Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 lis 2018, 13:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree

2018.06.20.01.-DOKĄD -ZMIERZASZ -CZŁOWIEKU - 02 - . Jest to poniekąd odpowiedź dla @nannoxa.
Cytuję; Każda religia posiada inny rodzaj koncentracji energetycznej.
Zacznijmy od początku;człowiek to ,dwie połówki. Czyli dusza, ½ + Anioł struż ½ ,czyli razem tworzy jedną całość. ( nazewnictwo jest tutaj sprawą umowną ) . Dusza jest energią,i anioł jest energią. Te energie są w nas ,jak i obok nas. Idąc tym tokiem rozumowania,wielu ludzi = wiele energii. Idziemy dalej,energia to jest -WIEDZA-,która nas otacza dookoła. To tak jak olbrzymia Biblioteka Aleksandryjska; w niej było bardzo dużo mądrych rzeczy. Została z rozmysłem zniszczona, ( to jest fakt ). Zniszczenie jej spowodowało cofnięcie się w rozwoju ludzi. Mądrość ludzka = Wiedza = a ta jest dookoła nas. To powoduje że technika jest nam wtedy całkowicie niepotrzebna. I tak na przykład możemy rozmawiać TELEPATYCZNIE.,możemy opuścić ciało i przenieść się w inne miejsce, ASTRAL,możemy obyć się bez jedzenia i picia,(........),możemy leczyć choroby poprzez,DOTYK, jest to pobudzenie energii u osoby chorej, możemy zabić człowieka MYŚLĄ ,możemy się kontaktować z innymi cywilizacjami pod postacią ( mniejszej gęstości ), Nasza gęstość jest wysokiego stopnia. Czy te przykłady wystarczą? Aby zrozumieć nasze możliwości. To wszystko możesz osiągnąć bez pomocy KOŚCIOŁA. Przejdźmy do samego kościoła. Pytanie zasadnicze,Co to jest Kościół? Odpowiedź; Jest to rodzaj sekty stworzonej przez mądrzejszych i bardziej zapobiegliwych cwaniaków, aby sobie podporządkować całą resztę ludzkości. Kropka. W tym momencie nie będę wdawał się w szczegóły, bo na ten temat można napisać grubą książkę. ( może kiedyś przy okazji ). Krótki powrót do kościoła, jest to płot , ogrodzenie , mur ; Abyśmy nie wyszli na zewnątrz, nasz teren jest ograniczony tym płotem. Jakby mało było tego , nasze kontynenty są też ogrodzone; Jest to płot z lodu i zimna. To jest nasz świat ,to jest nasz teren ,po którym możemy się poruszać. Nie wolno nam go opuścić. Do tej pory to funkcjonowało,ale nastąpił przełom, w rozwoju ludzkości. Powstał problem jak to ograniczyć? Jak zatrzymać ekspansję , Są tacy którzy przekroczyli te granice,płoty, mury, sprawa zaczyna się wymykać z pod kontroli. Nie jest to mile widziane przez nadzór. ( kto jest w nadzorze ),napiszę dalej. Co do -BOGA-, to tylko jest słowo,którym określamy Stwórcę – albo liczba mnoga, -BOGOWIE- , Ja jestem gotowy uznać liczbę mnogą,do tego ( na to określenie ) żaden kościół nie ma najmniejszego wpływu. To tylko kościół wykorzystał ten fakt i przywłaszczył go sobie. Cytuję; nie znamy celu swojego istnienia, nie wiemy po co tu jesteśmy, Całkowicie nie zgadzam się!!! Wiemy po co tu jesteśmy;tylko to nam zablokowano; Zrobił to kościół. Perfidnie z rozmysłem. Tak zwane trzy sakramenty- chrzest - bierzmowanie – komunia-. Do czego to służy? To jest osobny duży temat. Wracam - Odpowiadam; Mamy się rozwinąć ,mamy zdobyć wiedzę, mamy ewoluować na wyższy poziom,Jak to zrobimy i kiedy zależy tylko od nas, Tylko od nas. Na to mamy całą wieczność;możemy poświęcić wiele naszych żyć. I niestety tak to robimy. Im szybciej to zrozumiemy to przejdziemy na wyższy etap naszego rozwoju. Może krótko na temat naszego rozwoju. - To nie jest wiara, ani kościół. To jest -PEWNIK- na 100%.
Do tego należy zaliczyć wszystko – kompleksowo ,tutaj nie ma jakiś możliwości nie spełnienia tych opcji ,( zależności ). Krótko po kolei ,wszystko na tym świecie ,-ABSOLUTNIE - żyje,czuje, kocha, tęskni,rozmnaża się, Czy to będzie ,kwiatek ,roślinka, trawka, drzewo; To może być ;mrówka,pajączek,robaczek, Oczywiście – pies,kot,koń,wieloryb,delfin. Czyli wszystko co żyje,. PYTANIE? Jaki jest twój stosunek do tych istot? To są żywe istoty. -PEWNIK- . Czy masz odpowiedź? Jak ona brzmi? Teraz już sam wiesz w którym jesteś miejscu, ( tej drabiny )? Następny punkt programu; Czy znasz swoje ciało ,i możliwość z nim związane? Czy potrafisz się sam leczyć? Czy potrafisz komuś słabszemu pomóc? Jaka jest twoja odpowiedź? -TAK – NIE - ? To są bardzo proste sprawy, które na samym początku musisz spełnić. Nie da rady inaczej. Tutaj nie ma drogi na skróty, ani ściągi jak w szkole. Jest zrobione ,przechodzisz dalej; Jednego punktu zabraknie i stoisz w miejscu. Tak długo aż go poprawisz. ( zrealizujesz )Żeby nie było za łatwo; To w koło nas jest jeszcze mnóstwo -ZŁEJ-ENERGII- . I z tym ,w międzyczasie , też trzeba sobie poradzić; I to dość skutecznie .- ELIMINUJĄC -. W sumie nie jest lekko. Ale można to zrealizować,pod warunkiem że wiemy co chcemy osiągnąć . Oraz wiemy jak to zrealizować. Tutaj kłania się – WIEDZA -. którą musimy sobie przyswoić. Można ją znaleźć w internecie, ( to na początek ). Potem możemy ją czerpać bezpośrednio z otoczenia. Ona nas otacza . Szybko i łatwo; Ale to jest już dla trochę zaawansowanych. Najtrudniejszy jest początek; Gdzie trzeba wykonać wiele czynności równolegle. A nie wiadomo od czego zacząć. Potem jest coraz łatwiej.
Cytuję; Dlatego, jak się okazuje lepiej coś wyznawać i lepiej trzymać się większości, nawet jeśli jest to fikcja, Niestety ale nie; Zawsze wybieraj swoją ścieżkę, ( drogę ). Z tym że słuchaj podpowiedzi swojej drugiej połowy, było to na wstępie; Tego też trzeba się nauczyć...Masy jako doradca; to kompletnie chybiona usługa. Na pozór, to wydaje się olbrzymim ułatwieniem ,ale prowadzi do ślepego zaułka. Z którego nie ma wyjścia. W efekcie czeka nas reinkarnacja,i zaczynamy zabawę od początku. - CAŁE -SZCZĘŚCIE-. Ty sam musisz być kowalem swojego losu; Tutaj nie ma innych opcji, tylko ta jedna jedyna. Kropka. W sumie najważniejsze to nie dać się wmanewrować na boczny tor. Masz rozum i pomoc – korzystaj z tego. A efekty wkrótce ciebie zadziwią. To tylko od ciebie zależy – jak się wszystko dalej potoczy. Ty jesteś kierowcą, kierownikiem budowy, projektantem; Jeden - WARUNEK – to nie może być robione w złym celu; - ZAPAMIĘTAJ - Każdy z tych etapów powoduje ,że wchodzisz wyżej, a co w związku z tym ; widzisz więcej, wiesz więcej, możesz więcej, - Zaczynasz być groźny- Takie powiedzonko; Wiedza bywa groźna – a nie wiedza jest jeszcze groźniejsza. W związku z tym ,niewolno się tymi zdolnościami afiszować, próbować zdobyć popularność,-Bo można na swej drodze życia spotkać ciężarówkę załadowaną żwirem. Osobista ochrona nie jest wstanie pomóc. Nie zapominajmy -ZŁO -,jest potężne, i istnieje naprawdę. ( zła energia ). Jak również przedstawiciele tej energii. To wszystko można ominąć ,jeżeli o tym wiemy. I wiemy jak się zachować. Może coś dodam o naszym otoczeniu ,mam na myśli płot który nas otacza. Czy zdajesz sobie sprawę że za tym płotem jest ,około -32 – 33 – kontynenty,wielkości – AUSTRALII – które są zamieszkałe? Przy okazji zwróć uwagę na liczbę - 33 -. Czy ona coś ci mówi? Następne pytanie? UFO- i kosmos? Pytanie pomocnicze? Co to jest UFO? Nie zidentyfikowany Pojazd; a to tylko oznacza że nie wiemy kto nim leci ( kieruje ). To są mieszkańcy tych kontynentów wspomnianych wcześniej. Do podróży poza naszą placówkę ,Używa się – ASTRALA- . Jest to czysta energia innej gęstości. Po za tym jest inny poziom rozwoju. Na naszym poziomie możemy ,podróżować tylko po tych paru kontynentach. Nie mamy dostępu wyżej, ze względu na ignorancję do wszechświata. (Czyli nie niedorozwój umysłowy ) . To dotyczy ludzkości a nie pojedynczych osób. Te w przeciwieństwie ,awansują i mają dostęp. Co na to kościół, czy o tym wie? Niestety ale wie ,i wykorzystuje to, na swoje potrzeby; Mowa jest o wyżej postawionych urzędnikach. Sam dół ,wie tylko tyle ,na ile to jest konieczne. Modyfikacja biblii nie na wiele się zdała. Druga strona zbyt szybko się rozwinęła. Tysiąc lat wszystko szło pomału. A teraz w ciągu – 100- lat,nastąpiła eksplozja,wiedzy; Zaczęło się od pana z wąsikiem ,dostał pomoc ,którą obrócił przeciw ludzkości , Następna pomoc poszła do usmanów, podobnie wykorzystali przeciw ludzkości; Jednym jak i drugim została odebrana,rozwój został zahamowany. Pomoc została skierowana na wschód; i okazuje się że tym razem zachowują się przyzwoicie ,czyżby wyciągnęli naukę z tej lekcji? Zachowują się przyzwoicie, i pomoc jest dalej dostarczana. Jest to tylko wycinek z globalnej sytuacji jaka panuje na naszym padole łez. Pytanie? Kto jest w kolejce po kościele? A no nasze ukochane rządy, albo inaczej nierządy; Czy oni coś wiedzą ? Oczywiście że tak i próbują się na to przygotować. Tylko zapominają że ich władza się kończy na społeczeństwie którym zawiadują. ( przy pomocy kłamstwa i siły ). Te podziemne budowle ( chodzi o całe miasta podziemne ). Na wiele im się nie przydadzą. No może do czasu ,ich śmierci. Potomstwa nie będzie, za duża degradacja ich organizmów. A jeśli nawet się coś urodzi to będzie kaleką. Inni budują całe miasta, na dalekim kontynencie,Tych miast jest na obecną chwile około dwadzieścia; Kompletnie wyposażone,czekają na przyjęcie ,możnych tego świata. Czy ten plan się uda? Ja osobiście śmiem wątpić. -NADZIEJA JEST MATKĄ GŁUPICH- . Kto nam jeszcze przeszkadza? Nasza wspaniała nauka, która zeszła na psy , dzięki zarządzającym; Wiele tytułów naukowych,a w głowach sieczka ,( pustka ). Oczywiście nie dotyczy to całego świat nauki akademickiej. Są rodzynki i są czarne owce. Jeśli chcesz awansu ,musisz się przefarbować na czarno. Kropka. Pytanie? Ile jest kłamstwa ,w tym co nas nauczają? Czego nas nauczają?
Zgadujcie,liczba jest naprawdę wysoka; - BARDZO WYSOKA -. Konfrontacja elementów nauczania, pokazuje czarną rzeczywistość. Przekonasz się jak zdobędziesz wiedzę. Czyli przeszkód mamy wiele; a pomocy z znikąd. Mam na myśli pomoc w stylu ,gotowe danie na półmisku. Tutaj my sami musimy ugotować te danie. Bez niczyjej pomocy. Nie jest to aż tak trudne;wystarczą dobre chęci i trochę zawziętości. Po drodze tego drzewa ,są rozgałęzienia,które jest też dobrze opanować; Powstaje większy komfort obsługi tego przedsięwzięcia. Na koniec ; zostało nam trochę czasu ,więc wykorzystajmy go należycie. Zdobądźmy -WIEDZĘ-.
Awansujmy społecznie. To się nam na pewno przyda. To wszystko piszę na okrętkę, inaczej się nie da. Jest tu dużo przenośni,jak i niedomówień. Proszę to potraktować łaskawym okiem. To jest nie obowiązkowa lektura, ale może czasami się przydać dla tych co już troszkę coś wiedzą ,a chcą szukać dalej. Te materiały są sprawdzone. Nie będę próbował udowadniać że jest inaczej. Jeśli coś ci nie pasuje to po prostu odrzuć . Nic nie rób na siłę. Przyjdzie moment ,że być może wrócisz i spróbujesz ponownie ten temat ugryźć. To wszystko to jest mój punkt widzenia; oprócz Cytatów,za które nie ponoszę odpowiedzialności. Tą treść można przekazywać dalej. Jedyna prośba aby to robić w całości. Cały tekst,bez wycinania. Autor - jest bez znaczenia,i nie oczekuje praw autorskich. Przedruk jest wskazany, puki jeszcze można coś publikować. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam wszystkich.
PS. Jeśli będą pytania to odpowiem. :pisze:

