Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2019, 11:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Blondyni [Nordycy] - Rasa nazwana tak ze względu na kolor włosów.Nierzadko traktowana jako nadrzędna w stosunku do "szaraków" i stojąca poza tym za całą masą " Świetlanych zbawicieli Świata" .
Przez niektórych określana jako Mistrzowie dezinformacji i złudzeń - przypadki umiejscowień w czasie "końców świata" czy ich nadejściu z określeniem konkretnych dat...

Przez innych Rasa określana jako anielska [ochronna] ,stojąca po stronie ludzi i ich ochraniająca.

Otwartą kwestią więc pozostaje która strona Ich hierarchii wpływa w jakiś konkretny sposób na życie na Ziemi , i w jaki sposób się to w konkretny sposób na nas skupia , czy jaki wywołuje skutek w sensie naszej cywilizacji oraz poszczególnych przypadków kontaktu z Nimi.
Co przypadki ,to różne historie.

http://pl.scribd.com/doc/172079485/Don- ... aziemianie

-=-

więcej:

„Nordycy”

Obcy typu nordyckiego byli widziani równie często jak „szarzy”. Czego możemy dowiedzieć się z tego typu przypadków? Co mówią nam one o moralnej orientacji tych istot, które są tak zasadniczym elementem obecności „obcych” na naszej planecie?
Czy mogą oni być aniołami, czy są tylko przebiegłymi oszustami? Członkami przeciwstawnych grup czy jedną dużą, centralnie zarządzaną konglomeracją? Te pytania są szczególnie ważne dla naszej ludzkiej rasy.

Obrazek

Przez ostatnie 35 lat wyspecjalizowałem się, w największej części, w uprowadzeniach ludzi przez ufonautów i obcych typu nordyckiego (tu zwanych Nordykami – przyp. tłum). Moje konkluzje opierają się na 45 studiowanych przeze mnie przypadkach, w które zaangażowani byli Nordycy. W innych 71 przypadkach Nordycy mogli brać udział, lecz informacje do mnie nie dotarły. Moje wnioski bazują także na sprawach, o których gdzieś słyszałem. Z powodu ograniczeń przestrzennych mogę naświetlić tu tylko kilka ważnych cech w dziewięciu przypadkach, które do tego celu wybrałem.

Kim jest Nordyk?

Opis ten jest podobny u wszystkich uprowadzonych w przypadkach, które tu omówię: istoty te są piękne i wysokie, o kanciastych twarzach. Zazwyczaj mają długie blond włosy i zapierające dech w piersi, bezdenne niebieskie oczy. Nie jest to bezwzględne, ponieważ oczy te potrafią zmieniać się wraz z emocjami. Gigantyczni Nordycy oraz tacy o rozmiarach człowieka również istnieją. Kobiety i (rzadko) dzieci także były widziane. Te istoty noszą obcisłe ubrania i piękne, białe togi. Ich telepatyczne komunikaty są uspokajające i projektują intensywne uczucie miłości w uprowadzonych osobach. Niektórzy ludzie pozostawali w stanie euforii całe tygodnie po zdarzeniu.

Przypadek #114, Virgina – Roberto (jak w większości przypadków tu przedstawionych, prawdziwe imiona nie są używane), odnoszący sukcesy sprzedawca części samolotowych, żartował raz ze swoim życiowym mentorem, którego nazwał Thor, na temat tego, dlaczego on – ciemnoskóry, ciemnowłosy Brazylijczyk ma tak jasne, niebieskie oczy. Istota ma intensywnie niebieskie oczy, co jest dominująca cechą wśród Nordyków. Wiele spośród spraw związanych z tymi niebieskookimi postaciami skłania mnie do zastanowienia się nad genetyczną manipulacją.

Jako dziecko, Roberto na farmie w Brazylii często bawił się z niewielkich rozmiarów istotami w kolorze rdzy. Raz, w USA, zamiast nich spotkał asortyment obcych typu szarego, których nie lubił. Kiedy Roberto miał 17 lat, pojawił się Thor. Od tego momentu będzie on zawsze obecny, wraz z piękną kobietą o rudych włosach, przez resztę życia tego mężczyzny. Pewnego razu, wraz z grupą 50 innych osób, Roberto został zabrany do nieznanego miejsca, gdzie pokazano mu sceny masowego zniszczenia. Przy innej okazji, mężczyzna spytał Thora, kiedy to wszystko ma się zdarzyć. Odpowiedź brzmiała: „Tylko stwórca zna czas.” Czasami, kiedy życie Roberto jest przepełnione strachem, Thor „przychodzi” do jego umysłu, by zapewnić go, że wszystko jest w porządku.

