Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 mar 2020, 0:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

obejrzyjcie sobie traby wodne z kilku ostatnich dni,

Louisiana
Waterspout. 19-5-09

Rhode Island
RI watertwister

Alabama
Alabama waterTube

no to chyba okres huraganowy sie zaczal, tak na dzien dobry mala zakaska. mysle jednak ze w tym roku bedzie troche huraganow, i duzo zniszczen, ze wzgledu na to ze beda walic w miasta, a nie szwedac sie po polach. zdaje mi sie ze w tym roku jest chlodniej, co byloby wynikiem chemtrails (tak mysle), za to jak napisalem wyzej, beda wystepowac czesciej w okolicach miast, poniewaz jest tam cieplej.
a tak ogolnie to mi sie nie podoba, bo za duzo tego, w zbyt krotkim czasie, a to dopiero poczatek.

Ostatnio zmieniony 19 maja 2009, 23:26 przez Fanalityk, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 maja 2009, 22:58 
VIP Member
Awatar

Awatar użytkownika

a tutaj kilka tornad, wszystko swieze

Missouri
phpBB [video]

z innej kamery
F1 Twister

2 najwczesniejsze tornado w VT od 60 lat
Vermont

26 kwietnia
phpBB [video]

zwroccie uwage na ksztalt i wysokosc. bardzo dziwne

Awatar użytkownika

tornada (okolo 8), ogromny grad i szlaejaca burza uderzyla 7 czerwca w Denver, Kolorado..
badacze stwierdzili ze od poczatku tornadowego sezonu czyli Maja do wczoraj, bylo tyle burz i deszczu co przez ponad
polowe calego sezonu w tamtych rejonach..

22 maj Kolorado

phpBB [video]

24 May Oklahoma

phpBB [video]

7 June Denver, Co

phpBB [video]

wydaje sie male, ale zniszczylo caly kompleks sklepowy na przedmiesciach Denver

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

U mnie wczoraj było lekkie oberwanie chmury. 15 minut gradu i ulewnego deszczu, a do tego wiatr. Na szczęśnie tornada u nas nie występują z taką częstotliwością jak w stanach.
Fanalityk pisze:
badacze stwierdzili ze od poczatku tornadowego sezonu czyli Maja do wczoraj, bylo tyle burz i deszczu co przez ponad
polowe calego sezonu w tamtych rejonach..

Zwiększona ilość tornad i innych takich ekscesów pogodowych, jest wodą na młyn dla Ala Gore'a. Łatwiej mu będzie przekonać wszystkich, do swojej polityki wyciskania ostatniego grosza od nas, pod pozorem walki z globalnym ociepleniem...

Awatar użytkownika

nie da rady.. Al'Gore juz jest spalony, NASA oficjalnie potwierdzila, ze Global Warming to po prostu wynik dzialania Slonca.. i do tego jest to cykliczne..

Awatar użytkownika

kolejne fotki z burzy w Denver.. popatrzcie na chmury na zdjeciach u dolu.. dziwne tez ze sama burza nie zawierala tzw "komorki" (Cell or Supercell) co jest ogromna zadkoscia..

http://denver.craigslist.org/com/1210220941.html

Cytuj:
Nowe chmury

Naukowcy uważają, że udało im się odkryć nowy rodzaj chmur. Są to chmury burzowe, którym nadano łacińską nazwę asperatus (chropowaty). Obecnie specjaliści z Królewskiego Towarzystwa Meteorologicznego zabiegają, by dodać je do oficjalnej nomenklatury. Jeśli im się uda, będzie to prawdziwy ewenement, ponieważ żadnych uzupełnień nie wprowadzano tu od 1953 roku.

Nieznane wcześniej chmury obserwowano na całym świecie. Tworzą na niebie coś w rodzaju ciemnego, grudkowatego dywanu. To przypomina nieco patrzenie od spodu na powierzchnię wzburzonego morza ? opowiada Gavin Pretor-Pinney, założyciel Towarzystwa Oceny Chmur, który jako pierwszy zidentyfikował asperatusy na zdjęciach przysyłanych przez zwolenników organizacji. Pracownicy próbują je wszystkie zaklasyfikować, ale z niektórymi się to nie udawało. Stąd pomysł, że być może sfotografowano coś nowego i jedynego w swoim rodzaju.

