Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 lis 2019, 1:21

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27 sty 2011, 12:52 
Fałszywe pojawienie się Jezusa w projekcie Blue Beam!

Hologramy, Haarp i dostosowanie Biblii do dnia apokalipsy w projekcie zwanym "Project Blue Beam"...
Projekt Blue Beam to nic innego jak sfałszowany krajobraz apokalipsy i powtórnego przyjścia Zbawiciela. Jak widzimy, wiele Religi trzyma swoich wyznawców w błędach i fałszywych świadectwach, tak więc powstaje projekt Blue Beam aby nawrócić oddalających się od danych wyznań wyznawców. Pierwszy świetlny projekt został wyświetlony w Norwegii w postaci spirali, co opisywaliśmy już na FAKTA. Po za tym każdy z nas przyzna że żyjemy w jakby to określić Biblijnych czasach apokalipsy, gdzie natura jest niszczycielska dla owego człowieka i zwierząt, a w sklepach zamiast pożywnych i zdrowych posiłków znajdujemy ładnie opakowane żywe trucizny. Projekt Blue Beam obejmuje środowisko NASA, a także opatentowaną broń HAARP. Za sprawą zjawisk i olbrzymiego hologramu, wnet odbędzie się światowy przekręt w którym zobaczymy powtórne przyjście Mesjasza. Dzięki jasnowidzom z przeszłości wiemy, że zanim przyjdzie prawdziwy mesjasz z wierzeń Biblijnych, to najpierw ukarze się fałszywy Zbawiciel za którym pójdą miliardy wyznawców.

Od 2000 roku projekt jest realizowany, a rozpoczął go atak na World Trade Center 11.09.2001 roku.

Bądźmy nie złudni iż będą znaki na Ziemi i na Niebie, oraz będzie dawane nam Fałszywe Świadectwo...

co o tym myślą STOP NWO POZNAŃ.....

Projekt BLUE BEAM – planowany przekręt wszechczasów

Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Forma holografii przypominać może telewizję dostarczającą wrażeń wizualnych, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek odbiornika. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę sprawiając, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie. Czy teraz już łapiecie czym w istocie będzie „fałszywe przyjście Chrystusa” i powrót fałszywych „bogów”?


Już w połowie lat 90-tych w środowiskach wojskowych i naukowych zaczęło roić się od plotek i spekulacji na temat dziwnej serii naukowych programów testowych. Jeden z tych programów nazywa się HAARP (o tym w szerzej w innym artykule), inny nazwano Projektem BLUE BEAM. Okazuje się, że rząd lub raczej „rząd cieni” – prawdziwi władcy tego świata - stworzyli broń, która nie tyle jest groźna dla ludzkiej fizyczności, ale stanowi zagrożenie dla ludzkiego umysłu. Projekt BLUE BEAM stanowi jeden z programów, który może mieć poważny wpływ na wartości moralne konkretnej osoby i na jej zdrowie psychiczne. Jedną z wielu możliwych zastosowań broni HAARP jest zdolność do projekcji obrazów w olbrzymiej skali na niebie, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że technika ta ma wykorzystywać sygnały, które mają bezpośredni wpływ na ludzki umysł w taki sposób, że nawet osoby niewidome będą mogły „zobaczyć” hologram! W ramach projektu BLUE BEAM możliwe ma być także przesyłanie dźwięku bezpośrednio do głowy człowieka, w procesie, w którym nasze uszy nie biorą udziału – dźwięk ma docierać bezpośrednio do mózgu w postaci impulsów elektrycznych. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę. Jednym słowem projekt ten sprawi, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie! I z całą pewnością ogromna większość z nich uwierzy w boski charakter tego „cudu”…