Roberto tracił poczucie czasu tak często, że przestał już nawet go liczyć. Niejednokrotnie, jego bielizna założona bywa na lewą stronę i ma on trzy używane koszulki, w które ubrany wracał, ale nie należały one do niego. Ostatnio jego penis doznał nieznacznego uszkodzenia, a przy cichej ulicy na której mieszka zaczęła parkować czarna limuzyna. To było zbyt wiele dla żony Roberto, która zniszczyła jego odpowiedzi na mój kwestionariusz, przez co nie dotarły one do mnie.

Sex z Archaniołem

Przypadek #110, Rural Missouri – Obcy byli aktywni w życiu Diany przez całe jej życie. Oto opis jednego z jej spotkań z Nordykiem:

„Kiedy leżałam, słuchając telewizora babci w pokoju, u stóp mojego łóżka pojawiła się bardzo wysoka istota. To był mężczyzna o długich, blond włosach i miał na sobie długą, białą togę zawiązaną w pasie. Nie pamiętam szczegółów jego twarzy, poza tym, że zdawała mi się być ona piękna. Miał on także na plecach dwa białe skrzydła, od czubka jego głowy do stóp. Kiedy zaczął znikać, zapytałam go o imię. Powiedział, że nazywa się Michał Archanioł. Nie wiedziałam, co to był za anioł. Pobiegłam do babci, by jej o tym powiedzieć, ale ona myślała, że to mi się przyśniło.

Jestem bardzo spięta, kiedy próbuję opisać późniejsze spotkanie z Nordykiem.

Z szarymi jest to bardzo ograniczone i przepełnione suchą rutyną. Doświadczenia z Nordykiem zdają się być bardziej testem psychologicznym i emocje są silne. Nigdy nie wiem, kiedy zamierza wkroczyć do mojego życia, lub jakie wówczas będą ustawienia sceny. Podczas każdego spotkania z nim, zmuszana jestem do odczuwania uczuć o największej intensywności, jaką może czuć ludzka istota – bez względu na to, czy chodzi o strach, miłość, nienawiść, etc. Tym razem była to miłość do niego seksualne pożądanie, które wychodziło poza ramy wszystkiego, co znam na Ziemi. Świadomie blokuję wiele z tych wspomnień, ponieważ smuci mnie to i czuję się winna. Oszukałam mojego męża. Ciężko opisać seks, który miałam z tą istotą, gdyż zdawało się to jakby „z innego wymiaru”. Byłam w jego miejscu i pamiętam, że zewnętrzna ściana wykonana była ze szkła. Doświadczenie to wyszło daleko poza wszystko, co możemy robić na tym ziemskim planie. Orgazmy były stałe, szybkie, wściekłe i dzikie. Pamiętam jedno spojrzenie na jego piękną twarz. Bóg! Skonsumowałam go!„

Pewnego razu na rodzinnym pikniku, Diane Została wysłana po sól, którą zostawiła w domu. Kiedy wróciła, dawno było po imprezie. Nikt nie zauważył jej nieposolonego jedzenia i ponad dwóch godzin nieobecności. Przy innej okazji, po tym, jak Diane została zabrana, w ogródku pozostawiony został okrąg. Ona chodziła po tym kręgu wraz z innymi dziećmi i wydawało im się, że swędzące uczucie w ich nogach było niezłą zabawą. To przypomina mi o przypadku #116 tuż obok w okręgu Rush. Porwany chodził po okręgu o szerokości 18 stóp i dopiero potem wszedł do domu; lampa sufitowa natychmiast roztrzaskała się na strzępy.