Spodnia strona asperatusów jest grudkowata i jakby chropowata. Wyglądają bardzo burzowo, ale niektóre raporty sugerują, że w rzeczywistości chmury te przerywają się i nie dochodzi do burzy.

Królewskie Towarzystwo Meteorologiczne gromadzi dane pogodowe na temat dni i miejsc, gdzie widziano asperatusy. Wszystko po to, by zrozumieć, w jaki sposób i dlaczego się tworzą. Nowo odkryte chmury pojawiały się nad równinami w amerykańskim stanie Iowa i nad Australią, a także ponad morzem w okolicach Grenlandii.

Pofałdowany spód jest najprawdopodobniej wynikiem spotkania chłodnych i ciepłych mas powietrza na styku niższej i środkowej atmosfery. Efekt przypomina początkowe fazy mieszania oliwy z octem podczas przyrządzania winegretu. Profesor Paul Hardaker tłumaczy, że do utworzenia chmury o takim kształcie potrzeba dużo ciepła, a więc energii. Jest ona dość ciemna, co oznacza, iż stanowi duży rezerwuar skondensowanej pary wodnej.

Po zakończeniu własnego dochodzenia Royal Meteorological Society wystąpi z wnioskiem do Światowej Organizacji Meteorologicznej o uwzględnienie asperatusa w Międzynarodowym Atlasie Chmur.

Źródło

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
NASA oficjalnie potwierdzila, ze Global Warming to po prostu wynik dzialania Slonca.. i do tego jest to cykliczne..

Fanalityk możesz podać źródło? Nie słyszałem nic o tym...

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

NASA Study Acknowledges Solar Cycle, Not Man, Responsible for Past Warming
http://www.dailytech.com/NASA+Study+Acknowledges+Solar+Cycle+Not+Man+Responsible+for+Past+Warming/article15310.htm
Cytuj:
Now, a new research report from a surprising source may help to lay this skepticism to rest. A study from NASA?s Goddard Space Flight Center in Greenbelt, Maryland looking at climate data over the past century has concluded that solar variation has made a significant impact on the Earth's climate. The report concludes that evidence for climate changes based on solar radiation can be traced back as far as the Industrial Revolution.

Solar Variability: Striking A Balance With Climate Change
http://www.sciencedaily.com/releases/2008/05/080512120523.htm
Cytuj:
The sun has powered almost everything on Earth since life began, including its climate. The sun also delivers an annual and seasonal impact, changing the character of each hemisphere as Earth's orientation shifts through the year. Since the Industrial Revolution, however, new forces have begun to exert significant influence on Earth's climate.

Mars Melt Hints at Solar, Not Human, Cause for Warming, Scientist Says
http://news.nationalgeographic.com/news/2007/02/070228-mars-warming.html
Cytuj:
Simultaneous warming on Earth and Mars suggests that our planet's recent climate changes have a natural?and not a human-induced?cause, according to one scientist's controversial theory.

Nie tylko NASA 8-)

Stanowisko Komitetu Nauk Geologicznych Polskiej Akademii Nauk w sprawie zagrożenia globalnym ociepleniem
http://www.kngeol.pan.pl/images/stories/pliki/2.Stanowisko%20KNG%20w%20sprawie%20zmian%20klimatu.pdf

Cytuj:
2. Badania geologiczne dowodzą niezbicie, że stała zmienność jest podstawową cecha klimatu Ziemi w całej jej historii, a zmiany zachodzą w nakładających się cyklach o różnej długości ? od kilkuset tysięcy do kilkunastu lat. Dłuższe cykle klimatyczne są wywoływane przez czynniki pozaziemskie o astronomicznym charakterze i zmiany parametrów orbity Ziemi, a krótsze ? przez czynniki regionalne i lokalne. Nie wszystkie przyczyny zmian klimatu i zjawiska klimatotwórcze zostały jeszcze w pełni rozpoznane.
(...)
4. Od dwunastu tysięcy lat Ziemia znajduje sie w kolejnej fazie cyklicznego ocieplenia i jest w pobliżu jego maksymalnego natężenia. W samym tylko czwartorzędzie, czyli w ciągu ostatnich 2.5 mln lat, okresy ciepłe wielokrotnie przeplatały sie ze zlodowaceniami, co dobrze już zostało rozpoznane.

