Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 sie 2020, 13:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 10 lut 2011, 23:24 
NIE ŚMIĄ NAZYWAĆ TEGO PO IMIENIU...

Obrazek

... SYJONIZM ROTHSCHILDÓW

By David Icke - Davidicke.com

Ale aby zrozumieć kryzys finansowy, 9/11 i tak wiele więcej spraw, trzeba o nim wciąż mówić. Gdy rozpoczynamy nowy rok, pośród wciąż wzbierającej tyranii, ważną sprawą jest by wszyscy o tym wiedzieli.


Pisałem i mówiłem szeroko o planach rozwijających się za rozwijającym się kryzysem finansowym i ujawnię tutaj koordynującą siłę,lub przynajmniej główną, stojącą za tą agendą i tak wieloma innymi sprawami, nie wyłączając 9/11

Większość poszukiwaczy konspiracji albo nie zdaje sobie sprawy z fundamentalnego znaczenia tej sieci albo jest zbyt przerażona by to zrobić. Chrzanić to.

Jest to szeroko znane jako Syjonizm, lub, jak to nazywam bardziej dokładnie, jak sugeruję ...Syjonizm Rothschildów. Dodaję "Rothschildów" by wciąż podkreślać prawdziwych twórców Syjonizmu i jego kontrolerów po dziś dzień [patrzcie książka Human Race Get Off Your Knees].

Później wytłumaczę powiązania z wzbierającą globalną katastrofą ekonomiczną, ale najpierw potrzebne jest pewne tło by umieścić to wszystko w należytym kontekście który trzeba wpierw zobaczyć.

Spytajcie większość ludzi o Syjonizm i powiedzą "to Żydzi", ale podczas gdy jest to wrażenie które polityczna sieć i media Rothschildów bardzo skutecznie "sprzedały" jako "pospolitą wiedzę", nie jest to prawdą. Reprezentuje on jedynie ich mniejszość jak również wielu innych którzy nie są żydowskiego pochodzenia.

Obrazek

Syjonizm Rothschildów w swym publicznym wyrazie jest ideologia polityczną opartą na ojczyźnie dla narodu żydowskiego w Palestynie i wierzeniu, że Żydzi są "wybraną rasą" Boga z danym im od Boga prawem do "ziemi obiecanej" Izraela [historycznie jest to nonsens jak ukazałem to w moich książkach].

Wierzą również, że prawdziwe granice Izraela muszą obejmować to co teraz stanowi Izrael nie wyłączając Gazy i Zachodniego Brzegu plus Liban, Irak, Syrię, Egipt i Jordan, lub jak to ujmuje Genesis "od wybrzeży Egiptu do Eufratu".

Taki jest publiczny wyraz Syjonizmu ale w swym wewnętrznym jądrze jest to tajne stowarzyszenie stworzone i kontrolowane przez Dom Rothschildów.

Postarali się by sprzedać kłamstwo "Syjonizm oznacza wszystkich żydowskich ludzi" tak by mogli potępiać jako "antysemitę" i "rasistę" każdego kto obnaża prawdę o Syjonizmie Rothschildów i jego agentach w rządach, bankowości, biznesie, mediach, wojskowości, etc.

Dlatego większość badaczy nie wchodzi w to nawet jeśli są wystarczająco świadomi by wiedzieć, że powinni. By odkryć i ujawnić to co się dzieje na świecie potrzebujemy wszystkich "zwojów" - mózgu, kręgosłupa, jaj - potrzebujemy tego jak nigdy wcześniej.

O tak, i musimy dodać świadomość jeśli chcemy zrozumieć jak głęboko poza rzeczywistość naszych pięciu zmysłów sięga ta królicza nora.

Rasizm jest ostateczną formą ignorancji w tym sensie, że utożsamia '"Ciebie" z ciałem zamiast ze Świadomością - Jaźnią która ożywia ciało i doświadcza poprzez nie. To jak osądzanie człowieka po jego kombinezonie kosmicznym zamiast po osobie wewnątrz niego.

Tak więc rasiści są niedorzeczni, niedojrzali i głupi ale w żaden sposób groźba zaszufladkowania mnie jako rasistę nie powstrzyma mnie przed ujawnianiem tego co musi zostać ujawnione jeśli System Kontroli ma upaść [już tego ze mną próbowali i zawiedli].

Najbardziej ekstremalnymi rasistami na świecie są w końcu Rothschildowscy Syjoniści. Izrael jest w każdym calu państwem Apartheidu tak jak Afryka Południowa i Ameryka.

