Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 gru 2019, 19:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dziwna sprawa
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Coś Wam napisze tylko się ze mnie nie śmiejcie ok ??:) Od dłuższego czasu zauważyłem dziwne zachowanie u siebie .Nie wiem skąd mi się to bierze ale tak ma.Jak wieczorem patrze w niebo to czuje bardzo wielką więź z gwiazdami i czuje jak ktoś by tak samo miał w stosunku do mnie.Uwielbiam patrzeć w gwiazdy:)Czasami jak idę od ziomka .To czuje że mnie czeka jakaś walka albo coś w tym stylu .Idę przez takie garaże i jest pole tam zawsze ciemno .Na początku czuje nie pokój a potem jestem jak by gotowy na wstawienie się tego co ma być .No trochę też popijam i się jara .Zauważyłem też że jest we mnie mniej agresji jakiś spokój ducha mam czy coś w tym stylu.Nie powiem jestem wredny itp ale mi to przechodzi coraz bardziej :):)

A teraz gruby temat ............

Może coś nie tak ze mną ale czuje i to jest cholernie dla mnie dziwne.Że ktoś mnie kocha i tęskni za mną tam gdzieś w kosmosie .I ja też coś takiego odczuwam .Cholera dziwna sprawa według mnie.
Ostatnio mi się śniło ale nie wiem czy się mi śniło .Tylko rano się obudziłem .I jak bym widział przed sobą w moim pokoju .Kobietę z długimi swymi włosami .Śniadą cerę ma i na biało jest ubrana .I jak się patrzy mi w oczy to bardzo szczęśliwy jestem .I teraz hard core ...I że moja druga połowa jest tam gdzieś w kosmosie a nie tu na ziemi ?? :shock: :shock: :shock: Kurdę tylko ja nie wiem czy mi się to śni ??Dodam że nie pije tyle że mam na drugi dzień big kaca .Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio miałem kaca.

Może mi psycha siada też tak może być ..Nie wiem co o tym myśleć bo to dziwne jest dla mnie .

Pozdrawiam serdecznie ;)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Dziwna sprawa
: 28 mar 2012, 14:23 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Postaraj się nie zwariować :D
A tak serio moze warto oddać sie w rece hipnozy, zawsze czegos mozesz sie o sobie dowiedzieć.

[b]imraj[/b] Spoko, tez tak mam, a twój opis to jakby odbicie tego co ja przezywam , mało tego to sceneria taka sama. Codziennie wieczorami chodzę z psem na długie spacery na pobliskie pola a idziemy drogą między garażami i na polach jest ciemno,. widok super , ostatnio mam wrażenie jakby te gwiazdy były coraz bardziej wyraźne. Szok. Co do picia i alkoholizmu to ja za eksperta mógłbym tu robić i wiem jedno to nie alkohol czyni ci te psikusy wizyjne, omamy po alkoholowe są po prostu inne , ale tak no kurcze po przyjacielsku to proponuję zabastować z tym piciem bo to tylko tak niewinnie wygląda, ale nie chce tu uchodzić za jakiegoś guru i cie pouczać , ja straciłem 40 lat wałcząc z nałogiem i tylko dzięki zrozumieniu duchowości wylazłem na prostą a tak nic na mnie nie działało, nic a nic,.. żadne terapie, detoksy czy inne wynalazki. Zrobisz jak zechcesz, każdy ma wybór i każdy ma prawo zniszczyć sobie życie .
Pozdro. :hejka:

może zostaliście namierzeni przez obcych i może się okazac że zostaniecie uprowadzeni.
Oczywiście żartuje Tak na serio to też czasem mam takie wrażenie.
Pozdrawiam.

No nie wiem... troche sie ustabilizowac by trzeba bylo. Medytacja, poklony... Mruga Mowie powaznie. :tak:

Awatar użytkownika

Czyli psycha nie siada :) Jak też macie takie odczucia to nie jestem sam yeah :hejka: :spoko: :spoko:

Pozdrawiam serdecznie :) :hejka:

imraj

Jung by potwierdził, że psycha Ci nie siada. :D

Witaj w gronie kosmicznych podróżników. :tak: :D

Miałem sen w wieku około 10-ciu lat. W nim to postanowiłem kiedyś opuścić planetę na której żyłem, wziąłem ze sobą kobietę którą bardzo kochałem. Miała blond włosy i piękne niebieskie oczy. Wszystko do czasu gdy na naszej drodze nie pojawiła się planeta X ( nazwa pochodziła od pasm górskich, widzianych z przestrzeni kosmicznej które krzyżowały się). Czuliśmy, że ta planeta jest "zła"... Postanowiliśmy się oddalić, jednak nawet lecąc w przeciwną stronę pojawiała się przed nami. W końcu musieliśmy lądować. Byliśmy sami na obcej planecie.
Tamten moment był ostatnim urywkiem życia w którym miałem wgląd na "moją kobietę".