Dla bardzo wielu przeciętnych zjadaczy chleba wspomnienie o podobnej skrytej działalności władz wydaje się kompletnie szalone i nierealne. Na tym właśnie to wszystko bazuje – „przecież oni by nie mogli zrobić takich okropności” – myśli wielu. Ano niestety mogą, robili, robią i będą robić coraz gorsze rzeczy. Dzięki projektowi BLUE BEAM wizja jednego światowego porządku stanie się bardzo realna, a oto właśnie iluminatom chodzi. Projekt BLUE BEAM ma składać się z 4 głównych części, których realizacja ma ostatecznie doprowadzić do wprowadzenia nowej globalnej religii z jednym globalnym przywódcą. Jeden świat, jedna religia, jeden Bóg i jeden światowy rząd. Bez globalnej religii dyktatura nie jest możliwa, tak samo jak bez uniwersalnej wiary, nowy porządek świata nigdy nie nastąpi, to dlatego projekt BLUE BEAM jest tak ściśle trzymany w tajemnicy przed nami.

ETAP 1 – Fałszywe Odkrycia i rewizja prawd religijnych

Pierwszy z czterech kroków programu BLUE BEAM dotyczy rewolucji w obecnej wiedzy archeologicznej. Osiągnie się to poprzez przygotowanie i sztuczne wytworzenie trzęsień ziemi w ściśle określonych miejscach na planecie, w skutek czego nastąpią nowe odkrycia archeologiczne. Ukażą one wszystkim ludziom, że wszystkie doktryny religijne są oparte na zupełnie fałszywych tezach. Spreparowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane. Wywołanie trzęsień ziemi pozwoli dotrzeć do ukrytych obecnie obszarów wiedzy, które zdyskredytują obecne doktryny religijne. To pierwszy krok planu – zniszczenie obecnych wierzeń Chrześcijaństwa czy Islamu na planecie przy wykorzystaniu fałszywych „dowodów” z przeszłości. Być może zostanie ‘odkryta’ Arka Przymierza i to, co zostanie ‘znalezione’ w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych? A może nowe zapiski samego Chrystusa mówiące o zupełnie innych prawdach niż te, które znamy? Możliwości jest wiele.

ETAP 2 – Wielkie Przedstawienie

Krok drugi projektu BLUE BEAM już doszczętnie unicestwić obecne wartości religijne. Rozpocznie się gigantyczne „widowisko kosmiczne” z trójwymiarowymi optycznymi hologramami i dźwiękiem. Projekcja laserowa wielorakich obrazów obejmie dosłownie każdy zakątek świata w tym samym dokładnie czasie. Każdy otrzyma jednak nieco inny obraz, zgodnie z dominującą regionalną czy narodową kulturą – tak aby każdy zaakceptował to co widzi. Dźwięki – głos „Boga” rozlegać się będą w bezpośrednio w umysłach ludzi we wszystkich językach. Obecna technologia pozwala już na takie cuda. Obrazy zostaną przesłane przez satelity, które wezmą udział w projekcji, mającej miejsce na tzw. warstwie sodowej ziemskiej mezosfery, czyli około 90km nad ziemią. Warstwa sodowa (z ang. „Sodium Layer”) znajduje się w obrębie mezosfery i składa się z nie zjonizowanych atomów sodu. Grubość tej warstwy to około 5km. W procesie projekcji wezmą udział komputery, które skoordynują pracę satelitów. Holograficzne obrazy oparte będą na niemal identycznych sygnałach jak te wykorzystywane do produkcji obrazu lub hologramu o głębokiej perspektywie z wykorzystaniem fal akustycznych ELF, VLF i LF i zjawisk optycznych. Tak więc skutkiem tych wyreżyserowanych pokazów będzie ukazanie światu nowego „Chrystusa” – mesjasza, dla natychmiastowego wprowadzenia nowej światowej religii. Forma przekazów – szokująca i niezwykła, wobec niczego niespodziewającego się świata sprawi, że kłamstwo stanie się prawdą. Zakładam się o wszystko, że 90% ludzi padnie na kolana i w pierwszej fazie tych wydarzeń nie będzie nic podejrzewać. Może później z biegiem czasu ludzie pójdą po rozum do głowy – oby! Dlatego trzeba właśnie o tym wszystkich informować, by być przygotowanym i ustrzec się największego oszustwa w dziejach Ziemi. Będzie to naprawdę diabelsko przebiegła sztuczka mająca wmówić ludzkości wypełnianie się przepowiedni starożytnych kultur czy wierzeń o „ponownym przyjściu mesjasza” czy „apokalipsie”.

