Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 gru 2017, 21:27

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Mam zaszczyt zaprosić na przełomowe moim zdaniem ekspose Dr Stevena Greera z listopada 2015 roku. Prawie 4 godziny świetnie przygotowanej, merytorycznej, popartej dokumentami rządowymi prezentacji, które po prostu wgniata i to dosłownie widza w fotel:) Istne tsunami informacji.

Zaktualizowałem dotychczasowe 5 części, dotłumaczyłem resztę materiału i udało się przetłumaczyć całą prezentację. Zapraszam, bo pozycja obowiązkowa - a i wnioski końcowe są całkowicie szokujące:)

Dr. Steven Greer. Jak działa tajny rząd [2015
phpBB [video]

Zapraszam do waszej dyskusji - bo będzie na pewno mocno emocionalna.

Ave

Ostatnio zmieniony 08 kwie 2016, 23:24 przez Ripsonar, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 sty 2016, 19:45 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Ripsonar czy wiesz gdzie można zobaczyć skany tych wszystkich dokumentów?

Greer myślę jest niezwykłą postacią i bardzo zastanawiający jest fakt, iż wszelkiego rodzaju truth seekerzy poświęcają tak małą uwagę na wyciągnięcie wszelkich informacji na jego temat. Oglądałem wiele jego audycji, wykładów, seminariów oraz miałem okazję widzieć Greera na żywo we wrześniu ubiegłego roku. Jest totalni pochłonięty przez to co robi ale równocześnie jest w nim coś niepokojącego.
Od lat powtarza, że jego wujek pracował dla Lockheed Martin przy budowie modułu lunarnego ale czy chociażby ta informacja jest do zweryfikowania? Po za tym zrzesza pokaźną liczbę świadków na wysokich szczeblach. W kółko powtarza, że były szef CIA żalił mu się przy wspólnym obiedzie, że nie wie co z robić w kwestii ET. Otwarcie mówi, że zaproponowanao mu miliard $ (!) za to by przestał zajmować się tymi sprawami. Ostatnio powtarza, że w Lockheed jest kilku zdecydowanych świadków, którzy są gotowi mówić jak tylko zdecyduje się na to więcej ich kolegów.

Niby coś tam James Bartley na jego temat wspomniał. Ale to wciąż mało. Greer zaraz może się okazać być bardzo znaczącą osobą w mainstreamie, odpowiedzialną za doprowadzeni do tak zwanego ujawnienia (oczywiście w mojej opinii ujawniania tylko tego co będzie przydatne całemu kompleksowi militarno przemysłowemu).

Nie ważne czy to totalna dezinformacja i mydlenie oczu lub prawda ostateczna, bez wątpienia Greer to osoba nr. 1 we współczesnej mainstreamowej ufologi.

Wyciągając luźne wnioski pokusiłbym się o stwierdzeni, że jego działania wyglądają na coś w rodzaju rozeznania (wątpię, że świadomego) gdzie, skąd, ile i jaki zasięg mają przecieki. Jeśli tacy ludzie jak on żyją i działają to znaczy, że w społeczeństwie jest zapotrzebowanie na tego rodzaju informacje. Według mnie w ostatnich latach zapotrzebowanie to rośnie i trzeba upuszczać coraz więcej powietrza z tej bańki.

I tak zupełnie na luzie dr. Greer chwali się ,że ma żonę żydówkę ,która go wspomaga i finansuje .Już samo to mówi za siebie !Najciemniej pod latarnią!Nasi politycy też mają żony żydówki ,nawet Stalin też miał !
poczekamy co dalej ,może dowiem się czegoś nowego!

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Kolejna cześć dodana w pierwszym poście.

@Windu - nie zauwazyłem, że ktoś tu coś pisał:(... Na dniach Ci odpowiem, czy uda mi się zaleść w moim gąszczu materiałów, lub internetowej otchłani:)

@czart "I tak zupełnie na luzie dr. Greer chwali się ,że ma żonę żydówkę ,która go wspomaga i finansuje .Już samo to mówi za siebie !Najciemniej pod latarnią!Nasi politycy też mają żony żydówki ,nawet Stalin też miał ! poczekamy co dalej ,może dowiem się czegoś nowego!" - w tej prelekcji Greere tłumaczy dokładnie po co to robi. Co przeszedł i jaki ma cel. Dla mnie rewelacja, która potwierdza i tak juz wyrobione zdanie tego co osiągnął w 2001 roku. A że ma żydówkę za żonę, no i? Myślisz że ciśnie go w nocy by robił to lub tamto wg wzorca wyższych chazarskich idei? :) Nie mierzmy wszystkich jedna miarą.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Kolejne tłumaczone materiały dodane na początku tematu.

Ave

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Temat zaktualizowany. Cały wykład jest juz przetłumaczony więc zapraszam do zapoznania.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]