Awatar użytkownika

Czyli dalej będziemy płacić podatki od CO2, mimo że wszyscy wiedzą i się z tym nie kryją?
Mam jeszcze pytanie do tych "szczęśliwców" którzy mają jeszcze nerwy i oglądają telewizję. Czy było o tym temacie mówione w wiadomościach, czy jak zwykle mieli ważniejsze tematy?

Na tym właśnie polega pułapka posługiwania się słowami – odrzekł z przekonaniem. – One zawsze sprawiają, że czujemy się oświeceni, ale kiedy zwracamy się ku rzeczywistości, za każdym razem nas zawodzą. W końcu stajemy twarzą w twarz ze światem tacy sami jak zwykle, nieoświeceni.
Fragment książki: "Opowieści o mocy" - Carlos Castaneda

pare lat temu w TVN24 jeden polski naukowiec mówił ze stacji na Antarktydzie ,że tych znaczących zmian klimatycznych tam nie widac wcale,a drugi polski profesor omawiał problem przez tylko 3 min.,twiedząc że ok. 100 lat wcześniej na świecie stężenie CO 2 było dużo wyższe od obecnego (nazwisk nie zapamietałem)

I takie zdawkowe informacje daje się wyrwać nawet z TVN ,zdając sobie przy tym sprawę,że dla tej telewizji temat zajmujący całe tygodnie typu :co mysli żałosna ****** Aneta K. o Lepperze jest bardziej zajmujący od globalnego ocieplenia i jego skutków!
:!: Wszystko było by dobrze bez tego niepotrzebnego epitetu :!:

Temat pewnie szybko odejdzie w niepamięć, więc tym bardziej nie zakładam nowego wątku i wklejam tutaj.

Cytuj:
Ludność północnych Węgier i Słowacji doświadczyła niespotykanego zjawiska dźwiękowego i świetlnego. Rytmicznie powtarzające się dźwięki i błyski na niebie były słyszane i widziane na szerokim obszarze, od miasta Kassa aż do Zahogy, ale zjawiska te były najbardziej nasilone w miejscowościach Ózd, Kazincbarcika, Miskolc i Putnok. Na podstawie relacji świadków władze, w pierwszym rzędzie podejrzewały iż chodzi tutaj o spadający na ziemie rój meteorytów, ale rejon obserwacyjny okazał się zbyt duży oraz nie znaleziono żadnych kraterów. Do tego wszystkiego, ludzie obserwowali silne błyski białego światła, a według naukowców, w przypadku upadku roju meteorytów światło powinno być czerwonawe.

Możliwym wytłumaczeniem tego zjawiska mogło by być coś podobnego do Zorzy Polarnej, tyle tylko ze tego typu zdarzeniom nie towarzyszy dźwięk... Ponieważ nikt nie potrafi wytłumaczyć co się tak naprawdę w tym rejonie wydarzyło, to podnoszą się glosy iż mogło by to być zjawisko powiązane z UFO. Węgierska Sekcja Zarządzania Katastrofami wciąż prowadzi dochodzenie w tej sprawie, docierając do świadków tego tajemniczego wydarzenia i prowadząc przesłuchania w tej sprawie.

Wideo : http://video.boon.hu/video/55112/meteroit-es-furcsa-villamok-borsod-felett

http://www.globalnaswiadomosc.com/zajwiskokosmicznewegry.htm

Ciekawy serwis, informujący o "dziwnych" wydarzeniach/wypadkach na Ziemi :

http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php?lang=

Odnośnie powyższych wydarzeń na Węgrzech i Słowacji.

phpBB [video]

phpBB [video]

Obrazek

Liczyłem że zobaczę coś ciekawego w niedzielną noc, ale niebo było zachmurzone. Jeden rozbłysk widziałem.

Mieszkańcy Argentyny, zobaczyli wczoraj piorunujące widowisko ;)

phpBB [video]

Jedna z teorii głosi, że obudził się wulkan ... inna natomiast :

http://www.freerepublic.com/focus/news/2410919/posts

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Oto moje własne doświadczenia z pewnej argentyńskiej burzy( zdjęcia robiłem ponad rok temu)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeszcze kilka dni temu, setki żywych okoni spadło z australijskiego nieba na miasteczko Lajamanu ...

