Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 sie 2020, 21:37

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Nie jestem osobą biegłą w genetyce, jednak po przeczytaniu zamieszczonego na tej stronie wywiadu wybuchłem śmiechem. Nie to żeby coś mnie rozbawiło, bardziej przeraziło.

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/45-ewolucja/73-ewolucja1.html

a teraz to

http://davidicke.pl/index.php/filmy/41-alex-jones/76-questions-reality.html

teraz odsyłam do wikipedii

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fluorek_sodu

Zwróćcie uwagę na objawy. I jakie wnioski?

Wyłączenie wtyczki, która umożliwia funkcjonowanie Twojemu telewizorowi może dać Ci bardzo wiele korzyści. Mały odwyk sprawi, że poprawi się Twoje samopoczucie, zmniejszy poziom stresu i zwiększy zdolność do kreatywnego myślenia.

Ostatnio zmieniony 10 cze 2009, 12:53 przez Miłosz Niewierny, łącznie zmieniany 2 razy

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 cze 2009, 16:30 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Mówi mniej więcej o tym co David Wilcock :)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

kiedys bardzo zaintersowalem sie "przeslaniem" Dr Berrendy Vox/Fox.. (jest to juz bardzo stary tekst i info, zadna nowosc - ale ciekawostka)
szukalem zrodel i info o pani Fox, by moc sobie to uwiarygodnic..
oto moje wyniki:

-zero jakichkolwiek informacji kim jest Dr Vox/Fox
-podobno pracowala w szpitalu z dziecmi niedorozwinietymi, w tym autyzm
-podobno podawala im sterydy, zeby rozwinac dodatkowe helisy DNA
-podobno siedzi za to w wiezieniu
-podobno caly temat to hoax

ja osobiscie mysle ze cos moze w tym byc (intuicja) i ze celowo, "usunieto" ja i wymazano wszelkie slady dzialanosci..
daje 33% szansy ze to wiarygodne..

Cytuj:
Niektóre z nich to:
- objawy grypy i wysoka temperatura, pocenie się, bóle w kościach i kończynach, przy których antybiotyki nie są skuteczne; (nie zazywam wogole/nigdy chemii)
- migrenowe bóle głowy, inne bóle, których nie da się wyeliminować za pomocą środków przeciwbólowych;
- niekiedy biegunka;
- niekiedy katar trwający 24 godziny, lecz nie będący wynikiem przeziębienia czy alergii;
- odczuwanie zawrotów głowy;
- dzwonienie w uszach;
- przyspieszone bicie serca (palpitacje);
- uczucie, jakby całe ciało wibrowało, szczególnie nocą, kiedy jest się odprężonym;
- intensywne skurcze mięśni plus bóle w ciele, szczególnie w plecach;
- drżenie ramion - rąk, nóg - stóp;
- osłabienie siły mięśni w rękach spowodowane zmianami w systemie krążenia;
- przejściowe kłopoty z oddychaniem, które szczególnie dają się zauważyć w stanie odprężenia poprzez głośny oddech!
-
zmiany w systemie immunologicznym; (raczej staje sie silniejszy)
- zmiany w systemie limfatycznym; (po prostu nie wiem, czy je mam)

- uczucie zmęczenia i wyczerpania przy tylko nieznacznym wysiłku;
- życzenie dłuższego i częstszego niż normalnie snu;
- rosnące szybciej niż dawniej paznokcie i włosy;
-walka z depresją, która zazwyczaj nie ma przyczyny;
- życie przeszłością, ocenianie starych związków, aby uzyskać jasność w sprawach osobistych;
- poczucie bycia rozgrzeszonym ze wszystkiego;
- napięcie, zatroskanie i [color=#FF8000]wysoki stres.
Czuje się, jakby przychodziło do nas coś, jednak nie ma się pojęcia, co to może być.
[/color]
Na zielono tj moje objawy

dlaczego tak? bo wiekszosc (95%) z skutkow/efektow opisanych a artykule, dotyczy mnie.
dlaczego nie? bo te skutki/efekty sa czestymi objawami u ludzi myslacych inaczej :P

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Znalazłem tu jakis wywiad z Dr Berrenda
http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/index.php/przyszo/34-przyszo/158-zmiany-w-dna?format=pdf

http://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_w_dna_nowe_typy_cial_1.html

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Kocham to jak o czymś pomyśle i zaraz sie to jakos manifestuje .
Ostatnio chciałem coś znaleźć o tych problemach Wintera w sądzie w sprawie plagiatu czy coś na nast. dzień ktoś rozwinał wątek .
Teraz znów zastanawiałem sie nad tymi zmianami które podobno niektórzy odczuwają , wchodze i o prosze ;)

ps. dobrze zauważone z tym fluorkiem sodu i objawami , wie ktoś może czy w Polsce istnieją jakieś poszlaki lub dowody iż dodają to gówno do naszej wody ?

