uderzenie Afryki. Live 8 wezwał przywódców najbogatszych państw świata o anulowanie długu, pomoc i lepszych i sprawiedliwości handlowe dla najbiedniejszych ludzi na świecie.

Festiwal Oświecenie jest wezwanie do działania dla globalnej świadomości.

Festiwal będzie Oświecenia zmieniające życie doświadczenie dla każdego, kto bierze udział - tętniącego życiem, radosnego świętowania kreatywności i potencjału ludzkiego i inspiracji, aby żyć życiem swoich marzeń. Będziesz odkryć swój prawdziwy potencjał i nauczyć się rozwijania myślenia sprawia, że wszystko możliwe, a pielęgnowanie środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń.

W ciągu 7 dni i 7 nocy będzie doświadczenie szereg transformacji i inspirujące prezentacje, seminaria i warsztaty, które zabierze Cię w odkrywczą podróż, pokazują, jak zmienić swoje życie i dać środki do utrzymania, że zmiany po euforii Festiwal się skończył.

Serce w kształcie kuli ziemskiej

Dowiesz się, jak indywidualnych transformacji przyczynia się do zbiorowej wpływ na cały świat i co można zrobić, aby efekt pozytywnych zmian globalnych.

Festiwal Focus

• Peak Performance, jak zrealizować swój potencjał w życiu i działalności gospodarczej, osobiste inicjacji
• Quantum Skacze, fizyki kwantowej, badania serca i mózgu, nauki o świadomości
• Zrównoważony Lifestyle-zielone, trwałe, ekologiczne, odnawialne
• zdrowie i dobre samopoczucie oraz utrzymania i leczenia oraz
• Świadome życie i świadomość duchowości
• Natural Balance-czeniem z naturą, rodzimych i miejscowej kulturze
• podejmowania różnica - indywidualne i zbiorowe działania globalnego wpływu
• Creative Expression-art, fotografia, muzyka, instalacje interaktywne
• Taniec, muzyka, firewalking i innych doświadczeń transformacji
• Świadome Strefa Movie

Dodatkowe obszary

• Festiwal Młodzieży Oświecenia zorganizowanego dla dzieci i młodzieży, pre-teens i młodzieży
• sądy żywności z naciskiem na zdrowe, ekologiczne, zrównoważonych produktów
• prezentacje i doświadczenia naszego świadomego sponsorów
• Zakupy obszarze o świadomy produktów i usług
Be Inspired by Kreatywność

Festival of Enlightenment jest również świętem kreatywności w postaci muzyki i sztuki. Będziesz być rozpatrywane przez czołowych zespołów i muzyków, co plastycy i cieszyć się wszelkiego rodzaju kreatywność w inspirującym otoczeniu.

Artysta Szczotki
Wyrównaj Yourself

Prawdziwe szczęście zależy od odkrycia związku między umysłem, ciałem i duchem i życia swojego życia całkowicie opierają się na te zasady. Festiwal Enlightenment wam przedstawić liderów z każdej dziedziny wiedzy, jak można osiągnąć doskonałe życie, pokoju, radości, szczęścia i obfitości, która jest otrzymać.
aSmilingWorld
Inne Pomoc przekształcić swoje życie i swój świat - aSmilingWorld ®

Wpływy z Festiwalu trafi do aSmilingWorld ®, aby dać dzieciom i dorosłym możliwość wyrwania się z ubóstwa, poprzez prawo do edukacji i możliwości życia w obfitości. aSmilingWorld ® jest organizacją non-profit, która wspiera osobiste inicjacji i globalnej transformacji poprzez programy edukacyjne, wspieranie innych organizacji non-profit, lokalnych i międzynarodowych imprez, w tym Festiwal Oświecenia.

Pozdr

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Skoro chcą ujawnić ufo, stworzyć NWO czy zrobić nową religię - niech to zrobią. Pomyślimy później. Przecież i tak nic z tym nie zrobimy a palić umysłu domysłami nie ma co. :bangheadwall:

Swoją drogą dajcie mi obszerny tutorial jak przestać grać z tym, żeby nie zdechnąć z głodu i nie wylecieć z mieszkania. Chętnie się wyłączę na ZAWSZE. Mam dość obecnego trybu życia opierającego się na "zrób to i zrób tamto, a teraz idz spać żebyś jutro mogł zrobić znacznie wiecej za połowe mniej".

Szkoda, że tylko dwóch zrozumiało, że pora pójść dalej.
Reszta będzie "kochać", gdy Ty będziesz umierać.

syriuszA-nin pisze:
... Jak dla mnie to kolejna szeroka akcja Boba Geldof'a który zasłynął z koncertów LIVE AID głownie chodziło o pomoc dla Afryki i tu zanosi się też na taką działalność. ...

Geldof też już się oświecił do pomocy innym / Afryce jak Bono który właśnie zarobił na udziałach w facebook kilkaset milionów zielonych. :cooo?:

http://www.google.pl/#hl=pl&biw=1024&bih=413&q=bono+udzia%C5%82y+zarobi%C5%82+facebook&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=9b2a0343543f8d80

Usunięto dwa posty bez przenoszenia po uzgodnieniu z założycielem tematu.

Awatar użytkownika

Wiem wiem słyszałem o tym, jak również przekrętach Bono z U2 - który właśnie został bardzo skrytykowany przez swoich rodaków z Zielonej Wyspy - ale to już trzeba zagadać do jego sumienia.

