Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 31 maja 2020, 13:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Equitem Albis
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Cała populacja ziemi jest zdominowana przez maksymalnie 3% indywidolow, ich siłą nie jest super inteligencja czy magia tylko świadomość naszej nieświadomości i podatność do podziałów, uprzedzeń, zabobonów oraz niespójność wierzeń.

Bardzo ekscytujące są strony, filmy, fora demaskujące ich poczynania i zło jakie tworzą dookoła nas, ale co możemy z tym zrobić będąc w totalnej rozsypce prawie na każdej płaszczyźnie?
„Dziel i Rządź” to jest bat na nas. Religia, rasa, przynależność społeczna, klasowa, przesady i zabobony TO MY.
Czy jest sposób by zapanować nad podziałami?

Demokracja jedyny i słuszny ustrój polityczny.
Więc jak to jest? Jest nas dziesięcioro, mamy do wyboru tylko kawę albo tylko herbatę, pięcioro chce kawę i wygląda na to ze mamy problem, ale co gdy sześcioro chce kawę a czwórka nienawidzi kawy?? Słyszałem takie porównanie z ciasteczkami...diabetycy i uczuleni na orzechy... ktoś będzie cierpiał :/

Sadziłem ze to jest duży problem do czasu kiedy zdałem sobie sprawę z rzeczywistego obrazu współczesnej demokracji.
Mój sąsiad to naprawdę równy gość i społeczniak, postanowił kandydować na radnego, ale żadna partia go nie satysfakcjonuje. Przeważnie są 2 lub 3 liczące się a reszta to kombinatorzy ;)
Więc jako niezrzeszony rozpoczał kampanie, niestety jego budżet był minimalny a oponentów był znacznie większy niż przeciętny. Oponenci otrzymali pieniądze od swoich partii oraz sponsorów, pojawiali się w tv, gazecie, bilbordy, ulotki były wszędzie.
Piękne słowa, bardzo potrzebne obietnice, śliczne dziewczyny na zdjęciach i tańczące na scenie, eleganckie samochody, autobusy itp.
Wygrali wszyscy, którzy mieli bajery i populistyczne hasla. Po wyborach prężnie zaczęli realizować złożone obietnice swoim....sponsorom i partia, no bo za darmo to można w pysk dostać, więc skoro ktoś płacił to wymaga. Ci którzy chcieli być słowni szybko zrozumieli ze nie będą, bo nie mogą, a jak się postawia to skończą skandalem.
Glosujemy na propagandę siejąca się z retuszowanych i pozowanych zdjęć sponsorowanych przez grupy biznesowe oraz obce często wrogie państwo organizacje. Później to tylko czas do następnych wyborów.
Jeżeli upierasz się przy demokracji to odpowiedz sobie na pytanie kiedy ostatnio glosowałeś za podniesieniem podatków, udziałem w okupacji suwerennego, przyjaznego państwa czy za cieciami w szkolnictwie i służbie zdrowia??? No właśnie, glosowali najemnicy korporacji.

Jeżeli jesteś aktywny na forach, portalach i czytając śmieci zamieszczane w Onecie, WP, O2 itp. O „bohaterach” walczący o pokój i wolność z bosymi dzieciakami i starcami trzymającymi bron z czasów po 2wojnie światowej, krzyczałeś ze mamy dosyć kłamstw, zbrodni, okupacji a twoje komentarze znikały, pojawiały się okrojone z błędami gramatycznymi lub natychmiast miałeś anty komentarze lub 5 razy don't like...a oni piszą i piszą, a ludzie krzyczą i wyją i nic, mijają lata, krew się leje, podatki rosną, korupcja szaleje....

Czy można to zmienić?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Equitem Albis
: 27 wrz 2011, 23:06 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

"lubię to"

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]