Obrazek

I nie rozumiem przez to jedynie zła które jest wywierane na Palestyńczykach z minuty na minutę, z dnia na dzień ale nadzwyczajne rasistowskie podziały wewnątrz żydowskiego społeczeństwa gdzie na przykład czarni żydzi z Etiopii są traktowani jako coś niewiele więcej niż zwykłe szkodniki [a sami wszystkim wokół zarzucają antysemityzm czy nazizm przy najmniejszej nawet krytyce ich działań - przypis tłumacza].

Przejdźmy więc poza tę wyrachowaną zasłonę dymną i twierdzenie, że wyzywanie Syjonizmu Rothschildów i horrorów Izraela oznacza, że jesteś antyżydowski i zamiast tego spójrzmy na proste fakty o których nie chcą byś je wiedział i uznawał za prawdziwe.

Po pierwsze nie musisz być Żydem by zostać Rothschildowskim Syjonistą jak powiedział to publicznie były wiceprezydent USA Joe Biden gdy lizał tyłki swoich panów w Tel Avivie [a ostatecznie tyłki jego panów w zamku Chateau Rothschild).

Jednym z najbardziej agresywnych Rothschildowskich Syjonistów są Chrześcijańscy Syjoniści w Stanach Zjednoczonych i gdzie indziej prowadzonych najgłośniej przez ich "duchowego" lidera, John C. Hagee. Pomyślcie o najgorszego rodzaju ekstremalnego wymachującego Biblią hipokryty i już wiecie kogo zaprosić na herbatkę.

Hagee jest założycielem i Narodowym Przewodniczącym organizacji Chrześcijan-Syjonistów, Christians United for Israel [Chrześcijanie Zjednoczeni dla Izraela], jest on regularnym gościem w Izraelu i spotkał się z każdym premierem od czasu początków Menachema.

Obrazek

Hagee - głos, ale z pewnością nie mózg Chrześcijańskich Syjonistów.

Duszpasterstwo Johna Hagee przekazało ponad $8.5 miliona by przenieść Żydów z byłego Związku Radzieckiego do Izraela, jest założycielem i Dyrektorem Wykonawczym wydarzenia zwanego "Noc dla Uhonorowania Izraela" ['A Night to Honor Israel'] gdzie przysięgają solidarność pomiędzy Chrześcijanami i Państwem Izrael.

(organizacje ewangelickie mają w swoim statucie wiary wpisane wsparcie dla IZRAELA przyp tłum.)

Zobaczcie w tym exposé późniejszą historię z naglówkiem GOD-TV wymazuje wioskę izraelskich beduinów by sprowadzić "Drugie Przyjście" Jezusa ['GOD-TV Erase Israeli Bedouin Village to Bring Jesus' Second Coming'] by docenić ekstremalny i bezlitosny sposób w który nieżydowscy Chrześcijańscy Syjoniści wspierają oficjalnych Syjonistów - Rothschildowskich Syjonistów.

W kontraście z nimi duża liczba Żydów nie jest Syjonistami, a niektórzy nawet zdecydowanie sprzeciwiają mu się i wspierają Palestyńczyków w ich bitwie o przetrwanie w natarciu ludobójstwa ze strony izraelskiego rządu i wojska finansowanych przez Stany Zjednoczone.

Obrazek

Żydzi organizują protesty i wzywają do bojkotu Izraela w odpowiedzi na plany Rotshchildowskich Syjonistów wobec Palestyńczyków a jednak, jak wielu ludzi którzy "pobierają" swoje informacje z mediów głównego nurtu wie o tym?

Obrazek

Jak wielu ludzi wie, jak przedstawia to zdjęcie, wielu religijnych Żydów odcina się od żądań Rotshchildowskich Syjonistów by USA zaatakowało Iran i mieli ciepłe spotkanie z irańskim prezydentem Ahmedinejadem by okazać mu swoje wsparcie? [Nie pomijamy tu jednak faktu istnienia islamskiej tyranii i ucisku w Iranie, ale to temat na inną okazję i na pewno go nie przemilczymy.]

Nikt kto otrzymuje swoje "wiadomości" z kontrolowanych przez Rotshchildowskich Syjonistów mediów głównego nurtu nie będzie o niczym z tego wiedział ponieważ idą one po jednej linii - Syjonizm oznacza wszystkich Żydów i koniec historii.

Ale każdy kto myśli, że to cała prawda powinie przeczytać artykuł autorstwa żydowskiego muzyka i pisarza Gilada Atzmona zatytułowany "Jak izraelscy przywódcy zabijają by pozyskać głosy swoich ludzi."

Obrazek

Rothschildowie mają sieć organizacji, nie wyłączając B'nai B'rith i jego odgałęzień takich jak "Liga Przeciwko Zniesławieniu - Anti Defamation League (ADL) która pracuje z innymi kontrolowanymi przez Rothschildów grupami by atakować każdego kto zbliży się do prawdy na tyle by zobaczyć słonia w pokoju i ujawnić go wszystkim.