Ostatnio zmieniony 30 cze 2018, 13:48 przez tomasz.wojcik4, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 cze 2018, 17:22 
VIP Member
Awatar

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Cześć Tomku, tu Dorota z portalu Jarka Kefira. Dzięki za zaproszenie i tekst, który napisałeś. Nie bardzo co prawda potrafię sobie wyobrazić tego co 'za płotem'. Czy Ziemia jest kulą, a my na zewnątrz? Czy też raczej to co za płotem dotyczy innego wymiaru? Pozdrawiam

Witam;@Dorota. Witam serdecznie,na tym portalu. Poznałem intuicyjnie,że to ty. Jak sprawdzałem nowe wpisy. Tylko odpowiedź odłożyłem na troszkę później. W nocy jest spokój, i lepiej się myśli. Oraz przekaz jest jaśniejszy i bardziej zrozumiały. Z tym przekazywaniem to jest troszkę problem bo nie zawsze można to napisać ,na co ma się ochotę. Wszechobecna cenzura,która nas otacza,zmusza nas do pisania w dziwnym stylu,przy użyciu różnych przenośni. Czasami trzeba czytać między wierszami z tego wyciągać wnioski na przyszłość. Zdarzają się skróty myślowe, niedopowiedzenia,oraz przekręcone wyrazy. Ale w sumie to wszyscy wiedzą o co chodzi. To tak dla wyjaśnienia sytuacji. Interesujesz się problemem ,który ma szeroki aspekt. Nie da się go w jednym ,czy dwóch wątkach omówić. Podam prosty przykład; Ja jestem malarzem i namalowałem BITWĘ POD GRUNWALDEM. Obraz się wszystkim podoba, są wprost zachwyceni. I przychodzi do mnie uczeń i prosi ,o nauczenie go; namalowania takiego samego obrazu. Pytanie? Jak ja mam mu przekazać wiedzę namalowania tego obrazu. Żeby nie wiem co to nie-da rady. On sam musi dojść do wszystkiego. Ja mogę podpowiedzieć ,jak zrobić farbę ,jak ją zmieszać,jak ciągnąć pędzel ,mogę powiedzieć o perspektywie,o cieniach,o oświetleniu, Ale reszta należy już tylko do niego. Myślę że obrazowo jakoś wytłumaczyłem. Najważniejsze to jest selekcja i dobór materiałów,a co za tym idzie, inne źródła informacji. Z których trzeba cały czas korzystać. To są różne tematy,czasami wygląda tak że nie mają ze sobą związku. A le potem się okaż że jest związek i to bardzo mocny. To o czym rozmawiamy to jest jak olbrzymi budynek,piętrowy z mnóstwem korytarzy, i pokoi; a w każdym pokoju jest jakaś cząstka ,która nas interesuje. Musimy zajrzeć do wszystkich pokoi,musimy zapoznać się z każdym pokojem. Ja tak zrobiłem. Jeszcze we wszystkich pokojach nie byłem. Ale ich mnóstwo zaliczyłem, stąd się bierze ,moje rozeznanie w tym temacie. To co tutaj opisuje, to zazwyczaj są sprawdzone rzeczy prze-zemnie. Czyli wypróbowane,i dlatego o nich mówię .Co oczywiście nie wyklucza mojej pomyłki. Jak ją znajdę ,to się do niej przyznam i przeproszę wszystkich. Tyle o mojej osobie. Twoje pytania;
CYTUJĘ; Nie bardzo co prawda potrafię sobie wyobrazić tego co 'za płotem'. Czy Ziemia jest kulą, a my na zewnątrz? Czy też raczej to co za płotem dotyczy innego wymiaru? Odpowiadam;Materiały do których dotarłem, a było ich sporo. Mocno sugerują że jest inaczej niż nas uczą w szkole. Te pytanie zawiera parę wątków. A więc po kolei, Sprawdzić tego nie pozwalają. Są opisy; ale trudno im jest wierzyć. I tak na przykład można przelecieć samolotem nad biegunem Północnym, i samoloty rejsowe tam latają. Wniosek;Biegun Północny jest fizycznie i jest na mapie. Kupujemy bilet i lecimy .-MOŻNA-. Z biegunem Południowym ,w tym miejscu zaczyna się problem. Żadne samoloty nad nim nie latają, ( chodzi o wiarygodne samoloty ). Nie da rady na przykład prywatnie wynająć samolotu żeby nad nim przelecieć; Dlaczego? BO – NIE. Próba wynajęcia statku,i popłynięcia do bieguna Południowego,skończyła się interwencją okrętu wojennego ; który zatrzymał i wylegitymował osoby na tym statku. Z jednoczesnym poleceniem zawrócenia z powrotem tam z skąd płynęli. A że była to kanonierka,to i nie było żadnej więcej dyskusji. PYTANIE? Co tam takiego jest że nie pozwolili się zbliżyć? -BRAK ODPOWIEDZI.-Dalej, na starożytnej mapie;( bardzo stara ). Wiek jej jest sprawą umowną ,a to dlatego że ilu naukowców – to tyle odpowiedzi. Ziemia jest kręgiem i otacza ją ,biegun Północny jako pasmo,tworząc okrąg który przypomina płot. To ten płot o którym mówiłem. Jest dziura w tym płocie czyli przesmyk ,ale jest on zamarznięty,i nie dostępny. Osobiście nie sprawdzałem. Dodam taką ciekawostkę;że okręty podwodne używają map płaskiej ziemi. DLACZEGO? Zaś samoloty używają map,tak zwanych ROLKA -PAPIERU- TOALETOWEGO. Jest zaznaczony punkt startu,''A'' -są podane parametry w postaci linii ciągłej,z naniesionymi na niej danymi. Oraz punkt '' B''. Miejsce lądowania. To wszystko. Mapa dla awionetek,które latają nad nami jest kartką papieru z zaznaczonymi miastami ,drogami ,wioskami. Czyli taka normalna mapa,wszak że południki i równoleżniki są na niej prostopadłe. A chyba nie powinny być. Taka dziwna kartografia. To tak bardzo na skróty ,bo jest tego taka masa ,że głowa boli. Mogę przy okazji podesłać wartościowe linki. Wiemy przecież że nie wszystko złoto co się świeci. Jest wiele zmyłki,mówiąc delikatnie. Co do innych wymiarów ,to w tym przypadku nie ma nic do rzeczy;dotyczy to całkiem czego innego. Inny temat. Nas dotyczy gęstość. My jesteśmy największą gęstością. No może gdzie indziej są większe. Ale tutaj to my wiedziemy prym. My jesteśmy jakby centrum i jest tutaj najgęściej. Takie wysublimowane więzienie. Do góry robi się rzadziej , i na zewnątrz też. Czyli płaski talerz, Czy jest kopuła,klosz? Ja tego nie jestem w stanie sprawdzić. A opisy to różnie. Ale skłaniam się na tak. Tyle mapy;ale są jeszcze starsza mapy w Indiach,które pokazują jeszcze jeden okrąg. Między tymi okręgami są – 32 – 33- kontynenty wielkości Australii. Ja jestem skłonny przyjąć liczbę -33- .A dlaczego? Masoni bardzo chętnie jej używają. Jest dla nich bardzo ważna. Przypadek? Być może to tylko przypadek. Oni w sumie dużo wiedzą; o ile nie jest to -BARDZO-DUŻO- .Z różnych źródeł wnioskuję że tam jest rzadsza atmosfera
inaczej mniejsza gęstość. No to teraz możemy przejść do UFO-albo -NOL- jest po naszemu. I to co lata wkoło nas ,a jest tego całkiem sporo, ( sam widziałem ). To jest właśnie z stamtąd. Oni raczej nie ingerują w nasze sprawy. Ale spotkałem się z dziwnymi przypadkami, ( są na to opisy ) .Że parę razy ich interwencja,nam dupę uratowała. Ale to jest trudno udowodnić. Ale czytając między wierszami ,to chyba TAK. To tak znowu na skróty. Jak powiedziałem ,ten temat jest rozległy ,i wielowymiarowy. Selekcja materiału pozwala poskładać wszystko razem. Trzeba na to poświęcić trochę czasu. No całkiem sporo. Ale warto. To co wtedy widzimy ,zmienia obraz naszej rzeczywistości. Są pytania pytaj? Spróbuję odpowiedzieć.
Jak będą linki związane z tymi tematami to mogę podesłać. Kiedyś zbierałem ,ale sobie to zbieranie odpuściłem. Mam to teraz wszystko w głowie ,na swój wyłącznie użytek. Pozdrawiam. :pisze:

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Witam Tomaszu. Ciekawi mnie co się dowiedziałeś o powstaniu człowieka? Interesują mnie tez twoje wnioski ,spostrzeżenia na ten temat. Wiadomo ,każdy co innego czytał ,czyli może mieć inną wiedzę i inne wyciągać z niej wnioski. Oczywiście napisz w skrócie co uważasz za najważniejsze, najciekawsze.
Niestety taka wiedza jest ukrywana i przez organizacje i przez religie dlatego trzeba samemu próbować coś odkryć.

-- 23 cze 2018, 10:55 --

Witam Tomaszu. Ciekawi mnie co się dowiedziałeś o powstaniu człowieka? Interesują mnie tez twoje wnioski ,spostrzeżenia na ten temat. Wiadomo ,każdy co innego czytał ,czyli może mieć inną wiedzę i inne wyciągać z niej wnioski. Oczywiście napisz w skrócie co uważasz za najważniejsze, najciekawsze.
Niestety taka wiedza jest ukrywana i przez organizacje i przez religie dlatego trzeba samemu próbować coś odkryć.

Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Witaj, chętnie się zapoznam z linkami, jak możesz to wyślij na PW. Z góry dziękuję.

