Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 wrz 2019, 21:18

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

Jak dzisiaj przeczytalem na wiadomosciach w Interii to policja weszala do pomieszczen Jerzego Zieby i zablokowala jego dzialalnosc.
Czyzby mial dolaczyc do grona takich znanych lekarzy jek dr. Hammer autor "Nowej germanskiej medycyny", czy kiedys najlepszy onkolog w Monachium ktory za opublikowanie swoich doswiadczen w leczeniu raka zostal pozbawiony prawa do wykonywania zawodu?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 kwie 2019, 16:41 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Jerzy Zięba nie jest doktorem! Weź to popraw w tytule!

Poza tym p.Ziębę zgubiła, jak zwykle, pycha! Zastraszał ludzi sądami m.i.n Eter TV oraz "głuszył" młode panie w różnych miejscach. Reasumując p.Zięba zrobił dobrą robotę w ujawnianiu przekrętów Big Pharmy, ale obudzony to on nie jest...

Pamiętajcie! Karma zawsze zadziała...

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

no nie gadaj,że przy takiej wiedzy zarywał laski :D
Przyjrzyj się całemu środowisku-z przykładów medialnych lub z osobna.
Lekarzyk wyruchał laskę i..oj co wielkiego?
Księżulo wyruchał 12letniego chłopczyka,czy dziewczynkę-co wielkiego?

Jurek zabujał do jakiejś laski-O!,to coś wielkiego!

PICE NA WODĘ-JAK Z TĄ KARMĄ

Pozdro
-
a tak z bata pisząc-no nie jest to dochtor,
a szkoda

Mysle ze tytul dr. sie panu Ziebie nalezy. Wiedza jaka dysponuje nt. medycyny i ludzkiego zdrowia jest wieksza niz u niejednego profesora.
Przypominam sobie sytuacje z 70 lat gdy sam bylem studentem, w tym czasie bylo czesto tak ze czlonkowie KC, czy KW PZPR gdy niesprawdzili sie w swojej politycznej dzialalnosci przechodzili do pracy na uczelnie i dostawali od reki tytuly profesorow, a najwiecej takich sytuacjii bylo po 1968 r. gdy czesc prominentow wyjechala do Izraela , a czesc zostala wlasnie na uczelniach. I taki prof. mial wiecej do gadania na uczelni niz np. doktorant posiadajacy kilkadziesiat razy wiecej wiedzy w przedmiotowej dziedzinie.
Mam wielki szacunek dla pana Zieby za to ze po studiach gdy wyjechal na zachod podjal sie fizycznej pracy, i sie tego nie wstydzil, gdy inni ktorzy wyjechali w tym czasie to zyli w ten sam sposob, gdy dzisiejsi uchodzcy/nie wszyscy/czyli na socjalu. A w tym czasie w Polsce to byla ujma na honorze , gdy ktos po studiach podjal prace fizyczna, to bylo normalnie nie do pomyslenia. Zreszta gdy tak obecnie porownuje system ksztalcenia w Polsce a np. w Niemczech, to roznice sa ogromne. Taki inzynier budowlany, musi po ukonczeniu studiow kilka miesiecy przepracowac na budowie jako niewykwalifikowany pracownik, pozniej po zdaniu egzaminow z wybranego zawodu, musi pracowac ale juz jako pracownik wykwalifikowany, pozniej jako brygadzista, mlodszy polier, polier. asystent kierownika budowy, abrechner itp. Tak ze uplynie kilka ladnych lat nim bedzie mogl pracowac jako kierownik budowy. W Polsce po 5 latach pracy np. w biurze dostaje uprawnienia bud, i moze pracowac jako kierownik, bez zadnych doswiadczen w tej dziedzinie.
Ostatnio lezac w szpitalu Klinika uniwersytecka/ spotykalem sie z lekarzami praktykantami. Oni sa juz po studiach , no i maja praktyke w szpitalu, i tak z glupia spytalem , ile moga zarabiac? lekarze ci wykonuja najgorsze prace na oddziale. Taki praktykant mi odpowiedzial , ze nic, oni nie maja zadnych wynagrodzen, pracuja za darmo, jedyne co maja to mozliwosc bezplatnego zakwaterowania, a zeby sie utrzymac to musza dodatkowo pracowac, w innym zawodzie. Gdy rozmawialem z srednim personelem medycznym, pielegniarkami , pielegniarzami, oni pochodza glownie z Chorwacji, Bosni, Serbi,Bulgarii , to u nich by nauczyc sie jakies zawodu to trzeba placic, za to ze masz praktyke, i pracujesz , to musisz jeszcze doplacic.
Pan Zieba swoja wiedze zdobyl wlasnym doswiadczeniem i nauka, i podstawa samodzielnym mysleniem.
Dla ludzi , ktorzy maja mentalnosc niewolnikow , to jest niewyobrazalne i dlatego to neguja, dla nich bez tytulu nie mozna posiadac zadnej wiedzy, no i poza tym sa zazdrosni , jak wiekszosc Polakow.
Pan Zieba nie kaze stosowac zadnych lekarstw , czy terapii, pokazuje ze mozna sie leczyc w inny sposob, a i wybor tak nalezy do osoby sie leczacej.
Sam jestem chronicznie chory , i wiem ze zadne slawy medyczne mi nie pomoga ze swoimi chemicznymi medykamentami,/wedlug lekarzy choroba nieuleczalna/ musze sam probowac wszystkiego co mozliwe , co moze mi
pomoc, i wiem ze co komus pomoglo to mi nie musi , poniewaz kazdy czlowiek jest inny, i na kazdego te wszystki srodki i terapie dzialaja inaczej, dla jednego moga byc lekarstwem, dla innego trucizna.
Jedyne o co mam "pretensje" do pana Zieby to to ze nie moge nigdzie znalesc w jego opracowaniach roznicy pomiedzy zakwaszeniem zaladka, a zakwaszeniem organizmu.

