Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 paź 2019, 8:19

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
radoslaw pisze:

Jakieś 20 lat później jeden gość na jakimś popapranym wykładzie mówi dość ciekawą rzecz:

...a przyjrzales sie dokladnie temu gościowi, czy obejrzales jeden wyklad? ;)

Domyslam sie, ze dyskredytuje go w Twoich oczach podpieranie sie Biblią dlatego wyklad jest "popaprany".
Takie czasy...Nie ma to jak dobry channeling a jak jeszcze Ra na dokladke, no to tylko czapki z glów mosci panowie... :)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 sty 2010, 14:21 
VIP Member
Awatar

Grand Elect Mason * 14th Degree

radoslaw pisze:
Oznacza to że obszary kosmosu które uważaliśmy za położone dalej mogą być tak naprawdę po prostu gęstrze.

Granice pomiędzy nimi nie są liniowe - nasza wielka bryka (ukł słoneczny) okążając centrum galaktyki (jeden obieg 250 mln lat) może kiedyś natrafić na taki gęstrzy obłok i obserwowanie faktu przejścia z jednej gęstości w drugą może być bardzo ciekawy:)

Ano napisano że nasz układ słoneczny zbliża się do międzygwiezdnego obłoku plazmy o zwiększonej gęstości, co wg Dmitrieva wywrze wpływ na ewolucję organizmów na Ziemii i będzie ciekawym doświadczeniem.

gęstość, no właśnie cóż to oznacza w podanym przez Ciebie i RA kontekście?
czy zatem gęstość to inne ujęcie wielowymiarowości? albo inny, łatwiejszy do zrozumienia z naszego poziomu 3D, aspekt wielowymiarowości?
co to jest obłok plazmy o zwiększonej gęstości?

p.s.
nie wiem czy Missler jest popaprany czy popaprany jest jego wykład, ale skupmy się na meritum - to Ci @Radosław wychodzi bardzo dobrze

Witam. Ciekawa wymiana zdan. Nie mam wyrobionej opinii o Wilcocku, nie bede sie wypowiadac. Jedna rzecz mnie zastanawia, a mianowicie bardzo czesto gdy docieram do zagadnien na temat energii, zmian w galaktyce, fizyki kwantowej itd.,natykam sie na jakiegos rosyjskiego naukowca, rosyjski instytut badawczy, rosyjskie eksperymenty... wlasciwie to daje sie zauwazyc ze Rosjanie maja pokazna wiedze w tych tematach, i ze traktuja zagadnienie calkiem powaznie... :?: nawet mnie nie dziwi ze Wilcock raz po raz sie na nich powoluje. Skoro maja taka wiedze- a widac ze maja- to ciekawa jestem czego ni9e publikuja?

Czytalam jakis czas temu ksiazke o ESP,autor Ingo Swan. Tytulu nie pamietam. W kazdym razie opisywal sytuacje jeszcze z lat bodajze 70-tych, gdy jeszcze temat byl traktowany na Zachodzie jako kompletna bzdura, a tymczasem Rosjanie na powaznie od lat prowadzili juz w tym zakresie naukowe eksperymenty... Pole torsyjne to tez odkryl zdaje sie rosyjski naukowiec... A teraz buduja te piramidy, i tez nie uwazaja tego za idiotyczne. :?:

edit: scaliłem posty, na forum aby coś dodać do swojego postu lub poprawić u góry po lewej masz opcję edit
po kliknięciu możesz edytować, oczywiście do momentu kiedy pod twoim postem nie pojawi się odpowiedź.

Mason33 pisze:
...a przyjrzales sie dokladnie temu gościowi, czy obejrzales jeden wyklad? ;)
Domyslam sie, ze dyskredytuje go w Twoich oczach podpieranie sie Biblią dlatego wyklad jest "popaprany".
Takie czasy...Nie ma to jak dobry channeling a jak jeszcze Ra na dokladke, no to tylko czapki z glów mosci panowie... :)

ten film został przetłumaczony przez mego przyaciela Shieldera z forum http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=460.0

i napewno nie uważam tego pana za popapranego (wszak przytoczyłem go jako argument po mojej stronie) - to była ironia, proszę pamiętać że ja zawsze piszę posty z wielkim uśmiechem na twarzy, podobnym trochę do uśmiechu Nassima dywagyjącego jak to było z Arką Przymierza, czy z innymi kontrowersyjnymi kwestiami naszej przeszłości.

