Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 kwie 2021, 13:28

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 05 wrz 2014, 22:07 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 891
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Demaskowanie Dywersantów Informacyjnych

w Środowisku UFO - część 2

Eve Lorgen © 2002

Obrazek

Podstawy Kontroli

Podstawową motywacją dywersantów i neutralizatorów, jest przymus dominacji nad konkretną osobą lub grupą osób. Kontrolerzy mogą umiejętnie rozpoznać pomniejszyć największe dary u swych ofiar (lub wykorzystać je dla własnych korzyści), ponieważ te dary – jak ich najgłębsze uczucia – są zwykle wyrazem ich autentyczności. Patricia Evans, założycielka „Evans Interpersonal Communications Institute” w Alamo [Instytut Komunikacji Interpersonalnej- przyp.tłum.], współautor i autor książki: ”Controlling People: How to Recognize, Understand, and Deal with People who Try to Control You”,[„Kontrolujący Ludzie: Jak rozpoznać, zrozumieć i poradzić sobie z ludźmi którzy próbują cię kontrolować” – przyp.tłum.] oferuje przełomowe spostrzeżenia na temat psychologicznych fundamentów kontrolujących osobowości.


Po przeprowadzeniu wywiadów z setkami osób, które uwolniły się spod wpływu kontrolera, pani Evans wyznaje: Widziałam jak ich największe talenty: elokwencja, talent, intelektualny geniusz, zdrowy rozsądek, były darami najbardziej dyskredytowanymi przez kontrolera.” Jest to znaczące spostrzeżenie, które potwierdza to, co odkryliśmy podczas obserwacji porywanych osób oraz świadomych poszukiwaczy prawdy w społeczności zajmującej się badaniem zjawisk UFO/PSI /Konspiracyjnych.


Generalnie, dywersanci i neutralizatorzy, byli kontrolującymi osobami, które namierzały najbardziej utalentowanych i świadomych poszukiwaczy prawdy, odznaczających się znakomitym intelektem, kreatywnością i zdolnościami psychicznymi. Celami były osoby z tajnych projektów MK ultra, kontraktowcy oraz uprowadzani przez obcych, osoby o zdolnościach psychicznych i obdarzonych duchowa intuicją – które można było potencjalnie wykorzystać.


Jeden z neutralizatorów miał nawet imię dla specyficznej podgrupy kobiet, jakie był zmuszony kontrolować: „Kobiety Trinity”! (Kobieta Trójcy –przyp. tłum.) Ten mężczyzna gorliwie wierzył, że ten kto kontroluje Kobietę Trinity, kontroluje świat. Ci z czytelników, którzy nie widzieli filmu matrix, Trinity była żeńską postacią, archetypem mocy, której miłość do bohaterskiego zbawiciela, była kluczem do uwolnienia naszych szczytowych możliwości, oraz uwolnienia od matrixowych opresorów. W prawdziwym życiu jednak, zaobserwowaliśmy, że „Kobiety Trójcy”, miały potencjał, lub przejawiały potężne kobiece energie, intelekt i psychiczne zdolności. Niektóre z tych kobiet były uprowadzane przez obcych, były MILAB-ami w tajnych projektach, gdzie wykorzystywano ich zdolności lub były po prostu uzdolnione, niezależne, i wysoce intuicyjne.


To, czy kontroler działa z rozkazu tajnych stowarzyszeń, obcych czy rządowych agencji wywiadowczych, nie robi różnicy dla ich fundamentalnego rodzaju osobowości. Kontroler z natury jest jak zaczarowany – osoba o kontrolowanym umyśle, napędzana strachem przed ich własnym oddzieleniem. W gruncie rzeczy, kontrolerzy oddzieleni są od własnego wnętrza i doświadczeń, jakie z niego wypływają, poszukując samopoznania na zewnątrz. Boją się oni swoich własnych doświadczeń, ponieważ są one sprzeczne z tym, czego zostali nauczeni( lub wytresowani), by negować uczucia, odczucia i intuicję. Według Patrycji Evans, kontrolująca osoba ma swoją tożsamość zbudowaną wspak, tworząc kontrolujące więzi z ludźmi których zdefiniowali – tak jakby umysł tej osoby był przedłużeniem ich samych.


