Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 sie 2019, 20:18

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Kochani jest masa hipotez i każdy ma swoją opinię na temat tego co to dla nas oznacza energetycznie, przecież symbolizm tej tragedii jest ogromny.
Na początek chciałabym wkleić cytat z maya.net.pl o energiach na ten rok 2009/2010, rok saoimstnego ziarna:
Cytuj:
Według Kalendarza Majów Rok Samoistnego Ziarna 2009/10 będzie wymagał śmiałych, kompleksowych decyzji – zarówno ze strony polityków, jak i pojedynczego człowieka. Tu wszystko zależeć będzie od kierunku świadomości jednostki i grup rządzących. Gospodarka światowa, polityka finansowa i społeczna muszą pójść inną drogą. W przeciwnym razie „pomogą” nam żywioły. W obliczu grożącej konfrontacji z Naturą ludzie będą musieli indywidualnie rozpoznać, że kierunek rozwoju społeczno-gospodarczego jest niewłaściwy, co zmusi rządy do zmiany kursu. Aby nie wzbudzić strachu, wyjaśniam, że żywioły będą omijać obszary, które okażą im szacunek.
[...]
Wiele do powiedzenia będzie miał prezydent Barack Obama, ale pod warunkiem, że pozostanie sobą: doskonały i niedoskonały, ale autentyczny.
[...]
Według Długiej Rachuby Majów, w rytmach galaktycznych (260 dni) ten rok jest powiązany z latami 1933–52 (katun 16). To wskazuje, że teraz dostaliśmy szansę m.in.

oczyszczenia pola karmicznego II wojny światowej,
■ wyjścia z kryzysu finansowego,
■ przełamania tabu w odniesieniu do problematyki narodu żydowskiego,
■ jak również kwestii polsko-żydowskich,
obalenia mitów: o potędze, sojuszach, przyjaźniach, patriotyzmie, solidarności, nadrzędności autorytetów, ideologii, filozofii czy religii.

[...]
Natomiast w cyklach solarnych (365 dni) Samoistne Ziarno przywołuje wydarzenia Dreamspell-roku 1957/58, m.in. wybuch epidemii grypy azjatyckiej. W tych sektorach coś czeka na uzdrowienie. Stąd dzisiejsze zagrożenie pandemią świńskiej grypy. Dziś jest nieistotne, skąd wziął się wirus A-H1N1: czy wymknął się spod kontroli laboratoriów, czy też jest to spisek koncernów farmaceutycznych, czy może naturalny regulator Sił Czasu na wypadek zagrożenia wojną lub konieczności zmniejszenia liczby ziemskiej populacji, ale jak się przygotować na to, co może lub musi nadejść. Czas nauki się kończy. Ci, którzy wypełnili już swoje zadania inkarnacyjne i mogą odejść, jak również ci, którzy nie chce się poddać duchowi transformacji i muszą odejść, powoli będą wycofywani ze sceny. Dlatego w kwestii ofiar kataklizmów, katastrof i epidemii nikomu nie wolno spekulować, kto był „dobry”, a kto „zły”. Tego się nie dowiemy – a pozory często mylą.
[...]
W tym roku wielu ludzi będzie przeżywać załamania, ponosić straty, pytać dlaczego właśnie ja i wołać o pomstę do nieba. Daremnie. Ani niebo, ani Bóg im nie pomoże, dopóki sami sobie nie pomogą i nie znajdą przyczyny w sobie. Wtedy pomoże im i Bóg, i niebo i ludzie. Dlatego jest niezmiernie ważne, abyśmy w tym roku nie izolowali się od ludzi, lecz łączyli się w grupy i jak najczęściej spotykali się ze sobą.

Wg mnie energie naszej martyrologii musiały sie oczyścić, Kaczyński i inni politycy tez do tego dążyli, ale na pierwszym miejscu stawiali swoje ego, licytowali się kto kogo pierwszy przeprosi.

O oczyszczeniu mówi tez Jackowski we wczorajszej rozmowie z J. Zagórskim:
http://niezaleznatelewizja.pl/2010/04/janusz-zagorski-2010-04-11/
od minuty 23

również chciałabym wkleić cytat z internetu:
Cytuj:
jeśli mogę cos dodać ze swojego poziomu odbierania, to w medytacji odczułam wyraźny impuls do czyszczenia ziemi polskiej i pamięci umysłów ludzkich ze wspomnianej martyrologii narodu naszego.
Wrażenie fali przepalającego światła zmywającego przelaną krew.
Tak właśnie, woda i ogień razem.
Naród polski jest bardzo smutny... rozumiem pamięć i szacunek dla poległych, ale też widzę wyraźne podsycanie i podtrzymywanie nastroju i tendencji smutku, cierpienia, jakby to była wielka rzecz.
Radość czeka, by ją zaszczepić w miejsce smutku. Do tego potrzebne gotowe, oczyszczone umysły i serca.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 kwie 2010, 10:10 
VIP Member
Awatar

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

generalnie dopiero zaczynam poznawac kwestie energii i jej zaczenia, wiec moje pytanie moze byc smieszne i oczywiste, ale czy tak dlugi podtrzymywany przez media smutek nie powoduje emisji negatywnej energii, ktora zywia sie rozne istoty?

Dobry temat :hura:

I dobre pytanie Maupa :spoko:

W naszej kulturze śmierć to temat tabu, a jeśli już się o niej mówi to raczej w kontekscie pejoratywnym.

Gdyby powiedzieć prawdę - że to najmilsza chwila w życiu, moment spotkania ze swoją całą świadomością - czym by straszono ludzi?

A ludzie nie bojący się gniewu Bożego to niebezpieczni się robią :hejka:

Sieć kościołów pokryta siecią anten, przekazujących energię emocji (jakich wystarczy sobie wyobrazić atmosferę w kościele :D ) do różniastych egregorów - Jahve, Boga ojca, Maryi (zawsze dziewicy oczywiście, przecież sex to następne tabu).

Rytuały (taki np "Ojcze nasz", rytualna modlitwa zerżnięta z Egiptu, zasilająca egregor Jahve) służą przekierowaniu energii na odpowiedni tor - leci sobie do naszych Zielonych braci, a ochłapy wracają np w postaci stygmatów pojawiających się na ciałach biedaków którzy niekończącą się bajkę o Jezusie wzięli nazbyt poważnie...

Antena w postaci krzyża ze zniczy przed Pałacem Prezydenckim...

Więcej o egregorkach, kościele i judeochrześcijańskich korzeniach:
http://davidicke.pl/forum/artyku-dana-wintera-ktory-wiele-wyja-nia-t616.html

pozdrawiam

Perfect Master * 5th Degree

alijaa pisze:
obalenia mitów: o potędze, sojuszach, przyjaźniach, patriotyzmie, solidarności, nadrzędności autorytetów, ideologii, filozofii czy religii.

Co jak co, to rzeczywiście, troche tzw. oczyszczenia naszemu narodowi jest potrzebne. Czas zacząć patrzeć w przyszłość a nie ciągle w przeszłość. Oczywiście, nie postrzegam tej katastrofy ze Smoleńska jako swoistego "Katharsis". Jednakże, być może to Preludium do pewnych zmian w świadomości Polaków.

A co do Yahweh (YHWH) to dziwi mnie to, że Polacy, którzy bądź co bądź, nie za bardzo kochają Żydów, czczą ich 'bóstwo'. Już pomijając to, że Enlil to YHWH. Sam Jesus (kolejny Siriańczyk) gadał, że jest na Ziemi aby pozbierać pogubione owce z Domu Izraela.
Hehe, i jeszcze jak pisze radosław posyłamy im 'cudowne' energie typu:

- żal (oczywiście za grzechy)
- smutek oraz rozpacz (np. pójdę do piekła albo rozpacz po stracie bliskich)
- frustracja (np. masturbuję się, a to złe przecież)
- gniew (np. nienawidzę Żydów, a to oni są przecież narodem wybranym Jahweh)
- potępienie (np. sąsiadka usuneła ciążę, oby ją pokarało)
- agresja (np. O boże spraw aby wszyscy Moskale, Szwaby, Żydzi, Arabowie, masoni, zieloni, liberałowie, lesbijki/geje, feministki, aborcjonaliści, komuchy, ateiści, whatever.. cierpieli do końca istnienia w piekle!)
- nienawiść (np. O boże, dlaczego na pokładzie Tupoleva nie było Tuska?)
- itp.. ;)

Oczywiście, wierzę, że kiedyś naród Polski będzie bił jako jedno serce. Jeżeli kolektywna świadomość istot na Ziemi będzie wzrastać, to jak najbardziej, będzie to wpływać na Polaków też.

-------------------------
Edit:

Tak mi się przypomniało o Marku Jurku i jego partii Prawica Rzeczypospolitej. Swego czasu chcieli dokoptować do Maryji Królowej Polski, jej syna i koronować go. Były 2 powody - bardziej oficjalny, że jakaś błogosławiona orzekła, że dopóki Jezus nie będzie Królem Polski dopóty będą nienarodzone dzieci mordowane. Coś w ten deseń to było.

Drugi powód jest bardzo ciekawy i dotyczy właśnie tego "Enlil's ghost hunger". Ekipa od Marka Jurka się wypowiadała, iż od kiedy Maryja jest Królową Polski, spadają na nasz naród i kraj same nieszczęścia. Dokoptowanie Jezusa na stanowisko Króla miało temu zapobiec. Ciekawym jest to, że Polacy modlą się do Maryji Królowej, a w chwilach tragedii takich jak ta w Smoleńsku jeszcze bardziej. Czyli pięknie swoją energię kierują do tego tzw. egregora, w tym przypadku Maryji. Może rzeczywiście, te tragedie spadają na nasz naród aby jeszcze więcej tej przeważnie negatywnej energii produkować?

Jak nawet Marek Jurek z ekipą (skrajna prawica) zauważyli, że COŚ jest nie tak, to COŚ musi być w tym!

