Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 mar 2020, 0:42

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Wczoraj byłem na długim spacerze z dziewczyną i z naszym pieskiem, najpierw słyszałem jak strasznie hałsaowały i skrzeczały bodajrze to byłu kruki a potem latały w koło nadal skrzeczac, moze nie zwrócił bym na to uwgi ale one towazyszyły nam dobre 0.5 godz, przenoszac sie z drzewa na drzewo i przeraźliwie skrzeczały, az ludzie spacerujacy rowniez po puszczy sie zatrzymywali i przygladali sie temu zjawisku, nie wiem czy to ma jakis wpływ ale dzisiaj od ok 10,00 strasznie zle sie czułem, bolała mnie głowa, nie miałem apetytu, mdliło mnie jak sie okazało to w pracy jeszcze kilka osob miało podobne objawy, koło 17 mi przeszło, dodam ze wszyscy mieszkamy niedaleko od siebie. W ostatnim czasie zauwazyłem zwiekszona aktywnosc opryskiwaczy, szok bo zawsze z przymruzeniem oka traktowałem ten temat ale od jakiegos miesiaca obserwuje nasilone chemyrozpylane przez samoloty, zbieram sie pomału do budowy chembustera, to juz nie przelewki

"Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa." - Gandhi

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 paź 2010, 19:36 
VIP Member
Awatar

Cytuj:
Władze stanu Arkansas w USA badają sprawę ponad 1000 martwych ptaków, które spadły z nieba w sylwestra – informuje bbc.co.uk.

Jak informuje administracja, zgłoszenia o martwych zwierzętach zaczęto otrzymywać około 23.30 31 grudnia 2010 roku. Do północy już ponad 1000 kosów spadło w regionie miasta Beebe.

Ptaki mogły zostać trafione przez piorun lub grad na dużych wysokościach – twierdzą ornitolodzy.

Około 65 osobników zostało odesłanych do laboratorium, aby zbadać przyczynę śmierci.

Władze miasta zatrudniły specjalną firmą porządkową, która zbiera martwe ptaki z ogrodów, dachów i utylizuje je.

Specjaliści amerykańskiej Game and Fish Commission wszczęli dochodzenie w sprawie tysięcy martwych ptaków - głównie epoletników krasnoskrzydłych - które tuż przed nastaniem Nowego Roku spadły z nieba w stanie Arkansas. Do tej pory, na obszarze jednej mili w miasteczku Beede (40 mil na północny wschód od Little Rock) znaleziono około 4-5 tysięcy martwych ptaków.

Karen Rowe, pracujący w komisji ornitolog, powiedziała, że podobne przypadki nie są wcale takie niezwykłe i mogą być spowodowane m.in. przez uderzenie pioruna. W piątek przez Arkansas przetoczyły się silne burze. Według innych specjalistów winne śmierci ptaków mogą być fajerwerki, wywołujące silny stres.

- To ważne by pamiętać, że chory ptak nie może latać. Więc cokolwiek stało się z tymi ptakami, zdarzyło się bardzo szybko - zaznaczyła Rowe w rozmowie z CNN.

Martwe patki zostały wysłane do laboratoriów Arkansas Livestock and Poultry Commission i National Wildlife Health Center w Wisconsin. Sekcje rozpoczną się jeszcze w poniedziałek.

http://www.tvn24.pl/-1,1688147,0,1,z-nieba-spadly-tysiace-martwych-ptakow,wiadomosc.html

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/tajemnicza-smierc-1000-ptakow-spadaly-z-nieba,1,4095692,wiadomosc.html

Była taka relacja świadków którzy widzieli jak ptaki spadają na ziemię po tym jak zderzyły się / zetknęły się z czymś w powietrzu, leciały i spadały jak porażone. Być może zderzenie z polem siłowym obiektu, tak czy inaczej jeśli przyczyny były spoza standardowego wachlarza wyjaśnień gotowych na każdą sytuację / ewentualność prawdy nie poznamy. Jedynie gotowe wytłumaczenie urągające zazwyczaj inteligencji podobnie jak w przypadku ufo - gaz bagienny. :hura:

Tego co się dzieje nie da się już ukryć za jakieś ok. 2 lata. Na razie wie o tym zaledwie "garstka" nie tylko na świeczniku bo oni wiedzą już od dawna / dłużej a ludzie będą trzymani w ciemnocie do samego końca - standardowa procedura.

coś w tym jest ... też co jakiś czas spotykam "otępiałe" nie tylko gołębie..ale wróble... wrony .... coś jest bardzo nie tak ... Poza tym-co do ptaków właśnie - przypomniało mi się - moja babcia traktuje od jakiegoś czasu obecność ptaków na podwórku jako barometr - kiedy ptaki cały dzień sie nie pojawiają - ona nie wychodzi z domu bo to dla niej oznacza "toksyczną pogodę" ...

