Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 01 gru 2021, 16:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27 lis 2012, 12:00 
Eve Lorgen - wywiad z Lilu Thuatha

Przed Wami wywiad, który, moim zdaniem, można postawić w jednym szeregu obok wywiadu z Arizoną Wilder. Podobny kaliber. Ponadto...ponadto(!), w odróżnieniu od poprzednio zamieszczonych artykułów w tej tematyce, tutaj znaleźć można akcenty optymistyczne. Tym samym, po lekturze nie leży się pod biurkiem przybitym do podłogi.

Jeszcze tylko kilka uwag technicznych.

Artykuł w orginale składa się z dwóch części: wprowadzenia bardzo, bardzo, bardzo, ale to bardzo obszernego i samego wywiadu. Poniżej przetłumaczona jest tylko (!) druga połowa , czyli wywiad. W związku z tym wyrzuciłem część przypisów, a numerację pozostałych - odpowiednio zmieniłem.

Termin MILAB używany jest w dwóch znaczeniach - na określenie:
1. osoby, która została uprowadzona przez obcych, a następnie była wykorzystywana przez wojsko/wywiad/gabinet cieni
2. samego proces wykorzystywania przez wojsko/wywiad/gabinet cieni.

Sugeruję, zanim zaczniesz czytać, (jeśli do tej pory tego nie uczyniłeś/aś) zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat MILAB. Tutaj:
http://davidicke.pl/forum/james-bartley-podstawowe-wiadomo-ci-o-milab-t10251.html

Polecam!

Wywiad z Lilu Thuatha

Autor: Eve Logren

Lilu (pseudonim) jest MILAB z Australii. Doświadczyła wielu uprowadzeń przez kosmitów, które obejmowały interakcje z obcymi, takimi jak Szaraki, Reptilianie oraz ludźmi z frakcji rządu cieni (shadow government). Doświadczenia Lilu odzwierciedlają wszystko to, co inni MILAB sobie przypominają, ale z większym stopniem zaangażowania okultystycznego. Zdolność Lilu do postrzegania swoich doświadczeń bardziej świadomie, może wynikać z faktu, iż przeszła przez kilka doświadczeń bliskich śmierci, oraz że jest naturalnym jasnowidzem. Jej wspomnienia obejmują fizyczne, między-wymiarowe i astralne spotkania. Wierzę, że typ doświadczeń, przez jakie przeszła Lilu, jak i wielu innych MILAB, jest niedostatecznie opisany i został zmarginalizowany przez badaczy zajmujących się uprowadzeniami przez obcych, kontrolą umysłu i UFO.

Dla każdego MILAB, takiego jak Lilu, istnieją setki innych, którzy muszą się jeszcze "przebudzić", zdobyć na odwagę i ujawnić swoje prawdziwe "ukryte życie". Wierzę, że mała ilość raportów o doświadczeniach MILAB związana jest z niefortunnym faktem, iż tak wielu MILAB spotykają represje następujące po publicznym ujawnieniu współpracy rządu cieni z frakcjami obcych.

Gdyby ktoś mógł policzyć rzeczywistą ilość uprowadzonych i MILAB, uwięzionych w zamkniętym kole tajemnicy, mielibyśmy tysiące, a być może i więcej osób prowadzących życie, które jest analogiczne do uwięzienia w psychologiczno-duchowym obozie koncentracyjnym. Czy skryte życie MILAB może być naszą nowoczesną wersją niewidzialnego holokaustu?

Eve Logren: Kiedy po raz pierwszy zdałaś sobie sprawę, że jesteś uprowadzoną i/lub MILAB?

Lilu Thuatha: Co do uprowadzeń, powiedziałabym, że tak naprawdę przyznałam to przed sobą jakieś dziesięć lat temu.

Aspekt MILAB uprowadzeń był o wiele trudniejszy do ogarnięcia. Nadal mam tylko podejrzenia co do tego, co działo się tam ze mną, ale chciałbym powiedzieć, że to właśnie w tym roku, zacząłem zdawać sobie sprawę, że miałam coś wspólnego z wojskiem - trening lub jakiegoś rodzaju szkolenia na zabójcę.

EL: Na ile Twoje wspomnienia z doświadczeń podobne są lub różnią się od klasycznych "symptomów uprowadzeń przez obcych", które opisują Budd Hopkins, dr John Mack, dr David Jacobs czy nieżyjąca już dr Karla Turner?

LT: Powiedziałbym, że istnieją różnice. Oprócz "standardowo" upokarzających, inwazyjnych i bolesnych badań, zabiegów chirurgicznych oraz skanowania umysłu było też dużo psycho/duchowej manipulacji w moim przypadku. Wydają się piekielnie zdeterminowani, aby zmienić mój kompas moralny, orientację seksualną, światopogląd, psychologiczny makijaż, a nawet moją matrycę duszy. Oni chcą, abym była w określonym stanie umysłu do 2012 roku. To długa historia.

EL: Czy zaobserwowałaś osobiście, aby istoty [pozaziemskie] starały się seksualnie cię zaprogramować albo innych mężczyzn i kobiety, abyś była homoseksualistką, bądź miała inne, alternatywne seksualne zachcianki?

LT: Tak, to jeden z ich najważniejszych bieżących programów. To jeden ze sposobów, w jaki przedostają się w przez, daną nam przez Boga, duchową ochronę (firewall). Jak wiele ofiar MILAB zaświadczy, jest to szczególnie odrażający i traumatyczny program szkoleniowy, ale jest to program, któremu MUSIMY się oprzeć w jedności duszy człowieczej. Seksualność człowieka jest jedną z najpotężniejszych sił psychicznych we wszechświecie.

EL: Chciałabym usłyszeć więcej o stanie umysłu do 2012 roku. Najlepiej, jak myślisz, czym oni chcą abyś była lub zrobiła do tego czasu?

LT: Sataniści, którzy się ze mną skontaktowali, twierdzili, że mój moralny kompas ma ulec odwróceniu w 2012 roku. Przypadkowo rok ten jest chińskim rokiem smoka, a dokładniej smoka w deszczu ("The Dragon In The Rain"). W tym czasie siły zła, z braku lepszego określenia w tej chwili, chciałyby, aby moje ciało i umysł zostały przejęte przez monstrualnego ducha (leviathan spirit), (1) istotę, której wolę nie nazywać.

EL: Czy możesz wyjaśnić, co masz na myśli przez "kompas moralny"?