Atakują i podważają ich w każdy możliwy sposób by powstrzymać przed wyjściem na światło dzienne prostej i niszczycielskiej prawdy - tego, że Rotshchildowscy Syjoniści kontrolują media głównego nurtu; Hollywood i przemysł filmowy [mówienie o tym zakończyło karierę filmową Marlona Brando - przyp. tłumacza], jak również rządy, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, i co kluczowe w świetle aktualnych wydarzeń kontrolują oni również globalne finanse i handel.

Obrazek

Przeprowadzę was przez personel w administracji Obamy który "wyznaczył" on po swoje elekcji pod koniec 2008 by dać wam pojęcie o tym jak niewielu ludzi dyktuje swoja wolę innym poprzez wiele siatek Rothschildów.

Pamiętajcie, gdy będziemy przeglądali ich nazwiska, że tylko 1.7% populacji Stanów Zjednoczonych to Żydzi i, że znacząca ich liczba nie będzie Rothschildowskimi Syjonistami.

Obrazek

Obama "wyznaczył" Rahma Emanuela (Rothschildowskiego Syjonistę) jako jego Szefa Sztabu Białego Domu (nadzorcę). Emanuel, który służył w izraelskiej armii jest synem byłego aktywnego członka terrorystycznej organizacji Irgun która pomogła bombami w utorowaniu drogi dla egzystencji Izraela w 1948 roku i spowodowała, że około 800,000 Palestyńczyków uciekło ze swej ojczystej ziemi w przerażeniu.

(Wielu Izraelczyków powiązanych z siatkami Rothschildów zostało wysłanych do Stanów Zjednoczonych po ustanowieniu Panstwa Izrael wyłącznie w celu spłodzenia dzieci które byłyby urodzonymi z obywatelstwem amerykańskim ludźmi by zinfiltrowały one później rząd USA w nadchodzących pokoleniach.)

Obrazek

Starszym Doradcą [nadzorcą] w Białym Domu Obamy jest David Axelrod (Rothschildowski Syjonista), bliski współpracownik Rahma Emanuela i jest człowiekiem który prowadził kampanię Obamy pod hasłem "Zmiana w którą możecie uwierzyć" przeciwko Hillary Clinton i Johnowi McCain.

Axelrod nadzoruje teraz słowa z ekranów teleprompterów do których Obama jest przyspawany nawet podczas najbardziej pośrednich oświadczeń. Axelrod tak jak i Emanuel jest produktem "politycznej" mafii Rotschildowskich Syjonistów którzy kontrolują Chicago gdzie Rahm Emanuel startuje teraz na burmistrza.

Jednym z głównych fundatorów i kontrolerów Obamy jest agent Rotschildowskich Syjonistów George Soros - multimiliarder, finansowy spekulant i manipulator krajów nie wyłączając byłego Związku Radzieckiego.

Obrazek

Obama "wyznaczył" cały strumień Rothschildowskich Syjonistycznych 'doradców' i 'carów' w obszarach różnorodnych zagadnień, nie wyłączając tutaj również niesławnego agenta Rotschildowskiego Syjonizmu Henry Kissingera i Cassa Sunsteina, 'Administratora Biura Informacji i Regulacji Relacji Białego Domu', który wezwał by wszystkie "teorie konspiracji" zostały albo zakazane albo opodatkowane.

To kolejny cel Rothschildów - by zakazać każdego poglądu lub badań które ujawniają agendę Rothschildów.

Sunstein (Rothschildowski Syjonista) mówi, że opinia iż 'globalne ocieplenie' jest zmanipulowanym oszustwem powinno być przykładem tego co powinno być zakazane lub opodatkowane (patrz bany na "teorie konspiracji"), i jak dobrze się stało, że Obama wyznaczył Carola Brownera (Rothschildowskiego Syjonistę) i Todda Sterna (Rothschildowskiego Syjonisty) by objął przewodnictwo nad jego polityką 'globalnego ocieplenia'/'zmiany klimatu'.

ObrazekObrazek

Rothschildowscy Syjoniści Browner i Stern - on message.

Tak jak i ekonomia ...

Kluczowe stanowisko ekonomiczne w Stanach Zjednoczonych to stanowisko głowy bądź przewodniczącego Rezerwy Federalnej, całkowicie prywatnego i kontrolowanego przez Rothschildów kartelu banków które szyderczo nazywają siebie 'Centralnym Bankiem Ameryki'.