Witam

Mam swoją małą teorię na temat tragedii pod Smoleńskiem i mam tylko nadzieję, że nikt nie będzie chciał pognębić nowicjuszki za mówienie źle o zmarłych.

Według wielu teorii i mądrych w tym temacie, transcendencja ma wiązać się z powolnym i konsekwentnym wspinaniu się na coraz wyższe wibracje dzięki medytacjom, głębokiemu zrozumieniu swojej natury i Tego Kim Jesteśmy. Mamy na to mnóstwo czasu i okoliczności bardzo sprzyjające, chociażby dzięki temu, że możemy komunikować się z ludźmi którzy wiedzą to samo, myślą podobnie i mają te same cele. Nawet G. Braden mówi, że właściwie ukierunkowana energia bezwarunkowej miłości może odpalić zapalnik Przemiany szybciej niż gdyby każdy z nas miałby się piąć po tej drabinie na własną rękę.

Jest też część teorii która odpowiada na pytanie- co z tymi, którzy mają swoje wibracje w głębokim poważaniu? Są tacy, którzy twierdzą, że nie zauważą oni transcendencji i pozostaną w tym wymiarze niczego nie świadomi, są tacy którzy twierdzą, że Ziemia jako żywa i świadoma istota w naturalny sposób pozbędzie się grupami tych, którzy stoją na drodze do transcendencji rzeszom ludzi. W sposób naturalny- poprzez trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, koincydencje, które spowodują, że za jednym zamachem....

I tak właśnie sądzę- pomijając tych, którzy znaleźli się na pokładzie samolotu mimo tego, że nie "zasłużyli" być może zginęli ci, którzy stali na drodze do tego, żeby 36 milionów obywateli mogła zacząć prowadzić bardziej harmonijne i pozbawione złych emocji życie?

Co wy na to?

Pijawa & Kokain - coś w tym jest. Przecież jak żyjemy w tej naszej holograficznej rzeczywistości, to nasza rzeczywistość jest odbiciem naszych myśli, wnętrz, systemów wierzeń etc.. Nie sądze aby Kaczyński sam przyciągnął katastrofę samolotu, ale nasz naród bardzo chciał aby nagłośnić sprawę Katyńską oraz ..

nasz naród zawsze wymagał męczenników, bohaterów, świętych i błogosławionych. To nasze męczeństwo napędza tą naszą martyrologię a to napędza nasz naród, naszą polskość. Czymże byśmy byli bez tego?
Zainstalowano w nas programy typu: "Polska męczennikiem Europy" oraz "Polska zbawicielem Europy" i cały czas pięknie wypełniamy te założenia.

Może takiego Kaczyńskiego chcieli nasi rodacy, bohatera, męczennika oraz świętego. Pomnik mu postawią jak dzielnie jedzie na kasztance z szabelką w dłoni na wzór Piłsudzkiego. Inny Kaczyński nie pasuje do naszej rzeczywistości. Tylko krew, ofiary i poświęcenie napędza naszą tożsamość narodową i Smoleńsk jest tego rezultatem.

I tu wkracza coś co powiedziała dziś moja Druga Połowa- Kaczyński dawno stwierdził, że jego najważniejszym zadaniem jest zakończyć sprawę katyńską. Być może jego wola, zdecydowanie i determinacja podparta mnóstwem złych energii spowodowała, że rzeczywiście- zakończył sprawę katyńską tak jak podświadomie chciał? Stając się bohaterem ostatniej akcji? Bo czy ktoś pamiętałby kolejną z rzędu ceremonię i jego w niej rolę bez tego co się stało? Czy w taki dziwaczny i absurdalny sposób nie zadziałało tu silnie Prawo Przyciągania?

To daje do myślenia jak rzadko co w kwestii PPrzyciągania, to prawie , wybaczcie określenie- spektakularna manifestacja.

Awatar użytkownika

Racja, mało kiedy linie losu tak Wielu w tych samych sekundach przecinają się z krzywą linii ostrza kosy - stwarzając tym samym
niecodzienny bez kitu supeł przyczyny i skutku. Albo ktoś chce zamanifestować nowy etap Gry - "a teraz x100 - a masz!" Ważne zachować dystans mimo wsjo, bacznie obserwować siebie i "zewnękę" równie bacznie.

Kupa Miłości

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Dla mnie osobiście właśnie taki kierónek rozumowania jest o wiele ciekawszy niż kreowanie kolejnej "never ending story", czyli w dużej mierze bezsensownego zmagania się z niedopowiedzeniami i dezinformacją :spoko:

Szczególnie ciekawe jest jednoczenie się narodów w okół takich wydarzeń, zejście JP II czy tragiczna śmierć Diany wywoływało podobne reakcje z subtelnym i ledwo dostrzegalnym drugim dnem.
Nie jestem pewien jak to tłumaczyć, ale być może to głoś dobiegający z bardzo daleka który mówi nam, ludzie zjednoczcie się, stańcie się jednością.
Wydaje się że dzisiaj tylko takie tragedie posiadają odpowiednie wibracje aby wywołać rezonans i wybudzić ducha ludzkości z letargu.
To trochę przygnębiająca teza, jednak ja uważam że zjednoczona ludzkość będzie czymś radosnym więc...
A że dźwięk budzika czasami bywa nie przyjemny, no cóż taka jego rola.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Dzięki @allija za ten temat :spoko:
Wreszcie coś z sensem o Smoleńsku...

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

@Pijawa & Kokain - podoba mi się Wasz kierunek rozumowania, mam podobne wewnętrzne odczucia. To zdarzenie nie może być rozpatrywane tylko na planie fizycznym, bo nigdy nie będziemy w stanie zrozumieć jego transcendentalnego przesłania.

Sądzę, że właśnie na tym wątku duchowo-energetycznym powinniśmy się skupić, a nie na wypalaniu się przez analizę aspektów technicznych czy politycznych tego tragicznego zdarzenia. Nawet jeżeli był zamach - to on też stanowił tylko wybór alternatywy przeznaczenia, zdeterminowanej nagromadzeniem złej energii, w tym - podłym, instrumentalnym wykorzystywaniem od wielu lat cierpienia ofiar katyńskich dla celów politycznych. To w końcu musiało eksplodować i nie wahałbym się nazwać tego zdarzenia swego rodzaju katharsis, które być może przyczyni się do duchowego odrodzenia narodu polskiego.

P.S. Czy nie zastanowiła Was liczba duchownych Krk wśród ofiar? Czy to również miałoby jakieś dodatkowe znaczenie symboliczne?

Zastanawiające jest tez to że i mnie coś przyciągnęło do tego bardzo ciekawego tematu... :tak:
Oj coś podejrzewam, że każdy z nas ma w sobie przeogromnego POWERA tylko nie wie jak z niego korzystać... lub korzysta w nieświadomy sposób :spox: :spoko:

Co do wyrównania karmy...taka luźna myśl, ilość ofiar jest zbliżona do ilości oprawców katyńskich około 125 osób
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-oto-lista-oprawcow-z-katynia,nId,162003
Cytuj:
Historyk współpracujący z rosyjskim Memoriałem, dotarł do rozkazu Berii o nagrodzeniu 125 osób biorących udział w przygotowaniu i wykonaniu egzekucji na polskich oficerach. Wśród wyróżnionych są oficerowie, podoficerowie, a także zwykłe sekretarki i maszynistki.

To zgadzam się z punktu widzenia karmy.
Kokain pisze:
I tu wkracza coś co powiedziała dziś moja Druga Połowa- Kaczyński dawno stwierdził, że jego najważniejszym zadaniem jest zakończyć sprawę katyńską.
To daje do myślenia jak rzadko co w kwestii PPrzyciągania, to prawie , wybaczcie określenie- spektakularna manifestacja.

- walka o ujawnienie tego co chcieli ukryć w poprzednim wcieleniu

- ofiara odkupienia za zbrodnie

Oczywiście to przypuszczenie, może i nie na miejscu ale to mi przyszło na myśl.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

trochę z innej beczki

Cytuj:
Jeane Pothier przysłała mi wiadomość, która Rafael ma dla Polaków.

Specjalna wiadomość od Rafaela.

Rafael powiedział, że śmierć tylu ludzi spowodowała ogromne przesunięcie energii w sercach Polaków, co w inny sposób nie było możliwe. Powiedział, że drogie nam osoby, które oddały swoje życie odeszły szybko i wiele z nich już przekroczyło Most Kwiatów. Odeszli oni z wyboru, świadomie pomagając Polakom w otwarciu ich serc aby uwolnić starą energię. Istnieje teraz znacznie większy potencjał dla całej nacji aby przejść na nowe sposoby podejścia do życia, aby Polacy mogli zezwolić sobie na więcej radości i pasji oraz pozwolić odejść trudnym energiom spowijającym cały naród a także smutkowi, który od dawna zajmował dużo miejsca w ich kulturze. Ofiara z życia tych osób nie jest zmarnowana ale została ofiarowana jako największy dar dla ludzi których tak bardzo kochali.

Kiedy Doświadczasz Utraty

Jestem dzisiaj z tobą mój przyjacielu. JAM JEST Rafael, Anioł Uzdrawiania i Transformacji i przyszedłem dzisiaj by mówić o utracie ukochanej osoby oraz o tym abyś pozwolił odejść tym, którzy fizycznie dzielili z tobą życie. Przede wszystkim mam na myśli żal i pustkę, która towarzyszy ich odejściu.

Ludzka świadomość nie pamięta jak to jest, kiedy opuszcza się ciało fizyczne aby odejść w inne sfery. Generalnie istnieje przekonanie, że śmierć jest okrutna, bolesna i w pewien sposób ogromnie przeraża tych, którzy odchodzą.

Nie jest to prawdą. Dusza opuszczająca ciało fizyczne, odchodzi natychmiast i przy przechodzeniu nie czuje żadnego bólu. Podczas przejścia istnieje krótki moment, „pomiędzy”, ale kiedy spoiwo łączące ciało fizyczne rozdziela się, odczuwa ona głęboką ulgę.

