Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 4:52

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

Tak, tylko, że "ludzkie ścierwo", wyniszcza mózg, ciało, psychikę, powoduje silne uzależnienie oraz ogólnie jest wyniszczające dla człowieka, psychodeliki... nie. Oczywiście możliwe jest uzależnienie psychiczne, ale jest to mało prawdopodobne, niema natomiast uzależnienia fizycznego oraz negatywnych fizycznych objawów zażywania.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 lut 2011, 21:48 
VIP Member
Awatar

To zależy, grzybki są z deka toksyczne. Może wystąpić tymczasowe zatrucie pokarmowe.

Ostatnio zmieniony 03 lut 2011, 20:40 przez phillip, łącznie zmieniany 1 raz

Intimate Secretary * 6th Degree

Feniks79
,,I tu spotkało mnie coś takiego że przy wdechu i zatrzymaniu oddechu, tak w momencie gdy licząc znajdowałem się pomiędzy 3 a 4, podczas gdy miałem zamknięte oczy rozbłyskało mi mocny punkt białego światła, tak na wysokości 3-ciego oka, nota bene to miejsce na czole czuję wyraźnie do tej pory. Wydarzyło się to kilkukrotnie i później kilka krótszych rozbłysków w momencie gdy zasypiałem, już po ćwiczeniach.,,

Ja miałam podobnie, z tym,że te oddechy robiłam w nocy, codziennie medytuje między 2-4 rano, bo nie mogę w tych godzinach spać. Po oddechach zasnełam jak ,,zabita,, dawno tak głebokiego snu nie miałam, obudziłam sie o 9 rano, ale przez cały dzień PĘKAŁA MI GŁOWA, czy ktoś miał podobnie,czy to nadmiar energii, może coś zrobiłam xle, albo za dużo? bardzo prosze o podzielenie się swoimi doswiadczeniami, jeśli jeszcze ktoś te oddechy próbował.

Hej krysia. Ja mam podobnie. Po medytacji thozo poleca robić delikatne ćwiczenia ,żeby nie kumulować tej energii bo to podobno niezdrowo. Ja robię parę ćwiczeń jogi które znam. Ale na głowę to średnio pomaga, chociaż zobacz może przestanie boleć bo mnie nic nie boli.
Pozdro.

phillip[/b]
dzieki, ja robię sobie też oddechy Thozo-lubię je, ale chciałam tez spróbowac czegoś nowego, lubię troche poeksperymentować. Tych oddechów nie było 40-duzo mniej, podobały mi sie bo bardzo szybko pojawiły się moje jak ja to nazywam świtliste plamki, switełka, zazwyczaj to trochę trwa, ostatnio często pobolewa mnie głowa i punkt 3-go oka, ale dzisiaj to był horror, tabletek jednak nie brałam. Troche trudno będzie mi robić jakiekolwiek ćwiczenia w nocy, ale yoga ewentualnie może być :tak:

Może za bardzo się dotleniłaś :D
Napisz do thoza ;]

Ja mam tak czasami, że mi 'energia' do głowy uderza i mam jasno przed oczami jak zasypiam.
Ogólnie mam taki problem medytacyjny, że mi się oczy otwierają same i za nic nie mogę ich zamknąć. Nawet chciałem przylepić taśmą klejącą ale w ostateczności zrezygnowałem z tego pomysłu.

Ostatnio zmieniony 03 lut 2011, 23:38 przez phillip, łącznie zmieniany 1 raz

Ja mam zawsze w czasie medytacji takie światełka, to jak przy komputerze w stanie spoczynku pojawiaja się takie biegajace plamy-kleksy, one sa troche jak fraktale zawsze fioletowo-złoto-niebieskie,pulsują.Kiedys juz to opisywałam na forum, bo nie wiem jak to kwalifikowac, co to jest, ale to bardzo pozytywne i zawsze na te światełka czekam. Ktoś mki odpisał,że to sa moje rozbiegane mysli, ale to napewno nie jest to, to coś głębszego i czuje, że to bardzo moje-osobiste :cooo?:

Ja mam zawsze w czasie medytacji takie światełka, to jak przy komputerze w stanie spoczynku pojawiaja się takie biegajace plamy-kleksy, one sa troche jak fraktale zawsze fioletowo-złoto-niebieskie,pulsują.Kiedys juz to opisywałam na forum, bo nie wiem jak to kwalifikowac, co to jest, ale to bardzo pozytywne i zawsze na te światełka czekam. Ktoś mki odpisał,że to sa moje rozbiegane mysli, ale to napewno nie jest to, to coś głębszego i czuje, że to bardzo moje-osobiste :cooo?:

Co za dziwne prawo przyciągania :)
To ja to napisałem i wczoraj jeszcze pamiętałem by to sprostać. Dziś w cale tak nie uważam. Sorrki :)

Edit:

Wydaje mi się ,że znalazłem częściową odpowiedź na nasze pytania.
Dwie pieczenie na jednym ogniu, normalnie :D

Zobacz końcówkę tego filmu i początek następnego:
http://www.youtube.com/watch?v=OB4nKlxwaMU

:tak: no tak to u mnie wyglada, oczywiscie do widzenia tych wszystkich mistrzów jeszcze mi daleko, od 3;47 to jest moje pulsowanie, tyle że u mnie te kolory są zdecydowanie w tonacji :tło jak granatowy kosmos a reszta w tonacji niebieski-fiolet-srebrny-złoty, dziekuję za filmik warto sobie od czasu do czasu odświeżyć niektóre info :tak:

my pleasure :)

"vvorheko
Cytuj:
Dla ludzi niestabilnych emocjonalnie sesja z DMT może skończyć się w psychiatryku,

Masz rację koleś, jeśli użyłeś "DMT" czy "LSD" kupione na ulicy a upichcone gdzieś w piwnicy po czym jak każdy ćpun poszedłeś na dysko czy kopać uliczne śmietnikI, DODATKOWO "WZMACNIAJĄC" JEGO DZIAŁANIE ALKOHOLEM.

Nie powiesz mi, że prawdziwe LSD przyniósł ci Hofman z fabryki SANDOS w Szwajcarii czy z innego autoryzowanego labolatorium.

Powinieneś wiedziec, że po piwnicach pichcą metaamfetaminę, ekstazy i inne gówna naklejając etykietki na co jest zbyt np; LSD, DMT, Meskalina.

Nie powiesz mi tez, że sam zdobyłeś sporysz z którego robi się LSD, liscie Psychotrii virdis czy atywnej akacji i gotowałeś je kikanaście godzin aby uzyskac koncentrat DMT. Podobnie uzyskuje się meskalinę z niektórych odmian kaktusów, a rosliny te nie rosną w Europie lub za wolno aby mogły być użyteczne.
Poza tym, przed użyciem DMT musisz użyć któryś z MAO np; Hermalina a bez niej nie będzie żadnego efektu.

Siejesz tu zatem zamęt popisując si własną głupotą i brakiem wiedzy, gdyz nawet nie odróżniasz NARKOTYKOW typu ; koncentrat hery, koki, opium, alkohol, .....i piwniczne gówna od PSYCHODELIKÓW; Meskalina, Psylocibina, LSA, Hermalina, Ayahuasca, DMT......
A dlaczego? Bo twoja "wiedza" z TV a tam takie bzdury wmawiają ludziom albo ze strony EROWID na której wśród fachowych wypowiedzi wiele "mądrości" smarkatych ćpunów.

Nie wiesz też, że każde dziecko do 5-ciu lat ma z natury bardzo wysoki poziom WŁAŚNIE DMT a które z nich jest w PSYCHIATRYKU domorosły rzeczoznawco?
Przeciwnie, KAŻDY PSYCHODELIK WŁAŚCIWIE UŻYTY LECZA PSYCHIKĘ, NERWY, DEPRESJE.... NA RÓŻNE SPOSOBY a nie jak piszesz działają tak samo.

NIKT, ABSOLUTNIE NIKT, TRAKTUJĄCY POWAŻNIE PSYCHODELIKI NIE IDZIE NA DYSKO, DO LASU, KOPAĆ ŚMIETNIKI, ANI NIE URZĄDZA TOWARZYSKIEGO PARTY "WSPOMAGAJĄC" JESZCZE ICH DZIAŁANIE ALKOHOLEM, CO JEST JUŻ ABSOLUTNYM WARIACTWEM CZĘSTO POWODUJĄCYM NIEPRZEWIDZIANE A NAWET TRAGICZNE W SKUTKACH REAKCJE.

PSYCHODELICZNY TRYP,- TO CZAS MAKSYMALNEGO RELAKSU, SPOKOJU I CISZY ORAZ ZAGŁĘBIENIU SIĘ W SAMYM SOBIE I WYGODNEJ POZYCJI.

TYLKO JEDEN RZETELNY TRYP PSYCHODELICZNY, TO DUŻO WIĘCEJ NIŻ 10 (DZIESIĘĆ) LAT POPRAWNYCH MEDYTACJI, ALE KTO ROBI MEDYTACJE POPRAWNIE, JEŚLI WIĘKSZOŚĆ NIE ODRÓŻNIA NAWET MEDYTACJI OD WIZUALIZACJI?