2018.06.23.01.-ZIEMIA-I -CZŁOWIEK - 03 - Witam; Do @assun. Pytanie ,krótkie ale treściwe. A więc,To co piszę to są tylko moje,przemyślenia na podstawie przeczytanych materiałów. I nikt nie ma obowiązku z nimi się zgadzać. Krótko o źródłach; Do niedawna,w rankingu najlepszych źródeł stała Australia,i jej uczeni. Zmieniło się w momencie dotarcia do źródeł rosyjskich i ich uczonych. Czapki z głów panowie ,ewidentnie brak cenzury! Opracowania naukowe jak i prywatne w wykonaniu naukowców akademickich. Z początku podchodziłem do tego,jak pies do jeża. Po wstępnych weryfikacjach na prawdomówność,no niestety jest wszystko okej. Niema do czego się przyczepić. Na przyszłość polecam wszystkim. Strony są rosyjskie,i tylko po rosyjsku; to jest ten problem. Tłumacz z automatu,to jest pomyłka. Trzeba samemu tłumaczyć,( najlepiej ). Jest problem; uczyłem się dawno,to po pierwsze,a po drugie to nie miałem ochoty na naukę. Teraz próbuję się douczyć na wczoraj. Słowa techniczne,i inne skomplikowane to tragedia. Tyle na wstępie. Przejdźmy do człowieka,jako takiego; Człowiek to jest dwie części. Ciało,które może żyć do 140-lat. +/- .Oraz dusza, są też inne określenia. Według mnie dusza ,była -jest-i będzie. Czyli żyje wiecznie. Co znaczy słowo wiecznie? 1000-lat to dużo. 100,000-lat to bardzo dużo. No a powiedzmy dla 100,000,000-lat to można powiedzieć że wiecznie. Składnią życia,długości ,jest -CZAS-. Kwestia czasu jest co najmniej kontrowersyjna. Naukowcy,wciąż na ten temat się spierają. Ja osobiście jestem skłonny do tego że czasem można manipulować ,( w pewnym sensie ). Ostatnio to wyjaśnia fizyka kwantowa. I w tym momencie robi się wolna amerykanka. Czyli wszystko jest możliwe ,do zrobienia z czasem. Pole magnetyczne może go zakrzywić,może go rozszczepić,może przez niego przenikać. W takiej sytuacji,Człowiek fizyczny ma się kiepsko; ale Człowiek duchowy-człowiek jako energia ma się dobrze i to mu wcale nie przeszkadza,a wręcz może mu pomaga. Jak się ma nasze życie w stosunku do tego wszystkiego? Z stąd uważam że istniejemy zawsze; Ale jest jeszcze ciało ,które nas mocno uwiera. Co z nim? Podlega reinkarnacji? Wychodzi że tak. Na chwilę przejdźmy do ciała. Z ciała mężczyzny można zrobić ,drugiego mężczyznę i kobietę. Czyli można skopiować oboje. Ale z ciała kobiety,można tylko zrobić kobietę. Nie można zrobić z jej ciała mężczyzny. Jest to udowodnione. W tym momencie zahaczamy o książkę pod tytułem-biblia- .Jest tam powiedziane o powstaniu człowieka. Niema tam dat,ani lat. Pierwsza zapisana na pergaminie-papirusie,liczy około 1700-lat. Jeśli można wieżyc naukowcom i ich datowaniu,węgiel-C-14. Podobne opowieści -Sumer,Babilon,Indie, są tam wzmianki o powstaniu człowieka. Problemem jest że nigdzie nie można dopasować lat i dat. Okazuje się że piramidy przeżyły potop? A lodowiec był 12,000-lat temu. Czyli potop był dużo wcześniej. I nie był na całym świecie ,ale był lokalnie. Piramidy były zalane do 2/3 wysokości ,tak mniej więcej. Przy okazji polecam -Dr.-Franz -Zaleski. I jego nowo otwarta strona. Tytuł strony; http://www.drfranc.com Jest to człowiek ,geolog,który bardzo dużo wie na te tematy. Ma też problemy z TUBĄ- Informacyjnie; przez długi czas nie pozwalano mu zrobić doktoratu. W końcu on sposobem zrobił,czyli napisał pracę tak jak oni chcieli. A na wykładach ze studentami;-ROBI OKO DO NICH-i mówi całkiem coś innego,a w między czasie wtrąca że nauka tak uważa. Widziałem taki wykład. Jazda bez trzymanki. Przepraszam oderwałem się od tematu. Ale taka jest nasza rzeczywistość. Wracam na ziemię,Jeden moment i Egipt się bardzo postarzał. Co do tego jest oczywiście spór. Najlepsze że piramidy są maszynami energetycznymi,na ten temat Rosjanie dużo badań przeprowadzili,i są one opublikowane. A tak w ogóle to od nich można się wiele nauczyć. Z niczego nie robią tajemnicy. Wróćmy na chwilę do biblii, stworzenie człowieka; jest tam wyraźnie napisane że ,oprócz tych stworzonych Adamów-liczba mnoga, Po jakimś czasie zostały stworzone – Ewy- znowu liczba mnoga. To w tym czasie na ziemi byli ludzie i to całkiem było ich sporo. A ogród ,to był teren ogrodzony. Dosyć to ciekawe. Należy w tym momencie wspomnieć o tłumaczeniu ,które zlecił Watykan do zrobienia pewnemu Włoskiemu profesorowi., ( nazwisko jest do odszukania ). Tłumaczenie biblii trwało ładnych parę lat. Związane z tym wyjazdy do różnych państw i archiwów ,co do których było potrzebne specjalne zezwolenia. Zapewnił Watykan. Koszt tej pracy oszacowano na parę milionów. Watykan ,bez mrugnięcia oka zapłacił. Tylko kazał podpisać specjalny dokument o tajemnicy tłumaczenia. W tym dokumencie wzięto wszystkie możliwe aspekty wycieku informacji. O jednym wszakże zapomniano, zapomniano o internecie! Ci co pisali przegapili -INTERNET-. I publikacja po dwóch latach się ukazała. Najnowsze tłumaczenie biblii. Arcy ciekawe. Tym sposobem cofamy się wciąż w wstecz. To są już nie tysiące a dziesiątki czy setki tysięcy lat. Cały czas był człowiek ,musi był rozwinięty,skoro były samoloty,okręty, maszyny których my dzisiaj nie potrafimy zrobić. Znowu kłania się Franz-Zaleski. Wiertła do kamienia które wierciły trójkątny otwór, o głębokości parę metrów,maszyny które wycinały granit pod kątem prostym -narożnik. Przenoszono bloki kamienia-80-ton i dużo więcej. Po mojemu człowiek był zawsze,miał jakieś po drodze wzloty i upadki. Najgorsze że to jest ukrywane. Ślady są wszędzie, nawet tu u nas ; Słowianie- inne nazwy też wchodzą w rachubę ,spokojnie 6,000-lat . Okolice Gdynia -Gdańsk; odwierty robione na zamówienie ,poszukiwania ropy. Wykazały na głębokości 50-metr > 70-metr. Ślady osady w której były garnki gliniane. Taką warstwę nasypał cofający się lodowiec. A to już jest skromne 12,000-lat. Na chwilę do piramid powrócę ;Rosjanie mają zdjęcia hieroglify,jak i rzeźby przedstawiające dziwne urządzenia i maszyny techniczne jakie wtedy były używane. Dokument. Wróćmy do człowieka; nasze- DNA- jego konstrukcja,cud techniki. Grupy krwi,i ich podział,oraz budowa. System który sam może się naprawiać. Myślę że ciało ludzkie to jest takie ubranie uszyte na miarę ,które samo może się naprawiać . Pod jednym warunkiem;nie przeszkadzajmy jemu. Jesteśmy czymś przyblokowani, nie wiem dlaczego? Kto to zrobił? I dlaczego to zrobił? Czy to na skutek wojny? Czy na skutek jakiegoś kataklizmu? Czy jesteśmy królikami doświadczalnymi? Pytań jest wiele .A odpowiedzi nie pozwalają uzyskać. Dlaczego? Myślę że biegun Południowy by mógł dużo wyjaśnić. Bo loty w kosmos to czysta fikcja połączona z fantazją. Mam na myśli lot w naszym ciele. O trzech próbach zrobionych przez Rosjan, Chodziło o wysłanie kosmonauty w postaci duchowej, czyli energetycznej. Pierwszy Gagarin który zginął,podczas tej próby ,Drugi też zginął ,( nazwisko umknęło mnie z pamięci ). Oraz trzecia próba która się powiodła,Poleciał- na stałe,nie wrócił. Ale ta próba była udana. Tyle Rosjanie. A pro-po,lądowania na księżycu ; oficjalny śmiech na sali. Naukowcy akademiccy. Człowiek dumne stworzenie,dumne czy też głupie? O to jest pytanie? A może produkt uboczny? Historia ludzkości jest mocno pogmatwana,Jest wiadomo znacznie więcej niż nam się mówi. Prawdę mówiąc nigdy nie zdałem sobie pytania,od kiedy jest człowiek. Zawsze szukałem czegoś innego. Ale teraz będę zwracał uwagę na te pytanie,sam jestem ciekaw tak mimo woli. Co do linków ,to jak będzie coś ciekawego to czemu nie. Ale uprzedzam ,to jest po rosyjsku. Bo na razie na tych stronach siedzę. Jakby to ładnie ująć ;Las pełen prawdziwków. Jeśli jest zainteresowanie? To mogę robić jakieś notatki,o swoich odkryciach. Pytanie czy moje odkrycia to są rzeczywiste odkrycia. Na razie dla mnie są. Jest to może chaotycznie napisane,ale to jest od tak z głowy. Pozdrawiam. :pisze:

Ostatnio zmieniony 30 cze 2018, 13:35 przez tomasz.wojcik4, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

dzięki Tomasz. Podobnie myślimy odnośnie budowy człowieka czyli ciało-ubranko i dusza nieśmiertelna. Z tego co czytałem też wyciągnąłem takie wnioski. Np.Platon pisze że duszę nieśmiertelną stworzył najwyższy Bóg, zaś ciało zlecił stworzyć stworzonym przez siebie istotom czy mniejszym bogom jak ich nazwał. Pisał że dusze mają wszystkie żyjące istoty jak i rośliny ale są wg niego różne nazwijmy to wersje duszy ,są też śmiertelne.
Piramidy ,też czytałem że pochodzą sprzed potopu, przeprowadzono na nich badania odnośnie opadów deszczów i stwierdzono że istniały w klimacie wilgotnym co oznacza że zanim była tam pustynia.
Poza tym wszelkie odkrycia na terenie piramid są od razu blokowane. Tak był z odkryciem dziwnych chyba metalowych drzwiczek w jednym z tuneli wentylacyjnych chyba w 1993r. czy też odkryciem przez Japończyków pustych komór pod Sfinksem. Badania natychmiast przerywano. Myślę ,że tajne organizacje które tam zarządzają chcą dla siebie wszelkie odkrycia zachować , wiadomo że w takich komorach mogą zostać złożone np. starodawne księgi ze starodawna wiedza dziś nieznaną. Być może że nawet niektóre wojny na Bliskim Wschodzie przeprowadza się aby dotrzeć do takich ukrytych miejsc.
Czytałem też że na szczycie piramid umieszczano stożki z odpowiedniego kryształu w celu właśnie przesyłania energii ,informacji czy promieni śmierci ,które odbijały się od "luster" zawieszonych nad ziemią i niszczyły określony teren na ziemi a może nawet dalej.
Co do Biblii o trzeba być ostrożnym, czytałem że podczas tłumaczenia Starego Testamentu z hebrajskiego na grecki co miało miejsce w Bibliotece Aleksandryjskiej dokonano fałszerstwa przedstawionych w ST wydarzeń. Wiadomo że Bibliotekę Aleksandryjską spalono ,tez uważam że umyślnie niszcząc nie tylko przekręty ale i mnóstwo dawnej wiedzy (zapewne podpalacze zachowali dla siebie najcenniejsze prace.) Czyli wszystko co napisano po tym fałszerstwie czyli Biblię jest w części sfałszowane. Podobno fałszerstwa dokonali skrybowie żydowscy na polecenie swoich przełożonych więc możliwe że historia "wybranego" narodu żydowskiego została zmieniona oczywiście na ich korzyść.
Podobno wcale nie uciekali z Egiptu tylko z okolic Jemenu.
Co do linków rosyjskich ciekawych stron to wklej , żonka zna nieźle rosyjski to może namówię ją do przetłumaczenia.