Narodowy bank centralny powinien odpowiadać przed ludźmi, w innym wypadku jest to tylko kolejny prywatny bank pożyczający rządowi 'pieniądze' które później populacja musi spłacić wraz z odsetkami [czysta lichwa].

To ostanie opisuje Rezerwę Federalną US która, jak głosi powiedzenie jest nie bardziej federalna niż kontrolowana przez Rotschildów Federal Express [firma kurierska]. 'Fedy' drukują pieniądze dosłownie za centy od dolara i wtedy 'pożycza' je rządowi na procent i dla zysku [gdy to samo zrobi przeciętny człowiek to trafi do więzienia za fałszerstwo i oszustwo w jednym - przyp. tłumacza].

Co za wspaniały przekręt jeśli uda ci się z nim ujść na sucho, no i - ponieważ sieci Rothschildów kontrolują media, rząd jaki również banki Rezerwy Federalnej - udało im się ujść z tym na sucho.

Obrazek

Możemy podjąć historię 'Fedu' wraz z wyznaczeniem Paula Adolpha Volckera na głowę Fedu podczas prezydentur Jimmiego Cartera i Ronalda Reagana (a w rzeczywistości rządów Georga Busha seniora).

Volcker był wiceprezydentem i dyrektorem planowania w kontrolowanym przez Rockefellerów (Rothschildów) Chase Manhattan Bank i opuścił Fed w 1987 by zostać przewodniczącym bankowej firmy inwestycyjnej w Nowym Jorku zwanej J. Rothschild, Wolfensohn & Co., prowadzonej przez Jamesa D. Wolfensohna (Rothschildowskiego Syjonisty), który później został prezydentem Banku Światowego.

Następny w kolejce w Rezerwie Federalnej był 'Mr Big', Alan Greenspan (Rothschildowski Syjonista), praktykujący Satanista według tych którzy twierdzą, że uczęszczali z nim na rytuały.

Obrazek

Greenspan został 'wyznaczony' przez prezydenta Reagana (prezydenci nie 'wyznaczają' szefów Fedu, mówi się im tylko kto nimi będzie) i pozostał głową Fedu i poprzez to głową amerykańskiej polityki ekonomicznej przez wszystkie lata Clintona i większość Busha Juniora przed odejściem we wczesnym 2006-tym.

W tym samym czasie nadzorował systematyczny demontaż regulacji finansowych który pozwolił chciwym i skorumpowanym na dzikie przekręty w finansach, podczas gdy w tym samym czasie gwałtowny i niewypowiedziany duet Tony'ego Blaira i jego Kanclerza i późniejszego następcy Gordona Browna robił to samo w Brytanii.

Greenspan otrzymał niekwestionowane wsparcie dla swojej polityki ze strony Sekretarza Skarbu Billa Clintona czyli Roberta E. Rubina (Rothschildowskiego Syjonisty), byłego współprzewodniczącego kontrolowanego przez Rotschildów banku Goldman Sachs i Larry'ego Summersa (Rothschildowskiego Syjonisty), byłego Głównego Ekonomisty w Banku Światowym.

Specjalnym Asystentem prezydenta Billa Clintona ds. Polityki Ekonomicznej w tym samym okresie i Starszy Ekonomista oraz Starszy Doradca w Radzie Doradców Ekonomicznych [Council of Economic Advisers] podczas rządów administracji Clintona był Peter Orszag (Rothschildowski Syjonista).

Kolejnym udzielającym poparcia dla deregulacji Greenspana był Timothy Geithner (Rothschildowski Syjonista), prezydent Banku Rezerwy Federalnej Nowego Jorku, najpotężniejszego w całym kartelu Rezerwy Federalnej.

Bez tej kolektywnej demolki finansowej kontroli i równowagi przez tę kabałę Rotschildowskich Syjonistów nie byłoby załamania finansowego we Wrześniu 2008 wraz jego [trwającymi do dzisiaj] konsekwencjami dla miliardów ludzi na całym świecie.

Ale, kiedy w parę miesięcy później Barack Obama został prezydentem USA kto był w 'drużynie ekonomicznej' którą on "wyznaczył" by 'uprzątnąć ten bałagan'? Eeee, dokładnie ci sami ludzie którzy go stworzyli i wszystkiego dokonano z Białego Domu kontrolowanego przez Rahma Emanuela (Rothschildowskiego Syjonistę) i Davida Axelroda (Rothschildowskiego Syjonistę).

Obrazek

Geithner mówi: 'Nie wiem gdzie się podziały pieniądze - kogo to obchodzi?'

Obama zrobił Timothy Geithnera (Rothschildowskiego Syjonistę) swoim Sekretarzem Skarbu - matka Obamy pracowała dla ojca Geithnera, Petera F. Geithnera (Rothschildowskiego Syjonisty), dyrektora programu dla Azji w Fundacji Forda w Nowym Jorku.