LT: Odwrócenie moralnego kompasu odnosi się do faktu, że istoty chcą, abym z serdecznej, współczującej osoby o dobrym sercu stała się obrzydliwym, nienawistnym indywiduum o psychopatycznych i seksualnych zboczeniach.

EL: Co to jest lewiatański duch?

LT: To bardzo stara, niezwykle potężna, negatywnie spolaryzowana reptiliańska istota. W celu stworzenia wygodnej "przestrzeni" wewnątrz mnie dla tej istoty, muszą mnie wpierw "przenicować" i zniszczyć moją naturalną, daną przez Boga, ludzką moralność ... mój kompas moralny, wspomniany w poprzednim pytaniu. Odbywa się to poprzez zastąpienie mojego "ja" jedną z wyprodukowanych osobowości, które zostały wcześniej stworzone.

Powiedziałabym, że jest to przedstawiciel bezpłodnej, morderczej i absolutnie ciemnej strony Natury. Starożytni Egipcjanie mówili o Mrocznej Izydzie (Dark Isis), myślę, że to całkiem odpowiednie porównanie. Zamierzają, aby ta istota zamieszkała we mnie, co inaczej można określić jako doskonały scenariusz opętania. W tym roku, co więcej, chcą abym związała się, w jakiś sposób, z określoną osobą wysokiego stanu lub z królewskiego rodu.

W tym roku miałam świadomy sen, w którym matka tej osoby ostrzegała mnie przed swoim synem. Radziła mi, żeby nie wierzyć w żadne jego słowo. Powiedziała mi, że będzie próbował zaprzyjaźnić się ze mną, jednak powinnam odrzucić wszelkie takie próby, ponieważ według jej słów: "On już odszedł." Zakładam, że ma ona na myśli to, że jej syn jest teraz w pełni opanowany przez inną istotę. Słuchać kochającą matkę zmuszoną mówić w ten sposób o własnym dziecku, było bardzo szokującym i bardzo bolesnym przeżyciem. Ale to pokazuje, jak Ona jest etyczna i odważna...służąc Najwyższemu. Odwróci się od własnych dzieci, jeśli te przekroczą krawędź otchłani.

Sataniści również wspominają o jakiejś grubej rybie, o kimś kogo nazywają Ciemnym Władcą (Dark Lord), który, jak mówią, chce mnie za żonę - trofeum.

EL: Kiedy sataniści mówili o tej zmianie stanu umysłu do roku 2012 i jak to przyjęłaś?

LT: Powiedziano mi, że będę narzeczoną jakiejś wielkiej szychy, "Ciemnego Władcy". Było to około półtora roku temu. Byłem wtedy, i jestem do dziś, bardzo sceptycznie nastawiona do wszystkiego, co mówią i wciąż buntuję się przeciwko ich agendzie oraz wszystkim jej obrzydliwym przejawom.

Wszystko, czego kiedykolwiek chciałam, to służyć Najwyższemu w pokoju i miłości...to jest moja prawdziwa natura i prędzej umrę milion razy, niż się jej wyrzeknę. Pragnęłabym przynieść pokój ludzkiej rasie i wężowym ludziom. Jednakże czuję, że obecnie na Ziemi jest bardzo zła grupa, która żeruje na nas - oni sami są ofiarami "wyższych" sił o złej woli. Te istoty są obecnie dostrzegane/znane przez osoby z umiejętnością psychicznego widzenia. Noszą nazwę - "Cienie" ("The Shadows"). To one są niezmiennie prawdziwymi wrogami ludzkości, całego życia na Ziemi i innych planet naszej galaktyki.

Myślę, że Cienie stworzyli kilku z wężowych ludzi, jako wehikuł dla ich świadomości i medium, poprzez które mogą zamanifestować swój obłąkany, demoniczno-archoński, grupowy umysł. Można więc powiedzieć, że tak zwani Reptilianie, które robią tyle złego na tej planecie, sami są opętani.

Cienie to upadli, którzy zostali uwięzieni tutaj w dalekiej przeszłości. Nasza matka Ziemia jest ich celą i nie mają oni jej miłości, tak jak my - ludzie - mamy. Boją się umysłu Gai, tak samo jak obawiają się przebudzonego ludzkiego umysłu.

Są pasożytami w kosmicznym i duchowym znaczeniu, są, z braku lepszego określenia, pożeraczami dusz.

Wierzcie lub nie, ale Illuminaci reptiliańsko-ludzcy poprosili mnie o amnestię. Nie pytaj mnie, dlaczego mnie o to pytali, bo nie wiem. Mówili, że "Wielka Zmiana" może przebiec gładko (w sensie społecznym) lub problemowo. Sugerowali, że jeśli zostanie zagwarantowane im jakiegoś rodzaju wyjście, to zapewnią, aby zmiana władzy dokonała się przy minimalnych zakłóceniach. Nie usłyszałam wszystkich szczegółów, bo kazałam im się odpieprzyć.

EL: Czy inni w rodzinie także mają podobne doświadczenia? Czy możesz powiedzieć jakie jest twoje pochodzenie, a może, dlaczego zostałaś wybrana i uprowadzona?

LT: Doświadczenia obejmują mnie i moją siostrę, kiedy byłyśmy młodsze. Widziałam moją matkę, na statku kosmicznym lub w podziemnej placówce, jak była operowana. Reptilianin, o imieniu Kuulkalzuka, powiedział, że był wewnątrz ciała mojego ojca, kiedy zostałam poczęta i moja córka jest, w jakiś sposób, przedstawicielem egipskiej bogini Neftydy.

EL: To mi przypomina teorię księżycowego dziecka (Moonchild) Aleistera Crowleya. Homunculus, poczęty w specjalny sposób embrion, poddany działaniom, mających na celu stworzenie dziecka z pełną wiedzą i "zawartością", której życzą sobie twórcy (2).

LT: Krew mojej matki wywodzi się z rdzennych, katolickich irlandczyków. Nazwisko Murphy, pochodzi z zachodniej Irlandii. Zgodnie z inną kobietą o nazwisku Murphy, która przeprowadziła badania drzewa genealogicznego, na które ja nie mogłam sobie pozwolić, klan Murphy jest związany z rodziną Howard. Tak nazywał się były premier Australii. Źródło tego nazwiska wywodzi się aż od Karola Wielkiego z Francji.

Moja najlepsza przyjaciółka Christine i ja, jesteśmy związane przez tą linię - zdałyśmy sobie z tego sprawę dopiero kilka lat temu.

W żyłach mojej matki płynie również odrobina krwi Koori (australijscy aborygeni) , choć to tajemnica rodziny i nikt nie będzie o tym rozmawiać. Ja również mam bardzo silne przeświadczenie, że rdzenne irlandzkie dziedzictwo jest silniejsze niż Tuatha (3).