Radość panuje, kiedy dusza opuszcza ciało. Dusza jest lekka i łatwo się porusza, natomiast, kiedy jest przyłączona do ciała fizycznego, energie są spowolnione i w pełni doświadczane w sposób, który dla wielu może wydawać się zbyt intensywny lub nawet przesadny.

Kiedy ktoś bardzo przez was kochany opuszcza Ziemię, po naszej stronie panuje ogromna radość. Wielu, bowiem oczekuje przejścia tych, którzy zakończyli swój czas na Ziemi. Wielka jest celebracja i wielka radość z powodu ponownego spotkania dusz, które tak długo były rozdzielone. Nie ma smutku w przechodzeniu, ale smucimy się widząc, w jaki sposób ludzie reagują na odejście ich bliskich.

Kiedy odchodzi zwierzęcy towarzysz, żal jest w pewien sposób inny, gdyż powstaje uczucie, że ponowne spotkanie dusz nigdy nie nastąpi. Ja jednak przychodzę do ciebie by ci powiedzieć, że nie jest to prawdą. Proszę, w tym momencie, oddychaj wraz z moim zapewnieniem, że wszyscy, którzy opuścili swe fizyczne ciało zawsze spotkają się ponownie w innych światach, gdyż taka jest natura Jedności, gdzie wszystko jest Jednym.

W czasie, gdy odczuwasz wielką utratę i pustkę po kimś, kto cię opuścił, on właściwie nigdy z twojej egzystencji całkowicie nie odszedł. Jego energia istnieje obok twojej. Co prawda energia ta istnieje teraz w innym świecie, ale w rzeczywistości bardzo się do ciebie zbliża. Będą, więc te momenty, cenne chwile, w których siedząc spokojnie, pozwalając sobie rozluźnić samokontrolę i system wierzeń, poczujesz ich energię tuż koło siebie. Miłość po tej stronie Zasłony istnieje i jest jej znacznie łatwiej przepływać, kiedy nie ma ograniczeń gęstości ciała fizycznego!

Dusze tych, którzy odeszli nigdy nie umrą, bo są one nieśmiertelne. To ma również miejsce w przypadku tak bardzo ukochanych towarzyszących wam zwierząt, których okres życia jest krótszy niż u ludzi. Ci drodzy zwierzęcy przyjaciele, są blisko i często tańczą u stóp tych, którym towarzyszyli na Ziemi i dzielili z nimi tak dużo czasu. Ich miłość trwa nadal i one są pierwsze pośród tych, którzy stoją w szeregu by cię przywitać, kiedy ty sam dokonasz swego przejścia z tej Ziemi.

Zachowaj serce, drogi przyjacielu, bo nic nie jest utracone całkowicie. Odczuwając zaś smutek i utratę, uchwyć się mocno tej świadomości, że pewnego dnia zobaczycie się znowu, a wówczas zapanuje radość z ponownego połączenia!

I w tym momencie mój przyjacielu, poczuj miłość i współczucie od nas wszystkich, którzy pracując z tobą są równocześnie tak blisko. Czujemy ból twego serca i wraz z tobą ronimy łzy smutku, kiedy przechodzisz przez te doświadczenia. Nie jesteś w tym sam. Nawet, jeżeli tak czujesz, doświadczając czasu samotności, zawsze będziesz otoczony przez większą liczbę aniołów niż możesz sobie wyobrazić. Pozwól sobie przejść przez tę żałobę, gdyż jest to cecha ludzka i dobrze ci służy doświadczanie tego wiedząc, że jest to również wskaźnikiem jak bardzo ci zależało i jak bardzo tęsknisz za tymi, których kochałeś. Tyle jest w tym szacunku, więc nawet przez moment nie wypieraj się tych uwolnionych emocji i uczuć, gdyż dobrze ci służą. Jesteś boską istotą a to jest ludzkie doświadczenie.

JAM JEST Rafael i jestem tutaj z tobą mój przyjacielu. Wiedz, że jesteś gorąco kochany i kiedy pewnego dnia wszystko zrozumiesz, ponownie staniesz obok tych, którzy dzielili z tobą życie i których kochałeś w tym ludzkim doświadczeniu. Obecne przejście to tylko ułamek czasu.

Oddychaj, mój przyjacielu i pozwól sobie płynąć ku swoim emocjom. Oni szanują ciebie, jakim jesteś w każdym momencie.
Jeżeli dzisiaj są twoje urodziny: Jesteś tak bardzo kochany i szanowany pod każdym względem. To jest dzień twych urodzin, który my świętujemy. Przesyłamy ci trochę więcej miłości i współczucia w tym wielkim dniu, który wybrałeś na to aby przyjść na Ziemię, by wykonać pracę wymagającą wiele odwagi i silnej determinacji. Jesteś kochany ponad wszelkie wyobrażenia.

http://www.shaumbraforums.com/ccc/viewt ... 96#p100096

Awatar użytkownika

dziekuje Ci Cib16

Na sąsiednim wątku o katastrofie z postu na post doszedłem do przekonania o spiskowym podłożu katastrofy oraz że prawdopodobnie znowu wpadamy w jakąś nową polityczną zależność. Ta myśl wzbudziła refleksję o losie nas Polaków. Że niezależnie od tego czy z prawa czy z lewa, ktoś obcy próbuje nas na swoja modłę wykorzystać, my za każdym razem wynosimy swój rdzeń i niezależność nietkniętą. Nie mamy w sobie zaborczości innych nacji, nie potrafimy wykorzystywać innych do własnych celów, pomimo wmawianego nam rasizmu, szanujemy wartości innych kultur, zachowujemy żywą inteligencję i zdrowy indywidualizm. mamy bardzo rozbudzoną duchowość. Takich cech można by jeszcze długo przytaczać. Jednak brak wrodzonej agresji, powoduje że jakoś często, ktoś nas wali po nerach. Czy należy w związku z tym zmienić nasz charakter na bardziej agresywny? Bynajmniej. Poza jednym przypadkiem, kiedy z typowego polskiego czarnowidztwa wyleczyli mnie Irlandczycy, nie zamieniłbym żadnej z polskich cech na jakiekolwiek inne- nawet na niemiecką solidność ;). Po prostu poczułem się dumny z moich korzeni. I teraz siadam przed kompem i czytam takie słowa od Rafaela i szczęka mi opada. Dziękuję cib16

Smutek społeczeństwa po tragedii niektórzy odczuli na własnej skórze - splocie słonecznym i czakrze serca, nieźle dało popalić.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Ja odczułem i to dość nieprzyjemnie. Strasznie ciężko mi się oddychało wczoraj i przedwczoraj, duszno w każdym pomieszczeniu i na zewnątrz. Odczułem ciężkość energii albo jakieś spowolnienie jej przepływu. Nie było to raczej od pogody a już na pewno nie z żalu i smutku. Osobiście nie przeżywam tego jakoś ciężko, oczywiście współczuje rodzinom ofiar, ale nie jestem jakoś roztrzęsiony i przestraszony.

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Pewnie dostane bana, ale chcialbym zapelowac o 2 rzeczy: źródla, przytaczanych informacji i zdrowy rozsądek.

Cytuj:
Kochani jest masa hipotez i każdy ma swoją opinię na temat tego co to dla nas oznacza energetycznie, przecież symbolizm tej tragedii jest ogromny.

Chwila, jakby lecieli tam 23 kwietnia, na obchodzy 65 rocznicy mordu z dnia 14 listopada, to dalej byłby symbolizm? Na upartego ktoś się może doszukać. Przeciez oni leciali tego samego dnia, na rocznice wydarzen ktore miały również tego dnia miejsce (od 5 kwietnia do 20 któregoś bodajże), tylko 70 lat temu!

Cytuj:
Wiele do powiedzenia będzie miał prezydent Barack Obama, ale pod warunkiem, że pozostanie sobą: doskonały i niedoskonały, ale autentyczny.

heheh, podstaw z obame kogokolwiek :D

Cytuj:
■ obalenia mitów: o potędze, sojuszach, przyjaźniach, patriotyzmie, solidarności, nadrzędności autorytetów, ideologii, filozofii czy religii.

Poprosze o zdrodlo, do tego co to jest pole karmiczne II WS?!

O mitach kogo piszesz? Greków czy rzymian?

Cytuj:
W tym roku wielu ludzi będzie przeżywać załamania, ponosić straty, pytać dlaczego właśnie ja i wołać o pomstę do nieba. Daremnie. Ani niebo, ani Bóg im nie pomoże, dopóki sami sobie nie pomogą i nie znajdą przyczyny w sobie. Wtedy pomoże im i Bóg, i niebo i ludzie. Dlatego jest niezmiernie ważne, abyśmy w tym roku nie izolowali się od ludzi, lecz łączyli się w grupy i jak najczęściej spotykali się ze sobą.

Przedstawić ci statystyki ile osób dziennie ginie w PL w wypadkach samochodowych, ile osób przez to dotyka osobista tragedia?

Cytuj:
Wg mnie energie naszej martyrologii musiały sie oczyścić, Kaczyński i inni politycy tez do tego dążyli, ale na pierwszym miejscu stawiali swoje ego, licytowali się kto kogo pierwszy przeprosi.

WTF? O czym ty piszesz? To jest jakiś termin - energia matrylologii?

Czemu jak wklejasz cytaty z neta, to brakuje źródeł?

Cytuj:
ale czy tak dlugi podtrzymywany przez media smutek nie powoduje emisji negatywnej energii, ktora zywia sie rozne istoty

Mogie ci wymienic personalnie kto się tym żywi - np Michnik, Zakowski, Lis - bedzie wiecej materialu w gazetach i w reportazach, to oznacza większą oglądalność i większą widownie.

Cytuj:
W naszej kulturze śmierć to temat tabu, a jeśli już się o niej mówi to raczej w kontekscie pejoratywnym.

