Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 sie 2019, 0:16

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Na poczatku tylko stwierdze ze uwazam Biblie i inne tego typu pisma jako zrodla historycze z elementami proroctw, ktore wg mnie nie musza miec zupelnie nic wspolnego z religia. Uwazam ze przepowiadanie przyszlosci jest mozliwe i w zakresie ludzkich (bynajmniej obcych) mozliwosci. Mozliwe tez jest ze taki stan zeczy byl juz zaplanowany z wyprzedzeniem i opisany. Dzis odbierany jako proroctwo.
Uzyje do tego Bibli jako zrodla najbardziej mi poznanemu, a takze podsumowujac wszystkie informacje do dzisiaj mi poznane.

Mt [NT]24:24
24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych."

Czyz nie sa nam pokazywane znaki nadejscia czasu przemiany. obiekty ufo, piktogramy, cuda natury, podawane daty (2012), wywolywane katastrofy (np. HAARP?), sa nawet rzekome znaki w kosmosie (Spreparowane przez NASA itp?).

Tutaj mozna przeczytac co Biblia mowi o falszywych prorokach.
Tu mozna poszukac informacji o ww. w wersji polskiej

"zawod" proroka praktycznie nie zmienial sie od tysiecy lat i polega on na tym samym - wieszczeniu, przepowiadaniu historycznych zdarzen. Ale takze zdobywaniu poplecznikow i wyznawcow.
Wiec kim sa prorocy New Age, domyslcie sie sami..
Trzeba dolaczyc tez oficjalnych prorokow takich jak Obama, a przed nim Bushowie, i wielu innych.. wszyscy oni zapowiadali zmiany, usuwanie problemow, a kto tworzy i/lub naglasnia problemy? Kto odsuwa nas od szukania wlasciwej Prawdy poprzez demonizowanie oficjalnych falszywych prorokow zeby zdobyc poparcie, jednoczesnie mieszajac nam w glowach, miksujac fikcje z fikcja? Czyz nie biora oni pieniedzy? I nie mowie tu o oficjalnych transakcjach. Nic nie wiemy o tych ludziach. Byc moze niektorzy robia to nawet dla samej chorej idei.
Czy najstarsze przyslowie swiata, "jesli nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniadze", nie wystarczy?
Pieniadze = Wladza = Kontrola = Wszystko

Cytat:

Motywacja flaszywych prorokow sa Pieniadze:

Micheasz [Ksiega Micheasza]
3:9 Słuchajcież tego, książęta domu Jakuba
i wodzowie domu Izraela!
Wy, którzy brzydzicie się sprawiedliwością
i przekręcacie wszystko, co proste.
10 Wy, którzy krwią budujecie Syjon,
a nieprawością Jeruzalem.
11 Książęta jego sądzą za podarunki,
rozstrzygają kapłani jego za zapłatę3,
prorocy jego wieszczą za pieniądze,
powołują się jednak na Pana, mówiąc:
?Czyż Pan nie jest wśród nas?
Nie spadnie na nas nieszczęście?.
12 Przeto z powodu was Syjon
będzie jak pole zorany,
Jeruzalem rumowiskiem się stanie,
a góra świątyni - szczytem zalesionym

Czyzby byl to dowod na to ze czas "Zmiany" jest bliski?
Istnieje wiele watpliwosci co do wyzej wymienionych osobliwosci. Bo zdajemy sobie sprawe z tego, ze cokolwiek by sie nie dzialo, to jest kontrolowane przez Elity.
Kiedy wymyka sie cos z pod kontroli, jest to natychmiast sprawdzane i odpowiednie dzialania poczynione.
Gdyby jutro wiekszosc z tych ludzi zginela, myslicie ze cos by to zmienilo?
prawdopodobnie podnioslby sie krzyk w spiskowym spoleczenstwie, ktore jest wciaz tak male, ze "normalni" ludzie nie zwrociliby nawet uwagi..
Przycichloby na ten temat, a ze strachu lub braku mozliwosci, nowi agitatorzy by sie nie pojawili.. a nawet jesli, to sytuacja by sie powtorzyla. Tyle sie dzieje na swiecie i tyle ludzi ginie, ze nik nic nie zauwazy, a jesli jest madry to nie bedzie sie ukazywal..
Lecz tak sie nie dzieje. Poniewaz wydaje mi sie ze wszystko idzie zgodnie z planem.
Jestem zwolennikiem ruchu antyNWO, ale od dzisiaj nie wieze nikomu ani niczemu, mysle za siebie i troszcze sie o siebie i ew. bliskich..
Sytuacja jest identyczna jak w 1929 roku, tylko skala jest 10x wieksza.. no i doszlo wiele nowych elementow gry.
zginelo wtedy wiele ludzi, czerpcie wiedze z historii a nie z legend i mitow, ktore nie mialy miejsca.

Niedawne odkrycie kodu Biblii, takze potwierdza, ze zyjemy w czasach konca i trzeba byc czujnym.
Daniel Rozdzial 8 Weers 26 "Wez i ukryj interpretacje mego proroctwa, az do dni ostatnich"
pisze o tym ze kod zostanie zlamany kiedy bliski bedzie czas sadu.

Z ktorejkolwiek strony na to nie patrzac, cos sie niedlugo wydarzy.
Nie ufajcie nikomu, nawet mnie, moge sie mylic.
Przygotowany jestem na potezne dziala krytyki.. Dawajcie..