Nauka o Przytulaniu

Przypadek #53, Ontario – Penny ma stopień naukowy w filozofii. Przez lata zastanawiała się nad swoim dziwnym życiem. Później, sprawy potoczyły się w jednym kierunku. Jej interakcje zarówno ze spokojnymi Nordykami, jak i kilkoma typami szarych, były bardzo obszerne. Szarzy byli szybkimi pracownikami. Blondyni zdawali się być raczej powściągliwymi nadzorcami, którzy potrafią mówić po angielsku, lecz z wyboru nie robią tego. Syn i córka kobiety także zostali zaangażowani w niektóre z tych spotkań z oboma typami obcych i rezultat był bliżej wiążący. Jeden mały szary usiadł na kolanach Penny, ponieważ chciał nauczyć się czegoś o ludzkich uczuciach i o przytulaniu. W innym czasie Panny znalazła się w seksualnej unii z jednym specjalnym Nordykiem. Jej także pokazywano sceny masowej destrukcji z wyraźnymi geograficznymi detalami. Ponieważ nie miała żadnej wiedzy o takich rzeczach, wyprowadziło ją to z równowagi. Powiedziano jej także, że Nordycy inni tacy, jak ona, byliby obecni w wymiarowym miejscu, by pomóc milionom dusz wysiedlonych przez te zmiany na Ziemi.

Przypadek #89, Zachodnia Kanada – „Najczcigodniejszy” zamieszkuje miejsce blisko szczytu dużej grupy religijnej (o doktrynach podobnych do Amiszów), która rozciąga swój zasięg na kilka części Kanady i kraje północnoeuropejskie. Całe życie jego interakcji z tymi, których nazywa istotami nieziemskimi przyprawia o zawroty głowy. Wielu jego braci zakonnych także wie o Nordykach. Jako dziecko usiadł na kolanach swojego mentora, którego nazywa „Złotym” z powodu złotego połysku jego oczu. Był nagi wraz z inną osobą, która także była naga i był z nią połączony.

Pamiętnego dnia „Gold” wraz z kilkoma kompanami zmaterializował się podczas jednej z ich religijnych ceremonii. Uczestniczyli w części chleba i wina, po czym rozpłynęli się w powietrzu w taki sam sposób, w jaki przybyli. Widziało to kilka setek ludzi i stado zwierząt. W ciągu życia Wielebny doznał uszkodzenia ciała w rejonie krocza od czasu uprowadzenia, ale jego przyjaciele Nordycy, którzy wybrali go, gdy był jeszcze dzieckiem, trzymali nad nim pieczę. Ma on wiele tytułów naukowych i jest błyskotliwym człowiekiem.

Parę lat temu spędziłem niemal całe trzy letnie miesiące na dokumentowaniu jego przypadku. Wielebny utrzymuje, że Nordycy oddychają i posiadają łazienkę. Opisuje ją jako coś w stylu azjatyckiej łazienki ze ssaniem do wewnątrz

Nadchodząca Destrukcja

Przypadek #91, New Hampshire – Nocne życie Cheryl z blondynami zaczęło się, kiedy była jeszcze bardzo młoda. Myślała, że byli oni jej rodziną z innego czasu. Zarówno Nordycy, jak i szarzy, mówili jej, że jest ona w rzeczywistości nimi w ludzkiej formie. Cheryl jest także zaznajomiona z nieco niższymi bytami wyglądającymi jak Nordycy, z taką samą aurą i dziwnymi kolorami oczu, ale o ciemnych włosach. Dwa imiona przychodzą jej na myśl, kiedy rozmawia z innymi uprowadzonymi o Nordykach. Są to imiona „Melanie” i „Christance” – i nie wie, dlaczego. Tak jak Wielebny, była ona w toalecie podczas uprowadzenia i bez wiedzy na temat tego, co on mówił, także opisuje azjatycką toaletę.

Jej także pokazywano sceny masowej destrukcji. W przekazanej jej wizji górne Wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, aż do Gór Białych, ma być niemal nabrzeżem plaży. Nie znaczy to jednak, ze ma on zostać zniszczony na zawsze, jak Zachodnie Nabrzeże. Im dalej na południe, tym większa ma być zmiana. Zmieniona miałaby zostać także część Europy. Wyspy Brytyjskie miałyby być dużo większe, a z Morza Śródziemnego zostałoby tylko bajoro.

Przypadek #31, Kansas – Dla Donny Butts wszystko zaczęło się na farmie jej rodziców w Kansas. W pewien upalny wieczór lipca 1950 roku o godz. 2:10 po południu jaskrawe światło skąpało farmę w fluorescencyjnej poświacie. Wkrótce spowita poświatą, podobna do człowieka postać pojawiła się za stajnią i powiedziała matce Donny, że w ciągu roku będzie miała dziecko, które nazwał „przygotowanym dzieckiem”. W listopadzie 1980 roku gigantyczny, błyszczący pojazd UFO uprowadził Donnę z autostrady międzystanowej w Kansas.