Poprosze o sprecyzowanie. W jakim sensie tabu? Znaczy ze nekrofulizm jest tematem tabu, czy zwieerzenia osob odwiedzajacych cmentarze i swoich bliskiuch na nich? I czemu pejoratywnie? Patrz na to: śmierć kłamstwom, śmierć obłudzie, śmierć dla morderców...

Cytuj:
sieć kościołów pokryta siecią anten, przekazujących energię emocji (jakich wystarczy sobie wyobrazić atmosferę w kościele ) do różniastych egregorów - Jahve, Boga ojca, Maryi (zawsze dziewicy oczywiście, przecież sex to następne tabu).

Cytuj:
Rytuały (taki np "Ojcze nasz", rytualna modlitwa zerżnięta z Egiptu, zasilająca egregor Jahve) służą przekierowaniu energii na odpowiedni tor - leci sobie do naszych Zielonych braci, a ochłapy wracają np w postaci stygmatów pojawiających się na ciałach biedaków którzy niekończącą się bajkę o Jezusie wzięli nazbyt poważnie...

Antena w postaci krzyża ze zniczy przed Pałacem Prezydenckim...

Masakra.... Niezle zrodlo podales na koniec, wyczerpujące temat. Ale ze jesteś religioznawca to mogles :D

Cytuj:
Co jak co, to rzeczywiście, troche tzw. oczyszczenia naszemu narodowi jest potrzebne. Czas zacząć patrzeć w przyszłość a nie ciągle w przeszłość. Oczywiście, nie postrzegam tej katastrofy ze Smoleńska jako swoistego "Katharsis". Jednakże, być może to Preludium do pewnych zmian w świadomości Polaków.

Wiesz co to byl okrągły stół? To mialo byc rzekome oczysczenie narodu.

Kod:
Tak mi się przypomniało o Marku Jurku i jego partii Prawica Rzeczypospolitej. Swego czasu chcieli dokoptować do Maryji Królowej Polski, jej syna i koronować go. Były 2 powody - bardziej oficjalny, że jakaś błogosławiona orzekła, że dopóki Jezus nie będzie Królem Polski dopóty będą nienarodzone dzieci mordowane. Coś w ten deseń to było.

Źródło jakieś :D ?

Cytuj:
wg mnie kaczyński i wielu ludzi z jego otoczenia politycznego byli generatorami i absorbentami złej energii. masa ludzi delikatnie mówiąc nie życzyła kaczyńskiemu najlepiej tak samo zresztą jak ludziom z jego otoczenia i innym osobistościom które znalazły się na pokładzie feralnego lotu. co więcej tacy ludzie jak sam wymieniony, kochanowski i paru innych zbytnią miłością do bliźnich nie pałali. jeżeli dodamy do tego złą smoleńską energię i fakt że na pokładzie przebywały osoby które szczerze się nienawidziły nieszczęście gotowe. stało się to co stać się musiało.

Jedyne prawdziwe zdanie to ze chyba faktycznie masa ludzi mu zle życzyła. Poza zła smoleńską energia, ktora nikt tu z obecnych nie wie jak zmierzyc, dochodza jeszcze czynniki personalne, stan psychiczny pilota i innych osób na pokaldzie, stan maszyny itp.

@Kokain

Po twoim wywodzie moge powiedziec: you really do cocain...

Cytuj:
Wreszcie coś z sensem o Smoleńsku...

O masakra....LOL

Cytuj:
Co do wyrównania karmy...taka luźna myśl, ilość ofiar jest zbliżona do ilości oprawców katyńskich około 125 osób

Żartujesz prawda? Czy moze ja czegos nie rozumiem w rownaniach? 96 = 125? To tak jak 2000 jest zblizone do 2200? Co nie?

Sory panie i panowie, ale z waszych fantazji mozna niezla schizowa ksiazke napisac. Nie obraźcie się, może jesteście zmęczeni, albo wam się nudzi, ale strasznie, strasznie majaczycie.

Pozdrawiam z Wyspy Wiecznego Zła i Potępienia, Gdzie Żar Rozlewa się Gęsto Na Zabłąkane Ludzie Worki Poliestrowe :D

Awatar użytkownika

@trek12 w tym temacie dominuje myślenie prawopółkulowe. Lewopółkuowe jest domeną sąsiedniego wątku.
Ot i cała odpowież na Twoje pytania o żródła itp. :)

trek12 pisze:
Poprosze o zdrodlo, do tego co to jest pole karmiczne II WS?!

Alija prztoczyła cytaty z tej strony:

http://maya.net.pl/

i powiem Ci Bracie że generalnie czas nie jest czymś liniowym, od lat są prowadzone różnorakie badania na temat jego fraktalnej natury:

http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=664.10
http://divinecosmos.com/index.php/start-here/books-free-online/26-the-end-of-our-century/145-chapter-06-cyclology-the-mathematics-of-history

Cytuj:
Poprosze o sprecyzowanie. W jakim sensie tabu? Znaczy ze nekrofulizm jest tematem tabu, czy zwieerzenia osob odwiedzajacych cmentarze i swoich bliskiuch na nich? I czemu pejoratywnie? Patrz na to: śmierć kłamstwom, śmierć obłudzie, śmierć dla morderców...

W takim sensie tabu że:

Po pierwsze śmierć traktowana jest jako ostatnia stacja na drodze życia - podczas gdy są przytłaczające dowody na fakt naszego powracania tutaj i przybierania następnej cielesnej powłoki.
Polecam dość lekki filmik z malowniczymi widokami który może pomóc zrozumieć tą kwestię:
phpBB [video]

Oprócz tego śmierć nieodłącznie jest kojarzona z sądem i gniewem bożym, podczas gdy jest nierozerwalną częścią odwiecznego tańca wszechświata i nie ma w niej nic złego czy smutnego.

Po drugie - o śmierci się nie mówi tak długo jak to tylko możliwe - zaszczepiono nam iluzoryczne przeświadczenie że jesteśmy nieśmiertelnymi istotami mającymi na wszystko czas, bezpośrednim efektem tego stanu rzeczy jest odkładanie różnych spraw na później i niemożność życia w chwili obecnej.

Cytuj:
Masakra.... Niezle zrodlo podales na koniec, wyczerpujące temat. Ale ze jesteś religioznawca to mogles :D

Jakbyś zgadł Amigo!
Jestem religioznawcą i kulturoznawcą od jakichś 15 lat i jeśli masz jakieś pytania strzelaj śmiało,..
Tym bardziej że ostatnio wziąłem się za fizykę kwantową i falową naturę wszechświata :tak:

Polecam na początek Castanedę, Gurdżijewa, Maxa Longa z Hawajów, a jak chcesz się tak na szybko zorientować co myślą na ten temat Afrykańscy szamani proszę bardzo:
phpBB [video]

Cytuj:
Żartujesz prawda? Czy moze ja czegos nie rozumiem w rownaniach? 96 = 125? To tak jak 2000 jest zblizone do 2200? Co nie?

Tu się zgodzę, moim zdaniem pomysł iście nie z tego świata.

Cytuj:
Sory panie i panowie, ale z waszych fantazji mozna niezla schizowa ksiazke napisac. Nie obraźcie się, może jesteście zmęczeni, albo wam się nudzi, ale strasznie, strasznie majaczycie.

Jak postudiujesz religioznawstwo połączone z kulturoznawstwem i fizyką kwantową z pół roku być może napiszesz tak o swoim poście :tak:

pozdrawiam Wedrowcze!!!

Grand Elect Mason * 14th Degree

radoslaw pisze:

Polecam na początek Castanedę, Gurdżijewa, Maxa Longa z Hawajów, a jak chcesz się tak na szybko zorientować co myślą na ten temat Afrykańscy szamani proszę bardzo:
phpBB [video]

Castaneda wystarczy....
tak jak informowałem w innym dziale (Biblioteka) w empkiu są wznowienia trzech pierwszych historii z Don Juanem
oj umysł będzie się bronił....

Awatar użytkownika

tu jeszcze nowy artykul z maya.net o tym wszystkim:
Cytuj:
W HOŁDZIE POLEGŁYM I ICH RODZINOM

10 kwietnia 2010 - KATASTROFA W SMOLEŃSKU

Szok... Żal... Ból....Rozpacz... Współczucie dla rodzin...
Potrafimy czuć, zjednoczyć się, być razem...

Dziś nikt już nie będzie protestował, słysząc:
„Prezydent odzwierciedla dominującego ducha narodu”
Jesteśmy ludzcy – taki też był ś.p. Prezydent RP prof. Lech Kaczyński.
W końcu usłyszeliśmy prawdę o Lechu Kaczyńskim i Marii Kaczyńskiej
– dlaczego tak późno?

Miał szansę zostać prezydentem na drugą kadencję. Świadczą o tym tłumy ludzi gromadzących się pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie, na trasie konduktu i w tak wielu miastach Polski. Na Krakowskim Przedmieściu przeważali ludzie młodzi, nastoletni – nasza przyszłość, byli też rodzice z małymi dziećmi w wózkach, rowerzyści – to wszystko jest bardzo budujące. Byłam tam, widziałam to, ludzie rzeczywiście płakali...

Szok, tragedia... Poruszylo mnie to głęboko. Wiem, co to znaczy stracić kogoś bardzo bliskiego, wysłać do kraju trumnę... i jak wiele znaczy nie być samemu w tak trudnej chwili...
Wiem, że nikt nie ukoi bólu rodzinom. Czas może zasklepić rany, ale nie usunie blizny po rozdartym sercu. Wiem, jak wielkim wsparciem jest świadomość, że nieznani ludzie łączą się w cierpieniu, są obok... Bądźmy z nimi długo. Niechaj Aniołowie w dniu pożegnania namalują im tęczę na niebie...

• • • • •

W ciągu dwóch dni nadesłaliście wiele listów z pytaniami. Dziś, na większość z nich z pewnością znacie już odpowiedź:
● Dlaczego tak się stało? ● Co to dla nas znaczy? ● Czy to sprawa karmiczna?
● Co na to Kalendarz? ● Co dalej?...

