Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 13 gru 2019, 9:36

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Dolores pisze:
czy przez przypadek to nie jest prostsze dla podświadomości
– wszystkich kocham –niż zmierzenie się z demonami i wyciągnięcie z tego zrozumienia i nauki dla dalszego rozwoju

absolutnie te dwie rzeczy - czucie miłości do Was i bycie świadomym tego wszystkiego, a nawet dyskutowanie o spiskach i uświadamianie ludzi - się nie wykluczają

@pbsoft - kazdy ma wlasna teorie, ale moja jest taka, ze zeby poczuc bezwarunkowa milosc po prostu trzeba chciec zobaczyc wszedzie TO - w lustrze, w kwiacie w drugim czlowieku (oj jakos ciezko mi idzie to opisanie :D :lol: ) no i i otworzenie czakry serca ma w tym swoj duzy udział :D

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 kwie 2010, 18:17 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Jak PBsoft mówi głupoty, tak mu się udało trafić w coś ciekawego:
pbsoft pisze:
a jak ktos juz mowi ze potrafi "wladac" bezwarunkowa miloscia dla dobra innych to juz wogle jest to "smiechu warte" zakrawajace na kpine.

Muszę przyznać, że mam podobne odczucia i doświadczenia - czym ktoś bardziej słodzi, tym po bliższym poznaniu okazuje się być większym fanatykiem ;) Ale ale - nie należy wszystkich wrzucać do jednego wora ;) Każdy z nas działa jak potrafi - myślę dzisiaj jest na prawdę wielu "wojowników" o "dobrą sprawę", a to że każdy z nich widzi inaczej to, jak powinno się działać, to już inna sprawa ;)

Ale PB, sam jawisz się jako fanatyk swojego własnego sposobu patrzenia i starasz się go wymuszać na innych (jak to już gdzieś pisaliśmy między sobą - może robimy dokładnie to samo, tylko w nieco inny sposób, lub innym kierunku troszkę). Ja ze swojej strony pokazuje swój pogląd, ale nie po to, żeby inni zaczęli patrzeć w ten sam sposób - już zdążyłem zauważyć, że nie jest to do niczego potrzebne - tylko żeby wzięli pod uwagę, że może być inna opcja, że jednostronne patrzenie jest, jak sama nazwa wskazuje, jednostronne ;) Jeśli jesteśmy w stanie pojąć, że świat nie jest płaski, ale wielowymiarowy, to należy przynajmniej wziąć pod uwagę, że inna niż moja prawda nie jest gorsza, tylko dlatego, że jest inna; że mogę się mylić, chociaż nic na to nie wskazuje, a z tego względu nie ma potrzeby obrzucać się między sobą swoimi pewnościami, bo mogą się okazać bardzo złudne.

Sam PBsoft się przekonał dokąd prowadzi pewność, tylko jego wieloletnia pewność co do słuszności ruchu New Age, odwróciła się na pewność, co do braku słuszności tegoż ;) i tu się zapewne za jakiś czas zdziwi ponownie, bo problem nie leży w żadnym ruchu, a w naszym podejściu do niego. Nic nie jest (niestety - dla pewnych czegośtam) całkiem czarne lub całkiem białe - to my staramy się rzeczy wybielać, które nam się podobają i oczerniać te, które się z nami nie zgadzają, podczas gdy one zwykle pozostają po prostu neutralne... i z tego powodu właśnie to, co sami zamalowujemy na czarno, ktoś podnosi i krzyczy, że jest białe - tak się możemy bawić bez końca, tylko czy będziemy mieć z tego cokolwiek wartego uwagi?

Nic nie jest tylko takie, jak nam się wydaje :spoko:

No w koncu trzysz taki jakiego lubie, myslocy, czujacy , konkretny i nie slodkopierdzocy , moje serce raduje sie czytajac takie Twoje wypociny :D .
Dobrze ze sa ludzie o tak jak my tak mysle odmiennie zaprogramowani przez wladcow matiixa a mimo tego ptrafincy sie przez ten chlam softwerowy przbic by rozpoznac w sobie brata i jednosc intencji i celu .
Czyli sciezek miliony - tyle co kraczacych nimi - cel ten sam .... (kuraczaki a jaki? jak tu go nazwac by za New Agowca nie byc oskarzonym :język: ) pozdrowka trzyszol.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Pozwole sobie skromnie przytoczyc jeszcze jeden element ukladanki dotyczacy wydarzen juz po tragedii (caly tydzien z pogrzebem Prezydenta wlacznie). Rzecz dotyczy dziesiatek jesli nie setek tysiecy ludzi wystawionych na bezposrednie dzialanie slonca: bez przeslony chemtrails.

