Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 3:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
"
"(...) Serce jest miejscem kontaktu Iskry Ducha (...) z krwią. Jest ono bramą, przez którą energia z pra-atomu może wpłynąć do krwi. Energia ta posiada wyższą wibrację i w ten sposób oczyszcza krew. Innymi słowy, nieczysta krew duszy naturalnej oczyszcza się w sercu dzięki energii Chrystusowej. Dlatego powiedziane jest: „Krew Jezusa Chrystusa oczyszcza nas ze wszystkich grzechów."

Zasadniczo krew składa się z wody, w której znajdują się komórki oraz rozmaite substancje. Obecne są w niej również informacje i energia o charakterze niematerialnym. Woda jest materialnym wyrazem tego co eteryczne. Jest ona nośnikiem informacji. Woda, a zatem również i krew, może asymilować i przechowywać informacje i energię promieniowań i substancji. Krew zawiera istotę całego naszego stanu bytu w tym polu życia, dlatego też mówimy, że krew jest nośnikiem duszy. Przekaz informacji czy energii do wody podlega pewnym ograniczeniom. Przekaz ten przebiega najlepiej, kiedy woda jest w ruchu. Jednakże ruch prostoliniowy, jak na przykład w rurach dostarczających wodę lub w kanałach, jest nienaturalny i nieodpowiedni dla rewitalizacji wody. Naturalny sposób ruchu wody to fala lub wir.

Istnieje bardzo szczególna forma ruchu po linii nazywanej lemniskatą. Linia ta może być przedstawiona jako położona poziomo cyfra 8 i powstaje w wodzie, kiedy połączą się ze sobą dwa spiralne prądy - jeden z wirem obracającym się w prawo i jeden obracający się w lewo.

Obrazek<----- lemniskata

Matematyka używa poziomej cyfry 8 jako symbolu nieskończoności, a w filozofii jest ona symbolem wieczności. Jest to również symbol czegoś, czego nie możemy wyobrazić sobie konkretnie i co należy do innego wymiaru. Symbole nie powstały w sposób przypadkowy. Ruch po lemniskacie, łącząc dwa światy, tworzy przejście do innego wymiaru.
Dzięki budowie serca, a zwłaszcza istnieniu czterech komór i szczególnej kolejności ich skurczów oraz spiralnie ułożonych mięśni sercowych, krew w sercu krąży po lemniskacie.
Już w czasie tworzenia się serca w embrionie możemy zauważyć w obiegu krwi spiralny napływ, skierowany w lewo i spiralny odpływ, obracający się w prawo.
Dzięki ruchowi po lemniskacie, do krwi wpłynąć może energia, która nie pochodzi z tego świata.

Róża jako złożenie prawo i lewoskrętnych spiral Złotego Środka:

ObrazekObrazek

KREW:
Obrazek

Krew wprowadzona jest w ten szczególny ruch, aby oczyszczające siły (...) mogły zostać przyswojone.
W budowie serca możemy znaleźć jeszcze inną wskazówkę dla potwierdzenia powyższego stwierdzenia. Cztery komory serca tworzą krzyż. Krzyż, podobnie jak lemniskata, jest symbolem przecięcia dwóch światów, przeniknięcia Nadnatury do tego pola życia. W anatomii serca znajdujemy organiczne warunki dla kontaktu energii Chrystusowej z duszą naturalną.