(przeniesione z prawdy2)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 cze 2009, 5:34 
VIP Member
Awatar

Również jestem zdania, że trzeba być bardzo ostrożnym i to w każdych czasach nie tylko jakichś przełomowych (chociaż wtedy akurat szczególnie).

Jedna z kart illuminati, tylko raz na nią natrafiłem w kompilacji na YT pokazuje piktogramy oraz różne manifestacje "nadprzyrodzone", w tego tylu materii trzeba być bardzo ostrożnym z tej prostej przyczyny, że sami nie możemy tego zweryfikować. To tak jak ofiara abdukcji zgłosiła by się do us army z prośbą o wyjaśnienie co właściwie się stało; jeśli jest tak jak twierdzi dr Greer, iż rozmawiał z zespołami wojskowych dokonujących uprowadzeń to taki adres byłby całkowicie chybiony i mógł by być ostatnim "odwiedzonym".

opis z kodu biblii dot. piktogramów nie pozostawia złudzeń:

The EVIL of the crop circles - from the heavens and the ARMY
Blue Beam?

Ja widzę to tak:
fałszywy "mesjasz" i jego spreparowane przyjście w oparciu o agendę realizującą obcy plan,
następnie dla tych, którzy nie dadzą się zwieść autentyczna zmiana, już ta właściwa, zbawienie?

dlatego chcą żeby jak najmniej do niej dotrwało - III w. św.

nast. stwierdzenie również nie pozostawia wątpliwiości:
"żywi będą zazdrościć tym, którzy zmarli, będą chcieć śmierci ale ona od nich odstąpi",
plamy na całym ciele, czyżby wylanie litu z chipów rfid pod wpływem jakiegoś czynnika zewn. (solar flare?); to byłoby b. bolesne.

Nie widzę absolutnie żadnego powodu żeby krytykować Twoją ostrożność.

Niektórzy z nas nie lubią indoktrynacji religijnej więc nie epatujmy innych indoktrynacją np. para-religijną jak w I cz. zeitgeist, która od razu taki mi podpadła, że film ten nie trafił na płyty prawdy (przynajmniej moje); ta zeitgeistowska propaganda z I cz. jest tak nieudolna i chybiona, że można dać się łatwo zmanipulować skoro II i III cz. są bliższe prawdy.
Przede wszystkim mamy tu wypaczone pojęcie siły stwórczej której personifikacja jest rażącym błędem i kompletnym niezrozumieniem otaczającej nas rzeczywistości, twierdzenie, że np. aura to szatański wymysł pozostawię bez komentarza inaczej musiałbym otrzeć się o szaleństwo żeby spróbować to zrozumieć; czyli niepokalane poczęcie jest ok. a in vitro beee 8-)

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ja z kolei się ostatnio zacząłem zastanawiać nad tym, czy jeśli Biblia nie została napisana przez masonów (czy kogoś takiego), to Apokalipsa została już wtedy zaplanowana. Oni teraz dopasowują swoje działania do znaków (znak bestii itp.), a fałszywymi prorokami nazywają ludzi takich jak David Icke, bo wiedzieli, że zawsze się tacy znajdą :)

Ale tak można daleko iść, tak jak w wywiadzie Jamesa z WingMakers dla Projektu Camelot. Matrix w Matriksie to już niezły odjazd :)

A to Wilcock pisał chyba o tym, że Illuminaci ogłoszą się potomkami Jezusa poprzez testy DNA z Całunem Turyńskim. I przygotowaniem na to miały być filmy w stylu kodu Da Vinci, czy "Grobu Jezusa" Jamesa Camerona.

Cthulhu pisze:
A to Wilcock pisał chyba o tym, że Illuminaci ogłoszą się potomkami Jezusa poprzez testy DNA z Całunem Turyńskim. I przygotowaniem na to miały być filmy w stylu kodu Da Vinci, czy "Grobu Jezusa" Jamesa Camerona.

Nawet jeśli by tak miało być, to i tak nie kupię tego; po owocach ich poznacie. iluminaci mają inne przykazania ;)

pewnie chodzi o to:

Obrazek

Wyjaśnienie mogą być tylko dwa:
1. biblia opisuje szereg zdarzeń i ktoś do tego dopasowuje i realizuje wydarzenia, szczególnie Apokalipsa.
2. biblia (w tym kod biblii) opisuje wydarzenia, których "ktoś" był świadkiem (niejako poza czasem). Zdarzenia te po prostu mają miejsce w naszych czasach o czym było wiadomo tysiące lat temu.

Tak czy inaczej, wyjaśnienie I czy II jest poprawne lub też nie, konkluzja jest tylko jedna, ludzkość nie ma o niczym bladego pojęcia a ktoś kto zna te wszystkie mechanizmy ma niezły ubaw z tego, że mrówki nagle odkrywają, że jest ich dużo a ponadto milion lat świetlnych od ich mrowiska są inne - nieco podobne. A to dopiero większy krok od poznania kolejnego ułamka rzeczywistości, a jaki jest kres wiedzy? czy w ogóle istnieje, czy też poprzeczka cały czas się podnosi jednakowo dla wszystkich; więc czy jakiś kres jest w ogóle możliwy i kiedy :roll:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]