Obrazek

Obrazek

http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1254812/Hundreds-fish-fall-sky-remote-Australian-town-Lajamanu.html

... a dziś grad "wielkości piłek golfowych" w trakcie silnych burz nad stolicą kraju.

Obrazek

http://www.abc.net.au/news/stories/2010/03/06/2838448.htm

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Zjawisko prawie identyczne z tym, co wydarzyło się w Argentynie obserwowałam w lato jakies 2 lata temu w Polsce. Było to na wsi na wschód od Warszawy. Późnym popołudniem była podobno ogromna burza w Warszawie. W ogóle było to lato niezwykłych burz w całej Polsce.
Pod wieczór (burza w Warszawie się już skończyła) wyszłam na łąke i w kierunku na Warszawę (zachód) zobaczyłam niezwykłe zjawisko: ogromna, czarna chmura, zasłaniająca pół nieba, a w niej rozbłyski takie jak na tym filmie, tyle ze częściej, jakby w kanonadzie, przesuwające się z lewej do prawej i rozbłyskujące po całej chmurze. Odbywało się to w zupełnej ciszy. Tutaj na filmie słychać odgłosy miasta, ja obserwowałam to zjawisko w kompletnej ciszy: umilkły ptaki, nawet liście nie szemrały. Wyglądało jak wojna światów, jak bitwa na niebie, sama nie wiem jak co :shock: . Trwało to ponad 3 godziny: cały ten czas ta chmura tkwiła w jednym miejscu.
To było tak niesamowite, ze do tej pory ciarki mi chodzą po plecach, jak sobie to przypomnę.
Po 3-4 godzinach chmura zaczęła się rozsuwać i zjawisko znikło.
Niestety nie udało mi sie nagrać tego na kamerze. Na filmie nic nie było widac tylko czarny ekran, jakby nic się nie nagrało, a aparatu nie miałam.

Dwa pierwsze filmy trochę już starsze, ale wrzucam dla porównania :

Moskwa
phpBB [video]

Rumunia
phpBB [video]

Meksyk
phpBB [video]

Izrael
phpBB [video]

... oraz zdjęcia
phpBB [video]

Dziesiątki martwych szpaków spadło ostatniej niedzieli na ogród Julie Knight, w małej wiosce Coxley w UK.
Jak mówi Julie : "Przez całe swoje życie, nigdy nie widziała czegoś podobnego."
Ptaki miały krew w dziobach i zaciśnięte szpony (pazury).
"Wyglądały, jakby skamieniały ze strachu." :?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

źródełko : http://www.dailymail.co.uk/news/article-1256840/Mystery-scores-starlings-fall-sky-lay-dying--single-garden.html

Czyżby bardziej skuteczne chemtrailsy? :roll:

Nie dalej jak w ub. roku (2009) na odległości 100m widziałem 3 martwe gołębie, inny z kolei chodził po jezdni lawirując między samochodami jak opętany.

Dziś ptaki a jutro? :zły:

Timewave, nie sądzę, aby to dało się tak łatwo wytłumaczyć :?

Cytuj:
Pomoc żywnościowa kosmitów czy okna w czasie?

Z nieba powinny spadać, co najwyżej, śnieg, deszcz oraz - choć nie jest to najprzyjemniejsze zjawisko - grad. Niestety, czasami wieje grozą, kiedy z nieba spadają przedmioty, które żadną miarą spadać stamtąd nie powinny.

Ryciny przedstawiające "deszcze" żab i ropuch pochodzą jeszcze sprzed paru stuleci. W maju 1881 roku w pobliżu brytyjskiego miasta Rochester spadło na okoliczne pola tyle ślimaków i raków, że obrotni farmerzy zbierali je całymi workami, by później sprzedawać je na targu.
Pierwszy udokumentowany przypadek "darów z nieba" pochodzi sprzed 3 i pół tysiąca lat - była to manna, która wykarmiła lud Mojżesza. Cud czy planowe działanie? - chciałoby się zapytać. Religia nazywa to, oczywiście, cudem, lecz dwaj brytyjscy naukowcy, Sasoon i Dale, twierdzą, że było to planowe działanie rozwiniętej cywilizacji kosmicznej. Skonstruowali nawet maszynę, która potrafi produkować pożywienie po uprzednim przetworzeniu dość prostych produktów. Problem byłby tylko ze zrobieniem przez tę maszynę przepiórek, o których wspomina Biblia. Podobny przypadek wydarzył się w 1896 roku, kiedy na luizjańskie ulice spadły setki przeróżnych ptaków: dzikie kaczki, drozdy, dzięcioły, a nawet jakieś, nie znane (!) ornitologom, ptaki przypominające kanarki. Jeśli teoria o kosmitach jest słuszna, to pozostaje jeszcze odpowiedzieć sobie na pytanie, po co kosmici zarzucają ludzi całą masą artykułów spożywczych? Zwłaszcza że niektóre ich "prezenty" są dość dziwaczne...