P.S

Związek między sercem i płucami

Serce i płuca są organami pracującymi w pewnym rytmie. Płuca powiązane są bardziej ze świadomością, zaś serce z nadświadomością. Świadomość może wywierać wpływ na rytm płuc, lecz zasadniczo nie wpływa ona na rytm serca. U ludzi zdrowych stosunek pomiędzy rytmem płuc i serca wynosi dokładnie 1:4. W czasie potrzebnym na jeden oddech serce uderza czterokrotnie. Kiedy częstotliwość bicia serca wzrasta, na przykład podczas wysiłku fizycznego, liczba oddechów wzrasta proporcjonalnie. Natomiast kiedy częstotliwość oddechu zmienia się wskutek emocjonalnej reakcji, puls również dostosowuje się do tego. Procesy rytmiczne mają charakter falowy. W płucach i sercu ruch nie przebiega w sposób ciągły. Pomiędzy wdechem i wydechem ma miejsce krótka przerwa, moment bezruchu. W sercu przerwa ta wynosi jedną dziesiątą sekundy pomiędzy każdym skurczem i rozluźnieniem mięśnia. W czasie tej przerwy gromadzi się energia do następnego uderzenia serca. Na wyższym poziomie, przerwy te są niezbędne dla siły percepcyjnej serca. Moment ciszy jest warunkiem każdej formy postrzegania. Serce zatem jest organem zmysłu, postrzegającym i odbierającym energie płynące we krwi. Co przekazuje krew? Krew przenosi istotę wszystkich organów, ponieważ każdy organ przekazuje informacje o swoim stanie do płynącej przez niego krwi. W sercu istota wszystkich części całego organizmu łączy się, aby utworzyć określony stan umysłu. Kiedy w jakimś organie pojawi się zakłócenie, informacja ta przenoszona jest do krwi. Kiedy krew przechodzi przez serce, organ ten rejestruje i przetwarza tę informację w odpowiedni stan umysłu.(...)

Źródło: Pentagram 1/2007
"

temat opracował Leszek z forum http://www.swietageometria.info/

...można dorzucić jeszcze kilka onrazków:

Fraktalne płuca:

ObrazekObrazek

Fraktalne serce:
Obrazek
Obrazek

Komentarz by Dan Winter:

W Egipcie ciało, które zabierasz po śmierci nazywa się Twoim Ka ("Kah") Teraz wiemy, że słowo Ka jest w słowie merkaba i właściwie odnosi się do ilości spoistości w ciele plazmowym Twojej aury. Twoja zdolność do sterowania tym... gdy umierasz... zależy od bardzo prostej fizyki. Instrukcje w Egipcie na temat tego, jak dostać "kierownicę"... Wiecie jeśli kupujecie samochód i jeśli jest naprawdę tani, to może kierownica była opcjonalna? Kiedy umierasz, posiadanie "kierownicy" do sterowania aurą nie jest opcjonalne, ale jest konieczne. W Egipcie istniała do tego prosta instrukcja. Nazywało się to kapeluszem Ozyrysa. A kapelusz Ozyrysa okazuje się być geometrią jamy Twego serca, zwanej osierdziem. Teraz, jeśli masz mięśnie, by kontrolować kształt osierdzia Nazywa się to spoistą emocją. Jeśli możesz kontrolować kształt swojego osierdzia, możesz sterować implodującym polem elektrycznym Twojego serca, które tworzy grawitację - twojego implodującego pola elektrycznego serca tworzącego grawitację.
To jest kształt nerwu pozwalającego Twojemu sercu "strzelać" Nazywa się to włóknami Purkiniego. To fraktal. Zbiera napięcie z grawitacji. Więc zdolność do sterowania polem elektrycznym serca tworzącym grawitację jest zależna od odczuwania spoistej emocji.

Obrazek

A teraz największe pole elektromagnetyczne wytwarzane przez człowieka, pole serca:

Obrazek

Może jeszcze jak powstaje tornado:
ObrazekObrazek
Obrazek

Pozdrawiam serdecznie :bużki: :bużki: :bużki:

p.s. namiar na wątek z którego pochodzą fragmenty:
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=281.0

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 lip 2010, 22:02 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

