Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 7:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Duch?
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

W nocy z piątku na sobotę nocowałem u dziewczyny z przyjacielem i jego dziewczyną. Ja z moją kobietą spałem w jednym pokoju, a w pokoju obok tamci. W nocy słyszeliśmy chodzenie po domu. Stwierdziliśmy że to oni hałasują bo nie mogą spać czy coś. Rano okazało się, że oni się nigdzie nie wybierali i też słyszeli te dźwięki, a w ich pokoju z półki (z miejsca, z którego na 100% wiatr nie mógł tego zrobić) spadła książeczka z Komunii Św. siostry mojej dziewczyny. Na tej samej półce stało zdjęcie chłopaka jej siostry (ok. 9-10 lat młodzieńcza miłość ;D) które poprzedniego dnia było całkowicie normalne, a rano chłopiec miał podrapaną twarz...

Ja wierzę w Boga, jestem Mu całkowicie oddany więc nie bałem się, ani nadal się nie boję, lecz męczy mnie to, co to mogło być i czemu stało się to akurat jak tam byliśmy pierwszy raz. Wszyscy którzy ze mną byli również są wierzący, wiedzą o NWO i zdają sobie sprawy z rzeczy, w które większość ludzi nie chce wierzyć.

Zna się ktoś może na takich sprawach i może podsunąć jakieś rozwiązanie czemu to się stało? Wcześniej w tym mieszkaniu nigdy nie było takich incydentów.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: Duch?
: 15 lip 2012, 12:56 
VIP Member
Awatar

Tytuł: Re: Duch?
Brzmi jak z filmu Paranormal Activity :tak:
Ale do rzeczy. Spróbuję ci coś podpowiedzieć. Z tego co napisałeś wygląda na manifestacje zazdrosnej o ciebie istoty. Oczywiście mogę się mylić. Wiem po swoim doświadczeniu, że jak coś się przyczepi to się za bardzo nie chce oczepić. Kiedyś po jednej nocy z koszmarem w roli głównej, miałam nad łóżkiem dziurę w ścianie. :ninja:
Spróbuj sobie przypomnieć czy nie zdarzało Ci się (jak byłeś ze swoją dziewczyną) mieć dziwnego uczucia czyjejś obecności koło was lub się coś innego niepokojącego działo?
Albo ogólnie niczego dziwnego nie zdarzało ci się wyczuwać?
Jest jeszcze jedna możliwość, mniej prawdopodobna ale możliwa - całkiem ludzka. Możliwe że któryś z was , którzy wtedy byli razem z wami, nawet nie wiedząc o tym może mieć skłonności do lunatykowania. Wtedy jak człowiek lunatykuje, to jest zdolny zrobić najdziwniejsze rzeczy.
pozdrawiam :hejka:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]