Przede wszystkim kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy stanąć ponad podziałami, pójść za głosem serca, łączyć się sercem z rodzinami ofiar katastrofy i nie wstydzimy się łez.
Przekonaliśmy się, ile fałszu jest w polityce, w sondażach, słowach osób publicznych, mediach... i w jaki sposób manipuluje się opinią publiczną.

Dziennikarzom załamywał się głos – u większości była to szczera reakcja, ale z drugiej strony zobaczyliśmy nagą prawdę o tym, jak bardzo są zniewoleni przez odgórne „zalecenia polityczne”, jak przesiąknięci strachem przed utratą pracy za wyjawienie prawdy niewygodnej dla dominujących w życiu politycznym elit.

Wiele stacji radiowych wyszło naprzeciw słuchaczom - zdruzgotani ludzie mogli na żywo dzielić się swoimi odczuciami na antenie. Królowało prawdziwe ludzkie współczucie, choć pojawiało się też pewne rozżalenie, dlaczego dopiero po śmierci poznaliśmy to inne, prawdziwe oblicze ś.p. prezydenta. Telewizja nagłaśniała jego „wpadki”, wciąż donosiła o wielkiej szkodliwości jego prezydentury dla wizerunku i przyszłości Polski.
Wielu polityków powinno uderzyć się w piersi za rozpowszechnianie fałszywego obrazu prezydenta i wszystkie obraźliwe słowa – Radosław Sikorski, Janusz Palikot, Hanna Gronkiewicz-Walz, Stefan Niesiołowski, Lech Wałęsa..., a wśród dziennikarzy - przede wszystkim Monika Olejnik. Dziś nie wystarczy powiedzieć: „przykro mi”, „ubolewam”, „taka strata”. Dziś z ich ust powinno paść jedno kluczowe słowo: „przepraszam”.
Można mieć różne zdania, nie zgadzać się z drugą osobą, ale NIE WOLNO kłamać i pomawiać ludzi.

Teraz także Europa nie szczędzi wielkich słów o byłym już prezydencie Lechu Kaczyńskim. Czy najpierw trzeba umrzeć, ponieść najstraszliwszą ofiarę, by zostać docenionym?

Prawdziwe słowa uznania i podziękowania należą się prezydentowi Rosji Miedwiediewowi i premierowi Putinowi, jak również narodowi rosyjskiemu.

CAŁY ŚWIAT USŁYSZAŁ O KATYNIU

Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego ma silne podłoże karmiczne. Nie trzeba wchodzić głęboko w Kalendarz, by natychmiast odczytać informację.

• Liczba 2

Katastrofa w sobotę 10 kwietnia 2010 roku nastąpiła w dniu Białego Biegunowego Wiatru (kin 2 – IK 2) w pierwszej fali Tzolkin.
Zgodnie z wewnętrzną logiką "13", wszystkie gwałtowne wydarzenia, które zamanifestują się w dniu z tonem drugim, świadczą o wyładowaniu potężnej karmy.
W książce 2012. Początek końca czy radość początku? znajdziecie klucz, najważniejsze wskazówki i prognozy na nadchodzące lata, wybiegające daleko poza rok 2012, jak również proroctwo „Do narodów”, czyli „siedem słów od Boga do wielu narodów świata” - jakże aktualne w tej chwili.

Zatem nie jest to wcale „ten przeklęty Katyń”, lecz wielka ofiara starych dusz wielkiego słowiańskiego narodu. Przed swoją ziemską inkarnacją ich dusze przećwiczyły w tamtym świecie także ten, najczarniejszy chyba scenariusz. Był to plan awaryjny na wypadek, gdyby wyczerpały się łagodniejsze warianty. Kolejny raz przypominam, że naród polski ma do odegrania szczególną rolę nie tylko w Europie, ale i na świecie. Na tym polu nie ma winnych i ofiar – jest proces oczyszczania, odpowiedzialność zbiorowa, zadania dla narodów. (Zob. 2012, Proroctwo „Do narodów”, s. 193).

W Smoleńsku, z pomocą sił entropii aktywowało się prawo przyczyny i skutku – "gdy w danym sektorze karmicznym zostanie przekroczony punkt krytyczny, każda nierozładowana karma musi rozładować się sama". Tam nie ma już placu zabaw i graczy. Każda gra kiedyś się kończy...
Spotkanie premiera Putina z premierem Tuskiem na Cmentarzu Katyńskim stanowiło w oczach świata znaczący krok w kierunku pojednania, jednak z perspektywy duchowej wyglądało to inaczej – zapowiadało kolejną grę na zwłokę podyktowaną presją polityczną. Limit czasu został jednak wyczerpany i w życie wszedł plan awaryjny.

• ROK 2009-2010 – FRAKTAL II WOJNY ŚWIATOWEJ – ŻYWIOŁY

„Rok 2009/10 będzie wymagał od nas bardzo śmiałych, kompleksowych decyzji – zarówno ze strony polityków, jak i każdej jednostki. Tu wszystko zależeć będzie od kierunku świadomości pojedynczych ludzi i grup rządzących. Gospodarka światowa, polityka finansowa i społeczna muszą pójść inną drogą. W przeciwnym razie „pomogą” nam żywioły. W obliczu grożącej konfrontacji z Naturą ludzie będą musieli indywidualnie rozpoznać, że kierunek rozwoju społeczno-gospodarczego jest niewłaściwy, co, być może, zmusi rządy do zmiany kursu”. (Wg 2012...).

Pierwsze znaki ostrzegawcze dostaliśmy już 8 listopada 2008 r. Pożar na statku podwodnym budowanym przez Rosję dla Indii był przestrogą od żywiołów Wody i Ognia. Katastrofa samolotu to konfrontacja z żywiołami Powietrza i Ziemi. Człowiek jest praktycznie bezradny wobec tej siły.

Rok Samoistnego Ziarna jest powiązany z latami 1933–52, czyli z fraktalem II wojny światowej i tym samym także z karmą Zbrodni Katyńskiej. W 2009-2010 Dreamspel-roku dostaliśmy ostatnią już chyba szansę oczyszczenia pola karmicznego II wojny światowej.

• CIMI – UWOLNIENIE PRZESZŁOŚCI

Kin narodzin prezydenta Lecha Kaczyńskiego (ur. 18.06.1949) to CIMI 10 – Biały Planetarny Łącznik (kin 166) w Fali Ziemi.
Kin roku w cyklu osobistym od 18.06.2009 do 17.06.2010 to CIMI 5 – Biały Wiodący Łącznik (kin 226) w Fali Wiatru. Był to zatem rok ukierunkowania na uwolnienie przeszłości przez znalezienie drogi porozumienia, dialogu, pojednania pomiędzy ludźmi i całymi narodami. Tu ster w jego życiu przejął najwyższy autorytet duchowy, ale Lech Kaczyński jako podopieczny energii CIMI 5 wciąż miał wolną wolę i prawo wyboru.

To tylko niektóre, bardzo ogólnikowe informacje odczytane z Kalendarza Majów.

Karma Katynia została oczyszczona.
26 grudnia 2010 roku (kin 2, IK 2) – w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – czyli 260 dni po katastrofie w Smoleńsku – znów powróci do naszego życia pokojowy impuls pojednania. Dowiemy się wowczas, czy proces oczyszczenia karmy był dogłębny, czy też pozostało coś jeszcze do przerobienia.
Tekst przemówienia, które zamierzał wygłosić na uroczystości w Katyniu prezydent Lech Kaczyński, miał być gestem pojednania ze strony Polski w kierunku Rosji.

WNIOSKI NA TERAZ

Śmierć nie należy do żadnej partii

Ta tragedia to lekcja dla świata i nas, Polaków. Historia nie zna drugiego takiego przypadku. Z całą pewnością „coś” w nas drgnęło i to „coś” może pomóc nam zmienić samych siebie, jak również standard polityki, zniwelować agresję, podwyższyć poziom kampanii wyborczych. Teraz wszystko zależy od nas – od tego, na ile i na co pozwolimy politykom, dziennikarzom, mediom... i przede wszystkim sobie.

Wytworzyliśmy przeogromne pole pozytywnej energii i ona jeszcze długo będzie dawać nam siłę w naszych wspólnych dobrowolnych działaniach dla przywracania normalności w życiu, pielęgnowania prawdy, szanowania godności człowieka, jak również eliminacji medialnych krzykaczy nadawjących ton polskiej polityce. Nie zmarnujmy tej szansy - szansy na dokonanie przełomu w sobie, koło siebie, na zewnątrz.. i

"spieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą".

Nagła śmierć tak wielu wybitnych osób to cios dla polskiej opozycji, ale też wielka próba dla premiera Donalda Tuska i Platformy Obywatelskiej. Dziś trudno wyrokować, kto będzie prezydentem. Zginęło trzech oficjalnych kandydatów. Marszałek Komorowski już niebawem zacznie o tym rozmawiać z klubami, ponieważ państwo musi funkcjonować nieprzerwanie, a życie polityczne toczyć się płynnie.

Na temat kandydatów napiszę później, ale nie tak, jak zapewne myślicie.

Poniedziałek, dnia 12 kwietnia 2010
Kin 4 - Żółte Samoistne Ziarno
Siła możliwości – siew czystego gwiezdnego ziarna
Przywódca Czerwonego Zamku Nowego Początku i Wtajemniczenia
- stwarzanie fizycznych podstaw i wzmacnianie fundamentu życia

źródło: http://www.taraka.pl/?id=katastrofa_smolenska

12 kwietnia 2010
Wojciech Jóźwiak
Kosmogram katastrofy pod Smoleńskiem

10 kwietnia 2010, o godzinie 8:56 czasu polskiego (UT+2) lub 10:56 rosyjskiego (UT+4), na lotnisku pod Smoleńskiem w miejscu o współrzędnych 54.82/32.02 (dane za Wikipedią) miała miejsce katastrofa samolotu, w której zginął prezydent Polski Lech Kaczyński i wszyscy ludzie na pokładzie, razem 96 osób.

