Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 4:45

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Jerzy Zięba – meilem

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nie pytajcie mnie proszę o wyjaśnienia, bo naprawdę nie mam czasu, ale tak „z biegu”….

Będzie trochę ciepło (ciepło, bo gorąco to dla dla mnie zaczyna się od 40 st C w cieniu Mruga Mruga
Pamiętajcie, że piciem samej wody nie można się dobrze nawodnić !!! a jeśli już tej wody czystej będziemy pić naprawdę dużo – efekt może być wręcz ODWROTNY!

Wstajemy rano i jesteśmy już odwodnieni, bo wydychamy sporo pary wodnej, pocimy się… idziemy do toalety.

Kawa ODWADNIA!

Jedni :tak: Mruga zaczynają dzień od dwóch szklanek wody inni … od kawy Smutny Smutny

Do każdej szklanki wody należy dodawać SZCZYPTĘ soli kłodawskiej (nasza Ci to polska sól… baaaardzo dobra) lub himalajskiej. Tak… sól zatrzymuje wodę w organizmie.. i O TO CHODZI !! Nie chodzi tylko o samą sól jako NaCl – chodzi o zawarte w niej MINERAŁY !!!!! Bez nich będziemy chorować i… chorujemy.

W zwykłej soli stołowej z supermarketu NIE MA MINERAŁÓW !!!!

W soli morskiej licho wie co jest … często jest ona dodatkowo PRZETWARZANA, wybielana itd …

Nerki jednak muszą być zdrowie.. zaczynać powoli, u wielu osób z nadciśnieniem, ciśnienie może się obniżyć! Jeśli występują obrzęki nóg… ostrożnie.

Astmatycy, UWAGA : jeśli czujecie, że „zbliża się”… połóżcie sobie szczyptę tej soli na język, zaczekajcie minute lub dwie i wypijcie szklankę wody, a za parę minut następną. Bardzo często do ataku astmy NIE DOJDZIE !!!

Ból głowy? Migrena ? Nie panikować… wypić dwie szklanki wody (każda ze szczyptą soli). Mózg bardzo szybko reaguje na odwodnienie i… boli głowa.

Rodzice UWAGA !!!!!!!!!!!

Nie walcie w swoje dzieci tyle CUKRU !!

Zadanie domowe na dzisiaj – obejrzeć :

phpBB [video]

Wielu stomatologów „puszcza” w swoich poczekalniach ten odcinek „na okrągło” :tak: :tak: :tak:
Mleko, kawa, herbata, zupa, itd… .. to NIE jest woda !

Woda gazowana JEST DOBRA !!

To tak na szybko, bo temat jest chyba bardzo na czasie… Temat wody, to temat „rzeka” :tak: :tak: nie jest to miejsce i czas na wyjaśnienia. Będzie to dokładnie wyjaśnione w mojej nowej książce, ale się wtedy wielu lekarzy ZDZIWI !! :tak: :tak: :tak:

Powodzenia :tak: idę się NAPIĆ !! … wody :tak: :tak: :tak: :tak:
Pozdrawiam :hejka:
Jerzy Zięba

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 sie 2015, 21:34 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Cytuj:
Kawa ODWADNIA!

- nie każda kawa tak działa, kawa gotowana nie odwadnia.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]