Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 27 cze 2019, 14:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dziwna sprawa
Perfect Master * 5th Degree

Czołem :)

Chciałbym Wam opisać dziwną sytuację, którą doświadczyłem już kilkakrotnie ostatnimi czasy podczas medytacji. Jest to dla mnie coś zupełnie nowego i nigdy wcześniej nie przydarzyło mi się coś takiego dlatego zwracam się do Was o pomoc co to może być :) Mianowicie podczas szykowania się do medytacji (zawsze na leżąco), po kilku chwilach doświadczam czegoś w rodzaju podniecenia i wejścia w trans, do tego stopnia, że jak by to powiedzieć...moja szpada w zupełnie nie kontrolowany sposób idzie w górę... :D Jest to coś innego niż standardowe uczucie wejścia w medytację. Do tego czuję duży przypływ energii i moja medytacja zazwyczaj kończy się po takim incydencie gdyż jest mi po prostu nie wygodnie w majtach... :lol: Jest jeszcze jeden szczegół związany z tym, który zauważyłem. Ostatnim razem leżałem z zamkniętymi oczyma, miałem jasny obraz przed sobą natomiast gdy to się zaczęło diametralnie poczułem jak by ktoś zgasił światło, z jasnego obrazu zrobił się ciemny.
Rozgadałem się trochę ale mam nadzieję, że pomożecie :)

Pozdrawiam

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Dziwna sprawa
: 17 lip 2012, 14:35 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

niby medytacja to "tylko siedzenie" a jakich rzeczy mozna doswiadczyc.

Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.

Medytuj bez majtow... :język:

A powaznie... nie zwracaj na to uwagi... hehe... tzn. postaraj sie. Energia bedzie szla wyzej... idzie od dolu do samej gory... przeplywa sobie... no tyle, ze ty konczysz medytacje, jak poczujesz ja na samym dole. :)

Podczas medytacji, owszem, moga zdarzyc sie rozne ciekawe rzeczy... nie przywiazywac sie do nich, robic swoje, czyli dalej medytowac. Cokolwiek by sie dzialo...
No i oczy nie calkiem zakniete, bo wtedy umysl rozne figle plata. :drugged:
Ja powiem szczerze, ze nie lubie medytowac na lezaco, duzo lepiej medytuje mi sie na siedzaco, duzo lepiej i latwiej.

Ale moze wypowiedza sie wieksi eksperci niz ja (ze mnie zaden... Mruga ).

Przypominam że to forum da poważnych osób.
Takie problemy rozwiązuj na portalach dla nastolatków.

Powodzenia.

A kto tu zarty stroi? Kto tu niepowazny? :)

Odnosnie medytacji, skojarzyla mi sie wypowiedz firka, cytuje fragment:

Cytuj:
Po około 40 minutach skupiasz uwagę przerwie między brwiami. Energia seksualna (powinna) "postawić" twój miecz do absolutnego pionu..po około 10 sekundach poczujesz jak byś miał za chwile mieć orgazm , tylko rozejdzie sie w ciele i ,gdy normalnie z partnerka "szczytujesz"..wszystko ustanie..po każdej takiej przygodzie będziesz czuł się witalniejszy.

Cala wypowiedz mozna przeczytac tutaj:
http://davidicke.pl/forum/medytacja-t8475.html#p112495
Ogolnie caly ten temat i wypowiedzi w nim sa ciekawe. :)

Dzięki La Mandragora, coś w tym jest ! Chyba doświadczam czegoś podobnego a z tą przerwą miedzy brwiami też jest ciekawie bo pomimo tego, że nie skupiam się na niej to odczuwam w tym punkcie pewną energie.

Allantanniel spytałem się całkiem poważnie i nie potrzebuję takich wpisów jak Twój. Być może mój post w niektórych momentach wygląda śmiesznie ale pisałem jak było :)

:)

Jak masz mozliwosc, poszukaj sobie jakas grupe medytacyjna w poblizu.
W grupie zawsze razniej, a i jak zdarzy sie, ze popelniasz jakies bledy, to sie wyda i latwiej nad tym (nad soba) popracowac.

