Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 11 gru 2019, 6:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Zastanawia mnie wasz pogląd , na to kto lub jakie istoty mają interes ..
w przekazywaniu wiedzy dla David Icke :cooo?:

cdn. [jak pozwolą bogowie ..czyt ..admin.]

Ostatnio zmieniony 01 gru 2010, 17:24 przez Anjin, łącznie zmieniany 2 razy

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 01 gru 2010, 17:12 
VIP Member
Awatar

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Arr pisze:

Dobre pytanie. Należałoby głębiej pokopać. Choć myślę że tylko on sam to wie.

Arr pisze:
[Post będzie jak myślę usunięty ]

Raczej ja wolałbym żeby był przeniesiony do odpowiedniego działu.

Z kolei, ja zapytam, co Cię skłoniło by zadać to własnie pytanie :) Jakąś szerszą wypowiedź bym prosił.

Pozdrawiam.

nie wiem, czy jakies istoty mu przekazuja wiedze, czy sam do niej dochodzi, wiem natomiast ze DI mowi, aby nie wierzyc mu na slowo, zeby samemu badac i szukac, otworzyc umysl - ale niektorzy chca byc swietsi od papieza :język:

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Arr pisze:
w przekazywaniu wiedzy dla David Icke

A zawsze trzeba być interesownym? Może te istoty są bezinteresowne... :)

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Ja myślę że odpowiedzi konkretnej nie otrzymamy nawet jakby uczestniczył w tej dyskusji każdy z forum i wytężał myśli do czerwoności :)
Patrząc na to co robi David istota miała wiedze dość znaczącą dla nas i jego.

Tam były 2 rodz. kontaktow, także Arr@ moze napisz o które Ci chodzi.
Tutaj je opisuje w cz. 1 w 2 od około 4.30 min. i cz.3

http://www.youtube.com/watch?v=OQi9jAz-mLU

http://www.youtube.com/watch?v=jbevwVRwfZg&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=2G9a44V4Q70&feature=related

Pierwszy rodzaj stawiam na Wyższe JA i tzw. opierkunów.
Drugi podczas stanu Ayahuasca, także pyt brzmi z jakimi istotkami komunikujemy sie na tym tripie :)

Cytuj:
Z kolei, ja zapytam, co Cię skłoniło by zadać to własnie pytanie :) Jakąś szerszą wypowiedź bym prosił.

Szczera chęć poznania prawdy ,, te forum nosi "zaszczytne " miano tej osoby ...

Warto pomyslec nad tym pytaniem . Wiele osób zadaje je w duchu ...

Cytuj:
nie wiem, czy jakies istoty mu przekazuja wiedze, czy sam do niej dochodzi, wiem natomiast ze DI mowi, aby nie wierzyc mu na slowo, zeby samemu badac i szukac, otworzyc umysl

redmuluc chyba własnie po to istnieje ta strona .... badamy szukamy prawdy otwieramy umysły ..

Inni nas ocenia .

Jedno pytanie.

Jaką prawdę uważasz ze głosi "Objawioną". :cooo?:

Odpowiedź na twoje pytanie też jest prosta:

- Lucyfer,
- Masoneria,
- Chiński wywiad,
- Templariusze,
- Jezuici,
- Reptilianie,
- Lucyna Łobos

* niepotrzebne skreślić

Dlaczego strona ma nazwę davidicke.pl bo nazwa alexjones.pl gorzej brzmi podobnie jak krzysztofrogala.pl (tragedia), arr.pl też do niczego podobnie jak williamcooper.pl (kto by to zapamiętał)i Alex za dużo krzyczy i trudno się go tłumaczy. Skoro już piszesz zgryźliwe ", te forum nosi "zaszczytne " to Ci odpowiem... że twoim imieniem tego forum raczej nie nazwę. Zdecydowanie wolę spokój ducha i jasność wypowiedzi gościa którego uważam za spoko gościa. W przeciwieństwie do większości innych. No i lubię reptilian "o wielkich dwóch sercach" i gadać o wszystkim co mi się podoba. Jak komuś się nie podoba pobyt na tym "zaszczytnym" forum to zapraszam na Prawda2, 8 postów to dopiero zajebisty prestiż , może to każdego zadowolić.

