Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 wrz 2019, 14:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Swietna wiadomosc dla Polakow.

human race get off your knees: the lion sleeps no more

David Icke bedzie mial swoj wyklad w Pradze 25 wrzesnia 2010 roku.

Uwazam ze jest to okazja (bardzo blisko, w zasiegu reki), aby po raz pierwszy byc uczestnikiem jego "swiadomosciowego maratonu" jakim jest jego seminarium ;)
Mozna sie razem zebrac, wynajac jakis bus i wspolnie pojechac do Pragi. Co o tym myslicie?

Location: TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781/4,149 00 Praha 4 - Chodov Praha
Date: 25th September 2010 10AM - 8:30PM
(rok temu bylem w tym hotelu, jest tani i w porzadku, dosyc blisko centrum)

Tutaj mozna bookowac bilet. Radze sie pospieszyc ;)
http://vstupenkov.cz/Detail.aspx?id=104

ceny:
Zone "Premium" price 1.500,- CZK / 60 euro
Zone "Standard" price 1.250,- CZK / 50 euro
Zone "Basic" price 1.000,- CZK / 40 euro

wiecej info na stronie organizatora:
http://www.davidickeinfo.cz/

Jak widac David Icke coraz blizej Polski :)

David Icke marks his 20th year of uncovering astounding secrets and suppressed information with a major all-day event in Prague on September 25th and the imminent publication of his most amazing book yet.

He will take the manipulation of the human race and the nature of reality to still new levels of understanding. He calls for humanity to rise from its knees and take back the world from the sinister network of families and non-human entities that covertly control us from cradle to grave.

David has moved the global cutting edge so many times since his incedible 'awakening' in 1990 and in Prague he will do it again - and then some.

David Icke, one of the most visible, outspoken and controversial speakers and writers about the Illuminati and the New World Order control agenda, will need practically no introduction to most readers of this page.
Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 maja 2010, 10:42 
VIP Member
Awatar

Uśmiecham się sama do siebie jak to czytam ponieważ na Majówce brat namawiał mnie na wypad do Pragi tak poprostu -teraz jest konkretny powód David Icke wykłada. Ciekawy splot zdarzeń :D

Jak kto chce... ale po co jechać na spotkanie, gdy Icke wkrótce będzie w PL? (:

LCH pisze:
Swietna wiadomosc dla Polakow.

human race get off your knees: the lion sleeps no more

David Icke bedzie mial swoj wyklad w Pradze 25 wrzesnia 2010 roku.

Uwazam ze jest to okazja (bardzo blisko, w zasiegu reki), aby po raz pierwszy byc uczestnikiem jego "swiadomosciowego maratonu" jakim jest jego seminarium ;)

Może się wstrzymajcie, :D bo podczas ostatniego spotkania w Wa-wie ustaliliśmy szczegóły dotyczące przyjazdu Icka tydzień później do Polski (konkretnie Warszawa) Jesteśmy w trakcie ustalania cen biletów i kosztów bo w Czechach ustalono je na kosmicznym poziomie. Nasze warunki obejmowałyby okolice 100 zł. Warunkiem też było zgromadzenie 2 tyś osób. Ustalamy co i kto wymyślił takie ceny biletów po czeskiej stronie.

Dostaliśmy informacje że cena obejmowała funty a nie korony czeskie, ale jak widzę nie jest tragicznie kiedy byłyby to korony. :shock: Choć 167 zł za basic to i tak zbyt wiele (premium 250 zł)

To czekam na nowe info odnośnie przybycia Davida do Polski :tak: Tylko żeby się nie okazało że nie pojedziemy do Pragi a David rozmyśli się z PL :język:

monika pisze:
To czekam na nowe info odnośnie przybycia Davida do Polski :tak: Tylko żeby się nie okazało że nie pojedziemy do Pragi a David rozmyśli się z PL :język:

Termin to my mamy zaklepany...ale wszytko się aktualnie rozbija o kasę za bilety, oraz oczywiście o koszty sali.

