Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 lis 2021, 12:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Fajna produkcja o inwigilacji internetowej :)

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 lut 2014, 22:34 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree

Obrazek

W sieci rozpoczęła się akcja przeciw internetowej inwigilacji służb specjalnych

Kilkadziesiąt stron internetowych wzięło udział w akcji protestacyjnej przeciw śledzeniu przez służby specjalne USA użytkowników w sieci. Akcja, którą nazwano The Day We Fight Back, rozpoczęła się we wtorek 11 lutego.

W akcji protestacyjnej biorą udział takie znane organizacje, jak Electronic Frontier Foundation, Mozilla (przeglądarka Firefox), anonimowa wyszukiwarka DuckDuckGo, a także Greenpeace, Amnesty International i wiele innych.

Na ich głównych stronach jednocześnie pojawił się duży czarny widżet, na którym widnieje link do oficjalnej strony internetowej akcji i formularz, za pomocą którego można podpisać petycję przeciwko szpiegostwu internetowemu.

https://thedaywefightback.org/international/

Awatar użytkownika

Cytuj:
Facebook potajemnie przeprowadził eksperyment na swoich użytkownikach

Obrazek

Amerykański portal społecznościowy przeprowadził test na grupie ponad 600 tysięcy użytkowników, aby zbadać jak reagujemy na pozytywne i negatywne informacje umieszczane w sieci - informuje RMF FM.

Facebook zrealizował to badanie nie pytając o zgodę swoich użytkowników. Co więcej miał do tego pełne prawo. Jak się okazuje Facebook mógł przeprowadzić taki eksperyment bez pytania użytkowników o zdanie. Zastrzegł sobie bowiem prawo do takich badań na 'zasadach i warunkach' korzystania z serwisu, na które zgadza się każdy, kto chce się zarejestrować na portalu. Serwis podkreśla, żeżadne dane personalne osób wybranych do udziału w tym teście, nie były udostępnione osobom trzecim.

Facebook zmodyfikował wygląd strony głównej wybranych użytkowników, tak by podkreślić pozytywne lub negatywne posty umieszczane w serwisie przez ich znajomych. Taka selekcja treści miała pokazać, czy i w jaki sposób nasi znajomi oraz informacje, którymi się dzielą w serwisie, wpływają na nasze emocje.

Kiedy na tablicy głównej użytkowników zmniejszono ilość pozytywnych informacji, oni sami mieli tendencję do dzielenia się tylko negatywnymi wpisami. W sytuacji, kiedy to pozytywnych informacji było na stronie więcej, sytuacja była odwrotna - twierdzą naukowcy przeprowadzający badania. To kolejny dowód na to, jak wirtualny świat wpływa na nasze zachowanie. Naukowcy podkreślają, że to specjalnie zaprogramowane maszyny wybierały pozytywne i negatywne informacje, które wyświetlały się na kontach użytkowników.

źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Facebook-potajemnie-przeprowadzil-eksperyment-na-swoich-uzytkownikach,wid,16718637,wiadomosc.html?ticaid=112fe1

Awatar użytkownika

Myślę sobie, że ten eksperyment, który podlinkowałem wyżej świadczy o tym jak dużym narzędziem taki portal może być, aby kontrolować stany społeczeństw, a nawet globalnie ludzi. Wystarczy, że kontrolerzy FB ustawią maszyny tak aby wyświetlały tylko złe informacje wszystkim, a energia psychiczna na planecie zauważalnie się zmieni. Mogą to zrobić także w druga stronę pozytywną czyli. pozytywne informacje.
Ten eksperyment myślę, że jest przede wszystkim testem, czy można kontrolować nastawieniem ludzi.
Jak to w technologi bywa istnieje w tym nadzieja i niebezpieczeństwo, zależy tylko od tego kto i w jakim celu użyje takiego narzędzia. Manipulowanie wyświetlaniem się treści użytkowników pod względem ich zabarwienia psychicznego powinno być zakazane ale FB ma to o zgrozo w regulaminie :evil:

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Fb ma swój edgeRank i tylko od ich pomysłowości zależy jego wykorzystanie... jak widać po raz kolejny zaskakują, oczywiście negatywnie.