Oczywiście jednym tchem dodam że Biblia to też channeling i mimo tysięcy naniesionych poprawek zawiera bardzo ciekawe fragmenty.

Kończąc kwestię channelingu - proszę sobie poczytać RA (jak ktoś zna angielski, po polsku dostępny tylko przewodnik po materiale RA będący 1% przekładu) - to nie jakieś lanie wody o wiadrach miłości i miłości i miłości i miłości.
To są teksty dla zaawansowanych fizyków.

A wracajac do Nassima i jego uśmieszka:

phpBB [video]

... na powyższym filmie mówi że w książeczce dość wiekowej jak na nasze dzisiejsze kryteria jest opisana struktura próżni którą myślał ze wymyślił :D

Daje mu to pewność w jednym, i taka też jest jedna z puent wykładu Wilcocka:

Książki do historii trzeba napisać na nowo a stopień zaawansowania starożytnych był na o wiele wyższym poziomie niż dzisiaj, na całej planecie.

Przechodząc do gęstości - ja wiem że to wszystko brzmi jak bajka albo dobry S-F, ale fakt zbliżania się do obszaru o większej gęstości jest opublikowany - tutaj namiastka tego co powiedział światu Dmitriev 13 lat temu po polsku:
http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=21902

Naukowym faktem jest też potwierdzenie że święta gemoetria to nie bajki i wg niej rozkładają się wszystkie znane nauce cząstki - jeśli kogoś interesuje więcej o E8 http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=606.0

Jeśli św. geometria to nie bajki możemy sobie spokojnie powiedzieć że fraktalność wszechświata to też nie bajka, a więc struktury większe zachowują się jak struktury mniejsze, jak na górze tak na dole, blablabla.

Popatrzmy co dzieje się z atomem gdy znajdzie się w układzie o zwiększonej gęstości - a więc bardziej naładowanym energetycznie - elektrony nagle z prędkością większą od prędkości światła przeskakują na wyższe powłoki i stają się lżejsze, ale bardziej naładowane. To jest kwantowy przeskok...

A teraz pożeglujmy do naszych Czerwonych Braci:

phpBB [video]

w filmie pokazana jest największa rzeźba na świecie, robiona przez naszego rodaka, ma przedstawiać Szalonego Konia, wodza Siouxów który rozpowszechniał Taniec Ducha.

Oddajmy zatem mu na chwilę głos:

"But he saw, after the second great war passed, a time come when his people began to awaken, not all at once, but a few here and there, and then more and more, and he saw that they were dancing in a beautiful light of the Spirit World under the Sacred Tree even while still on Earth. Then he was amazed to see that dancing under the tree were representatives of all races who had become brothers, and he realized that the world would be made new again and in peace and harmony not just by his people, but by members of all races of mankind."

moje nieudolne tłumaczenie:

"Ale zobaczył również że gdy druga wojna przeminie przyjdzie czas kiedy jego ludzie zaczną się budzić, nie wszyscy naraz - ale kilku tu, kilku tam, więcej i więcej i zobaczył także że wszyscy oni tańczyli w pięknym świetle Wielkiego Ducha pod Świętym Drzewem stojąc cały czas na Ziemii.
Wtedy Szalony Koń się zdziwił widząc że pod drzewem tańczą reprezentanci wszystkich ras którzy zostali braćmi i zdał sobie sprawę że świat zostanie zrobiony na nowo - nie tylko przez jego ludzi, ale wszystkie rasy świata"

źródło http://www.bibliotecapleyades.net/profecias/esp_profecia01h2.htm

W filmie powyżej padają także słowa "Dzieci słońca".
David Sereda który podsunął mi analogię z atomem w Coast to coast z grudnia powiedział ciekawą rzecz.
Rozmawiał z wodzem plemienia Dakota i ten wyznał mu że wg ich wiedzy przechodzenie z 4 do 5 świata będzie wspomagane słoneczkiem które "wypali złe dusze".

