Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 gru 2019, 19:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

David Icke Wembley Arena $kładamy $ię ?
Czas głosowania minął 25 paź 2012, 18:26
Zrzuta 100%  100%  [ 11 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree

W weekend za tydzień, 27 października, odbędzie się event na Wembley Arena i będzie on transmitowany przez internet (livestream). Niestety trzeba zapłacić, aby uzyskać możliwość oglądania. Kwota wynosi 18,57 € / 24 $ , czyli około 75 zł. I tu moja prośba - do Redmuluca i forumowiczów, aby zrobić zrzutę na wykupienie dostępu do livestreama i nagrać nadawaną audycję, może ktoś z załogi forum miałby taką możliwość. Nagrany materiał można by udostępnić w sieci, np poprzez kanał Redmuluca, na YT czy vimeo. Myślę, że to zacny pomysł, warto go rozpatrzyć :)

linki do sprawdzenia

http://www.davidicke.com/wembley/

http://www.davidicke.com/headlines/73572-david-icke-wembley-event-to-be-streamed-live-worldwide-on-the-internet-october-27th

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 19 paź 2012, 16:28 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

No i super paranoid to rozumiem, zamieszczam ankietę głosujemy przez 6 dni, proszę wpisywać się poniżej, jestem oczywiście na tak :tak:

tak :tak: :tak: :tak:

wpisujcie się, kto głosuje za i da pare grosza, ja jako pomysłodawca nie głosuję, ale jak najbardziej dorzucę swój hajs

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Oczywiście że tak,to są sprawy groszowe jeżeli choć mały procent z nas coś dorzuci,liczę także na naszych kochanych tłumaczy którzy w wolnym czasie wezmą się za ten materiał (zdaje sobie sprawę o długości tej transmisji a zatem materiale do tłumaczenia) aby każdy bez oporów językowych mógł z niego skorzystać :spoko:

jak Ikar, na skrzydłach tej wolności.
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on,
ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę...''

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Wystarczy nieco poczekać, po paru miesiącach materiał będzie udostępniony za darmo w całości.

Na razie możecie zobaczyć sobie powtórki z 8-godzinnego Beyond The Cutting Edge.

MateUsh pisze:
Oczywiście że tak,to są sprawy groszowe jeżeli choć mały procent z nas coś dorzuci,liczę także na naszych kochanych tłumaczy którzy w wolnym czasie wezmą się za ten materiał (zdaje sobie sprawę o długości tej transmisji a zatem materiale do tłumaczenia) aby każdy bez oporów językowych mógł z niego skorzystać :spoko:

Kochani tłumacze polegli na pięć razy krótszym Oxford Union więc na nich bym nie liczył.
Nie dość, że trwało to bardzo długo to współpraca między tłumaczami zawiodła calkowicie
za wyjątkiem paru filmów takich jak Bruce Lipton - New Biology i Being A Cell Of Humanity.
Tak samo pomysł podzielenia pracy nad książką "Największy Sekret" na wiele ośób opóźnił jej wydanie o ponad rok.

Podobne pomysły już się nie powtórzą.

Jeśli Wembley ktoś przetłumaczy to będę to znowu ja tak jak w przypadku Cutting Edge
ale dopiero gdy całość materiału będzie darmowa i wydarzenia na świecie nie przeszkodzą.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

To bedzie spotkanie wszechczasow, o ktorym mozliwie wielka liczba osob powinna wiedziec i z tego skorzystac. Dobrze by bylo, zeby tlumacze wrzucili teraz chociaz "zajawke" czyli reklame tego wydarzenia na youtube z podaniem strony, na ktorej mozna to live ogladac. Wydaje mi sie, ze nawet dla tych, ktorzy angielskiego nie znaja bedzie to istotne, zeby wziac w tym udzial.
Co do tlumaczenia calosci wydarzenia: poniewaz czasy mamy takie a nie inne i lina na naszych szyjach ciagle sie zaciska, wazne jest przetlumaczenie i udostepnienie tego wydarzenia w tempie blyskawicznym. Wedlug mojej oceny, w tej chwili nie ma nic wazniejszego do tlumaczenia i rozpowszechnienia jak wlasnie to. Do kosztow chetnie sie podlacze, podajcie tylko nr. konta i ilosc zlotowek do przelania. Nie mam pojecia jak wyglada takie tlumaczenie, ale moze przyspieszyloby sie ten proces w ten sposob, zeby tlumaczyc najpierw na audio, dac to do przepisania na papier a pozniej ten tekst nanosic na obrazy. W razie czego moge przy takim pisaniu pomoc jesli mi ktos audio przesle.