A wystarczyło by tak tylko namówić wszystkich do Diaspory... albo zaproponować im coś nowego (ostatnio coraz bardziej popularny staje się snapchat, tinder, kik, pół-anonimowe rozmowy tl;dr pobodne do 6obcy czy omegle) ja z FB korzystam często jako wyłącznie protokół XMPP (jedyny dobry pomysł jaki im przyszedł do głowy) i mam od czasu do czasu odpalony jak za starych dobrych czasów GG. Swoją drogą snapchaty i inne trochę właśnia nawiązują do przeszłości

Najgorsze jest znalezienie użytkowników.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
XMPP (jedyny dobry pomysł jaki im przyszedł do głowy)

Niestety nie był to dobry pomysł. Bo XMPP Facebooka nie jest klasycznym XMPP.
Jednym słowem mając klienta Jabbera nie połączysz się na konto Facebooka ani z normalnego konta
nie napiszesz też na Facebookowego XMPP. Tak, wiem, że Pidgin ma specjalną opcję która obsługuje
facebookowe konto, ale mnie to nie interesuje. Ja mam własne i nie chce u nich nic zakładać.

Więc co mi po XMPP jak jest bezużyteczny i protokół został tak zmodyfikowany, że stracił kompatybilność z siecią. Wiedzieli dobrze co robią by ludzie przypadkiem nie zakumkali, że facebook wcale nie jest im potrzebny by utrzymywać kontakt.

Tak się kończy zamykanie protokołów i po to się to robi. By ograniczyć wolność. Zresztą to samo zrobił lata temu "Tlen", jeszcze wtedy o jabberze mało kto nie słyszał. Również go zmodyfikowali w taki sposób, że protokół stał się zamknięty i stracił możliwość komunikowania się z całą otwartą siecią. I znowu jest ta sama historia. By nagle ludzie się nie zorientowali, że mogą sobie sami wybrać program, który do tego nie będzie wyświetlał im bzdurnych reklam i posiadał masy bzdurnych opcji jak radio, chmury, dyski, portale społecznościowe,nesy polityczne i RSS z Pudelka którego nie da się wyłączyć. Plus masa innych bzdur które wpychane są tam na siłę.

Wszystko co ma pozamykane protokoły jest z grubsza bezsensowne. To tak jak by rejestrować na każdym portalu nowego maila by móc wysyłać tylko pocztę do osób które mają tam konto. Chore.

Mały Edit.

Znalazłem to dziś na internet.gadzetomania.pl

Cytuj:
Komunikator NKtalk współpracuje z Jabberem. Dlaczego Nasza Klasa się tym nie chwali?

Michał – jeden z naszych Czytelników – poinformował nas o ciekawym odkryciu w komunikatorze NKtalk. Wiadomość, którą nam przesłał, z pewnością ucieszy użytkowników AQQ i innych komunikatorów opartych na Jabberze. O co dokładnie chodzi?

Okazuje się, że użytkownicy komunikatora Jabber mogą za jego pośrednictwem łączyć się z komunikatorem NKtalk udostępnianym przez serwis Nasza Klasa. Aby móc poklikać ze znajomymi z NK, wystarczy wpisać swój login używany w serwisie społecznościowym, jako serwer należy podać „ntalk.pl” i gotowe.

Po poprawnej konfiguracji lista zapełnia się kontaktami do znajomych z Naszej Klasy. W ten sposób można nawet prowadzić rozmowy z osobami, które nie mają włączonej usługi NKtalk. Wysłana do nich wiadomość zostanie im dostarczona w postaci e-maila do skrzynki odbiorczej na NK. Nie działa tylko obsługa awatarów.

Mark Zuckerberg zmienił dom. Zobacz, jak mieszka twórca Facebooka

W całej sprawie dziwne jest milczenie Naszej Klasy na temat możliwości łączenia się Jabbera z komunikatorem NKtalk. Czyżby serwisowi nie zależało na zasileniu grona odwiedzających przez użytkowników Jabbera?

Potwierdza się to co mówiłem, firmom nie zależy na tym by ludzie mogli komunikować się swobodnie.
W przeciwieństwie do facebooka, NK przynajmniej nie zmodyfikował tak protokołu by go zamknąć dla reszty sieci.

Logowanie się na różne strony przez facebook jest znane. Ale dlaczego niektóre strony oferują
tylko i wyłącznie taki sposób logowania? (http://www.stefczyk.info).

Dla mnie to nadużycie.