Ja w swoim życiu widziałem trzy przypadki gołębi uderzających o ścianę budynku. Najdziwniejszy miał miejsce w tym roku. Ogólnie w tym roku widziałem jednego zakręconego gołębia na szosie i jednego szpaka stojącego na chodniku. Ale to w sumie widuję praktycznie co roku w okresie lęgowym gdy młode ptaki uczą się latać.

Najlepszy był jednak gołąb.
Siedzę sobie w pokoju, żaluzje pozamykane nagle słyszę łupnięcie w moje okno. Zerwałem się by sprawdzić co jest grane, przez myśl przeszło mi, że może gówniarze rzucają czymś w okna. Ale w sumie nic nie zauważyłem.
Jakiś czas potem, może tydzień później, znowu łup coś uderzyło w okno. Tak jak by nieco mocniej. W to samo okno zresztą. Tym razem na oknie zauważyłem taki powiedzmy hmm pyłek. Przez myśl mi przeszło, że to może jakiś ptak uderzył.
Za trzecim razem miałem podniesione żaluzje i znowu, w to samo okno, nagle jak przydzwonił mi gołąb to aż podskoczyłem. Tym razem pyłek na oknie był większy. Zerknąłem w dół i ujrzałem smutny widok. Gołębia z przetrąconym karkiem.
Zakładam, że za każdym razem to był ten sam gołąb. Może miał gniazdo jakoś tak niefortunnie umiejscowione, że moje okno było w jego korytarzu powietrznym i raz po raz nie wyrabiał i uderzał w nie. W każdym bądź razie wydało mi się to cholernie dziwne.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Czesto ptaki uderzaja w to samo okno. Moja znajoma ma dosyc duze okno wychodzace na ogrod, ktore srednio 3-4 razy w roku ma odcisniety zarys ptaka (golebia) na szybie. Widac kazde piorko a czasem nawet w odcisku glowy zarys oka. Smutne. Za kazdym razem ptak byl zjadany przez kota sasiadow.

Ciekawe co zabilo te biedne kosy. One raczej nie umieraja ze stresu, bo sa dosyc na luzie. Przykladowo dzis rano siedzial mi na oknie kos i patrzyl jak pisze na kompie, jednoczesnie wsuwajac rodzynki z parapetu. Mozna tez zauwazyc ze kosy nie uciekaja tak latwo kiedy czlowiek przechodzi obok (np. wrony uciekaja bardzo szybko, tak samo mniejsze ptaki typu sikorki, wroble), nie boja sie tez psow. Przynajmniej te ktore ja widuje.

Jesli okaze sie ze ptaki zginely w wyniku zderzenia z czyms, mozemy zaczac sie martwic, bo jesli ludzie widzieli jak one po prostu "spadaja z nieba", to z czym mialy by sie na gorze niby zderzyc? Z balonem meteorologicznym?

http://www.msnbc.msn.com/id/40885546/ns/us_news-weird_news/
Na tym filmiku mozna zobaczyc jednego ptaka ktory jeszcze zyje, tylko nie stoi na nogach i ma jedno zamkniete oko. Widzialam juz ptaka w takim stanie, jerzyka ktory zostal upuszczony przez myszolowa (czy jakiegos tam orlowatego ptaka), mial pare zadrapan i wlasnie jedno zamkniete, jakby spuchniete oko. Nic mu nie bylo, zostawilam go do wyleczenia u weta.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Bywały już w ostatnich latach przypadki masowych opadów martwych ptaków z nieba(i nie tylko) ,a jeśli nie zderzyły sie z polem siłowym ,,czegoś" tylko padły ofiarą haarpa bo jakiś obszar przestrzeni potraktowany został mikrofalą - to też jest niepokojące.
A także to ,że też w Arkansas w tym samym czasie na brzegu rzeki znaleziono 100 tys. martwych ryb i to też jednego gatunku :!: (czyżby eksperymenty genetyczne najpierw na zwierzakach potem na ludziach?)