Jeszcze jedna uwaga ode mnie, nie dotyczaca wydarzenia ale dotyczaca strony DI.p. Chodzi o to, ze korzystajac z Windowsa i wchodzac na Wasza strone, wpadaja WIRUSY! Musicie cos z tym zrobic zeby ludzi chetnych do korzystania z Waszej strony nie uciekali przed nia. Ja teraz korzystam z innego jak Winodws systemu i tylko dlatego moge Was bezpiecznie odwiedzac. Zrobcie to tez dla tych, ktorzy z Winowsa korzystaja. :!:

Pozdrawiam

Wikaariela pisze:
Jeszcze jedna uwaga ode mnie, nie dotyczaca wydarzenia ale dotyczaca strony DI.p. Chodzi o to, ze korzystajac z Windowsa i wchodzac na Wasza strone, wpadaja WIRUSY! Musicie cos z tym zrobic zeby ludzi chetnych do korzystania z Waszej strony nie uciekali przed nia. Ja teraz korzystam z innego jak Winodws systemu i tylko dlatego moge Was bezpiecznie odwiedzac. Zrobcie to tez dla tych, ktorzy z Winowsa korzystaja. :!:
Pozdrawiam

Strona jest przetestowana i nie ma wirusów tylko najnowsze skrypty których pewnie program antywirusa źle interpretuje, bede pisał do Symanteca bo top fałszywy alarm. Chyba że to jakiś inny antywirus.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Też z chęcią się dorzucę do transmisji, w jaki sposób najszybciej można?

jeśli nie wypali z nagrywaniem livestreama, to proponuję, aby każdy, kto się zrzuci, otrzyma dostęp do obejrzenia całego wykładu online. motyw jest taki - kupując dostęp do livestreama, mamy możliwość oglądania w kółko całego wykładu, ile tylko mamy ochotę, do 26 listopada, czyli cały miesiąc oglądania. powiedzmy, że zrobimy kolejkę w ten sposób, aby każdy bez przeszkód mógł obejrzeć ( jeśli ktoś nie może w dniach pon-pt, to na weekend). ze względu, że wykład będzie trwał 9 godzin, to każda osoba będzie korzystała z konta przez 1 dzień. spodziewam się, że wszyscy na raz nie będą mogli oglądać w jednym czasie, server będzie widział, że z 1 konta w tym samym czasie będzie korzystało wiele adresów IP, więc je zablokuje, i najpewniej konto też.

wiem, że to nie brzmi za ładnie, bo tu znowu pieniądz ustali zasady, wg tego co napisałem, kto zapłaci ten będzie oglądać. wygląda jednak na to, że jeśli nikt nie nagra livestreama aby pozostali też mogli obejrzeć za free, to trzeba będzie zrobić w ten sposób. taka jest moja propozycja. kto nie obejrzy teraz, to pewnie trzeba będzie czekać, aż oficjalnie zostanie udostępnione nagranie z eventu

co do zrzuty, to najpewniej poprzez niechlubne narzędzia systemowe - przelewy internetowe

// jak do tej pory, zgłosiło się 9 osób ( ja 10), pozostaje więc około 20 dni na oglądanie, rozlosujemy między zgłoszeniami pozostałych osób? (niepłacących :D)

albo jeszcze lepszy motyw, w polskim kombinowanym stylu :D dogadać się z Januszem Zagórskim, aby przez cały dzień u siebie odpalili livestream wykładu, który NTV by streamowało dla nas, widzów NTV :D przy czym tak czy siak my się składamy, nawet przy takiej ilości zgłoszeń to są śmieszne koszta

kto ma kontakt do Janusza i mógłby zadzwonić z zapytaniem w tej sprawie, byłoby super

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Ja też się z chęcią dorzucę. Super pomysł!

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Obrazek

Szybki torrent z tym ewentem http://isohunt.com/torrent_details/425048601/David+Icke+Wembley+Arena?tab=summary

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]