-- 06 maja 2019, 17:37 --

W tym temacie;
https://wolnemedia.net/czy-szpinak-zost ... alizowany/

Awatar użytkownika

@rici

Robisz złą robotę chłopie! Jak ktoś nie ma tytułu to mu się nie należy i trzeba to poprawić. Jeśli kłamiesz w małych sprawach (tutaj dajesz komuś tytuł, którego nie ma!), NIE JESTEŚ WIARYGODNY W DUŻYCH. Poza tym "Dr" piszemy bez kropki...

Powiedziałem, że to co p.Zięba mówi o Big Pharmie jest jak najbardziej ok, ale jego inne działania są pozorne i szkodliwe. Rozmawiałem z ludźmi co byli świadkami skandalicznego zachowania p.Zięby w miejscach publicznych, zachowuje się on jak prostak, jakby wszelkie rozumy pozjadał, totalny brak RiGCzu. To nie jest obudzony człowiek. A że pomaga chorym dzieciom, to super. Owsiak też pomaga i to od kilkudziesięciu lat nie kilku. Sam 3 lata pracowałem w wolontariacie, ale nie robię z siebie niewiadomo kogo.

Tutaj mały przykład w temacie ataku p.Zięby na Eter TV (gościa co robi świetną robotę, ale ma mocno pod górkę i widać że system chłopaka niszczy):
phpBB [video]

Ps. Według mnie (z serca i rozumu, bo dowodów nie mam) p.Zięba to mason z układami, któremu umożliwiono dobry start (w tym dużą reklamę: miał wystąpienia w TVN, Polsat oraz publicznym radio Katowice - samo to ostatnie medium to kilka milionów odbiorców). Ja mam tylko 5000 słuchaczy a ABW (i system) i tak uderzyło w 2018 roku, nawet przesłuchali kilku moich słuchaczy (wcześniej ukrywali swoją działalność m.in. podsłuch Skype'a oraz torpedowali wszystkie moje działania od kiedy zacząłem w 2010 roku) - a pan Zięba bez problemu mógł zostać multi-milionerem (bez grosza przy duszy) uderzając w system, dziwne nie?

