Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 kwie 2021, 16:03

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: druga-świeca
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam mam na imię Waldek (mam 34 lata) i chciałbym coś ważnego przekazać. Przepraszam za styl i błędy jestem tylko robotnikiem . Piszę do was dlatego że w odpowiedzi na moją modlitwę do boga pojawiło się nazwisko David Icke .
Od dłuższego czasu jeden z członków rodziny poważnie choruje a ja w związku z tym przypomniałem
sobie o Bogu i zacząłem się gorliwie modlić a nawet czytać biblię. Jak nie trudno się domyślić
próby zrozumienia tego co się czyta (radykalne sprzeczności) w połączeniu z filmami wielu chrześcijańskich kościołów wzajemnie się pomawiających doprowadziły do totalnego chaosu w kwestii zrozumienia przekazu i znaczenia symboli. W końcu jakiś czas po kolejnym zdjęciu krzyżyka który był dla mnie znakiem skojarzonym z wiarą w Jezusa ,(podobno pogański symbol solarny) ustało zjawisko łzawienia podczas modlitwy , padłem na kolana i zawołałem :Boże daje życie za odpuszczenie grzechu śmiertelnego i błagam cię wskaż mi który kościół jest prawdziwy,
komu wierzyć . Niemal natychmiast oblałem się łzami a wieczorem pomodliłem się o odpowiedź.
Odpowiedź miała charakter czegoś w rodzaju otrzymania zrozumienia i tak to zrozumiałem :
W jakiejś przepowiedni są dwa świeczniki z których wycieka jakiś szlachetny metal ,
wyjaśnienie jest takie że są to dwaj prorocy którzy siedzą na placu jakiegoś wielkiego
miasta i zioną ogniem itd. otóż z mojego wymodlonego olśnienia wynika że jednym jest
David Icke a drugim jestem Ja . Zaznaczam że słyszałem o tym panu ale nie interesowałem
się jego teoriami ,dlatego proszę o pomoc ludzi znających teorie czy publikacje tego pana .

Jak szukać Boga.
Napiszę że po poście i całym dniu polowania na Światłość , chowania się do cienia ,
wychodzenia na światło i wczuwaniu się w pracę serca (a kiedy poczułem że moje serce
zaczyna pracować inaczej klękałem i mówiłem Panie Boże Zastępów ,Boże Izraela Uzdrów
moje ciało i duszę ) osiągnąłem stan w którym
odczuwałem pieczenie pod wargami nawet kiedy skłamałem żartując w myślach.
Nie było łatwo przez to dziwne zachmurzenie .
wszystkie znaki i siły mają tylko taką moc i znaczenie jaką ktoś myśli że mają . Dlatego chcąc się uwolnić spod władzy zła należy porzucić bałwochwalstwo tj. chciwość ,przemoc etc. i szukać Boga prosić go i wierzyć w jego władzę nad wami .
Jest jeden Bóg w trzech osobach

Bóg ojciec i duch święty to ta sama osoba , wszechmogący stwórca, sędzia sprawiedliwy ,jego znakiem jest trójkąt o szerszej podstawie,kontroluje świeczki życia z których w trakcie modlitwy wycieka materiał na przyszłe nieśmiertelne ciało dlatego należy się modlić wytrwale ,wie wszystko kontroluje czas.
Pan Bóg Zastępów Bóg Izraela ,jest w niebie ,ŚWIATŁOŚĆ prawdziwa która leczy ciało i duszę, Bóg Izraela z obrzezanymi sercami (jest też Izrael synów buntu z obrzezanymi napletkami związany z sex-em sakralnym, mają władze na Ziemi od czasu buntu )
ludzie ze stwardniałymi sercami mogą pomylić Światłość ze Słońcem i popełnić bałwochwalstwo ,jego znakiem jest kula lub dysk. Znakiem człowieka jest krzyż .
Jezus Chrystus jego znak to krzyż w okręgu (Bóg Człowiek) przyszedł by zostawić pamiątkę i wykupić z Ziemi
tych co w niego wierzą .

Tak to odebrałem i nie bardzo wiem co dalej robić , nie mam ochoty wprowadzać kogokolwiek w błąd liczę że przeczyta to ktoś z wiedzą z zakresu biblii czy działalności
pana Icke .

Nie zamieściłem nazwiska w związku z protestem rodziny.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

Tytuł: druga-świeca
: 05 gru 2009, 18:28 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

druga-świeca pisze:
Piszę do was dlatego że w odpowiedzi na moją modlitwę do boga pojawiło się nazwisko David Icke .
Od dłuższego czasu jeden z członków rodziny poważnie choruje a ja w związku z tym przypomniałem
sobie o Bogu i zacząłem się gorliwie modlić a nawet czytać biblię.

