Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 cze 2020, 9:08

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

obczajcie jeszcze ten teledysk

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 kwie 2012, 20:55 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Film francuski, skierowany do środowiska eko, new agowców i innych podobnych, nafaszerowany tak kodami podprogowymi, że aż się sama zdziwiłam jak im się tyle udało zmieścić w takim krótkim czasie.

Zielona Piękność.

Plot: kosmitka humanoidalna odwiedza Ziemię szukając korzeni bo dowiedziała się, że jest mieszańcem ziemskiej matki i kosmity, wszystko słodkie, eko, z miłą muzyczką...

Kody dla PŚ które ja zauważyłam, może być ich więcej.

Ziemianie są głupi, sprawiają kłopoty.

Dzieci/noworodki są źródłem pokarmu.

Ziemian można resetować ingerując im w mózgu.

Dziecko ziemianin dostaje w prezencie zdolność resetowania mózgu nauczycieli

Złoto nie ma wartości, pieniądze mają wartość.

W filmie z Ziemi zabrane jest dziecko i 2 młode dziewczyny których matka nie żyje, a ojciec jest pijakiem, co jak koduje film czyni je niczyimi i bez przyszłości.

Planeta kosmitów nie ma zwierząt, nie ma na niej dorosłych mężczyzn, są same kobiety i dzieci, jedna postać starego mężczyzny który dowodzi, wszystko jest wspólne, nie ma własności, rządy sprawuje rada która raz do roku określa co należy robić.

Rada określa na podstawie ilości pokarmu ile kobiet zajdzie w ciąże w danym roku, zagadką jest co się dzieje z tymi dziećmi w sytuacji gdy pokarmu jest mniej, a one już żyją.

Bardzo się wkurzyłam jak dotarły do mnie przekazy tego filmu, film jest o tyle groźny, że jest pod przykrywką love and peace totalnie pierze mózg w stronę nwo.

Nie polecam. :dobani:

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Batman (seria animowana 1992-1995) jest...zastanawiająca.

Obrazek

Obrazek

phpBB [video]

Największe wrażenie zrobiła na mnie scena od 0.00 do 0.30s.
Podam taka formę ponieważ nie wiem co to za odcinek.

http://www.youtube.com/watch?v=VYTnAuaauUA

Od razu zaznaczę, że jestem nowa na tym forum i nie miałam zielonego pojęcia w którym dokładnie temacie mogłabym podzielić się z waszą społecznością tym filmem. Skusiłam się na ten topic ze względu na "satanistyczne przekazy, podprogowe informacje", mimo, że nie jest to ani Disney, ani MTV. Mam nadzieję, że mnie nie zjecie.

Od pewnego czasu rozwijam swoją perfumową pasję, co wiąże się także z oglądaniem reklam. Tę jedną uznałam jednak za baaardzo dziwną. Mylę się? Oceńcie proszę sami.

http://www.youtube.com/watch?v=658dzAmO ... ults_video

A co konkretnie w tej reklamie jest dziwnego, bo ja się nie mogę dopatrzeć.

Właśnie zniszczyliście moje dzieciństwo :P
A tak poważnie to we wszystkim teraz można się dopatrzeć drugiej warstwy semantycznej...nie ma co panikować :p

Domaszek pisze:

No mamy dziewcze miotajace sie po lesie. Ogolnie ja to odbieram tak, ze tworca reklamy chcial zwrocic uwage na aspekt zmyslowy tych perfumow/tego zapachu. Chociazby rogi, ktore to dziewcze tworzy sobie na wlasnej glowiznie przy pomocy dwoch badyli (pozniej pokazuje sie jelen), sa ogolnie symbolem wszystkiego, co wiaze sie ze zmyslowoscia, ziemia itd. To tak pokrotce.

Klimat kojarzy mi sie lekko, z podresleniem na lekko, z Twilightem :mrgreen:.

A tak ogolnie w temacie juz. Zastanawia mnie jedno. Jedno, ze dajmy na to, sa te przekazy podprogowe, nie przecze, ze tak jest, ze to ma jakis cel.

Tylko jest jedno "ale". Dzieci nie dojrza w tym nic seksualnego, poniewaz ich seksualnosc nie jest jeszcze w pelni rozwinieta. Jezeli nawet ujawniaja sie jakies jej aspekty to nie jest to w sposob swiadomy, raczej z ciekawosci wlasnego ciala itd.
Zeby pokojarzyc sobie te tresci jako nieprzyzwoite trzeba miec pewna swiadomosc.

Dzieci w tym temacie jej nie posiadaja, co w sumie jest logiczne. Takze nie wiem, czy dziecko dopatrzyloby sie w ogole tego, czego dopatrzyc sie jest w stanie dorosly. I teraz zastanawia mnie, jakie znaczenie moze miec tresc, ktora pozostaje nieuswiadomiona i nie jest przyporzadkowana zadnej mysli, skojarzeniu, odczuciu.

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Domaszek pisze:
Od razu zaznaczę, że jestem nowa na tym forum i nie miałam zielonego pojęcia w którym dokładnie temacie mogłabym podzielić się z waszą społecznością tym filmem. Skusiłam się na ten topic ze względu na "satanistyczne przekazy, podprogowe informacje", mimo, że nie jest to ani Disney, ani MTV. Mam nadzieję, że mnie nie zjecie.

Od pewnego czasu rozwijam swoją perfumową pasję, co wiąże się także z oglądaniem reklam. Tę jedną uznałam jednak za baaardzo dziwną. Mylę się? Oceńcie proszę sami.

http://www.youtube.com/watch?v=658dzAmO ... ults_video

Myślę że wiem o co tu może chodzić - dualizm. Widzę tutaj dwie osobowości walczące ze sobą. Z jednej strony delikatna dziewczyna którą widzimy na początku, a potem jej druga osobowość która jest dzika, nieprzewidywalna, polująca. Obie te osobowości wydają się być zagubione, jakby chodziły we śnie (mgła jest bardzo wymowna), aura tajemniczości, jeleń może symbolizować świat nadprzyrodzony. Obie te osobowości żyją w symbiozie z naturą, bardzo przypomina mi to Alicjowe klimaty. Ta dziewczyna która tam gra moim zdaniem nie jest ani kobietą ani dziewczynką.
Sam klip (no bo ponad 3 minutowa reklama?) wizualnie jest bardzo przyjemny dla oka. Możliwe że trochę przesadzam, ale oglądałam to pod kątem symboliki.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Obrazek

- John C.Lilly

Brama Oświecenia

G.I. Joe (1987)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 01 paź 2013, 13:35 przez owcz4r, łącznie zmieniany 2 razy

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

:nauka: Ten disney z 666 coś w tym jest!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]