Przykłady kontrolującego zachowania:

-Potrzeba własnej racji jest większa niż potrzeba bycia szczerym

-Określa ciebie, poprzez mówienie ci kim jesteś i co myślisz( nawet jeśli to nie jest prawda)

-Sugeruje że się mylisz, lub zachowujesz źle, jeśli się nie zgadzasz

-Czuje się zagrożony prze ludzi, którzy są inni

-Czuje się atakowany, gdy jest wypytywany

-Zdaje się ciebie nie słuchać czy dostrzegać

-Minimalizuje lub trywializuje twoje odczucia

-Jest oczywiste jak ich zachowanie wpływa na innych – brak empatii.

-Utrzymuje dominującą pozycję


Prawdziwą obawą kontrolerów jest oddzielenie od wewnętrznej esencji. Osoba którą kontrolują, chroni ich przed odczuciem wewnętrznego oddzielenia. Poza tym, sami z reguły kontrolują lub zagłuszają własne emocje bardzo dobrze poprzez uzależnienia i różnorodne dystrakcje. Gdy pojawiają się uczucia, to często wpadają w niekontrolowany szał. Kontroler odczuje najmniejsze przejawy indywidualności, oporu, a nawet kwestionowania, jako personalny atak.
Podobnie jak u stręczycieli/prześladowców, nikt nie może dorównać kontrolerowi. Same wysiłki nie są wystarczające by uwolnić się od tego uroku. Dzieje się tak dlatego, ponieważ w kontroli nie chodzi tak naprawdę o to, by zmusić kogoś do zrobienia czegoś(np. bycia niewolnikiem). Ostatecznie chodzi o walkę z urokiem, by ochronić się przed odczuciem oddzielenia w codziennym życiu.


Aby efektywnie przeciwdziałać dywersantom, neutralizatorom lub kontrolerom – jakich spotkasz na swej drodze– bardzo przydatne będzie zapoznanie się z ich podstawowym profilem psychologicznym. Odpowiednimi i zdrowymi reakcjami na poczynania kontrolera, zamierzającego przyczepić urok, jest uczucie dyskomfortu, szczerość, planowanie ucieczki i opór! Jeśli przebywając w obecności kontrolera przez dłuższy okres czasu, ofiara zaczyna wątpić w siebie samą i nie ufa swym uczuciom. Proszę zrozumieć, że są to znaki ostrzegawcze. Kiedy pojawia się dezorientacja, to wtedy cięższe staje się uwolnienie od fałszywej rzeczywistości narzucanej przez kontrolera.


Prototypy

Podczas naszej własnej pracy z porywanymi, kolegami badaczami, poszukiwaczami prawdy, ocalałymi od kontroli umysłu oraz kultów, określiliśmy, że istnieje określona liczba Prototypów Kontrolerów/Neutralizatorów zaobserwowanych w środowisku Paranormalnym/UFO. Przedstawię teraz pokrótce te osobowości (na które należy uważać).


1. Czannelingowiec New Age lub Przywódca Kultu

Ten typ wywabi metafizycznie ukierunkowanych poszukiwaczy prawdy, którzy zaczynają się budzić. Mogą oni czannelingować obcych, duchowych przewodników, oraz być zewnętrznie pozytywni – dokonując uzdrowień, działając na rzecz środowiska, publikując przekazy z czannelingów, itd. Typy te są często zasiedlone przez obce istoty – takie jak Reptylianie – i mogą wykazywać cechy psychicznego wampiryzmu energetycznego. Psychiczny wampiryzm (często poprzez związki zaaranżowane w scenariuszu tzw. „ukąszeń miłosnych) często demaskuje ich zasłonę, gdy osoby zaczynają ich bliżej obserwować, lub gdy wyłamują się z kultu. Dochodziło do demonicznych opętań i negatywnych represji gdy członek grupy podważał autorytet, uciekał lub planował zdemaskować przywódcę.


2. Religijny Maniak Kontroli

Ta osoba wabi naiwnych fundamentalistycznych chrześcijan. Przyciągają oni duchowe osoby szukające odpowiedzi, wybawienia lub modlitwy. Mają tendencję do nawracania, bagatelizowania ich sprzecznych i kontrolujących zachowań jako niewielkich wad charakteru. Czarno-biały dogmatyzm powoduje, że ofiara znajdująca się pod tym urokiem, jest psychologicznie zablokowana, kontrolowana i de facto uniemożliwia integrujące uzdrowienie, lub duchowy wzrost.