ETAP 3 – Elektroniczna telepatia i sztuczne myśli

Kolejny krok projektu BLUE BEAM to tzw. elektroniczna telepatia przy wykorzystaniu fal ELF, VLF i LF, które mają penetrować ludzie umysły i oddziaływać, a także interferować z naturalnymi myślami człowieka. Fale ELF (z ang. Extremely Low Frequency – skrajnie mała częstotliwość) należą do zakresu fal radiowych o częstotliwości od 3 do 30Hz i długości od 10-100 tys. km. Wykorzystywane są powszechnie przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych do łączności z zanurzonymi okrętami podwodnymi. Fale ELF budzą kontrowersje, gdyż znane jest ich niezwykłe oddziaływanie na ludzki mózg. Badania przeprowadzone na zakresie fal o częstotliwości 6-10 Hz pokazały, że fale takie mogą zmieniać naturalną częstotliwość pracy ludzkiego mózgu.

Fale mózgowe są to cykle aktywności bioelektrycznej mózgu. Charakterystycznym częstotliwościom fal mózgowych odpowiadają w dużym stopniu stany świadomości człowieka i tak wyróżniamy: fale gamma (od 40 do 100Hz), fale beta (od 12 do 28Hz), fale alfa (od 8 do 13Hz), fale theta (od 4 do 7Hz) i fale delta (od 0,5 do 3Hz). Rodzaj fal (zakres częstotliwości) wytwarzanych przez nasz mózg ma ścisły związek z czynnościami jakie wykonujemy. Przykładowo fale gamma towarzyszą działaniu, dużej aktywności człowieka, beta występują przy zwykłej dziennej aktywności, fale alfa podczas stanu relaksu, odprężenia, fale theta podczas snu i w fazach głębokiej medytacji czy hipnozy, fale delta podczas fazy najgłębszego snu, głębokiej medytacji itd. Tak więc oddziaływanie na ludzki umysł falami z zakresu skrajnie małej częstotliwości może zmieniać stany naszej świadomości, a także mieć wpływ na formułowane w naszych umysłach myśli.

Tak też w kolejnym etapie projektu BLUE BEAM każdy człowiek na Ziemi ma znaleźć się w zasięgu działania fal z zakresu ekstremalnie niskich częstotliwości, które wpłyną na jego myśli i działania. Fale zagłuszą nasze naturalne myśli i wykreują zupełnie nowe – sztuczne, które wpłyną na nasze zachowania i działania. Fale mają być emitowane za pośrednictwem satelitów z wykorzystaniem danych o niemalże każdym człowieku na ziemi, językach i dialektach. W tym etapie projektu BLUE BEAM znaczącą rolę odegrać może zestaw anten programu HAARP . Możliwe więc będzie to, że miliardy ludzi na całym świecie otrzyma przekaz – głos mesjasza, rozlegający się w ich umysłach. Głos, mogący przekazywać fanatykom religijnym instrukcje i rozkazy. Masową histerię i chaos jaki powstanie wówczas nie opiszą żadne słowa. Kontrola w obecnej postaci, czyli media, reklama, wpojone ideologie, religia itp. byłyby niczym wobec programu BLUE BEAM.