Ktoś mi kiedyś podobnie zaproponował ale sam nie wiem..jestem trochę nieśmiały i preferuję takie praktyki samemu w domowym zaciszu :)

Nie ma nic zlego w praktykowaniu w zaciszu domowym samemu. Jednak praktyka pod okiem kogos doswiadczonego ma min. ten plus, ze taka osoba moze nam pomoc wylapac, zweryfikowac, czy ta nasza praktyka jest aby wlasciwa, czy nie popelniamy jakis bledow lub czy to, co wydaje nam sie dziwne, jest rzeczywiscie dziwne czy tez nalezy inclusive do caloksztaltu, ewentualnie, jak to traktowac.

Ja sama nie mam mozliwosci, przynamniej na razie, aby z czegos takiego korzystac. Chodzi o mozliwosci czasowe... bo wokol mnostwo takich grup... no ale czas, czas, czas... nie pozwala na to.
Ale jezeli komus jego styl zycia pozwala na skorzystanie z takiej pomocy... to jak najbardziej.
Mysle, ze warto przynamniej na poczatek zobaczyc, co i jak... potem zawsze mozna juz praktykowac samemu w domku.

Ale... wiadomo, nic na sile. Sam bedziesz wiedzial, co i jak. Czy chcesz z takiej formy pomocy skorzystac czy nie.

Z drugiej strony sam widzisz, ze masz troche pytan. Mozna Ci tu odpowiadac i pisac, ale ktos doswiadczony obserwujac Cie podczas medytacji bedzie umial Ci doradzic na miejscu i w konkretnie tym czasie, co jest nie tak, co jest tak... itd.
Rada praktyka jednak wiecej znaczy niz tysiac rad teoretykow. W takich grupach masz do czynienia z praktykami. :)

Kros pisze:
Ktoś mi kiedyś podobnie zaproponował ale sam nie wiem..jestem trochę nieśmiały i preferuję takie praktyki samemu w domowym zaciszu :)

I tak trzymaj, Ja też preferuję taki model medytowania... a raczej preferowałem, bo to już zamknięty rozdział.
Zresztą radzę uważać na zbiorowe medytacje.

Pzdr.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Allanntaniel pisze:
I tak trzymaj, Ja też preferuję taki model medytowania... a raczej preferowałem, bo to już zamknięty rozdział.
Zresztą radzę uważać na zbiorowe medytacje.

Również tak uważam. Inni będą mieć na ciebie nie potrzebny wpływ. Mogą zniekształcić twoje doznania nawet czymś prostym w stylu "i poczujesz to", i już masz wgrane że masz tego oczekiwać podczas u ciebie może to się zupełnie inaczej objawiać.

Sa rozne rodzaje medytacji. Wiec twierdzic, ze zna sie wszystkie i wypowiadac sie na ich temat to bardzo duza arogancja...

W sumie wszystkiego (niemalze) mozna nauczyc sie i potem praktykowac to samemu... w domku, samotnie...

Ale... jak widac... samotne uczenie sie ma zdecydowanie rowniez kilka wad... przykladowo...

- nie ma jak zweryfikowac czy praktyka jest wlasciwa?
- nie ma kogo sie poradzic, jezeli dzieje sie cos, co nas w jakis sposob niepokoi.

Przyklad autora pytania... dzieje sie cos, czego nie do konca rozumie i "dzieki" temu przerywa medytacje, bo nie radzi sobie z tym. Praktyka staje sie w ten sposob nieskuteczna i nie moze byc wlasciwa.
Pytanie... dlaczego? jak sobie z tym poradzic?

Kto moze udzielic na to odpowiedzi? Jedynie praktyk...

Tu osoby, ktore twierdza, ze grupy sa be... nie napisaly do tej pory ani jednego slowa wyjasniajacego to, co sie z autorem pytania dzieje podczas medytacji... natomiast snuja rady, ze "nie idz, grupy sa niedobre, lepiej samemu".