Poniżej kosmogram tego czasu i miejsca:
Obrazek

Na rysunku pominięto mniej ważne i słabsze aspekty. Zwraca uwagę przewaga negatywnych aspektów:

* opozycja Saturna do Urana
* kwinkunks Marsa do Plutona
* tryoktyl (półtorakwadratura) Marsa do Jowisza
* półsekstyl Urana do Neptuna.

W astrologii przyjmuje się, że układ planet na niebie ma znaczenie dla wydarzeń w życiu pewnej osoby dopiero wtedy, kiedy wchodzi w relacje z urodzeniowym kosmogramem tej osoby, tzn. kiedy tworzy tranzyty, tj. aspekty do urodzeniowych pozycji planet.

Poniżej urodzeniowy kosmogram Zmarłego:
Obrazek

Podobnie jak wyżej, pominięto mniej ważne i słabsze aspekty.

Zwraca uwagę, że w czasie katastrofy aktywne - przez aspekty - były te planety, które są wyróżnione w urodzeniowym kosmogramie Prezydenta:

urodzenie
pierścień aspektów Jowisz Saturn Uran
pierścień kwintyli Księżyc Pluton Mars

katastrofa
Saturn i Uran w opozycji, Jowisz wskazany przez Marsa
kwinkunks Mars Pluton

Saturn i Uran, ustawione w opozycji, stanowiły długotrwałe tranzytowe tło. Opozycja ta zaistniała już od jesieni 2008 roku, następnie słabła i zacieśniała się znowu, a teraz nasuwała się na urodzeniowe Słońce Lecha Kaczyńskiego, tworząc z nim dwie kwadratury. Taki podwójny atak dwóch niefortunnych planet już sam jest niepokojący.

Do tego dołączyły Mars i Pluton. Obie (uważane za "złoczynne") planety, powiązane w czasie katastrofy - Mars i Pluton - tranzytowały urodzeniowego Marsa! Bieżący Mars (Lew 5°11') tworzył sekstyl do Marsa urodzeniowego (Bliźnięta 5°41'), bieżący Pluton (Koziorożec 5°29') tworzył kwinkunks do Marsa urodzeniowego.

Ten układ planet, wyglądający jak fatalny "rdzeń" czasu katastrofy, trwał kilka dni i w dniu katastrofy dopiero się zacieśniał. Zwykle w przypadku tranzytów, prócz dłużej trwających układów planet, pojawiają się układy krótkotrwałe, które uważa się za "wyzwalacze" danego wydarzenia. W przypadku katastrofy smoleńskiej takim wyzwalaczem wydaje się pozycja Księżyca. Księżyc w urodzeniowym kosmogramie zmarłego Prezydenta znajduje się pod wpływem Plutona, a Pluton "rósł w siłę" w czasie poprzedzającym katastrofę. W chwili katastrofy Księżyc niemal ściśle przechodził przez medium coeli (przez swoją dzienną kulminację), był chwilowo najsilniejszą, dominującą planetą i zarazem przechodził przez opozycję (tranzytował opozycją) urodzeniową pozycję Saturna w kosmogramie Zmarłego. Zapewne nie znaczyłoby to nic, przecież przez ten punkt Księżyc przechodzi co miesiąc!, gdyby nie to, że zarazem wtedy Saturn tworzył bieżącą opozycję z Uranem, także leżącą w tranzycie do urodzeniowej pozycji Saturna.

Obrazek

Moment zaplanowanej podróży BYŁ więc - z punktu widzenia astrologii - niebezpieczny dla Prezydenta Kaczyńskiego i BYŁ możliwy do zauważenia metodami astrologicznej analizy; oczywiście gdyby ktoś zawczasu tym się był zainteresował. Nie był to jednak układ planet taki, że w astrologicznym żargonie można by go nazwać "zabijającym". Raczej "w gwiazdach" widoczne jest niewielkie ostrzeżenie i zapewne Prezydent wiele podobnych lub trudniejszych momentów w swoim życiu przeżył.

Jak zawsze w przypadkach kiedy jednocześnie ginie wiele osób, powstaje pytanie, czy wszyscy mieli w swoich horoskopach "pisaną śmierć". Na to pytanie nie znam odpowiedzi, co najmniej z trzech powodów: w kosmogramie tamtego poranka pod Smoleńskiem nie widać układu planet, który by "pisał śmierć" Prezydentowi - który by dawał podejrzenia, że ta tragedia była jakoś zdeterminowana; nie znam urodzeniowych kosmogramów żadnej z osób, które zginęły (prócz Lecha Kaczyńskiego); przewidywanie śmierci metodami astrologii jest wątpliwe: pewniej można powiedzieć, czy pewien czas jest trudniejszy czy bardziej "promujący" dla danej osoby.

osobiście czekam na interpretację astrologa Piotra Piotrowskiego :tak:

wiesz aalija
ten artykuł to opis tylko jednego wymiaru tego zdarzenia
niestety nie wolnego od emocjonalnego uniesienia

wszystko jest karmicznie uwarunkowane
samej karmy nie ma co tutaj rozkminiać - miejsca mało, wiele poziomów...

choć cały czas mamy możliwość nadania pozytywnej dynamiki energetycznej dla tej historii - to jak rozumiem Twoja intencja związana z inicjacją tego tematu,
to jednak jest też druga strona mocy - większość idzie za nią bezreflesyjnie
ogólny poziom nieświadomości jest wieeelki i widać to także wśród nas - nieco oświeconych

ogólnie - zbyt mocno jesteśmy mentalnie uwarunkowani planem fizycznym, a prawdziwa gra troczy się na wyższych poziomach egzystencji
bez opanowania emocji sfera fizyczna pozostaje poza naszą kontrolą
a my tutaj mamy aspiracje poszperać na duchowym planie....
Don Juan i jeszcze raz Don Juan- im więcej dzieje się tym bardziej utwierdzam się w uniwersalności przesłania indiańskiego naguala

Awatar użytkownika

Z mejla o karmicznej rzeczywistości dotyczącej tragedii:

Cytuj:
Od soboty tematem niemal wylacznym wszystkich wiadomosci medialnych, poczynan wladzy, rozmow ludzi jest wypadek prezydenckiego samolotu pod Smolenskiem.
Poza oczywistym faktem tragedii jednoczesnej, naglej (i strasznej, skoro nawet cial nie da sie zidentyfikowac) smierci kilkudziesieciu osob, istnieje inny wymiar tego wydarzenia, o ktorym media milcza i o ktorym wiekszosc ludzi nie ma pojecia.
ROZUMIEMY BOWIEM, ZE NIE MA PRZYPADKOW W TEJ SPRAWIE TYM BARDZIEJ !!!
Jesli spojrzec na te sytuację od strony sensu karmicznego i duchowego, dostrzec mozna kilka aspektow:

1. Na Katyniem rozladowała się nabrzmiala i nieoczyszczona karma smierci oficerow polskich sprzed 70 lat. Ta karma nie tylko jest zwiazana z ich smiercia, ale z faktem, ze spoleczenstwo polskie NIE UMIALO ROSJANOM TEGO WYBACZYC i przez 70 lat utrzymywało poczucie krzywdy, ofiary, zadanie pokajania sie Rosjan i uzyskania zadoscuczynienia. UTRZYMYWANIE POCZUCIA KRZYWDY - to jest ta karma, ktora do faktu cierpienia zamordowanych oficerow dodała O WIELE WIEKSZA karme URAZY, GNIEWU, NIEWYBACZENIA.
Przez 70 lat DODATKOWO TO MIEJSCE NASACZANO OGROMNA NEGATYWNA ENERGIA.
WCIAZ AKTYWOWANO ENERGIE CIERPIENIA!!!
W ostatnich latach, kiedy było mozliwe jawne mowienie o tej sprawie i organizowanie tam roznych uroczystosci, karma ta jeszcze sie wzmocnila.
Strona polska (spoleczenstwo i rzad) kierowala w stronę Rosjan coraz glosniejszy komunikat: CZUJEMY SIE SKRZYWDZENI I WY MUSICIE NAS PRZEPROSIC, MUSICIE SIE UKORZYC - wtedy ewentualnie wam wybaczymy...
Te roszczenia w ostatnim czasie przybierały na sile WCIAZ WZMACNIAJAC NEGATYWNA KARME!!!
Dodatkowo większość osob lecacych tym samolotem (na czele z Prezydentem) byla od lat gleboko zaangazowana w podtrzymywanie takiego wlasnie stanu mentalnego wsrod Polakow i Rosjan. Nikt z nich nie byl w stanie powiedziec: "To bylo dawno, w realiach wojny, w innych klimatach, odpuscmy to, zamknijmy ten rozdział." Przeciwnie, to mentalne ZADANIE SPRAWIEDLIWOSCI (karmiczny syndrom kat-ofiara) polaczone z bardzo emocjonalnym, jak to zwykle u Polakow, podtrzymywaniem poczucia krzywdy nabrzmialo do poziomu krytycznego... W chwili wypadku na miejscu było juz kilka tysiecy przybylych wczesniej osob, ktorych mysli,emocje były silnie skoncentrowane na tym, co stalo sie 70 lat temu. Te kumulowane przez 70 lat energie wytworzyly swoisty WIR KARMICZNO-ENERGETYCZNY, z ktorym wszedl w rezonans samolot prezydencki. Mysli (energia mentalna) osob lecacych byly w tym momencie wlaczone w olbrzymia chmure energetyczna wiszaca nad tamtym miejscem - chmure, ktora powstała nad tamtym miejscem 70 lat temu, ale przez wszystkie te lata byla sukcesywnie powiekszana glownie przez Polakow.
"Zassany" samolot stracil rownowage. Efekt znamy wszyscy... Przypuszczam, ze gdyby w tym samym czasie mial tam ladowac jakis inny samolot wiozacy osoby o bardzo pozytywnym, przyjaznym, czystym nastawieniu emocjonalnym - nic takiego by sie nie wydarzylo.
Hanna Kotwicka na stronie Kalendarza Majow pisze, ze to wydarzenie "oczyscilo karme Katynia".
Otoz nie. Nie oczyscilo! Nie to slowo. TA KARMA SIE ROZLADOWALA, A NIE OCZYSCILA!
Karma Katynia oczyscilaby sie wowczas, gdyby rzad Polski jako przedstawiciel spoleczenstwa wyrazil wobec Rosjan PRZEBACZENIE I ODPUSZCZENIE, po czym zamknal temat i nigdy wiecej sprawa Katynia nie rzutowalaby na stosunkach polsko-rosyjskich. PELNE PRZEBACZENIE! Tylko to oczyszcza karme. Polacy nie byli i nie sa zdolni do przebaczenia tej sprawy (puszczenia w niepamiec, bo slowo "wybaczyc" oznacza "zdjac uwage z tego tematu").
Dlatego niebotycznie skumulowana energia karmiczna EKSPLODOWALA 10 kwietnia.
Teraz dopiero, paradoksalnie, jest szansa na doczyszczenie tego tematu do konca, bo wspolczujaca i zaangazowana postawa Rosjan spotkala sie z nasza wdziecznoscia. Reszta zalezy od tego, czy po pierwszej zalobnej histerii Polacy wyciagna dlugofalowe wnioski. Jesli nie, to... tylko wspolczuc narodowi i krajowi. Bo takich tematow na linii Polska-Rosja, Polska-Niemcy, Polska-Ukraina itp jest jeszcze troche i jesli ten kraj, ten narod sie nie opamieta i nie przestanie ZYC MARTYROLOGIA, to moga czekac nas kolejne takie "niespodzianki"... Ostatecznie, jesli potrzebujemy koniecznie "sprawiedliwosci dziejowej", to nalezaloby teraz pozwac przed Miedzynarodowy Trybunal Sprawiedliwosci istniejacy do dzis Zakon Krzyzacki za wyrzadzone przed wiekami krzywdy, Szwedow za "Potop", Wegrow, bo i oni w XVII wieku nas najechali, Turkow, Mongolow (zwanych Tatarami) za Legnickie Pole i ucieta glowe ksiecia Henryka Brodatego itp... itd... W calej naszej historii doznalismy wielu krzywd z roznych stron (i sami nie bylismy lepsi).