Właściwie to samo mówią Majowie, Hopi, Aborygeni i nawet rastamani:

phpBB [video]

A Dan Winter delikatnie sugeruje że do miasta lepiej się nie pchać w tych czasach:

phpBB [video]

pozdrawiam uśmiechnięty jak diabli :hejka:

p.s. teoria Szypowa: http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=479.0

Ostatnio zmieniony 20 sty 2010, 23:58 przez radoslaw, łącznie zmieniany 1 raz

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Podziwiam Nassima jak mało kogo, jest niesamowity i zdeterminowany, a przy tym ten jego pozytywny uśmieszek, dowcip - gość kosi absolutnie swoją prawdziwością.
Nassim daje wykłady nawet tygodniowe. Swoją drogą, Wilcock jest inny, Nassim jest inny, ale naprawdę konkretnie zasypał mnie informacją Nassim. Dlaczego ? Bo wszyscy o ewolucji nawijają, o NWO, o DNA (Haramein też) ale tego gościa naprawdę to jara, podszedł do koncepcji fizyki najpierw, a potem do ogółu i to jest fundamentalne, bo gdy widzisz kiedy przez wiele wiele lat badań składające się części układanek, zaczynasz czuć szczęście. On to według mnie ma.

@Radosław,
wreszcie zrozumiałem Twoją prośbę o krytykę od czasu do czasu - to Cię zmusza do wysiłku i podzielenia się Wiedzą;
a więc publicznie nazywam Cię Leniem, któremu nie chce się pisać ;)

p.s.
tendencje do tajemniczości to cecha tetragrammotonowego architekta matrixa, którego chyba nie darzymy zbyt wielką sympatią...?

Konserwa napisanie tego posta zajęło mi pół godziny.
Jak ktoś mi zapłaci za niechodzenie do pracy 3 tys miesięcznie jestem w stanie wygenerować takich 20 dziennie :D

I nie róbmy ze mnie jakiegoś guru czy coś, może nie Wiedza a poszlaki mogące doprowadzić do dość inspirujących informacji - a mam ich sporo ze względui na mój popaprany życiorys i fakt że poruszam się w temacie od 15 lat :lol:

Na koniec małe usprawiedliwienie - jestem odpowiedzialny za dwa kosmiczne kiwaczki i w związku z tym sporo czasu spędzam w lesie :D

pozdrawiam moich innych ja czytających tą wiadomość!!!

pbsoft pisze:
Ale Dawid dziwnie wyglada, jak wampir , biale zemby i podkrazone ciemne oczy, to wrazenia po pierwszej czesci.

Na początku się uśmiałem... :D jednak intuicja Cię nie myliła, pokopałem głębiej i zdaje się że nasz David jest w coś nieźle wplątany i ma to związek z rytuałami...w sumie sam się wygadał. ;)
W przygotowaniu tłumaczone dwa artykuły, postaramy się to zrobić priorytetowo i z dowodami na co najmniej poziomie poszlakowym. Bez kitu. :evil:

David na pewno jest pierwszej kategorii narcyzem. To widać, słychać. Uwielbia brawka, założę się, że nosi w kieszeni specjalny długopis do wpisywania autografów. W towarzystwie znanych i sławnych czuje się dowartościowany, często o takich znajomościach wspomina. Na pewno jest czuły na pochlebstwa. Być może jego słaby punkt został wykorzystany do manipulowania nim, jeśli ktoś chciałby to zrobić, na pewno ten sposób wydaje się najprostszy. Zaproponować udział w filmie, sesję nagraniową ze znanym producentem, powoli, powoli, wciągać na swoją orbitę.... Ale moim zdaniem to nie określa go jako nadawcę informacji. Fakt, że ma podkrążone oczy nie oznacza, że sfałszował dane astronomiczne czy obrazy prezentowanych kręgów zbożowych. No chyba że tak jest, ale w takim razie mam nadzieję, że się o tym dowiemy. Inna sprawa to jego interpretacja oraz wszelkiej maści "proroctwa". Jak na razie wolę, gdy muzykuje, trochę lepiej mu to wychodzi, choć z tym poziomem u nas w kraju mógłby robić co najwyżej za support Kombi :)
Ja tam nic do niego nie mam, każdy ma jakieś słabości, "kto bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem".
Choć bardzo jestem ciekaw tych materiałów, przygotowywanych przez Redmuluc, być może zmienią mój punkt widzenia.