Ale najpierw cytat:

"...Przez tysiące lat różne kultury przyznawały szczególną rolę Słońcu. W Egipcie było bogiem jako Ra i Aton, u Majów jako Kinich Ahau, u Inków jako Inti. Słońce było bóstwem objawionym. Dzisiejsi mistycy, oświeceni, szamani, prorocy Nowej Ery, wizjonerzy uważają, że Słońce, podobnie jak Ziemia, jest istotą świadomą i posiada osobowość. Jest odpowiedzialne za podtrzymywanie życia oraz sterowanie jego ewolucją. Czyni to, emitując kody świetlne, które zmieniają fizycznie i duchowo człowieka. Tak wypełnia plan Boga Stwórcy wielkich religii i mitów. Słońce byłoby więc wcieleniem boskiej mocy.
Josř Arguelles, autor „Faktora Majów”, pisze o świetlnych kodach ujawnionych Majom przez gwiezdne istoty panujące nad czasoprzestrzenią. Słońce, jako centralna inteligencja naszego układu, oddycha i odbiera częstotliwości wysyłane ze środka Galaktyki, zaś za pomocą promieniowania wysyła informacje do Hunab–Ku, dawcy praw i ruchu, uważanego za Boga o najwyższej mocy i wiedzy. Zdaniem Arguellesa, aktywność Słońca będzie się zwiększała do 2012 roku, kluczowej daty transformacji. W tym roku kończy się wielki majowski cykl 5125 lat. Ma to coś wspólnego ze stworzeniem „planetarnego ciała świetlnego” i da ludzkości prawdziwą świadomość galaktyczną w doskonałej zgodzie ze Słońcem, majowskim Kinich Ahau.
Nauka i duchowość nadal biegną wyraźnie różnymi drogami. Jednak poszukiwanie wiedzy wymaga, aby się spotkały tam, gdzie prawda zostanie odkryta..."

Gdzies tez czytalem ze slonce wysyla wiazke informacji w naszym zakresie widma z czestotliwoscia co 8 minut w kierunku Ziemi. Nie potrafimy niestety zinterpretowac tych informacji. Chcialbym jednak zwrocic Wasza uwage na implikacje zw z czynnikami wplywajacymi na zmiany w naszym DNA. jednym z nich sa ...promienie sloneczne (czyli po prostu.... swiatlo sloneczne)!

W najszczerszych marzeniach nie spodziewalem sie ze tak wielu ludzi celebrujacych ceremonie pogrzebowe bedzie wystawione na ta blogoslawiona energie na wolnym powietrzu i ze beda ja chlonac calym cialem i oczami przez cale dni. Dodajcie do tego jeszcze ze brak jest (erupcja/zakaz lotow) chemtrails ktore maja m. in. CELOWO tlumic wplyw naszego Slonca na nasze DNA i wynik rownania jest gotowy.

Spodziewam sie ze to wplynie bezposrednio na podniesienie naszej wspolnej swiadomosci na kolejny poziom. Wielu ludzi zbudzi sie wlasnie z narkotycznego snu. Czego Wam i sobie i calemu swiatu zycze...

No i w końcu fachowy kosmogram tragedii w Smoleńsku od Piotra Piotrowskiego na który czekałem. :tak:
http://piotrpiotrowski.blog.onet.pl/

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ja też w pewnym sensie na to czekałem, czyli na astrologiczną ocenę tej katastrofy, gdyż jej symbolika jest tak uderzająca, że nie pozwala na rozpatrywanie jej w czysto materialnym aspekcie.

Chociaż nie powiem, abym wiele rozumiał z samego sensu wywodu i chciałbym doczekać kiedyś wyjaśnienia w ogóle istoty związku między położeniem ciał niebieskich a różnymi wydarzeniami na Ziemi - czy jest to faktycznie ukryta rzeczywistość, czy tylko taka zabawa, z której coś tam zawsze można wydedukować, co na pewnym poziomie uogólnienia się sprawdzi.

Germanwatcher dzieki za tą uwagę.
Kalendarz Majów, I-ching są mapami kodowania naszego DNA.
Polecam ten film:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=395.0

.. a właściwie to przeczytanie napisów, bo jakość prezentacji może doprowadzić oglądającego do rozpaczy.