3. Łatwy do zmanipulowania Chrześcijański Patriota/Bojówkarz Aktywista

Ta osobowość jest łatwym kozłem ofiarnym dla dywersantów. Tworzą wrogość i rozsiewają pogłoski wśród różnych opozycyjnych stron zajmujących się polityką, konspiracjami i Kontrolą Umysłu. Są dobrzy w rzucaniu wyzwiskami, dokumentują twarde dowody konspiracji, bardziej trafiając do naukowych i politycznie nastawionych umysłów. Osoba taka może mieć w rzeczywistości rozszczepioną osobowość (MPD/DID*), będąc pod kontrolą chrześcijańskiego fundamentalisty, jako jego frontowej alter-osobowości. Brakuje im duchowej przenikliwości i łatwo ich dostrzec.


4. Badacz UFO lub Ekspert od uprowadzeń


Ten typ przyciąga uprowadzanych, niektórych ocalałych z MK ultra lub Milabów, którzy pragną odkryć swoje własne ukryte wspomnienia z porwań, spotkań z obcymi itd. Świeżo uświadomiony uprowadzany, szuka eksperta i walidacji, że jego doświadczenia były fizycznie prawdziwe, być może oferując dowody i mając nadzieję na wsparcie. Ten ekspert może być umiarkowanie wykształcony i mieć życiorys związany z wojskiem lub wywiadem. Mogą oni być różnego wyznania i nie mają tendencji do bycia szczerymi, autentycznymi poszukiwaczami prawdy. Można odebrać wrażenie ze coś ukrywają, lub są bardziej zainteresowani, by inni przyznawali im duży szacunek. Reputacja i sprzedaż książek jest dla nich bardzo ważna. Ich głównym zadaniem jest rozwadnianie i przeinaczanie danych badawczych tak, by wydostało się mało użytecznych i wrażliwych informacji na zewnątrz. Często mają oni lojalnych zwolenników, sprawiających wrażenie potulnych i kontrolowanych umysłowo - czy mogli by być pod kontrolą?


5. Doktorancki poziom eksperta z naukowym, wojskowym, lub wywiadowczym doświadczeniem.

Ten prototyp może być intelektualnym geniuszem, ekspertem operacji wywiadu, uzbrojenia, lub być fachowo zainteresowany okultyzmem i parapsychologią. Przeważnie mają większe zasoby finansowe, wyższy autorytet i medialne przeinaczanie prawdy. Typ ten jest najbardziej niebezpieczny w swojej zdolności do oszukiwania i krzywdzenia ofiar. Z dużym prawdopodobieństwem są zasiedlani przez negatywne obce istoty (lub cały legion!) Są bardzo wyrachowani i mogą mieć paranormalne zdolności. Prawdopodobnie mogą być członkami tajnych kultów lub praktykują sztuki czarnej magii. Mają skłonność do pogardzania uprowadzonymi oraz ofiarami kontroli umysłu – często ośmieszając i poniżając ich publicznie. Jest to wariant OMAG, za wyjątkiem tego, że są bardziej wyedukowani i znani publicznie.


6. The OMAG — (Nieprzyjemny Wojskowy lub Rządowy Łajdak)

Termin ten został stworzony przez Leah Haley, uprowadzaną, która spotkała się z takimi agentami nawet przed tym, jak upubliczniła swoje doświadczenia MILAB. OMAG jest często używany jako Romeo w scenariuszu ”Ukąszenia Miłosnego*” – wysyłany po to by w specyficzny sposób wyeliminować cel. Mogą oni nie być zbyt znani publicznie i mają specyficzną misję pod kontrolą jakiejś agencji lub prawdopodobnie obcych istot . Często dostarczają uprowadzanej kobiecie (lub docelowej MILAB) najlepszy sex jaki kiedykolwiek miała. Lokalnie, OMAGS działają z reguły potajemnie i potrafią sfabrykować "legendę" albo historię-przykrywkę odnośnie swojego obecnego życia w celu oszukania kobiety, którą chcą zmanipulować. Jest możliwe, że część z tych agentów jest (a przynajmniej co jakiś czas) pod kontrolą obcych. Mogą być też kontrolowanymi MPD/DID. Ci agenci mogą mieć wyjątkowe seksualne umiejętności, takie jak tantryczne seksualne techniki uwodzenia oraz neurolingwistyczne programowanie w celu uwiedzenia swoich ofiar. Ich edukacja i przykrywka zawodowa mogą być różne, ponieważ ich kontrolująca natura przyciąga ich do obszarów związanych z siłami policyjnymi. Mogą być także zasiedlani przez obce byty.