Z tym fluorkiem może być różnie. Oficjalnie od fluorowania wody w Polsce odeszło się na początku lat 90' ale jak jest w rzeczywistości - trzeba by podpytać miejscowe sanepidy (może ktoś ma "znajomości w wiadomym kręgu" :roll: ).

Cytuj:
Fluor występuje w naszej wodzie pitnej, jednak możemy spać spokojnie. W naszym kraju nie stosuje się fluoryzacji od ok. 15 lat i fluor w ?kranówce? występuje tam całkowicie ?naturalnie?. Z informacji, jakich udzielił Główny Inspektorat Sanitarny w Warszawie średni poziom fluorków w wodzie pitnej w Polsce waha się od ok 0,2-0,5 mg/l. Np. we Wrocławiu czy Łodzi wynosi ok 0,12 ? 0,3 mg/l. Istnieją jednak regiony Polski, gdzie to stężenie wynosi wiele ponad normę (wg. norm Polskich i unijnych najwyższa dopuszczalna zawartość to 1,5 mg/l).

Woda od Gdańska po Kwidzyn jest zbyt bogata w fluor. Ten nadmiar szkodzi ludziom. Fluor w wodzie pitnej na Żuławach, w Malborku czy Kwidzynie, jest pochodzenia naturalnego. Przekroczenia dopuszczalnych norm owego pierwiastka w ?kranówce? notowano od dawna.

Optymalne stężenie fluoru mają na przykład mieszkańcy Poznania.

W Gdańsku woda z nadmierną ilością fluoru znajduje się w Świbnie (1,6-2,0mg/l), a także na terenie Pomorskiego Okręgowego Zakładu Gazownictwa (1,6mg/l), w Stoczni Północnej (1,6-2,0mg/l), na osiedlu Pleniewo (1,6-1,9mg/l, w zakładzie Grupy Lotos (1,6-2,2mg/l), w Gdańskiej Stoczni Remontowej -wodociąg zakładowy (1,6 - 2,0mg/l), w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym (1,9-2,1mg/l). Podobnie sprawa wygląda w rejonie Kielc, gdzie stężenie oscyluje przy 3-3,5 mg/l.

Mieszkaniec Żuław czy Kielc, który pije dużo wody kranowej (przegotowanie nie niweluje fluorków ? jedynie filtracja poprzez odwróconą osmozę) może nabawić się fluorozy ? choroby spowodowanej przedawkowaniem fluoru. GIS poinformował również, że zanotowano zmiany neurologiczne wynikające z nadmiernego spożycia fluoru. U ludzi obserwowano zwiększoną nerwowość i kłótliwość, co było spowodowane zmianami w czynnościach tarczycy.

Ośrodkiem o rekordowej zanotowanej zawartości fluorków są okolice Brzegu nad Odrą, gdzie fluorki stężenie dochodziło nawet do 12 mg/l. Zatem 8-krotnie większym , niż dopuszczalna przez Polskie i Unijne normy. Obecnie sytuacja uległa jednak poprawie i większość ujęć wody na tym terenie spełnia normy.

Btw, chyba każdy pamięta podstawówkową fluoryzację w środku lekcji (co było fajne) i niezapomniany smak żelu, którym trzeba było szczotkować zęby (to już tak fajne nie było) :? Zresztą, coby daleko nie szukać, wystarczy nam to co unosi się w powietrzu i co łykamy wraz z jedzeniem:
Cytuj:
Źródłami związków fluoru w środowisku są przede wszystkim huty aluminium, żelaza, fabryki nawozów fosforowych, huty szkła, cegielnie, przetwórnie kriolitu. Do emisji fluorków przyczynia się również energetyka oparta na procesach spalania węgla. Co 10 lat ilość fluoru w środowisku się podwaja.