PS
Druga prawda choć nie związana z tematem;
"Czego nie da Ci żona, nie da matka
da Ci sąsiadka." :język: :tak:

Bolek pisze:
"vvorheko
Cytuj:
Dla ludzi niestabilnych emocjonalnie sesja z DMT może skończyć się w psychiatryku,

Masz rację koleś, jeśli użyłeś "DMT" czy "LSD" kupione na ulicy a upichcone gdzieś w piwnicy po czym jak każdy ćpun poszedłeś na dysko czy kopać uliczne śmietnikI, DODATKOWO "WZMACNIAJĄC" JEGO DZIAŁANIE ALKOHOLEM.

Nie powiesz mi, że prawdziwe LSD przyniósł ci Hofman z fabryki SANDOS w Szwajcarii czy z innego autoryzowanego labolatorium.

Powinieneś wiedziec, że po piwnicach pichcą metaamfetaminę, ekstazy i inne gówna naklejając etykietki na co jest zbyt np; LSD, DMT, Meskalina.

Widzę Bolek, że masz ostre problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ty mówisz, że psychodeliki są dla każdego i argumentujesz to tekstem "bo tak" i cały czas szkalujesz mnie co ja wiem na temat narkotyków. Mam wrażenie, że próbujesz zrzucić na mnie fakt, że tak na prawdę sam jesteś osobą, która na ten temat ma tyle pojęcia, ile się na czytała na wikipedii i na oglądała na yt, bądź naczytała w książkach. Dużo mówisz o tym, jakie to ja bzdury piszę, ale sam nie potrafisz skutecznie argumentować swoich opinii. Z, tego co piszesz śmiało mogę wywnioskować, że z LSD, czy DMT miałeś do czynienia, jedynie w internecie... z DMT na pewno, więc dziwne, że operujesz taką pewnością siebie w tym temacie, zwłaszcza, że nie masz o nim pojęcia większego niż wyczytałeś.

Bolek pisze:
Nie powiesz mi tez, że sam zdobyłeś sporysz z którego robi się LSD, liscie Psychotrii virdis czy atywnej akacji i gotowałeś je kikanaście godzin aby uzyskac koncentrat DMT. Podobnie uzyskuje się meskalinę z niektórych odmian kaktusów, a rosliny te nie rosną w Europie lub za wolno aby mogły być użyteczne.
Poza tym, przed użyciem DMT musisz użyć któryś z MAO np; Hermalina a bez niej nie będzie żadnego efektu.

Nie wnikaj skąd ja zaopatruje się w zabawki, wiedz na pewno, że nie z yt, ani z googla. Poza tym, tak dla Twojej nie dokończonej informacji... inhibitor MAO jest potrzebny, tylko w przypadku ustnego zażywania DMT, aby chronić środek przed rozłożeniem przez kwasy żołądkowe, w przypadku palenia jest zbędny, ale skąd Ty to mogłeś wiedzieć, skoro artykuł, bądź filmik był nie kompletny. Widzisz, cwaniakujesz, cwaniakujesz, a sam wpadasz w pułapkę własnego niedoświadczenia. Zażyj, a dopiero potem się wypowiadaj.

Bolek pisze:
Siejesz tu zatem zamęt popisując si własną głupotą i brakiem wiedzy, gdyz nawet nie odróżniasz NARKOTYKOW typu ; koncentrat hery, koki, opium, alkohol, .....i piwniczne gówna od PSYCHODELIKÓW; Meskalina, Psylocibina, LSA, Hermalina, Ayahuasca, DMT......
A dlaczego? Bo twoja "wiedza" z TV a tam takie bzdury wmawiają ludziom albo ze strony EROWID na której wśród fachowych wypowiedzi wiele "mądrości" smarkatych ćpunów.

To skoro teorie masz już w palcu przejdź do praktyki.

Bolek pisze:
Nie wiesz też, że każde dziecko do 5-ciu lat ma z natury bardzo wysoki poziom WŁAŚNIE DMT a które z nich jest w PSYCHIATRYKU domorosły rzeczoznawco?
Przeciwnie, KAŻDY PSYCHODELIK WŁAŚCIWIE UŻYTY LECZA PSYCHIKĘ, NERWY, DEPRESJE.... NA RÓŻNE SPOSOBY a nie jak piszesz działają tak samo.

Jak już mówiłem, kłania się czytanie ze zrozumieniem.