2018.06.24.01.-JAK-JEST-ZBUDOWANY-CZŁOWIEK.-04-Temat pomocniczy do głównego tematu,czyli taki pod temat.
Witam; W poprzednim pytaniu -JAK-DŁUGO -ISTNIEJE-CZŁOWIEK? Powstał problem jak to można obrazowo wyjaśnić. Niestety istnienie człowieka,jest uzależnione od tego z czego jest zbudowany?A więc po kolei;Trzy stany skupienia,inaczej trzy gęstości. Powietrze, woda, ciało stałe,na przykład kamień. To wszystko składa się z cząsteczek , a one z atomów. Zatrzymajmy się na chwilę przy atomie;Jak jest zbudowany atom? TO każdy wie. Jądro, i krążące wkoło elektrony. Ale spójrzmy na to trochę inaczej. Powiększmy atom,do wielkości na przykład; Elektron jest wielkości ,pomarańczy, Atom wodoru – ''H'' ma dwa elektrony,które krążą wkoło niego. Po takim powiększeniu atom jest wielkości stadionu do piłki nożnej. A dwa elektrony – wielkość pomarańczy krąży po trybunach wkoło. Dwie pomarańcze i reszta to wielkie – NIC -. Drugi i trzeci atom,czyli drugi stadion i trzeci stadion; i tak dalej. To tak wygląda i trwa od zawsze. Atom jest nie zniszczalny. Jest podzielny, następuje rozpad atomów. Ale to dotyczy tych o wysokiej liczbie atomowej. Człowiek to taki zbiór atomów; Więc pomniejszmy nasz atom do wielkości ziarnka grochu. Weźmy kilogram grochu,i wsypmy do słoika. Groch przybierze kształt słoika; A jeśli wsypiemy do butelki – to przyjmie kształt butelki. To dalej jest groch tylko kształt jest chwilowo inny. Przejdźmy do do trzech stanów gęstości;Powietrze,bardzo rzadki stan – ziarna grochu są daleko od siebie. Woda,stan który jest dużo gęściejszy ,ale jeszcze na tyle luźny że możemy włożyć rękę i nią swobodnie poruszać. Trzeci stan,duża gęstość, czyli Kamień; ręki już teoretycznie nie włożymy. A w zasadzie powinniśmy bo to też jest zlepek luźnych atomów,czyli naszego grochu. Ale siły przyciągania jakie tam występują są tak duże że chwilowo nie możemy tego zrobić. CIAŁO-CZŁOWIEKA- to gęstość pomiędzy dwa – trzy. Czyli dużo wody – 80-% ,( elektrolity ) . plus gęściejsze fragmenty trzeciej gęstości, na przykład kości, tkanka . To jest fizyczny skład budowy człowieka; Do tego dochodzi składowa energetyczna, ( duch ). Tam też są atomy tylko bardzo rzadko rozmieszczone. Jeśli atomy są nie zniszczalne? To czy człowiek może być zniszczalny? Logicznie rozumując to nie. Można go rozpołowić – rozdzielić ; na dwie części. Ciało i dusza . Ale te dwie części dalej istnieją. Jest to kwestia jak na to patrzymy. A patrzymy tak jak nas nauczają w szkole. ALE – jak pomyślimy indywidualnie,to widzimy całkiem coś innego. CZYLI: Punkt-widzenia-zależy-od-punktu -siedzenia. Wystarczy na to popatrzeć inaczej. Z innej perspektywy. W jednym z wcześniejszych opisów wspominałem o - GĘSTOŚCIACH -.My żyjemy w trzeci stanie gęstości ,i z tego względu nasz stan jest po miedzy dwa i trzy. Tak jak ryba w głębinie Oceanu. Wyciągnięta na powierzchnie rozpada się ,zdycha, umiera. My żyjemy w takim głębokim oceanie. Z stąd podróże w kosmos ,są dla naszego ciała nie możliwe. Możemy pojechać rowerem,jest to bezpieczna prędkość ,którą możemy się tam poruszać. Większe prędkości to = inna nasza gęstość. Na przykład druga gęstość to lot na -MARSA- . A pierwsza gęstość to lot na inną planetę innego układu słonecznego,do innej galaktyki. Wspominałem o próbach przeprowadzanych przez Rosjan. Oni o tym wiedzą i otwarcie mówią ,żadnej tajemnicy w tym względzie nie robią. Były trzy próby,ostatnia trzecia udana. Wracając do rozważań na temat ,budowa i czasu życia człowieka - widzimy że jest mały problem. Jest to problem z -GĘSTOŚCIĄ- .Można podróżować ,przemieszczać się, po zmianie gęstości naszego ciała jak i pojazdu, którym się będziemy poruszali. W tym momencie dochodzimy do -TELEPORTACJI- . To nie jest fantazja. Jeszcze zatrzymajmy się na chwilę przy -UFO- albo jak kto woli -NOL-ach. Jest to mniejsza gęstość od naszej która sobie lata po naszym niebie, i nie tylko po niebie ale i pod wodą też. Nie mają z tym problemu,jakby co. Czy to są ludzie? Mówimy na nich - inne -BYTY-. A czy my czasem też nie jesteśmy jakimś innym – BYTEM ? - dla nich ,dla innych? Słowa , Słowa , różne Słowa, różne języki. -WIEŻA-BABEL-. Tym sposobem zatoczyliśmy ogromne koło. Jeśli są pytania ,nawet najdziwniejsze; To mimo to spróbuję na nie odpowiedzieć; Chociaż ja dalej i wciąż szukam. Pozdrawiam. :pisze:

-- 24 cze 2018, 16:20 --

Witam;Do - @kamilxxx
Odpowiedź; Chwilowo ,żadnych ciekawych linków nie mam. Ale obiecuję jak tylko coś będzie warte grzechu to nie omieszkam opublikować. Po prostu od jakiegoś czasu ,wędruję po internecie. Od tak z kwiatka na kwiatek. Żadnych notatek nie robiłem. Tylko czytam i nic więcej. Kiedyś to nawet nagrywałem,założyłem swój serwer; Ale pomysł umarł śmiercią naturalną . Brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony znajomych. Więc dałem sobie spokój. A historia Pc-ta,jest codziennie czyszczona,plus cała reszta. Nic nie przechowuję. Specjalnie mały dysk założony,żeby było łatwiej,nadpisać go. Czysto i sterylnie. Ale będę pamiętał obiecuję. Pozdrawiam. :pisze:

Awatar użytkownika

Bardzo zainteresowała mnie kwestia naszej planety. Niestety nic z tego co napisałeś nie rozumiem. Według mnie ziemia dokładnie wygląda tak jak nam to przedstawiają. Co do Antarktydy to uważam że jest tam coś na żeczy ale to znajduje się pod lodem.

Witam;Właśnie ,wpadły mnie trzy ciekawostki,które można by było obejrzeć. Nie wszystko jest najwyższych lotów,ale w każdym z tych krótkich filmików jest coś ciekawego.Miłego oglądania.Pozdrawiam. :pisze:

2018.06.24.02.-Linki.
https://www.youtube.com/watch?v=k0BdLgXJeAg
Если это не заставит вас поверить, тогда ничто не заставит

https://www.youtube.com/watch?v=VEFIw6S49_8

Невероятные подводные открытия, которые наука не может объяснить

https://www.youtube.com/watch?v=AucXRJ7c4dM

Изобретения которые могли бы ИЗМЕНИТЬ мир, если бы их не запретили

Odpowiedź;@kamilxxx Pytanie zostało zanotowane; Przygotuję jakiś materiał na te pytanie.To może chwile potrwać.Muszę skończyć zaczęty materiał.Pozdrawiam.

Intimate Secretary * 6th Degree

Brawo Tomek. Widze jaka przeszedles droge, i jestem pod wrazeniem. Zobacz sobie i porownaj sobie swoje wczesniejsze posty. Gdyby przynajmniej 10 % ludzie sie w takim tempie rozwijala, to juz bylibysmy planeta szczescia.
Ja wiekszosc swojej wiedzy biore wlasnie z siebie ze swojego wnertrza, oczywiscie najpierw jakis temat zaczynam, czy to z prasy , czy to z internetu, czy jeszcze inaczej wpadne na jego trop. Szukam informacji na ten temat, gdzie sie tylko da. To jednak prawie ostateczna wiedze zdobywam wlasnie , prowadzac rozmowy ze soba,- ze swoim wnetrzem.
Za najbardziej prawdopodobna teorie wschechswiata uwazam za Hermesem po trzykroc wielkim, i Jezusem , ze tak na dole jak i na gorze. To znaczy zenasz swiat ma budowe fraktalna, to znaczy ze to co w naszej gestosci, znajduje sie rowniez w innej gestosci. Tak jak na naszym poziomie sa istoty /ludzie/( zle i dobre , tak i na innych poziomach jest identycznie, czyli ze znaczy to ze mamy "bogow" zlych i dobrych. Problemem jest tylko sprawa filtra przy przechodzeniu na inne poziomy. Ale mysle ze kiedys i do tego dojde.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Nie chcę wam psuć zabawy, ale wtrącę swoje 3 grosze.

Dorota pisze:
Czy Ziemia jest kulą, a my na zewnątrz?

Tak, Ziemia jest [w przybliżeniu] kulą, czyli ma kształt kulisty, a my żyjemy na zewnątrz, czyli na jej powierzchni.

Niestety tomasz.wojcik4, ale to co napisałeś o kształcie Ziemi i ilości kontynentów, dla mnie przekreśla całkowicie całość twojego opracowania.

Nie będę tu toczył sporu o kształt Ziemi, bo jest to dla mnie sprawa oczywista, a płaska z. to ewidentna dezinformacja lub zwykłe oszołomstwo, ewentualnie może mieć związek z jakąś chorobą umysłową.
Podlinkuję tylko dla zagubionych i omotanych tym szaleństwem to co napisałem kiedyś na ten temat na innym forum, gdy chciało mi się jeszcze tłumaczyć to ludziom i marnować czas... Napisałem to w formie żartobliwej, wręcz prześmiewczej, ale nie da się poważnie podejść do tego tematu:
https://prawda2.info/viewpost.php?p=306699

Awatar użytkownika

Mirek pisze:
Niestety tomasz.wojcik4, ale to co napisałeś o kształcie Ziemi i ilości kontynentów, dla mnie przekreśla całkowicie całość twojego opracowania.

Nie będę tu toczył sporu o kształt Ziemi, bo jest to dla mnie sprawa oczywista, a płaska z. to ewidentna dezinformacja lub zwykłe oszołomstwo, ewentualnie może mieć związek z jakąś chorobą umysłową.
Podlinkuję tylko dla zagubionych i omotanych tym szaleństwem to co napisałem kiedyś na ten temat na innym forum, gdy chciało mi się jeszcze tłumaczyć to ludziom i marnować czas... Napisałem to w formie żartobliwej, wręcz prześmiewczej, ale nie da się poważnie podejść do tego tematu:
https://prawda2.info/viewpost.php?p=306699

Zgadzam się z tobą Mirek w zupełności, choć jestem bardzo ciekawy jaką koncepcje przedstawi nam tomasz.wojcik4.