Larry Summers (Rothschildowski Syjonista) został mianowany dyrektorem Narodowej Rady Ekonomicznej Białego Domu, a Adolph Volckerpartner biznesowy Rothschildów został mianowany Przewodniczącym Panelu Doradczego ds. Naprawy Ekonomii [Economic Recovery Advisory Board].

Gang który zdemolował miasto wrócił teraz do niego by zdemolować je nawet jeszcze bardziej, i nigdy nie zgadniecie ... zdecydowali, że jedynym sposobem by uratować ekonomię rzuconą na kolana przez ich kolektywne działania i system bankowy który reprezentują jest, no cóż, z całą pewnością chyba nie... przekazanie bilionów pożyczonych od podatników dolarów do kontrolowanych przez Rotschildów banków i firm ubezpieczeniowych takich jak CitiGroup (sprowadzonego do katastrofy przez Rotschildowskiego Syjonistę Roberta E. Rubina, patrz wyżej), oraz J. P. Morgan, AIG i innych z długiej listy banków.

Nadzorującym te i inne wydatki amerykańskiego rządu był Dyrektor Budżetowy Obamy, wspomniany wcześniej Peter Orszag (Rothschildowski Syjonista) który blisko współpracował z Rahmem Emanuelem (Rothschildowskim Syjonistą) by wymusić Północnoamerykańską Umowę Wolnego Handlu [North American Free Trade Agreement (NAFTA)] która zgodnie z polityką Rotschildów zdewastowała amerykański przemysł.

Obrazek

Summers, Orszag i Geithner: chce ktoś kupić używany samochód?

Summers zrezygnował pod koniec 2010 roku i w czasie gdy to piszę zastępującymi go faworytami są Roger Altman (Rothschildowski Syjonista) i Gene Sperling (Rothschildowski Syjonista).

Peter Orszag był założycielem i szefem firmy ds. konsultacji ekonomicznych która doradzała Centralnemu Bankowi Irlandii w okresie przed jego bankructwem jak również doradzali Rosyjskiemu Ministrowi Finansów kiedy aktywa finansowe kraju zostały oddane Rotschildowskim Syjonistycznym oligarchom takim jak właściciel klubu piłkarskiego Chelsea Roman Abramovich którzy stali się dzięki temu natychmiastowymi miliarderami.

Orszag zrezygnował jako Dyrektor Budżetowy w Lipcu tego roku [2011] gdy zrobił swoje ale to bez znaczenia, Obama oświadczył, że Jacob Lew (Rothschildowski Syjonistat), podsekretarz stanu Hillary Clinton przejmie i wznowi ten sam posterunek który trzymał pod Billem Clintonem.

Do czasu gdy brązowa substancja uderzyła w wiatrak z całą siłą we Wrześniu 2008-go, Alan Greenspan (Rothschildowski Syjonista) wystąpił z Fedu wcześniej przed krachem o którym wiedział, że nadchodzi. Ale raz jeszcze to nieważne. Został zastąpiony przez Bernarda Bernankego (Rothschildowskiego Syjonisty) który wydrukował nawet jeszcze więcej pieniędzy (na procent podatnika) by przekazać je swoim Rothschildowskim Syjonistycznym kumplom z Wall Street.

Tymczasem Sekretarz Skarbu Timothy Geithner (Rothschildowski Syjonista), który grał centralną rolę w przekazaniu bilionów dolarów publicznych pieniędzy bez żadnych haczyków swoim bankierskim współpracownikom zasięgając przy tym opinii prywatnej międzynarodowej "firmy prawniczej" Rothschildowskich Syjonistów zwanej Squire, Sanders & Dempsey czy amerykańskie stany mogłyby, tak jak niektóre z nich o to prosiły legalnie użyć pakietu pomocowego [bail-out money] lub tzw. TARP - Kryzysowego Pakietu Aktywów Finansowych [Troubled Asset Relief Program] - by wesprzeć weksle prawne ludzi próbujących ochronić swoje domy przed ich zajęciem przez "schładzane" finansowo banki. [jeśli zrobiłem jakieś błędy to przepraszam ale język finansów jest daleki od ludzkiego - przyp. tłumacza]

Posiadana prywatnie przez Rotschildowskich Syjonistów firma Squire, Sanders & Dempsey powiedziała 'nie' i tak Timothy Geithner (Rothschildowski Syjonista) stwierdził, że te pieniądze nie mogą zostać użyte by ochronić ludność która wykupiła banki przed zamknięciem i zatrzymaniem ich własności przez te same banki.