NIE MA INNEJ DROGI DO LEPSZEJ POLSKI I LEPSZEGO SWIATA jak tylko zapomniec o przeszłosci (wyciagajac z niej madre wnioski) i pojednac sie ze wszystkimi. Ale dosc ciemno to widze...Paradoksalnie ten formalnie chrzescijanski narod nie umie przebaczac!!! Polska uwielbia czuc sie OFIARA HISTORII a Polacy ofiarami, przez co roszcza sobie zadania, zeby reszta swiata nas przepraszala, holubila, patrzyla przez palce na nasze bledy, traktowala z taryfa ulgowa, "bo my przeciez tacy zawsze bylismy biedni, uciskani, nieszczesliwi, ograbiani..."

Malo kto z Polakow rozumie, ze SAMI SOBIE TO ZROBILISMY I SAMI MUSIMY Z TEGO KARMICZNEGO PIEKIELKA WYJSC - a nie ma innego sposobu, niz zamykajac z przebaczeniem przeszlsc.

2. Zyjemy w szczegolnych czasach. Wszechswiat jest (na szczescie) nieugiety i bezlitosny w swoim procesie postepu. Karma musi zostac usunieta. Do roku 2012 najwazniejsze globalne tematy karmiczne musza sie ujawnic. Jesli nie oczyscimy jej w pokojowy sposob, energie wszechswiata rozladuja nam ja w sposob gwaltowny. TEN PROCES SIE NASILA!!! Nie ludzmy sie, wiele narodow nie jest gotowych na przebaczenie i naprawianie popelnianego zla, dlatego mozna sie spodziewac w najblizszym czasie podobnych wydarzen i zjawisk (kataklizmy zywiolowe, wypadki, zamachy itp.). Ale nie musimy sie bac. Jesli w naszych sercach nie bedzie zywe poczucie krzywdy, syndrom ofiary (na skale krajowa lub osobista) - znajdziemy sie poza wplywem tych wydarzen, bo PODOBNE PRZYCIAGA PODOBNE.

3. W tym wypadku zginelo wiele osob (chocby Prezydent, Kurtyka, Walentynowicz itd.), którzy wciąz ZYLI PRZESZLOSCIA i na kazdym kroku OZYWIALI OFIARY (muzeum Powstania Warszawskiego, IPN, krzywdy narodowe itp.), wciaz swoją pracą - i angazując w to setki innych ludzi - UAKTYWNIALI DAWNE CIERPIENIA. To charakterystyczna cecha Polakow - nie potrafimy budowac zdrowego lepszego swiata, ale za to jak pieknie potrafimy razem plakac nad grobami i uzalac sie nad swoim losem! Ten wypadek TO WIELKA SZANSA NA ZMIANE W TYM ZAKRESIE - to symboliczny znak od Wszechswiata, ze NAJWYZSZY CZAS ZDJAC UWAGE Z PRZESZLOSCI, A SKIEROWAC JA NA PRZYSZLOSC.

Czy tego chcemy, czy nie WSZECHSWIAT NAS DO TEGO ZMUSZA. Jesli narod jako masa i rzadzacy beda oporni w zrozumieniu tego faktu - moze tak sie stac, ze STARA EKIPA WLADZY funkcjonujaca wedlug tego schematu zostanie WYMIECIONA i zastapiona ludzmi, ktorzy utrzymuja w umyslach pozytywne wizje i je zasilaja swoja praca. Oby w lagodniejszy sposob...

To moja garsc refleksji na temat tego, co sie stało.
Na poziomie osobistym: dla kazdego z nas to szansa na PRZEBUDZENIE.
Co z nią zrobimy?
---------------------------------------------------------------------------------------------
Ps.Jest to tekst, ktory otrzymalismy i dzielimy sie.
W niewygloszonym wystapieniu Prezydenta Kaczynskiego mialy znalezc sie slowa o zabliznieniu rany Katynia.
http://www.gover.pl/news/szczegoly/guid ... zynskiego/
Astrolodzy zapowiadali:
http://www.astromagia.pl/view/page/id/3854
http://www.taraka.pl/index.php?id=katastrofa_smolenska
http://www.taraka.pl/index.php?id=wawel_zlota

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.
W topiku o katastrofie (głównie) większość z Was dokładnie to robi.
Sprawa Katynia cięgnie się od dziesięcioleci i przez wielu traktowana jest zbyt osobiści, co mści się na Polakach. To co się stało powinno zamknąć karmiczne koło, ale nie stanie się tak jeśli nadal będziecie wskazywać palcem winnych, osadzać,spekulować, przebaczać i prosić o przebaczenie od nowa.
To co tu robicie to samospełniająca się przepowiednia. Wasze myśli i wasze słowa tworzą rzeczywistość.

Dzięki za wpis Aniszal!

Wspomniałem o hipotezie zamachu aby tylko zaznaczyć pewną niezdrową postawę przyjętą przez prowadzących śledztwo - pomijanie tej hipotezy jest pożywką dla fanów impulsów EMP (http://www.kavkazcenter.com/eng/content/2010/04/14/11842.shtml) czy wymienianych żarówek (http://www.tvn24.pl/-1,1652433,0,1,wymieniali-lampy-tuz-po-katastrofie-tu_154,wiadomosc.html).

Właściwie to na całą sytuację patrzę z takiej perspektywy:
nasze społeczeństwo (kilkadziesiąt milionów inżynierów próżni) zostało z małą pomocą medialno-budżetową zaprogramowane na zaprogramowanie próżni kodami nienawiści do prezydenta.

Wypadek był tylko kwestią czasu.

I nie jest ważne czy była to kwestia mgły, błędu pilota, bomby, rakiety ziemia powietrze czy innych czynników - to tylko różnorakie drogi prowadzące do tego samego celu.

Tak a propos "walki z NWO" - łopaty to nie najlepszy pomysł, w myśl zasady że problemu nie da się rozwiązać na poziomie na jakim został wykreowany jedynym sensownym rozwiązaniem jest działanie poprzez programowanie dostępnej nam przestrzeni.

Zacytuję mego przyjaciela:

"
- Czekaj, chcesz powiedzieć, że projektujemy taki straszny świat, bo takim go nam opisują?
- W dużej mierze tak. A myślisz, że te miliony, czy wręcz miliardy ludzi naprawdę wolą się nawzajem mordować, niż żyć w pokoju? To jest wola rządzących, a nie milionów ludzi. Znasz matkę, która chce zabić jakiekolwiek dziecko - poza kompletnie skrajnymi patologiami? Ludzie pozwalają sterować swoimi emocjami i dają się wpuszczać w wizje, które roztaczają media i rządzący. Religie i nauka. Systemy i struktury. ICH nie są miliony. NAS są miliony. Iluzję odwrotnych proporcji budują media.
- Pięknie to brzmi. Ale tymczasem rządzi owa iluzja.
- Rządziła. I tu znów dochodzimy do roku 2012. To jest koniec "jej" świata. Dlatego tak bardzo nie chce dopuścić tej prawdy do głosu. Dlatego wmawia się ludziom, że 2012 to apokalipsa - czego normalny umysł nie zaakceptuje. Ale to jest ICH apokalipsa, nie NASZA. Jeśli się przebudzimy…
- Co to znaczy: przebudzimy?
- Zrozumiemy, że jesteśmy kooperatywą trylionów komórek, które MUSZĄ działać na rzecz wspólnego organizmu, albowiem inaczej umrą na raka. I to zrozumienie nie jest kwestią pokoleń edukacji. To zrozumienie zostanie na nas wymuszone - upadkiem Starego Świata. Czas pędzi jak oszalały - zauważyłaś to?
- Trudno nie widzieć, wszyscy o tym mówią…
- To, co kiedyś zajmowało pokolenia, teraz zajmuje chwilę. Upadek Starego Świata, to właśnie wstrząs, który wybudzi sceptyków i tych, którzy uwierzyli, że świat materii jest światem realnym. Uświadomi wszystkim, że żyliśmy w gigantycznej Maji, iluzji, w holograficznym filmie, który właśnie się skończył. Bo ewolucja widowni dotarła do punktu, w którym ktoś wstał i zawołał - Patrzcie! Tam jest projektor! To tylko film!
"
więcej:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=361.0

pozdrawiam

Sztuki pozytywnego myślenia powinni uczyć w szkołach od najmłodszych lat!