@Radosław -przypomniałeś mi tym ciekawym tekstem o tej położonej ósemce.
Dawno temu brałem udział w króciutkim jednodniowym kursie NLP w Katowicach prowadzonym przez jednego najlepszych trenerów NLP Jana Raudnera. Był to raczej kurs zachęcający do odbycia "normalnego" kursu Practitioner.
Przerabialiśmy tam technikę nazywaną linią czasu (timeline). Polegało to mniej więcej na wizualizacji( będąc w stanie transowym) rutynowych zdarzeń z przeszłości (które zwykle rutynowo wykonujemy) i z przyszłości( które będziemy rutynowo wykonywać)
Najpierw wyobrażamy sobie teraźniejszość jako punkt zero, potem każde wydarzenie wyobrażamy sobie jako punkt. Zaczynamy od przeszłości od zdarzeń najświeższych do tych najstarszych. Np: co robiłem zwykle wczoraj, 3 dni temu, tydzień temu , miesiąc itd.
Potem to samo robimy z przyszłością( co zwykle będę robił jutro, pojutrze za tydzień, za miesiąc itd.
Otrzymane punkty z przeszłości i przyszłości łączymy w linie, gdzie punkt zero to teraźniejszość. W wyobraźni otrzymujemy tzw. linię
czasu. Którą dla utrwalenia można sobie narysować na papierze.
Nie dla każdego linia czasu wygląda tak samo. Dla mnie np. wyglądała w kształcie litery V. Przeszłość przychodziła z lewej pod kątem, a przyszłość wychodziła z prawej pod kątem w prawo, a ja oczywiście byłem w punkcie zero czyli w teraźniejszości. Różne postrzeganie czasu i świata przez różnych ludzi powoduje różny wygląd tych linii. Pozytywnym aspektem tego ćwiczenia jest to , iż
linia naszego czasu nie jest stała, możemy ją zmienić, skorygować, zmieniając tym samym całe nasze przyszłe życie na lepsze lub na gorsze. Po wykonaniu ćwiczenia każdy chwalił się swoimi liniami. Jedna z dziewczyn uczestniczących w tym kursiku zaczęła narzekać, że jej ćwiczenie się nie udało. Bo jej linia czasu zupełnie jest niepodobna do wszystkich linii zaprezentowanych do tej pory.
Narysowała ona panu Raudnerowi znak nieskończoności czyli przewróconą ósemkę.
Kiedy to zobaczył stanął jak wryty. -Jesteś specjalną osobą powiedział. Drugi raz w życiu widzę "taką" linię życia. Pierwszą zobaczyłem u mojej córki. Między innymi doskonale pamięta wszystkie swoje ziemskie wcielenia.
Niezwykłe nieprawdaż?
Zdarzenie to miało miejsce już dosyć dawno, więc w szczegółach mogę się nieco mylić, ale sens pozostaje nie zmieniony

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Kapitalny temat. Miodzio. W dobie tematów "rozkminkowych" - takich tematów trzeba !
Jak będę miał wolny czas to może coś wrzucę jak dam radę ?
Bo temat i tak wyczerpany informacyjnie :lol: przynajmniej na chwilę, jak zwykle radoslaw pozamiatał.
SpringGlory
Owy proces który opisujesz to dowód na pamięć genetyczną.
Czytałem o tym, zainspirowałeś mnie, może założę temat o tym, bo naprawdę ciekawa sprawa.
Zastanawia mnie dlaczego tylko jedna osoba mogła mieć znak nieskończoności w tym ćwiczeniu. Co z resztą ? Przecież i tak jesteśmy kolektywem, każdy posiada duszę (właściwie jesteśmy duszą) która ma swoje doświadczenia i jest wieczna...
dlatego tak mnie to zastanowiło, głośno myślę, no nic... :hi hi:
W każdym bądź razie ta dziewczyna ciekawe jak żyje. Czy poszła za tematem i pojęła jaką może mieć moc ?

Awatar użytkownika

Andromedan pisze:
W każdym bądź razie ta dziewczyna ciekawe jak żyje. Czy poszła za tematem i pojęła jaką może mieć moc ?
- nie wiem nic na ten temat, zdarzenie miało miejsce dawno temu lata 94 około i po kursie z ich uczestnikami w ogóle nie miałem kontaktu.
Ja w sprawach NLP raczej jestem ignorantem więc tylko mogę spekulować i głośno myśleć. Może kształt tej zależy od naszej percepcji czasu i rzeczywistości, może kształt jej zależy od tego też w jaki sposób nasz mózg koduje dopływające do nas informacje.

W każdym razie linia ta nie jest zupełnie stała i czasami się zmienia. Np: ludzie w podeszłym wieku linię przeszłości mają wyraźnie z przodu, a przyszłości prawie w ogóle nie istnieje( przez to może tak często wracają do swoich młodych lat)
Jak mówiłem linię czasu można zmienić samodzielnie zmieniając tym samym swoje życie. Może gdyby celowo uformować sobie linię na kształt tej "wywróconej ósemki" to pamięć poprzednich wcieleń całkowicie by się dla nas odblokowała. Kto wie?
Ja zaraz po odbyciu tegoż kursu odrobinę eksperymentowałem ze zmianą linii czasu. testy przerwałem, kiedy zacząłem się źle czuć. Jak gdybym nie był sobą. Może po tylu latach przerwy z powrotem wrócę do tematu?