KROK IV – niezwykłe manifestacje
Następny etap dotyczy „cudownych” manifestacji, które powstaną przy użyciu środków elektronicznych. Plan zakłada wykorzystanie znanych powszechnie wizerunków przybyszy z obcej planety (szaraków?), a także ich „latających dysków”. Być może rozegra się dramat pod tytułem „na granicy inwazji obcych”, która ma dotknąć każde miasto na planecie. Ostatecznym celem byłoby zmuszenie narodów do zjednoczenia i demilitaryzacji pod egidą ONZ. Wykorzystany zostanie motyw walki sił dobra ze złem (szatanem), z finalną interwencją obcej cywilizacji, która zostanie odebrana jako boska interwencja mająca „uratować” ludzkość – czyżby więc na pomoc przybyli nam „przyjaźni” reptalianie? Ależ podstęp!. Ludzie uwierzą, że jedyną słuszną religią jest New Age a przybyłych obcych uznają za aniołów, a może nawet bogów. Ostatnim etapem projektu BLUE BEAM będzie wywołanie zjawisk supernaturalnych przy wykorzystaniu elektroniki dostępnej w każdym domu – zjawisk takich jak projekcje energetyczne, złe duchy, poltergeisty i tym podobne. Ma to doprowadzić ludzi do szaleństwa i masowej histerii. W tym stanie umysłu zawsze łatwiej jest ludźmi sterować i manipulować. Według zamysłu spiskowców Nowy Porządek Świata zostanie wówczas wprowadzony bezproblemowo.

Najciekawszy rozdział – inwazja obcych

Naświetlmy nieco szerzej wątek istot pozaziemskich w tym nadchodzącym dramacie. Od wielu lat po świecie krążą plotki o tajnych planach iluminatów mających zaprezentować światu niezwykły „reality show” pod tytułem „Inwazja niedobrych obcych”, która ma skonsolidować świat pod egidą rządu światowego. Członkowie Projektu Ujawnienie swoje oświadczenie w tej kwestii wydali, jeszcze przed 9/11. Według nich ogromna liczba obiektów wyglądających jak UFO są tak naprawdę tworzone w tajnych laboratoriach i pracowniach, w tzw. Czarnych Projektach po to, aby symulować pojawianie się obcych, w tym porwania i okaleczanie bydła. Ma to na celu wywołanie pierwotnego lęku przed życiem pozaziemskim. Zupełnie jak w filmie Dzień Niepodległości, albo też w Wojnie Światów – próba zjednoczenia ludzi przez wojnę, używając ET jako kozła ofiarnego. Dlatego w najbliższych latach musimy być bardzo czujni. Preparowanie fałszywych, przerażających spotkań z bezwzględnymi i morderczymi obcymi stworzy nowego, pozaziemskiego wroga, który spowoduje, że każdy przyjmie światowy rząd z otwartymi rękoma. Spójrzmy na ten cytat wypowiedziany 21 września 1987 roku podczas zgromadzenia Organizacji Narodów Zjednoczonych przez Ronalda Regana – 40 prezydenta Stanów Zjednoczonych, który uwidoczni wszystkim, że to nie tylko mrzonki:

„W naszej obsesji antagonizmów chwili, często zapominamy jak wiele jednoczy całą ludzkość. Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia abyśmy mogli rozpoznać tę wspólną więź. Od czasu do czasu myślę, jak szybko nasze globalne różnice zatarłyby się, gdybyśmy tylko stanęli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata”

Rok później, w Białym Domu, 5 maja 1988 roku, Ronald Reagan przemawiając do zgromadzenia reporterów wypowiedział te słowa:
„Często zastanawiałem się, co by się stało, gdyby wszyscy na świecie odkryli, że grozi nam niebezpieczeństwo z zewnątrz… siła z innej planety. Czy w obliczu tego nagłego odkrycia nie stwierdzilibyśmy, że pomiędzy nami nie istnieją jakichkolwiek różnice, że wszyscy jesteśmy ludźmi, obywatelami świata, czy nie zjednoczylibyśmy się razem w walce z tym konkretnym zagrożeniem?”

źródło: http://efakta.w.interia.pl/bluebeam.html
CYTAT;
Cytuj:
Ukażą one wszystkim ludziom, że wszystkie doktryny religijne są oparte na zupełnie fałszywych tezach. Spreparowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane. Wywołanie trzęsień ziemi pozwoli dotrzeć do ukrytych obecnie obszarów wiedzy, które zdyskredytują obecne doktryny religijne. To pierwszy krok planu – zniszczenie obecnych wierzeń Chrześcijaństwa czy Islamu na planecie przy wykorzystaniu fałszywych


Bolek

Jeśli to prawda, to wygląda na trzecie zagranie w podobnym stylu, ale na tej samej zasadzie.
Ea/Enki- Ptah uczył od urodzenia pierwszego człowieka-Adama, głównie wszystkiego tego, czego Adam miał uczyć swoje dzieci, aby czciły „bogów”, nienawidziły wrogów, zazdrościli nawet brat bratu,- (Kain i Abel) itd.

