Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 lut 2020, 17:01

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Efekt Mandeli
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Czy EFEKT MANDELI potwierdza ALTERNATYWNE RZECZYWISTOŚCI?
phpBB [video]

Wielki Zderzacz Hadronów - LHC - mógł zniszczyć nasz wszechświat
phpBB [video]

Efekt Mandeli to jedno z ciekawszych dla mnie zjawisk, gdyż w życiu też mam odnośniki kulturowo rozrywkowe które inaczej pamiętam. O tym zjawisku zaczęło sie mówić odkąd powstało LHC które pomoc służy do innych celów niż to co nam mówią i kryje w sobie wiele tajemnic i symbolizmu.
A co Wy sądzicie o Efekcie Mandeli ? też pamiętacie pewne rzeczy inaczej ?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Efekt Mandeli
: 07 gru 2019, 19:30 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Efektem Mandeli interesuje sie od jakiegos czasu. Sama nazwa efekt Mandeli pochodzi od nazwiska bylego prezydenta RPA, Mandeli , gdy podano do wiadomosci ze Mandela zmarl, to byl chyba 2003, czy 2013. to zglosilo sie tysiece , jezeli nie kilkadziesiat tysiecy ludzi , ktorzy pamietali ze Mandela zmarl pod koniec lat 80-tych, i nigdy nie byl prezydentem RPA, laureatem Nobla tak. Mnie osobiscie zszokowalo polozenie Kuby, jak pamietam z moich mlodych lat to Kuba lezala znacznie dalej na wschod, i blizej Florydy, jak pamietam to w 60-70-latach uciekiniezy z Kuby uciekali na Floryde, gdzie mieli do przebycia okolo 100 km, a do wybrzezy Meksyku bylo okolo 500 km. Teraz okazuje sie ze Florydy jest grubo ponad 200 km, a do wybrzezy Meksyku ponad cos 100. A pamietam to dokladnie poniewaz raz ze bylem bardzo dobry z geografii, a po drugie moja praca maturalna dotyczyla tego wlasnie regionu.
Gdy nie moglem wejsc tutaj na to forum dyskutowalem troche na innych forach, i raz ktos mi zarzucil ze klamie,ale ja pamietam dokladnie to co pisalem poniewaz tym tematem interesowalem sie jakies 15-20 lat temu.Zreguly pisze nie korzystajac z zadnych notatek, tylko z pamieci. No i zaczalem sprawdzac, rzeczywiscie obecna dane w sieci sa inne niz te w mojej pamieci, ale nie dawalem za wygrana, zawsze polegalem na swojej pamieci, i nie zdarzalo sie by mnie zawiodla. 15-20 lat temu gdy komputery nie mialy jeszcze takich mozliwosci jak teraz, czesc rzeczy drukowalem, na interesujace mnie tematy mam takie grube 3 ordnery po kilkaset stron, oprocz tego zapisywalem na dyskietkach, kiedys na komputerach nie moza bylo zapisywac CD, tylko byly takie dyskietki dzialajace podobnie jak tasma magnetofonowa. Obecne komputery nie maja wejsc na te stare dyskietki, ale na strychu mam stary komputer majacy ponad 20 lat , ktory jest jeszcze sprawny, wiec go znioslem i odtwarzalem te dyskietki. Okazalo sie ze na tych dyskietkach i wydrukach, jest cos innego niz obecnie mozna znalesc w sieci, chociaz powoluja sie na te same zrodla, i tych samych autorow. Z poczatku myslalem ze to israelskie sluzby dezinformujace, ale oni zajmuja sie glownie znieksztalceniami w Wikipedii, i tematami dotyczacymi glownie zydow, i panstawa Izrael.

Wedlug mnie efekt Mandeli to rezultat naszej projekcji rzeczywistosci. Jak wiemy kazdy czlowiek jest inny,i kazdego otacza inna rzeczywistosc, te rzeczywistosci pokrywaja sie czasami ze soba, czasami tylko przecinaja. Nasza rzeczywistosc to taki hologram ktory wykreowalismy sobie przed naszym urodzeniem. Czlowiek gdy sie rodzi, to planuje co ma w danym zyciu sie nauczyc, co ma przezyc, w zasadzie cale zycie ma zaplanowane, chociaz zdazaja sie czasem przypadki ze to nie wyjdzie, wiec trzeba jeszcze raz wrocic i to powtorzyc, cos jak poprawka w szkole.
Jezeli ktos chodzi powtornie to tej samej klasy, to ma jeszcze stare wiadomosci, a w nowej klasie juz to poszlo troche do przodu, i jest troche inaczej.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Mnie się wydawało, że Australia była dalej od Nowej Gwinei, a Nowa Zelandia była bliżej Australii i bardziej na północ.
Byłem też absolutnie pewiem, że Pikachu miał czarne zakończenie ogona.
Teraz sam już nie wiem, na pewno umysł lubi płatać figle i pamięć często bywa zawodna, zwłaszcza w kwestii nieistotnych szczegółów. Bo chyba każdy z nas widział w życiu setki razy logo np. Tesco, ale czy jest w stanie z pamięci po prostu go opisać ze szczegółami?

Awatar użytkownika

@Iths

A widzisz, a ja zawsze wiedziałem, że Nowa Gwinea oraz Indonezja były bliżej Australii niż Nowa Zelandia. Po prostu źle i bardzo źle zapamiętujemy fakty i jedynie konfrontacja ze specjalistą, osobą, która się na czymś zna perfekcyjnie może nam coś wyjaśnić np. w tym przypadku geografa.

Odpowiedzią na "problem" Efekt Mandeli jest ignorancja. Po prostu ludzie g. wiedzą i wydaje im się, że wiedzą dobrze, a tak na prawdę nie wiedzą nic, lub prawie nic - za wyjątkiem specjalistów i omnibusów, których jest znaaaacznie mniej niż 1% w społeczeństwie.

Efekt Mandeli to taki bardziej zawoalowany problem Płaskiej Ziemi, i tak samo za niego odpowiada CIA i inne 3 literowe służby, które wspierają globalistów...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]