A propos pamięci wcieleń, to podczas ćwiczenia linii czasu miałem 2 takie przebłyski. Podczas poruszania się po linii przeszłości zapędziłem się bardzo poza czas swoich obecnych urodzin. Długo, długo nie było nic, kompleta czerń, po czym nagle jak przez mgnienie, jak w błysku błyskawicy zobaczyłem zakutego w średniowieczną zbroję faceta pędzącego z kopią na koniu. Czułem, że to jestem ja. Potem dalej znowu długo nic i nagle ten drugi przebłysk: widzę faceta z długą brodą ubranego obszerną szatę w wymalowane słońca, księżyce i inne gwiezdne symbole i miał na głowie dziwną szpiczastą czapkę. Stał w jakieś wysokiej wieży przy buchającym płomieniu i odprawiał jakieś magiczne obrzędy. Byłem pewien, że to jestem ja i miejsce znajduje się gdzieś w Persji, w Iranie. To chyba jedyne jak dotąd moje doświadczenia reinkarnacyjne.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Wspaniały temat radoslaw!

radoslaw pisze:
"(...) Serce jest miejscem kontaktu Iskry Ducha (...) z krwią. Jest ono bramą, przez którą energia z pra-atomu może wpłynąć do krwi. Energia ta posiada wyższą wibrację i w ten sposób oczyszcza krew.

Odnalazłem ten punkt w swych wewnętrznych światach już kiedyś. Czerpałem z niego energię. Jednak nie wiązałem go z fizycznym sercem, a takie powiązania energia-fizyczność bardzo mnie interesują. Tak jak które czakry odpowiadają za które gruczoły dokrewne i hormony, jak i wizualizacja "wirujących cząsteczek tlenu wpływających do krwi poprzez płuca" i następnie wizualizacja krwi i całego krwiobiegu wypełnionego światłem.

W zasadzie stosuję to w technice Pięciu Aktywnych Oddechów:

http://davidicke.pl/forum/wysoki-poziom-energii-yciowej-t2834.html

Ujmując to tak, w małym podpunkcie:

"*Polecam włączenie wizualizacji wdychania drobinek światła do płuc i w ten sposób do krwi jako wzmocnienie wszelkich technik oddechowych."

Tylko że miejsce skąd biorę to światło jest Iskrą Ducha ale na szczycie głowy, w czakrze korony.

Jednocześnie widzę tu wielkie połączenie, bo z Medytacji o Dwóch Sercach (zawarta w powyższym temacie o energii) wynika, że czakry serca i korony są swoim odbiciem, właściwie, że czakra serca jest kopią wewnętrznej części czakry korony.

Co ciekawe w Medytacji o Dwóch Sercach jest wspomniane o koncentracji na momencie ciszy, tak jak we wklejonym przez ciebie fragmencie:

radoslaw pisze:
W sercu przerwa ta wynosi jedną dziesiątą sekundy pomiędzy każdym skurczem i rozluźnieniem mięśnia. W czasie tej przerwy gromadzi się energia do następnego uderzenia serca. Na wyższym poziomie, przerwy te są niezbędne dla siły percepcyjnej serca. Moment ciszy jest warunkiem każdej formy postrzegania. Serce zatem jest organem zmysłu, postrzegającym i odbierającym energie płynące we krwi.

Choa Kok Sui pisze:
Trzeba skupiać się na widzianym świetle, na mantrze "aum" lub "amen" oraz na momentach ciszy pomiędzy kolejnymi powtórzeniami tej mantry. Powinieneś silnie koncentrować się nie tylko na samej mantrze, ale w szczególności na przerwach, jakie istnieją między kolejno następującymi po sobie aktami myślowego jej wypowiadania.

Źródło:
http://www.samadi.republika.pl/rart03.htm

Tak więc w świetle twojego posta medytacja o Dwóch Sercach polegałaby na umożliwieniu fizycznemu sercu postrzegania zmiany stanu krwi (jak i odpowiednią implozję światła, energii) spowodowanego uruchomieniem przysadki mózgowej poprzez koncentrację na czubku głowy - to na poziomie fizycznym, jak i umożliwieniu postrzegania światła "płynącego z góry = z czakry korony" poprzez czakrę sercową - to na poziomach energetycznych.