Obrazek

David Millstone, bardzo aktywny Rothschildowski Syjonista, partner w Squire, Sanders & Dempsey i regionalny przewodniczący komitetu relacji międzynarodowych Ligi Przeciwko Zniesławieniu. Jego firma mówi, że publiczne pieniądze mogą iść do banków Rotschildowskich Syjonistów ale nie do niewinnych ofiar tychże banków.

I gdy to wszystko miało miejsce, to były głowy głównych międzynarodowych instytucji finansowych z mocą by wywierać globalną politykę ekonomiczną:

Obrazek

Prezydentem Banku Światowego jest Robert Zoellick (Rothschildowski Syjonista), dużej rangi człowiek z administracji Busha Juniora i zagorzały zwolennik najazdu na Irak na długo przed 9/11. Zoellick przejął władzę nad Bankiem Światowym z rąk zniesławionego Paula Wolfowitza (Rothschildowskiego Syjonisty), kolejnego dyrygenta inwazji na Irak jako Zastępca Sekretarza Obrony.

Obrazek

Dyrektorem Zarządzającym Międzynarodowego Funduszu Walutowego (IMF) jest Dominique Strauss-Kahn (Rothschildowski Syjonista), francuski polityk który jak się oczekuje będzie kandydował by zastąpić prezydenta Nicolasa Sarkozy (Rothschildowskiego Syjonistę) podczas następnej elekcji.

Obrazek

Głową Europejskiego Banku Centralnego (ECB) jest Jean-Claude Trichet (Rothschildowski Syjonista), kolejny Francuz który przejął jeden z największych francuskich banków Crédit Lyonna po uniewinnieniu go w 2003 roku w procesie z powodu "finansowych nieprawidłowości."

Czy ktoś może pomyśleć, biorąc pod uwagę te fakty, że Rothschildowie mogą kontrolować globalne finanse i, że mogliby, przynajmniej troszeczkę zaaranżować krach z 2008 i to co nastąpiło potem??

W samym sercu 'bail outu' Irlandii (spłacanie irlandzkich banków i elitarnych inwestorów jak Rotschildowie przez naród irlandzki) siedział Jean-Claude Trichet (Rothschildowski Syjonista) w Europejskim Banku Centralnym i Dominique Strauss-Kahn (Rothschildowski Syjonista) w IMF - Międzynarodowym Funduszu Walutowym.

I banki które spowodowały krach na który Rothschildowscy Syjoniści u władzy 'odpowiadają' ku ich własnej korzyści również są nieuchronnie kontrolowane, bezpośrednio lub ostatecznie przez Rothschildowskich Syjonistów.

Te nie wyłączają Goldman Sachs przewodzonego przez Lloyda Blankfeina (Rothschildowskiego Syjonistę) i stworzonego przez Rotschildowskich Syjonistów Marcusa Goldmana i Samuela Sachsa którzy przybyli, jak tak wielu z tych ludzi z rodzin które osiadły w Ameryce z kraju z którego nazwisko Rothschild pochodzi - Niemiec.

Mówiąc jeszcze dokładniej, wciąż i wciąż wypływa tutaj niemiecki region Bawarii - dom niesławnych Iluminatów Bawarskich Adama Weishaupta (który dziś mógłby zostać nazwany Rothschildowskim Syjonistą). Papież Ratzinger i Henry Kissinger to tylko dwa przykłady 'urodzonych w Bawarii.'

Goldman Sachs było w fundamentalny sposób odpowiedzialne za krach w 2008, ale do tego czasu jego były Przewodniczący i Główny Oficer Wykonawczy Henry 'Hank' Paulson został zainstalowany jako Sekretarz Stanu USA by rozpocząć schładzania banków "bail out" dając Goldman Sachs ogromne zyski w ostatnich tygodniach rządów administracji Busha.

Goldman Sachs było również instrumentalne w załamaniu ekonomii w Grecji które rozpoczęło 'euro panikę' która później objęła Irlandię.

Obrazek
Te symetria zwie się Rothschildowskim Syjonizmem.

Pozszywali oni cały ten interes ponieważ sieć tajnych stowarzyszeń Rothschildowskich Syjonistów posiada swoich agentów w rządach, systemie bankowym, nie wyłączając instytucji takich jak Międzynarodowy Fundusz Walutowy - IMF, i kontrolują również ogłaszanie ich aktywności poprzez posiadanie mediów głównego nurtu.

W rezultacie, jeśli dzieje się to ekonomicznie i politycznie jest tak ponieważ Rothschildowie chcieli by działo się to w ten sposób - czy to w bankowości, giełdach akcji, rynkach towarowych, wycenie walutowej, cenie złota, itd..