Muppet

Muppet [kukiełka, marionetka- przyp. tłum.] jest kategorią samą w sobie. Nie muszą oni być koniecznie dywersantami lub kontrolerami. Muppet lub zmanipulowany Muppet jest slangowym terminem, używanym do określenia relatywnie nieszkodliwego, jednak potencjalnie niebezpiecznego osobnika, któremu z tego czy innego powodu brakuje duchowej przenikliwości lub świadomości by wykryć manipulację obcych, świadomość ula lub MK. Wszyscy byliśmy Muppetami – w takim czy innym momencie naszego życia, gdy „Prawo Murphiego*””lub osobiste słabości zastały nas w stanie nieświadomości w taki sposób, że spotkało nas jakieś nieszczęście lub zmanipulowała nas świadomość ula/roju.


W większości przypadków Muppeci nie są niebezpiecznymi kontrolerami, ale mogą zostać postawieni w takich sytuacjach, w jakich nie będzie można na nich polegać w razie potrzeby. Nie chcesz przebywać w tej samej lisiej norze z Muppetem kiedy sprawy zaczną się sypać. Dla przykładu: nie chcesz by Muppet planował twój wyjazd na konferencję lub by był przewodniczącym grupy badaczy UFO, stacji radiowej, lub promotorem konferencji. Jeśli zostaną dopuszczeni na te sensytywne stanowiska, grupa zostanie łatwo zmanipulowana przez partyjną linię przeinaczania faktów, różnorodne dystrakcje, wpływ ula, itp. Najlepiej nie umieszczać mupetów na stanowiskach odpowiedzialności lub autorytetu, ponieważ zbyt łatwo ich zmanipulować.


Ze wszystkich prototypów wymienionych powyżej, najbardziej niebezpiecznym i skłonnym do bycia zasiedlonym przez obce byty (takie jak gady) są nr. 1, 5 i 6. Im większa tendencja do kontroli i manipulacji, tym większe prawdopodobieństwo bycia zasiedlonym. Działają według agendy i mogą promować imponujące idee. Ci nosiciele mogą wykreować całe koło paranormalnych synchronistycznych wydarzeń, które służą destabilizacji i represjonowaniu swych celów (z reguły kobiet) jakie zamierzają zdeprawować.


Reptyliańscy Nosiciele

Ci, którzy jeszcze nie zapoznali się z pojęciem” Reptyliańskich/Gadzich nosicieli” proszę by przejrzeli artykuł“ pt: „Narodziny Nosiciela” – napisany przez Cassie – na http://www.whale.to/b/cassie.html

Znamy uprowadzanego, który był świadkiem osobliwego genetycznego programu w prywatniej klinice, prowadzonej przez gadziego nosiciela. Kobieta ta doświadczyła odwetu po tym, jak opowiedziała o tej anomalii w programie radiowym, w którym J.Bartely był gościem. W przeciągu paru dni, została ona zwolniona z pracy. Jeden z prowadzących program radiowy, który przejął stację radiową, przesyłał świadkom niemiłe maile w których przyznawał swój status reptylianina w ludzkiej formie. Groził, pomniejszał i drwił z głupiej ludzkiej rasy. Afiszował się swoją gadzią tożsamością i przechwalał się jak łatwo było przejąć program radiowy. W tym przypadku, nosiciel wykorzystywał swoją kluczową pozycję w stacji radiowej by przeinaczać fakty oraz siać dezinformację o UFO, obcych i podobnych zagadnieniach. Kobieta ta widziała poprzez zdolność jasnowidzenia zasiedlone jednostki i gadzich zmiennokształtnych.


Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, pasożytnicza istota (powiedzmy reptilianin ) będzie zawsze świadomy tego, że jasnowidz go widzi jak zakrywa niczym cień konkretną osobę. Jeśli widzący jest dobry, może zagrać pokerową twarz i istota znajdująca się w środku może nie dostrzec tego, że została spostrzeżona. Jeśli dojdzie do interakcji pomiędzy świadkiem a nosicielem to zasiedlona osoba może czuć nienawiść albo antypatię wobec widzącego, niezależnie do tego co on powie lub zrobi. Osoba która jest zasiedlona, niekoniecznie musi być świadoma tego, że nosi w sobie przyczepioną istotę ( niektórzy są ).


Gdy już Reptilianie dobiorą się do tych, którzy ich widzą, to taka osoba lub jej rodzina zostaje zaatakowana serią nieszczęść i odwetów. W zakres tego może wchodzić seksualne napastowanie/gwałt w astralnej rzeczywistości sennej, nagła utrata pracy lub bezpośrednie porwanie i doznanie urazów.


Innym przykładem jest kobieta, która nie tylko zobaczyła zmiennokształtnego, na miejscu swojego zatrudnienia, ale także mocno wyczuła go po zapachu przypominającym mocz i ciężki, siarkowy smród. Chwilowy widok zmiennokształtnego gada oraz silny smród, odrzucił ją zszokowaną i zmiennokształtny stał się świadomy tego, że spostrzeżono jego prawdziwą naturę. W tym przypadku, kobieta była później skanowana mentalnie przez tego nosiciela, który miał tak ciemne brązowe oczy, że wyglądały jak czarne, nie mówiąc już o tym, że ten nosiciel był wpływowym indywiduum z wysoce autorytarną karierą. Niedługo po przebłysku – jakiego doznała widząc zmiennokształtnego”– zaczęła być źle traktowana w pracy, i została zwolniona przez szefa bez powodu, który nagle zaczął zachowywać się złośliwie - jakby był zmanipulowany (Ona o tych rzeczach nie mówiła nawet kolegom z pracy). Brzmi znajomo? Ona i jej rodzina ucierpieli finansowo w przeciągu paru tygodni od ujawnienia tego, że gadzi nosiciel został zdemaskowany!


Warta przeczytania jest także historia Colleen Johnstone, uprowadzanej, która była uwikłana przez 8 lat w kult czannelingujący obce istoty (oczekuj wydania przez nią książki pt: ”Przetrwać Upadek”). Żeński przywódca kultu oraz czanneler był zasiedlany przez demony ( maskujące się jako pozytywni obcy). Warto tutaj zauważyć, że na arenie czannelingów, pewne nieczyste duchy używają podobnych zwodniczych technik wywiadowczych by ustanowić swoją autentyczność w uzdrawianiu, przekazywaniu dokładnych informacji itd.


Gdy Colleen zaczęła kwestionować słuszność i pozytywność taktyki przywódcy kultu, doświadczyła wraz z innymi uciekinierami bardzo silnych demonicznych ataków, które wymagały kapłańskich egzorcyzmów. Jej zagrażające życiu doświadczenia czyta się niczym klasyczną opowieść grozy o egzorcyzmie. Tak więc, niektórzy przywódcy kultów są bardzo niebezpieczni!


Zaaranżowane związki miłosne – tzw. „Miłosne Ukąszenie”[„Love Bite”] – z zasiedlonymi przez gady jednostkami, okazują się według zeznań, najbardziej drenujące energetycznie. Im więcej osób doświadczających takich „ukąszeń miłosnych” opisuje swoje doświadczenia, tym więcej dowiadujemy się na temat działania obcych (w szczególności Reptylian) poprzez ludzi. Nie jest to uproszczona, czarno biała teoria Kontroli Umysłu, dokonywana wyłącznie przez mistrzów kontroli MK. Jest jak najbardziej prawdziwe to, że gady i ich nosiciele posiadają zdolność wysysania energii Ki/ seksualnej energii Kundalini – po tym jak ich system czakr zostaje aktywowany w wyniku „ukąszenia miłosnego”.


W innym opisywanym przypadku( na razie nieupublicznionym), porywany został „ustawiony” z innym porywanym, który twierdził, że jest ludzką hybrydą. Nie jest jasne, czy samozwańcze hybrydy nie są w rzeczywistości uprowadzanymi nosicielami obcych. Ważne tutaj jest jednak to, że należy rozpoznać pewne przejawiane zachowania a nie jakąś konkretną grupę lub rasę. Wiemy w końcu, że cała ludzka rasa może być wynikiem hybrydyzacji z poszczególnymi obcymi liniami krwi. Nie demaskujemy tutaj rasowej, genetycznej, czy religijnej orientacji, ale specyficzne zachowania, które są szkodliwe dla duchowego wzrostu i wolności ludzkiej rasy.