Generalnie to mogę się wstydzić wypowiedzi wielu innych osób, mogę się wstydzić przyznawać do znajomości wielu osób. Co do Davida...uważam go za wzór... do naśladowania dla każdego, a wiesz czemu ? Bo facet gada to samo od ponad 25 lat i NIGDY nie zmienił żadnego swojego zdania, nie gra jak chorągiewka zawieje,
idzie konsekwentnie w tym temacie bez względu na wszytko i wszystkich, z nikim nie współpracuje, oczywiście są przyjaźnie z różnymi badaczami. Myli się i nie robi z tego wielkich problemów, ...mnie to wystarczy. No jest tak absurdalnie kontrowersyjny że momentalnie statystyki rosną jak cholera, to dział na owce jak nie wiem.
Strona odniosła sukces, to się aktualnie liczy, słuchają nas i czytają. jeśli chodzi o Reptilian, w kosmosie są gwiazdy jaśniejsze 4 miliony razy od naszego słońca, tacy reptilianie są zapewne mrówkami wobec gości budujących statki długości 7 tys km na orbicie Saturna. David Icke w jednym wykładzie ogarnia takie wielkości i bez wstydu czy strachu mówi o tym wszędzie gdzie się da. Czy ma rację, pewnie że nie bo wszechświat jest tak gigantycznym tworem że wyobraźnia każdego z nas po prostu wysiada. Icke to dopiero wstęp do pierwszego rozdziału tej historii.

Cytuj:
Skoro już piszesz zgryźliwe ", te forum nosi "zaszczytne " to Ci odpowiem... że twoim imieniem tego forum raczej nie nazwę.

Nie jestem aż takim arogantem ...red

Pisałem to ze szczerego serca bez żadnej drwiny Smutny

Arr pisze:
Cytuj:
Skoro już piszesz zgryźliwe ", te forum nosi "zaszczytne " to Ci odpowiem... że twoim imieniem tego forum raczej nie nazwę.

Nie jestem aż takim arogantem ...red

Pisałem to ze szczerego serca bez żadnej drwiny Smutny

Niestety tekst pisany kaleczy formę wypowiedzi, dla mnie cudzysłów oznacza niejednoznaczność tego słowa, tak mnie uczono.

A ja piszę zaszczytne bez cudzysłowowa, choć to zbyt wielkie słowo jak na tego skromnego człowieka.
Ja się cieszę bo sam jestem zwykłym człowiekiem i ten gość nauczył mnie jednej ważnej rzeczy
...że ja też mogę coś zrobić, każdy z was może coś zrobić, bo nie jestem w niczym lepszy od was.
Tego mnie nauczył David Icke.

Czekam na odważnego którzy założy polski prisonplanet.pl :hejka: SUKCES GWARANTOWANY !

Cytuj:
Niestety tekst pisany kaleczy formę wypowiedzi, dla mnie cudzysłów oznacza niejednoznaczność tego słowa, tak mnie uczono.

Widzisz :) mnie uczono aby nie obrażać innych ------------kurtuazja

Jeśli napisałbym bez "" ktoś mógłby się obrazić i powiedziec na taki "zaszczyt" trzeba sobie zasłużyć ..
Jeśli napisałbym z "" spotkałbym się z tym co ty napisałeś...
Najlepiej było ominac te słowo ......... Ale któż z nas nie potyka sie w słowie .

Język[slowo] mała to rzecz, ale jaki ogien potrafi rozpalic

A co do tematu chodzilo mi głownie o
Cytuj:

Cytuj:
Drugi podczas stanu Ayahuasca, także pyt brzmi z jakimi istotkami komunikujemy sie na tym tripie :)

Może pamiętacie Tuska przed wyjazdem do Machu Picchu i juz po powrocie.??
Może się okazać że to nie była tylko wizyta służbowa ....
Z tego co mi wiadomo [nie pytajcie skąd ...... bo nie da sie tego udowodnic ]
Wielu ludzi władzy jedzie tam ,aby przyspieszyc swoja kariere przy pomocy miejscowych rytuałow . [ayahuasca ]
demonicznych ...

Dostajesz "tam" niezłego kopa , w ktorym stajesz sie pionkiem globalnej ukladanki ...
Tusk przyjechal i urzadzil nam Smolensk ...

Arr pisze:

Może pamiętacie Tuska przed wyjazdem do Machu Picchu i juz po powrocie.??
Może się okazać że to nie była tylko wizyta służbowa ....
Z tego co mi wiadomo [nie pytajcie skąd ...... bo nie da sie tego udowodnic ]
Wielu ludzi władzy jedzie tam ,aby przyspieszyc swoja kariere przy pomocy miejscowych rytuałow . [ayahuasca ]
demonicznych ...

Dostajesz "tam" niezłego kopa , w ktorym stajesz sie pionkiem globalnej ukladanki ...
Tusk przyjechal i urzadzil nam Smolensk ...