redmuluc pisze:
pbsoft pisze:
W przygotowaniu tłumaczone dwa artykuły, postaramy się to zrobić priorytetowo i z dowodami na co najmniej poziomie poszlakowym. Bez kitu. :evil:

Dawaj, dawaj Bracie!

I wcalę się nie zdziwię jak mi znajdziesz też coś na Hopich, Aborygenów, antystrona o Danie Winterze już jest, nie wspomnę o ilości materiałów stawiających w dziwnym świetle Icke'a....

Tak żeby spróbować nawiązać jakąś rozmowę pokażę parę grafik od naszego vampira-narcyza:

"David reminds us that Dr. David Raup and James Sepkoski discovered a 26-million-year cycle of spontaneous evolution in the fossil record:"

"David przypomina nam że Dr. David Raup i James Sepkoski odkryli 26 milionowy cykl spontanicznej ewolucji w skamieiałościach:"

Obrazek

"Dr. William Tifft discovered that these microwave frequencies are "quantized," as he called it... spaced evenly apart, with nothing in between:"

Dr. William Tifft odkrył że te częstotlwości mikrofalowe są "skwantyzoane", jak to nazwał "podzielone na równomierne sektory z niczym pomiędzy nimi":

Obrazek

Co do cholery widzimy na powyższym obrazku?

Ano dziki fraktalny wszechświat, a dokładniej naszą galaktykę.

Można to też ująć tak:

Obrazek

Co tam mamy jeszcze na ten temat:

"This same model... galactic energy fields causing interplanetary climate change... appears to have been given to both the Americans and the Russians by ETs no later than the mid-1950s, as reported in George Hunt Williamson's book "Road in the Sky"."

Ten sam model ...galaktycznej energii powodującej międzyplanetarne zmiany klimatu ... wygląda na to że zostały przekazane zarówno Rosji jak i USA przez E.T. nie później niż w latach 50-tych zeszłego wieku, tak jak raportował to Hunt Williamson w książce "Droga w niebie".

Obrazek

Dalej mamy parę obszernych cytatów z wymienionej ksiązki i wzmiankę o Dmitrievie.

źródło http://divinecosmos.com/index.php?option=com_content&task=view&id=372

Takich stron Wlcock przygotował tysiące, na wszystkich są obszerne wskazówki, linki i cytaty do dalszej samodzielnej analizy.
Jest za to mieszany z błotem przez oficjalną naukę, majątku chłop nie posiada a ze swoim filmem buja się już o parę lat za długo z braku sponsorów.

Nie zamierzam tutaj nikogo do niczego przekonywać, chciałbym żeby dyskusja zrobiła się konkretniejsza, bo jeśli "odkrywanie prawdy" ma polegać na tłumaczeniu setek artykułów z których wynika tylko że "ten tez w NWO" to jest to kierunek trochę nie po drodze z moim - mnie interesują merytoryczne dyskusje oparte o Waszą wiedzę i nie zafałszowane przez mainstream dane naukowe.

pozdrawim wszystkich innych ja, szczególnie Panie, bo żeńskiej energii trochę tu brakuje :hejka:

p.s. 2012 to ściema - NASA może Wam wszystko wytłumaczyć, wystarczy spytać:
http://www.nasa.gov/topics/earth/features/2012.html

radoslaw pisze:

I wcalę się nie zdziwię jak mi znajdziesz też coś na Hopich, Aborygenów, antystrona o Danie Winterze już jest, nie wspomnę o ilości materiałów stawiających w dziwnym świetle Icke'a....

