Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 3:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree

David Icke Exposes Scottish Establishment Paedophile Ring - on the Alex Jones show 1/2.
phpBB [video]

Ciekawe kiedy nastąpi całkowite przebudzenie .

:idea: Może inaczej ...

Ciekawe kiedy doprowadzimy do całkowitego przebudzenia .

Ostatnio zmieniony 07 sie 2015, 12:06 przez angelrage, łącznie zmieniany 3 razy
Literówki w nazwie tematu

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 mar 2010, 13:52 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Każdy z nas ma w swoim lokalnym środowisku przykłady ukrywania prawdy. zakłamanie rządzących, łapówkarstwo, próby tuszowania przestępstw seksualnych i innych, takich jak to nagłośnione przez Davida.
Taka specyfika naszych czasów - brudy muszą wyjść, a Ziemia musi się oczyścić. Pomóżmy temu, ujawniajmy. Każdy kto ma takie coś na sumieniu i tak będzie przez transformację zmuszony to stanięcia z tym oko w oko, twarzą w twarz, i tak naprawdę jest to dla niego wielka szansa na oczyszczenie, na przyznanie się do winy, poniesienia konsekwencji, ofiary maja szansę na doznanie radykalnego wybaczenia i dwie strony powinny być wdzięczne za takie zdarzenia, które pozwoliło im na rozpoczęcie nowego życia, pokonanie brudów własnego ego.
Ale nie obwiniajmy się, tylko ofiarujmy Ziemi i sobie samym uniwersalną i bezwarunkową miłość :), a z poczwarki wyrośnie motyl :).

Koniecznie do przetłumaczenia. Red ? Ty masz wprawę w Davidzie ;) Sprawa wyszła na jaw niedawno, słyszałem o tym nawet w TV ;)

I za to właśnie cenię Icke'a - gość nie unika trudnych tematów...Inni udają, że albo ich nie ma albo ewentualnie to jakies odosobnione przypadki i nie ma sensu sobie głowy zwaracać. Icke mówi konkretnie o tych zdegenerowanych, pierdolonych, starych zboczeńcach, satanistach i obleśnych pedofilach - nazywa rzeczy po imieniu i wielkie brawa dla Niego.
David Icke rozumie,że owszem miłość, rozwój duchowy i ogólnie wszystko będzie kiedyś pięknie ale póki co jest jeszcze gnój na Ziemii, odwracanie głowy, wąchanie kwiatków i udawanie, że aż tak bardzo nie śmierdzi, sprawy nie załatwi...Nasza świadomość, jakby nie wzrosła tego robactwa nie wypleni i niestety czasem trzeba się w szambie po szyje umazać a nie już tylko kontemplować zbliżającą sie sielanke...

Jak narazie jestem załamana dużą ilością informacji odnośnie molestowania dzieci, dopiero u Ickea spotkałam się z jawnym poruszeniem tematu seksu w wielu aspektach od najgorszego po najlepszy..

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

No, niekoniecznie tylko u Icke´a mozna spotkac sie z tym tematem. Gazety zawsze wyprzedzaly sie w publikowaniu takich skandali. Teraz w Niemczech ujawniane sa coraz to nowsze przypadki molestowania dzieci w katolickich szkolach. Jest jedna glosna sprawa z 2005, a teraz odnowiono sprawe molestowania dzieci przez kapucynow na Bawarii sprzed trzydziestu lat.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Masz pewnie rację, ja nie śledzę tego typu publikacji w prasie bo temat jest dla mnie wyjątkowo kontrowersyjny. Nie potrafię pojąć jak można w jaki kolwiek sposób krzywdzić dzieci a szczególnie tak..

Cottontail pisze:
No, niekoniecznie tylko u Icke´a mozna spotkac sie z tym tematem. Gazety zawsze wyprzedzaly sie w publikowaniu takich skandali. Teraz w Niemczech ujawniane sa coraz to nowsze przypadki molestowania dzieci w katolickich szkolach. Jest jedna glosna sprawa z 2005, a teraz odnowiono sprawe molestowania dzieci przez kapucynow na Bawarii sprzed trzydziestu lat.

Zgadza się ale to gazety, a mi chodziło o spiskowy światek. O ile gazety lubują się w takich sensacjach to jedynie na zasadzie: wielki skandal i cisza na wieczność już dwa dni później. Tu trzeba temat zgłębić i zauważyć pewne powiązania międzynarodowe oraz problem szybkiego wyciszania takich afer. Poleci jedna głowa - oczywiście jakiejś płotki - a rekiny będą dalej grasować - tak to wygląda. Koneksje satanizmu i międzynarodowej siatki pedofilskiej już nie leżą w kręgu zainteresowania głównego nurtu. Taka głośna sprawa Dutroux i co? Dziś już mało kto pamięta...Mainstream ma w takich sprawach związane ręce, z wiadomych powodów. Tylko niezależni i odważni śledczy mogą coś tu zmienić.

Temat moim zdaniem o tyle istotny, że naświetlenie takiej międzynarodowej afery z udziałem wielu znanych osobistości, z konkretnymi dowodami i nazwiskami, przyniosłoby szybkie i realne wybudzenie ludzkości. Kto się tam przejmuje jakimś enigmatycznym NWO, czy smugami chemicznymi chociażby? Taki pedofilsko - satanistyczny, dobrze rozpracowany spisek i ludzie rozniosą ich dosłownie na strzępy. To byłby kubeł lodowatej wody na pogrążone w maraźmie zmanipulowane umysły...

PS

...właśnie coś takiego miałem na myśli - znane nazwiska a nie pionki:

http://thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=12246

To nie jest przetlumaczone ? :zły: :bezradny: :hejka:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]