Linia od strony ojca (to strona, gdzie rezyduje rodzinny demon, jak sądzę) ma związek z Wikingami i Oliverem Cromwellem. Mój przodek był prawą ręką Cromwella w szkockiej, protestanckiej armii, która najechała Irlandię w XVI wieku.

Uwaga EL: Istnieją inne ofiary MILAB, którzy mają wspomnienia (które wychodzą na powierzchnię jako retrospekcja podczas snu) sławnych ludzi, na przykład: Gloria Hawkers, Pamiętnik z uprowadzenia przez obcych (4), wspomnienia Brice Taylor (5) i anonimowe SRA/MPD/DID.

EL: Na podstawie swoich przeżyć i powracających wspomnień czy uważasz, że MILAB, MK-Ultra, urazy spowodowane kontrolą umysłu są związane z niektórymi frakcjami obcych, a jeśli tak, to jakimi?

LT: Projekty te związane są z Drakonianami, frakcją obcych, która była na powierzchni planety od tysięcy lat. Ale z powodu zła, jakie uczynili Jack Parsons i L. Ron Hubbard w "The Babylon Working" (6), wejście zostało otwarte i przez nie przeszło wiele istot, których nie było tu przed 1947 rokiem. Ten akt czarnej magii, podobnie jak wiele innych, polegał na uwolnieniu tych, którzy nigdy nie mieli przebywać pośród ludzi. To ma niemal biblijny oddźwięk, kiedy o tym pomyśleć.

EL: Jejku! to przypomina mi dawne działania byłej członkini pewnego kultu UFO, [Colleen Johnstone, (7)]. Ta channeller'ka została poprowadzona przez "istoty światła"- wrogie jednostki w przebraniu istot świetlistych - aby robić takie ćwiczenia, które, jak się później dowiedziała, doprowadziły do otwarcia portali w różnych punktach na ziemi. Dzięki tym portalom, hordy rzekomo uleczających istot światła mogły wlać się do naszej sfery.

EL: Czy kiedykolwiek widziałaś lub miałaś do czynienia z obco-ludzkimi hybrydami podczas swoich doświadczeniach? Jak one wyglądają? Czy możesz powiedzieć, czy choć jeden z nich przebywał pośród nas, kto wyglądał zupełnie jak człowiek?

LT: Mówisz do jednego z nich. Widzisz jednego, kiedy patrzysz w lustro.

EL: Więc w zasadzie twierdzisz, że każdy z ludzi jest pewnego rodzaju hybrydą?

LT: Myślę, że to bardzo prawdopodobne, tak. Jednakże niektórzy ludzie mają więcej nieludzkiej krwi niż inni.

Tak, jednak istnieją skrajności, choćby channeller'zy, jeśli mogę tak powiedzieć, seryjni mordercy, potworni banksterzy, politycy, urzędnicy państwowi, którzy w ogóle nie mają sumienia ani empatii, wysokiej rangi sataniści - WIELU z nich rządzi naszymi religiami... a mam na myśli wszystkie nasze religie. Wszystkie te typy są chimerami pewnego rodzaju i jako tacy, są bardzo podatni na to, co jest uznane jako doskonałe opętanie. Przykładem tutaj może być zły kapłan lub kardynał, czy papież.

EL: To mi przypomina niektóre z twierdzeń Davida Icke'a, mówiące o reptiliańskich hybrydach zmieniających kształt, które są rzekomo kontrolowane lub nawet są gospodarzami dla międzywymiarowych istot gadzich z czwartej gęstości. Uważa się, że oni - Reptilianie - kontrolują te linie krwi i nasz świat, manipulując tymi hybrydami jak marionetkami.

EL: Czy istoty pozaziemskie lub wojskowi kiedykolwiek powiedzieli ci, dlaczego wybrali cię do swoich programów?

LT: Tak, ale słyszałam różne historie od różnych grup. Jedną z historii jest to, że Lewiatan z pustki (oryginalna Królowa Dziewica - EL) chce mnie, jako swój kolejny "wehikuł". Inną, że zostałam już obiecana księciu XXXX (jako jego kochanka), który został przejęty przez kogoś, kogo nazywają Czarnym Władcą.

Kolejna wersja jest taka, że jestem jakimś przewodem, kanałem dla kosmicznej energii. Jeśli jestem w odpowiednim miejscu, w określonym czasie, to cudowne rzeczy przejdą przeze mnie i jeszcze, że jeśli jestem w innym miejscu, w tym samym czasie, coś bardzo złego się stanie.

EL: Czy to, co chcą zrobić z tobą - ma sprawić, że będziesz podatna na dany typ opętania?

LT: Tak, oni chcą mnie złamać stałym molestowaniem i manipulacją, aż w końcu poddam się i stanę się negatywną osobą, która może być przejęta przez inną istotę.

EL: Czy możesz mi powiedzieć, na czym polega bycie "przewodem" lub wehikułem?

LT: Być wehikułem znaczy być idealnie opętanym. Przewód jest to pewnego rodzaju obwód elektromagnetyczny, jeśli wolisz, żywe dynamo, które może być zasilane podczas pewnych rytuałów - za pomocą ceremonialnej czarnej magii seksu. Miało to miejsce, gdy byłam dzieckiem i jestem prawie pewna, że również obecnie, od czasu do czasu, się to dzieje - i ma się wydarzyć w przyszłości na bardziej dramatycznym poziomie.

EL: Istnieje wiele opisów w Internecie, a nawet w filmach o "Wojownikach Jedi" lub super-żołnierzach z psychicznymi zdolnościami. Czy masz jakieś doświadczenia z tym związane, czy spotkałaś jednego z nich w swoich "operacjach" (czarne operacje w ramach kontroli umysłu), oraz czy kobiety są szkolone, aby mieć podobne możliwości? Z których odłamów wojska lub agencji rządu cienia oni się wywodzą?

LT: Prawdopodobnie więcej kobiet znajduje się w grupach, trudniejszych do opanowania, okultystycznych broni niż mężczyzn. Jednakże kobiety są trudniejsze do programowania niż mężczyźni. Nie chcę tu nikogo urazić. (EL - Słyszałem, jak Preston Nichols dokładnie to samo stwierdził, w 1998 roku, o kobiecych ofiarach kontroli umysłu) Mężczyźni są bardziej emocjonalnie łamliwi niż kobiety, choć zdarzają się wyjątki, zwłaszcza, że jest tyle zamieszania z płciami. Mężczyźni, którzy chcą być kobietami i kobiety, które chcą być mężczyznami - to sprawia, że łatwiej trenerom PSI przeprowadzać niezbędne zmiany w osobowości.

