Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 paź 2020, 16:43

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20 kwie 2017, 12:38 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 08 wrz 2014, 16:04
Posty: 245
Płeć: kobieta
Lokalizacja: PlanetaZiemia
Rosja zabroniła samolotowi United Airlines, lotu na kontrolowanej przez siebie przestrzeni powietrznej, po tym jak został wykryty wirus " nie z tej ziemii".
Raport opublikowany(14 kwietnia) przez Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej krążący w kręgach Kremla stwierdza, że samolot United Airlines lecący z San Francisco do Szanghaju dostał ostrzeżenie przez siły powietrzne Federacji (AF) zestrzelenia, w przypadku zbliżenia się do granic powietrznych Federacji. Powodem tej decyzji był "podpis spektralny", który wykazywał obecność na pokładzie wirusa nie zawartego w ziemskiej bazie danych zawierającej wszystkie wirusy. Zachodnie media donosiły tylko o zakazie zbliżania się do granic powietrznych Rosji z "powodów dyplomatycznych".
Według tego raportu samolot 857 United Airlines kursuje regularnie z San Francisco do szanghaju i zawsze ma pozwolenie na użycie przestrzeni powietrznej Federacji, co umożliwia odbycie lotu w ciągu 13 godz zamiast czasu 17 godz, wraz z koniecznością nabrania paliwa w Japonii. Śledząc na flightradarze widać, że lot samolotu (11 kwietnia) różni się od tych w innych dniach.
12 kwietnia, wg tego raportu, eksperci Siły Obrony Powietrznej (ADF) interpretując analizę z ich satelity Angel Halo ( na zachodzie oznaczony jako obiekt2014-28E) zostali zaalarmowani, że Samolot 857 United Airlines jest zainfekowany przez tajemniczy wirus ("not from Earth") nie znajdujący się w jakiejkolwiek bazie.
Obrazek
Raport donosi, że wykrycie tego " nie ziemskiego" wirusa na pokładzie United Airlines Flight 857 było przypadkowe, jako, że satelita Angel Halo był przeznaczony do wykrywania na Pacyfiku, blisko wschodnich regionów Federacji, lokalizacji "hot spots" żródeł zagrożeń White Spot Syndrom Virus (WSSV) za pomocą K-law spectral signature correlation algorithm - specjalistycznego algorytmu do analizy zapisu spektralnego .
WSSV wirus odpowiedzialny jest za chorobę, która od 1992, wymiotła w ciągu paru dni cała populację farm krewetek na całym świecie.
Federacja Rosyjska obawia się jakiegokolwiek rodzaju wirusa (szczególnie nieznanego pochodzenia) będącego w pobliżu lub w granicach Chin, z powodu wybuchu katastroficznej dla narodów Azji choroby związanej z wirusem H7N9 t.j. śmiertelny szczep wirusa ptasiej grypy, który zabił więcej ludzi w tym sezonie - 162 od września do 1 marca b.r., niż w jakimkolwiek pojedyńczym sezonie od kiedy został odkryty 4 lata temu.