Cytuj:
Specjaliści amerykańskiej Game and Fish Commission wszczęli dochodzenie w sprawie tysięcy martwych ptaków - głównie epoletników krasnoskrzydłych - które tuż przed nastaniem Nowego Roku spadły z nieba w stanie Arkansas. Do tej pory, na obszarze jednej mili w miasteczku Beede (40 mil na północny wschód od Little Rock) znaleziono około 4-5 tysięcy martwych pta

Nie o jeden gatunek się rozbija...Różne gatunki ptaków na różnych wysokościach latają Gdyby "bawiono" się HAARP-em to mieszanka gatunkowa ptactwa byłaby większa

Moim zdaniem przydzwoniły w coś albo... :wacko:
spowodowały to
Cytuj:
fajerwerki, wywołujące silny stres.
:lol: :lol:

Fajerwerki... a może gaz bagienny. :drugged: Ciekawe, że nie zauważyli, że to się dzieje nie tylko w Sylwestra, nie tylko ten jeden raz i nie tylko w tym miejscu.

Znalazłem info o którym pisałem wyżej:

Tajemnica fenomenu martwych ptaków.

http://www.news.com.au - Dodany: Saturday, 13 March 2010 22:05

Ten tekst jest niestety pisany poza naszą Bazą FN. Dlaczego to jest istotne? Gdyż w Bazie mamy pełną dokumentacją zjawiska fascynującego i zarazem przerażającego, które roboczo, choć nie do końca trafnie, nazwaliśmy "fenomenem martwych ptaków". W Bazie mamy zapisy audio i wywiady ze świadkami tego zjawiska z terenu Polski, które wymagały by "przełożenia na multimedia stron FN". Ale po kolei.

Na czym polega fenomenalne zjawisko "martwych ptaków"?

Najlepiej opisze to historia, która miała miejsce pod koniec grudnia 1983 r. w okolicach Radziejowa (kujawsko-pom.) Tam przed oczami przerażonych świadków rozegrała się scena, która na zawsze zapadła im w pamięć. Oto w powietrzu leciało stado ptaków z rodziny krukowatych. Ptaki leciały w powietrzu na wysokości kilkunastu metrów, po czym... uderzały w niewidzialną barierę i spadały martwe na ziemię! Zginęło w ten sposób ponad 300 (!) ptaków.

Wyglądało to tak, jakby w powietrzu ktoś ustawił niewidoczną, metalową kurtynę, której te biedne zwierzęta nie widziały i która okazywała się dla nich śmiertelna. Świadkowie opisywali, że ptaki zlatywały na dół niczym wzdłuż "niewidzialnej ściany".

Ten widok przerażał, zapierał dech w piersiach, obezwładniał. Przerażenie było tak wielkie, że nawet miejscowy ksiądz został poproszony o odmówienie modlitwy w miejscu, które wydawało się wręcz przeklęte. Ciekawe, że kilka godzin później ptaki bez problemu pokonywały ową "niewidzialną ścianę" i swobodnie latały nad tamtym miejscem. Jak wyjaśnić owo zjawisko? Jest kilka hipotez, ale o nich za chwilę. Najpierw odnotujmy to, co wydarzyło się na Wyspach Brytyjskich. O tym poinformował nas czytelnik stron FN.

Tajemnicza śmierć ptaków. Ponad 100 spadło z nieba

Wyglądały na sparaliżowane strachem.

Wieczorem na podjazd domu w spokojnej okolicy w Somerset w Wielkiej Brytanii runęło stado szpaków. Nadal nie wiadomo, co było tego powodem - informuje news.com.au.

To wyglądało tak, jakby ptaki po prostu spadły z nieba - opowiadają świadkowie. - Wyglądały na sparaliżowane strachem - dodają. Większość ptaków zginęła na miejscu. Wyglądały makabrycznie: miały połamane nogi, potrzaskane dzioby. Kilka z nich zdołało jednak przeżyć upadek, zaopiekowały się nimi służby weterynaryjne. Ich obrażenia są jednak tak ciężkie, że prawdopodobnie trzeba je będzie uśpić.