Nadużyciem jest też wklejanie się listy kontaktów z facebooka do twojej listy użytkowników
w komórce. N...

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Dość ważna informacja, którą przetłumaczył i opublikował PrisonPlanet.pl

Potencjalnie od 1 Stycznia 2015 wchodzi zupełnie nowy regulaminy dla Facebooka.
To już nie jest kwestią tego, co udostępniasz na swoim profilu, ale do czego dajesz im dostęp
w swoim własnym urządzeniu. I nie jest to istotne czy to komputer, tablet czy komórka.

Temat jest bajecznie prosty. Uzywasz Facebooka, twoje urządzenie i dane na nim zawarte nie są więcej twoje.

phpBB [video]

Cytuj:
Facebook szpieguje ciebie dla rządu.

W poniższym materiale Joe Biggs, reporter infowars.com omawia nową politykę Facebooka, która wejdzie w życie 1 stycznia 2015 roku. Umowa ta umożliwi oficjalnie osobom trzecim, takim jak CIA, FBI, czy NSA na zbieranie danych z twojego komputera, telefonów, i innych urządzeń na których korzystasz z usług Facebooka.

Transkrypt:
"Nazywam się Joe Biggs z Infowars.com. Dziś dostałem e-maila od słuchacza. Od czasu do czasu dostajemy wskazówki i od czasu do czasu piszemy na ich temat artykuły. Ten który dostałem dziś jest na temat nowej polityki Facebooka, która wejdzie w życie 1 stycznia. Jest to naprawdę interesująca polityka. Jest odmienna od tego co widzieliśmy w przeszłości, od ataków 9/11, ustawy Patriot Act, wraz z którą straciliśmy całą naszą prywatność.

Na moim Samsungu z systemem Android możemy przeczytać, że NSA szpieguje i zbiera dane. Podobnie jest w iPhonie, mają to też w ich nowej polityce. I teraz problemem jest to czy oni teraz zaczną stwierdzać, że NSA czy FBI są osobami trzecimi w umowie. Ponieważ czytamy, iż teraz strony trzecie będą miały dostęp do twoich informacji, z komputerów, telefonów, i innych urządzeń na których zainstalujesz lub będziesz miał dostęp do usług. Więc powiedzmy, że masz Facebooka i zainstalujesz aplikację na swoim telefonie. W ten sposób dajesz im dostęp do twojego telefonu, kontaktów, lokacji, gdzie byłeś, jak masz włączone informacje o lokalizacji to będą wiedzieli dokładnie gdzie jesteś, dostęp do zdjęć. i wszystkich ważnych i bliskich tobie informacji. Po akceptacji umowy Facebooka dajesz im możliwość przeglądania twojego telefonu.

Na komputerze jak otworzysz stronę facebook.com 1 stycznia i klikniesz tak albo nie chciałbym abyś przeczytał tą umowę i dowiedział się o czym oni mówią. "Atrybuty takie jak system operacyjny, wersja sprzętu, ustawienia urządzeń, nazwy plików i oprogramowania, baterie i moc sygnału oraz identyfikatory urządzeń."

Więc jak odpalisz komputer będą przekazywane informacje nt tego jaki masz system operacyjny, sprzęt, ustawienia urządzenia, pliki, nazwy programów, baterie, siła sygnału, lokacja urządzenia, dokładna lokacja geograficzna przez GPS, Bluetootch i WiFi, informacje o połączeniach, tj operator sieci, ISP, rodzaj przeglądarki, język i strefę czasową, numer telefonu i adres IP. To będzie teraz robił Facebook. To nie jest już dobre miejsce dla przyjaciół, to jest miejsce dla NSA i rządu, który będzie śledził wszystko co robisz. Czy warto jest oddawać twoją prywatność? Ja nawet zastanawiam się czy dalej korzystać z Facebooka, prawdopodobnie wykasuję swoje konto jeszcze dziś.

Więc teraz gdy używasz Facebooka na swoim telefonie oddajesz swoje dane rządowi by ten zrobił z nimi wszystko co chcą. Wiemy, iż oni już aresztują ludzi na podstawie zachowań/nawyków i temu podobnych rzeczy. Jak przeglądasz pewne treści to zostajesz oznaczony w bazie i nagle znajdujesz się na liście pasażerów która ma zakaz lotów.

