Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 lis 2019, 1:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Czy ktoś z Was ma doświadczenia mentalne, praktykuje coś takiego? Pytam bo nie znalazłem nic na ten temat na forum. Dla mnie wzorem jest autor strony planetaziemia.net. Kiedyś brałem udział w warsztatach ale to było kilka lat temu. Ja nie mam się czym chwalić to czasami lubię się "pobawić" w coś takiego by złapać jakiś pomysł lub zobaczyć coś fajnego :)

Jeżeli to nie ten dział to przepraszam.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 sty 2013, 1:42 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Witam, też byłem ładnych parę lat temu na warsztatach u autora dotyczących Hemi Synca, jeszcze pod jego prawdziwym nazwiskiem;) Szybko przejrzałem stronę i widzę że materiałów pod dostatkiem, nie wiesz czy autor prowadzi jakieś badania, zbiera feedbacki czy po prostu zajmuje się tylko (i aż) tworzeniem?
Co masz konkretnie na myśli pisząc doświadczenia mentalne? Raczej znalazłoby się na forum parę wątków podchodzących pod to określenie.

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

Naprawdę ja nie wiem czy ludzie to niewolnicy lewej półkuli bo gdy słyszę , że ktoś nie umie wyobrazić Sobie stołu a na stole jabłka a potem przenieść się do tego świata w miarę realnymi zmysłami astralnymi to nie wiem czy to żart czy oni tak na serio.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marzenia_dzienne

Podróże mentalne brzmi to tak obco a to nic innego jak marzenia, fantazjowanie Sobie. Nie dzieje się to tylko w mózgu ale w umyśle. Umysł istnieje w świecie astralnym i te wyobrażalne sceny dzieją się naprawdę w świecie astralnym, nie które istoty przenikają też do Twoich wyobrażeń i mogą wpływać na Twoją podświadomość przekazywać Ci pewne informacje prosto do podświadomości mózg to obrabia i analizuje , a potem podświadomość do świadomego umysłu to popularnie nazywa się dziś channelingiem a kiedyś prorokowaniem albo objawieniami.

By odbyć podróż astralną przez marzenia dzienne lub senne trzeba dobrej diety ( min nie zepsuć sobie szyszynki syntezującej Ci DMT która niszczy fluor , cukier biały i milion innych masońskich trucizn) , odmienny stan świadomości (synchronizacja półkul mózgowych i mózgowe fale 4-7 Hz)

to takie podstawy , no ale ludzie którzy od dziecka mają złą dietę oddychają płytko , mają nie rozbudowane czakry mogą pomarzyć o HD 3d wyobraźni i HD 3d snach.

Rozwiązaniem jest katalizator mistycznych doświadczeń czyli psychodeliki typu DMT pochodne DMT np 4acoDMT albo Polska w miarę dostępna Psylocybina (4-PO-DMT)

Ewentualnie zaszalejmy udajmy się do Meksyku lub na Hawaje po meskalinę :)

Cytuj:
nie wiesz czy autor prowadzi jakieś badania, zbiera feedbacki

Badania to masz tutaj http://planetaziemia.net/research-info.htm i jesienią zbierał chętnych na Remote Viewing o ile się nie mylę ale zawsze możesz napisać z pytaniem o jakiś projekt.
Znasz może sklep http://sklep.spojrzenie.com.pl/ czasami tam sobie coś kupie i jak dla mnie to są to dobre produkty byle tylko było prowadzenie bo sam to nie wiele umiem osiągnąć. Krzysztof też tam sprzedaje więc łatwo można coś dostać :)

Cytuj:
Co masz konkretnie na myśli pisząc doświadczenia mentalne?

Słucham nagrania i akcja dzieje się w mojej głowie. To nie jest wyjście astralne - to raczej mi nie wychodzi ale mam nowe nagrania więc kto wie.
Obecnie myślę by się skupić trochę nad Exploratorium Explorers, warsztaty były ciekawe i pozwoliły mi cokolwiek osiągnąć bo wcześniej to nic mi się nie pokazywało a teraz chcę to pogłębić.

Cytuj:
Naprawdę ja nie wiem czy ludzie to niewolnicy lewej półkuli bo gdy słyszę , że ktoś nie umie wyobrazić Sobie stołu a na stole jabłka a potem przenieść się do tego świata w miarę realnymi zmysłami astralnymi to nie wiem czy to żart czy oni tak na serio.

Wyobraźnie mam dobrą a mi chodzi o wmocnienie doświadczeń bez wspomagaczy typu psychodeliki.

Tyle sterydów umysłowych...gdy wystarczy jednopunktowość , bezruch. Uwaga śnienia , obcy , channeling bezpośredni...punkt jest drogą. Teraz , zawsze.

:daje kwiatek:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]