2018.06.29.01.-DOKĄD-ZMIERZASZ-CZŁOWIEKU-05- Witam i pozdrawiam; Pytanie: Jaką mam koncepcję ? Odpowiadam że żadnej nie mam. Ja tylko napisałem że wynalazłem starodawne mapy, na których jest przedstawiony obraz ziemi inaczej. Na ten moment to wszystko co mogę powiedzieć od siebie. A tak nie od siebie, to różne rzeczy wypisują; Ja to wszystko uważnie czytam i analizuję, to jest wszystko co mogę zrobić. W czasie takich analiz ,mogę się natknąć na jakieś nie zauważone sprawy. Nie zauważone, to nie znaczy że bezwartościowe. Na tej bazie zamierzam zbudować swój osąd. Najprościej by było, to móc się przelecieć samolotem,kierowanym własnoręcznie. Dzisiaj już nikomu nie wierzę ,i to absolutnie. Co do materiałów, to dużo właśnie znajduję ,po drugiej stronie granicy ze wschodem. Tam ,naukowcy ,inżynierowie, technicy, profesorowie,ogólnie świat nauki. Naprawdę dziwne rzeczy piszą. Nie sądzę żeby wszyscy byli zmanipulowani. To chyba nie jest możliwe do zrobienia. To są bardzo stare wpisy ,jak i całkiem nowe. Całość jest dosyć spójna. A ja jestem niewierny Tomasz. Jak nie dotknę i nie posmakuję to nie uwierzę. Dlatego jak piszę ,to piszę ja tego doświadczyłem,czyli sprawdziłem własnoręcznie. Albo druga wersja; coś czytałem na ten temat,ktoś powiedział że tak jest. Ta wersja wyraźnie mówi materiał jest nie sprawdzony. Jest to domyślny materiał,materiał nad który trzeba się zastanowić? Bardzo często nigdy nie dostaniemy odpowiedzi w tym temacie. Ale ,zawsze istnieje jakieś -ALE- ; bywa tak często,że szukając całkowicie czegoś innego, znajduję podpowiedź , ( odpowiedź ) na zadane wcześniej pytanie. Istnieje też moja druga połowa, ( pisałem już kiedyś o tym ). Jej zadaję pytanie? I ona kieruje mnie na całkiem inne tory poszukiwań. Brzmi to groteskowo,ale to działa. Wielu dawnych uczonych z tej pomocy korzystało. Więc i ja z niej korzystam z dobrym skutkiem. Ważne że ta metoda jest -100% - skuteczna. Coś o sobie ,dwa słowa; Od trzech lat,zajmuję się czytaniem i poszukiwaniem w internecie różnych materiałów. To wszystko jest mocno po rozrzucane, nie jest w jednym miejscu. Zrobiłem prosty rachunek sumienia. Trzy lata to = 1000 – dni . Tysiąc dni,to codzienne czytanie od 6-ciu,godzin do nawet 10-ciu, a czasami i więcej. Bywa więcej ,bywa mniej,przeciętnie te 6-godzin zaliczam, to daje w sumie 6000-godzin czytania. Wniosek ,w ciągu tego czasu można sporo przeczytać. Aby nie było za różowo, to – 85% - to chłam bez żadnej wartości. No ale trzeba przeczytać aby się o tym dowiedzieć. Pozostałość trzeba zweryfikować ,porównać ze stanem posiadanej wiedzy. Dopiero wtedy jawi się obraz ,który jest podobny do czegoś tam. Jakiś wizerunek. Ponieważ to trwa długo, i zajmuje mnóstwo różnego materiału ; to zasadne jest że nie ma do tego żadnych linków. Ja to mam w swojej głowie. Oczywiście czasami trafiają się jakieś większe zbiory materiału, które można pod linkować. Od teraz tak będę robił. Do tej pory ,ciekawość w temacie była prawie zerowa. Jeszcze jedna ważna sprawa;Pada jedno ,pojedyncze pytanie; Więc większość uważa że odpowiedź powinna być ; -TAK – albo – NIE -. Guzik prawda. Odpowiedź zaczepia kilka różnych tematów ,które trzeba przedstawić ,i zgłębić, i zrozumieć. Dopiero wtedy uzyskamy pełną odpowiedź. W sumie jest to proces długotrwały i żmudny. Ja niestety jeszcze nie otrzymałem wszystkich odpowiedzi na zadane wcześniej pytania; Ale trochę odpowiedzi już znam i jestem ich pewien. To znowu wcale nie znaczy że wszyscy muszą w to uwierzyć. Istnieje też prawdopodobieństwo że mogę się również mylić. Ludzka rzecz. A to nie znaczy że świadomie chcę kogoś w błąd wprowadzić. Nie taki jest mój cel . Moim celem jest się podzielić znalezionymi materiałami i moimi przemyśleniami. To wszystko. Co mam do wyjaśnienia. Wracając do zadanych pytań.
@Kamilxxx.- Widziałem bardzo starą mapę ,na której były dwa kręgi; w jednym były nasze kontynenty, troszkę inaczej wyglądały,rozmiar i położenie,oraz Ameryka południowa prawie łączyła się z biegunem południowym. Gdyby tak trochę obniżyć poziom wody, to zapewne wszystko by się zgadzało. Jeżeli dodamy do tego – POTOP- ; oraz jako pozostałość ,podwyższony poziom wody. To wygląd tej mapy byłby całkiem podobny ,do dzisiejszych map. Dalej na tej mapie był drugi okrąg ,i między nimi były kontynenty. Ciekawa jest liczba, 32 – 33 . Taki zbieg okoliczności. To jest tylko mapa. Bardzo stara ,i nie musimy w nią wierzyć. Ja traktuję to jako ciekawostkę ,( na razie ). Brak jakichkolwiek punktów odniesienia. Na moment odskoczę do innego tematu; Śmierć – GAGARINA- , został zaplanowany pierwszy wspólny lot ,mieszany dwóch kosmonautów. Amerykanin , oraz jako drugi Rosjanin
- GAGARIN- który był przygotowywany do lotu. Krótko przed samym lotem w kosmos,Gagarin wraz z drugim kolegą zginęli ,podczas oblatywania Miga- Na jego miejsce wskoczył wtedy drugi Amerykanin -który nazywał się Aldrin; Poleciało dwóch Amerykanów. Aldrin to jest ten kosmonauta,który pobił reportera za zadane pytania w sprawie lotu na księżyc. Od taki znowu zbieg okoliczności. Takich dziwnych zbiegów jest więcej. Co do mapy to myślę że wyjaśniłem; Jest bardzo stara ,to jest fakt. Kto ją narysował? Nie jest wiadomo. To że jest narysowana fachowo i prawdziwie to też jest Fakt. Pytanie ? Czy druga część tej mapy jest prawdziwa ? To ja nie wiem ? Nie jestem w stanie tego zweryfikować. Jak mnie się uda ,to ogłoszę wszystkim. Wcześniejsze twoje pytanie? Biegun Południowy, jest dalej dla mnie zagadką; Ale ta zagadka ma też swoje pytania. Weźmy koniec drugiej wojny, Niemcy
coś szukają na południu, budują bazę, port, prowadzą badania. Od taka sobie ciekawostka naukowa. Do momentu ,aż zaczynają tam kursować łodzie podwodne,które są specjalnie do tego celu zbudowane, ( przygotowane ). Od pływają wte i wewte . Taki kaprys Furera. Ten kaprys ciągną do ostatniego dnia wojny. Jak się to kończy to wiemy z historii, o ile jest to prawda. ( ja do wszystkiego mam wątpliwości ). Bardo krótko po tym , Amerykanie wysyłają wojskową ekspedycje wraz z lotniskowcem,który eskortowany przez zespół okrętów wojennych ,płynie na południe. Temu przewodzi ,kapitan – BYRD- . Może już wtedy miał awans ? Jest to sprawa drugorzędna w tej chwili. Sumując ; Zespół okrętów, na czele z lotniskowcem, parę tysięcy żołnierzy. Po dopłynięciu na miejsce, dostają łomot od nieznanego przeciwnika, Ileś samolotów straconych iluś zabitych. Wyprawa miała trwać pół roku. A oni po pary dniach zawracają i płyną z powrotem. Wracają do kraju jak nie pyszni. Od tamtej pory nikt nie może przebywać na Biegunie Południowym. Nikt nie może do niego się zbliżyć. Potrzebne jest specjalne zezwolenie .którego i tak nikt nie może dostać. Baza która tam się znajduje, jest przy brzegu,niedaleko brzegu. Ciekawostka dotycząca bazy. Są na niej zamontowane kamery. Włamali się do tych kamer hakerzy ,poprzez internet; I one między innymi pokazują datę i czas,oraz obraz. Czas rzeczywisty. To jest ważne. Tam na nich widać wschody i zachody słońca. Całkowicie to się różni od półkuli Północnej. Północna ma cykl - 6 – miesięcy. A tam na Południowym, jest inaczej; Bardzo inaczej. Kto ma ochotę może samemu sprawdzić. Baza prowadzi jakieś badania? Konkretnie jakie? Odpowiedź jest obszerna i enigmatyczna. Jeszcze jedna ciekawostka nie związana z biegunem. Wszystkie Łodzie podwodne,mają mapy Oceanów i mórz ,tak zrobione jakby ziemia była płaska. Znowu przypadek. Tych przypadków jest wiele. Oczywiście może to być robione z rozmysłem,nie wykluczam takiej ewentualności. Jak dla mnie to ona może być sześcianem. Mnie głównie chodzi tylko o prawdę,jaka ona by nie była. Tak w ogóle to zeszliśmy z tematu wiodącego. A jest nim : DOKĄD-ZMIERZASZ -CZŁOWIEKU. Jak sami widzicie pod ten temat można podpiąć wszystko, absolutnie wszystko. Moim założeniem jest prawda. A z tego co ja widzę to jest jej jak na lekarstwo. Dotyczy to również świata Akademickiego,Takie bzdury czasami wypisują że głowa boli. Ze szkoły to zostawiłem nie naruszone,Tablice Matematyczne, oraz Tablice Mendelejewa. Jestem na tym etapie za cienki aby o coś tam się przyczepić. Cała reszta ,niestety musiała zostać i to mocno zweryfikowana. Jak to mówią ,sprzątanie trzeba od czegoś zacząć. Zacząłem od nauki, a potem poleciało jak lawina. Tak wiele rzeczy się kupy nie trzyma że głowa jest za mała. Weźmy taka religia. Obojętnie jaka by nie była; Na każdym kroku jakieś zagadki, Czytaj ( przekłamania ). Ale mimo to ,to daje się to uporządkować. Ale ze stratą dla danej Religii. Ten temat też omijam, publicznie nie mam ochoty dyskutować,ze względu na wysoki stopień zaangażowania się Polaków w sprawy kościelne. Ale czas odsłoni prawdę . I to w bardzo niedługim czasie. Możemy poruszyć tematy zdrowia,techniki,szczepienia, leczenia, kosmosu , fotografii, motoryzacji, okręty podwodne jak i nawodne, lotnictwo, lewitacja, odżywianie, witaminy, zdolności człowieka, archeologia,piramidy,Słowianie,
To są wszystko tematy związane z Człowiekiem, mniej lub więcej, Manipulacja człowiekiem,Rozmyślne przytępienie rozwoju człowieka,Statystyki ,które kłamią: my nie możemy ich w żaden sposób sprawdzić; Czyli wszystko opiera się na słowie - WIARA -. A wierzyć to my możemy ,absolutnie we wszystko. Ja przyjąłem taką zasadę; nie wykluczam niczego, ''absolutnie niczego''. Tak długo aż nie udowodnię że jest inaczej. Właśnie przypomniał mi się taki dowcip. Naukowcy badali Chrząszcza,i z twierdzili autorytatywnie, że on nie może latać ,fruwać, bo ma za małą powierzchnię skrzydeł. Zęby unieść ten jego duży ciężar. , Tylko on tego nie czytał, i nie wiedział o tym . No i biedak bez pozwolenia naukowców sobie latał. A teraz dalszy ciąg tej historii,dopisany przez życie. Rosyjski badacz uczony,nazwiska nie pamiętam, ale jest krótki filmik o nim i jego doświadczeniach ,badaniach - doszedł do wniosku ,że z tym mają wiele wspólnego jego skrzydła. Pod mikroskopem okazuje się że są bardzo specyficznie zbudowane. Na tym filmiku ,pokazuje, demonstruje; Jak jedno skrzydło odpycha drugie skrzydło. Nie da rady położyć jedno na drugim,natychmiast zostaje odrzucone;tak jak magnes odepchnięte. Ciekawy film,warto zobaczyć;a wnioski samemu wyciągnąć. W czeluściach internetu można znaleźć wiele osobliwości,które dzisiejszą naukę stawiają pod znakiem zapytania. Jestem w trakcie przygotowania jakiś linków z filmami. Kawałek zrobiłem,Tytuł;czas: krótkie streszczenie; Było w nocy,byłem zmęczony, nie zdążyłem zapisać , kliknąłem, no i wszystko skasowałem ,tyle pracy wyfrunęło. Zdarza się ,ten nie robi błędów, co nic nie robi. A do linków powrócę i zrobię te zestawienie. Pozdrawiam. :pisze:

PS. - Co do tej mapy to zapomniałem dodać,że ona pochodzi z archiwum - WATYKANU - Wypłynęła na światło przy okazji, reanimacji - dokumentu. ( moja nazwa na naprawę i konserwację ).