Więc zastanówcie się czy Facebook jest naprawdę tak ważny, czy czujesz się komfortowo z tym, że oddajesz te wszystkie informacje ludziom których nie znasz. Tym wszystkim agencjom wywiadowczym w Waszyngtonie, Virginii, gdziekolwiek by nie były. Czy czujesz się z tym komfortowo?

Chciałbym aby wszyscy oglądający ten materiał podzielili się nim z innymi. Czytamy w umowie, iż będą "zbierali informacje nt stron internetowych jakie odwiedzasz i aplikacji jakie używasz, które używają naszych usług…" Za każdym razem jak odwiedzisz jakąś stronę internetową, po akceptacji umowy Facebooka, te informacje o twoich sekretach i rzeczach jakie szukałeś w internecie będą dostępne dla innych. Więc zastanów się nad tym."

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

po wakacjach,czasem po ptokach.ZUS lajków nie wydzieli,no chyba że na własne potrzeby.
Kilka milionów odzyskali,gdzieś czytałem,a szukanie pamiątek z wakacji "w łóżku" trwa....
Obrazek

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Obrazek
Obrazek
Ciekawe skąd mogą wiedzieć, że ktoś ma nieprawdziwe dane? Chyba szykuje się jakaś grubsza akcja. Mi i kilku moim znajomym w ostatnim czasie podczas logowania pojawił się taki komunikat. Oczywiście konta zostały zablokowane, ale nikt nie jest tak głupi, by wysyłać skan dowodu.

Awatar użytkownika

Jak się wpisze w wyszukiwarkę Google nazwisko szefowej Facebooka na Polskę - Sylwia de Weydenthal, to wyskoczy informacja, że ona "gwałci małe dzieci". Informacja ta jest [ponoć] nieprawdziwa, aczkolwiek internauci mają zabawę wykorzystując argument o tym, że „przecież nie ma żadnych dowodów, że nie gwałci”, odnosząc to do argumentacji administracji.
Znana ona jest z tego, że wspiera Komitet Obrony Demokracji i nie potrafi oddzielić swych osobistych sympatii od spraw zawodowych. Jako osoba publiczna na takim stanowisku powinna być neutralna politycznie moim zdaniem. No ale przecież wiadomo na jakim świecie żyjemy, więc mówiąc słowami pewnej ładnej starej piosenki - nie dziwi nic.

źródło: internet.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Facebook wyciąga dane osobowe i całe skany dokumentów.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika

To chyba się trzeba będzie pożegnać z Fejsbukiem na dobre i przejść na Twittera. Co za inwigilacja. Rok 1984 pełną gębą.

Pozdrawiam,
ZORRO

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

ZORRO pisze:
To chyba się trzeba będzie pożegnać z Fejsbukiem na dobre i przejść na Twittera. Co za inwigilacja. Rok 1984 pełną gębą.

Sęk w tym, że jeśli ktoś już raz zapięty do Facebooka, to wcale nie jest tak prosto się z niego wypiąć.
Takim najprostrzym przykładem jest problem z kasowanie konta. Procedura jest dość złozona i co ciekawe, nie zawsze się udaje. A to tylko jedna z dośc długiej listy przeszkód.

A co Do Twittera... Nope :paluszkiem:

Starczy poczytać nawet te artykuły.

Facebook i Twitter sprzedawały dane twórcom narzędzi do inwigilacji

Policyjny monitoring social mediów w czasie protestów? To może budzić wątpliwości

By sieć była "bezpieczna" i dla ludzi, a nie ludzie dla sieci. Musi ona spełniać szereg wymagań. Ani Twittera ani tym bardziej Facebook, nawet nie zbliżają się do poziomu tych kryteriów. Wiele osób w kołóko robi ten sam błąd. Wolna Ludzkość, Serce Nowego Świata, Fora Alternatywne, ostatnio nawet nasz forumowy kolega UlotneMysli1 zakłada taki swój portal. I ma te same problemy. Któs mu się ciągle włamuje się na portal i coś miesza. Bo dobór narzędzi jakimi się ci ludzie posługują sprawia, że można takie cudowne portale połozyć w jedniej chwili. A jeśli już stoi, to nadal nie spełnia do kryteriów i siec "pasożytuje" na uzytkownikach.