EL: Czy masz na myśli psychicznych szpiegów i wywiadowców albo boginie matki jak Arizona Wilder?

LT: Obydwóch. W przedsięwzięciach MILAB i w programach Monarch, kobiety/dziewczyny są naturalnie bardziej spostrzegawcze niż mężczyźni/chłopcy. Kontynuując, w astralu, to kobieta jest aktywną siłą, nie mężczyzna. (EL - słyszałam o tym od indiańskiego szamana ze wschodu - wspomniał o tym w trochę inny sposób - w odniesieniu do kobiecej zdolności przemierzania podziemnych królestw z większą łatwością niż mężczyźni.) Dlatego więcej kobiet szkoli się na okultystyczne, wysokie kapłanki. Mężczyźni są wykorzystywani w inny sposób, chyba że facet ma być kapłanem lub adeptem. MILAB, Monarch, zaprogramowane kobiety - w zależności od ich linii krwi, mają łatwiej dostępne energie psychiczne.

EL: Spotkałam się z tym stwierdzeniem od wielu MILAB, a także w twórczości Barbary Bartholic i niektórych "klientów" Jamesa Bartley'a .

EL: Co tworzy duchowego wojownika?

LT: Duchowy wojownik to ten, który SPRZECIWIA się każdej i wszystkim próbom korupcji matrycy swojego umysłu/duszy. Duchowy wojownik nie płynie mętnym strumieniem mierności, homogenizacji i zagłady. Duchowy wojownik broni do samego końca indywidualności, humanitaryzmu, niewinności, prawdy, piękna i przyzwoitości. Ten świat pilnie potrzebuje większej ilości ludzi, którzy do grobu będą trzymać się tych zasad. Niestety, zbyt wielu uprowadzonych i MILAB żyje w zakłamaniu, są tchórzami lub narcyzami.

Ale tak, istnieją prawdziwi duchowi wojownicy, każdego roku coraz więcej. Osiągamy bardzo wiele, gdy jesteśmy w astralnych wymiarach - dlatego sprawcy tak mocno mieszają w naszych sprawach - między innymi dla odwrócenia naszej uwagi. Wiedząc o tym, radujmy się tym - nasi wrogowie bardzo się nas boją.

EL: Opowiedz mi o tym jak odkryłaś alternatywne osobowości i jak zostały one stworzone przez twoich "programistów", obcych lub ludzi. Czy jesteś teraz świadoma obecności wielu z nich? Jak leczysz i jakie strategie stosujesz, aby odzyskać i zintegrować rozszczepione osobowości?

Uwaga: alternatywne osobowości są to rozdzielone części duszy osobowości, które zostały celowo odłamane (w programach kontroli umysłu, takich jak MK-ULTRA, Monarch) od rdzennej osobowości, poprzez traumę lub pewnego rodzaju tortury. To zespół, który w rzeczywistości jest uważany za zaburzenie lękowe, nazywa się to dysocjacyjne zaburzenia osobowości (Dissociative Personality Disorder), znany również jako zaburzenia wieloosobowości (Multiple Personality Disorde- MPD / DID).

LT: Różne osobowości pojawiają się cały czas. Znajomy powiedział mi pewnej nocy (psionicznie), że przychodzą, aby się uzdrowić.

Zostały one stworzone w różnych okresach, za pośrednictwem różnych metod, z wielu różnych powodów. Niektóre z nich sama stworzyłam, żeby przeżyć.

EL: Czy pamiętasz dokładny czas, bądź czy masz jakieś wspomnienia, kiedy alternatywne osobowości zostały utworzone i w jaki sposób?

LT: Pamiętam jeden z bardziej brutalnych przypadków. Bez skrupułów zamknięto mnie w skrzyni, którą następnie wypełniono żywymi owadami. Myślę, że miałam wtedy mniej niż pięć latek. Musiałem się rozdzielić, żeby nie oszaleć ze strachu, kiedy "schodziłam w dół". Nowa osobowość, która została już wcześniej przygotowana, została następnie wpisana we mnie. Pamiętam też, że mogą pobrać pełną osobowość podczas jednej sesji. To jest technologia obcych.

Oni również umieszczają demony w ludziach, korzystając z technologii kontroli umysłu.

Proszę wybaczyć, ale oprócz już danego przykładu, nie jestem przygotowana do przedstawienia kolejnych szczegółów, odnośnie tego, gdzie i w jakich okolicznościach zostały we mnie stworzone alternatywne osobowości. To zbyt osobiste.

EL: Tak, rozumiem. Słyszałam podobne rzeczy od innych MILAB, super-żołnierzy (np. Michael Relfe) i ofiar kontroli umysłu o czarnej metatechnologii, okropnych, upokarzających torturach, pobieraniu "programów", wykonywanym przez bardzo szybką podprogową technologię lub inne zaawansowane technologie obcych, gdzie dosłownie ściąga się (download) informacje z człowieka. Wychodzą one w zbitych formach, takich jak plik zip, które w razie potrzeby można później odczytać. Umieszczanie w kimś demona, odbywa się za pomocą rytuałów, jak udało mi się ustalić z zeznań (SRA MPD/DID) ofiar kontroli umysłu. Jednak inni MILAB, którzy nie będąc w grupach kultowych, opisywali opętanie przez demona i wyrzucenie go dzięki egzorcyzmom. Niektóre ofiary MILAB (Zed, Relfe i inni) nie były w kultowych grupach, ani nie były świadome żadnych "rytuałów", gdzie demony lub obce istoty, były jakoś dołączone do ich ciał energetycznych.

EL: Czy kiedykolwiek doświadczyłaś, zaprojektowanych przez obcych, miłosnych związków lub tego, co obecnie nazywamy "miłosnym ukąszeniem obcych" ("alien love bites")?

LT: Tak, dwa razy. Bardzo dramatycznych i bardzo bolesnych. Ostatecznie jednak bardzo mnie wzmocniły.

EL: Czy możesz powiedzieć coś więcej, w jaki sposób zostało to ukartowane? Wspólnie dzielone sny, astralne wizyty lub telepatyczne polecenia, aby związać cię z tą drugą osobą?