Nie chodzi mi o dyskredytowanie nauki, tego co mówi Winter i całej reszty,...to zupełnie inna sprawa dotycząca pewnych wybranych ale kluczowych kwestii tego co mówi Wilcock a tego co inni mówią, wśród Trutseekerów dzieją się dziwne rzeczy i niektórzy nie są tymi za których się podają. Potrafią się maskować np. energetycznie.
Tekst z wampirem to był żart, jednak nie do końca i nie chodzi mi tu jego wygląd bo to nie ma nic do rzeczy.
Do Wilcocka nie wolno podchodzić emocjonalnie.

To tak jak Heiser i Sitchin...Heiser pyta: "Czy powinienem milczeć?..."

Robię to samo i odrobina innych informacji naprawdę nie wyrządzi szkody tematowi, wprost przeciwnie.
Tu nie chodzi o to co mówił Wilcock w tym wykładzie...kompletnie nie. Nie sądzę też aby to zmieniło twoje podejście do tematu, mojego też nie zmieniło, ale na pewno zmieni w stosunku do Wilcocka.

Może to nie jest nic wielkiego, ale w takich sytuacjach np FBI podjęło by śledztwo aby sprawdzić te poszlaki, co naprawdę robią wykorzystując pewne psychologiczne metody o których będzie wkrótce mowa.[/quote]

To dotyczy też Stevena Greera i Projektu Camelot:
Kerry pyta " Czy powinniśmy ufać wszystkim obcym ?" - Greer mówi "TAK".
Project Camelot - "Niekoniecznie..."

Cytuj:
Can we trust ALL the visitors to Planet Earth? To risk a simplistic paraphrase, Dr Greer says Yes, and Project Camelot says Not Necessarily.

My też mówimy - NIEKONIECZNIE Prawda ?

Kerry versus Greer! to jest dopiero wyzwanie, szczególnie dla tych co, tak jak na Wilckoka, wylewają żółć na PC :shock:
mało konkretów...
kurczę nie sądziłem, że na tym forum będą takie "argumenty"; dotychczas hasła, że Icke to blagier, który zbija kasę, Jones jest podstawiony prze NSA słyszałem od nieco mniej zorientowanych ludzi;
trochę się robi bulwarowo...
może to nas działa agenda NWO :?:

konserwa pisze:
Kerry versus Greer! to jest dopiero wyzwanie, szczególnie dla tych co, tak jak na Wilckoka, wylewają żółć na PC :shock:
mało konkretów...
kurczę nie sądziłem, że na tym forum będą takie "argumenty"; dotychczas hasła, że Icke to blagier, który zbija kasę, Jones jest podstawiony prze NSA słyszałem od nieco mniej zorientowanych ludzi;
trochę się robi bulwarowo...
może to nas działa agenda NWO :?:

Spoko spoko jeszcze trochę i przedstawię te swoje "rewelacje", nie wszyscy robią to co powinni, nie wszyscy potrafią przedstawić rozsądne argumenty, ja nie wylewam żadne żółci :) Nie każdy gra w tej lidze co Jones i Icke, większość gra przeciwko nim...nie ma co się denerwować, przedyskutujemy temat a będzie o czym.
Kurcze a kto ma ujawniać tajemnice ? :D

My!
ale na razie to takich tajemnic nt. Wilckoka nie widzę :)
@Redmuluc, muszę przyznać, że Twoje "przeginanie" mi często pasuje bo widzę w tym sporo finezji i często walczysz do końca jak prawdziwy wojownik - vide temat Wege :D

redmuluc :)
pozdrawiam i rowniez czekam na jakies info i argumenty i ciesze sie ze sa ludzie ktorzy maja nieco odmienne predyspozcje ode mnie i staraja sie obiektywniej podejsc do tematu niz ja :) , mi czasem brakuje cierpliwosci do tlumaczenia dlaczego mysle tak a nie inaczej :)
Poza tym zawsze uwazam za stosowne i madre( czyli inteligentne duchowo ) patrzec przedewszystkim na osobe (czyli na ile sie da wlaczyc intuicyjne postrzganie ) a pozniej na to co mowi, bo nie raz w zyciu napewno wszyscy nas spodkali zlotoustych demagogow , ktorzy mowili naprawde wartosciowe i uduchowione rzeczy , ale ich intencje dla ktorych to robili nie zawsze byly juz takie czyste.
Wiec wspierajmy .....
Dodam ze dokonczylem caly wyklad i od 10-11 czesci David mowi naprawde ciekawe zeczy i to jeszcze bardziej mnie niepokoi przy ocenie jegomoscia pana Davida.

konserwa pisze:
My!

no razem z bratem...jeszcze troszkę artykuły są w priorytecie.