W takim razie wybór jest prosty -PL. Czekamy na konkrety jeśli je ustalicie naturalnie proszę zamieścić info :tak:

Czuję że będzie wielkie spotkanie na żywo ekipy z David Icke.Pl. :uścisk:

Pozdrawiam serdecznie :uścisk:

P.S. Proponuję żeby każdy miał przyklejoną kartkę na piersi ze swoim nickiem z forum;)

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Suchy pisze:
Czuję że będzie wielkie spotkanie na żywo ekipy z David Icke.Pl. :uścisk:

P.S. Proponuję żeby każdy miał przyklejoną kartkę na piersi ze swoim nickiem z forum;)

Wchodzę w to! :spoko:
Na razie się wstrzymuję i nie planuję żadnego wyjazdu, trzymam kciuki za W-We.

-V

Suchy, a nie wybierasz się przypadkiem na forumowy zlot na Harmonię we wrześniu? Tam też zapowiada się spora ekipa :)

P.S. Kocham Pragę, ma niesamowity klimat, więc jeśli nie na Davida, to choćby dla samego miasta warto się tam wybrać :spoko:

Lily a jak często te zloty są organizowane i jak generalnie jest z frekwencją?

Pozdrowionka;)

I oficjalny zlot miał miejsce rok temu, podczas Harmonii Kosmosu na Ślęży http://davidicke.pl/forum/spotkanie-forumowiczow-di-na-masywie-l-y-t766.html, w tym roku zapowiada się podobnie a nawet lepiej, myślę że pojawi się o wiele więcej ludków :D ,więc jeśli jesteś zainteresowany bliższą integracją, proponuję śledzić http://davidicke.pl/forum/harmonia-kosmosu-2010-4-5-wrze-nia-t1463.html oraz inne równie przyjemnie zakręcone inicjatywy :) http://davidicke.pl/forum/wspolne-wakacje-di-t2289.html

P.S. Przyjedź, ja będę, zbudujemy sobie indiański szałas, rozpalimy ognisko i pykniemy wspólnie fajkę pokoju :D :uścisk:

Lily tak obiecujesz a będzie jak ostatnio z Majówką :język: Na początek wakacje! Zapytam tak serio są jacyś chętni na wykłady Davida w Polsce?

Nieprawda, majówka wypadła przypadkiem i nieoczekiwanie :język: a na wakacje i Davida w Polsce jestem chętna jak najbardziej, już zaklepuje sobie termin :king:

No to świetnie że się zbieracie :D Ja również zgłaszam gotowość wraz z bratem :spoko:

Cytuj:
P.S. Przyjedź, ja będę, zbudujemy sobie indiański szałas, rozpalimy ognisko i pykniemy wspólnie fajkę pokoju :D :uścisk:

Do Pragi się nie wybieram, ale zlot D.I. w drugim miesiącu wakacji chętnie zaliczę, Jeśli David Icke przyleci do Warszawy to też chciałbym się wybrać.
Lily ja jestem abstynentem, nic na P, nie piję, nie palę... ale może znajdziemy jakąś inną, wspólną pasję;)

Ja także zamierzam się pojawić i to z całą rodziną :) tym bardziej że David zawita do mojego rodzinnego miasta :P

Pozdrawiam :hura:

Master Mason * 3rd Degree

A radze zauwazyc ze 3,4 wrzesnia w tym samym hotelu jest Dr Raymond Moody .

Entered Apprentice * 1st Degree

25 września 2010 David Icke odwiedzi Pragę, dla zainteresowanych wykładem, szczegóły na stronie: http://www.davidickeinfo.cz/english/
Pozdrawiam, A.

Przeniesione
Red

Czy wiadomo juz cos w sprawie DI w Warszawie?
Pozd

Właściciel
Właściciel

Witam serdecznie

Bardoz mi przykro, jednak David nie przyjedzie do Polski, przynajmniej nie tym razem.

Dlatego, razem z organizatorem czeskiego wykładu Davida zapraszamy wszystkich do Pragi 25 września.

Negocjuję zorganizowanie polskiego tłumacza (David wymaga tłumaczenia symultanicznego - czyli słuchawki na uszy).

Jeśli będą chętni, będzie również możliwość wynajęcia autubusu i wspólna podróż i powrót z Pragi. Wtedy wyjazd wyjdzie dużo taniej, niż każdy indywidualnie.

Lada moment podam więcej szczegółów z moich ustaleń z organizoterem wykładu w Pradze.