Świat finansów jest dyktowany przez 'zaufanie inwestorów' a kto to kontroluje? Ci którzy mają władzę by kontrolować media, rząd, i oświadczenia finansowe banku centralnego i mają potrzebne zasoby finansowe by każdego dnia przemieszczać wkoło biliony. Innymi słowy Rothschildowie i ich sługusi.

koniec części 1

* * *

Tłumaczył: Redimix dla davidicke.pl

artykuł pochodzi ze strony www.davidicke.com

http://www.davidicke.com/articles/political-manipulation-mainmenu-72/42734-they-dare-not-speak-its-name-rothschild-zionism

© 2011 David Icke Website. All Rights reserved.Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 10 lut 2011, 23:24 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 11 lut 2011, 13:44 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Kim był Mayer Amschel Rothschild? jakie jest jego prawdziwe pochodzenie, i jak to się stało że tyle osiągnął?

jak to sie stało że właśnie jego kariera zawędrowała na sam szczyt, w jaki sposób udało mu sie zostać skarbnikiem jednego z Kliki Książąt Hesyjskich (którzy dzielili i rządzili w ten czas w Europie), jakim cudem udało mu się wejść w konszachty z rodzinami królewskimi całej Europy i dostąpić tytułów szlacheckich. Czy zawdzięcza to tylko swojej inteligencji, sprytowi i sile pieniądza, a może czemuś więcej? był twórcą ,,papierowej arystokracji'' która po części wyparła, albo pozostawiła w cieniu rodziny królewskie. Jak wysoko w hierarchii Ziemskiej są Rotszyldowie, na równi, pod czy też nad rodzinami królewskimi, Rotszyldowie nie są hybrydami więc jak mogli dostąpić najwyższych sfer centrali dowodzenia Ziemią?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 15 lut 2011, 22:32 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 maja 2009, 13:32
Posty: 122
David Icke - Rothschild Zionism [eng]
phpBB [video]

_________________
http://swietageometria.info/ ; http://www.youtube.com/Leszko2012 ;Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 kwie 2011, 20:32 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 mar 2014, 18:11 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 22:13
Posty: 274
Płeć: mężczyzna
Jakkolwiek by nie było, nawet jeżeli film jest przerysowany, to zawsze można w takich filmach znaleźć ziarnko prawdy (lub nawet całe ich mrowie).

Opis filmu:

W roku 1806, elektor William IX, Landgraf Hesji musiał uciekać przed wojskami Napoleona i opuścić Kassel w ciągu 24 godzin.

Postanowił powierzyć część swej fortuny, sumę 600.000 funtów, żydowskiemu agentowi, Mayerowi Amschelowi Rothschildowi, z Frankfurtu nad Menem.

Ten film oparty jest na faktach historycznych .

Ukazuje on jak międzynarodowy żydowski dom Rothschildów ugruntował swoją potęgę na pieniądzach landgrafa, utorowując w ten sposób drogę do przejęcia Anglii przez Żydów.

ROTSZYLDOWIE. AKCJE POD WATERLOO.POLSKIE NAPISY

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 mar 2014, 19:31 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 sie 2010, 22:27
Posty: 650
Lokalizacja: Śląsk
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Obrazek

PRAWDZIWA WOJNA ILUMINACKICH ŻYDÓW Z ŻYDAMI I LUDZKOŚCIĄ:

Barry Chamish honoruje swojego mentora rabina Amarvina Antlemana, który zmarł w styczniu. Antleman był pierwszym który utożsamił iluminatów z sabatejskim-frankistowskim kultem, który od XVII wieku przejmował judaizm i świat. Później wszczął II wojnę światową i holokaust żeby ustanowić swoją światową satanistyczną siedzibę w Izraelu.

Obrazek

Barry Chamish

W 1932 roku, ile organizacji w Niemczech reprezentowało niemieckie żydostwo? Ponad 250. A w 1933, po przejęciu władzy przez nazistów? Jedna, i tylko jedna: Lejberzystowski Syjonizm. Wkrótce powrócimy do niej…

W ciągu 2000 lat europejskiej historii żydowskiej były pogromy, krucjaty i inkwizycje, te ostatnie wspomagane i podżegane przez jezuitów, ale w porównaniu z tym co miało miejsce po 1880, życie było znośnym piknikiem. Punktem zwrotnym w finałowej wojnie z Żydami było założenie przez sabatejczyków [ang. Sabbateans] syjonizmu. Ostatecznym celem tego ruchu było ustanowienie sabatejskiego państwa na historycznej ziemi Żydów, a więc przejęcie na zawsze judaizmu.