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Filmik wybitnie ciekawy, kolejna tura łączenia układanki w całość tym razem w wykonaniu Wilcocka, dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy.
Bardzo dobrze że wszystko zaczyna jakoś się układać i jednocześnie nie rozumiem co niektórych waszych kontrargumentów.
Dlaczego fakt powielania znanych już rzeczy miałby źle o nim świadczyć, co każdy "prorok" prawdy powinien ukazywać zupełnie inny obraz rzeczywistości i zarazem będący w sprzeczności z pozostałymi ?
Przecież jeśli naprawdę zbliżamy się do prawdy, to tego typu sprzężeń powinno być więcej, to chyba logiczne.

Przesłania naszych "proroków" jako nowa religia NWO, pisałem już o tym ale się powtórzę :roll:
Jeśli się przyjżeć samej esencji tych przekazów, to dochodzi się do wniosku że jest ona całkowicie niekompatybilna z jakimkolwiek systemem władzy.
A rzeczywiste wzięcie do serca takiej filozofii przez wystarczającą ilość ludzi, będzie jednoznaczne z całkowitym pozbawieniem fundamentów nie tylko NWO ale jakichkolwiek systemów władzy i ucisku.

Oczywiście mogą mogą postąpić jak katole z Jezusem, ale zauważcie że polegało to przede wszystkim na
na całkowitym wyrugowaniu pierwotnego przesłania z nowo uwożonej religii.
Więc podstawowym problemem z rzekomą religią NWO nie jest to czy "prorocy" mówią prawdę czy nie, ale to czy będziemy wystarczająco czujni i świadomi aby nie dać się znów wyrolować w podobny sposób :bangheadwall:

Jeszcze coś odnośnie samego Wilcocka, prezentuje specyficzne poczucie humoru które i mnie czasami irytuje, ale generalnie odbieram go jak najbardziej pozytywnie.
Jenak mimo wszystko coś jest ... no nie chcę powiedzieć nie tak, bo trudno mi to wyrazić jak by jakieś ciemne chmury się nad nim zbierały, albo ukrywał (nie mówił o niej) przed nami ciemną stronę swej natury.
Oczywiście pisząc ciemnej mam cały czas na względzie, że rozpatrywanie czegokolwiek w kontekście dobra i zła prowadzi prawie zawsze do błędnych wniosków.

Provost and Judge * 7th Degree

hmm, no film na pewno jeden z ciekawszych jakie ostatnio widziałem, jednak co mnie bardzo raziło to to że Wilcock często powtarzał że coś jest udowodnione naukowo, lub można łatwo to zrobić.. Jednak nie widziałem tam zbytnio nowych naukowych dowodów. Coś tam z przed paru jak nie parunastu lat i tyle. O wielu rzeczach co mówił już słyszałem razem z "dowodami" na daną rzecz jednak od tamtego czasu jak nic się nie zmieniło tak się nie zmienia. Chciałbym zobaczyć jakieś niezbite dowody jak np z tym piaskiem i sterylizowaniem go ,wody i próżni. To stosunkowo łatwo wykonać, lub też żaba/salamandra. To wszystko są dosyć stare informacje znane już długie lata i dziwi mnie że nikt nie wykonywał takich eksperymentów. Ciekawie mówi i ma ciekawe poglądy, jednak żeby udowodnić coś naukowo musiałby chyba się bardziej postarać.

promyczki dla Was! nie czytam glowa, raczej sprawdzam czy mi w duszy gra wiec glosu w dyskusji nie zabieram, Dawid Wilcock ciekawie mowi, chociaz tez za bardzo jego dowcipow nie lapie.
Cytuj:
Ciekawie mówi i ma ciekawe poglądy, jednak żeby udowodnić coś naukowo musiałby chyba się bardziej postarać.