Ja podam taki przyklad... nauki jezyka obcego. Mozna w domu sie uczyc? Mozna...
Mozna w szkole sie uczyc? Mozna...
A mozna i jedno i drugie.
Ja uczac sie j. niemieckiego poszlam do szkoly (w DE)... jednoczesnie uzywajac tego jezyka na co dzien... w domu, poza domem... czytajac, piszac itd... Ale szkola dala mi pewne podstawy... reszta to juz codzienny szlif... ale podstawy ze szkoly wynioslam. :)

Tak jest tez z medytacja... Grupa medytacyjna, nauka pod okiem doswiadczonego kogos... to taka podstawa... reszta to juz praktyka... i codzienny szlif... ale ktos moze nam pokazac... ewentualnie zweryfikowac... czy to, co robimy jest wlasciwe... nie czy jest dobre czy zle... ale czy jest wlasciwe.

Dodam, ze medytacja zen np... nie ma w sobie zadnego oczekiwania na to czy na tamto, wiec jak komus mozna takie oczekiwanie wmowic?... Jezeli ktos tak mysli... nie sadze, zeby mial w ogole pojecie, o czym pisze...

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Wybaczcie że nie na temat ale nie miałam gdzie to napisać a musiałam to zrobić. Jakiś czas temu zginął mój znajomy. Nic mnie z nim nie łączyło (powiedzmy ze nie bezposrednio ale mialam z nim kontakt i wiem, że on od zawsze chciał mnie poznać). Od czasu jego smierci obsesyjnie o nim myślę. Byłam nawet na jego grobie bo czułam że powinnam tam iść. Tej nocy gdy wróciłam z cmentarza śnił mi się, uściskałam go, pomachał do mnie ze łzami w oczach i jakiś strażnik zabral go do więzienia. W każdym razie nie o to mi chodzi. Dziś zeszłam do piwnicy po rower. Nagle zaczęła migać i trzeszczeć żarówka która była wkręcana zaledwie 2 tygodnie temu. Światło prawie zgasło i się zapaliło. Poczułam uderzenie w brzuch jakby ścisk w czakrze splotu słonecznego. Oczywiście wyskoczyłam z piwnicy jak z procy i cała się trzęsę. To mógłbyć on czy sobie wymyślam? Nie wiem o co chodzi, czemu o nim ciągle myślę i co mógłby ode mnie chcieć. Boje się Smutny

Tytuł: Pomocy

Cześć

Nie wiedziałem gdzie to umieścić więc piszę w tym dziale.
Zwracam się do Was, ponieważ mam dosyć uciążliwy problem, z którym nie wiem jak sobie poradzić a, który dosłownie nie daje mi spać po nocach i sprawia, że jestem momentami wykończony ... Otóż od jakichś dwóch - trzech tygodni czuję nieustający "ogień" w czakrze sakralnej, co jest dla mnie istną torturą. Jedynym chwilowym ratunkiem jest ulżenie sobie poprzez masturbację ale wiem, że to nie jest rozwiązanie. Podczas tego stanu dosłownie głupieje, czuję wysokie pobudzenie seksualne i nie pomaga zajęcie się innymi rzeczami - ćwicze na siłowni itp. Mam 23 lata i nigdy nie spotkało mnie coś takiego. POMOCY bo nie wiem jak sobie z tym poradzić i czuję, że jeszcze chwila a oszaleję. Cały czas jak to piszę, czuję palenie w okolicy pęcherza, trudno mi nawet praktykować medytację od czasu do czasu. Dla mnie to trochę wstydliwe ale w końcu udało mi się przełamać bo wiem, że to nie jest normalne.

Bardzo Was proszę o pomoc

Tytuł: Re: Pomocy
Przeskanowałem Twoja aurę i trochę się dowiedziałem o tym skąd taki problem u Ciebie.
Nie wiem czy to co napisze weźmiesz za prawdopodobne, ale czasem mam podobnie ataki choć może trochę inne objawy , ale to ta sama technika i podobne energie którymi robią nam krzywdę.
W tym temacie opisuje co nieco na ten temat i myślę że i dla Ciebie znajdzie się pomoc.
co-skraca-nasze-zycie-i-jak-temu-zapobiegac-t12950.html