Zniewalająca Siła Stojąca za Kontrolerami

Często się zastanawiałam czy zniewalająca siła stojąca za ludzkimi kontrolerami jest czymś w rodzaju zbiorowego umysłu, która także przenika tych bardziej wrogich obcych. Czymkolwiek to jest, ma naturę przeciwną życiu. Wsteczna destruktywna siła, która wymaga wampirystycznego cyklu życiowego. Jeśli osoba nie jest odporna, duchowo zintegrowana lub dostatecznie świadoma, siła ula przechodzi przez nich niczym wiatr poprzez płomień świec, tymczasowo zamieniając ich w zaczarowane muppety. Manifestuje się to w różnych stopniach, aż do całkowicie omamionego zasiedlonego kontrolera. Można by powiedzieć, że ktoś zasiedlony przez obcą złowrogą istotę jest najcięższym przypadkiem.


Umysł Roju/ula może być łagodną formą ducha antychrysta lub Arymaniczną frakcją kolektywnej świadomości. W większości jest to reprezentowane w różnych odcieniach szarości, począwszy od ludzi zatracających siebie w nieświadomości, do całych opresyjnych reżimów jak trzecia rzesza. Myślę, że siła ta była opisywana w wielu kulturach, tak jak ostrzeżenia Jezusa by być uważnym, bo diabeł jest niczym grasujący lew, pragnący pochłonąć swoją ofiarę. Rosnąca samoświadomość oraz uważność, jest pierwszym krokiem do pokonania opresyjnej siły zła samej w sobie.
Opór, Przełamywanie Uroku i Uwalnianie się od Kontrolerów.


Niedbalstwem było by nie omówienie rozwiązań dla problemów, z jakimi się mierzymy. Jako ze kontrolerzy i nosiciele są główną manifestacją opresyjnej siły w codzienny życiu, zacznijmy od podstaw, jak stawiać opór Kontrolerom.


Pierwszy krok jaki podejmuje kontroler by zakotwiczyć/podłączyć się do celu, jest akt zdefiniowania tej osoby wyobrażeniami na temat ich istoty. Przy pomocy tych wyobrażeń będzie próbował stworzyć złudną osobę (lub grupę)— pluszowy miś zjednoczony z umysłem kontrolera. Miś służy jako przedłużenie kontrolera, podrobione połączenie zaspokajające potrzebę zależności chorego kontrolera. Należy powiedzieć, że nie wszyscy kontrolerzy są tacy w stosunku do każdego, kogo spotkają. Mogą mieć główną ofiarę, która zaspokaja ich zależność potrzeby kontroli i mogą być miłymi osobami towarzysko lub w pracy, będąc jednocześnie potworami w domu.


Tak samo, jak bardzo zmuszeni jesteśmy by bronić się przed twórcami iluzji, tak kłócenie i tłumaczenie się są daremnym wysiłkiem. Ponieważ zauroczeni kontrolerzy nie słuchają autentycznych ludzi(możliwe że są programowani do tego). Przestań się tłumaczyć. Zamiast tego spytaj, CO ? Lub - kto tu coś wymyśla, w grze ”udawajmy” ? To jest ważne dla przełamania uroku – nie chcesz dać kontrolerowi wrażenia, że ich udawany świat jest prawdziwy.


Po prostu nie możesz słuchać nonsensu, więc go nie przyjmujesz. Tutaj kontroler nie może zarzucić ci tego, że mu przerywasz (o co często cię oskarżają gdy próbujesz się tłumaczyć ). Za każdym razem kiedy kontroler próbuje cię zaszufladkować, stwierdzi że to niemożliwe. To daje im możliwość przypomnienia sobie tego, co powiedzieli i wybudzenia się z ich własnego uroku.


Kontrolerzy zakotwiczają się w osobie lub grupie definiując nieprawdziwą tożsamość. Gdy już się podłączą, może dojść do zabierania energii a nawet przemocy. By się odkotwiczyć, obudzona osoba musi zmienić stację, przełączyć kanały. Jeśli wystarczająco dużo osób tak zrobi, kontrolerzy będą mieli niewielką lub zerową audiencję i czar osłabnie. Ta koncepcja może być poszerzona na ochronę własnej emocjonalnej ekspresywności i energii seksualnej ( by strzec przed wampiryzmem energetycznym).