Awatar użytkownika

W Europie za to jest aspartam, znany jako slodzik. jest tak samo jesli nie gorszy od Fluoru.. uzywa sie go wszedzie..

12 Helis to bajki dla grzecznych dzieci.
Jest 7 osi symetrii i 5 spinów, gdy DNA wygląda tak:
Obrazek
i można robić takie sztuczki:
phpBB [video]

http://www.youtube.com/watch?v=tW6pVFOp ... r_embedded

Więcej http://www.goldenmean.info/dnamanifesto/

Awatar użytkownika

wiesz Radek, niczego nie mozna byc pewnym na 100%, lol a tak odebralem to co napisales...
mnie tam lezy i kwiczy czy to jest 12, czy 7, czy xHelis i watpie zeby ktos znal prawde..
jestesmy jeszcze za ciency by wszystko poznac i zrozumiec, nawet jesli tylko o budowie czlowieka..
wiem ze sa juz proby, eksperymenty, hipotezy i dowody na te rzeczy..
ale zawsze pojawia sie cos nowego i zmienia caly poglad..

co do filmu z lewitacja tego shamana to ewidetny fake..
dziwne jest ze ktos lewitujac ma punkt ciezkosi i rownowagi gdzies na tulowiu, a nogi machaja mu sie na boki..

zawsze zdawalo mi sie ze jak sie lewituje to calym cialem, jak np w Dragon Ball :mrgreen: a nie ze lewituje ci reka, ktora pociga za soba cale cialo.. :D

Ja bym nie powiedział , że lewitacja tego shamana to ściema. To ,że ma punkt ciężkości gdzieś na tułowiu i macha trochę nogami nie może być dowodem na oszustwo. Może po prostu taką ma technikę.
Za to to podtrzymywanie rączką rzeczywiście podejrzane :)
Szkoda ,że nagranie było w nocy nie wszystko dokładnie widać, ale niestety te rytuały odbywają się przy ognisku w rytmie hipnotycznych śpiewów.
Nawet jeśli to aranżacja, to i tak zgodzisz się Fanalityk, że istnieją shamani i fakirzy, którzy potrafią lewitować i robić inne niesamowite rzeczy.

Kiedyś czytałem ,że istnieje konkurs wśród fakirów, na największą ilość całkowicie mokrych koszul, osuszanych w nocy żarem ciała. Potrafią wytworzyć wewnętrzny żar, rozchodzący się od wnętrza brzucha przez całe ciało. Najlepsi potrafią osuszyć swoim ciałem 40 całkowicie mokrych koszul w ciągu nocy. :shock:

Co do suszenia przemrożonych prześcieradeł, które to zawody były rozrywką - oto niekwestionowany mistrz tej dyscypliny w Tybecie
Obrazek
Tenga Rinpoche

Co do filmiku z szamanem - nie dbam o to czy to fake, wiem że czlowiek ma taki potencjał, bo mialem kontakt z osobnikiem na zdjęciu i swego czasu przeczytałem trochę książek o buddyźmie.
Chłopaki mieli np "Szkołę długich kroków" (opis w "Drodze niebieskich obłoków", autora nie pamiętam).
Polegała na zamknięciu delikwenta w celi na 9 lat z odpowiednim zestawem ćwiczeń.
Po ukończeniu nauki adept potrafił pokonać drogę przez całe Himalaje w ciągu dnia, bo szedł w lini prostej nie przejmujac się że pod nim jest kilkutysięczna przepaść.
A co do kwestii DNA - zaczynanie z kimś rozmowy od 12 helis (bo tak jest w channelingach) to ośmieszenie się na dzień dobry. Liczba 12 ma związek z DNA, ale napewno nie jest to ilość helis.
Czegoś czasem trzeba być pewnym :D

pozdrawiam

Awatar użytkownika

zgodze sie z wytwarzaniem ciepla w ciele, czytalem o tym i sam umiem to robic w malej skali..
co do lewitacji to uwazam ze to mozliwe, ale nie wierze w zaden przypadek opisany ani nagrany w mediach..
(a widzialem ich wiele)

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Horrendalne stężenie fluorku w Brzegu nad Odrą proponuję rozpatrzyć w kontekście tekstu "Oczy Sfinksa" - Lista Grundmana .Swoja droga namawiam Wszystkich Użytkowników do wygooglowania i przeczytania go.
Pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]