Easy Rider - jest takie powiedzenie"milionerzy nie chodą do astrologów, do nich przychodzą miliarderzy".
A że znależć dobrego ciężko to już inna kwestia :D

pozdrawiam

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Coś mi chodzi po głowie, że oto spełniają się na naszych oczach te wszystkie przepowiednie mówiące, że w czasach zamętu i ucisku Polska pozostanie miejscem spokoju i względnego dobrobytu. Zauważcie, że po obydwu stronach naszego kraju znajdują się narody do cna zmanipulowane i ubezwłasnowolnione. Zachód przez kilkadziesiąt lat dobrobytu uzależnił się od państwa w takim stopniu, że praktycznie nie jest w stanie ani poczuć czegoś więcej poza strachem, ani postawić na swoim ani znaleźć rozwiązania w trudnych warunkach. Zachód jest w rękach nwo i ani kwiknie kiedy ten zaciśnie pasa. Wschód, przez stulecia deptany i bity przez aparat represyjny swojego własnego państwa po prostu boi się wybić na samodzielność - też nie ruszy palcem kiedy będzie wpychany w matnię. Natomiast Polacy udowodnili właśnie że są w stanie zareagować niekonwencjonalnie, z poczuciem ducha, że w dalszym ciągu pozostajemy wolni. Że obróbka mediami nic nie wskóra z naszą nieobliczalną naturą. Wygląda na to że nwo aby coś zmienić, musiałoby nas unicestwić. Myślę że stanowimy tym samym mocny wyłom w realizacji ich planów. Nie sądzę aby był to powód do strachu - ktoś tam długo opracowywał "genialny" plan i prędzej oleje krnąbrny naród, niż zaprzepaści swoją wyrafinowaną układankę - nie stać go ani siłowo ani czasowo na ułożenie nowej - a nawet gdyby, to my i tak postąpimy elastycznie i niekonwencjonalnie niwecząc następny sprytny plan.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

wreszcie coś optymistycznego :tak: , jakby ktoś zrozumiał, że natura, i tak zrobi swoje i żadne NWO w tym nie jest w stanie jej przeszkodzić. zamiast się szarpać między sobą, kto przyczynił się do śmierci tych ludzi, zadbajcie o dostrojenie swoich wibracji do przemian. stało się , jak się stało, widocznie tak się ułożyły sprawy na niebie i ziemi, i nie zmienimy tego, ale nie musimy karmić naszym strachem i produkować negatywnej energii.
obecnie zle się dzieje, wszędzie czuję napięcie, bo zwykli ludzie boja się, oskarżają na oślep, czują się niepewni i zagubieni, zdezorientowani , łatwo nimi wtedy manipulować.
pojawiły się jeszcze większe podziały w społeczeństwie, dzielone w zasadzie na sympatyków pis i nie pis.
dlatego trzeba przestać to nakręcać, myślałam, że właśnie tu znajdę ludzi, którzy spojrzą na to co się stało z użyciem prawej półkuli mózgu. :załamka:

Awatar użytkownika

alijaa pisze:
Dolores pisze:
czy przez przypadek to nie jest prostsze dla podświadomości
– wszystkich kocham –niż zmierzenie się z demonami i wyciągnięcie z tego zrozumienia i nauki dla dalszego rozwoju

absolutnie te dwie rzeczy - czucie miłości do Was i bycie świadomym tego wszystkiego, a nawet dyskutowanie o spiskach i uświadamianie ludzi - się nie wykluczają

@pbsoft - kazdy ma wlasna teorie, ale moja jest taka, ze zeby poczuc bezwarunkowa milosc po prostu trzeba chciec zobaczyc wszedzie TO - w lustrze, w kwiacie w drugim czlowieku (oj jakos ciezko mi idzie to opisanie :D :lol: ) no i i otworzenie czakry serca ma w tym swoj duzy udział :D

Alijaa właśnie obejrzałam "Jessica Schab - a crystal child speaks.." i pękła blokada :!:
jakby radość ( brak słów by to określić) na mnie spłynęła i już wiem
( choć miłość to za płytkie słowo)
a mnie były chyba potrzebne te emocje żeby pękła blokada którą trzymałam
(miałam to w sobie zawsze Wszyscy mamy tylko nie pozwalamy się jej uzewnętrznić) :bużki: :hejka:
:hejka: :bużki: Teraz ja bym posłała Ci same serduszka ...dzięki za inspirację Tobie i Wszystkim na tym forum

spontaniczne wychodzenie z ciała, odczucia innej rzeczywistości ..a tak sie tego bałam, tak sie przed tym bronię
czas się temu poddać i pozwolić prowadzić