LT: Pierwsze miłosne ukąszenie zaczęło się od doświadczeń astralnych mojej bliskiej przyjaciółki z udziałem jej, mnie i człowieka o którym mowa. Postęp procesu następował poprzez synchronizację, telepatię, zdalne widzenie, zdalne wpływanie (remote influencing), astralny kontakt, przeszłe wcielenia i prawdziwe lub zmanipulowane wspomnienia ze wspólnych doświadczeń z obcymi.

W drugim przypadku, naprawdę czułam techno-energetyczną "strzałę" obcych, wbitą w moją czakrę serca, która sztucznie aktywowała uczucie miłości do docelowego mężczyzny. To zaiskrzyło szybciej i z większą intensywnością niż w pierwszym "związku". O wiele trudniej było mi się z tego wyplątać niż za pierwszym razem. Myślę, że było spowodowane to tym, iż drugi mężczyzna był super-hybrydą, a może i zmieniaczem kształtu (shapeshifter). Związek ten był moralnie bardziej naganny.

EL: Skąd wiesz, że ten drugi mężczyzna był super-hybrydą, jak on wyglądał i jakie cechy, jeśli były, odróżniały go od zwykłego człowieka?

LT: Jego struktura kości, karnacja i aspekty zachowania. Miał pazury zamiast paznokci u nóg i bardzo nietypowe oczy. Ponadto jego bardzo rozwinięte zdolności astralne i ekstremalnie drapieżna obsesja seksualna. Istnieją też inne objawy, ale nie jestem przygotowana do przedyskutowania ich tutaj.

Jednym z najbardziej fascynujących aspektów wyżej wymienionego "ukąszenia miłości obcych" jest to, że istnieje historyczny aspekt tej sprawy...przodek pierwszego człowieka zrobił wielką krzywdę przodkowi drugiego człowieka. Dowiedziałam się o tym po fakcie i byłam całkowicie zszokowana. Możesz sobie wyobrazić, że mnie nie jest tak łatwo zaszokować, ha, ha.

EL: Możliwe, że o tym wspomniałam już wcześniej, ale frustrującym aspektem "manipulacji" obcych jest to, że pojawiają się wątpliwości, czy pamięć jest prawdziwa, czy została zmanipulowana. Na przykład w sprawie wspomnień z poprzedniego życia, których celem jest przekonanie dwóch, "ukąszonych miłością", docelowych parterów o tym, że są "przeznaczeni" być razem. To coś, co trudno udowodnić lub obalić. Niektórzy uprowadzeni powiedzieli mi, że obcy wybrali ich do bycia z "partnerem docelowym" z powodu silnych związków energetycznych, stworzonych podczas połączenia w przeszłym życiu. Mogę więc zrozumieć, dlaczego ten aspekt obcej manipulacji jest twardym orzechem do zgryzienia.

EL: Czy możesz mi opisać swoje doświadczenia lub wspomnienia, jak szarzy lub gady celowo starały wywołać emocjonalny chaos w tobie lub w innej osobie?

LT: Boże, jak długo w tym siedzisz? Robią to przez cały czas, kochana. Coś w tobie przeskakuje i możesz tylko wykrzyczeć negatywne emocje albo słyszysz obrzydliwe głosy, mówiące że masz zabić wszystkich w zasięgu wzroku. To bardzo, bardzo prawdziwe i bardzo intensywne, ale musisz po prostu to zignorować i kontynuować swój dzień, jak gdyby nigdy nic. Widzę jak ktoś, kto być może został osłabiony przez alkohol lub narkotyki, może utracić kontrolę i zacząć wypełniać takie polecenia. Potem w gazetach trąbią o kolejnym samotnym strzelcu albo i gorzej.

EL: Tak, słyszałem o tym od innych ofiar kontroli umysłu (Zed, Andy Pero), którzy twierdzili, że wiele z tych dziwacznych przestępstw - zastrzelenie innych ludzi, a następnie zastrzelenie siebie (program: zabójstwo - samobójstwo) - jest "normalką" dla osobników z kontrolowanym umysłem.

LT: Zasadniczo, ostatecznym planem dla wielu osób jest, aby ich "codzienna osobowość" poddała się i opuścił ją duch. Realizowane jest to przez traumę, brak snu (pamiętacie co zrobili biednemu, staremu Ted'owi Rice i co robią PR (8)) nieustanne prześladowanie i tortury. Pustka duchowa, jaka wtedy powstaje, może być wypełniona jakąkolwiek zaprogramowaną osobowością, potwornym demonem lub obcym, którego sprawca będzie miał w umyśle.

Ile razy słyszałaś starych przyjaciół polityków mówiących: "Człowieku! Ten facet kiedyś w coś wierzył... ale teraz, to zupełnie inny człowiek! "

Wiadomość dnia... on jest innym człowiekiem! Jest teraz w tym kraju polityk, który przeszedł taką transformację.

EL: Większość ofiar MILAB i uprowadzonych nie przypomina sobie swoich doświadczeń z takimi szczegółami, jak np. "astralne spotkania", jak ty. Czy obcy kiedykolwiek powiedzieli ci dlaczego, lub w jaki sposób różnisz się od przeciętnego uprowadzonego, od przeciętnego człowieka?

LT: Umarłam dwa razy i wróciłam - to czyni cię inną. Ponadto moje wykresy: astrologiczny i numerologiczny wskazują na osobę o potężnej mocy. Jest to ta moc, którą Reptilianie próbują wykorzystać. Na obydwu wykresach wyraźnie jest to zaznaczone - co wpływa na mnie, będzie mieć znaczący wpływ na planetę. Mój los jest, w jakiś sposób, związany z losami świata.

To również siedzi w DNA.

Jak Barbara Bartholic i zmarła dr Karla Turner ustaliły, istnieje ścisły związek pomiędzy bardziej ekstremalnymi formami zjawisk parapsychicznych, a celtycką krwią i niektórymi z rdzennych grup krwi.

EL: Pamiętam, jak Michael Relfe o tym wspominał. Uważał, że wojskowi mieli informacje o konkretnych znacznikach DNA, których poszukiwali w celu identyfikacji i wciągnięcia pewnych osób do czarnych projektów. Tam wykorzystuje się je do zdalnego wpływania na ludzi, teleportacji, podróży w czasie, zabójstw, itp. Również Duncan O' Finioan - super-żołnierz - wspomina coś o swoim irlandzko - czirokeskim pochodzeniu. (9)

LT: W związku z tym, że poświęciłam dużo wysiłku pracy duchowej, w moich przeszłych wcieleniach, byłam przygotowana do tego życia. Miałam szczęście zabrać ze sobą kilka umiejętności z mojego ostatniego życia, pomimo gwałtownej śmierci, którą umarłam.