Tusk się naćpał w Machu Pichu :cooo?: :shock: A nie wiedziałem... Ale to bardzo ciekawe co piszesz Arr, zwłaszcza te pogrubione przeze mnie fragmenty w kontekście działalności osoby o którą pytasz, a której nazwiska boje się nawet wymienić aby nie dostać znowu bana.... Naprawdę ciekawe... Swego czasu podobnie jak Ty zadałem nurtujące mnie pytania i naprawdę szczere ale w odpowiedzi był ban więc się już nie wynurzam... Zawsze jednak uważam, że warto spojrzeć na sprawę z kilku stron i stawiać takie pytania. Ja np. w zeszłym roku wjechałem na forum jako jego fan, po obejrzeniu kilku filmów byłem zachwycony, kupiłem książkę która też mnie ujęła ale... No właśnie, zacząłem sobie zadawać pewne pytania i... no tak jakoś straciłem zaufanie po informacjach do jakich dotarłem. Ale pytaj Arr, może Tobie pójdzie lepiej...

Heheheeeeee...!
Jak was zbanuja to ja zadam to pytanie... ja tu jestem Wielka Siostra Okiem Penetrujaca, mnie na pejsy skoczyc moga... i tak se poradze. :język:
Jak nie ma zamieszania, nie ma zadnych kreatywnych pomyslow.

No wlasnie... czemu wszyscy maja odjazd i channelingi jak wezma sie za wspomagacze?
Co to robi i co otwiera??

Nasz Donald nie musiałby jechać do Ameryki by "zaprawić się" - nasze lasy są pełne muchomorów, które w Indiach uznane zostały za świętą "roślinę" ( choć to grzyb ). Zresztą, funkcjonariusze BOR musieliby chyba dostawać podoponowe iniekcje kolumbijskiej koki by opanować sytuację i śmiech. Poza tym to wywołuje we mnie komiczny obraz premiera jednającego się z kosmosem w szamańskim rytuale. Tony Halik owszem, zdawkowo opisał plemię które odwiedzał w swoich podróżach - jedno znich go urzekło "ze względu na ciekawy napój dający wizje, co sprawiło że spędził wśród tych Indian tylko 6 miesięcy".

Kto wie co się w Peru działo... :wacko:

Obrazek

Obrazek

Entered Apprentice * 1st Degree

Ja bym dał spokój Donaldowi.
Według mojej wiedzy on jest po stronie patrona tego forum , ale trudno dobrze funkcjonować jeśli na nas wylewają pomyje.
W ten sposób strzelamy sobie gola do własnej bramki bo będąc w wiadrze z pomyjami trudno rządzić sporym krajem i do tego świeżo wyglądać.
Przyjrzał bym się niektórym ptakom jak kaczka sztuk jedna i grzybom też jeden ale jaki ?
Bardziej trujący od wszystkich muchomorów z naszych lasów.
Ja nigdy nie zbieram rydzów.
Jest jeszcze jeden kraj który ma przywódce z jasnej strony i kiedyś naszego Donalda odwiedził, ale nie chce mi się mieszać w politykę.

Jestem nowy na tym forum oraz mało czasu upynęło od momentu, gdy trafiłem najpierw na ZGM a następnie na Icke'a. I piszę specjalnie aby pominąć słowo "nie".

Oglądam i jestem w trakcje czytania, wiem, to początek. Z tego co już wiem to David mówi, zapewne trudne do wyobrażenia rzeczy a jednak nawet w Nowym Testamiencie o ile wiadomo, Jezus głosił również sprzeczne teorie niż ogólnie przyjęta wiedza. Początkowo mało ludzi za nim szło a wkrótce było ich więcej. Oczywiście moim zdaniem osoba o tym imieniu prawdopodobnie nigdy nie istniała i chcę postawić Davida w tym samym świetle. On teraz głosi teorie, które przez "Ogóność ludzką" jest paranoja, głupotą i czym właśnie to się różni od NT, od chrześcijaństwa? Kupskiem, i to bardzo brązowym i śmierdzącym.
David jest wyśmiewany przez ogół ludzi, ludzkie owieczki co wierzą w to co im TV, kościół i inne pierdoły powiedzą. A wszyscy widzimy do czego doprowadził ten ogół ludzi, wszyscy mogą to dostrzec :czytaj:
Osobiście niejako zacząłem się odtruwać od śmierdzącej kupy i zamiast wiadomości w tv częśto oglądam wykłady Davida, można powiedzieć, że wiele razy. Wierzę, że skoro wiele razy oglądałem kupę to aby się odtruć wiele razy mogę obejrzeć Davida:)
A teraz pytanie do ludzi, którzy wiedzą więcej ode mnie. Co takiego robi David, że jeszcze nikt go nie zabił? To takie ważne pytanie, bo skoro tak obraża i "Elusie", cały rząd brytyjski i grupę ludzi, z kasą i kontrolą nad sporą częścią świata, dlaczego oni pozwalają mu żyć? Ani do sądu go nie pozwą ani nie spowodują wypadku. Proszę jeśli ktoś z Was zna odpowiedź to proszę o nią:)))

Niechaj Dobro i Prawda powrócą do nas:) :zakochany:
Piotrek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]