Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2019, 11:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Dr Karla Turner - The UFO Masquerade

Cytuj:
Dr Turner była absolwentką Uniwersytetu Stanu Kalifornia oraz Uniwersytetu Nottingham w Anglii. Doktoryzowała się w staroangielskim na Uniwersytecie Północnego Teksasu. Przez wiele lat wykładała pedagogikę, po czym począwszy od roku 1988 poświęciła się badaniu zjawiska UFO, koncentrując się głównie na przypadkach wzięć. Często wygłaszała odczyty na temat swoich odkryć. Jest autorką książek Into the Fringe (Na skraju; 1992), Taken (Wzięci; 1994) oraz Masquerade of Angels1 (Maskarada aniołów; 1994) napisanej wspólnie z Tedem Rice'em. 9 stycznia 1996 roku zmarła po krótkiej, ciężkiej chorobie na raka wątroby.

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 cze 2014, 12:32 
VIP Member
Awatar

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Ciekawy materiał.
Oglądałem go wczoraj na kompie (ze słuchawkami), a w tle grał sobie TV... Nagle coś przyciągnęło moją uwagę i ku memu zdziwieniu Kraśko w wiadomościach (chyba) mówił o ufo, obcych, że CIA poważnie do tego podchodzi, o Wylatowie i fałszywych materiałach dot. ufo itp... Mówił to w sposób prześmiewczy i głupi uśmieszek nie opuszczał jego twarzy. Zdaje się, że dostali zlecenie z góry, by nakreślić mieszkańcom kolonii nadwiślańskiej temat - a czy mieli to zrobić szyderczo, czy po prostu inaczej nie umieją, tego nie wiem. Nie mniej jednak u przeciętnego leminga (chociaż nie przepadam za tym określeniem, to nie wiem czym je zastąpić) temat ufo wzbudza uśmiech, jest tematem kpin...

Przypadkiem również i onet dziś nawiązuje do tematu:
http://strefatajemnic.onet.pl/extra/dzi ... lsce/xywm6

Dr. Karla Turner (po polsku) -
Wzięci:
W głąb agendy uprowadzeń
przez ludzi i Obcych

do ściągnięcia za darmo:
http://www.jeffpolachek.com/karlaturner ... _final.pdf

Co prawda było już tutaj, ale nie zaszkodzi chyba, jak link znajdzie się też w tym temacie (pokrewnym).

Są tam też pozostałe książki autorki, ale po angielsku:
http://www.jeffpolachek.com/kt-books

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]