Uczta w strugach krwi
W sierpniu 1869 r. na farmę Hudson w Los Nietos spadły setki kilogramów mięsa w kawałkach o wielkości dłoni. Mięso wyglądało na świeże, aczkolwiek szybko się psuło. W marcu 1867 r. kawałki mięsa spadły na Kentucky. Były niewielkie i ponoć całkiem smaczne. Dokładnie 9 lat później Kentucky zostało zarzucone kawałkami mięsa pociętego na paski (na niektórych z nich jeszcze były ślady świeżej krwi). Ostatni raz takie zjawisko zanotowano w 1968 r. w Brazylii. W pobliżu miasteczka Cocpara spadło wiele kawałków mięsa oraz lunął krwisty deszcz. Nie wiedzieć czemu motyw krwi często towarzyszy tym niewytłumaczalnym zjawiskom. 15 maja 1890 r. na włoskie miasteczko Messignadi spadł prawdziwy deszcz krwi. Włoscy badacze stwierdzili ponad wszelką wątpliwość, że krew była ptasia. Samych ptaków nie widziano.
Martwe ptaki pojawiły się natomiast w 1969 r. nad stanem Maryland (USA). Setki dzikich kaczek przelatujących nad St. Mary's City zostały nagle zdruzgotane, jakby znalazły się w centrum jakiejś całkowicie niewidocznej i niesłyszalnej eksplozji - świadkowie nie słyszeli ani nie widzieli żadnego wybuchu. Ornitolodzy ustalili, że ptaki miały w wielu miejscach połamane żebra i obrażenia wewnętrzne. Kolejny zrzut pomocy żywnościowej? A może ptaki dostały się w... wir czasoprzestrzenny?

http://www.gwiazdy.com.pl/47_98/23.htm

phpBB [video]

... ryby też ktoś otruł i dostały takiego kopa, że aż odfrunęły :D

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/environment/article7057494.ece

Cytuj:
Spadł różowy śnieg

Śnieg w niespotykanym kolorze zasypał mieszkańców Kraju Krasnodarskiego w Rosji. Gdy w środę wyszli z domów, ich podwórka i samochody pokryte były (nie)białym puchem - śnieg był ciemnoróżowy i brązowy.

Jak wyjaśniają meteorolodzy, nie ma powodów do niepokoju. Śnieg nie jest szkodliwy. Ten w normalnym - białym - kolorze spadł najpierw, dopiero później nadciągnęły deszczowe chmury, z których opady zmieniły kolor śnieżnej pokrywy.

Według naukowców winne są silne wiatry znad Afryki. Wzbiły one w powietrze piasek, który uwięziony w chmurach przywędrował aż nad Rosję.

Mieszkańcy pozostają nieufni. Obawiają się oni, że dziwny kolor śniegu jest skutkiem zanieczyszczenia powietrza, a nie wiatrów znad Sahary.

http://www.tvn24.pl/0,1647268,0,1,spadl-rozowy-snieg,wiadomosc.html

A w Bułgarii i Rumunii, żółty ... zawierający metale ciężkie : miedź, żelazo, cynk, chrom, ołów, nikiel, arsen i kadm ! :?

Obrazek

http://www.b92.net/eng/news/region-article.php?yyyy=2010&mm=03&dd=12&nav_id=65763

Obrazek

http://www.hln.be/hln/nl/2652/Extreem-Weer/article/detail/1077325/2010/03/09/Rode-sneeuw-in-Bulgarije.dhtml

Australia: Takiej burzy nie było od 16 lat

Tysiące domów bez elektryczności, zalane ulice i co najmniej sto milionów dolarów strat - to wynik gwałtownej burzy, jaka przeszła nad australijskim miastem Perth na zachodzie kraju. Ostatnie anomalia pogodowe są ostatnio w Australii wyjątkowo dotkliwe - mówią mieszkańcy.