Takie tutaj widzę powiązania.

Tyle teorii.

Dziś zainspirowany tym tematem koncentrowałem się na Iskrze Ducha w moim sercu fizycznym.
Jak wspomniałem znam ten punkt, lecz wcześniej nie wiązałem go z fizycznym sercem. Taka koncenracja/medytacja jest bardzo przyjemna. Można powiększyć iskrę, zaglądać do niej, przekazuje ona bardzo ciekawe obrazy i informacje. Po dłuższej chwili zauważyłem że moje serce zaczyna mocniej i bardziej spójnie bić. BUM BUM BUM BUM i że jednocześnie iskra zaczyna świecić poprzez fizyczne serce. Miałem wyraźną i bardzo szczegółową wizualizacje/animację pracy mojego serca oświetlonego Iskrą, przepływ krwi itd. Bardzo biologiczne odczucie. Szedłem, było ciemno i miałem nieodparte wrażenie, że moje serce świeci wokół... Jak lampa. A serce BUM BUM :tak: ale tak przyjemnie, choć mocno. Jednocześnie zmienił się mój stan świadomości, sposób postrzegania. To świecenie z wewnątrz mnie na zewnątrz spowodowało, że świat materialny zaczął wydawać mi się bardziej "przezroczysty", inaczej nie umiem tego opisać.
Jest to wspaniała metoda na wsłuchanie się w przekazy własnego serca.
Siła BUM BUM i przekaz mój na dziś prosto z serducha brzmi:
"Tylko dzikie serce jest w stanie badać światy ducha, zaznać przebudzenia. Serce musi być jak ptak zrywający się do lotu, jak czujna gazela, jak liść drżący na wietrze by osiągnąć wyższy poziom. Zupełnie odwrotnie niż serce człowieka przyzwyczajonego do cywilizacji, żyjącego w wygodnej iluzji, którego serce bije słabo, tak aby było. Prawdziwe życie, a podtrzymywanie egzystencji to dwie różne sprawy."

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

Po dwóch dniach, więc nowy post:

Kolejne połączenie, które chciałem dodać. Zagłębiłem się w temat Wingmakers i śledzę jego rozwój od bodajże 1999 czy 8 roku, po publikacji w Nexusie.

Obraz z komnaty 19

Obrazek
http://www.wingmakers.com/reproductions ... er19hr.jpg

Moim zdaniem łączy kształt osierdzia, kapelusza Ozyrysa, jak i "tornadowy" fraktalny ruch energii opisany w pierwszym temacie tego wątku. W JEDNYM obrazie... do tego bardzo pięknym. Zwróciłbym tu uwagę na dynamikę, bardzo łatwo jest zwizualizować ruch tego obrazu, krążenie energii po torusie, tutaj odwołuję się do Dana Wintera.

To jedno.

Drugie co zrozumiałem zainspirowany tematem to fakt, że obraz ten może przedstawiać uruchomienie SPÓJNEJ EMOCJI w sercu, uruchomienie implozji poprzez np. koncentrację na Iskrze Ducha w nim.

Do tego fragment z drugiego dokumentu zawierającego filozofię Wingmakers, wskazujący na to, że to DŹWIĘK jest tu siłą napędową implozji, specyficzny dźwięk w samym rdzeniu serca "uruchamiający", "promieniujący z wewnątrz serca", "dający siłę napędową całemu procesowi", stanowiący "rdzeń".

"All of the highest imaginings of the human instrument are yet unaware of the deepest foundation of the Primal Blueprint. They have sought the upper reaches of the building, and remain unaware of the foundation's design. It is here, at the very bottom of existence that First Source is bursting forth with ITS energy and is retreating with ITS equality of sovereign mastership. It is here that equality is realized, not in the lofty places of relative truth lodged in the hierarchy, but in the deepest part of the foundational plan of life's origins and destiny, where time rejoins itself into timelessness. The origin and destiny of existence is the tone of equality in life. Listen for this tone -- this frequency of vibration -- and follow it back into the very foundation from whence all things arise and return.