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Kros, tak się zastanawiałem w momencie jak zapodałeś swojego posta co takiego porabiałeś 20marca,jak było zaćmienie Słońca przez tego emocjonalnego ,naszego satelitę.
Wiesz pewnie,może czytałeś,z czym powiązana jest ta czakra- króciutko:
Cytuj:
...Podstawowym jej zadaniem jest regulowanie aktywności płciowej i dążenia do przyjemności seksualnych. Odpowiada za poczucie własnej atrakcyjności i zdolności przyciągania rzeczy przez siebie pożądanych. Pozwala na zatracenie się w świecie uczuć, przeżywanie życia w pełni i odczuwania emocjonalnego....
za:
http://milczenie-abigail.blogspot.com/2 ... orcza.html

A tym samym Ci się rozregulowała,przesunęła się,czakra splotu słonecznego
Da się ją nasunąć na swoje miejsce,ale to już zabieg bioenergetyczny.Widziałem kiedyś pacjentkę,u której taki zabieg był zastosowany.Nie wiem,niestety,jak słownie to opisać,czy doradzić.Masz możliwe podpięcia już,wiesz o czym piszę.
Sporo pracy nad sobą Cię czeka,a o medytacji zapomnij dopóki się nie uwolnisz od tego.
Masz przed sobą próbę sił,próbę ognia i wody.Dasz radę,zakoduj to sobie. Mruga

dopiszę takie małe co nieco.Potrzebujesz włączyć wyobraźnię i zdać sobie sprawę z tego,że w każdym momencie w którym odczuwasz jakieś nienaturalne podniecenie masz wokół siebie całą chmarę istot/bytów ,które tylko czekają żebyś je zasilił tą energią,jaką tracisz zupełnie bez sensu,tracąc niestety swoje zdrowie.
Akurat to nie dotyczy tylko Ciebie,jako faceta,kobietom to też nie jest obce czy nieznane.
Więc co?....daj się "nażreć" takim stworkom i dziękuj,że nie dane Ci [czy komukolwiek] zobaczyć takich swoimi oczami.
Obrazek
źródło zdjątka:
http://www.worth1000.com/entries/740462/death-faery

Dar66 trochę się przeraziłem Twoją odpowiedzią, szukać pomocy u jakiegoś specjalisty bo samemu nie dam rady ? Ostatnio zauważyłem, że mam ogromny problem ze swoją męskością, tak jak by coś na siłę chciało mnie przestawić w środku... to jest okropne i czasami czuję ogromny wstyd do samego siebie. Nie umiem tego opisać, chce mi się płakać, nie wiem co się ze mną dzieje. Gdy jestem ze znajomymi gdzieś na zewnątrz to chwilami jest spokój ale gdy wróce do domu, do swojego pokoju, znowu się zaczyna, a najgorzej jest nocami ... te palenie w okolicy pod pępkiem nie daje mi żyć. Czuję się bezbronny, ponieważ nie mam wiedzy jak z tym walczyć. Czuję, że przede mną jeden z najtrudniejszych epizodów w moim życiu i nie wiem co począć.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Musisz sobie zdać sprawę z tego jak to jest poważne,ale już dajesz radę,pomimo takich odruchów jak opisałeś.
Nie,nie chciałem Cię straszyć,przerażać a i nie jestem psychologiem czy tam wszechwiedzący tym bardziej nie.
W takich przypadkach nawet sposób myślenia bywa podbity,zastąpiony, przez tego typu ingerencje,więc i pewnie Twoja reakcja była prawdziwa po moich wcześniejszych słowach [rodzaj samoobrony?].
W wielu przypadkach terapeutycznych są ludzie,którzy dosłownie ryczą po zabiegach na aurze na przykład,po odblokowaniu.
Cytuj:
...ale gdy wróce do domu, do swojego pokoju, znowu się zaczyna, a najgorzej jest nocami ..

No tak,jest Twój,ale to się musiało jakoś zacząć,mieć swoją przyczynę , coś musiało zacząć Cię tak nakręcać.Zrozumieć, a nie walczyć na siłę.Zdać sobie sprawę i starać się odizolować - i tu musisz polegać na swojej sile.Nie masz?Masz

I nie schylaj głowy,znajdź cokolwiek by się rozkojarzyć,czymś zająć,nawet spróbuj zmienić miejsce spania,przemeblować jakoś ten swój pokój [zmienić położenie rzeczy sobie znanych].
Tu nie ma tak od razu opcji czarymary,masz walkę w sobie i to na poważnie.Dane Ci to jest w odpowiednim momencie życia więc i jest Ci dany sposób by zacząć w końcu to od siebie odsuwać.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Kros pisze:
Cześć