Mam nadzieje ze ta osoba jest pod dobra opieka lekarzy. A tak od siebie chcialam tylko zasygnalizowac
ze jest metoda niesamowicie skuteczna... oczywiscie nie wiadomo czy sie nadaje, ale zawsze moze warto sprobowac, bo znane sa przypadki wyciagania nawet ze smierci klinicznej (opis w ksiażce - do kupienia w ksiegarniach lub na necie), a na filmie na koncie You Tube pewna pani mowi ze leczy sobie nawet raka : LINK. Ja oczywiscie nie mam w tym doswiadczenia bo nigdy nie bylam az w takiej ciezkiej chorobie wiec nie mam doswiadczenia, a lekarzem przeciez tez nie jestem, wiec nie wiem.

Liste niektorych chorob (a jest ich setki) masz na linku podanego przez Trzysz w pierwszym poscie (link ponizej). Oczywiscie nie ma zadnej gwarancji. Zreszta na pewno lekarze dobrze sie twoim czlonkiem rodziny zajmuja i szybko wroci do zdrowia. Musi sie takze dobrze odzywiac. Przede wszytkim musi byc pod dobra opieka lekarzy. Zycze zeby ta osoba szybko do zdrowia powrocila. W tym temacie wszytko wyczytasz: LINK. Tam sobie luzno rozmawiamy o tej metodzie. Najwazniejsze jest by byla pod dobra opieka lekarza i dajcie duzo milosci tej osobie by czula sie szczesliwa. To bardzo w zyciu pomaga.

A tu jest caly kanal You Tube poswiecony tej metodzie jakby Cie to kiedys zainteresowalo KANAL YT

Na temat religijny sie nie wypowiem bo w tym za bardzo mocna nie jestem. Pozdrawiam.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Czesc Waldek.Nie obraz sie ,ale nie urzekla mnie Twoja historia.Post napisany jakos psychologicznie,jakbys szukal wyznawow,jakbys czegos oczekiwal.?.moze sie myle.
Po co Ci kosciol do wiary wJezusa i BOGA,sam nie potrafisz odsiac ziarna od plew?ja wierze w BOGA (nie wtakiegokoscielnego malowanego przez MichalaAniola)w nieopisanego,nieogarnietego,bo juz Budda nauczal."ktoklwiek otwiera usta by mowic o bogu,popelnia blad,bo taka to nieogarnieta przestrzen i nic o niej nie wie"
Jedynie co moge poradzic,to w tej chorobie w rodzinie. Popieram post poprzedniczki :hejka:
BSM dziala,o ile ta choroba to nie kit.
pozatym pozdrawiam cieplo i bez urazy 8-)

Panie Waldku, przeczytałem z uwagą Pański post, niniejszym wiec pokuszę się o interpretację cudów które opisał Pan w swoim wypracowaniu. Zastanawiający jest u Pana syndrom niższości wobec świata, zarówno materialnego jak i duchowego. Z Bogiem czy bez Niego, świat jest zawsze taki sam. Człowiek, niekoniecznie. Myślę że popełnił Pan sporo błędów w związku z wyjściem z sytuacji beznadziejnej - mam na mysli choroby bliskiej Panu osoby. Zaryzykuje stwierdzenie że gdyby istotnie Bóg Pana wysłuchał, a Pan błagalnie poprosił Go o uzdrowienie, nic takiego by się nie stało.

Nie odpowiedział Pan też nam na pytanie które sam Pan postawił - który kościół jest prawdziwy? Biblia to specyficzna książka, w której intratne (niech Bóg im wybaczy) bzdury skryby przeplatały z prawdziwym przesłaniem Jezusa. Biblia była pisana na polityczne zamówienie, a mówię to jako fascynat koligacji polityki z religią i hobbysta zajmujący się historią religii. Proszę nie mylić Boga z JAHWE, to zupełnie inne osoby. Proszę nie mylić Jezusa z Chrystusem, to również dwie inne osoby, choćby charakterologicznie.

Pańska gorliwość religijna niestety, bezpośrednio wywodzi się z poczucia bezsilności, a tu jest pole do popisu dla manipulacji. Ludzi takich jak Jezus (Jeszua) było w historii świata sporo, acz tylko on i Budda wyrażali się w sposób najbardziej dosadny i prosty. Mówili oni imponująco proste rzeczy. Jak Pan widzi lub pamięta, próżno szukać w ich kazaniach dogmatycznych rytów i modlitw. Dzieje się dlatego że nieuwarunkowana miłość, a tym jest Bóg, to fundamentalna zasada, do zastosowania zawsze i wszędzie. Bóg nie ma trzech postaci, nie ma czegoś takiego jak Trójca, proszę sie z tym pogodzić. Nie ma czegoś takiego jak Duch Święty, to tylko materializacja Boga, który jest tym co napisałem wyżej. Nie ma odstępstw i innych interpretacji. Jeśli są, bazują one na interpretacjach ludzi, nie wartych złamanego grosza. Proszę szukać nieuwarunkowanej miłości w sobie, wtedy droga do Boga stanie się znacznie prostsza i mniej wyboista. Bóg nie ma znaku, symbolu (pisałem na tym forum w temacie ; Pozytywne symbole -proszę się zaznajomić symbole-pozytywne-t415.html), nie ma Boga Izraela, sędziego sprawiedliwego, Boga Zastępów etc. Jest tylko i aż nieuwarunkowana miłość. Świat który Pan widzi i odczuwa, jest dokładnym przeciwieństwem Boga, Jego istoty i majestatu - znów - On, najstromniejszy ze skromnych, nigdy nie krzyczy, nie ocenia, nie karze, wzór cnót - najwyższe światło współczucia i zrozumienia innych istot. Nie ma w tym nic ezoterycznego, czy nawet duchowego. To po prostu JEST. Można to dotknąć i żyć w tym i z tym. Można i powinno się. Rozumiem że znalazł Pan Boga, proszę nie pobłądzić...