Wiele poświęciłam, aby widzieć, co widzę. To poświęcenie złamało mi serce na pół, nie wiem, jak to w pełni wyjaśnić, ale z tego powodu, po prostu, się zmieniłam. To nie miało nic wspólnego z żadnymi rytuałami, ale było to bardzo bolesne. Jednak tak miało być i byłam przez to prowadzona na każdym kroku.

Zawsze czułem się bardzo blisko duchowego świata. Jako dziecko chciałam być zakonnicą, abym mogła spędzić swoje życie na kontemplacji i usługach dla Najwyższego, nawet modliłam się o stygmaty - żebym mogła się przekonać, co czuł Mesjasz podczas ukrzyżowania.

UWAŻAJ CZEGO SOBIE ŻYCZYSZ! Stygmaty wyglądają teraz jak spacer w parku, w porównaniu do tego, czemu zostałam poddana.

EL: Czy możesz dać przykład rodzaju pracy duchowej i swoich umiejętności?

LT: W jednym, znaczącym wcieleniu, byłam kontemplującym pustelnikiem na jałowej ziemi. Zdobyłam wiele mądrości w tamtym życiu i mogłam umrzeć z tą wiedzą nienaruszoną. Oznaczało to, że mogłam przeprowadzić tę głęboką, wewnętrzną świadomość z innych światów do następnych wcieleń. Stan umysłu człowieka, w jakim znajduje się w chwili śmierci, jest bardzo ważny. Byłem również kapłanką w moim ostatnim życiu, więc jest dla mnie dość łatwym - w pewnych warunkach - mieć dostęp do innych wymiarów, otwierać portale, etc.

EL: Jakich sposobów, manipulacji i oszustw użyli obcy (ludzie lub wojskowi, jeżeli potrafisz rozróżnić), aby przekonać cię do współpracy?

LT: Kiedy się buntowałam, terroryzowali mnie obiektami moich fobii.

EL: Czy jesteś świadoma posiadania obcego prowadzącego lub kontrolera?

LT: Tak. Ona jest bardzo zimną i bezwzględną suką.

Przez całe życie starali się zmuszać mnie do różnych rzeczy, które skutkowałyby opętaniem mnie przez demona i ostatecznie moją zgubą. Wystrzegajcie się teozofii i dogmatów New Age!

Zaserwowali mi dwa agonalne ukąszenia miłości, które rozpraszały mnie o wiele za długo. Oni ciągle próbują zmienić naturę mojej istoty przez telepatię, promieniowanie, manipulację snami i kontrolę umysłu.

Każda część mnie (z wyjątkiem samego Świętego Ducha)została zgwałcona i okaleczona. Ale wciąż tu jestem!

EL: Jakie formy duchowej ochrony były skuteczne, gdy gady zaczęły mieszać w twojej przestrzeni astralnej i fizycznej? Czego się najbardziej obawiają i po co naprawdę to robią?

LT: Reptilianie chcą twojej reakcji. Chcą dużej, tłustej, soczystej, emocjonalnej fali, a więc tego im nie daję. Jestem jak trup. Sprawiłam, że niczego nie czuję.

Oni tak naprawdę nie boją się religijnych rzeczy, ponieważ nie są oni demoniczni - są bardzo, ale to bardzo inteligentnymi zwierzętami, ale nie lubią za bardzo, żeby ich błogosławić.

EL: Jak to? Czy możesz dać mi przykład, co się stało, kiedy ich pobłogosławiłaś, co się stało?

LT: Kiedy błogosławię demony i Reptilian, oni kulą się i uciekają. Musisz jednak wierzyć w błogosławieństwo całym swym sercem. To jedyny sposób, żeby działało... szczerze. To przekształca energię i oni nie mogą sobie z tym poradzić.

Mówię tylko o tych złych - istnieją też miłe i kochające gadzie istoty. Jeden został poddany torturom, ponieważ przyszedł mi z pomocą. Od niedawna otrzymuję dużą pomoc od potężnej gadziej istoty żeńskiego rodzaju (nie mogę powiedzieć nic więcej na ten temat).

Co do Szaraków, astralnie uderzyć ich w brzydką głowę i krzyczą jak dzieci, ha, ha. Można nawet eksplodować ich głowy, jeśli skupić się wystarczająco mocno.

EL: Pamiętam, jak Andy Pero opisywał, jak rozsadził głowę Szaraka dzięki umysłowej koncentracji, podczas uprowadzenia w podziemnej bazie. Później opowiedziałam innym uprowadzonym trochę o tym "rozpryśnięta głowa szarego" incydencie, a oni rozgniewali się na mnie.

LT: Demoniczne istoty zawsze uciekają od miłości i błogosławieństwa płynącego z serca, oni tego nienawidzą, tak jak i "Cienie". To te istoty, które mówią Reptilianom, co mają robić, bardzo nieprzyjemne charaktery. Co do demonów lub złych duchów ludzkich, wyobraź sobie pistolet, który strzela dużymi, różowymi kulami czystej energii kosmicznej - od tego też uciekają, ale trzeba włożyć w to mocną intencję... bardzo mocną.

Wojskowe typy są trudne, ale zdalne wpływanie na nich działa, to z gwałtownego rodzaju. Gdyby jakiś mały punk o fioletowych włosach, promieniował w ciebie ze swojej małej konsoli, to można go zabić na amen, jeśli się do tego w umyśle przyłożysz.

EL: Czy kiedykolwiek widziałaś istotę wchodzącą w twoją przestrzeń poprzez międzywymiarowy portal? Jak wyglądała i jak myślisz, w jaki sposób mogą tworzyć i obsługiwać te kwantowe bramy dostępu? Czy wojskowi także korzystają z tego typu technologii?

LT: Widziałem pęknięcie rzeczywistości, otwarte raz w mojej jadalni, ale nie pamiętam, żeby coś przez to przeszło. Widziałem tylko ruchome światła po drugiej stronie.

Kiedy byłam bardzo młoda, sataniści używali mnie do otwierania portali. Wijące się światła przechodziły przez portal i kierowały się do niektórych ludzi, którzy tam byli. Jedną z tych osób był poprzedni premier.

Portale wyglądały jak galaretowate, wirujące światłem twory.

Używają mistyków lub Szkarłatnych Kobiet (Herodulai), aby otworzyć portale, ale mogą teraz już mieć technologie, które robią to samo lub coś bardzo podobnego.

EL: Jakie zdolności psychiczne lub duchowe moce posiadasz?

