Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 lis 2020, 10:33

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 22 gru 2012, 16:12 
VIP Member
Awatar

up. Świetne podsumowanie.

Obrazek

Ciekawe co oni sobie myśleli, ja nie mogę...

Obrazek

A co z naszą prywatnością p. Zuckerberg?
- a jak myślicie?

Obrazek

My wszyscy to jedna rodzina.

Obrazek

Obrazek

Ave!

Obrazek

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

http://gawker.com/5710010/

jak widac to nawet nie byl jego pomysl, ale szybko sie polapal ze mozna na tym zarobic, przypomina sie historia marki Citroen... zydzi to jednak wiedza jak wykorzystac istniejace juz idee do zarobienia fortuny...
a moze tylko widze to co chce?

I własnie dlatego czymam sie z daleka od tego czegoś.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Otóż to, M.M.Kolonko powiedział jak jest 8-) Niestety, wielu ludzi wrzuca niesamowite rzeczy na facebooka, praktycznie można przejrzeć taką osobę na wylot. Osobiście sam posiadam fb, jednak głównie do śledzenia (adekwatne słowo) znajomych, sam jakoś przesadnie nie zamieszczam zbyt wielu treści. Wszystko zależy kto w jakim stopniu korzysta z tego portalu. Sam w sobie nie musi być zły ale ludzie przez własną głupotę i naiwność robią z niego to co chcą w tym momencie właściciele portalu.

jak Ikar, na skrzydłach tej wolności.
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on,
ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę...''

Mnie fb mocno zaskoczył gdyż nie mam tam konta a dostałem z fb zaproszenie od osoby którą owszem poznałem ale żadnych danych czy maila nie podawałem a zaproszenie dostałem. To się dopiero nazywa siła przebicia. :język: dotrzeć do adresata bez żadnych jego danych. :D

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

timewave pisze:
Mnie fb mocno zaskoczył gdyż nie mam tam konta a dostałem z fb zaproszenie od osoby którą owszem poznałem ale żadnych danych czy maila nie podawałem a zaproszenie dostałem. To się dopiero nazywa siła przebicia. :język: dotrzeć do adresata bez żadnych jego danych. :D

Pewnie ten co Ciebie zna... miał m.innymi twojego @ i z Facebooka wysłał zaproszenie z adresami ze skrzynki mailowej.. taki sobie spam

pozdr Robert

Oglądnąłem sobie wczoraj tę troskliwą wypowiedź pięknego Maxa ....i przypomniał mi się ten tekst jaki zalinkuję poniżej. Jest prosty sposób by mieć głęboko tego typu problemy - tzn. słowa Maxa :" co pan robił dnia ... o godzinie..."
Odpowiedź brzmi- żyć jak należy ( według dharmy jak to nazywa autorka bloga ):

Cytuj:
Wszyscy którzy działają przeciwko ludziom, robią to zgodnie z Prawem. "demony" i "pasożyty" w każdym obliczu to sługi Sziwy, boga rujnacji. Teraz trwa Kali Juga. Czas postępowej rujnacji świata materialnego,( cykliczne zjawisko, proszę się zapoznać). Więc rujnacja jest obowiązkowa i ten kto rujnuje też jest sługą Absolutu. Są Loki gdzie niema Kali Jugi (mam nadzieję rozumienie że nasza planeta nie jedyne miejsce życia jest), nawet na Ziemi nie wszędzie będzie K Juga( w innych warszach, w które można trafić jeszcze w tej powłoce przez portale, znajdujące się np. w Kajlas, których szukał Hitler). Dalej. Jak wynika że rujnacja ludzi to zgodne z prawem, jeżeli rujnacja przyrody to adharma? A no to tak, że "demony" rujnują nie opierając się na ego, ambicje, lecz na dharmę, zgodnie z którą ukaranie przestępcy to czyn zgodny z prawem. Dalej. Demony karzą tylko przestępców, czyli tych kto żyje po adharmie. Najpierw podprowadzają ludzi do życia niezgodnego z prawem, wprowadzając dywersje powoli, na przestrzeni tysiącleci, i jak tylko to się udaje - zakonnie ( według prawa) ich niszczą. Mechanizm jasny?

Jeżeli nam się nie podoba że niszczą nasze życie, nikt nie wzbrania żyć po dharmie. Tylko w takim razie niszczenie nas będzie dla demonów" niemożliwym.

http://nestorbst.blogspot.com/2012/10/k ... czyny.html

rrobertn pisze:
timewave pisze:

Pewnie ten co Ciebie zna... miał m.innymi twojego @ i z Facebooka wysłał zaproszenie z adresami ze skrzynki mailowej.. taki sobie spam

pozdr Robert

To byłoby zbyt proste i oczywiste.

Osoba ta nie miała / nie znała mojego maila. :ninja:

Jedynie ale to bardzo rzadko przeglądałem jakieś akcje na fb, oczywiście bez zalogowania, read only. Po tym kasuję ciasteczka / cookies dot. fb. jak widać niewiele to daje... fb nie można nawet przeglądać czy otwierać ich firstpage bo to jak wejście do jaskini.