This frequency of the tone-vibration of equality is only heard with the seventh sense by the entity who is enveloped in a human instrument. The seventh sense can be developed by the time capsules' and will lead certain entities to their innermost or core expression. The core expression is what activates the seventh sense. Thus, before one can hear the tone-vibration of equality, they must gain access to their core expression. There is encoded in each of the time capsules, a system of languages that can lead the individual to their core expression. It is hidden because it is so powerful. And we will only lead the worthy to this power."

Zródło:
http://wingmakers.com/philosophy2.html

Moje bardzo pobieżne tłumaczenie (ze zgrubnymi wyjaśnieniami w nawiasach), pogrubione fragmenty mają swe ścisłe definicje w filozofii wingmakers, choćby tu:

http://wingmakers.com/glossary.html

jak i w innym miejscach tego jakże obszernego materiału. Materiał jest bardzo "zlinkowany wewnętrznie", spójny.

"Najwyższe wyobrażenia Człowieka (składającego się zasadniczo z ciała, emocji i umysłu, będącego instrumentem Ducha w światach czasu, przestrzeni, energii i materii) są jeszcze nieświadome najgłębszych fundamentów Pierwotnego Planu. Ludzie widzieli górne "piętra" budynku, lecz nie są świadomi projektu podstawy. To właśnie w tym miejscu, u samych podstaw egzystencji "Pierwotne Źródło" buzuje energią (końca zdania nie potrafię przetłumaczyć ściśle). To miejsce, gdzie równość-jednośc wszystkiego może być zrozumiana, nie w wywyższonych miejscach relatywnej prawdy utrzymywanej przez Hierarchię (wg mnie chodzi o Illuminati, Kościół i wszystkie organizacje "znające prawdę", oczywiście termin Hierarchy ma też znacznie głębsze i szersze znaczenie, patrz link ze słownikiem, te wymienione są jedynie ich przedstawicielami na Ziemi, którzy mi się pierwsi skojarzyli, zapewne Gadzinki są też w to zamieszane, są przedstawicielami, tylko nieco wyżej w hierarchii, która rozciąga się wg definicji na cały kosmos), ale w najgłębszych częściach podstawowego planu życia, jego początków i przeznaczenia, gdzie czas łączy się z powrotem w bezczasowość. Początkiem i przeznaczeniem egzystencji jest Dżwięk Jedności życia. Słuchaj tego tonu/dźwięku - tej częstotliwości wibracji -- i powracaj razem z nim do podstaw, z których wszystkie rzeczy wyrastają, jak i do których następnie powracają.

Częstotliwość tonu-wibracji jedności/równości może być słyszalna jedynie poprzez siódmy zmysł przez Duszę (wielowymiarową, żyjącą w bezczasie, można powiedzieć że wg forumowych definicji w piątym wymiarze), która jest zawarta w człowieku (ubrana, zakopertowana w człowieka dosłownie tłumacząc). Siódmy zmysł może zostać wykształcony przez Kapsuły Czasu (generalnie przez informacje Wingmakers pozostawione zarówno w 3D jak i w innych wymiarach) i ten zmysł będzie prowadził niektóre osoby do ekspresji ich najgłębszego rdzenia. Ekspresja rdzenia jest tym co uruchamia/aktywuje siódmy zmysł. Więc zanim ktoś będzie w stanie usłyszeć dźwięk/ton jedności musi najpierw uzyskać dostęp od ekspresji swojego rdzenia, najgłębszej tożsamości. To miejsce jest ukryte, ponieważ posiada tak potężną moc. I będziemy prowadzić jedynie tych, którzy są warci tej mocy."

Koniec tłumaczenia

Tak więc myślę i czuję, bo zrozumiałem to m.in. dzięki inspiracji tym tematem, że ten obrazek przedstawia Serce, które dotarło do ekspresji rdzenia i że właśnie z tego rdzenia pochodzi dźwięk jedności, który zasila zarówno serce, jak i cały ten obraz, wzbudzając w nim ruch. Co jednocześnie jest implozją wg Wintera. Podejrzewam, że Winter jest jedną z tych osób, "które są warte", stąd jego co by nie mówić geniusz.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]