Tą samą zasadę zastosował Marduk/Jahwe- syn Ea/Enki podczas exodusu Żydów.
Odizolował ich całkowicie od innych ludzi przez 40 lat i sterroryzował ich do tego stopnia, że w strachu o swoje własne życie i życie swoich dzieci, nawet bali się pomyśleć o bogach, jakich wcześniej czcili, ucząc swoje dzieci wyłącznie nauk nowego „boga” Jahwe.
Cóż z tego, ze wiedzieli, że jest on fałszywym bogiem i nie może być stwórcą wszechświata, ale własne życie i życie własnych dzieci było ważniejsze a strach przed okrutną zemstą tego samozwańczego boga ogromne.
W ten sposób, dla potomków tej grupy Żydów, Jahwe stał się bogiem prawdziwym i jedynym i od nich właśnie wywodzi się ileś tam sekt Ortodox, około 200 odłamów Islamu i także około 200 odłamów Chrześcijaństwa a wszystkie, bazujące na bogu Jahwe w Europie, USA, Kanadzie i części Afryki.
W innych częściach świata panuje stado innych „bogów” a o Jahwe nawet nie słyszeli.

Nic więc dziwnego jak Marduk/Jahwe tym razem pod jakimkolwiek imieniem ogłosi się jedynym bogiem całego świata.

Wpierw trzeba będzie wszystkim ludziom świata dowieść fałszywość WSZYSTKICH religii a że istotnie wszystkie są fałszywe, więc nie ma nic prostszego jak wszystkie TV świata pod dyktando światowego rządu, będą o tym trąbić na okrągło.
To, że nowy BÓG też fałszywy a na dodatek ten sam MARDUK (kto o tym pomyśli?) tyle, że u nas to będzie może Jeżuś na patyku a gdzie indziej Budduś czy jako Buda Jeżusia?

Jak TV potrafi na okrągło przez 24 godz. na dobę, powtarzać te same reportaże z tymi samymi ludźmi, te same wypowiedzi, te same zdjęcia, twarze…..i to dzień w dzień, widziałem podczas powodzi w swoim rejonie Australii.

Tym razem to była akurat prawda tyle, że Melbourne też się topiło a na ten temat było tyle, jakby tam tylko kałuża koło ratusza.
Gdyby to było kłamstwo jak zazwyczaj w TV, to częste jego powtarzanie też czyni z kłamstwa fakty autentyczne.
TV to nie BÓG, ale w umysłach ludzi czyni cuda.

Czy światowy rząd istnieje już od tysięcy lat, czy jak przewiduje D.Icke nastąpi?
Oczywiście, że istnieje, bo jak inaczej wyjaśnić nawet takie drobiazgi jak jednoczesne / w tym samym czasie wycofanie żarówek i ziół ze sprzedaży w UE i Australii itd.?- bo co ma UE z Australią?- a jednak ma.
Te same odgórne dyrektywy sprzedaży leków na światową pandemię ptasiej i świńskiej grypy, terroryzm rodem z Białego Domu itd.

Mnie się wydaje, że hologramy na niebie do tego celu to raczej nadgorliwość naszego nowego "BOGA", bo starczyłaby TV, radio i gazety, które i tak od początku ich istnienia pod jego "boskości" dyktando.
BolekNa górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 sty 2011, 12:52 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 27 sty 2011, 13:27 
http://davidicke.pl/forum/blue-beam-projekt-t1145.html?hilit=Blue%20Beam
Był już temat ale powielanie go, na pewno będzie tylko sprzyjać bo więcej ludzi zostanie ostrzeżonych.