Ostatnio zmieniony 08 maja 2019, 6:26 przez Claude mOnet, łącznie zmieniany 1 raz

Intendant of the Building * 8th Degree

@Claude mOnet, po co te "upominanki" i poprawiania innych. Zauważ, że @rici od lat mieszka w Niemczech, więc może zapomniał o zasadach interpunkcji, nie to jest zresztą najważniejsze.
Ja Jerzego Ziębę widziałam na targach Wiosna Zdrowia w Katowicach, gdzie też miałam przyjemność posłuchać na żywo dr Wakefielda. Cenię Ziębę za jego ogrom pracy nad opracowaniem filmów o szczepieniach. Chwała mu za to.
Filmy są merytoryczne i poparte badaniami, które każdy może zweryfikować. Nie zauważyłam, by Zięba się skandalicznie zachowywał, jest pewny siebie, to i dobrze, bo takiemu człowiekowi łatwiej bronić się przed atakami różnej maści "naukofcuw" czy trolli.
A przyrównywanie Zięby do Owsiaka ( choćby w takiej sprawie jak pomoc dzieciom) to nadużycie.
Zięba ma dużo zasług z zakresu popularyzowania wiedzy, czy to o wpływie szczepień na organizm dziecka, o roli witaminy C , Zaprosił też kilka autorytetów do Polski jak np. Judy Mikowitz, Andrew Wakefield.
Tak, że wg mnie Zięba robi dobrą robotę.

Witam; Do @Rici Piszesz dobrze,Nie będę komentował. Doktor nie doktor. Ale gada do rzeczy i prawdziwie, nie zwracaj uwagi na tych negujących. Skontaktuj się na prywatny, tomasz21@ linux.pl - pozdrawiam wszystkich, bez wyjątku tych dobrych i tych złych. :pisze:

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Mnie tam ten Pan ani Ziębi ani Grzeje. Ot taki tłumacz który przy okazji tłumaczeń zrobił sobie biznes. Co w tym złego ?
Dwa lata temu byłem zniesmaczony podczas jego przemówienia na Harmonii Kosmosu. Mówił o szczepieniach i GMO a ludzie śmiali się i klaskali. Publika niczym nie różniła się od tej na kabarecie. Ktoś coś powie, tłuszcza cieszy się i klaszcze.
Jednak co do samego ataku na DOKTORA Ziębę, to jakoś się to zbiega w czasie z ....
https://www.tvn24.pl/polska-i-swiat,33, ... 34317.html

Claude mOnet
A Doktor to stopień czy człowiek ?
To co mówi pomaga ludziom zachować zdrowie... i nie ważne z jakich pobudek.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Cytuj:
Poza tym p.Ziębę zgubiła, jak zwykle, pycha! Zastraszał ludzi sądami m.i.n Eter TV oraz "głuszył" młode panie w różnych miejscach. Reasumując p.Zięba zrobił dobrą robotę w ujawnianiu przekrętów Big Pharmy, ale obudzony to on nie jest...

Nie bardzo rozumiem. To że wdg. Twojej klasyfikacji nie jest obudzony, daje przyzwolenie na zamknięcie jego działalności? Czym to zgubienie się objawia?

Rozmowa potoczyła się w kierunku osobistych uprzedzeń do J. Zięby, a mam wrażenie,że wątek dotyczy faktu zamknięcia jego działalności. Tak jakby dysonans poznawczy prawda?
Jeżeli wrzucać jakąś cechę do kategorii bycia osobą obudzoną, to dla mnie byłoby nią odróżnienie swoich instynktów i emocji od logicznego myślenia.

Dla przeciwwagi pojawiają się opinie, że Zięba zrobił dużo dobrego itp. Dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia. Albo jest prawo i podlegają pod nie zarówno ludzie którzy wdg. nas robią coś dobrego, czy też żywimy do nich uraz, albo tego prawa nie ma. No chyba, że ta dyskusja była w ramach offtopu, ale wtedy warto obyłoby porozmawiać o tym człowieku w osobnym wątku.

Te emocje które tu widzę, są dla mnie zrozumiałe, bo obserwuję od lat to forum i zauważyłem hype na rzeczy o których mówił Zięba, o witaminie c i d, betainie itp i wtedy też odnosiłem wrażenie, że ludzie nie biorą tego na chłodno, tylko właśnie - emocjonalnie. Nie wiem czy tak jest, po prostu oceniam subiektywnie. W każdym razie mi Zięba ni grzeje, ni .. ziębi :D więc patrząc na tą sytuację z boku jestem zaniepokojony akcją z zamknięciem Visanto , bez względu na to czy Jerzy podrywał laski i zachowywał się w bulwersujący sposób, czy pomagał ludziom z ciężkich chorób, czy nie. To ostatnie może być ewentualnie tropem wskazującym na motywy.