Właśnie od tego snu wziął się nick. Dalej czuję tęsknotę, wierzę, że kiedykolwiek się spotkamy. Nie patrzę w gwiazdy bo wiem, że ona jest tu.

Gdy dorastałem podobały mi się dziewczyny o ciemniejszej karnacji.
Też kiedyś byłem blondynem.
Jako "małowiedzący", który swojego czasu był bardzo zagubiony pierwszego posta napisałem do forumowiczki o nicku Anastazja.

No i mi chyba psyche nie podupada. :)

Awatar użytkownika

Kosmiczny Podróżnik pisze:
imraj

Jung by potwierdził, że psycha Ci nie siada. :D

Witaj w gronie kosmicznych podróżników. :tak: :D

Miałem sen w wieku około 10-ciu lat. W nim to postanowiłem kiedyś opuścić planetę na której żyłem, wziąłem ze sobą kobietę którą bardzo kochałem. Miała blond włosy i piękne niebieskie oczy. Wszystko do czasu gdy na naszej drodze nie pojawiła się planeta X ( nazwa pochodziła od pasm górskich, widzianych z przestrzeni kosmicznej które krzyżowały się). Czuliśmy, że ta planeta jest "zła"... Postanowiliśmy się oddalić, jednak nawet lecąc w przeciwną stronę pojawiała się przed nami. W końcu musieliśmy lądować. Byliśmy sami na obcej planecie.
Tamten moment był ostatnim urywkiem życia w którym miałem wgląd na "moją kobietę".

Właśnie od tego snu wziął się nick. Dalej czuję tęsknotę, wierzę, że kiedykolwiek się spotkamy. Nie patrzę w gwiazdy bo wiem, że ona jest tu.

Gdy dorastałem podobały mi się dziewczyny o ciemniejszej karnacji.
Też kiedyś byłem blondynem.
Jako "małowiedzący", który swojego czasu był bardzo zagubiony pierwszego posta napisałem do forumowiczki o nicku Anastazja.

No i mi chyba psyche nie podupada. :)

No to witam w gronie :spoko: :spox:

Tylko jest jeden problem mi się nie podobają dziewczyny z blond włosami .Nie dlatego żebym je uważała za głupie itp jak te kawały (ja uważam że każdy jest tym co ma w głowie )Mi się podobają szatynki,a najbardziej jak by miała czarne włosy :buja: :buja: Może blondynka być ale zmiana koloru włosów by musiała być .No tak mam taki jestem .

Pozdrawiam serdecznie :) :hejka: :hejka:

Mi kolor włosów nie gra roli.

Ważne kim jest i co wnosi do mojego życia.

Mogła być blondynką, teraz nią nie musi być, ważne by czuć tą pewnego rodzaju bliskość. Mruga

Pozdrawiam kosmicznie... :D

eh Miałam swego czasu miałam podobną sytuacje z istotą z innego wymiaru. Bidulek myślał że się zakochał a tak naprawdę, tylko się zauroczył we mnie, niestety smutnie zakończyła się ta historia. Smutny

Tak odnosnie tego, skad pochodzimy... mialam kilka razy ciekawe sny.

Skopiuje jeden tutaj, bo nie chce mi sie jeszcze raz pisac:

Cytuj:
Bylam w miescie i zobaczylam trojke ludzi, dwie kobiety i mezczyzne. Wiedzialam, ze skads ich znam. Podeszlam do nich, oni od razu mnie poznali. Kobieta z czerwonymi wlosami wziela mnie za reke i nic nie mowiac poprowadzila mnie. Wylonil sie maly autobus i wsiedlismy. Nagle znalezlismy sie w przepieknej krainie. Wyszlam z autobusu i zobaczylam mnostwo ludzi, ktorzy mnie znali i pytali sie "Gdzie sie podziewalas tak dlugo?".
Ja nagle przypomnialam sobie, ze wszystko przez artefakt. Znalazlam go i przenioslo mnie do innego swiata, tam gdzie do tej pory zylam. Zaczelismy podrozowac pomiedzy planetami.
Przypomnialo mi sie jednak, ze mam rodzine (dzieci) i musze po nie wrocic. Znalazlam sie znow tam, gdzie spotkalam te dziwna trojke. Wzielam swoja rodzinke i znow pojawila sie ta trojka. Powiedzieli mi, ze musimy znalesc ten artefakt, dzieki ktoremu wtedy tu przybylam. Nagle za nami wylonil sie jakis mezczyzna i powiedzial, ze nas nie pusci. Zaczelismy uciekac. W koncu znalezlismy ten artefakt, byl portalem pomiedzy tymi dwoma swiatami. Uslyszalam wtedy, ze ja tam moge wrocic, ale moja rodzina mozliwe, ze tam nie ma wstepu z uwagi na mieszanke genetyczna, tylko w polowie moje geny itd. No ale udalo sie i przeszlismy wszyscy.
Science Fiction jak sie patrzy... jeszcze tylko elfow i skrzatow brak.

i drugi sen:

W innym snie snilo mi sie, ze trafilam na jakas planete, gdzie zostalam przywitana jako jakas krolewska istota... :shock:... obserwowalam, jak na te planete byli sprowadzani z Ziemi ludzie (winda). Ja nie trafilam tam winda tylko przylecialam. Ci ludzie tam trafiali windami, bo nie pamietali, ze potrafia latac.

Tak w kontekscie podrozy miedzygalaktycznych, przynaleznosci gdzies tam wyzej... Mruga Sfera snow... :)

Podczas medytacji udalo sie mi nawiązać kontakt z bratnią duszą. Zkąd to wiem?? a tąd że odrazu wyczułam jej energie, która była niesamowicie zemną połączona w taki sposób że nie do opisania. Dowiedziałam się mnustwo o sobie o swoim życiu i wielu innych warznych sprawach. Podczas tego trasu bo w sumie tak to moge opisac płyneły mi łzy ze szczęścia tak z głębi serca. Wiem że bratnia dusza to nie jest do konca wymysł ona napweno istnieje mi się udało raz tylko nawiązać z nią katakt tak w pełni. Teraz bardzo często mnie odwiedzaw snach . Dodaje otuchy i sprawa że nieczuje sie samontna, że mam wrażenie że ktoś mnie kocha ale tak naprawde szczerze i od serca.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Tak sobie zaglądałem po cichu w ten wątek i zaglądałem... a co tam, się wypowiem :D

Jeśli chodzi o patrzenie w gwiazdy i tęsknotę- co tu dużo mówić, od dziecka tak samo ^^

A jeśli chodzi o poszukiwania drugiej połowy...

Kiedyś podczas dostrajania się do wszechświata i oglądania synestetycznych rozbłysków wywołanych odgłosem kapania deszczu na trawę dookoła mnie (leżałem w niej i ci, co też to przyjmowali, wiedzą, co to było ;)), zdałem sobie sprawę, że nie tyle chodzi o szukanie drugiej połowy, co kolejnej cząstki.

Tak jakby jedna dusza była rozbita nie na 2, tylko na 100 kawałków- ale na tej planecie tego nie sprawdzimy ;)

Poza tym... czuję "po kościach", że jestem tu któryś z kolei raz- ale ostatni. Ciężko to opisać, ale hmm... jak można opisać uczucia, rajt?

Pozdro :D

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

imraj

Widzisz- nikt się nie śmieje i tytuł posta mógłby spokojnie brzmieć "normalna sprawa" :)
Bo twoje doświadczenia są NORMALNE - dla mnie przynajmniej.
Nie spieszno mi do opisywania moich doświadczeń czy też pamięci- poza, jednak doskonale rozumiem- tą tęsknotę... za "nimi". Życzę Ci abyś dowiedział się więcej o sobie i swojej drugiej połowie- ona tam jest i czeka. A w momencie kiedy poczujesz to głębiej- ból serca będzie ogromny... ta rozłąka i pytanie-jak mogłem zapomnieć?