Jeżeli dojdzie do tego zjawiska to ludzie podzielą się na grupy:
1. Wsłuchiwanie się w szum informacyjny.
2. Ignorancja.
3. Nie przyjęcie iluzji i rozwijanie się w sferze własnej świadomości w systemie.
4. Nie przyjęcie iluzji i rozwijanie się w sferze własnej świadomości po za systemem.

Jeśli takie wydarzenie będzie miało miejsce, a system będzie jeszcze bardziej pasożytniczy, wtedy liczę, że znajdę dużo chętnych do uskuteczniania 4rtej opcji.Na górę
   
 
 
Post: 27 sty 2011, 15:08 
.

To jest ostateczny test przed wejściem w 4D - 5D. Niema takiej możliwości aby osoby które w pełni nie kontrolują swojej jaźni mental - fizyka / umysł - działanie, mogły istnieć w wymiarze powyżej 3.

To jest świetny przykład na to jak iluminaci działają dla jedności ( wszak są jego częścią ). Zobaczcie ile dobra tworzą robiąc swoje.Na górę
   
 
 
Post: 27 sty 2011, 15:15 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2011, 22:46
Posty: 82
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Bialystok
Cytuj:
które w pełni nie kontrolują swojej jaźni mental - fizyka / umysł - działanie, mogły istnieć w wymiarze powyżej 3.Co znaczy w pełni ? nie strasz ludzi bo każdy ma szanse i dużo ludzi istniało będzie w odowiadającym im wymiarom poza tym - 3cim, umysł i programy zawierające się w nim często mogą płatać figle, jednak rozwinięcie czakry serca nawet przy chaosie umysłowym chroni takie istoty..Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 sty 2011, 16:08 
Fajnie tak pofantazjować; wymiary, czakry i takie tam.
A kto je wymierzył krokami czy calówką, gdzie się jeden wymiar kończy, drugi zaczyna, kto o tym zadecydował, że jest tak a nie inaczej.
A ja myślę, ze jeden coś chlapnie, inni powtarzają za nim a jak wielu pisze to samo, to musi byc prawda- a jest?
Możliwości jest wiele;
Katolików zabierze Jezus do Królestwa Bożego inni bedą celebrować Sylwestra 2012 z Patrykiem Gerylem, Kto daje chojne datki Lucynie Łoboś ma szanse uczepić się jej kiecki a ją samą Samuel z bratem Jezusa zabiorą, gryf144 też brat Jezusa, więc szanse z nim sa,
Ja na czas końca świata wyjeżdżam na rowerze za misto i jak sie skończy wracam.
I to wszystko. :D 8-)Na górę
   
 
 
Post: 27 sty 2011, 16:33 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2009, 0:22
Posty: 835
Lokalizacja: PL Gniezno / UK Elgin
Płeć: mężczyzna
Nie nadążam troche podobno Enki to brat Enlila/Jahwe a nie syn, do tego to ten dobry.. pozytywny tak jak Prometeusz...

Osobiście uważam że jak już się posuną elity do takiej ściemy to będą w desperacji,
bo jak to państwa inne wyśmieją bo stwierdzą że taka ściema to już przesada i czas powiedzieć to głośno
to będzie ich koniec.

_________________
They want your soul.. Take your powers back to yourself.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 sty 2011, 19:48 
Przypomnę po raz kolejny bo to jak najbardziej w temacie.
Na górę
   
 
 
Post: 02 lut 2011, 0:35 
Maciej55
Cytuj:
Enki to brat Enlila/Jahwe a nie syn, do tego to ten dobry..

Nie będę się z nikim spierał czy Jahwe to Marduk- syn Ea/Enki czy Enlil.
Faktycznie Ea/Enki był bardziej troskliwy o ludzi ale nie bez powodu, gdyż tak samo jak pozostali korzysta z naszej energii jak pozostali i tym zawdzieczają swoją długą żywotność.
Ea/Enki to jak farmer, który głaszcze swoje krówki i lepiej je karmi a za to ma wiecej mleka (Enki energii) ale na końcu i on jak każdy farmer wszystkie swoje kochane krówki codziennie doi a na końcu wysyła do rzeźni.Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group