BILETY MOŻNA KUPIĆ TUTAJ !

http://davidicke.pl/wyklad_davida_icke_w_pradze.html

Obrazek

David Icke zaznacza swą 20 rocznicę odkrywania zdumiewających sekretów i tłumionych informacji wraz z głównym, całodniowym wystąpieniem w Pradze 25 Września i bliską publikację jego jak do tej pory najbardziej zdumiewającej książki.

Wyniesie manipulację rasą ludzką i naturę rzeczywistości na wciąż nowe poziomy zrozumienia. Wzywa ludzkość do wstania z kolan i odzyskania świata z powrotem z rąk nikczemnej sieci rodzin i nieludzkich istot które kontrolują nas od kołyski po grób.

David przesunął globalną krawędź zrozumienia tak wiele razy od czasu jego niewiarygodnego 'przebudzenia' w 1990 i znów tego dokona w Pradze - i to jeszcze nie koniec.

Sobota 25 września 2010
10:00 – 20:30

Kongresový Sál - Top Hotelu v Praze
Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4 – Chodov
Česká Republika

STRONA ORGANIZATORA CZESKIEJ STRONY
http://www.davidickeinfo.cz

Serdecznie Zapraszamy na wykład Davida Icka w Pradze z polskim tłumaczeniem.
Wykłady Davida są niezwykłym maratonem, mamy wspaniałą możliwość porozmawiać z nim na żywo.
Postaramy się zorganizować transport do Pragi w przypadku większej ilości osób, damy o tym znać.

Pozdrawiam i Zapraszam na ten genialny event w pięknej Pradze Duży uśmiech

W PRZYPADKU ZGROMADZENIA WIĘKSZEJ ILOŚCI UCZESTNIKÓW ZORGANIZUJEMY TRANSPORT :)

SZUKAMY TŁUMACZA SYMULTANICZNEGO !

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

a daloby sie zalatwic jakak dobra kamere zeby nagrac wyklad? przydalo by sie to wrzucic na yt

Właściciel
Właściciel

Tu już pytanie do organizatora i Davida. Można się zapytać.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Prosiłabym o podanie szczegółów, ponieważ nie wiem czy organizować sobie nocleg. W jakich godzinach wykład startuje? Ile mniej więcej potrwa? :)

Awatar użytkownika

jakby co, to zglaszam chec uczestnictwa w jakims zorganizowanym transporcie ;)

kto nie jest poeta.

Awatar użytkownika

dołączam się do pytań, potrzebujemy ram, żeby się do tego odnieść.
Mnie w szczególności interesuje:
Koszt transportu
Koszt miejsca zakwaterowania
Dzień wyjazdu
Dzień przyjazdu
:-)

swoją drogą Czechy..... może Dave skusiłby się na psylocybowy trip .......
i napisał jeszcze jedną książkę w stylu Infinite Love is the Only Truth, Everything Else is Illusion :d :spox: :spox:

www.youtube.com/user/SzamanPsychedeliczny

Awatar użytkownika

Czy wiadomo coś o terminie i sposobie odbioru biletów zakupionych przez PayPal z linku ze strony głównej davidicke.pl? Bo jak na razie poza potwierdzeniem dokonania płatności z samego paypala nic nie dostałem, a termin spotkania w Pradze coraz bliżej... :cooo?:

Dla zainteresowanych względnie niedrogimi noclegami w Pradze polecam stronę (polskojęzyczną) http://www.wirtualnapraga.pl. Znalazłem ciekawy hostel SPORT, bardzo blisko tego TOPHOTELU, gdzie ma być wykład Davida. Rezerwacji można dokonać z Polski :tak:

Witam wszystkich.

Mój pierwszy post, ale zapewne nie ostatni. Obserwuje was od dawna, miałem zaszczyt również odwiedzić was w Domku nr 9 na Harmonii Kosmosu i wymienić parę zdań, ale nie o tym. Odnośnie samego hotelu gdzie będzie to spotkanie to hotel bardzo fajny. Nie wiem czy są jeszcze miejsca na ten termin, ale warto zamawiać przez stronę www.booking.com . Stronka Daje gwarancję najniższych cen na hotele na całym świecie, również na Top Hotel. A jeśli ktoś znajdzie niższą cenę jakiegokolwiek hotelu który jest również na booking.com to portal zwraca różnicę w cenie :)

Jeśli ktoś się wybiera i chce bezpośrednio nocować w hotelu gdzie będzie Icke to właśnie polecam przez ten portal. :spoko:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]