Awatar użytkownika

redmuluc
Cytuj:

bzdura...

14 ofiar tej tragedii urodziło się przed zbrodniami w Katyniu 1940 roku:

Cytuj:
* 1. Lech Kaczyński prezydent RP (ur. 1949)
* 2. Maria Kaczyńska Małżonka Prezydenta RP (ur. 1942 lub 1950)
* 3. Ryszard Kaczorowski b. Prezydent RP na uchodźstwie (ur. 1919)
* 4. Joanna Agacka-Indecka Przewodniczący Naczelnej Rady Adwokackiej (ur. 1964)
* 5. Ewa Bąkowska przedstawicielka Rodzin Katyńskich, wnuczka gen. bryg. Mieczysława Smorawińskiego (ur. 1962)
* 6. gen. broni Andrzej Błasik Dowódca Sił Powietrznych RP (ur. 1962)
* 7. Krystyna Bochenek wicemarszałek Senatu RP (ur. 1953)
* 8. Anna Maria Borowska przedstawicielka Rodzin Katyńskich i innych organizacji (ur. 1928)
* 9. Bartosz Borowski przedstawiciel Rodzin Katyńskich, wnuk Anny (ur. 1978}
* 10. gen. dyw. Tadeusz Buk Dowódca Wojsk Lądowych RP (ur. 1960)
* 11. gen. bryg. abp Miron Chodakowski Prawosławny Ordynariusz Wojska Polskiego (ur. 1957)
* 12. Czesław Cywiński Przewodniczący Światowego Związku Żołnierzy AK (ur. 1926)
* 13. Leszek Deptuła przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1953)
* 14. ppłk Zbigniew Dębski osoba towarzysząca (ur. 1922)
* 15. Grzegorz Dolniak przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1960)
* 16. Katarzyna Doraczyńska osoba towarzysząca (ur. 1978)
* 17. Edward Duchnowski Sekretarz Generalny Związku Sybiraków (ur. 1930)
* 18. Aleksander Federowicz tłumacz języka rosyjskiego (ur. 1971)
* 19. Janina Fetlińska przedstawiciel Parlamentu RP (senator) (ur. 1952)
* 20. ppłk Jarosław Florczak funkcjonariusz BOR (ur. 1969)
* 21. st. chor. Artur Francuz funkcjonariusz BOR (ur. 1971)
* 22. gen. Franciszek Gągor Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego (ur. 1951)
* 23. Grażyna Gęsicka przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1951)
* 24. gen. bryg. Kazimierz Gilarski Dowódca Garnizonu Warszawa (ur. 1955)
* 25. Przemysław Gosiewski przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1964)
* 26. ks. prałat Bronisław Gostomski (ur. 1948)
* 27. Mariusz Handzlik Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP (ur. 1965)
* 28. ks. prał. Roman Indrzejczyk Kapelan Prezydenta RP (ur. 1931)
* 29. por. Paweł Janeczek funkcjonariusz BOR (ur. 1973)
* 30. Dariusz Jankowski Biuro Obsługi Kancelarii Prezydenta RP (ur. 1955)
* 31. Izabela Jaruga-Nowacka przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1950)
* 32. o. Józef Joniec Prezes Stowarzyszenia "Parafiada" (ur. 1959)
* 33. Sebastian Karpiniuk przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1972)
* 34. wiceadm. Andrzej Karweta Dowódca Marynarki Wojennej RP (ur. 1958)
* 35. Mariusz Kazana Dyrektor Protokołu Dyplomatycznego MSZ (ur. 1960)
* 36. Janusz Kochanowski Rzecznik Praw Obywatelskich (ur. 1940)
* 37. gen. bryg. Stanisław Komornicki Przedstawiciel Kapituły Orderu Virtuti Militari (ur. 1924)
* 38. Stanisław Jerzy Komorowski Podsekretarz Stanu w MON (ur. 1953)
* 39. chor. Paweł Krajewski funkcjonariusz BOR (ur. 1975)
* 40. Andrzej Kremer Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych (ur. 1961)
* 41. ks. Zdzisław Król Kapelan Warszawskiej Rodziny Katyńskiej 1987-2007 (ur. 1935)
* 42. Janusz Krupski Kierownik Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych (ur. 1951)
* 43. Janusz Kurtyka Prezes Instytutu Pamięci Narodowej (ur. 1960)
* 44. ks. Andrzej Kwaśnik Kapelan Federacji Rodzin Katyńskich (ur. 1956)
* 45. gen. broni Bronisław Kwiatkowski Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych RP (ur. 1950)
* 46. płk dr hab. Wojciech Lubiński lekarz prezydenta RP (ur. 1969)
* 47. Tadeusz Lutoborski przedstawiciel Rodzin Katyńskich i innych organizacji (ur. 1926)
* 48. Barbara Mamińska Dyrektor w Kancelarii Prezydenta RP (ur. 1957)
* 49. Zenona Mamontowicz-Łojek przedstawicielka Rodzin Katyńskich i innych organizacji (ur. 1937)
* 50. Stefan Melak Prezes Komitetu Katyńskiego (ur. 1946)
* 51. Tomasz Merta Podsekretarz Stanu w MKiDN (ur. 1965)
* 52. Stanisław Mikke Wiceprzewodniczący ROPWiM (ur. 1947)
* 53. Aleksandra Natalli-Świat przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1959)
* 54. Janina Natusiewicz-Mirer osoba towarzysząca
* 55. ppor. Piotr Nosek funkcjonariusz BOR (ur. 1975)
* 56. Piotr Nurowski szef PKOl (ur. 1945)
* 57. Bronisława Orawiec-Löffler przedstawicielka Rodzin Katyńskich i innych organizacji (ur. 1929)
* 58. ks. ppłk. Jan Osiński wicekanclerz Kurii Polowej Wojska Polskiego (ur. 1975)
* 59. ks. płk. Adam Pilch Ewangelickie Duszpasterstwo Polowe (ur. 1965)
* 60. Katarzyna Piskorska przedstawicielka Rodzin Katyńskich i innych organizacji (ur. 1937)
* 61. Maciej Płażyński Prezes Stowarzyszenia "Wspólnota Polska", przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1958)
* 62. gen. dyw. bp Tadeusz Płoski Ordynariusz Polowy Wojska Polskiego (ur. 1956)
* 63. gen. dyw. Włodzimierz Potasiński Dowódca Wojsk Specjalnych RP (ur. 1956)
* 64. Andrzej Przewoźnik Sekretarz ROPWiM (ur. 1963)
* 65. Krzysztof Putra wicemarszałek Sejmu RP (ur. 1957)
* 66. ks. prof. Ryszard Rumianek Rektor UKSW (ur. 1947)
* 67. Arkadiusz Rybicki przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1953)
* 68. Andrzej Sariusz-Skąpski Prezes Federacji Rodzin Katyńskich (ur. 1937)
* 69. Wojciech Seweryn przedstawiciel Rodzin Katyńskich i innych organizacji (ur. 1939)
* 70. Sławomir Skrzypek Prezes Narodowego Banku Polskiego (ur. 1963)
* 71. Leszek Solski przedstawiciel Rodzin Katyńskich i innych organizacji (ur. 1935)
* 72. Władysław Stasiak szef Kancelarii Prezydenta RP (ur. 1966)
* 73. chor. Jacek Surówka funkcjonariusz BOR (ur. 1974)
* 74. Aleksander Szczygło szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego (ur. 1963)
* 75. Jerzy Szmajdziński wicemarszałek Sejmu RP (ur. 1952)
* 76. Jolanta Szymanek-Deresz przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1954)
* 77. Izabela Tomaszewska Dyrektor Zespołu Protokolarnego Prezydenta (ur. 1955)
* 78. chor. Marek Uleryk funkcjonariusz BOR (ur. 1975)
* 79. Anna Walentynowicz działaczka Wolnych Związków Zawodowych (ur. 1929)
* 80. Teresa Walewska-Przyjałkowska przedstawicielka Rodzin Katyńskich, przewodnicząca Fundacji „Golgota Wschodu" (ur. 1939)
* 81. Zbigniew Wassermann przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1949)
* 82. Wiesław Woda przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1946)
* 83. Edward Wojtas przedstawiciel Parlamentu RP (poseł) (ur. 1955)
* 84. Paweł Wypych Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP (ur. 1968)
* 85. Stanisław Zając przedstawiciel Parlamentu RP (senator) (ur. 1949)
* 86. Janusz Zakrzeński polski aktor (ur. 1936)
* 87. Gabriela Zych przedstawicielka Rodzin Katyńskich i innych organizacji (ur. 1941)
* 88. kpt. Dariusz Michałowski funkcjonariusz BOR (ur. 1975)
* 89. mł. chor. Agnieszka Pogródka-Węcławek funkcjonariusz BOR (ur. 1975)
* 90. kpt pilot Arkadiusz Protasiuk członek załogi (ur. 1974)
* 91. mjr pilot Robert Grzywna członek załogi (ur. 1974)
* 92. por. pilot Artur Ziętek członek załogi (ur. 1978)
* 93. chor. Andrzej Michalak członek załogi (ur. 1973)
* 94. Barbara Maciejczyk stewardessa (ur. 1981)
* 95. Natalia Januszko stewardessa (ur. 1987)
* 96. Justyna Moniuszko stewardessa (ur. 1985)[3]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]