Jak doszło do tego makabrycznego zdarzenia?

Weterynarze twierdzą, że ptaki były zdrowe, nie znaleziono żadnych w ich ciałach żadnych toksycznych substancji.

Możliwe, że uciekały przed drapieżnikiem, na przykład krogulcem, były jednak zbyt blisko ziemi i robiąc unik, po prostu się o nią roztrzaskały - przyznał jeden z pracowników organizacji zajmującej się ochroną zwierząt - RSPCA.

Przyznał jednak, że nigdy czegoś podobnego nie widział. To już kolejny tajemniczy przypadek masowej śmierci ptaków, które runęły na ziemię. W 2007 roku tysiące wron, miodojadów i gołębi spadło na ziemię w Esperance na zachodzie Australii. Kilka tygodni później, po przeciwnej stronie globu - w Austin w Teksasie zginęły w ten sposób dziesiątki gołębi, wilgowron i wróbli.

Nikt nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć tego zjawiska. Na pokładzie Nautilusa mamy jedno wyjaśnienie, które wynika z materiału zebranego przez Fundację, a który dotyczy zjawiska UFO. Pisaliśmy wielokrotnie, że niezidentyfikowane obiekty poruszające się w naszej przestrzeni powietrznej posługują się często technologią, która jest dla nas całkowitą magią. Jednym z jej aspektów są pola ochronne, którymi otaczają obiekt. Opieramy się tutaj przede wszystkim na relacjach ludzi, którzy przeżyli spotkanie z obcymi zwane przez nas Bliskim Spotkaniem III Stopnia.

Opowiadali oni później, że obiekt UFO potrafił wytworzyć pole ochronne wokół statku, które niczym kokon chroniło go i jego załogę od wszelkich zagrożeń zewnętrznych, w tym od ludzi, którzy nagle mogliby wtargnąć na teren, gdzie wylądował obiekt. Pole potrafiło niczym bańką otaczać miejsce, w którym akurat znajdował się pojazd. Jego średnica (pola) potrafiła nawet dochodzić do 500 metrów!

Mówimy tutaj o technologiach, które mogą doprowadzić do omdlenia nerwowego nawet pisarzy S-F, więc nawet nie ma sensu się zastanawiać "jak i dlaczego". Świadkowie CE III opowiadali, że dotknięcie takiego pola dawało wrażenie, że dotyka się do "metalowej ściany". Warto zapamiętać to sformułowanie, gdyż być może fenomen "martwych ptaków" może mieć coś wspólnego z tym zjawiskiem.

Wyobraźmy sobie, że oto w powietrzu zawisł jeden z tych obiektów, których aktywność w naszej przestrzeni powietrznej śledzimy od tylu lat. Mógł on prewencyjnie otworzyć pole ochronne wokół statku o średnicy nawet kilkuset metrów. To właśnie na to pole mogły natrafiać lecące ptaki, które nieświadome "niewidzialnej ściany" po prostu się o nią rozbijały. Tylko taka hipoteza jest w stanie wyjaśnić naprawdę niezwykłe relacje świadków, którzy nawet używali takiego sformułowania opisując ten incydent z ptakami - odbijały się od "niewidzialnej ściany".

To oczywiście jedynie hipoteza, ale zjawisko UFO jest tak realne i prawdziwe, że i taka pozornie fantastyczna hipoteza musi być brana pod uwagę. Przy okazji tej sprawy po raz kolejny wraca sprawa przełożenia naszego archiwum multimediów na wersję dostępną dla internautów. Wymaga to czasu i ogromnej pracy, którą należałoby spędzić w Bazie FN.

Część archiwalnych nagrań audio jest jeszcze na taśmach cyfrowych, których używa się jeszcze tylko w studiach nagrań. W poniedziałek 22 marca w Bazie FN będzie zebranie zarządu Fundacji, podczas którego będzie poruszona także ta kwestia.

http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2072

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Spadające ptaki to również scena w filmie: "Jądro ziemi". Film dot. problemów z ziemskim magnetyzmem. :cooo?:

Zmęczyłem kilka różnych serwisów informacyjnych, było o tym niemal w każdym.

timewave pisze:
Zmęczyłem kilka różnych serwisów informacyjnych, było o tym niemal w każdym.