LT: Wydaje mi się, że mogę komunikować się całkiem dobrze ze zwierzętami. Często wiem o rzeczach, które zaraz mają się wydarzyć. Czasem wiem, co ludzie powiedzą, zanim to zrobią. Jedną z moich najważniejszych umiejętności jest porozumiewanie się z ludźmi w astralu, kiedy oni śpią, a ja jestem na jawie. Mogę również komunikować się z duchami zmarłych i z wyższymi inteligencjami różnych typów, np: międzywymiarowymi, anielskimi, itp.

EL: Jakie rodzaje statków powietrznych wiążą się z Szarakami, Reptilianami i gabinetem cieni?

LT: Widziałam klasyczne srebrne dyski, srebrzystobiałe obiekty w kształcie rakiety, obydwa rodzaje kojarzą się z gadami i ich sługusami - Szarakami (chociaż niektóre z Szaraków są naprawdę Reptilianami pod spodem).

Wielkie czarne trójkąty i statki w kształcie bumerangu, są wyprodukowane przez szarych do spółki z ludźmi - o ile wiem.

Ale lekkie pojazdy - piękne, plazmowe biostatki i niewidoczne międzywymiarowe, galaktyczne skoczki, to coś zupełnie innego, coś co przestępcy starają się zrozumieć i uzyskać nad tym kontrolę.

EL: Czy kiedykolwiek odwiedziły cię życzliwe istoty pozaziemskie, istoty międzywymiarowe lub anioły?

LT: Tak. Istnieje wiele wspaniałych i świętych istot, tu i tam, które bardzo dbają o to, co się z nami dzieje i co się robi matce Gai. Ona jest atakowana na wielu poziomach. Ona staje się w pełni świadoma przez ludzi i naszych sojuszników - zwierzęta, a przestępcy starają się to powstrzymać.

EL: Jakie informacje, twoim zdaniem, są nieodpowiednie lub wręcz fałszywe, w temacie uprowadzeń przez obcych w społeczności UFO i New Age?

LT: Kłamstwa, które mówią:

"Nie ma czegoś takiego jak zło"

lub

"Nie ma złych obcych"

lub

"Obcy są naszymi bogami"

lub

"Potrzebujemy ich, żeby prowadzili nas do nowej ery"

Lub "To ciemność w nas zaprasza ich tu ". Jaka ciemność jest w czteroletnim dziecku? To wszystko to toksyczne nieprawdy.

EL: Czasami zastanawiam się, czy wiele z wierzeń New Age, takich jak te wymienione, są taktycznym zagraniem ciemnej strony, by powstrzymać nas od posiadania współczującej postawy, mogącej zebrać wszystkie rzeczy w świetlistej świadomości - czy są one dobre, złe, brzydkie lub obojętne.

Których badaczy uważasz za dość dokładnych w odniesieniu do tego, co doświadczyłaś jako MILAB?

LT: Ciebie, Barbarę Bartholic, Jamesa Bartley, dr Karlę Turner i to wszystko.

EL: Jak sądzisz, do czego prowadzą te wszystkie uprowadzenia przez obcych i operacje MILAB? Czy twoi "prowadzący" mówili ci, co przyniesie przyszłość?

LT: Z tego, co udało mi się zebrać, istnieją dwie odrębne przyszłości dla ludzkości. Jedna przyszłość jest dla ludzi, którzy czują się naprawdę wygodnie, będąc niewolnikami - to nie jest nasz problem. Jeśli narkoman niczego nie robi, by odzwyczaić się od nałogu, to co można dla niego zrobić? Wiem, jak trudne to jest, a ja cierpię z powodu tego, co czeka niewolniczą część z nas, ale nie ma nic, co można zrobić. Pozwólmy, aby mogli uczyć się na gorzkich doświadczeniach. A będą one gorzkie.

Istnieje inna przyszłość dla tych, którzy odmawiają podążać drogą, na którą kierują nas ci, co wprowadzają nas w błąd. Dla tych, którzy wierzą w Siebie i mają prawdziwą Łaskę, dla tych, których najgorętszym pragnieniem jest poznanie i służba Prawdzie, Pięknu i Miłości. Kawaleria jest tutaj i jeśli ludzie będą pamiętać, jak słuchać, będą wiedzieć, gdzie być i kiedy tam być.

Jest tak wiele aspektów planetarnych i galaktycznych zmian, które mają teraz miejsce. Cykle, które zbliżają się do końca (lub początku) są tak rozległe, że nie jesteśmy w stanie ich zrozumieć.

EL: Zgadzam się, że to jest skomplikowane.

LT: Istnieje wiele, wiele istot, które oglądają to widowisko. Niektórzy z nich to ludzie, w odległości lat świetlnych od nas - ludzie, którzy kiedyś żyli na Ziemi.

Jest Ptasie Plemię, Khemetianie - egipskie istoty, przebudzone duchy zwierząt (niektóre z nich są naszymi własnymi "zwierzątkami"), istnieją anioły i duchy przyrody. Są też Święte Dzieci, które przybywają na Ziemię przez ostatnie dwadzieścia pięć lat lub coś koło tego. Widzieliście kiedyś takie dzieci wśród swoich własnych?

EL: Może masz na myśli dzieci indygo.

LT: I jest wspaniała Gaia/Sofia, obserwująca swoje własne odrodzenie - poprzez nasze oczy - wszystkie porody są dramatyczne i ten też będzie bardzo dramatyczny. Ale pozostaję optymistką.

EL: Jakich ochronnych mechanizmów, praktyk duchowych używasz i jakie polecasz?

LT: Polecam męczące i regularne ćwiczenia. Dobra dieta jest bardzo ważna, w tym codziennie spożywanie świeżych warzyw i soków owocowych, oprócz niezbędnych witamin i minerałów. Te soki (kiedy są bardzo świeże) zawierają enzymy, które sprawiają, że jesteś silna ciałem i umysłem.

Modlitwa i pozytywna wizualizacja są często bardzo pomocne.

Joga jest dobra, jeśli podchodzisz do niej w aktywny sposób, a nie jako metody biernego oczyszczania się. To musi być przeprowadzone ze skupieniem na tym, co robisz ze swoim ciałem. Twój umysł nigdy nie powinien być pusty, to jest bardzo niebezpieczne i może prowadzić do opętania.