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam. Czytając Wasze posty postanowiłem, że też dorzucę do niej swoje przysłowiowe trzy grosze. Oczywiście nie chcę tutaj nikomu narzucać swojego myślenia, bo ktoś się może z tym nie zgadzać, ale moje poszukiwania sprawiły, że na tę chwilę to właśnie wewnętrznie czuję.

Dokąd zmierzamy? Przede wszystkim tak naprawdę nie jesteśmy istotami ludzkimi, które miewają duchowe doświadczenia, tylko istotami duchowymi doświadczającymi ludzkiego losu. Nasze dusze są nieśmiertelne i są zbiorem wszystkich emocji i doświadczeń zdobytych za danego wcielenia. Tylko problem w tym, że za każdym razem dostajemy amnezji. Po śmierci, która jest niczym innym jak sposobem na to, by dusza mogła zerwać połączenie ze swoim ciałem i opuścić sferę materialną, ta pamięć wraca. I wtedy być może pojawi się myśl: "Cholera, znowu mi się nie udało, muszę tam wrócić...". Dlaczego mamy tę amnezję? Bo kontrolę nad tą planetą przejęły złe istoty, które nakładając na nas tę amnezję, sprawiły, że będziemy się tu cyklicznie odradzać i stać w miejscu w rozwoju duchowym, dopóki nie uda nam się przeskoczyć pewnego poziomu. Robią to nam dla luszu. Na innych planetach możliwe, że rozumne istoty nie mają amnezji i wiedzą od razu kim są i po co się rodzą. Amnezja może być tylko na takich planetach jak Ziemia, która stała się fabryką luszu dla swoich okupantów. Stąd starożytni bogowie w przeszłości i wojny bogów, tylko kiedyś nie musieli się kryć. Jeśli jakieś zwierzę urodzi się w zoo, to nie będzie miało pojęcia o tym, że jego naturalnym środowiskiem jest na przykład sawanna.

Co do istnienia wielu kontynentow to moze wyjasnic istnienie swiatow rownoleglych. No moze nie calkowicie rownoleglych, tylko takich ktorych my nie dostrzegamy. Czlowiek ma okreslone spektrum widzenia w zakresie jakis tam czestotliwosci drgan, a w zasadzie to widzimy tylko swiatlo odbite od jakies tam materii. Jezeli materia nie bedzie odbijala swiatla ,lub bedzie odbijala w zakresie spektrum innego niz my postrzegamy, to nie bedziemy jej widziec. Np. w Argentynie na pograniczu z Boliwia mozna widziec "kosmiczne "miasto nie z tej ziemi, niektorzy moga sie tam nawet wybrac, ale tylko bardzo nielicznym udalo sie z tamtad powrocic. Podobnie jest w Tybecie , gdzie mnisi moga obserwowac takie miasta , a nawet je odwiedzac. Tak ze w naszej rzeczywistosci moze istniec wiele kontynentow, tylko my ich nie widzimy.
Czy widzimy promieniowanie elektro-magnetyczne, lub inne , ale wiemy ze istnieja poniewaz na codzien z ich wlasciwosci korzystamy. Gdyby jakies kilkaset lat temu ktos powiedzial o istnieniu takich roznych promieniowan i sil niewidocznych dla naszego oka, to zostalby spalony na stosie.Przeciez do tej pory , choc minelo juz prawie 100 lat od odkrycia Jodko-Noskowicza i Kirliana, 60-70 % ludzi powie ze promieniowanie kirlianowskie i mozliwosc jego fotografowania to bajki.
A wlasnie dzisiaj gdy zastanawialem sie czy odpisac na twoj post, ale to mialo byc w stylu tym co pisalem powyzej przeleciala mi taka mysl, ni z tego ni z owego "grzech pierworodny", i zaczalem sie nad tym zastanawiac. Co to moze miec wspolnego z tym tematem. Pozniej nastapilo rozwiniecie tego tematu.
Co to jest grzech pierworodny to nikt nie wie, moga nam wciskac jakies nic nie okreslajace dogmaty ktore absolutnie nie wyjasniaja co to moze byc.
Ale wesmy sobie taka sytuacje jedno z ziemskich mocarstw buduje maszyne zdolny do wykonywania okreslonych czynnosci,i zastepujaca czlowieka, czyli takiego mechanicznego niewolnika. Maszyna jest zdolna do samoreprodukcji, i ograniczonego rozwoju. Szpieg lub dywersant z drugiego mocarstwa wprowadza do oprogramowania maszyny wirusa powodujacego zdolnosc posiadania i rozwoju samoswiadomosci. Wirus z biegiem czasu coraz bardziej sie rozwija, i maszyna staje sie coraz bardziej podobna do czlowieka /ludzi-bogow/ ktory ja stworzyl. Maszyna zostala stworzona po to by byc niewolnikiem, i wykonywac polecenia pana /czlowieka -boga/
Tak mysle ze ten wirus powodujacy rozwoj czlowieka, samodzielne myslenie , to jest wlasnie grzech pierworodny.
Im wiecej ten wirus rozwija sie w czlowieku, tym bardziej czlowiek staje sie podobny do boga, czyli swojego stworzyciela.
I te wszystkie nakazy, zakazy , dogmaty, to wlasnie chec zablokowania tego wirusa, zablokowania rozwoju.
PS. Tomek@ gdybys dal rade zainteresowac sie tematem "przedwiecznych", ja od czasu gdy ich spotkalem, probuje sie interesowac tym tematem, ale ilekroc zaczynam ten temat drazyc , to cos mnie odrzuca, przeszkadza. Czyzby nie zyczyli sobie by poznac ich tajemnice? Zreszta odnioslem takie wlasnie wrazenie po spotkaniu z nimi. Gdyby wiecej ludzi chcialo poznac ten temat , to moze daloby to cos wiecej wiedzy na ten temat.

Witam; Odpowiedź - @ lawendowy. Dyskusja właśnie polega na tym ,aby móc dzielić się swoimi przemyśleniami. To nie jest wykład na uniwersytecie,gdzie jeden mówi a reszta słucha: Jak świnia grzmotu. Różne pomysły ,nawet najbardziej abstrakcyjne ,mogą przynieść rozwiązanie problemu. Albo skierowanie poszukiwań na inny tor, ( ten właściwy ). Czy jesteśmy istotami ludzkimi? Ta nazwa, to są słowa które mają obrazować nas stan; Możemy też nazwać na przykład , ( czarna dupa ). I jeśli się przyjmie te nazewnictwo,to wszyscy go będą używać,Inie będzie to im przeszkadzało. Cytuję: Dlaczego mamy tę amnezję? My nie mamy amnezji. To jest pewnik. Wyobraźmy sobie nasze poprzednie życie zapisane na ,- CD -. Tylko ta płyta leży wysoko na półce; Bez drabiny jej nie sięgniemy. Tą drabiną jest nasz - ROZWÓJ – oraz - WIEDZA -. Zdobywając właściwą wiedzę; powodujemy że nasz rozwój następuje. I od tego momentu zaczynamy chodzić o jeden stopień wyżej. Przykładowo,tak jak w kościele przed ołtarzem. Podobna sytuacja. Teraz będąc ,jeden,dwa stopnie wyżej; możemy sięgnąć tą płytę – CD -. Możemy się dowiedzieć co było wcześniej. Wiedza której szukamy,to jest tak jak computer, język zapisu na nim. Mnóstwo bitów ,które nas otaczają cały czas. Potrzebny jest klucz, wyzwalacz, który pozwoli nam czytać te wiadomości. To wszystko jest w zasięgu naszej ręki; a racze naszego umysłu. Tak na pewno jest – tak na pewno funkcjonuje. Można tylko zapodać inny opis, ale ogólnie tak to działa. Sprawdzone. To że są istoty – BYTY – o cechach złych. To prawda. Ale one nie mają wpływu na nas. To tylko – MY - się zgadzamy ,żeby coś robić źle. Bez naszej zgody nic nie da rady się wydarzyć. Cytuję: Stąd starożytni bogowie w przeszłości i wojny bogów,
To tylko myśmy tak nazwali te istoty; Oni nie byli - BOGAMI - .Wyjaśnię jak to działa. Kiedyś już podawałem taki przykład, powtórzę go ponownie. Mała muszka owocówka, żyje bardzo krótko; jeden dzień ,albo dwa, nie jest to za bardzo istotne w tym kontekście. My żyjemy średnio, - 70 – lat. Teraz zasadnicze pytanie,Jak ta muszka nas postrzega ,w stosunku do naszego długiego życia? Dla nie jesteśmy nieśmiertelni. I tak było z bogami w naszej historii. Jeśli taki bóg żył ,dziesiątki, a może setki tysięcy lat? To o czym my rozmawiamy. Cytuję: zwierzę urodzi się w zoo, - To naturalnie, że nie może wiedzieć ,jak jest gdzie indziej. Podobnie i my ,nie za bardzo wiemy jak jest gdzie indziej. Tylko że nasze życie trwa ,już któryś raz z rzędu; I my możemy się cofnąć,my możemy się rozwijać ,my możemy zdobywać wiedzę; Jeden warunek – Musimy tego chcieć - .
Odpowiadam: @ rici. Istnienie czegoś ,nie można wykluczyć ,tylko dlatego że nas w szkole tak uczyli. A teraz co do podróżowania ,To jest na pewno ono możliwe,i będzie tak długo możliwe aż nie zostanie udowodnione że jest inaczej. Podobno – Watykan ma maszynę do podróży. Została ona rozebrana na części; Oraz te części zostały podzielone pomiędzy 3 – 4 ,urzędników kościoła. Każdy przebywa gdzie indziej, A jeden dodatkowy zna adresy wszystkich. Żeby móc uruchomić ,to wszyscy muszą się razem zebrać ,i przegłosować tą decyzję. Watykan się wypiera. A z widzeniem,jest o wiele prostsza sprawa; Praktycznie prawie każdy może do tego dojść. Potrzebny jest tylko: i aż tylko,jego wcześniejszy rozwój. A o tych kontynentach pisałem w związku z mapą która też jest w Watykanie,- Mapa jest ciekawa,to nie ulega wątpliwości, jest zabytkowa, to fakt. A co ma za zadanie wyobrażać? Ja nie wiem; Ja tylko mogę się domyślać. Ale w połączeniu z innymi faktami; to wszystko wygląda trochę , ( bardzo ) dziwnie. Jak to mówią; Koń ma wielki łeb ,to niech się martwi. Ja się martwił nie będę. A co do człowiek – maszyna. To nic nie jest wykluczone; Pewnie z czasem i do tego dojdziemy. Na razie brakuje nam klocków które by mogły to wszystko połączyć razem. Ale przyjdzie dzień ,że od tak przy okazji znajdziemy rozwiązanie. Ja tak miałem już wiele razy. A co do grzech pierworodny ,to jest ,na tym etapie brak jakiegoś odniesienia. Być może że to tylko jest fantazja tych co pisali – biblie- .Albo może być w tym też jakiś przekaz; W każdym bądź razie będę miał to na uwadze, i jeśli natrafię na jakiś ślad to nie omieszkam dać znać. Co do przedwiecznych? Nie zajmowałem się tym tematem,sensu stricto . Być może coś wypłynie przy okazji. Te wszystkie pytanie które zostały zadane ,są bardzo ważne. I być może nakierują mnie na właściwy kierunek poszukiwań. Być może że to jest właśnie wyjście awaryjne,z którego należy skorzystać. Cytuję: ale ilekroć zaczynam ten temat drążyć , to coś mnie odrzuca, przeszkadza. Być może, a raczej na pewno masz jakieś braki,które najpierw musisz uzupełnić. Jakiego rodzaju to są braki? To tylko twoja intuicja może tobie podpowiedzieć. Wieczorem zadaj jedno pytanie? A rano dostaniesz jedną odpowiedź. Pytanie musi być krótkie. Może też tak być ,że odpowiedź będzie gdzieś w internecie. Jeżeli jest skomplikowana. Intuicja znajdzie przypadkową stronę na której będzie odpowiedź. Jest jeszcze wyższy poziom , ale chyba na to jeszcze jest za wcześnie. A co do zwiększonej liczby ludzi, To jest fantazja. To tak nie działa. To działa tak – ty sam i twój problem;Ty sam musisz go rozwiązać. Nikt tego nie zrobi za ciebie, dlatego że to dotyczy tylko twojej osoby. Reasumując ,- Przeciwności jest zawsze więcej -. Różnych ślepych uliczek, zaułków bez wyjścia. Wtedy zawracamy, i zaczynamy od nowa poszukiwania. Z czasem przychodzi wprawa, i wszystko zaczyna iść łatwiej. To takie zbieranie – punktów -,A na koniec ,jest rozliczenie. To jest ten przyjemny moment,całych poszukiwań. Pozdrawiam wszystkich. :pisze:
PS. Przeczytaj – ŚWIAT-POSTRZEGANY-PREZ-CZŁOWIEKA-06-. Tam jest wytłumaczone,nasze widzenie. To są potwierdzone materiały przez naukę ;nic nowego,tylko w innej kolejności.