Prędkość wiatru przekraczała 125 kilometrów na godzinę, w niektórych miejscach w ciągu siedmiu minut spadło tyle deszczu, ile zwykle notuje się w ciągu miesiąca. Na lotnisku runął dach, burza pozrywała kable elektryczne, zalane są szkoły i szpitale. - To było niesamowite, lało niemiłosiernie, padał grad wielkości piłek golfowych- mówi ten świadek. Premier Zachodniej Australii Colin Barnett powiedział, że była to najgwałtowniejsza burza w regionie od 16 lat.

Australijczycy od dłuższego czasu zmagają się z przeciwnościami natury. Kończące się lato było jednym z najgorętszych w historii. Ostatnio odnotowano też wyjątkowo silną burzę pyłową, pożary, powodzie i plagę kangurów. Na następne dni synoptycy przewidują kolejne burze w okolicach Perth.

źródełko : http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/236027,australia-takiej-burzy-nie-bylo-do-16-lat,id,t.html

phpBB [video]

"Dzień Niepodległości" przy tym, to pikuś ;)
phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

phpBB [video]

spokojnie mogłeś to wstawić w ufo coraz więcej takich zjawisk publikowanych w publicznej tv ciekawe do czego to prowadzi bo dla mnie raczej przemawia film hitlerowskie ufo i wskazuje mi że technologią tą operują i udoskonalają ludziska

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

komandos pisze:
spokojnie mogłeś to wstawić w ufo coraz więcej takich zjawisk publikowanych w publicznej tv ciekawe do czego to prowadzi bo dla mnie raczej przemawia film hitlerowskie ufo i wskazuje mi że technologią tą operują i udoskonalają ludziska

Po części masz racje ale wszystkich obserwacji nie da się podpiąć pod pojazdy niemieckie, bo jak by wszystkie doniesienia przenieś do kategorii niemieckich spodków to jest pytanie skąd mieli ta technologie Niemcy i wtedy by wynikało że jesteśmy tutaj sami jeżeli to po prostu wymyślili :shock: .

nie twierdze że wymyślili..,jak znasz mnie z moich postów tak wiesz że wierzę w strefę duchową,a tam wiedzą o wiele więcej od nas ,a oni umieją się kontaktować z nami tak jakby chcieli żebyś to odebrał ..

Może dostali tę technologię od tych, którzy zamieszkują tę planetę od początku jej istnienia ...
Zdaje się, że Hitler szukał czegoś w podziemiach i jaskiniach i wygląda na to, że mógł tam coś znaleźć, a raczej kogoś spotkać.

Cytuj:
Przechwycone po upadku Trzeciej Rzeszy dokumenty nazistowskie wskazują na to, że
Hitler i jego zwolennicy zorganizowali wiele nieudanych ekspedycji... Sfrustrowanym
geografom i naukowcom niemieckim rozkazano odnaleźć tunele prowadzące do siedzib ludu
Vril-ya. Kopalnie w Niemczech, w Szwajcarii i we Włoszech przeczesywano skrupulatnie w
poszukiwaniu korytarzy wiodących do kraju podziemnych miast. Hitler nakazał nawet pewnemu
pułkownikowi o zapędach intelektualnych zbadać dokładnie życie Bulwera Lyttona, mając
nadzieję, że dowie się, kiedy i gdzie autor odnalazł groty Vril-ya... Od roku 1936 naziści w
regularnych odstępach czasu wysyłali elitarne oddziały do jaskiń i kopalń Europy. Całe ekipy
speleologów przeszukiwały jaskinie, polując na nowego, wysoko rozwiniętego człowieka.

Polecam : http://www.przeklej.pl/plik/alec-maclellan-zaginiony-swiat-agharti-pdf-00111c1hobq4

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Tematyka "Vrill", "haunebu" interesuje się już dość długo i mniej więcej wiem jak do tego doszli, był nawet film tu na forum. A ten filmik dałem tutaj bo to raczej na ufo nie wygląda, bardziej mnie kojarzy się z haarp-em, chociaż nigdy nie wiadomo

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]