Co do festiwalu - zobaczymy pożyjemy - nie można tylko we wszystkim doszukiwać się jakiś tajemniczych sensacji.
Bo co nie którzy już wieszczą jakieś wydarzenia z udziałem UFO i innych świetlnych wspaniałości.
Mnie się wydaje, że to wszystko będzie takie samo G.... jak ten projekt disclosure - no ale tak jak powiedziałem - pożyjemy zobaczymy.

Co do wszelkich akcji pomocowych - wszędzie zdarzają się nadużycia z powodu braku kontroli nad przepływem pieniądza. Np.fundacja THE ONE oskarżana jest że np. z 10 mln dotacji - 1,6% trafiło faktycznie do potrzebujących a np z tej sumy 5,1 mln $ kosztowało obsługa - czyli pensję dla dobroczyńców - ile z tego miał Bono - pewno sporo ......

Pozdr

Andromedan pisze:
Założyciel tego. Biznesmeni, ogólnie po angielsku info jest. Moja notka : Nie znam, kto to jest, co to ma być ?

Sam sobie odpowiedziałeś Andromedanie, to jest biznesmen. BIZNESMEN. Ludzie skupieni wokół pieniędzy bardzo często są "zainteresowani" sprawami "duchowości" etc, widać to w całym wysypie durnowatych książek typu "Zacznij być bogaty od teraz". (Tytuł to przykład, nie wiem czy istnieje takowy). Biznesmeni radzący maluczkim, jak wykorzystać prawo przyciągania, psychologię, NLP, percepcję pozazmysłową, filozofię wschodu, medytację itd do tego aby ludzie mogli sobie pozwolić na nowego merca i willę w paradajsie. Mniemam iż jest to celowe trywializowanie i mieszanie różnych dziedzin wiedzy przeklętej, ścieżek rozwoju świadomości (no dobra, nie mówię o nlp Mruga )o tym co się dzieje i kim jesteśmy, aby tworzyć zasłonę dymną i bałagan przez który trzeba się przebijać. Tak czy inaczej - biznes to biznes a biznesmen to biznesmen.

Cytuj:
Christine Arylo, transformational teacher, author and speaker, works as a catalyst for change, leading powerful virtual and in-person experiences for women and girls around the world. As the popular author of Choosing ME Before WE, Every Woman’s Guide to Life and Love, Christine’s opinions have been featured on ABC, CBS, FOX, and E! Entertainment TV, and in publications such as the Daily Om and The San Francisco Chronicle.

Wow. Zapraszana przez TAKIE stacje w związku z TAKĄ tematyką - :okok: :puknijsie: :hmmm:
Swoją drogą wszedłem na stronę, na której Jej książeczki, której tytuł przykuł moją uwagę - "Choosing ME Before WE" - jeśli dla tej Pani to jest ścieżka rozwoju to życzę Jej zdrowia i szerokiej drogi. Ale cóż zauważyłem - może trochę nie na temat - oprócz tego że trąci tam mądrościami dla niekochanych nastolatek ( :winko: ) jest zdjęcie Autorki, Ci Amerykanie mają dziwne twarze, takie kwadratowe i sztuczne. Ja wiem że "co kraj to morda inna" ale tutaj jest coś co mnie od dawna już trochę zastanawia w tej całej sztuczności Ich.. twarzy. Oni wogóle są jacyś dziwni. Mają jakąś manię na punkcie poradników tzw "codziennego" "życia". Tutaj też to się przewija. Wielu z mówców jak i sam organizator piszą książki na "różne" tematy. Podam przykład - inna z uczestniczek, pani Annie Burnside. Napisała książkę pt "Soul to Soul Parenting: A Guide to Raising a Spiritually Conscious Family". Ot, niby ładnie, cacy. Ale nie wydaje mi się, aby pary "siedzące w temacie", Świadome i Kochające, potrzebowały jakichkolwiek porad w kwestii wychowywania dziecka na Człowieka, przecież dziecko najwięcej uczy się od rodziców i potrafi wyczuć kiedy udają :) To tak jakby pisać książkę, poradnik, dla człowieka, który zbudował wspaniały pałac, poradnik "Jak dbać o pałac aby nie runął";
Rynek tego badziewia świadczy albo o długości macek NWO albo o kretynizmie zdecydowanej większości rasy ludzkiej, że łapią się na takiej bzdury. Co też świadczy o inwalidztwie umysłowym Mruga Oczywiście Może jednak sam sobie nakładam jakiś filtr?..

Acha. Cały event organizowany jest przez firmę Richter Scale, niby największą w Kolorado. Grube pieniądze tam się przewijają. To co to będzie koncert U2 czy co? A może to 'po prostu' American Way of Life, gdzie wszystko musi być największe, najszybsze, najgłośniejsze? Ta firma organizowała też eventy podczas kampanii wyborczej Obamy, z resztą jest tam lista ich klientów.

Na razie tylko tylę bo muszę uciekać od kompa. Moje wrażenie - zdecydowanie enwuo i dalsze robienie ludziom sieczki w głowach. Biedni Amerykanie.

Kurczę, muszę przestać pisać o takich sprawach bo wzbudza to negatywne emocje, poprzez podejrzenia, krytykę, nawet jeśli są uzasadnione :tak:

Pozdrawiam serdecznie

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]