Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 30 mar 2020, 23:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

Cytuj:
W programie "Kawa na ławę" na antenie TVN24 politycy odnieśli się do wczorajszej decyzji prezydenta Andrzeja Dudy, który zadecydował o wysłaniu polskiego kontyngentu do Kuwejtu i Iraku w celu wsparcia koalicji przeciwko tzw. Państwu Islamskiemu. - Z ISIS nie sposób walczyć ulotkami tylko bronią. Trzeba ich pozabijać - powiedział Joachim Brudziński z PiS. Natomiast Rafał Trzaskowski z PO krytykuje władze za moment ogłoszenia decyzji. - Można było to ogłosić po szczycie NATO - stwierdził polityk.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/politycy ... aku/eskyl3
To jest dramat...Polska liże rowa Żydom i Hameryce od wielu lat i co z tego ma? Dlaczego społeczeństwo dalej godzi się na przedmiotowe traktowanie?
ISIS to wytwór hamerykańskich służb, więc z czym tak na prawdę oni chcą walczyć? Z nikim...chcą tylko zasiać panikę w społeczeństwie i uzyskać od nich mandat pozwalający na walkę z wyimaginowanym wrogiem.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 cze 2016, 13:49 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

odpowiedź zadałeś w tytule tematu-bo są "polskojęzyczni".
Nie zależy im na całości,ale na polityce,układach,władzy absolutnej na każdej linii.
A społeczeństwo? Godzi się;nie ma kałachów w Biedronkach-sprawdzałem.

A barany dalej będą gęgać, że pis lepsze od peło hahahahahahhahahahahahahahahahhaa

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

A jeszcze ciut zabiorę głos,bo coś skojarzyłem.Może źle skojarzyłem,bo nie wiem czego wyznawcy zasiadają na Wiejskiej.
Czyli cytat:
Cytuj:
...
Papież Franciszek powiedział kto nie jest chrześcijaninem. Głowa Kościoła katolickiego podkreśliła, że nie można nim być, jeśli nie przyjmuje się potrzebujących. Uważa, że takie osoby „nie zostaną przyjęte do Królestwa Niebieskiego”.
Papież przemawiał podczas wizyty w Villa Nazareth, czyli kościelnym akademiku dla ubogiej młodzieży w Rzymie.
...

http://pikio.pl/papiez-oto-kto-nie-jest ... cijaninem/

No dobra-posłowie czy ministrowie ubodzy nie są,więc mogą to może olać.
,
Cytuj:
Trzeba ich pozabijać - powiedział Joachim Brudziński z PiS.

Klejkuty zamknięte?Nie ma innych ośrodków na pomoc dla innowierców?Wysłać rządowy samolot
Obrazek
Parę voltów,pejcze i nie ma bojownika,który by się "zdrowaśki" nie nauczył.Tak po "chrześcijańsku",a nie strzelać...strzelać...pozabijać

żartobliwie to ująłem,no bo ileż można być poważnym w tym landrynkwym szambie dookoła?
,
a sobie doedytuję po ponad 2óch godzinkach pewną tajemnicę,od kumpla co latał na wojskowych maszynach.
może pierdoła,ale pogawędził swego czasu tak:
"wiesz ile kosztuje jedno tankowanie takiej maszyny?
ze 30 rodzin [nie padło w rozmowie ilu liczącej] mogłoby przez miesiąc żyć powyżej średniej krajowej."
3 efy16te polecą ,na zwiady....sponsorowane,no byka nie ma... :D
No tak,podatniku,to o Tobie mowa.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Grzegorz Braun Phoenix AZ 2016

phpBB [video]

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Przeczytałam trafne zdanie o Polakach ogółem, było tam, że jako całość cechujemy się niewolniczym umysłem i wytartymi kolanami.

I taka jest prawda, można zwalać winę na polityków i cokolwiek, ale prawda jest taka, że gdyby Polacy nie byli tacy bierni i przyzwyczajeni do służalstwa to by tak nie było. Ktoś tam wyżej napisał ironicznie, że Polacy nie mają dostępu do broni - ale to tylko kolejna wymówka. POLACY NIE MAJĄ DOSTĘPU DO BRONI, BO SĄ ZA BIERNI, BY SOBIE COŚ TAKIEGO WYEGZEKWOWAĆ, a wręcz większość jest nawet przeciwna takiemu powszechnemu dostępowi. Poza tym broń to nie jest warunek konieczny do wymuszania na rządach tego, by się pilnowały - wystarczyłoby najzwyklejsze obywatelskie nieposłuszeństwo, masowe strajki paraliżujące kraj itd. Ale Polacy nie są na tyle solidarni, by się na coś takiego zdobyć.

Pewnie powiecie, że się wymądrza taka jedna, a sama co zrobiła - otóż g... zrobiłam, bo NIE BYŁO Z KIM DZIAŁAĆ, ile mogłam tyle działałam za nastoletnich lat gdy byłam młoda i naiwna, brałam udział w drobnych akcjach informacyjnych, zbiórkach społecznych etc., zawsze myślałam "myśl globalnie-działaj lokalnie" i inne pierdolety, ale z czasem zrozumiałam, że to walenie głową w mur i trwonienie energii na zabetonowanych ludzi.

Awatar użytkownika

Dokąd Zmierzamy – [14] – Aleksander Jabłonowski :spoko:

phpBB [video]

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]