Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 gru 2019, 19:22

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Odkąd się nieszczęśliwie zakochałem bardzo często gasną lampy na ulicy i na przykład na korytarzu w bloku. Wcześniej może mi się zdarzyło w życiu ze dwa razy, a teraz o wiele częściej. Macie jakieś podobne doświadczenia? Że zmieniacie otoczenie pod swój stan?

200tny post :hi hi:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 lis 2009, 18:42 
VIP Member
Awatar

Tez sie kiedys zastanawialem, czy ja i moj aktualny stan wplywaja na otaczajacy mnie swiat i dziejace sie wokol mnie rzeczy, czy zmienia sie moje postrzeganie a swiat pozostaje dalej taki sam jak wczesniej???
Cthulhu nie mozna sie chyba "nieszczesliwie zakochac" ???

Awatar użytkownika

Mason33 pisze:
Cthulhu nie mozna sie chyba "nieszczesliwie zakochac" ???

Niech będzie, że to zauroczenie czy coś :P Ale nieważne, chodzi mi tylko o to oddziaływanie.

> Ctulhu

To co Tobie się przytrafia to...

SLI - "Fenomen" gasnących latarni ulicznych:

http://davidicke.pl/forum/sli-fenomen-gasn-cych-latarni-t1157.html

Mason33 pisze:
... nie można się chyba "nieszczęśliwie zakochać" ???

Jakby to powiedzieć...
(domyślam się o co Tobie chodzi - podobnie jak film oparty na autentycznych faktach) ;)
ale...
niestety można niezbyt trafnie wybrać obiekt swoich uczuć, pewnie niejeden i niejedna z nas to przerabia /ła. :roll: :?

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Cthulhu pisze:
Odkąd się nieszczęśliwie zakochałem bardzo często gasną lampy na ulicy i na przykład na korytarzu w bloku. Wcześniej może mi się zdarzyło w życiu ze dwa razy, a teraz o wiele częściej. Macie jakieś podobne doświadczenia? Że zmieniacie otoczenie pod swój stan?

200tny post :hi hi:

Siemka Cthulhu

Rozumiem Cie , albo wydaje mi ze poprawnie interpretuje model sytuacji jaki przedstawiles ;)

Po pierwsze o czym dobrym to swiadczy ? O tym ze jestes juz w jakims stopniu zsynchronizowany ze swiatem . Akurat TO mocno sie manifestuje bo TO mocno czujesz .

Ide dalej , nie zakochales sie w kims nieszczesliwie (szukajac w tym czegos blizej (prawdy)) tylko odnalazles w SOBIE najlepsza SWOJA interpretacje plci przeciwnej . Ktora to pokochales :)

Awatar użytkownika

Najgorsze jest to, że na inne dziewczyny nie za bardzo zwracam uwagi, no chyba, że takie podobne do Niej :) I tak teraz dochodzę do wniosku, że jestem w stanie cieszyć się nawet depresyjnymi myślami. Tak dla samego odczuwania, nie ważne czy to "negatywne" czy nie. Ale to zagmatwane :)

I zgadzam się z tym co napisałeś w ostatnim zdaniu.

Awatar użytkownika

Heh ;] polecilbym Ci wyklad Mateusza Grzesiaka ale usuneli go z jego strony , wrzucil go ostatnio Divinoru male hamy usuneli ze z kanalu . Nie pociesze Cei pewnie ale ostatnio dostalem film o Twin Flames czyli o bratnich duszach zyjacych na ziemi co czesto inkarnuja na ziemi w podobnym czasie i miejscu i sie uzupelniaja tworzac calosc .Film mowil ze to czas w ktorym my Wayshower " rzy mamy spotykac swoje soulmates , ciekawe ze filmyz kanalu z ktorego je dostalem sa na maks synchronistyczne z tymco sie u mnie dzieje w mym malym swiecie .
Wiec tego samego dniaide na party do znajomych wchodzi jakas laska , moj ideal , majace moje idealne oczy ktkore to ubustwiam mowi ze wrozka jej przepowiedziala ze niedlugo znajdzie meza na cale zycie , do akcji nalezy dodac ze mowi TO JEST MOJA NA MAKS ULUBIONA PIOSENKA A TO MOJA BYLA ULUBIONA :) Niestety okrutnie mnie olala :) po paru dniach swirowania (zamknieta w umysle jak to czesto kobieta) Czy byl to moj soulmate nie wiem tak mozna by interpretowac ;)
pzdr

Awatar użytkownika

Od tej dziewczyny, która mi się podoba po prostu cały czas bije radość i pozytywne emocje. Nie przypominam sobie, żebym kiedyś taką spotkał :)

Co do synchronizacji, jest jeszcze jedna ciekawostka. Jak tak o niej myślałem, to pod nakrętką od Tymbarka trafił mi się tekst "Nie czekaj, zrób to!" :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]