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Siemandero

Dolores -widze że nie tylko mnie Jessica zainspirowała ;)

Ostatnio w związku z tym co sie teraz dzieje, wiele u mnie było złości,strachu,chęci walki aż wczoraj "przypadkowo" wpadłem na ten wywiad z Jessicą i bum zatrybiło o co biega,spojrzałem na to wszystko z innej perspektywy, nastąpiło wewnętrzne otwarcie na to co sie dzieje. Jedyny nasz "problem" to ta blokada,nasz umysł/ego, wszystko jest w nas, teraz od nas i naszego stosunku do tego co sie teraz dzieje(strach,walka czy wewnętrzna akceptacja różnych aspektów które sie przez to przewijają co wybieramy?) zależy jak to sie potoczy

Awatar użytkownika

Słuchajmy swojej intuicji. Nieżyjący już Ian Xen Lungold kiedyś przytoczył taki sposób na rozróżnienie intuicji od złudnych podpowiedzi naszego umysłu - nazwę je w uproszczeniu paranoją. Otóż powiedział, że intuicję można trafnie oddzielić od paranoi kryterium strachu. Intuicji nigdy nie towarzyszy uczucie strachu. A paranoi zawsze.

Awatar użytkownika

anastazja pisze:
Słuchajmy swojej intuicji. Nieżyjący już Ian Xen Lungold kiedyś przytoczył taki sposób na rozróżnienie intuicji od złudnych podpowiedzi naszego umysłu - nazwę je w uproszczeniu paranoją. Otóż powiedział, że intuicję można trafnie oddzielić od paranoi kryterium strachu. Intuicji nigdy nie towarzyszy uczucie strachu. A paranoi zawsze.

Bardzo ciekawe. Mi intuicja (czesto zagłuszana przez różne mózgowe, zewnetrzne głosy) podpowiadała, żeby nic nie robic w związku z ta tragedią, że tak miało być i że mimo wszystko nie jest to sprawka zewnetrzna.
Dzisiaj przeczytałam w channelingu:
Cytuj:
Jak prawdopodobne wydawałoby się, że Illuminati przyczyniło się do katastrofy lotniczej i śmierci polskiego prezydenta, wojskowych i innych krajowych przywódców, to nie jest prawdą. Umowy przed urodzeniem wszystkich tych osób były uzgodnione dla masowego odejścia w tym czasie z dwóch powodów: Po pierwsze ta tragiczna strata dla mieszkańców Polski będzie pomagać w podnoszeniu ich inspiracji dla kraju. Po drugie, dochodzenia w sprawie przyczyn katastrofy doprowadzą do miejsc, gdzie istnieje korupcja, oszustwo i zdrada i przez to będą mogły one być ujawnione.

http://krystal28.wordpress.com/2010/08/20/matthew-illuminati/

Awatar użytkownika

tak to właśnie odbieram. Czasami musi się zadziać coś tragicznego, aby mogło urodzić się coś lepszego na tym świecie.

alijaa pisze:
Jak prawdopodobne wydawałoby się, że Illuminati przyczyniło się do katastrofy lotniczej i śmierci polskiego prezydenta, wojskowych i innych krajowych przywódców, to nie jest prawdą. Umowy przed urodzeniem wszystkich tych osób były uzgodnione dla masowego odejścia w tym czasie z dwóch powodów: Po pierwsze ta tragiczna strata dla mieszkańców Polski będzie pomagać w podnoszeniu ich inspiracji dla kraju. Po drugie, dochodzenia w sprawie przyczyn katastrofy doprowadzą do miejsc, gdzie istnieje korupcja, oszustwo i zdrada i przez to będą mogły one być ujawnione.
http://krystal28.wordpress.com/2010/08/20/matthew-illuminati/

To bardzo ciekawy cytat - biorac pod uwage osiagniecia dr. Newtona - moze miec pokrycie w rezultatach jego badan nad agendami dusz.

katyń, smoleńsk...jak kultywuję w sobie pamięć tej katastrofy czytając mackiewicza, on pisze i o ruskach i polakach i żydach, pisze co przeżył i widział w katyniu, opisuje I i II wojnę, losy ludzi europy wschodniej, i jaką wielką prozą! zupełnie niewiarygodne jest dla mnie jak mógłbyć tak długo zamilczany - taki pisarz takie dzieła, prawda o katyniu i wiele innych aspektów, polecam na jesienno zimowe wieczory bo wybór dzieł ma z pół metra na półce!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC [letni]