Bolek pisze:
NIKT, ABSOLUTNIE NIKT, TRAKTUJĄCY POWAŻNIE PSYCHODELIKI NIE IDZIE NA DYSKO, DO LASU, KOPAĆ ŚMIETNIKI, ANI NIE URZĄDZA TOWARZYSKIEGO PARTY "WSPOMAGAJĄC" JESZCZE ICH DZIAŁANIE ALKOHOLEM, CO JEST JUŻ ABSOLUTNYM WARIACTWEM CZĘSTO POWODUJĄCYM NIEPRZEWIDZIANE A NAWET TRAGICZNE W SKUTKACH REAKCJE.

PSYCHODELICZNY TRYP,- TO CZAS MAKSYMALNEGO RELAKSU, SPOKOJU I CISZY ORAZ ZAGŁĘBIENIU SIĘ W SAMYM SOBIE I WYGODNEJ POZYCJI.

TYLKO JEDEN RZETELNY TRYP PSYCHODELICZNY, TO DUŻO WIĘCEJ NIŻ 10 (DZIESIĘĆ) LAT POPRAWNYCH MEDYTACJI, ALE KTO ROBI MEDYTACJE POPRAWNIE, JEŚLI WIĘKSZOŚĆ NIE ODRÓŻNIA NAWET MEDYTACJI OD WIZUALIZACJI?

Nie tryp, lecz trip, od ang. trip - podróż.

Mam wrażenie, że jak już powiedziałem, jesteś kimś kto dużo się naczytał i teraz próbuje zabłysnąć nowo nabytą wiedzą. Wyluzuj i wyreguluj agresywność tonu swych postów. Zażyj, wróć, a wtedy pogadamy, bo czytanie książki, czy oglądanie filmów, fazy Ci nie da. Pozdro.

vvorheko
Cytuj:
Widzę Bolek, że masz ostre problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Ty mówisz, że psychodeliki są dla każdego i argumentujesz to tekstem "bo tak" i cały czas szkalujesz mnie co ja wiem na temat narkotyków. Mam wrażenie, że próbujesz zrzucić na mnie fakt, że tak na prawdę sam jesteś osobą, która na ten temat ma tyle pojęcia, ile się na czytała na wikipedii i na oglądała na yt, bądź naczytała w książkach. Dużo mówisz o tym, jakie to ja bzdury piszę, ale sam nie potrafisz skutecznie argumentować swoich opinii. Z, tego co piszesz śmiało mogę wywnioskować, że z LSD, czy DMT miałeś do czynienia, jedynie w internecie... z DMT na pewno, więc dziwne, że operujesz taką pewnością siebie w tym temacie, zwłaszcza, że nie masz o nim pojęcia większego niż wyczytałeś.

Tu nie arena gladiatorów, więc ustępuję z pola walki dając Ci pierwszeństwo w oświeceniu nas Twoją wiedzą i praktyką mistrza bo jak dotąd prowadzisz conajmniej 2 : 0 wyłącznie w personalnych pyskówkach.

DO DZIEŁA "MISZCZU" :shock: :o :D

Właśnie temat jest o wiedzy,
może powiecie czego się dowiedzieliście pod czas ty podróży ? :cwaniak:

Awatar użytkownika

w wypowiedziach vvorheko nie ma żadnej agresji czy prowokacji do areny walki, jeśli już tego szukać to prędzej w Twoich postach Bolku :P także wyluzuj, bo temat jest o wymianie spostrzeżeń, więc każdy może opisać swoje doświadczenia w sposób kulturalny podpierając stosownymi argumentami jak to przedstawia vvorheko, a kto i czy / jak je odbierze to już jego indywidualna sprawa (odbiorcy)

Co do stwierdzenia, że wszystkie działały tak samo to napisałem to ja, jednak jak możesz zauważyć w kontekście chwilowego rozszerzenia świadomości odbiorcy, co nie jest równoznaczne z objawami w postaci odczuć, czy wizji na tripie

pozdro

Ostatnio zmieniony 04 lut 2011, 16:47 przez piotrek, łącznie zmieniany 1 raz

phpBB [video]

Bolek pisze:
vvorheko
Cytuj:

Tu nie arena gladiatorów, więc ustępuję z pola walki dając Ci pierwszeństwo w oświeceniu nas Twoją wiedzą i praktyką mistrza bo jak dotąd prowadzisz conajmniej 2 : 0 wyłącznie w personalnych pyskówkach.