Niektórzy naprawdę przeszli daleką drogę żeby ostatecznie przyjść na ziemie- niektórzy tkwią tu dłużej i zatracili tą pamięć niemal całkowicie- inni są tu w ludzkiej formie pierwszy raz i amnezja nie jest tak głeboka.
Nie mniej większość zaczyna sobie przypominać -czego wszystkim życzę- choć to bolesne, ale zarazem piękne "wspomnienia" które mogą jednak w pewnym momencie stanowić silna pułapkę identyfikacji. Można sięgnąć jeszcze wyżej.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Ja kilka dni temu miałem naprawdę dziwną sytuację (sen).
Zaczęło się od pobytu w pubie/galerii - nie wiem dokładnie, na pewno chodzi o miejsce publiczne. Kątem oka widzę, że jakieś osoby mnie obserwują. W pewnym momencie stajemy niby w kółko i nagle widzę jak jedna z nich wypycha mnie przez szkło , widzę jak podczas wypychania mnie z tego pomieszczenia osobie zaczynają świecić dłonie a ja przelatuje przez szkło jak przez powietrze. Zdziwiłem się, że nic się nie rozpryskuje, że nie czuje tego szkła na sobie - przechodzę przez nią jak duch i nagle jestem w innej galaktyce widząc nagłą ewakuację różnych istot z tej planety.
Gdzieś biegną, widzę odlatujące statki, ogólna panika. Niestety niemam szczęścia załapać się na tą ewakuację. Nagle pojawia się osoba która proponuje mi ostatni bilet - mówię do niego - ale jak??? eee.... chciałbym się pożegnać z rodziną ..... że nie mam szans ..... i nagle on mówi coś do mnie w nieznanym mi języku - nie przypominający żaden ziemski język i zostawia mnie na platformie. I nagle się budzę .....

Nadmienię tylko, że sen był bardzo realistyczny.

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Z reguły nie wklejam linków - ale to jest dla mnie bardziej wymowne niż słowa- to co czuje w tym temacie:

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Wczoraj też poszedłem z moją sunią na spacer .I patrzyłem w niebo .Dziwi mnie że ja lubię się patrzeć w pewnym miejscu na niebie .Ja się na gwiazdach nie znam .Ale jak się patrze w te miejsce to taki beztroski się czuję i szczęśliwy :buja: :buja: :buja:
a jak się wypatruje w Gwiazdozbiór Oriona :shock: :o :shock: Przecież tam są jaszczury ???
Musze fotkę Wam wstawić bo ja się na tych ciałach niebieskich znam że ho ho :język:

Pozdrawiam serdecznie :hejka: :bużki: :bużki:

[b]imraj[/b] hihih jaszczury powiadasz, zapewne są, ale na smyczach ich prowadzają jak my te swoje pieski, Oriany mądre istoty i wiedzo jak takie bestyjce do pionu postawić, tak że się nie przejmuj, zresztą chyba logicznym jest że skoro nawet taka rasa istnieje co to ma mordy jak dinozaury , to przewyższa naszą o tysiące lat, i zapewne durniejsza od naszej rasy to nie jest, bo nasza to rekordy idiotyzmu bije na skalę międzygalaktyczną, jak jakieś inne rasy nas mają możliwość oglądać to chyba jako program rozrywkowy to traktują , ze śmiechu to srajo już po kalisonach. Takich dziwolągów jak nasza rasa to Gwiezdna Rada jeszcze nie widziała, weźmy chociażby system jaki się wykreował w Polsce obecnie przecież to nic innego jak kapitalizm, z jaszczurzo mordo, nie musowo szukać w prehistorii istot gadoidalnych, wystarczy spojrzeć na nasz obecny rząd i całe ZOO można zobaczyć gadów, węży i żmij, jaszczurów i dinozaurów. Chyba cosik mnie się wydaje że te wszystkie symbole starożytności to właśnie miały symbolizować powstanie takiego bydła jakie mamy obecnie, i to nie tylko w rządzie ale i na ulicach i biznesach to jednak była trafna symbolika ostrzegająca ludzkość przed tymi ludźmi o sercach żmij i gadów, zimnokrwista kolekcja bandytów i pożeraczy ludzkiego życia zmuszających zwykłych uczciwych ludzi do upodlenia i biedy zarówno umysłowej jak i materialnej. :shock: :shock: :shock:

angelrage pisze:
Nie mniej większość zaczyna sobie przypominać -czego wszystkim życzę- choć to bolesne, ale zarazem piękne "wspomnienia" które mogą jednak w pewnym momencie stanowić silna pułapkę identyfikacji

Tu masz całkowitą ,racje uczucie tęsknoty może stac się naprawde silne i nam przysłonic cały świat, a nie o to chodzi. Mimo życze wam abyście się połączyli ze z tym co was tak ciągnie. Może stac się to bardzo instnym doświadczeniem w waszym rozwoju.
Pozdrawaim:)

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

imraj pisze:
a jak się wypatruje w Gwiazdozbiór Oriona :shock: :o :shock: Przecież tam są jaszczury ???