Ten strach jest spowodowany, że Profesor Yi Guan, PhD, z Uniwersytetu w Hong Kongu będący światowym ekspertem w chorobach wirusowych, ostrzegał, że wirus H7N9 może doprowadzić do największej pandemii w historii jako, że nie można go kontrolować i jest zbyt późno by go unieszkodliwić i zagraża on teraz Chinom i może rozprzestrzenić się na cały świat; ostrzegał on, że wirus stanowi największe zagrożenie dla ludzkości w ciagu ostatnich 100 lat. http://www.npr.org/sections/goatsandsoda/2017/04/11/523271148/why-chinese-scientists-are-more-worried-than-ever-about-bird-flu
Obrazek
W związku z niebezpieczeństwem H7N9 na które narażony jest cały świat, na które w tej chwili nie ma możliwości zaradzenia, według raportu, chiński prezydent Xi Jinping był niedawno z wizytą w Stanach Zjednoczonych aby osobiście poinformować o tym Donalda Trumpa.
Prawdopodobnie w obliczu tych doniesień powiązana niejasno z zachodnimi służbami wojskowymi (oraz z US Navy, CIA, NSA etc) strona www Deagel.com ostatnio zrobiła update prognoz globalnej populacji w roku 2024 przewidując że ponad 6,5 biliona ludzi (90% ludności) umrze w ciągu 7 lat.
Narodami, które będą narażone na masową siłę rażenia wirusa H7N9, wg raportu są Stany Zjednoczone które mają stracić ponad 250 milionów swoich obywateli, i Unia Europejska dodatkowe 400 milionów.
Obrazek
Polska wg prognoz ma mieć mniej o 2 mln ludności .
Raport wyjaśnia, że narody "zachodnie" maja być najbardziej narażone na atak H7N9 pandemii, gdyż cechą tego wirusa jest, że najbardziej narażone są geny ludzi rasy kaukaskiej i że w szczególności narody muzułmańskie wydaja się być odporne na niego. Indonezja i Pakistan obydwa kraje przewiduje się będą mieć wzrost ludności.
W obawie przed apokalipsą H7N9, raport wyjaśnia, że zachodnie elity budują po cichu bunkry po całym świecie i gromadzą tam zapasy, jednocześnie próbując zalać swoje narody uchodżcami muzułmanami którzy, uważają, będą w stanie utrzymać siły witalne narodu i nietkniętą infrastrukturę, w trakcie kryzysu, następnie gdy pandemia wygaśnie z ich pomocą odbudować zniszczone narody.
Rosja różni się tym od "zachodu" w swej Strategii imigracji z krajów muzułmańskich (jakkkolwiek wg prognoz nie ma w stosunku do innych krajów dużych strat w ludności), że popiera kraje muzułmańskie, w których kobiety mają prawa do kształcenia się, maja prawa wyborcze, do pracy,etc, takie jak Iran, Syria, Libia a "zachód" popiera kraje, że ścisłymi islamskimi reżimami, które odmawiają prawa kobietom, takie jak Arabia Saudyjska, Kuwejt etc.
W przygotowaniach do przetrwania pandemii H7N9, raport stwierdza, Rosja jest drugim największym narodem imigracyjnym po Stanach Zjednoczonych, lecz różni się od Zachodu gdyż zakłada, że każdy przybyły obywatel musi mówić po rosyjsku, podporządkować się prawu i zwyczajom panującym w Rosji.
Stąd strategia by wywoływać wojny i tworzyć miliony potrzebnych uchodźców.
Odnosząc się do nieznanego do tej pory wirusa znalezionego na pokładzie samolotu United Airlines zagrożonego zestrzeleniem gdy zbliży się do terytorium Federacji, raport wnioskuje, nie ma pewności,jak to było teraz, ale Ministerstwo Obrony spekuluje, że wirus pochodził z laboratoriów wojskowych USA, lecz takie informacje są ściśle tajne.
żródło:http://www.whatdoesitmean.com/index2281.htm
Czyżby czekał nas scenariusz o którym mówi Bertrand Russell w „Impact of Science on the Society”?
"I do not pretend that birth control is the only way in which population can be kept from increasing. There are others, which, one must suppose, opponents of birth control would prefer. War, as I remarked a moment ago, has hitherto been disappointing in this respect, but perhaps bacteriological war may prove more effective. If a Black Death could be spread throughout the world once in every generation survivors could procreate freely without making the world too full. There would be nothing in this to offend the consciences of the devout or to restrain the ambitions of nationalists. The state of affairs might be somewhat unpleasant, but what of that? Really high-minded people are indifferent to happiness, especially other people’s."
Posłużę się tutaj tłumaczeniem użytkownika @grzanek w artykule jego autorstwa https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/18/wiedza-to-wladza-czynienia-zla-jak-i-dobra/
"Nie twierdzę, że kontrola urodzeń to jedyny sposób by zapobiec wzrostowi populacji. Są i takie, na które – jak należy przypuszczać – prędzej przystaliby przeciwnicy regulacji urodzeń. Wojna, jak przed chwilą wspomniałem, jak do tej pory, okazywała się w tym względzie nieskuteczna ale być może wojna bakteriologiczna odniosłaby pożądany efekt. Gdyby raz na każde pokolenie można było wywołać światową epidemię dżumy, ocaleni mogliby się rozmnażać bez obaw o przeludnienie świata. Nie byłoby w tym niczego, co stałoby w sprzeczności z sumieniami wiernych albo ograniczało ambicję narodowców. Ten stan rzeczy mógłby być ciut nieprzyjemny, ale cóż z tego? Ludzie prawdziwie szlachetnym nie zależy na zadowoleniu, zwłaszcza zadowoleniu innych ludzi."Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 kwie 2017, 12:38 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 15 mar 2018, 11:42 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 12 wrz 2017, 12:18
Posty: 118
Płeć: kobieta
Lokalizacja: EU
Obrazek

" Doświadczenie nauczyło nas, że powinniśmy się lepiej zabezpieczać przed zagrożeniami,
których dotąd nie docenialiśmy, tj. w przypadku wirusa Zika czy Eboli. "


Czyzby po - rowno - stu latach "powtorka z Historii" ?
Hiszpanska grypa - upamietnienie epidemii z przed stu lat ...
Cytuj:
Berlin – Es war eine der schlimmsten Grippeepidemien der Geschichte.
Die Spanische Grippe tötete in nur wenigen Monaten Schätzungen zufolge zwischen 27 bis 50 Millionen Menschen.
Manche Quellen sprechen sogar von noch mehr Toten.
Der Ausbruch der Pandemie, die in drei Wellen vom Frühjahr 1918 bis 1920 weltweit über die Menschen hereinbrach,
liegt nun fast 100 Jahre zurück.
https://m.aerzteblatt.de/news/thema-11559-2-87356.htm
Cytuj:
Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega i wpisuje tajemniczą "chorobę X" na listę tych,
które mogą doprowadzić do globalnej epidemii. Na razie jest to zagrożenie czysto hipotetyczne.
Dlaczego zatem znalazło się w wykazie?