Ktoś może spytać; Ale co jeśli kontroler stosuje przemoc? Co jeśli kontroler przyjmuje formę czegoś takiego jak III Rzesza? Patrząc bardziej realistycznie, co jeśli przełamująca zaklęcie osoba, obudzi się w rzeczywistości, która już znajduje się na terytorium okupowanym przez wroga. Co wtedy?


Uwolnienie od Fałszywej Rzeczywistości MATRIXA

W obecnym nowoczesnym świecie, sztuka sekretnego przekazywania informacji przez opresyjne reżimy i ich technologie, dokonały kwantowego skoku. Wystarczy spytać jakąkolwiek ofiarę nękania nie śmiercionośnymi broniami. Ktoś musi zadawać takie pytania jak: Jakie rodzaje umiejętności są nam potrzebne by odłączyć się od Matrixa? Czy potrzeba nam więcej dokumentacji nt. tajnych rządowych czarnych projektów, obserwacji UFO, fizycznych dowodów oprowadzeni przez obcych, implantów i kontaktów z ET? Czy powinniśmy stworzyć więcej stron internetowych i lobbować aktywistów skarżących się na nękanie, projekty MK-ultra, satanistyczne kulty? Być może, gdy staniemy się bardziej religijni i dogmatyczni to będziemy mieć z tym wszystkim spokój? Czy powinniśmy głośno reagować z nieustającym gniewem i pogardą wobec złych oprawców? Ostatecznie musimy spytać: Czy mój czas i umysł są moimi najbardziej cenionymi rzeczami.


Nie ma łatwych odpowiedzi, ale są proste rozwiązania. Połączenie z życiową siłą wszechświata, nazwij to bogiem, duchem świętym lub boską miłością jest początkiem uwolnienia. To jest nasza wewnętrzna esencja, nasz prawdziwy wewnętrzny rdzeń, który wszyscy ludzie mają. Połączenie z naszym własnym duchem jest stopniowym procesem stawania się świadomym, uzdrowienia i odnowy. Integrując ogólną uważność i duchową praktykę, ta zintegrowana świadomość rozszerza się na rozróżniającą mądrość. Wraz z mądrością przychodzi smutek i cierpienie a z nich kiełkuje pąk współczującego serca. Serca współczującego cierpieniu innych. Wraz ze wzrostem współczucia naszych serc, wzrasta także nasza moc. Podczas gdy łączymy się z coraz wyższymi poziomami naszej boskiej esencji, odzyskujemy wrodzone poznanie oraz wszystkie zdolności potrzebne do uwolnienia się z opresji fałszywej rzeczywistości. Żadna pojedyncza religia nie ma jedynej odpowiedzi, aczkolwiek może prowadzić cię do drzwi realizacji i ewentualnego oświecenia.
Odłączenie się od matrixa jest procesem wyrafinowania i subtelności –podobnie jak przyswojony smak dobrego francuskiego wina. Vive Le Resistance! ~ Eve Lorgen


Dopisek: Ahriman (znany także jako Ariman, Aharman, Dahak, Angro Mainyus) aspekt perskiego księcia zła i prototyp, lub aspekt, chrześcijańskiego Szatana. Według ”Encyklopedii Religii”, Ahriman przyniósł światu śmierć poprzez zabicie prototypu ludzkości i bestii ( fragment ze Słownika Aniołów Gustava Davidsona)


Źródło: http://evelorgen.com/wp/articles/military-abduction-milabs-and-reptilians/unmasking-the-disruptors/

© Tłumaczenie angelrage dla davidicke.pl

część pierwsza:
http://davidicke.pl/forum/demaskowanie-dywersantow-informacyjnych-w-srodowisku-ufo-cz1-t11934.html

Dodatek Tłumacza:

* MPD/DID: Multiple Personality Disorder /Dissociative Identity Disorder: Wielopoziomowe Zaburzenie Osobowości/Dysocjacyjne Zaburzenie Tożsamości; Występuje w wyniku jakiegoś urazu/traumy, skutkując podzieleniem osobowości na dwie- lub więcej części. Osobowości te nie są z reguły siebie świadome.