Każda medytacja powinna być skoncentrowana na jednej rzeczy, czy to na myśli, słowie, wyrażeniu, ruchu lub obrazie. Celem medytacji jest skupienie i duchowa dyscyplina. Wszystkie największe duchowości na świecie, zachęcają ludzi do bardziej pełnego wcielenia. To jest droga do potęgi. Tutaj leży potencjał ludzki. Można stać się w pełni wcielonym, poprzez ciągłe skupienie na chwili obecnej, czy się pracuje, czy odpoczywa. Jak Ram Dass powiedział: "Bądź Tutaj Teraz".

Uwaga od EL: Po przeprowadzeniu wywiadu, Lilu, przez kilka następnych dni, doświadczała ekstremalnie mocnych, pourazowych objawów stresu, intensywnego lęku, ataków paniki i obawy przed represjami. W nocy ktoś ją odwiedził, ale nie ma pewności kto to mógł być. Krwawiła z nosa i zastanawia się, czy kolejny implant mógł zostać wszczepiony. Lilu otrzymała również telepatyczne pogróżki, aby nie mówiła o pewnych rzeczach. Doświadczyła tego, co uznajemy za ekstremalne "wyzwalanie" (triggering) i straszliwą obawę przed represjami. Żeby czytelnik wiedział - rozmawiałam z kilkoma MILAB, którzy później wycofali swoją historię ze względu na "wyzwalanie" i strach przed represjami. Czasami te wyzwolone reakcje mają postać "programu – samobójstwo". Zostało to zgłoszone przez innych ocalałych z kontroli umysłu, (10,11, *****add książka Colina Ross'a tutaj, lub twoje prywatna świadectwo Elaine). Powinno być to poważnie wzięte pod uwagę, pracując z MILAB i super-żołnierzami.

Poniżej znajduje się zastrzeżenie Lilu, aby czytelnicy nie wyciągali pochopnych wniosków i oskarżeń w jakikolwiek sposób:

"Zdaję sobie sprawę, że te gady i ludzcy kontrolerzy, często kłamią MILAB, których kontrolują. Niekoniecznie wierzę w to, co mówią; w rzeczywistości jestem głęboko podejrzliwa wobec nich i ich motywów. Tylko przekazuję, co mi powiedzieli. Te istoty, ich nie-ludzcy wasale, ludzko-gadzie hybrydy i ludzcy słudzy, którzy pracują dla nich, są całkowicie źli (moim zdaniem) i trzeba się im opierać na każdym kroku. Złu we wszystkich jego formach, trzeba dać opór. "

* Uwaga redakcji: Lilu zmarła na raka, w kwietniu 2011 roku.


źródło: http://evelorgen.com/wp/articles/military-abduction-milabs-and-reptilians/milabs-a-pandoras-box/

Przypisy:
1) Leviathan Spirit - patrz: http://prideisamonster-leviathan.com/7155.html
2) http://www.hermetic.com/crowley/moonchild/mc08.html (For more on the ritual preparation of the homunculus see Chapter VII entitled: Of The Homunculus; Conclusion of the Former Argument Concerning the Nature of the Soul.
3) Tuatha – [url]http://en.wikipedia.org/wiki/Tuatha_Dé_Danann[/url]
4) Hawker, Gloria, Morning Glory: Diary of an Alien Abductee, Writer to Print, Merrimack, N.H. (2001)
5) Taylor, Brice, Thanks For the Memories: The Memoirs of Bob Hope’s and Henry Kissinger’s mind-controlled slave, Brice Taylor Trust, Landrum, SC, (1999)
6) http://www.bariumblues.com/jpl.html
7) Malevolent Alien Abduction Research: http://www.maar.us/alien_agenda.html
8) http://evelorgen.com/wp/articles/military-abduction-milabs-and-reptilians/interview-with-a-male-abductee-about-reptilians-and-hybrids/ ( See article in present web site)
9) http://duncanofinioan.com/Reference.php
10) Springmeyer, Fritz & Wheeler, Cisco, The Illuminati Formula Used to Create an Undetectable Total Mind Controlled Slave, Vol. 1&2, Oregon City, OR, (1998?)
11) Springmeyer, Fritz & Wheeler, Cisco, Deeper Insights into the Illuminati Formula, Oregon City, OR, (1998)


-- 15 lut 2013, 12:51 --

Cytuj:
przez Canicula » 01 cze 2012, 23:32
Może wydać się to niektórym niedorzeczne, ale spoglądając na to zdjęcie tej kobiety, z początku artykułu. Dałabym sobie rękę uciąć że już ją gdzieś widziałam. Nie wiem czy to było w snach czy w zdalnym widzeniu? Ale ją widziałam. I od razu mi się nasunęło że jak ją widziałam to była w stanie "skrajnego pohańbienia". Z tym pohańbieniem to odczucie, kiedy jaszczury bądź jakieś inne istoty z piekła rodem, kombinują coś z ciałem ofiary najczęściej na tle seksualnym. To jest takie trochę irracjonalne odczucie gdzieś tam w głębi siebie, porównywalne do uczucia nieczystości ,tak jakby ktoś został wrzucony do szamba dla zabawy albo został brutalnie zgwałcony.


Cytuj:
przez timewave » 02 cze 2012, 11:26
Może dlatego, że podobna do bogini matki - Arizony Wilder.

Może stąd to skojarzenie.


Cytuj:
przez Lipton » 02 cze 2012, 15:15
Dzieki kowal!

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak dużego puzzla dołożyłeś tym artykułem do mojej układanki.


Cytuj:
przez Canicula » 02 cze 2012, 15:49
timewave napisał(a):Może dlatego, że podobna do bogini matki - Arizony Wilder.

Może stąd to skojarzenie.

Nie raczej nie, A. Wilder jest podobna, ale jestem niemal pewna że tą kobietę Lilu widziałam, tylko w jakich okolicznościach to nie wiem. Na pewno nie w realu ani w necie. W necie to dopiero teraz na forum. Wiem tylko tyle że była w bardzo złym stanie emocjonalnym i psychicznym.


Cytuj:
przez kngrssnd » 02 cze 2012, 19:34
Jedna drobna uwaga; w artykule jest mowa o zeznaniach niejakiego Brica Taylora... Jest to kobieta, a więc Brice Taylor (jej prawdziwe imię to Sue Ford) - ofiara programów kontroli umysłowej (mam jej książkę "Thanks for the memories" - polecam, w miarę wiarygodna się wydaje).


Cytuj:
przez kowal » 02 cze 2012, 23:18
@kngrssnd - poprawione, dzięki za naprostowanie;

@Lipton - przyznaję, nie zdaję sobie sprawy, ba! wcześniej i o żadnej układance nie wiedziałem może uda się jeszcze jakiś kawałeczek dopasować...Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 lis 2012, 12:00 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group