Posłuchaj rozmowy z ekspertem na temat "choroby X":12-03-2018 14:46[/quote
https://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-po ... 4,1,0.html
Cytuj:
Czy świat jest przygotowany na wybuch kolejnej epidemii?
W 2003 roku, wirus SARS w ciągu jednego dnia przemieścił się z Azji do Kanady.
W 2009 roku, wirus H1N1 pojawił się w ponad dwustu krajach i zabił ponad osiemnaście tysięcy osób.
Epidemia „świńskiej grypy” postawiła na nogi cały świat.
W 2014, wirusem Ebola zaraziło się ponad dwadzieścia tysięcy osób, dziewięć tysięcy zmarło.
Wirus nie rozprzestrzenił się powodując pandemię, bo zwalczano jego ogniska.
https://www.wprost.pl/503235/Zgon-naste ... elne-zniwo
Cytuj:
Naukowcy ostrzegają przed tajemniczą i śmiertelną epidemią, która nazwali chorobą X,
która może zabić miliony ludzi na świecie.
http://nczas.com/2018/03/11/nadciaga-ta ... -bezradni/
Cytuj:
WHO ostrzega przed tajemniczą „chorobą X”. Bardzo zakaźna, prawdopodobnie śmiertelna
http://innpoland.pl/141895,choroba-x-st ... -ludzkosci
Cytuj:
12:23 12.03.2018(aktualisiert 12:42 12.03.2018)
Die Weltgesundheitsorganisation (WHO) hat vor einer neuen globalen Pandemie gewarnt.
Bei dem Erreger handelt es sich allerdings um eine mysteriöse „Krankheit X“,
die laut WHO-Experten zum Massensterben führen kann.
http://www.spiegel.de › Panorama
Cytuj:
Auf einer Stufe mit Ebola und Zika-VirusKrankheit X:
Tödliche Unbekannte könnte für "weltweiten Notfall" sorgen
https://www.focus.de/gesundheit/news/au ... 94634.html
Cytuj:
Die Spanische Grippe tötete in einem Jahr so viele Menschen wie die Pest in einem Jahrhundert.
Das Virus befiel 1918 die ganze Welt. Sein Rätsel ist bis heute nicht gelöst.
https://www.tagesspiegel.de/politik/ges ... 20190.html
Do Moderatora - jesli cytaty w j. niemieckim sa "nie na miejscu" - prosze je usunac.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 mar 2018, 13:29 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2015, 21:43
Posty: 276
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Polska
@Amira

Cytuj:
"Ludzkości zagraża niezidentyfikowana do tej pory choroba. Naukowcy nazwali ją "chorobą X".
...
Tajemnicza „choroba X”
W tym roku naukowcy po raz pierwszy zdecydowali się na umieszczenie na liście całkiem nowego, nieznanego jeszcze patogenu. Eksperci są przekonani, że choroba ta pojawi się niespodziewanie i zaatakuje na niespotykaną dotąd skalę.
...
Zwrócił również uwagę na to, że powinniśmy przygotować się na chorobę, którą ludzie mogą stworzyć sami w laboratoriach.

Hmm...

Takie gdybanie i straszenie "babci prądem". To tak, jakby ja pisał o jakieś katastrofie z kosmosu, jeszcze co prawda nie zidentyfikowanej, ale zagrażającej nam.

Moim zdaniem opcja nr#3 jest najbardziej prawdopodobna. Czyli nic nowego pod słońcem. Problem-Reakcja-Rozwiązanie. W końcu liczba ludności ma być zredukowana o 90%. Pożyjemy zobaczymy.

Pozdrawiam,
ZORRONa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 mar 2019, 16:21 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 31 sty 2017, 23:12
Posty: 129
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Bayern
Ostatnio chorowalem na swinska grype, ja zona i corka. Lekarz w przychodni gdzie bylem powiedzial ze to taka odmiana grypy ktora tym sie rozni od normalnej ze moze byc przenoszona przez zwierzeta, poza tym jej objawy sa troche silniejsze od normalnej, i nie ma nia lekarstwa jak i na zwykla grype , trzeba ja poprostu przelezec, jedynie co mozna zrobic to obnizyc temperature.
Tak ze wszystkie ostrzezenia , oglaszanie epidemi czy pandemi to sluzy wylacznie koncernom farmaceutycznym.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group