Orion jest duży i rozprzestrzenia się na odległości setek lat św. Wiec myślę ze znajdzie się tam miejsce dla różnych istot- nie tylko złych łuskowatych.

Nie masz czasem "przebłysków" ze kiedyś żyłeś w świecie gdzie niebo było czerwone ?
W twoich oczach widzę znajomy mi błysk, błysk wojownika- czasem aż nadto upartego, w obliczu śmierci z wyprostowaną głową stojącego, czasem złośliwego ale honorowego. Uciekasz przed czymś-kimś(stara przeszłość cię dogania). Przeciwnika nie zawsze da się pokonać mieczem a wolności odzyskać walką. Bólem jesteś największym sam dla siebie bo duży ciężar nosisz- ale TY wiesz sam że go kurczliwie się trzymasz- i wiesz że ulgę znajdziesz gdy go puścisz- raz na zawsze.

Awatar użytkownika

angelrage pisze:
imraj pisze:

Orion jest duży i rozprzestrzenia się na odległości setek lat św. Wiec myślę ze znajdzie się tam miejsce dla różnych istot- nie tylko złych łuskowatych.

Nie masz czasem "przebłysków" ze kiedyś żyłeś w świecie gdzie niebo było czerwone ?
W twoich oczach widzę znajomy mi błysk, błysk wojownika- czasem aż nadto upartego, w obliczu śmierci z wyprostowaną głową stojącego, czasem złośliwego ale honorowego. Uciekasz przed czymś-kimś(stara przeszłość cię dogania). Przeciwnika nie zawsze da się pokonać mieczem a wolności odzyskać walką. Bólem jesteś największym sam dla siebie bo duży ciężar nosisz- ale TY wiesz sam że go kurczliwie się trzymasz- i wiesz że ulgę znajdziesz gdy go puścisz- raz na zawsze.

nie nic sobie takiego nie przypominam abym żył kiedyś na jakieś planecie gdzie nie było czerwone.Może kiedyś tam gdzieś żyłem.Poprzednim wcieleniu .Może coś tam po sobie zostawiłem .I jak patrze niebo to może mi coś moja natura podpowiada że tam ktoś na mnie czeka.Ale czuje że moja druga połowa .Kurczę trochę dziwne to .Ale coś czuje że nie długo będę wiedział więcej na ten temat :tak:

Pozdrawiam serdecznie :hejka:

Miłej,ziemskiej dziewczyny życzę a jak patrzeć w niebo to kosmonautki :tak: Tu i teraz.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Dokladnie, tu chyba komus brakuje bliskosci zenskiej energii he

Awatar użytkownika

Oj oj tam :język: Może tak może nie :D Seks Wam w głowie :lol: .A ja tu pisze poważnie :)

Pozdrawiam serdecznie :)

:D A kto tu pisał seksie ? Nie patrz tylko w niebo bo na ziemi też są cuda i to w mini spódniczkach :tak: albo damskich spodniach cobym nie wyszedł męskiego ryjka

Awatar użytkownika

Niepunkt pisze:
:D A kto tu pisał seksie ? Nie patrz tylko w niebo bo na ziemi też są cuda i to w mini spódniczkach :tak: albo damskich spodniach cobym nie wyszedł męskiego ryjka

he he dobre Mruga Tylko nic na siłę .Ja w sprawach z dziewczynami to same porażki .

Ja tam specem nie jestem ale jak patrzysz TYLKO w niebo to i o byle kamień na ziemi można się przewrócić.
Z drugiej strony zbierasz doświadczenia i tyle.Sygnał poszedł w eter to i może miły odbiornik się znajdzie Mruga Nie peniać.Pracować nad sobą.Lubię takie powiedzenie które sprawdziłem na sobie :Chcesz księżniczkę ??? Zostań księciem ! :D I tyle.Masz czas.Ale kobitki mimo że też lubią patrzeć w gwiazdy cenią również tych stojących mocno na ziemi.Przynajmniej w moim przedziale wiekowym...

