Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 13 gru 2018, 0:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

"Żyjemy w takich czasach, ża największe co możemy teraz zrobić, to nierobienie niczego".

Gorąco zachęcam wszystkich do przyłaczenia się do działania A, o którym ja dowiedziałęm się od Eddiego Słowianina. Jeżeli masz dość niewolnictwa z rąk żydo-banskterów, to to jest możliwość wyrażenia tego.

phpBB [video]

Zapraszam również na kanał Eddiego Słowianina wszystkch zainteresowanych tematyką.

phpBB [video]

Pozdrawiam wszystkich na forum,
niech słowiańska moc będzie z Wami!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 cze 2018, 17:56 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree

Witam;Popieram akcje ,trzy dni bez pieniędzy; I nie będę robił w tych dniach żadnych zakupów. Jaki tego będzie efekt? No cóż zobaczymy. Materiał filmowy jest bardzo ciekawy. Oglądałem twoje inne materiały. Są OK. czyli godne polecenia. Ja z okularów i tuby nie korzystam; Oni się obrazili ja się obraziłem, wzięliśmy rozwód. Jak na razie nie ma po nich płaczu. Nowe ustawy które wkrótce wejdą,jeszcze bardziej ograniczą ,używanie tej firmy. Dobrze by było aby wszystkie wolne, niezależne media znalazły port, przystań gdzie by mogły zakotwiczyć na nadchodzącą wichurę ,burzę, Jeszcze jedna ważna sprawa; nowe adresy tych portów. Trzeba rozreklamować wśród tych co oglądają i słuchają. Jak wyłączą to wtedy będzie troszkę za późno. A że wyłączą, ograniczą ,to jest jak dwa razy dwa równa się cztery. Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują. Dobrze by było ,Więcej takiego materiału na tym forum. To powinien każdy zobaczyć. Może w końcu się patrzałki otworzą? Robić coś? Czy nic nie robić? Oto jest pytanie? A Odpowiedź jest jedna; najpierw trzeba wiedzieć!!! Potem można dyskutować co z tym fantem zrobić.
CYTUJĘ; Wiedza bywa groźna – a niewiedza jest dużo groźniejsza. Trzymajmy kciuki za Irlandię i Szkocję. Dwa porządne kraje. Zasługują na to. Pozdrawiam. :pisze:

Awatar użytkownika

Chylę czoła.

Witam; Przez parę dni przeprowadzałem '' test '' , na temat wiedzy o przeprowadzanej akcji;Wypadł kiepsko. Nikt z zapytanych nic na ten temat nie wiedział. Oczywiście przy okazji informowałem pytaną osobę. Zazwyczaj ,kończyło się na wzruszeniu ramionami, '' A co ja jeden mogę zrobić? '' Wniosek;Chyba mało ludzi się o tym dowiedziało. Zabrakło większego nagłośnienia,być może powinna zadziałać poczta pantoflowa? Wiadomo ,że nie pozwolą rozreklamować w internecie. Niema takich szans. Ale komunikacja między ludzka,chyba jeszcze istnieje? Druga sprawa to,to że ludzie stali się leniwi i wygodni. Ich mentalność i sposób myślenia uległ silnej degradacji. Pytanie? Jak ich zmobilizować? Oraz czy da radę ich zmobilizować? Ciekawe jak akcja wypadła w innych rejonach? Czy są jakieś wieści na ten temat? Może na przyszłość trzeba to staranniej przygotować? Więcej czasu poświęcić na ogłoszenie.A teraz z innej beczki. Dawno temu napisałem ,trochę ostry artykuł; Oczywiście poszedł ,i był na stronie,Tylko że ja go widziałem,a nikt inny go nie widział. Przypadkowo się o tym dowiedziałem,byłem u znajomego,i o tym artykule mu powiedziałem,on wziął włączył kompa,a tam nic nie było. W pierwszej chwili pomyślałem skasowali .Po powrocie do domu,postanowiłem jeszcze raz sprawdzić, ( od tak intuicyjnie ) . I co artykuł był jak byk. Dzwonię do znajomego,artykuł jest;on sprawdza ,artykułu niema. Od taka informacja. Dzisiaj każdego posta i list sprawdzam,jeśli jest trochę nie tego. Pozdrawiam. :pisze:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]