W 1984 roku Donna zaczęła widzieć „chodzący cud” przy pralni samoobsługowej, do której chodziła. Był wspaniały, o orlich rysach, oczach koloru błękitnego nieba, srebrno-blond włosami i ciałem, którego każdy człowiek mógłby pozazdrościć. Wyglądał, jakby miał 50 lub 60 lat i prowadził pięknego Rolls Royce’a. Zaczął wzywać Donnę i wkrótce usłyszała jego imię, które brzmiało Peter Lee Koney. Próby filmowania i nagrywania spełzały na niczym. Tajemniczy nieznajomy był tego pewien. Kiedy był w bliskiej odległości, Donna dostawała zimnych dreszczy. Potem przyszedł dzień, kiedy pojawił się jako biała, iskrząca się postać w uniformie na przeciwko jej pokoju. Wyglądał wystarczająco „stało”, lecz ona i inni obecni przy tym zdarzeniu mogli patrzeć przez niego, zanim się „rozpłynął”. Dotąd Donna podejrzewała go o bycie dziwakiem, ale teraz wiedziała, że musiał być z jakiegoś miejsca innego niż Ziemia. Zupełnie skonsternowana, spędziła wieczór trzęsąc się i paląc papierosy.

Peter namawiał ją do przyjęcia jego nauk i teraz była gotowa do słuchania. W następnym uprowadzeniu została zabrana do dużego, fantastycznego pokoju tronowego w dużym statku. Pod dowództwem Petera działo się wiele rzeczy, łącznie z leczeniem światłem, piciem płynu o zapadającej w pamięć, pięknej niebieskiej barwie i otrzymaniem implanta przez ucho. Później Donna została uprzywilejowana do tego, by zobaczyć więcej i wiele się dowiedzieć. Jej dobroczyńcy przekazali jej wiele przepowiedni. Donna mówi: „Możemy patrzeć na Biblię ze zrozumieniem zaawansowanej inteligencji. Została ona sformułowana jako zakodowana wiadomość, niemożliwa do odczytania przed dniami ostatnimi. To są z pewnością ostatnie dni.”

Interwencja Ocalająca Życie

Przypadek #40, Colorado - Chcę wspomnieć ten przypadek (który widnieje w moich aktach jako „Koń”) z powodu nadzwyczajnej rzeczy, jaka przydarzyła się tej uprowadzonej. Jasnym jest, że ta kobieta, posiadająca dyplom w dziedzinie prawa, była wypatrywana przez Nordyków, których wizyty doświadczyła i których potrafi namalować w pięknych obrazach.

Stało się to, kiedy spacerowała na grzbiecie swojego konia po niebezpiecznym górskim szlaku. Nie udało mu się wykonać kluczowego zwrotu i przekroczył próg klifu prosto w przestrzeń. Następną rzeczą, jaką pamięta, jest to, że była znów na szlaku. Na dole powiedziała: „Wow! Mogłabym przysiąc, że wyszłam poza klif!” Dwóch innych jeźdźców patrzyło na nią z otwartymi ze zdziwienia ustami. Wszyscy trzej widzieli, jak spada z klifu.

Zanim to wszystko ocenię, chciałbym wspomnieć przypadek, którym podzieliła się ze mną dawna badaczka Karla Turner.

Stało się to w moim rodzinnym stanie Indiana latem 1954r na farmie niedaleko Wypukłości Floyda. Przez sufit sypialni Nel wpadła jaskrawa wiązka światła, a w niej stała blond włosa, niebieskooka postać w lśniącej todze. Biorąc Nel za rękę i wskazując małe Szare postaci, powiedział: „Nie bój się, dziecko. To wszystko jest moje”. Potem powiedział: „Jestem światłem świata”.

Snop światła powrócił i gość wzniósł się wraz z nim przez sufit. Nel i jej siostra były następne. W czasie, kiedy dzieci były w statku UFO, Nel zdobyła się na zadanie ważnego pytania: „Czy jesteś aniołem?”

Istota odpowiedziała: „Tak, ale nie takim, jak cię nauczono.”

Anioły czy Demony?

Obrazek

Czy Nordycy są aniołami? Mam nadzieję, ze nie zgubimy się w labiryncie sprzecznych domysłów na ten temat.