Oglądałem główne wydanie wiadomości Temat był poruszony
Powiedziano między innymi, że ludzie z przerażeniem patrzyli w niebo...Ewidentne zastraszenie Coś szykują? :cooo?:

Awatar użytkownika

No dobra, teraz wezmy sie wszyscy za raczki i zacznijmy sie bac. :king:

Z tej oto stronki -
http://www.kuar.org/kuarnews/10201-lab-report-blackbirds-died-of-blunt-trauma-in-midair.html
chyba wynika ze ptaszki niestety zginely w wyniku kolizji. Z czym? Eksperci twierdza ze zderzaly sie ze soba, z drzewami lub domami, ale na fotkach widzimy przeciez ptaki nie tylko pod domami i na drzewach.
I to bardzo dziwne zeby 3 tysiace ptakow zderzylo sie nagle ze soba.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Awatar użytkownika

Cytuj:
Obrazek
Wydarzenia, których nie powstydziłby się sam Alfred Hitchcock, miały ostatnio miejsce nad niewielką miejscowością Beebe w stanie Arkansas w USA. W sylwestra spadło tam bowiem z nieba ok. 4000 do 5000 kosów.

Deszcz ptaków rozpoczął się w wieczór sylwestrowy i trwał aż do następnego dnia. Władze obecnie prowadzą akcję polegającą na chodzeniu od domu do domu i zbieraniu trucheł.

Przyczyny tego zdarzenia nie są znane. Najpopularniejsze teorie dotyczące tego co się stało to kolejno: stres – spowodowany odpalaniem fajerwerków oraz wpływ czynników atmosferycznych takich jak grad, burza z piorunami lub silne wiatry. Ostatnia hipoteza jest jednak mało prawdopodobna, jako że ptactwo nosi żadnych śladów obrażeń fizycznych.
http://www.geekweek.pl/spadajace-ptaki/198211/

Źródło:
http://www.reuters.com/article/idUSTRE7010UO20110102

oraz:
Cytuj:
Tajemnicza śmierć ptaków. Ponad 100 spadło z nieba

Wyglądały na sparaliżowane strachem.
Wieczorem na podjazd domu w spokojnej okolicy w Somerset w Wielkiej Brytanii runęło stado szpaków. Nadal nie wiadomo, co było tego powodem - informuje [url]news.com.au[/url].

PTAKI ZAATAKOWAŁY MIASTO W SZWECJI>>

To wyglądało tak, jakby ptaki po prostu spadły z nieba - opowiadają świadkowie. - Wyglądały na sparaliżowane strachem - dodają.

PTAKI PRÓBUJĄ PRZEKRZYCZEĆ CYWILIZACJĘ>>

Większość ptaków zginęła na miejscu. Wyglądały makabrycznie: miały połamane nogi, potrzaskane dzioby. Kilka z nich zdołało jednak przeżyć upadek, zaopiekowały się nimi służby weterynaryjne. Ich obrażenia są jednak tak ciężkie, że prawdopodobnie trzeba je będzie uśpić.

Jak doszło do tego makabrycznego zdarzenia?

Weterynarze twierdzą, że ptaki były zdrowe, nie znaleziono żadnych w ich ciałach żadnych toksycznych substancji.

Możliwe, że uciekały przed drapieżnikiem, na przykład krogulcem, były jednak zbyt blisko ziemi i robiąc unik, po prostu się o nią roztrzaskały - przyznał jeden z pracowników organizacji zajmującej się ochroną zwierząt - RSPCA.

Przyznał jednak, że nigdy czegoś podobnego nie widział.

To już kolejny tajemniczy przypadek masowej śmierci ptaków, które runęły na ziemię. W 2007 roku tysiące wron, miodojadów i gołębi spadło na ziemię w Esperance na zachodzie Australii. Kilka tygodni później, po przeciwnej stronie globu - w Austin w Teksasie zginęły w ten sposób dziesiątki gołębi, wilgowron i wróbli.

WB

HAARP ? ? ? Czy natura się wQrzyła ? ? ? :bezradny:

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TV

Grand Elect Mason * 14th Degree

Normalnie "FlashForward" (serial).

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

natura czy kogoś ingerencja :ninja: poza tym w chinach albo japonii wykryto podobno ptasią grypę na farmie , czy to ma związek , może chcą nastraszyć :bezradny: :ninja:

Awatar użytkownika

Pełna lista stwierdzonycyh dotychczas miejsc masowych smierci ptaków .

