Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 lis 2017, 0:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Nie wiedziałem gdzie wpisać, to wpisuję to tutaj, w razie co proszę Modów o przeniesienie (sorki, ale jestem po weselu, a temat dość ważny i ciekawy)...
Taka informacja: można ściągać filmiku z youtube bez użycia programów, za pomocą przeglądarki. Jak? Wpisując w pasku adresu, przed słowem youtube, słowo kiss, np.
Cytuj:
www.kissyoutube.com...sratytaty&pierdaty

Otwiera się inne okno i jest kilka opcji różnych. Ja klikam na HiQuality i ściąga mi od razu w *MP4. Ganiam na FFoxie najnowszym.
P.S. Zauważyłem spory skok pracy procka i pamięci, może FF sam konwertuje jakoś do MP4? Nie wiem, nie wnikam, sposób działa i tyle.

PODZIĘKOWANIA DLA MARKA Z INFRY!!!

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka
http://www.maya.net.pl

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 sie 2009, 16:01 
VIP Member
Awatar

Tytuł: Re: Sonial13
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Nie wiedziałem gdzie wpisać, to wpisuję to tutaj,(...) Taka informacja: można .....

Przydałoby się nam tutaj jakieś miejsce gdzie moglibyśmy wpisywać różnego rodzaju porady, pomysły, ciekawe informacje, które gubią się w gąszczu postów. A może w dziale linków?

Jesteś Board Veteran ;) to coś napewno wymyślisz :roll:

Awatar użytkownika

A może stworzyć dział techniczny wiele for go posiada i często bywa pomocny ;)

co do wspomnianego MP4 to nie FF konwertuje tylko sam serwis YT ma w bazach kilka formatów plików jak flv, flv hq, hd i mp4.
Każdy typ pliku ma różne parametry, które są opisane tutaj: http://blog.jimmyr.com/High_Quality_on_ ... 1_2008.php
Format MP4 najlepiej pobierać dla plików muzycznych ponieważ ma on zbliżony bitrate do zwykłego mp3 128kb, a dla samych filmów polecam flv hq, czyli dopisanie do adresu pobierania na końcu frazy &fmt=6

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

Awatar użytkownika

Niniejszym proszę Modów o utworzenie działu technicznego, niedotyczącego naszego forum, a porad "zewnętrznych". Tam ewentualnie wkleimy te posty i będzie po kłopocie. Dziękujemy.

To my dajemy im władzę. Ich pożywieniem są nasze negatywne myśli, emocje, żądze, lęki. Demaskujcie ich, ale nie walczcie z nimi. Przebaczcie im, a potem przesyłajcie światło i miłość. Miłości nikt się nie oprze, bo nikt nie wynalazł broni przeciwko bezwarunkowej miłości.
Wszyscy wyszliśmy z tej samej Iskry Monadycznej i wszyscy do niej wrócimy. „In lak’ech, ala ken” – „JA jestem w TOBIE, tak jak TY jesteś we MNIE”.

Hanna Kotwicka

Awatar użytkownika

divinorum pisze:
A może stworzyć dział techniczny

Tak, dział techniczny, ale dotyczący wszystkiego. Chętnie bym napisała jak w czasie trzech sekund, bez nabijania kasy przemysłowi farmaceutycznemu, usuwam domowym sposobem ból głowy. Oczywiście nie jest to porada medyczna, ale babcina ;)

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Ayerys pisze:
. Chętnie bym napisała jak w czasie trzech sekund, bez nabijania kasy przemysłowi farmaceutycznemu, usuwam domowym sposobem ból głowy. Oczywiście nie jest to porada medyczna, ale babcina ;)

napisz błagam, moja żona miewa częste migreny :o :!: szczególnie od momentu gdy się przebudziłem :lol:

Posty z działu "o sobie" wydzielono - jak na razie (tymczasowo) - do "sprawy admin. / ogłoszenia".