* „Prawo Murphiego” – jeśli coś może pójść nie tak, zepsuć się itp. – to tak się właśnie stanie.
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Prawa_Murphy'ego

* „Ukąszenie Miłosne” lub też „Obce Ukąszenie Miłosne” /ang. ”Alien Love Bite”- -manipulacja związkami partnerskimi przez obcych, np. zainscenizowane zakochanie się, małżeństwo itp. , które to ma na celu manipulację, pasożytnictwo, kontrolę nad jedną lub obiema osobami takiego związku. Więcej na ten temat na: http://evelorgen.com/wp/

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 05 wrz 2014, 22:07 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 28 cze 2017, 22:29 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 316
Płeć: mężczyzna
Tak odnośnie tych prototypów i opisu każdego z tych typów, to i tak jest tyle rodzai tych dezinformatorów że wszystkie te cechy z każdego punktu można ze sobą przemieszać w zależności od danego kontrolera, i jaką role spełnia. Np ezoteryk/kryptookultyska niby chcący pomóc potrzebującym może też mieć przeszłość z wojskiem i wcielić się przy okazji w badacza UFO eksperta od uprowadzeń. I wiele jest jeszcze tego typu mieszanek,.Opcji do kombinowania odgrywając swoją ukrytą role można na setki sposobów. Ale jak ma się swoją dobrze wyrobioną intuicje to nie ma mowy by jakakolwiek z tych sztuczek nami zawładnęła.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 05 lis 2020, 22:49 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 31 sty 2017, 23:12
Posty: 146
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Bayern
Moze niedokladnie w tym temacie; ale chodzi o demaskowanie dezinformatorow.
Od jakiegos czasu pisalem na portalu "Wolne Media" zreszta jest tam duzo interesujacych materialow.
Kilka miesievy temu mozna powiedziec ze zdemaskowalem osobnika /osobnikow/ piszacego pod nickiem "Massa Kalambura", po prostu moza bylo wywnioskowac po jego tekstach, ze pisze je kilka roznych osob, rozny styl pisania roznych tematow, czasem nastepujace po sobie komentarze byly sprzeczne z wczesniejszymi. No i napisalem to.
Dzien lub dwa pozniej, przy tej stronie moj komputer zaczal "wariowac" z poczatku nie chcial sie zalogowac pozniej nie chcial sie wylogowac, ani zamieszczac komentarzy. Adm zasugerowal mi ze to wina Firefoxa ktory jest nie na najnowszym poziomie, ale sprawdzilem wszystko bylo w porzadku. Po okolo miesiacu gdy tak przez przypadek sprobowalem sie zalogowac , wszystko gralo. Ostatnio znowu osmieszylem na calym forum osobnika o nicku "Massa Kalambura" i znowu to samo.
I tak sie zastanawiam czy to spowodowal adm, czy tez ktos powiazany z tym "Massa". Jezeli wchodze z drugiego komputera na te strone to jest wszystko w porzadku. Wyglada jakby to bylo dokladnie skierowane po IP na moj komputer. Co o tym myslicie?

-- 07 lis 2020, 13:08 --

Musze powiedziec ze dzisiaj to 7.11.20 strona "Wolnych Mediow" zostala u mnie odblokowana. Teraz to bylo o wiele szybciej niz poprzednim razem. Chyba ten moj wpis tutaj pomogl.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 lis 2020, 11:59 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Rejestracja: 19 paź 2019, 15:24
Posty: 36
Albo tak jak ja to widze, że tu nie chodzi o osoby ale o konta boty, które uruchamia farma trolli czyli zespół zajmujacy sie mąceniem w głowach.
Uszi ostatnio znalazł jakić podrzucany temat na tłiterze i namierzył cała masę loginów / botow i komentarzy o zblizonej narracji i często dokładnie takiej samej treści, wrzucanej przy każdym wątku tego samego tematu.
Nawet jest taka możliwosc ze płacą za to social mediom na takiej same zasadzie mozna sobie kupić do kanału milionową oglądalnośc czy subsktupcje to wszystko jest wielki marketingowy biznes.. Szukanie jednego czy drugiego osobnika to strata czasu i energi podobno ministerstwo cyfryzacji które mocno lobbuje infrastrukturę 5G zatrudnia taka farme trolli.i sieje zamet w internecie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group