PS.-02- Polecam film fabularny. - Truman Show - on sporo wyjaśnia,tak jak i niektóre inne filmy.

Wtrącę swoje trzy grosze.Mam nadzieję że na temat.Cała gatunek ludzki jest dla mnie jak uwsteczniony.Jeździmy samochodami spalającymi martwe ciała dawnych zwierząt zamiast się teleportować.Wysyłamy maile zamiast telepatii.Jesteśmy cały czas osobno zamiast łączyć i rozdzielać się w jedno i osobno jak potrzeba.A przecież zostały fizyczne ślady np.piramidy czy nawet ludzie którzy to powtarzali jak Koralowy Pałac.I wiele innych śladów w necie że ktoś wpadł/rozwinął się i przepadł.
Dla mnie to celowe działanie .Narzędziem jest tu syjonizm czyli chazarzy. Oczywiście gdyby ich nie było znalazłby się ktoś inny z naszego kręgu istnienia.Są wytworem systemu który nam narzucono w ramach a który wypełniamy własnymi emocjami i działaniem pobudzanym w syfiastym kierunku egoizmu.
Jesteśmy od pokoleń jako gatunek degenerowani i odcinani od swoje intuicji/serca która operuje inaczej niż tzw.logiczny umysł. Błyska i wie .Zamiast rozważać krok po kroku często w niewłaściwym kierunku.Jesteśmy jak kury które zamiast śpiewać mają szybciej przybierać na wadze.Sami również zresztą to robimy ze zwierzętami.I to się niestety pogłębia...
Wyjście : może na tym poziomie kury nie ma wyjścia.Coś jak Robot u Wiśniewskiego-Snerga.Mogą uwolnić się pojedyncze jednostki jak w koanie o "Kaczce w butelce".Z pewnego punktu widzenia oczywiście.Poza umysłem.W końcu i tak rozwiązanie jest a zarazem go nie ma.Bo żeby było musi być ktoś do rozwiązywania i coś do rozwiązywania.Niech każdy robi swoje/swoją Drogę.Widać tak ma być.Może właśnie jesteśmy takimi kurami które chcą być orłem choć i kura potrafi czasem dziobnąć.
Dla mnie bycie kurą to nic "złego...Jest jak jest. Pozdrawiam

A może jak u Lema w Teście Pilota Pirxa trzeba poczekać bo każda decyzja/wybór/przywiązanie się do idei jest niewłaściwy.Takie szamotanie się w swoim bagnie ego/umysłu.Oczywiście i to nie jest "złe".Jest.

Mszyca czy róża ?

Witam; @Punkt Mu. Ładnie to zostało ujęte, ( opisane ). Całkowicie się z tobą zgadzam ,pod każdym względem. Ja też tak myślę; Z tymi kurami ,to bardzo dobre porównanie;Od siebie dodam,że te kury można podzielić na; Kury na mięso-armatnie,czyli ( wojsko ). Oraz na kury, które mają znosić jaka. Czyli całe życie ,aż do śmierci pracować. No zapomniałbym, krótka -EMERYTURA-. Faktycznie dla niektórych bardzo krótka. To tak w skrócie,aby obraz był doskonalszy. Jest jedno -ALE-, w tym systemie. Ja akurat należę do tych zbuntowanych, który dość wcześnie dał dyla z kurnika. Od samego początku ,jakoś to wszystko mnie nie leżało. Czyli właścicielowi -fermy między nogami dałem dyla. Dosłownie. Trochę podróżowałem ,trochę mieszkałem gdzie indziej, ot takie przeciętne życie mieszkańca tego kraju. Na koniec wróciłem na stare śmieci ,jak to mówią. Emerytura, która dopiero pokazała ile ja byłem warty dla tego świata. Pomyślałem ,nie jest całkiem źle, w sumie jestem zdrowy, to jest bardzo ważne w tym systemie; no to czas na urlop i przyjemności . Podróżuję po internecie ,i odkrywam świat na nowo. Jest ciekawie. No cóż ,pozostałym kurom, nie zazdroszczę. Pewnie nie które z nich ,to nawet nie wiedzą ,że właśnie jadą do rzeźni. A co do dziobania ,to widziałem koguta w akcji – walczył z psem; Pies oberwał,definitywnie. Dziobaki potrafią być groźne, ( czasami ). A - LEMA- czytałem jego parę książek, kiedyś był na topie. To były wtedy książki które pozwalały się oderwać od siermiężnej rzeczywistości. Takie to były wesołe czasy. Naprawdę kiedyś było wesoło, nie to co teraz. Zadam pytanie? Kiedy ostatnio słyszałeś jakiś kawał? Chodzi o znajomego,przechodnia, klienta? Ja osobiście nie pamiętam.
A teraz odpowiedź do : @Mirek. - @kamilxxx. Postawiliście trudne zadanie do wykonania. Ale nie ma rzeczy nie możliwych. Długo myślałem. I wymyśliłem całkiem nową hipotezę ;Mam nadzieję że jest nowa. Do tej pory nie spotkałem się z nią w internecie. A przedstawia się tak. Proszę sobie wyobrazić duży globus. No taki ze dwa – trzy metry średnicy; Nazwiemy go planeta – X - .To ważne. A teraz wyobraźmy sobie naszą ziemię ,mocno pomniejszoną; od tak jak dwadzieścia groszy. Ta Ziemia zgodnie z naszą hipotezą, ma być płaska,tak jak te nasze dwadzieścia groszy. Nadążacie? No to bierzemy te 20 groszy i naklejamy na ten wielki globus; żeby było ciekawiej te 20 groszy nakrywamy kieliszkiem – literatką. Co do tego że 20 groszy jest płaskie? To chyba nikt nie ma wątpliwości. Powiększamy te 20 groszy ,ot tak trochę ,żeby było można na nich nakleić płaską mapę ziemi. Jest nawet rant, który umownie możemy oznaczyć jako pole lodowe, które nas otacza. -BIEGUN -POŁUDNIOWY- .Ziemia jest płaska i jednocześnie jest kulą. Wasze życzenie zostało spełnione. Mam taką nadzieję. A teraz kombinując tak dalej,czyli idąc za ciosem; to połóżmy te dwadzieścia groszy na pięć złotych, i mamy następny okrąg na którym mogą być te wspomniane 32 – 33 , kontynenty. To jest to ,o czym ta watykańska mapa mówi. Co jest prawdą? A co nie? To jest bardzo trudno rozsądzić. Ale nie jest to niemożliwe. To tylko była moja hipoteza. Ja osobiście tego nigdy nie dam rady sprawdzić, niema co się łudzić. Więc również dobrze możemy ogłosić ,że ziemia jest sześcianem, kto chce to niech sobie wierzy, albo – nie. Ja tylko stwierdzam ,że jest wiele spraw nie do końca wyjaśnionych . One są przyjęte na wiarę . To tylko – MY – wierzymy ,że tak właśnie jest. A nikt przecież tego nie sprawdził, a jeżeli sprawdził? To czy powiedział prawdę? Ja osobiście spotkałem tyle kłamstwa,że w głowie się nie mieści. No to by było na tyle w tym temacie. Przy okazji przygotowałem parę linków; One dotyczą różności, takie w tym momencie wpadły mi w ręce. Są po Rosyjsku,- Tłumacz automat ,to jest fantazja. Trzeba samemu ,czytać ( tak jest najlepiej ). Jeden spis diabli wzięli, więc przygotowałem drugi. Filmik, jak filmik może być ciekawy albo nie. To zależy co nas interesuje,i co wiemy w danym momencie. Nie zawsze wszystko jest ciekawe, Ale zapewniam fragmenty na pewno są. W przyszłości może być tylko lepiej. Jeśli będzie zainteresowanie?Tak więc zapraszam do działu – LINKI -. W trakcie pisania,przyszedł mnie do głowy pomysł powiązania tych wszystkich faktów razem w jedną spójną całość.Pozdrawiam. :pisze:

PS. Zadawajcie pytania,to zmusza do myślenia,czyli wszystkim to może wyjść tylko na dobre.

Awatar użytkownika

Panie Tomku ,nie zgodzę się z tym co pisął Pan o amnezji. Uważam że naszą wiedzę którą mieliśmy zanim trafiliśmy na ziemię sztucznie i z rozmysłem się tutaj blokuje. Potwierdzają to liczne przypadki dzieci i dorosłych którzy mają wyjątkowe zdolności nie wiedząc skąd. Dzieci pamiętają swoje wcześniejsze wcielenia ale po jakiś czasie, kilku latach ta wiedza u nich zanika, zapominają. taki był przypadek małego polaka ,który jako dziecko mówił ze był kiedyś rycerzem w Malborku a gdy dorósł to wszystko "zapomniał". Wstawiałem ten film o nim w temacie o karmie ,więc można to wysłuchać.
Według mnie takie przypadki potwierdzają ,że jesteśmy czyszczeni z przeszłości a niektórym z niewiadomych przyczyn (może błąd maszyny albo obsługi) ułamki wiedzy i poprzednich żyć pozostają.
Natomiast dzięki własnemu rozwojowi czyli zdobywanej tutaj wiedzy możemy dostać się do wiedzy ogólnej , coś co nazywamy kronika Akaszy, która jest gdzieś skupiona bo pochodzi z myśli nas wszystkich. Ja to widzę w ten sposób.
Co do grzechu pierworodnego to można by porównać go do karmy według mnie. Kościół jednak zmienił i dopasował to do swoich potrzeb jak zresztą wiele innych rzeczy. Watykan ma na pewno dużo więcej informacji o naszym pochodzeniu , o UFO ale tego nie ujawnia ze względu na swoje dobro a nie na nasze. Czy to jest uczciwe? Takie retoryczne pytanie. Przez religie zginęło na świecie najwięcej ludzi.
Bo ludzie dają się sobą kierować, nie zadają pytań co ma związek również z tym czyszczeniem mózgów.
Nie chce im się myśleć ,dobrze że istnieje internet ,dzięki niemu możemy pogadać i inni może cos z tego wywnioskują dla siebie. Sami się dużo nowego dowiemy i nauczymy .Informacja tu szybko przepływa tylko problem z jej prawdziwością ale i tak jest dużo lepsza niż sama propaganda w TV. Internet to zbawienie dla nas większe niż kościół więc będzie ograniczany różnymi sposobami.

