Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 cze 2020, 8:51

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 sty 2011, 23:06 
VIP Member
Awatar

Jeśli gościo ma takie dialogi wewnątrz własnego umysłu - współczuję. Patrząc na etykietę, pewnie ten nawrót
( Relapse ) to sygnał, że system go ponownie pragnie "przywołać do porządku" po jego depresji, która mówią, że była wywołana przetarciem oczu na źródła jego sukcesu. Nie będę zdziwiony jak zginie w walce gangów, zastrzelony przez fanatycznego fana, albo znajdą go w wannie z koktajlem cheamii w krwioobiegu.

Awatar użytkownika

phpBB [video]

phpBB [video]

Wiele artystow sprzedalo swoje dusze, za chwile zostane wysmiany pewnie na tym forum, ''skad wiem, ze szatan jest zly, a Bog dobry'', kazdy wierzy w to co chce. Eminem jak od czasu wydania plyty ''Recov3ry'' bardzos sie zmienil, dawniej byl Eminemem, nastepnie Slim Shady, Rain Man'em, dzis jest soba Eminemem. Duzo osob na tym swiecie jest nie swiadomych, szukamy po Hollywoodach i krajach gdzie polakom wydaje sie, ze pieniadze leza na ziemi i wystarczy tylko sie po nie schylic, amerykanski sen ;D, powiem tak: nie znam jeszcze takiej osoby, ktora jest ateista czy agnostykiem, pomimo, ze nie wierzy w istoty niewidoczne, to nie bedzie modlic sie do szatana i prosic o jakies laski. Oczywiscie sa wyjatki, nie jest tak?. Szatan jest wladca zla i klamstwa, potrafi zabrac dusze i nic w zamian nie dac.

sewerys pisze:
Wiele artystow sprzedalo swoje dusze, za chwile zostane wysmiany pewnie na tym forum

Nie ma powodu do śmiechu.

Opętanie, zaprzedanie duszy, MK Ultra.

Są to stany które tylko ogólnie możemy sprecyzować, nie znamy sposobu ich działania.
Moim zdaniem można je porównać ze sobą i zdiagnozować przyczynę- słabość człowieka/umysłu/duszy.

On został wykorzystany...Negatyw go wykorzystał, jego słabość- brak odwagi/przeciwstawienia się.

Należy zadać sobie pytanie czy i my nie dajemy się wykorzystywać?

W codziennym życiu jest wiele sytuacji po których możemy stwierdzić śmiało, że zostaliśmy wykorzystani.
Doskonale widać skrajne rezultaty u innych, a czy u siebie, chociaż cząstkowych nie możemy dostrzec?

W odpowiedzi przebaczyć temu który nam źle uczynił? Przebaczenie rodzi siłę. Odwaga jest siłą.

Opętanie, zaprzedanie duszy jest spotęgowaniem stanu który codziennie nas ogarnia. Kto nie był dzisiaj zły na coś, kogoś. Kto nie był zazdrosny?...itp. Zapewne wielu. To jest działanie negatywu, który gdzieś tam tkwi w nas.
Odpowiedzią jest siła która pozwoli odpowiedzieć radością, uśmiechem, pomocą na działanie tego który postąpił źle wobec nas.

To nie jest kazanie. Ktoś to wykorzysta, ktoś wyśmieje. Efekty przychodzą w czasie.

Opętanie,zaprzedanie duszy,mk-ultra, to idzie znacznie dalej,jest cała masa ukrytych przekazów...

Ale wszystko sprowadza się do jednego, oddziaływania negatywu na świadomość.

Zacząłem się przyglądać sprawie działania zła na człowieka. Wrogość, agresja, atakowanie innych itp...nie są indywidualnymi "zaburzeniami" . Agresywny człowiek jest osobą tak na prawdę słabą. Jego słabość uwidacznia się poprzez agresję, być może jest to odpowiedź na strach, lęk, który gdzieś tam w nim tkwi.

phpBB [video]

:muza:

Entered Apprentice * 1st Degree

Jestem wielkim fanem Eminema i z nim od jakiegoś czasu jest coś nie tak. Zobaczcie ten filmik - klasyczna podmiana?