Awatar użytkownika

Mateusz Dragwa pisze:
Cytuj:

Nie bardzo rozumiem. To że wdg. Twojej klasyfikacji nie jest obudzony, daje przyzwolenie na zamknięcie jego działalności? Czym to zgubienie się objawia?

Nie absolutnie, nie popieram przestępczych działań państwa polskiego. Stwierdziłem tylko, że jestem sceptyczny co do intencji p.Zięby, że jest on po naszej stronie (czyli świadomie walczy z NWO). Podpisałem petycje w tej sprawie oraz nawoływałem publicznie do jej podpisania i sprzeciwienia się działaniom prokuratury. Chodzi tylko o to, aby nie być wyznawcą p.Zięby, tylko patrzeć mu na ręce jako dosyć labliny element środowisk anty-NWO (vide atak na Eter TV za zadane pytania publicznie, które są jak najbardziej na miejscu). Zawsze podkreślam za Billem Cooperem: słuchać, oglądać i czytać wszystko, ale sprawdzać i nie być niczyim wyznawcą!

Matuszu, czy widziałeś materiały nagrane przez Eter TV? Co o tym sądzisz? I co powiesz, czy tak powinien się zachować gość walczyący z NWO, jak zachował się p.Zięba?

Maltanowo pisze:
A Doktor to stopień czy człowiek ?
To co mówi pomaga ludziom zachować zdrowie... i nie ważne z jakich pobudek.

Chodzi o bycie wiarygodnym! Działam publicznie od 2010 roku, i już wtedy informowałem ludzi o witaminie D3 (wcześniej niż p.Zięba!), jako najważniejszym czynniku antychorobotwórczym (jej brak w organizmie jest katastrofalny). Czy należy mnie tytułować doktorem? Proszę Ciebie, trochę powagi...

Pan Zięba ma wiedzę medyczną, ale w wielu sprawach się myli (w temacie witaminy K2 i błędnych rad w suplementacji ogólnie np. zakwaszanie żołądka), polecam posłuchać dr. Jaśkowskiego, który ma dużo pełniejsza wiedzę medyczną i dziesiątki lat praktyki lekarskiej, także w chirurgii, gdzie pan Zięba w ręku to skalpela nie trzymał w życiu...

Ps. Pan Zięba jest tak butny, że bardzo często nie poprawia kogoś jak mówi o nim doktor. Przypomina to przypadek nad-profesora Bartoszewskiego, który ledwo maturę musną lub Lecha Wałęsy też uważa się za profesora lub co najmniej doktora...

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Claude mOnet
Cytuj:
Chodzi tylko o to, aby nie być wyznawcą p.Zięby, tylko patrzeć mu na ręce jako dosyć labliny element środowisk anty-NWO (vide atak na Eter TV za zadane pytania publicznie, które są jak najbardziej na miejscu).

Nikt nie jest wyznawcą Jerzego Zięby jednak wszyscy ludzie wybudzeni doceniają jego działalność na rzecz przebudzenia Polaków w dziedzinie BIG FARM oraz wszyscy ludzie, którzy dostosowali się do jego porad, a które im pomogły w kwestii odzyskania zdrowia są mu wdzięczni oraz wszyscy ludzie , którzy potrafią myśleć racjonalnie dobrze wiedzą,że jak mocno ktoś uderza w system tym mocniej przez zeń jest atakowany.

Zgadzam się z Tańczącą.System przepuszcza abyś tylko siedział cicho bo potrzeba trochę zdrowej populacji/na przykład nieszczepionej na farmie ale jak zaczynasz się wychylać zaczyna działać i ci co z niego żyją skaczą do gardła tym co zaczynają głośno o tym mówić aby cała reszta się nie zorganizowała bo wtedy koszty prowadzenia stada są już wyższe.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]