Akurat spodobalo mi sie u Dawida, ze sam niczego na wiare nie przyjmuje tylko sprawdza, wiec mysle ze i nam daje to prawo - poszperaj w necie czy po prostu postaw pytanie, znajdziesz odpowiedzi, On stara sie dla siebie i tylko dzieli sie soba przy okazji.
Narcyzmu nie stwierdzam, ot zdrowe podejscie do siebie, nie owija w bibulke a sobie pozwala.
przy okazji wieeeeeeeeeeeeeelkaaaaaaaaaaaaa wdziecznosc dla tlumaczy, z serca, z glowy no po calosciiiiiiiiiiii
no to jeszcze przy okazji mam marzenie coby Nassimka tlumaczyc ile sie da, On jakos tak przemyca calym soba informacje, ale kubusiowy rozumek marzy jednak coby ogarnac.
promyczki dla wszystkich
Ela

Sławomir pisze:
David na pewno jest pierwszej kategorii narcyzem. To widać, słychać. Uwielbia brawka, założę się, że nosi w kieszeni specjalny długopis do wpisywania autografów. W towarzystwie znanych i sławnych czuje się dowartościowany, często o takich znajomościach wspomina.

Oj oj, bo mi tu ktoś depcze po ideałach. :)

Ile materiałów DW przesłuchałeś? Doszedłeś do wywiadu w którym opowiada o niebezpieczeństwach prawie nieuniknionego stawania się guru i idolem tłumów? Wyraźnie odżegnuje sie od roli lidera i przewodnika i podkreśla, że fakt iż jego słuchacze uzurpują sobie prawo do kontaktu z nim, starają się go wielbić, zapraszać na kolacje, wciskać numery telefonów i wiztytówki nie powoduje, że nagle stanie się Sai Babą Zachodu. Opowiada przy tym o wielkiej pułapce jakiej wielu jemu podobnych nie zauważa i wpada w nią jak świnia w kałużę. Po drugiej stronie Bezwarunkowej Miłości Do Bliźniego (która u DW przejawia się pragnieniem zdobywania i dzielenia się wiedzą z tymi, którzy nie umieją lub nie wiedzą gdzie poszukiwać), mieszka sobie i wije gniazdko Bezwarunkowa Miłość do Samego Siebie. Wszyscy guru w mercedesach, wg mnie parka od Prawa Przyciągania i 90% znanych nam działaczy na rzecz Oświecenia, robi to co robi nie dla Oświecenia innych, ale podświadomie dla udowodnienia samemu sobie: "Jestem już taki zwibrowany i wyniesiony, że sam fakt, że moja żona śpi ze mną w jednym łóżku powinien jej wystarczyć za comiesięczną wizytę u fryzjera i kosmetyczki. Bo moja życiodajna obecność skręca jej włosy i oczyszcza pory!"

Ale serio. DW wielokrotnie mówi o tym jak przestał m.in. dokonywać readingów dla ludzi, bo nie umiał brać za to opłat które umożliwiłyby mu utrzymanie się z tych środków. Jak odmawia fanom obiadów i kolacji, żeby posłuchać dziwów ich życia, bo rozdzielając się po jednostkach nie będzie miał szansy skupić się na tym co robi dobrze- na poszukiwaniach i badaniach.

Ale nie staram się też go idealizować! :P Niemniej jednak, przy dogłębnym zapoznaniu się z facetem przez jego materiały okazuje się być normalnym gościem: lubi poszukiwać "męskich przygód" w stanach świadomego śnienia, mówi FCUK kiedy ma ochotę i ma poczucie humoru a nie kij od szczotki w dwunastnicy, o czym już ktoś wcześniej wspominał.