Nie wiedziałem gdzie to umieścić więc piszę w tym dziale.
Zwracam się do Was, ponieważ mam dosyć uciążliwy problem, z którym nie wiem jak sobie poradzić a, który dosłownie nie daje mi spać po nocach i sprawia, że jestem momentami wykończony ... Otóż od jakichś dwóch - trzech tygodni czuję nieustający "ogień" w czakrze sakralnej, co jest dla mnie istną torturą. Jedynym chwilowym ratunkiem jest ulżenie sobie poprzez masturbację ale wiem, że to nie jest rozwiązanie. Podczas tego stanu dosłownie głupieje, czuję wysokie pobudzenie seksualne i nie pomaga zajęcie się innymi rzeczami - ćwicze na siłowni itp. Mam 23 lata i nigdy nie spotkało mnie coś takiego. POMOCY bo nie wiem jak sobie z tym poradzić i czuję, że jeszcze chwila a oszaleję. Cały czas jak to piszę, czuję palenie w okolicy pęcherza, trudno mi nawet praktykować medytację od czasu do czasu. Dla mnie to trochę wstydliwe ale w końcu udało mi się przełamać bo wiem, że to nie jest normalne.

Bardzo Was proszę o pomoc

Witaj Kros, spruboj joge i cwiczenie oddechu pranayama. Ja zaczolem trenowac joge pare tygodni temu i czuje sie bardziej skoncentrowany i spokojny, do tego dodalem cwiczenie oddechu tydzien temu i efekty sa niesamowite. Korzystam z anglojezycznego kanalu na youtube yogavidya. Jezeli joga nie jest w twoim stylu to spruboj sam trening oddechu, naprawde pomaga sie uspokoic i dziala cuda w poloczeniu z medytacja.

Anuloma Viloma - Yoga breathing exercice (Pranayama)
phpBB [video]

Yoga for Complete Beginners - Yoga Class 20 Minutes
phpBB [video]

Napisales rowniez ze masz 23 lata i trenujesz na silowni, to tez moze miec cos wspolnego z twoim problemem. Zapewne masz podwyzszony poziom testosteronu co wplywa na zwiekszony poped seksualny, do tego jestes otwarty duchowo (medytacja) i mozesz byc narazony na ataki negatywnej enegrii, mi pomogl zakup orgonitu, wisiorka oraz duzego do domu. Pamietaj ze teren enegretyczny jest niebezpieczny i trzeba byc bardzo ostroznym, nalezy sie odpowiednio zabezpieczac aby przyciagac tylko pozytywna energie.

Napiszę wprost kolego @Kros i weź to na poważnie co napiszę bo wiem co mówię.

Zostaw te wszystkie energetyczno-ezoteryczne głupoty i głupie gadki o czakrze sakralnej.

1. Idź do lekarza rodzinnego i powiedz w czym masz problem wcześniej sobie wypisując starannie wszystkie swoje dolegliwości na kartce łącznie z tymi intymnymi bo uwierz mi od tego jest lekarz i cię nie wyśmieje . Ten najpierw zrobi rozpoznanie i skieruje na badanie kompleksowe krwi, TSH, glukozy i EKG serca potem po wynikach zgłosisz się do niego na konsultacje.

2. Dostaniesz skierowanie do urologa który zajmuje się męskimi sprawami, ten zrobi Ci badanie USG oraz inne męskie badania i skieruje Cie na badanie hormonalne testosteronu lub innych. Jeżeli będą zbyt długie kolejki idź prywatnie.

Są dwie drogi...droga bezdennej ezoterycznej głupoty i droga pełnej diagnostyki twojego organizmu.

wybieraj

i błagam...nie mów lekarzowi o czakrze sakralnej ale o bólu w czy innych objawach fizycznych w tych rejonach bo możesz mieć problemy hormonalne a nie sakralne. Wyleczysz to z powodzeniem i bez medytacji.

