Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 23 paź 2017, 12:47

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Ciekawy wywiad z panią Ewą Pawelą, która przedstawia swoje osobiste doświadczenia z kontrolą umysłu, kiedy stała się jej mimowolnym uczestnikiem będąc mieszkanką Wrocławia. Przeważnie myślimy, że takie rzeczy dzieją się tylko w innych krajach i nie dotyczą zwykłych postronnych osób, przynajmniej w Polsce, a tu niespodzianka. Ktoś przeprowadza eksperymenty i ludzi używa w formie królików doświadczalnych.

phpBB [video]

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 sie 2014, 10:02 
VIP Member
Awatar

Moja pierwsza myśl z tego co ta Pani opowiada to nie należy osiedlać się na stałe w jednym miejscu,
czyli nie brać absolutnie kredytu na dom, być mobilnym, i niezależnym od miejsca pracy i zamieszkania.
...czyli ratuj sie kto może...ufff... N...

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Ludzie są zaprogramowani aby pracować, kupować, posiadać,a pieniądze wzmacniają system kontroli
im więcej tym więcej i mocniej,chora jazda! A jak by ktoś chcial sie wydostac z tej szalonej gry to system go wyłowi,odcedzi i zniszczy jako chorą komórkę zdrowego organizmu niewolniczej machiny.Im więcej masz, tym bardziej się boisz, że to stracisz...Jeśli tak nie jest to zostawmy wszystko i chodzimy robić rewolucję!Może wtedy pójdą z nami ludzie z nie do konca wypranymi mózgami co jest bardzo wątpliwe biorąc pod uwagę to że jest to eksperyment kontroli umysłu który pozwala sterować całymi społeczeństwami i w prosty sposób robić z ludzi trybiki które pokornie i bez marudzenia będą napędzać cały mechanizm...

Fellow Craft * 2nd Degree

.

Ostatnio zmieniony 01 kwie 2017, 20:05 przez Shitokiro, łącznie zmieniany 1 raz

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Przepraszam- ale ten wywiad to na jaki temat jest ?

Zjawy w lodówce ?

Świeczka vs Technologia ? (tyle milionów dolców na lata badań poszło się.....)

Gdyby Prawdziwe ofiary MK wiedziały o tej cholernej świeczce, to by może sobie pomogły jakoś ? Zastanawiam się nad aplikacjami świeczki w przypadkach programowanych zabójców, sex niewolników itd.

Obecnie zewsząd jest tyle emisji różnych fal- że nie trzeba MK by być wykończonym i chorym. Jak dla mnie ten wywiad to pomieszanie z poplątaniem a nie dyskusja o MK.

Shitokiro pisze:
Od kiedy tylko przeprowadziłem się, zacząłem około pierwszej w nocy słyszeć muzykę, cichą, lekko nie spójną, bez słów(czyli właściwie melodie) lecz gdy pytałem się sąsiada z dołu, albo mojej dziewczyny, która leżała obok mnie w łóżku, była jedna odpowiedź: Nikt, nic nie słyszał.
Ale to nie oznacza nic specjalnego...
Może po prostu mam przesłuchy? ^^

Po pierwsze mało kto z sąsiadów by to usłyszał a po drugie jeśli znalazłby się choć jeden to i tak nie przyzna ci się do tego. Nie sądzisz? N...

.

Ostatnio zmieniony 01 kwie 2017, 20:05 przez Shitokiro, łącznie zmieniany 1 raz

Shitokiro pisze:
Cytuj:
A dlaczego mało kto mógłby to usłyszeć?
I dlaczego mieliby się nie przyznać?

Mechanizm wyparcia i ignorancja z automatu zjawisk niewyjaśnionych odbiegających od własnego światopoglądu i wtłoczonych powszechnie akceptowanych przekonań. To takie zabezpieczenie aby inni
nie nazwali cię świrem.

Z takimi się właśnie mieszka.

W połączeniu z krótką pamięcią ignorancja jest dla nich lekarstwem na chorą duszę..no może teraz przesadziłem ... nie wierzycie sprawdźcie sami ...wnioski wyciągajcie sami bez mojej pomocy...