Awatar użytkownika

levibc pisze:
Sęk w tym, że jeśli ktoś już raz zapięty do Facebooka, to wcale nie jest tak prosto się z niego wypiąć.
Takim najprostrzym przykładem jest problem z kasowanie konta. Procedura jest dość złozona i co ciekawe, nie zawsze się udaje. A to tylko jedna z dośc długiej listy przeszkód.

Potwierdzam, kiedyś próbowałem z marnym skutkiem, a potem dałem sobie spokój. Można zmienić (czyli wywalić) imię, nazwisko i pozostałe swoje dane, czyli na okrętkę to zrobić.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

No ale jak już raz się wpisało dane to już się ich nie usunie, nawet po ich zmianie coś zostanie, wiadomo. Jak ja się cieszę, że nigdy nie założyłem żadnego konta na prawdziwych danych. Niestety jako mały szczyl miałem konto na NK z prawdziwymi, mimo, że usunąłem to i tak gdzieś to siedzi.

A tak w ogóle, jak będą chcieli to i tak te dane zdobędą, chyba tylko brak jakiegokolwiek internetu może w takim przypadku uratować.

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Teraz jak wpiszesz tą frazę bez cudzysłowowy - 100% ludzi tak wpisuje szukane frazy to wyskoczy Ci Jan Paweł II.
Mirek pisze:
Jak się wpisze w wyszukiwarkę Google nazwisko szefowej Facebooka na Polskę - Sylwia de Weydenthal, to wyskoczy informacja, że ona "gwałci małe dzieci". Informacja ta jest [ponoć] nieprawdziwa, aczkolwiek internauci mają zabawę wykorzystując argument o tym, że „przecież nie ma żadnych dowodów, że nie gwałci”, odnosząc to do argumentacji administracji.
Znana ona jest z tego, że wspiera Komitet Obrony Demokracji i nie potrafi oddzielić swych osobistych sympatii od spraw zawodowych. Jako osoba publiczna na takim stanowisku powinna być neutralna politycznie moim zdaniem. No ale przecież wiadomo na jakim świecie żyjemy, więc mówiąc słowami pewnej ładnej starej piosenki - nie dziwi nic.

źródło: internet.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

wpis z wczoraj,czyli data i winny ustalony ,w urodziny miesiąca :mrgreen:

Cytuj:
Jesteś pewny, że żyjesz? Facebook uśmiercił wczoraj wielu użytkowników
Jesteś pewny, że żyjesz? Wielu użytkowników Facebooka nie mogło mieć wczoraj takiej pewności po tym, jak na wielu kontach pojawiła się informacja, że ich profile otrzymały status In memoriam.

Życie i śmierć to bardzo poważne sprawy. Można powiedzieć, że śmiertelnie poważne, gdy część naszej egzystencji toczy się nie tylko w realnym, ale też w wirtualnym świecie i właśnie dowiedzieliśmy się, że z punktu widzenia największego serwisu społecznościowego świata nie żyjemy. Facebook zaliczył 11 listopada bardzo interesująca wpadkę. Użytkownicy dowiedzieli się, że ich konta mają charakter “ku pamięci”.

Facebook uśmiercił wirtualnie wielu użytkowników. tyczyło to także Marka Zuckerberga. Nad zdjęciem w tle wyświetlana była informacja, że konto ma status “In memoriam”.

...

dalej/źródło
http://www.spidersweb.pl/2016/11/facebook-usmierca.html
autor:Rafał Gdak

uwaga na 12.12
uśmiercą całą planetę swoich użytkowników

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Jeszcze tylko czipów podskórnych brakuje, koszmar. Ludzie też nie są głupi i tą inwigilację widzą. Coraz więcej osób rezygnuje z mediów społecznościowych. Wielu moich znajomych pokasowało konta na Twitterach, Facebookach, o Instagramie nawet nie słyszeli. I dobrze.