W ośmiu przypadkach mamy Nordyków w ich roli mentorów – obrońców. Wszyscy wymienieni ludzie cieszą się dobrym życiem z wyjątkiem Penny, która cierpi na chorobę wątroby, która ciągu najbliższych 10 lat może okazać się śmiertelna. Oczywiście, wszyscy musieli zmierzyć się z próbami kryminalnego porwania. Mimo tego, ten rodzaj chroniących darów uznaję za punkt uprzejmości Nordyków jako aniołów.

1. Jeśli Nordycy mogą być metodą na zachowanie ludzkiego kodu DNA (zgodnie z przepowiadanym przez nich potwornym końcem czasów), być może słowo „kryminalny” dla stosowanych przez nich porwań nie powinno być używane.

2. Stowarzyszenie Nordyków z tłumem nieprzyjemnych obcych nie pomaga ich obrazowi aniołów.

3. W trzech przypadkach mamy ludzko-Nordycki akt seksualny w stanie „poza ciałem”. Można powiedzieć, że jest to bardzo „nieanielskie”. W dwóch innych przypadkach mamy mężczyznę cierpiącego na zanik spermy i tymczasowe uszkodzenia.

4. W trzech innych przypadkach mamy istotę przygotowującą zadania w naszym wymiarze. To każe się zastanawiać, jak wiele z tego może się dziać w tej chwili. Te jasno zidentyfikowały swoje osoby, ale gdzie są te, które wyglądają jak my i jak są potężne?

5. Określenie ich image’u jest zdecydowanie łatwiejsze w przypadkach, w których istoty mają skrzydła i utrzymują, że są aniołami (ale nie takimi, o jakich nas uczono).

6. Sposób, w jaki Nordycy są zręczni i podstępni, wraz z ukrywaniem wspomnień, zmianami kształtu, nie pomagają ich obrazowi aniołów.

7. W dwóch przypadkach mamy specyficzne zeznania twierdzące, że są tu zarówno uczynne, jak i złe grupy. Czymkolwiek są, jest to największy rządowy sekret. Oni na pewno wiedzą na ten temat więcej niż ja. Z powodu obawy przed wywołaniem społecznego chaosu nigdy nie wyjawią ci prawdy.

Moja uprowadzona #108, Marie, mieszkająca w stanie Louisiana Afroamerykanka posiadająca przodków wśród Indian Choctaw, jest prawdopodobnie najbardziej świadomą innych wymiarów uprowadzoną osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Marie mówi: „Ponieważ widzę i słyszę w duchu, mogę kontaktować się z innymi światami 24 godziny na dobę. Są tu zarówno negatywne byty, jak pozytywne i wszystkie są bardzo zajęte a Ziemi. Ludzie byliby zszokowani, gdyby dowiedzieli się, jaki wpływ mają na nich siły, których nie mogą widzieć, ale które są wokół nich.”

Ostatnio Marie powiedziała mi, że trzej Starcy (czyli istot światła w białych togach i promieniu świetlnym koloru purpury) i mój własny mentor, Aztec/Nordyk imieniem X’t'lan, chcą, bym więcej medytował, by mogli mi przekazać więcej informacji i kierownictwa. Słucham, lecz znam ryzyko skrzywionej rzeczywistości i iluzji, więc przyjmuję postawę „czekaj i patrz”.

Chciałbym, by wszyscy Nordycy byli rzeczywiście aniołami, ale zmuszony jestem stwierdzić, że nimi nie są.

Autor: Donald L. Worley
Tłumaczenie i opracowanie: Serwis NPN
Tekst w oryginale znajdziecie Państwo tutaj:
http://www.fatemag.com/subjects/ufos/no ... re-1640%22

Donald L. Worley jest badaczem przypadków uprowadzeń ludzi przez UFO. Dla celów badawczych można skontaktować się z nim pod adresem: 1051 Beech St., Connersville, IN 47331.

źródło tekstu:
http://npn.org.pl/?p=2815

-=-

Co nieco info o Nordykach z Forum - dla uzupełnienia:

james-bartley-obca-agenda-wojna-i-kontrwywiad-czesc-1-t9948-60.html#p141429

Wywiad z George’m Kavassilasem w TNS Radio :
post137111.html#p137111

nowa-szwabia-i-tajemnica-projektu-chronos-t4152.html#p55833

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 30 wrz 2013, 13:53 
VIP Member
Awatar

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]