A co do twojej dziewczyny zakładając, że jej ufasz dam ci jeden przykład z życia:

-otóż moja zasypiała zawsze z włączonym światłem ale zawsze wtedy
kiedy mnie nie było, dopiero po jakims czasie się w tym zorientowałem kiedy po powrocie wróciłem w nocy do domu ... a odpowiedź znalazłem po rozmowie ze znajomymi - boi sie zasypiać w ciemności... potwierdziło się i nigdy mi o tym nie chciała wcześniej powiedzieć - po naciskach dowiedziałem sie dlaczego...

A ty chcesz coś wiedziec od sąsiadów dla których jesteś nikim?

a propos

A co ma usłyszeć po dniu ciężkiej pracy, czytając gazete podczas jedzenia i zasypiając przy włączonym telewizorze a i jeszcze bez wypitego piwa to by do łóżka nie trafił?! Jest w pełnym transie życia więc co on ma wiedzieć i rozumieć nie mówiąc o usłyszeniu i zobaczeniu czegokolwiek?!

Niktu

Awatar użytkownika

angelrage pisze:
Obecnie zewsząd jest tyle emisji różnych fal- że nie trzeba MK by być wykończonym i chorym. Jak dla mnie ten wywiad to pomieszanie z poplątaniem a nie dyskusja o MK.

Czy jedna wypowiedź tej pani na temat świeczki dyskwalifikuje jej całą historię? Pewno, że nie jest to typowa ofiara 'MK' oparta na traumatyzowaniu, która ma DID, ale kontrola umysłu to nie tylko programowanie niewolników i zabójców. W grę wchodzi tutaj także wykorzystywanie technologii do wywoływania efektów na umysł i ciało. A czy telewizja nie jest formą kontroli umysłu? A użycie przez wojsko amerykańskie taktycznych broni psychologicznych w Iraku [Psyops] i wiele innych.
Masz prawo do swojej opinii, ale nie rozumiem dlaczego nie widzisz, że ta pani doznała ciężkich przeżyć i śmierci rodziców, które mogły być skutkiem "urządzeń infradźwiękowych" zainstalowanych przy jej mieszkaniu. W takim razie skoro twierdzisz, że przyczyną mogły być wszędobylskie fale elektromagnetyczne, to dlaczego mamy tu związek z instalacją urządzenia, a dopiero później następuje zauważalny u wszystkich mieszkańców objawy chorobowe. Telefony od ludzi ze środowiska uczelnianego z dziwnymi pytania, a także pozostałe fakty. Czyli albo ta pani kłamie albo źle interpretuje związek przyczynowo- skutkowy. Jest to osoba wykształcona i raczej nie sądzę w jakim celu miałaby zmyślać. Jeśli masz jakąś teorię o co w tej całej historii chodzi, możesz ją przedstawić.
Nie wiem czy ktoś chciałby, aby bez wiedzy zainteresowanych osób ktoś prowadził doświadczenia. Powinno tą sprawą zająć się prokuratura, gdyż jest to niepokojące, że nie wiemy kto dokonuje takich działań od strony naukowców z uczelni we Wrocławiu. A nie jest to jedyny taki przypadek.

ACURAJJ pisze:
Nie wiem czy ktoś chciałby, aby bez wiedzy zainteresowanych osób ktoś prowadził doświadczenia. Powinno tą sprawą zająć się prokuratura, gdyż jest to niepokojące, że nie wiemy kto dokonuje takich działań od strony naukowców z uczelni we Wrocławiu. A nie jest to jedyny taki przypadek.

Może być tak jak w przypadku chemtrails, że nie będzie sprawy bo to jest poza ich juryzdykcją. Zresztą ta Pani też o tym wspominała jak mówiła o służbach miejskich, że nie mają do tego uprawnień.

Jedyną bronią jest nagłaśniać te zjawiska aby stały się one powszechnie znane i stworzyły lawinę pytań i żądań wobec władz .... Takie coś jest możliwe tylko w społeczeństwie obywatelskim i o walkę w tym kierunku muszą się zaangażować zwykli ludzie nie będący na liście płac korporacji medialnych i ABWehry. N...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]