Cytuj:
Jak zablokować widgety Facebooka na stronach www

Facebook jest jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie. Jest także firmą, która zarabia na reklamach (2 mld dolarów przychodów z reklam w 2010 roku). Reklamy odnoszą tak wielki sukces ponieważ są kierowane na specyficzne grupy demograficzne oraz zainteresowania użytkowników. Nie było by to możliwe bez ich śledzenia. Wszystkie strony, które w swojej treści, np. panelu bocznym mają widget Facebooka lub przycisk "Lubię to" wysyłają statystyki odwiedzin i preferencji swoich użytkowników. W ten sposób Facebook zna historię odwiedzanych przez nas stron, wie czego aktualnie poszukujemy i na tej podstawie określa, co prawdopodobnie będziemy chcieli nabyć w najbliższej przyszłości. Wyświetli nam więc reklamy powiązane tematycznie z naszymi upodobaniami.

Nie wiem jak wam, ale mnie się to za bardzo nie podoba. Nie wspominając już o walorach estetycznych odwiedzanych stron. Niemal każda z nich oferuje pewną treść, mniej lub bardziej interesującą. Część ma porobione "fanpage" na Facebooku i zaznacza to władowaniem gdzie tylko możliwe przycisków "Lubię to" lub strumieni z ostatnimi wpisami (najczęściej z ostatnimi artykułami - co i tak widoczne jest na stronie). Ja rozumiem, ze chcemy się pochwalić treścią, ale czasem dodatki społecznościowe są wręcz agresywne.

Jak się przed tym bronić? Czytaj dalszą treść wpisu...

Po pierwsze zainstalować wtyczkę do blokowania reklam na stronach np. Adblock Plus (linki do Firefoksa lub Chrome - linki w artykule). W ten sposób pozbędziesz się reklam podczas odwiedzania Facebooka. Możesz też zatrzymać wyświetlanie na innych odwiedzanych przez Ciebie stronach strumieni Facebookowych, przycisków "Lubię to", ścian FanPage itd. itp. także innych portali społecznościowych np. śledzie NK. W sieci dostępna jest darmowa subskrypcja listy filtrów "anty-społecznościowych". Jeśli posiadasz już wtyczkę Adblock Plus i chcesz zablokować dodatki społecznościowe na stronach wystarczy że klikniesz tutaj /link w artykule/, lista zostanie automatycznie dodana do twoich reguł filtrowania.

Można tez subskrybować listę ręcznie wystarczy kliknąć ikonę wtyczki i wybrać OPCJE

Obrazek

Następnie przejść na zakładkę LISTY FILTRÓW i na samym dole wkleić następujący adres: https://adversity.googlecode.com/hg/Antisocial.txt zatwierdzając przyciskiem "Uzyskaj Subskrypcję".

Obrazek

To wszystko! Odśwież stronę i zobacz jak wyglądają strony bez reklam i widgetów portali społecznościowych.

http://sasni.eu/archives/365-Jak_zablokowac_widgety_Facebooka_na_stronach_www.html

Cytuj:
The False Illusion Of Facebook
Posted by David Icke

http://www.davidicke.com/headlines/4220 ... -facebook-

Cytuj:
Facebook Tracks Your Every Move, Even After Logging Out
Posted by David Icke

'The social media empire Facebook has unveiled some new "features" on its platform in recent days that many allege are a total and compete privacy-breaching nightmare. But one hidden feature, discovered by Nik Cubrilovic, an Australian entrepreneur and writer, that few people are aware of is the fact that Facebook now monitors your online activity, even when you are not logged in to the service.

With each new change Facebook makes, users' privacy becomes a little less ... nonexistent, if you will. The most recent "News Feed" modifications, for example, display everything you say and do on the site to all of your "friends," and even to the public. And now, even after logging out of Facebook, permanent "cookies" track all your movements on websites that contain Facebook buttons or widgets.'

http://www.davidicke.com/headlines/53963-facebook-tracks-your-every-move-even-after-logging-out

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Ja jestem przeciwnikiem facebooka bo to nic nie robi tylko wysyła nasze prywatne dane na cały świat. I tylko tyle z tego pożytku co z niczego. Facebook i tak to chwilowy trend potem ludzie nie będą chcieli udostępniać tak szczegółowych danych na swój temat.

Obrazek

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Facebook byłby w porządku, gdyby nie idiotyzm społeczeństwa wrzucającego wszystko, jak już mówił Max Kolonko.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

A na fejsa znów od kilku minut nie można się dostać, ciekawe, czy coś w serwerach robią, czy zmagają się z jakimś atakiem od kilku dni? :mrgreen:

Edit. to awaria o globalnym zasiegu :P http://wiadomosci.onet.pl/swiat/globaln ... ook/c6p7mk
Cytuj:
Według informacji podawanych na portalu downdetector.com awaria rozpoczęła się około godziny 21 czasu polskiego.

to już dobrą godzinę lekcyjną nie działa.

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Pejsbuk działa: przed chwilą się logowałem i jest OK.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Poszukiwaczka pisze:
A na fejsa znów od kilku minut nie można się dostać

I jak tu żyć...
miszelos pisze:
Pejsbuk działa: przed chwilą się logowałem i jest OK.

Kamień z serca spadł.

A teraz do rzeczy.
Wg szefa pejsbuka, dostęp do internetu położyłby kres skrajnej biedzie na świecie.
http://money.cnn.com/2015/09/26/news/ma ... =obnetwork

Z tym, że nie może to być internet pozbawiony kontroli, żeby każdy sobie pisał co uważa. Mark Zuckerberg ponoć zapowiedział, że posty krytyczne w stosunku do uchodźców nie będą tolerowane na fb.
Będą traktowane jako rasistowskie i ksenofobiczne.
http://www.bloomberg.com/news/articles/ ... hate-posts
http://www.prisonplanet.com/mark-zucker ... posts.html

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]