Żeby być zdrowy stosuje obydwie metody, to znaczy medycyna i energia.
Czy Twoja wypowiedz co do czakr jest zgodna z punktem widzenia patrona forum? , bo Dawid nie uważa czakr za coś głupiego, ale może się mylę.
Bardzo pomocne w poprawie zdrowia są witaminy, ale to jest dobrze opisane w temacie o nich.
Robię sobie badania i wiem co nieco o swoich hormonach , ale dzięki za poradę płynącą z dobroci serca mam nadzieje.

Kris1 pisze:
Żeby być zdrowy stosuje obydwie metody, to znaczy medycyna i energia.
Czy Twoja wypowiedz co do czakr jest zgodna z punktem widzenia patrona forum? , bo Dawid nie uważa czakr za coś głupiego, ale może się mylę.
Bardzo pomocne w poprawie zdrowia są witaminy, ale to jest dobrze opisane w temacie o nich.
Robię sobie badania i wiem co nieco o swoich hormonach , ale dzięki za poradę płynącą z dobroci serca mam nadzieje.

Moja rada dotyczyła Krisa nie była do Ciebie chyba że masz podwójne konto bo na to mi wygląda.
Co do mojej wypowiedzi to dotyczyła tego aby nie bujać w obłokach tylko z problemami iść do lekarza nie do cudotwórców skanerów i uzdrowicieli a twój poziom hormonów i badania mnie nie obchodzą. Po trzecie to nie jest fanclub Davida Icka a ja nie jestem jego kopią aby mówić wszystko to co on i mogę sądzić i myśleć i PISAĆ co zechcę i kiedy zechcę bez tłumaczenia się I NIE MUSI TO SIĘ POKRYWAĆ Z TYM CO MÓWI DAVID ICKE.

Z doświadczenia wiem że jak ktoś pisze o jakiś skanowaniach aur i "atakach" to przeważnie zmyśla. Dlatego najpierw poprawna diagnoza a potem w wolnej chwili można się zająć innymi sprawami jak joga. Ewentualnie wizyta u psychologa tez może pomóc.

Niestety masa ludzi która zajmuje się tymi sprawami jest tak oderwana od rzeczywistości że swoimi działaniami zrobią więcej krzywdy niż dobrego.

Ponadto ..jaki prawem skanujesz czyjąś aurę. Ktoś dał ci na to pozwolenie ? Właściciel aury do Ciebie napisał ? Bo moim zdaniem to właśnie dokonałeś naruszenia cudzej prywatności. 90 % ludzi mających takie uzdolnienia łamie podstawowe zasady etyki okultyzmu. To tak jakbym ja przejrzał twoje prywatne wiadomości i je przeskanował i o ile mi wiadomo jest to nielegalne.

Pokaż Uwagi moderatora

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Cytuj:
kris1: Przeskanowałem Twoja aurę i trochę się dowiedziałem

A do lodówki też mu zajrzałeś czy już musi jajka kupić bo się kończą ? A to wszystko bez jakiegokolwiek "namiaru" - tutaj choćby zdjęcia ? Takich rzeczy to nawet tricorder ze startreka nie potrafi ... I jeszcze napisz ze mu pomożesz energie sakralną uwolnić poprzez odłączenie jego złego wcielenia... Nic dziwnego że potem hasło ezoteryka i osoby które naprawdę mają umiejętności są kojarzone z wróżbitą maciejem. Z takimi rzeczami jak wgląd w czyjeś pole- nie obchodzi się jak przekupa na targu i nie rozgłasza na forum.

Widzę ze dużo nauki przed wami.
Tylko jak Wy się czegokolwiek nauczycie wagarując od zarania dziejów?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

do autora tematu - powiedz sobie STOP i zapomnij co zostało tu napisane,przeanalizuj słowa zawarte w tym filmie:

W jakim stopniu nasz los jest przesądzony
phpBB [video]

Taką masz drogę i takie schody,sinusoida,jak w życiu każdego-wzloty i upadki.
Twoja przygoda być może się skończy na takiej metodzie.

Kris1,dla każdego wszystko zaczęlo się od przedszkola.Witaj w piaskownicy.
===
"magiczny i ezoteryczny" Twój temat wylądował tam gdzie jego miejsce.
W masturbację medytacji lub vice-versa zabawiają się nieliczni widać.Profanacja,a docelowo będzie kosz
[d66]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]