Faktycznie "sposób" działa zarówno pod IE8 jak i FF 3.5

Dla przypomnienia jest też jeden z wielu serwisów tego typu, który też się sprawdza:

www.keepvid.com

Awatar użytkownika

Ooo..., a skąd ja się tu znalazłam :o . W pierwszej chwili myślałam że to Sonial13 mnie ze swojej stronki wyrzucił, bo ten post napisałam u niego :lol:

Awatar użytkownika

divinorum pisze:
(...) a dla samych filmów polecam flv hq, czyli dopisanie do adresu pobierania na końcu frazy &fmt=6

Dopisuję to, ale pojawia mi się zwykły ekran pobierania, kliknięcie na "HQ" zaciąga po staremu *MP4. Jak zaciągnąć lepsze *FLV???

Hanna Kotwicka

Pozostanie jedynie pobrać jako mp4 w HQ np. via www.keepvid.com i przekonwertować do FLV albo innego formatu.

Awatar użytkownika

Ja mam VDownloadera ale też ładnie.

Administrator
Administrator

Sonial13 pisze:
Otwiera się inne okno i jest kilka opcji różnych. Ja klikam na HiQuality i ściąga mi od razu w *MP4. Ganiam na FFoxie najnowszym.
P.S. Zauważyłem spory skok pracy procka i pamięci, może FF sam konwertuje jakoś do MP4? Nie wiem, nie wnikam, sposób działa i tyle.

Zgadza się... napisz tylko jaki masz procek a wszystko będzie jasne. Taka konwersja strasznie obciąża procesory jedno rdzeniowe - każde. Na kompie gdzie mam dwurdzeniowy 2,7GHz nawet nie czuje że coś przymula.

Ze swojej strony polecam genialny darmowy program TubeMaster++ v1.4 Freeware
Program pobiera video z czegokolwiek i z gdziekolwiek uruchomiliście video.
Uwaga : kiedy na YT klikniesz na HQ lub HD natychmiast program zareaguje (zobacz że ilość MB zwiększyła się)

do pobrania ze strony http://www.tubemaster.net/

Przy pobieraniu materiałów o mniej więcej formacie 4:3 ustaw w parametrach Video Avi (640x480) lub (320x240) w zależności od potrzeb. Można ustawić w sumie konwersję na inne wyjściowe formaty.

Przy pobieraniu formatów panoramicznych ustaw XVID Widescreen

Program troszkę dłużej działa niż inne jak save2pc Pro, ale uzyskujecie fantastyczną jakość. dokładnie taką jak materiał oryginalny.

Ważne:

1. Kidy znajdziesz video (program musi być wcześniej uruchomiony) Tubemaster przechwytuje go - poczekaj aż wideo zostanie ściągnięte do końca w formacie FLV i program wtedy przejdzie do konwersji.
W przeciwnym wypadku kiedy przeglądasz nadal YT i zmienisz filmik na inny yo ten poprzedni zostaje przerwany, pasek ściągania zatrzymuje się i można czekać w nieskończoność...taka drobna wada. Także poczekajcie aż film ściągnie się fo końca zanim przejdziecie do oglądania następnego.
Oczywiście konwersja na XVID mocno obciąż jedno rdzeniowe procki, na dwóch nic się nie czuje (powyżej 2 GHz) :D

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Jakie macie sposoby by ściągać pliki muzyczne z youtube? Trafiłem na taką stronę http://plick.pl jeszcze nie testowałem. ogólnie jest ona za darmo i można dzięki niej online pobrać mp3, avi z youtube i facebooka. Może ktoś kto się zna oceni czy warto z niej korzystać, czy lepiej jakiś program do tego ściągnąć:)

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Witam;Ja używam Debiana8 -KDE. i na nim zamontowałem [ vokoscren 2.50 ]. Ten program wszystko skanuje co mam na pulpicie. Ponieważ mam problemy ciągle ze skopiowaniem-nagraniem pewnych materiałów ,to używam skanera.KOPIUJE WSZYSTKO. Jeżeli dam radę otworzyć na ekranie, to mogę spokojnie również wykonać tego kopię.Inne programy po pewnym czasie przestają działać.Pozdrawiam. :pisze:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]