Dlaczego go szanuję i nie podejrzewam o konszachty z Ciemną Stroną Mocy? BO siedzę w Tematach od dawna (pierwszą książkę o Dogonach przeczytałam w wieku 7-8 lat, umarłam i poszłam do nieba) i gościu logicznie łączy nie wiedzę podarowaną mu przez Illuminatów, żeby nas mamić, ale wiedzę dostępną na co dzień! Co chwila wrzuca do całości obrazka kolejny kawałek a ja piszczę "Przecież zawsze tak myślałam! Ale tu jest dowód!" do mojej Drugiej Połowy. Umiemy oddzielić mit od faktu, wiemy gdzie szukać potwierdzenia, rozpoznajemy fejki w filmach o UFO i nie lubimy obsesyjnego zaprzeczania wszystkiemu przy jednoczesnym udawaniu, że szuka się prawdy. Bo to jak plucie sobie samemu w oko.

Człowiek inteligentny, ambitny i zatroskany przyszłością świata naszych dzieci nie będzie doszukiwał się spisku w Prawdzie, bo rozpoznaje ją instynktownie. Sam z resztą powiedział (parafrazując wiele wypowiedzi): "Jak okłamać kogoś kto zna Prawdę? Nie można. Kłamstwo jest brakiem informacji lub jej nieprawdziwością. Ale nie da się okłamać człowieka który zna fakty. Można go tylko poprowadzić i pokazać światłem jednej zapałki gdzie w ciemnej jaskini jest wyjście."

Słuchamy więc serca i umysłu. Bo w Oświeceniu będzie chodziło o to aby umieć podążyć za jednym ale i umieć obronić swojej ścieżki za pomocą drugiego.

:uścisk:

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Dawid Wilcock -
Gregg Braden -

moim zdaniem obaj wykonuja kawał dobrej roboty informując nas o tym co się dzieje i co możemy zrobić żeby było lepiej ...

Life's a never ending wheel ...

A ja przeczytałam tu gdzieś kilka dni temu, że David jest uczniem Crowleya. :hura: Jaki ten świat pokręcony, na nasze własne życzenie.

Awatar użytkownika

Jeżeli podajesz takie informacje to podaj źródło w celu tego zweryfikowania, bo coraz więcej tu widzę plotek zamiast konkretów, a pudelka tu nie chcemy robić :)

Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl
:jabłko:

No właśnie piszę o niesprawdzonych plotkach, na które natknęłam się na forum. Plus, że miesza się w jakieś ciemne celebracje i inne manifestacje. Facet robi świetną robotę a miłośnicy Illuminatów podkopują pod nim i innymi dołki nawet nie widząc kogo głaszczą po łebku. ;)

Na slajdzie z konferencji ta piramida pod oceanem wyglądała monumentalnie, jakieś informacje o niej jeszcze są znane bo pierwszy raz o tym słyszę ? Ciekawe co by było gdyby oficjalnie przedstawili te znalezisko szerszej publice, przecież to niszczy mit o początku inteligencji na ziemi dopiero w Sumerze i karze się zastanowić nad prawdziwością historii.

pawel86ck pisze:
Na slajdzie z konferencji ta piramida pod oceanem wyglądała monumentalnie, jakieś informacje o niej jeszcze są znane bo pierwszy raz o tym słyszę ? Ciekawe co by było gdyby oficjalnie przedstawili te znalezisko szerszej publice, przecież to niszczy mit o początku inteligencji na ziemi dopiero w Sumerze i karze się zastanowić nad prawdziwością historii.

http://www.youtube.com/watch?v=VSmkcn1hJWI

w tym filmie jest duzo wiecej rzeczowych informacji na ten temat. Co ciekawe facet nie kreuje zadnych wlasnych hipotez ale opowiada o artefaktach, z ktorymi ma na codzien do czynienia, a ktore calkowicie zaprzeczaja oficjalnej historii. FIlm trwa 1,5h ale warto obejrzec.

a tu niektore dziwne artefakty

http://www.exopoliticseurope.com/en/ponentes/klaus-dona-exopolitics-summit.htm

Bou- Ciekawy ten wywiad, gość potwierdził że po prostu archeolodzy są zmuszeni sankcjami (pewnie i groźbami) nie mówić o takich niezwykłych znaleziskach, choćby jeden z tych artefaktów obalił by historie zapisana w książkach.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]