DO DZIEŁA "MISZCZU" :shock: :o :D

Widzisz Bolek? Piszesz dużo, ale bez większego sensu. Wyluzuj z tą ironią i przestań mnie atakować swoim sarkazmem bo nie robi to na mnie wrażenia, a tylko udowadnia, że jesteś osobą, która nie potrafi racjonalnie kontynuować dyskusji. I nie mów, że prowadzę w personalnych pyskówkach, bo to Ty piszesz, że jestem głupi i nic nie wiem dodając, że to co ja wiem jest niczym w porównaniu z tym co Ty wiesz. Ponad to popisujesz się wiedzą, którą w takim przypadku każdy może sobie skopiować z googli, twierdząc, że "to jest to co ja wiem, a nie to co przed chwilą wyczytałem." Nikogo nie obchodzi to, że potrafisz odróżnić dobre narkotyki od złych.

Bolek pisze:
Siejesz tu zatem zamęt popisując si własną głupotą i brakiem wiedzy, gdyz nawet nie odróżniasz NARKOTYKOW typu ; koncentrat hery, koki, opium, alkohol, .....i piwniczne gówna od PSYCHODELIKÓW; Meskalina, Psylocibina, LSA, Hermalina, Ayahuasca, DMT......[/b]

Także Bolej... wrzuć na luz.

Bou,
czy Ra to jest EN-KI ?

W tym filmie/mapa świata/ znajduję się przekłamanie Auto nie wspomniał o wielkim lądzie południowym-Antarktydzie a więc i centrum masy lądowej ulegnie przemieszczeniu

Po za tym reszta ciekawa

Cytuj:
W Egipcie w Muzeum Starożytnosci w Kairze w wyniku zamieszek zostało skradzionych i zniszczonych wiele eksponatow z okresu Starożytnego Egiptu.

Juz w dniu wczorajszym informowano o uszkodzeniu dwóch mumii.
Niestety ale Egipcjanom nie udało sie niestety zapobiec pladrowaniu Muzeum w Kairze.
Dzisiejszy dzien przyniósł kolejne tragiczne informacje , tym razem ofiara szabrowników i złodziei padł według słów wieloletniej Dyrektor Muzeum w Kairze słynny Skarb Tutanchamona.
Wieloletnia Dyrektorka Kairskiego Muzeum Waffa El Saddik powiedziała ze za tymi wydarzeniami stoja ludzie z Ochrony Muzeum oraz policjanci.
"To byli ochroniarze Muzeum, nasi ludzie " - powiedziała El Saddik dla niemieckiego "Tagesspiegel".

http://www.tagesspiegel.de/politik/aegy ... 86086.html

Według jej relacji :

"Niektorzy policjanci pozdejmowali swoje uniformy aby nie zostac rozponanymi jako policjanci podczas rabunków.
Druga grupa sprawców wykorzystała drabiny straży pozarnej i przez okno w dachu dostała sie do Muzeum."
Zniszczone, spladrowane i rozkradzione zostało całe pierwsze pietro gdzie znajdowała sie słynna ekspozycja Skarbu Tutanchamona.
Wiele figurek zostalo z premedytacja rozbitych o posadzke muzeum , w tym wiele rzeżb bogów należacych do słynnego Skarbu Tutanchamona.
Szabrownicy rozkradli takze złota bizuterie z okresu Faraonow, całkowicie rozkradzione zostały dopiero co otwarte nowe ekspozycje w Kairskim Muzeum.

Na szczescie Egipcjanom wspólnie z siłami porzadkowymi udało sie zapobiec całkowitemu zniszczeniu i spladrowaniu Muzeum.
Wyparli oni ostatecznie szabrownikow z muzeum.
Muzeum udało sie takze odzyskac dwie mumie ktore wczoraj próbowano ukrasc z Muzeum, sa jednak one bardzo uszkodzone.

Juz w sobote dzisiatki Egipcjan utworzyło żywy łancuch ludzi aby chronic Kairskie Muzeum przed spladrowaniem i zniszczeniem zabytkow tam zgromadzonych.
W zwiazku z powszechnym chaosem i grabiezami w Egipcie pojawiły sie głosy aby Armia oraz Egipcjanie wspólnie chronili Skarby Kultury Narodowej.

Wydarzenia w Muzeum w Kairze to tragiczna informacja oraz niepowetowana strata dla Swiata Kultury i Nauki oraz dla tych wszystkich którzy interesuja sie historia.

http://www.wykop.pl/link/608329/tragedia-w-muzeum-starozytnosci-w-kairze-skarb-tutanchamona-zniszczony/?utm_source=link_608329&utm_medium=newsletter_2011-02-02&utm_campaign=Newsletter_Wykop

vvorheko

Cytuj:
Także Bolej... wrzuć na luz.

GRATULACJE
W pyskówkach prowadzisz 3:0
W temacie - ZERO :tak:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]