FACEBOK-IWIGILICJA.
Witam;Nie jest to całkiem prawda. Diabeł tkwi w szczegółach.
[ Jeszcze tylko czipów podskórnych brakuje, koszmar. Ludzie też nie są głupi i tą inwigilację widzą. ]
W tym momencie będę polemizował; ludzka głupota nie zna granic. Co do czipów to już są Nano czipy, są tak małe że można je podać w różnej postaci. Jedzenie, zastrzyk. Ilu ludzi ma to ustrojstwo zamontowane to jedynie wszechmocny to wie. Punkt 2-.Ludzie widzą – obserwacje-,konia z rzędem że to g.... widzą. Pozwolę sobie parę wymienić. Żarówka ledowa, płaski ekran telewizora, nowa pralka, telefon który został rozbudowany do granic absurdu, auto te nowsze modele, oczywiście laptop. PC, tablet, wszystkie strony społecznościowe, cały internet, czy mam wymieniać dalej? Śledzi się co mówisz, ale przede wszystkim z kim rozmawiasz. Sieć twoich połączeń z X-Y. Czy można to zmienić? Na pewno można to utrudnić, zamiast przez telefon -można się spotkać i porozmawiać. Skutecznie i o wiele przyjemniej. Staramy się uruchomić wiele informacji, a może troszkę to ograniczyć na rzecz jakości. Każda próba ograniczenia, to jest kropla która drąży skałę . To od nas zależy czy jutro ,też zaświeci słońce. [ dla naszych dzieci ].
SKASOWALI-FACEBOKA- To nie jest takie proste? Potrzebna jest wiedza z pogranicza informatyki,i budowy systemu. Najpierw trzeba zrozumieć jak działa ten system? Następnie można od początku zacząć uruchomienie. -OD POCZĄTKU- to może przynieść pozytywny skutek. Parę punktów trzeba spełnić, i to bardzo rygorystycznie. Jeśli będzie zainteresowanie , to spróbuję to jakoś wytłumaczyć.
DO- Katarynka-19888. Jesteś na dobrej drodze,dobrze kombinujesz. Musisz swoją wiedzę poszerzyć z dziedziny-informatyka. To zobaczysz luki w tym systemie które będziesz mogła ominąć. Forum powinno pomóc. Te tematy były tutaj poruszane.
-informatyka- oraz INFORMATYKA. Jedno słowo jest dobre i służy ludziom, a drugie to jest naukowe które niczemu nie służy. Ogólny zamęt w głowie. Korzystaj z tego pierwszego. Tyle w ogólnym skrócie. Pozdrawiam. :pisze:

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Pomimo szczerych utrudnień Facebooka, trwałe usunięcie konta na Facebooku jest możliwe. Mój sposób:
Generuję jednorazowe hasło, kopiuję hasło i trzymam je w schowku systemu.
Zakładam maila na to hasło, podpinam konto Facebooka pod tego maila, zmieniam hasło na Facebooku na to ze schowka, dezaktywuję konto na Facebooku.
Kopiuję kawałek tekstu i po wylogowaniu z maila i Facebooka żegnaj konto.
Cała operacja trwa 5 minut.

Konto z czasem samo się aktywuje ale to nie ma znaczenia ponieważ z czasem znika, trzeba czekać ok 1-2 lat na to.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

http://orwellsky.blogspot.com/2017/12/f ... encji.html

zaczynają się od przynajmniej roku poważne "schody",ale to mało kto zauważa-stajesz się laptopem/komputerem,przejmujesz funkcję będąc nie myślicielem a wykonawcą wpakowanego tam kodu,programu.
To nawet nie 0-1 kod,nie jesteś sobą w sobie-jesteś zastąpiony.
Wymarzony świat niech pryśnie,nie byłeś/byłaś nawet obok.Podpinasz się pod system,zupełnie Cię zniewalający,odurzający i wysysający...ech kuźwa szkoda słów

Ale fajnie było,nie?
Gdzie odczucia były- w kroczu? :cooo?:

Awatar użytkownika

Zauważyłem, że Facebook sprawdza na którym poście zakończyło się przewijanie tablicy, ten post pokazuje później na górze tablicy. Mam również podejrzenia że tutaj algorytm wybiera również co pokazać, czy więcej informacji jak ta ostatnia czy wcale.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Nie wiem gdzie ten filmik wkleić, więc wklejam tu z racji tego że Andrzej Żuromski znany jako Żurom, prowadzący akcje Stop Pomówieniom w ciągu ostatniego roku miał aż 5 razy poblokowanego facebooka, zajmuje się trudnymi sprawami, a ostatnio sprawą śmierci Chady. Śmierć Chady póki co wychodzi na tak tajemniczą jak śmierć Leppera.

30 Dni Blokady Przez Temat Chady
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa UTC [letni]