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Po obejrzeniu tego filmiku dzieki bardzo Chcę Wiedzieć za wstawke. Zal mi sie go zrobilo, myslalem, ze ma to juz za soba, lecz z kim sie zadajesz takim sie stajesz. Dobra muzyke tworzy, szkoda, ze jego talent wynika z tego, ze sprzedal swoja dusze rain men'owi, a ta piosenka ''rain man'' bit miazdzy, slucham eminem od dawna, D-12 super, ale tekst to przekazu 0. Ma z tego tytulu duze problemy, ze sprzedal i bedzie mial. Jak widac nadal nosi naszyjnik piramidy. Twarz i oczy jakby byl na kwasie lub jest to wynikiem opetania. :twisted:

Awatar użytkownika

Analiza tego samego wywiadu, ale trochę pod innym kątem.
Mianowicie dźwiękowym, a nie wizualnym.

phpBB [video]

I jeszcze coś ciekawego.. Myślę, że bardzo autentycznie wyglądający film.
Jak sam Steve-O mówi, już się od tego uwolnił.

phpBB [video]

wiedziałem od tym od dawna eminem jest jak na chorągiewce to okropne jak go męczy
raz daje mu być sobą to eminem żali się w kawałkach typu 25 to life i powyższych a potem przejmuje kontrole i mamy bad meets evil,prawie wszystkie gwiazdy z Alter ego jak Sasha Frey "beyonce"
slim shady i wiele innych jest pod kontrolą bytów negatywu (w przypadku eminema to chyba jakiś repti bo Marshal nawija o wężach itd poza tym tekst "nie umarłem ja tylko udawałem trupa" to typowe dla gadów :))
ten filmik z jackasem to miazga pod koniec ,aż pierdzielony prawie zmienił kształt ,to jest dokładnie to o czym mówi icke i reszta ,dużo takich filmików ale kogo to interesuje
ostatnio widziałem rihanny zdjęcie i jej mordka jest dziwna też często,pełno tego
http://imageshack.us/f/823/rihannawearingabikiniin.jpg/

"Wy śmiejecie sie ze mnie że jestem inny a ja śmieję się z was że jesteście tacy sami"-Jonathan Davis.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

phpBB [video]

phpBB [video]

Awatar użytkownika

phpBB [video]

początek miażdży, jeszcze żył Proof.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

I jeszcze coś ciekawego.. Myślę, że bardzo autentycznie wyglądający film.
Jak sam Steve-O mówi, już się od tego uwolnił.

phpBB [video]
[/quote]

To chyba najlepszy nakrecony przypadek człowieka opętanego. Straszne te oczy były.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:? :? :? :o :o :o :o :o :o :o :ninja:

phpBB [video]

:lol: :ninja: :twisted:

Awatar użytkownika

Tede jest antyilluminati? Wow nowa płyta. Chyba on się nabija, uważa za świrów osoby, które wierzą w illuminati, żydomasonów itp., Prawda?

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Chcialam obejrzec ale niestety wszystko zablokowane organizacja GEMA nie przyznala youtube odpowiednich praw :cooo?:

sewerys pisze:
Tede jest antyilluminati? Wow nowa płyta. Chyba on się nabija, uważa za świrów osoby, które wierzą w illuminati, żydomasonów itp., Prawda?

może odpowiedz jest w tej piosence :) :zęby: :ninja:

phpBB [video]

przy okazji pozdrawiam wszystkich fanów THC :ninja:

kolejny chyba starszy filmik z udziałem Steva O z Jackasów

phpBB [video]

oczywiście dla masy jest tylko pijany

"Wy śmiejecie sie ze mnie że jestem inny a ja śmieję się z was że jesteście tacy sami"-Jonathan Davis.

Nattramn z grupy Silencer to dopiero klasyczny przykład opętania. Koleś zadawał sobie ból (ciął ręce twarz itp.) żeby lepiej brzmiała jego muzyka. :tak:
Obrazek
http://demotywatory.pl/3839504#comments

Koleś leży juz w szpitalu psychiatrycznym chyba po tym jak chciał siekierą zabić dwie dziewczynki, ale na szczęście uciekły.

tutaj jeden wybrany losowo jego utwor
phpBB [video]

natomiast poniżej możecie zobaczyć jak wyglądał po nagraniach/koncertach

Obrazek
Obrazek

http://www.sadistic.pl/dosc-nietypowy-wokalista-vt26643.htm

Obsesja...pułapki są wszędzie i dotyczą każdego , warto się zastanowić czy "życie teoriami" spiskowymi nie staje się obsesją . Co innego rzecz jasna poszukiwanie i badanie . Kluczem jest równowaga :tak: ...jak we wszystkim

Wielu ludziom brakuje uczciwości i pewności siebie, pomimo przeróżnych ruchów scenicznych (MK-ULTRA) człowiek lub może już maszyna w środku jest słaba. Eminem, Rainman, Slim Shady, Marshall już dawno stracił swoją osobowość, która z jego twarzy pokazuje jaki jest naprawdę?

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Eminem, Rainman, Slim Shady, Marshall już dawno stracił swoją osobowość

Tak jak większość ludzi w tym betonowym cywilizowanym świecie,wystarczy zatrzymać sie na chwilę na ulicy i poobserwować przechodniów

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]