Awatar użytkownika

Co ma być i tak będzie :)

Pozdrawiam serdecznie :)

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Imraj :) dam Ci do przemyślenia mój przykład. Intuicyjnie czuję, że może ci się przydać.
Oczywiście mogę się mylić :) A może komuś innemu się przyda... :)

Wychowałem się wśród kobiet. Jedyny mężczyzna z mojego dzieciństwa, dziadek, zmarł gdy miałem 8 lat.
W najbliższej rodzinie teraz też same niewiasty.
Mając kilkanaście lat też bardzo tęskniłem. Sam nie bardzo wiedziałem za czym... :)
Chyba odda to najlepiej wiersz, który napisałem mając niespełna 20 lat.
Wstawiłem go już kiedyś do "Kącika dle Czujących Istot", ale przytoczę go i tutaj:

Kim jesteś Pani, że tęsknię za Tobą?
Czy jesteś muzą, czy zwykłą osobą?
Talentem swoim do wrót Twoich stukam,
Twej jasnej postaci wśród ludzi wciąż szukam...

Że znajdę Cię kiedyś - niezłomnie w to wierzę...
Spotkamy się w górach, a może w Operze...
I ufni w swą przyszłość pójdziemy przez Świat,
Ty ze mną, ja z Tobą jak brat.

W ostatnim czasie, latach, na różne sposoby dociera do mnie, że jeśli nie cała, to większość
mojej "kariery" w tym Uniwersum polegała na byciu takim "rycerzem zakonnym".
Obecne wcielenie, którego doświadczam, jednym z jego celów jest zaznajomienie się
i integracja żeńskich energii. Odzyskanie tej drugiej połówki siebie. By być bardziej pełnią...
:)

angelrage pisze:
...błysk wojownika- czasem aż nadto upartego, w obliczu śmierci z wyprostowaną głową stojącego, czasem złośliwego ale honorowego. Uciekasz przed czymś-kimś(stara przeszłość cię dogania). Przeciwnika nie zawsze da się pokonać mieczem a wolności odzyskać walką. Bólem jesteś największym sam dla siebie bo duży ciężar nosisz- ale TY wiesz sam że go kurczliwie się trzymasz- i wiesz że ulgę znajdziesz gdy go puścisz- raz na zawsze.

Uderzyło to we mnie, bardzo...

Dziękuję za wszystkie wypowiedzi w tym wątku i pozdrawiam :)

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Ta żeńska energia- ten aspekt nas samych w jedności ze wszystkim- przepływ energii którego jesteśmy częścią - to są żeńskie atrybuty kosmosu i nas samych za którymi wielu tęskni - a na ziemi dominuje męski negatyw niestety- który jest aspektem oddzielenia od reszty ( jest oczywiście i meski pozytw ale nie tu jego domena).

Niekoniecznie musi to być dosłownie druga połówka jako kobieta sama w sobie- jako istota - Tylko pewien stan kiedy każdy był połączony z kosmosem-który dla mnie przynajmniej jest bardziej kobiecy niż męski. Energia seksualna jest nieodzowną częścią tego stanu tylko że jest wysubtelniona wibracyjne, tak jak radość, miłość, mądrość ,moc a także negatywne cechy, które jednak zjednoczone z przeciwnymi odczuciami dają pełnię jedności.

Przypominanie sobie tego jest częściowo bolesnym i szokującym doświadczeniem i kiedy myślę sobie że już ciężej być nie może to dostaję kolejną porcję "przypomnienia". W moim rozumieniu tego procesu- a mam prawie 30 lat doświadczenia jako bazę do mojego wniosku- to stopniowość z jaką odkrywamy na nowo samych siebie jest pokierowana zbyt duża ilością informacji naraz oraz INTENSYWNOŚCIĄ jakiej naraz niesposób udzwignąć i która uwierzcie mi, potrafi przepalić układ nerwowy - przeciążając fizyczne serce - doświadczyłem tego(prawie bo bym o tym juz nie opowiedzial tutaj)

I tak jak Imraj mówisz- TY czujesz - twoje Wnętrze mówi ci ze wkrótce dostaniesz kolejną 'porcję" przypomnienia siebie samego.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]