Witam; Odpowiedź dla@assun. Słuszna uwaga; Amnezja jest źle dobranym słowem,słowo amnezja oznacza ,chwilową albą stałą utratę pamięci. Ja miałem na myśli ,zablokowanie pamięci czyli chwilową utratę pamięci. Ewidentnie źle dobrane słowo, mój błąd. Co do dzieci ,to pozwolę sobie dorzucić taką ciekawostkę; Podobno jak się dziecko urodzi, to przez pierwszy rok ma możliwość zobaczyć całe swoje życie. Obserwując zachowanie dziecka, możemy się dowiedzieć jak będzie żyło w przyszłości. Jeśli jest spokojne, śpi, nie stęka, nie płacze; to i jego przyszłe życie też będzie przebiegało bez większych ( powiedzmy ) usterek. Ale jeśli jest inaczej. To na pewno w przyszłym życiu czekają problemy,zdrowotne, kłopoty,jakieś nieszczęścia. Tyle na ten temat mówili starzy ludzie, ale dobrzy obserwatorzy. Co do blokady, To ja kompletnie się zgadzam; W dużej części jest odpowiedzialny za to nasz ksiądz. Chrzest, komunia, bierzmowanie, ślub kościelny; Są to obrzędy ,które powodują blokadę w naszych dzieciach . Udane obrządki to pewna i dobra blokada. Chodzenie do kościoła ,to powtarzanie tej blokady; To jest prawda; Sprawdzone na sobie. Jako dzieciak byłem zmuszony ,do kościoła i religii. Jako starszy ,intuicyjnie odrzuciłem te nawyki; I z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić ,że po jakimś czasie moje myślenie się poprawiło. Z początku nie kojarzyłem tego razem, dopiero po pewnym okresie zauważyłem zmiany. Co do pozostawionej przypadkowo wiedzy, to mam odmienne zdanie. Porównam to do komputera – czyli mamy główny procesor, oraz pamięć – RAM- ,Niema pamięci stałej, coś w rodzaju dysku – HDD ,albo – SSD – Jest to nie potrzebne; Stała pamięć jest na zewnątrz,i my do niej mamy cały czas dostęp, - tylko przyblokowany. Nasze ciało to ubranie, kombinezon, ( samonaprawialny ) ,ale on musi być sterowany i kontrolowany; Wykonuje te zadanie nasz mózg. Pamięć – podręczna,czyli nasz – RAM -,Na samym początku zostaje w nas zainstalowany, ( moment narodzin ). Wiemy kim będziemy,i co będziemy robili, jakie jest nasze zadanie. Ale mamy możliwość ingerencji; Jeszcze nie wiem czy to jest błąd, czy celowe działanie. Nasza przeszłość jest w zewnętrznej pamięci; To od nas zależy ,czy do niej się dostaniemy, czy z nią połączymy. Teoretycznie to nam jest nie potrzebne. Ale jak się trafi, takie coś jak -JA - ,to konflikt jest murowany, jestem za bardzo ciekawski. Czytaj , ( mój ksiądz spieprzył robotę ), może pijany był?czasy zaraz po wojnie. To taki żart. Kościół od zarania dziejów manipulował wszystkim. Kapłan to jest rodzaj urzędnika, który bezpośrednio sprawuje nadzór nad nami, czas przeszły , teraz wytworzył się nowy rodzaj urzędnika. -TECHNOKRATA -. Reasumując ; kiedyś ludzie byli prości, to i ksiądz wystarczał do ogarnięcia tematu. Teraz ludzie trochę zmądrzeli, - to i trzeba kadrę kierowniczą wymienić. A że znowu zaczyna się wszystko wymykać spod kontroli,to zaplanowano coś nowego,-NWO-. Historia zatoczyła koło. A co do internetu, to wspaniały wynalazek, który wymknął się z pod kontroli; I teraz właśnie jest próba ,zniszczenia, zablokowania, stłumienia, - słynne – RODO -. Na ten moment , sprawa zawisła w próżni, ( no nie całkiem ),Cytuję:
Europarlament przeciwko „maszynom do cenzury” i „podatkom” od hiper-linków
Właśnie mamy wynik głosowania, który odsyła mocno kontrowersyjne zmiany w prawie autorskim do kosza. Czy raczej do tzw. „drawing board”, co oznacza że na dłuższy czas mamy spokój. Głosowanie;na-TAK-278. - na -NIE-318- wstrzymało się -031-. To tak ,nie jako przy okazji. Niby nie na temat, ale w większym kontekście,to ma to sens. Ze sprawą o której rozmawiamy. A teraz, chciałbym się odnieść do tematu; Połączenia tego wszystkiego razem do kupy. Bo jak do tej pory, to rozmawiamy o poszczególnych wątkach, a to jest tylko wąska specjalizacja. A wiadomo że, to do niczego nie prowadzi. Dopiero wgląd na całość ,daje szerokie spojrzenie. A więc postawiłem -PYTANIE-, i dostałem odpowiedź, w postaci filmiku. Który został umieszczony , w -CIEKAWE-ROSYJSKIE-LINKI- - Numer – 14 -. Tam go znajdziecie. Film na pozór nie ma nic wspólnego z tematem. Ale to tylko pozór. Film jest ,Typu ,Archeologia-Nauka-Technika. W skrócie,opowiada o pochodzeniu na ziemi pewnych wytworów krajobrazu. Trzeba obejrzeć. Warto. Ta teoria to jest być może tylko Hipoteza. Ale po mojemu bardzo trafna. Czyli te rozpadliny to nic innego jak pradawne wyrobiska kopalni odkrywkowych. Oczywiście monstrualnych rozmiarów. Jeśli do tego dodamy szkielety olbrzymów, znalezione i wykopane. Jeszcze dołożymy znalezione i wykopane olbrzymie kule , z kamienia albo z żelaza? Naukowcy nie wiedzą do czego one były? Ja odpowiadam; Te kule były używane w olbrzymich młynach do mielenia na pył, materiału który poddany potem flotacji , oddzieleniu jednych składników od drugich , dawał czystą rudę , albo czysty minerał. Dzisiaj takie młyny są używane w cementowniach, elektrowniach na miał węglowy, zakłady chemiczne. Tylko skala tych urządzeń jest inna. To prowadzi do wniosku że te tereny to byłe kopalnie. Pozostaje zasadnicze pytanie? Gdzie się podział materiał , minerał, metal, z stamtąd wydobyty. Nigdzie go nie ma. To były olbrzymie ilości. Czyli mamy, olbrzymie kopalnie, olbrzymich pracowników, do tego znajdujemy olbrzymie budowle, olbrzymie megality, olbrzymie przedmioty, na przykład – olbrzymia zębatka znaleziona, gdzieś w Rosji,człowiek przy niej ,to krasnoludek. Od siebie dodam ,że niektóre nasze kontynenty wyglądają jakby tamtędy przeszedł kataklizm; dla porównania jak popatrzymy na dzisiejsze tereny po kopalniach odkrywkowych, to widzimy to samo, tylko skala jest mniejsza. No dobra; dokładamy do tego – PIRAMIDY -. Po pierwsze to nie są grobowce, tylko źródła wytwarzania - ENERGII -, albo przekazywania energii, takie dzisiejsze - TRAFOSTACJE - .W każdym bądź razie służyły do pracy z energią, jakiego typu to była energia? Tutaj chyba by mógł, na to odpowiedzieć -Nikola-Tesla. Ale biedak już nie żyje. Dużo wiedział. Dorzućmy jeszcze biblie, do garnka, a co tam, idziemy na całość. Stworzenie Ziemi i Człowieka. Wyjaśnijmy wreszcie o co w tym wszystkim chodzi. Stwórca stworzył ,ziemię, no to jest to coś gdzie obecnie mieszkamy. Stworzył ogród – Eden -, czyli stworzył – teren ogrodzony, a wnętrze nazwał – EDEN-. ( dzisiejsza nazwa to ziemia ). Dalej powstał
- Adam - ,znowu jest błąd, bo w nazwie jest liczba mnoga,czyli – ADAMÓW - było wielu. Czy byli olbrzymami? Następnie powstała z żebra Adama ; czyli mamy znowu powielenie, skopiowanie, -EWY -. Też liczba mnoga. A tak całkiem przy okazji ,to w tym czasie byli też ludzie. CO robili , kim byli? No dobra; A teraz weźmy i nałóżmy na ten wytwór , mapę płaskiej Ziemi? No to mamy tereny na której były olbrzymie Kopalnie. Maszyny, Ludzie, Prawdopodobnie całość była zalesiona i żyzna, czyli nasza kraina mlekiem i miodem płynąca. Całość została ogrodzona wysokim na dwa kilometry lodem gdzie mróz dochodzi do – 70-stopni. Ogrodzenie nie do przebycia. Pytanie? Na co komu potrzebne było tyle minerałów? To są przeogromne ilości, wprost nie do wyobrażenia. Więc dalej ciągnijmy – FANTAZJĘ -O księżycu każdy słyszał, i o tym że być może jest wewnątrz pusty; Że jest odporny na uderzenia, że jak w niego uderzyć to dzwoni, że jest wykonany prawdopodobnie z jakiegoś metalu. Od takie hocki – klocki. Pytanie pomocnicze. Skąd taką ilość materiału wzięto na budowę tego monumentu? Jeżeli to jest tylko prawda. Powróćmy na moment do mapy, za tym ogrodzeniem są podobno jakieś kontynenty? No to mamy przyczynek dorzucić kapitana – BYRDA -. Zaraz po drugiej wojnie,Usmani zorganizowali wyprawę pod przywództwem niejakiego – BYRDA -. Ochoczo popłynęli, i jeszcze szybciej wrócili, dlaczego? Odpowiedź ,dostali łomot, i zakazano im dalszych ekspedycji. I mają pilnować żeby nikt tam się nie szwendał. Co też uczynili, i jak dotąd to wyprawy są tylko na sam brzeg, i stacja polarna też stoi na brzegu. A zatknięta flaga na biegunie, to więcej jak prawdopodobnie jest – LIPA -. Podobnie się ma z flagą na – KSIĘŻYCU -,Jak i lotem na niego. Na Rosyjskich stronach jest tego dosyć sporo. Wcale nie kryją się z tym. Bo i po co? Jak widzicie tym sposobem można wiele faktów połączyć ze sobą. Z ostatniej chwili ,przypomniało mnie się ,że na dnie -OCEANU - , jest wybudowany mur, Wysoki ,potężny, i do czego miał służyć? Film na ten temat, pod numerem- 02- CIEKAWE-ROSYJSKIE-LINKI. Ten mur biegnie ,z południa na północ,albo odwrotnie. A do tego gdzieś tam ślady, czyli koleiny wyjeżdżone przez olbrzymie pojazdy. Jak znajdę ten film ,to go dołączę do listy. No dobra, to jest tylko kawałek naszej historii. Można wierzyć, jak i nie wierzyć. Wszystkie chwyty są dozwolone. Są to fakty i hipotezy pomieszane razem; Ale mimo to ,to wszystko wygląda bardzo prawdopodobnie.
Pozdrawiam. :pisze:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]