Nieco humoru w ten szary dzień:
Wie Pan dlaczego Jezus odkłada ponowne przyjscie na Ziemię?
- Bo wszyscy tu noszą krzyże, a to mu się źle kojarzy....

Awatar użytkownika

Odrobina empatii nie zaszkodzłaby Aya - byłem w sytuacji najstarszego syna który dowiedzial się o nowotworze Mamy i modliłem się niemal do utraty zmyslów. Każdy w jakimś stopniu wplątany jest w uwarunkowania kulturowe/lokalne/rodzinne(myślokształty)... Myślę, że zbyt ostro oceniasz desperacką szczerość Waldka. P.S. Ja nie jestem nawet robotnikiem
Aya Sophia pisze:
Panie Waldku, przeczytałem z uwagą Pański post, niniejszym wiec pokuszę się o interpretację cudów które opisał Pan w swoim wypracowaniu.

Nieco humoru w ten szary dzień:
Wie Pan dlaczego Jezus odkłada ponowne przyjscie na Ziemię?
- Bo wszyscy tu noszą krzyże, a to mu się źle kojarzy....

druga-świeca pisze:
...mojego wymodlonego olśnienia wynika że jednym jest
David Icke a drugim jestem Ja . Zaznaczam że słyszałem o tym panu ale nie interesowałem
się jego teoriami ,dlatego proszę o pomoc ludzi znających teorie czy publikacje tego pana .

Witam.

Trudny temat. Zazwyczaj wybrnięcie z takiej mieszanki jest bardzo trudne.
Icke i religia nie idą w parze, to dwie zupełnie inne rzeczywistości. W dziale filmy możesz obejrzeć poro materiałów i wszystkie one mają wspólną cechę "Pozbądźmy się religii". Wynika to z wiedzy i badan. Nie oznacza to automatycznie pozbądźmy się duchowości, wprost przeciwnie. Jednak religia i duchowość nie idą w parze.

Drugi problem to wieczny problem - choroba. Czas wziąć odpowiedzialność za własne życie we własne ręce, czas zacząć działać. Lekarstwo masz w zasięgu ręki bez względu na chorobę.
Obejrzyj filmy: "Jedzenie Ma Znaczenie" , "Cud Terapii Gersona", "Edward Griffin - Świat Bez Raka" zacznijcie działać. Modlitwa jest ważna ale tylko jeden rodzaj, obejrzyj: "Gregg Braden - Nauka Cudów"
Pokonaj podstawowe bariery. Przekonaj chorą osobę aby natychmiast zmieniła dietę inaczej nie wygrasz tej bitwy.

NarajanaJane pisze:
Odrobina empatii nie zaszkodzłaby Aya - byłem w sytuacji najstarszego syna który dowiedzial się o nowotworze Mamy i modliłem się niemal do utraty zmyslów. Każdy w jakimś stopniu wplątany jest w uwarunkowania kulturowe/lokalne/rodzinne(myślokształty)... Myślę, że zbyt ostro oceniasz desperacką szczerość Waldka. P.S. Ja nie jestem nawet robotnikiem

Wychodzę z założenia że te wszystkie brednie, choć zrozumiałe w tym momencie, więcej szkodzą niż pomagają.
Ludzie powinni przestać składać swój los w inne ręce. Koniec - kropka. O czym tu dyskutować? Oczywiście rozumiem, ból, strach, i nadzieja - to wszystko miota człowiekiem, nie pozwalając mu się skupić na rzeczach naprawdę ważnych i wartościowych, na działaniu. Czy to brzmi bezdusznie i bez kszty empatii ? Odpowiedzialnością jest działanie!

Modlitwa, o której wyżej pisze Redmuluc to nie zestaw warunków czy postulatów do Boga ("Słuchaj, bardzo Cię proszę, zrób to i to"). Co to za modlitwa która jest podejmowana TYLKO w warunkach zagrożenia?

Waldku - zapoznaj sie z materiałami o których pisze Redmuluc, skup się i działaj ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]