USA Kentucky link: http://www.wpsdlocal6.com/news/local/Woman-reports-dozens-of-dead-birds-in-her-yard-112830524.html

USA Louisiana

Link: http://theintelhub.com/2011/01/04/hundr ... louisiana/

Link : http://www.wbrz.com/news/hundreds-of-de ... new-roads/

USA Arkansas

Link: http://www.eturbonews.com/20337/arkansa ... s-fall-sky

USA Arizona
Link http://www.azcentral.com/news/articles/ ... found.html

Japonia
Link http://www.upi.com/Top_News/World-News/ ... 294114121/
Jest I taki link http://www.upi.com/Top_News/World-News/ ... 294114121/
Kolumbia: link wyżej.
Martwe ryby:

Arkansas link: http://www.todaysthv.com/news/local/sto ... 01&catid=2
Maryland link: http://www.wbaltv.com/news/26357581/detail.html
Południowa Walia wyspy brytyjskie link: http://www.bymnews.com/news/newsDetails.php?id=79520

Brazylia link: http://freerepublic.com/focus/f-news/2651186/posts
http://www.parana-online.com.br/editori ... C_resizeMe

Włochy link: http://corrierefiorentino.corriere.it/f ... 5607.shtml
Nowa Zelandia link: http://www.nzherald.co.nz/nz/news/artic ... d=10697906

Lista ta nie jest jeszcze pełna, ciągle napływają nowe doniesienia.

Jakub

http://www.kodczasu.pl/

Setki martwych ptaków znaleziono przy autostradzie w amerykańskim stanie Luizjana. Przyczyna ich śmierci jest zagadką. Podobne zdarzenie miało miejsce kilka dni temu w stanie Arkansas.

Ponad 500 czerwonoskrzydłych kosów (Redwinged Blackbirds) padło na półkilometrowym odcinku drogi stanowej numer 1. Niektóre leżały w grupach, inne pojedynczo. Nie widać było na nich żadnych fizycznych obrażeń ani krwi. Ornitolodzy zabrali kilkanaście z nich do badań. Testy laboratoryjne mogą potrwać jednak kilka tygodni.

Podobny przypadek miał miejsce w Sylwestra w Arkansas. Tam, w miejscowości Beebe znaleziono ponad 3 tysiące martwych kosów. Ich śmierć również pozostaje zagadką.

Służby weterynaryjne tego stanu przypuszczają, że ptaki mogły zostać wystraszone przez sztuczne ognie i nie wytrzymały stresu. Ornitolodzy podkreślają jednak, że zbiorowa śmierć czerwonoskrzydłych kosów nie jest niczym nadzwyczajnym. W ciągu ostatnich 30 lat stwierdzono 16 przypadków kiedy znaleziono w jednym miejscu ponad 1000 martwych ptaków z tego gatunku.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8907175,USA__znow_znaleziono_martwe_ptaki.html

Mi to wygląda albo na HAARP lub jakieś zakłócenia w drganiach jądra ziemskiego

ciekawe czy jest ktoś w stanie porównać te miejsca i czas z innymi dziwnymi zjawiskami w tym samym czasie w tych miejscach (ufo, tornado itp.)
:hmmm:

Podobno ptaszki musiały w coś (niewidocznego) porządnie przypieprzyć

Awatar użytkownika

Ponad 100 martwych kawek znaleziono w Szwecji.

http://www.sfora.pl/Ptaki-spadaja-juz-w ... nas-a27925

Cytuj:
Karen Rowe, pracujący w komisji ornitolog, powiedziała, że podobne przypadki nie są wcale takie niezwykłe i mogą być spowodowane m.in. przez uderzenie pioruna. W piątek przez Arkansas przetoczyły się silne burze. Według innych specjalistów winne śmierci ptaków mogą być fajerwerki, wywołujące silny stres.

Taaa... :puknijsie:
Dotknęło to też ryb, 20 mil dalej (w tym samym stanie), ryby "oczywiście" też padły z powodu fajerwerków. :drugged:

albo te skorupiaki na plaży w Pakistanie w środku lata, też zapewne od fajerwerków. :wacko: :ninja: :uoeee:

Awatar użytkownika

ponad milion zdechłych ryb w zatoce

phpBB [video]

Pokaż Uwagi moderatora

Awatar użytkownika

Włochy zdjecia na dole http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.geapress.org%2Fambiente%2Ffaenza-la-pioggia-delle-tortore-morte-si-colora-di-blu%2F10343

Ciekawy artykuł o migracji i też wspomniane o magnetyzmie http://www.birdwatchireland.ie/Default.aspx?tabid=421

Awatar użytkownika

tak to wygląda na dzisiaj na mapie .

celem dobrej jakości kliknij w obrazek , jednak ta mapa pod linkiem jest lepsza.

Obrazek

Link: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&msa=0&msid=201817256339889828327.0004991bca25af104a22b&ll=28.921631,5.273438&spn=141.542315,12.304687&z=2&iwloc=0004991c2e41cf55affcb

To jest link do mapy gdzie zaznaczone są miejsca wymierania ptaków.
Ja ściśle wiążę to z Zatoką Meksykańską i dziwię się, że podaje się miliony idiotycznych przyczyn, a pomija tę najbardziej oczywistą. Silnie trujący Corexit 9500, rozpylany w milionach ton nad zatoką, też pewnie nie ma z tym nic wspólnego...

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&msa=0&msid=201817256339889828327.0004991bca25af104a22b&ll=28.921631,5.273438&spn=141.542315,12.304687&z=2&iwloc=0004991c2e41cf55affcb

Pokój.

Rozprzestrzeniany w takich ilościach, przy jednoczesnych licznie występujących tornadach, i jednym, które wędrowało od Zat. Meksykańskiej przez całe stany, aż do wybrzeży Nowego Jorku, nie da się określić gdzie i jak rozprzestrzenia się to trujące gówno.

Pokój.

Edit. Widzę, że temat już istnieje. Moderatorzy skleicie? Dzięki;)

Muhad pisze:
(...)Poza tym nie zapominaj o rybach, które także masowo wymierają, co tym bardziej można wykluczyć wersję trucia, czy też tornad.

No to popuśćmy wodze fantazji... powiedzmy, że ta trująca substancja przedostała się w inne rejony świata w postaci trujących chmur, ptaki wpadają sobie w te chmury i natychmiast spadają zatrute. Temu co mówią naukoffcy, i w dodatku w mainstream, nie daję żadnej wiary. Wymieranie ryb można ściśle połączyć z zatruciem wód ropą, do tego nie potrzeba tornad.

Pokój.

Przecież powiedziano, że to fajerwerki... :zły: trochę głupio takie tłumaczenie brzmi szczególnie w środku lata ale kto by tam się odrywał od serialu zwanego "życiem" żeby zajmować się takimi pierdołami, przecież trzeba wypełnić pit i zarobić na oglądanie tv czy nowego "ajfona". :język:

Oczywiście, że temat już istnieje, napisałem Muhadowi notkę z linkiem.

Połączyłem oba tematy. O kontynuajcę proszę już tam:

http://davidicke.pl/forum/dziwnie-lataj-ce-ptaki-t2795.html

Ryby pewnie też przez fajerwerki :język:

Co ciekawe i ptaki i ryby był gównie jednego gatunku. To kosy pospadały pokotem. Gatunku ryb nie pamiętam. Być może chodzi o test na konkretnych gatunkach. Najpierw drobniejsze potem większego kalibru. Mogła by to być broń elektromagnetyczna działająca na zasiądzie wibracji. Stąd wybiorczość gatunkowa. Na jedne działa na inne nie. Generalnie jednak myślę, że to efekt zmiany pola magnetycznego. Fluktuacje są olbrzymie. Zaniki. W tym wypadku teoria działających wybiórczo, śmiertelnych wibracji również może się sprawdzić.
Zmiany w polu będą co raz silniejsze. Nie tylko ptaki będą tarcic orientacje. Na koniec będą one tak silne, że dotkną nieprzystosowanych ludzi. Układ nerwowy zacznie szaleć. Synapsy nie nadążą z odbieraniem impulsów elektromagnetycznych itp. Tudzież nie będą odbierać ich wcale. System się zwiesi. Wylewy, zawały i samobójstwa będą bardzo częste. Podobnie jak popadanie w szaleństwo i utrata zmysłów.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]