Żeby zachęcić do tego pomysłu, życie musiało stać się tak nieznośne dla europejskich Żydów, że ucieczka do Palestyny​​ będzie wydawać się najlepszym rozwiązaniem. Pogromy kozackie były pierwszym strzałem w tej kampanii, i dlatego frankiści zwrócili się do jezuitów i ich wpływu na Kościół Katolicki. Jezuici zrobili więcej w szerzeniu komunizmu, zaczynając od ich wspólnot feudalnych w Ameryce Południowej, a teraz chcieli ukarać antypapistów Europy przetrzymując ich za komunalnymi kratami. Układ był prosty: jezuici dostarczą Kozaków, a frankiści dostarczą komunistów. I naturalnie, Rothschildowie zapewnią szmal.

Kiedy sytuacja okazała się złowróżbna, przejęli ją niemiecko-języczni intelektualiści… Wiedeński pisarz Theodore Herzl mógł tak przyciągać tłumy jak nikt inny, i wybrano go na rzecznika i symbol ruchu.

SAMOZABÓJSTWO HERZLA

W 1901 Herzl pojawił się w Brytanii, ale nie został dobrze przyjęty. Mówi się, że poparł inną opcję utworzenia żydowskiego sanktuarium, w kontrolowanej przez Brytyjczyków Afryce wschodniej. Gdyby ten pomysł zdobył poparcie, zneutralizowałby plany sabatejczyków. Niedługo po tym Herzl zmarł. I żadna z jego biografii nie mówi w jaki sposób. Wszedł do paryskiego sanatorium, nie wiadomo w jakim stanie zdrowia, i nigdy już z niego nie wyszedł żywy.

To było bardzo korzystne dla brytyjskich masonów działających na rzecz sabatejczyków, bo Herzla zastąpili jednym ze swoich, wykształconym w Niemczech Żydem, Chaimem Weizmannem. Po jakimś czasie sfabrykowano bezsensowną legendę z udziałem Deklaracji Balfoura tworzącą żydowską ojczyznę w Palestynie, jako nagrodę za znalezienie przez Weizmanna sposobu produkcji acetonu do materiałów wybuchowych z wysuszonej farby. Z tego magicznego procesu pochodził niejeden wybuch w czasie I wojny światowej. Ale Brytyjczycy zadali sobie wiele trudu by zdobyć Palestynę od Turków i mianować przywódców mającego powstać sabatejskiego państwa.

Spotykając się w Londynie w czasie wojny, Weizmann i Balfour musieli zająć się problemem ludzi już mieszkających w Palestynie, z których większość stanowili religijni Żydzi, byli większością w takich głównych miastach jak Jerozolima, Sfat i Tyberiada. Mitowi o starożytnej arabskiej palestyńskiej ludności tubylczej zaprzeczały rożne raporty podrożników, tak utalentowanych jak Twain i Balzac, którzy trafnie zauważyli brak Arabów na tej ziemi w XIX wieku. Późniejszy sukces gospodarczy nowego przedsięwzięcia przyciągał do regionu setki tysięcy Arabów z tak odległych miejsc jak Irak, z konsekwencjami o których prawdopodobnie świadomi byli iluminaci. [Makow: tu różnię się z Chamishem. W latach 1880 pośród 450.000 Palestyńczyków mieszkało 24.000 Żydów, albo 5.3%.] [In 1880, there were 24,000 Jews]

Rabin Antelman wykazuje, że amerykański prezydent Woodrow Wilson był całkowicie skorumpowany przez frankistów poprzez ich agenta płk House’a. To Wilson położył kres otwartej polityce imigracyjnej Ameryki. Do tego czasu, pomimo całej ich rozpaczy, większość wschodnio-europejskich Żydów odrzucała Palestynę jako cel ucieczki, większość na miejsce docelowe wybierała Amerykę. Odtąd tylko nieliczni mogli cieszyć się tą opcją. Miała być albo Palestyna, albo żadne inne miejsce.

NAZISTOWSKIE NIEMCY

Teraz przeskoczymy do roku 1933. Syjonizm popierało mniej niż 1% niemieckich Żydów. Wielu próbowało uciec przed nazizmem łodziami do latynoskich albo północno-amerykańskich portów, ale międzynarodowe prawo dyplomatyczne zawracało ich. Każdego niemieckiego Żyda który odrzucał Palestynę jako schronienie, deportowano z powrotem na śmierć.

W 1934 roku to dotarło do większości niemieckich Żydów, i zwrócili się do jedynej organizacji żydowskiej mającej zezwolenie nazistów na działalność, Lejberzystowskich Syjonistów. Dla potwierdzenia spisku między nimi i zbirami Hitlera czytaj Porozumienie transferowe [The Transfer Agreement] Edwina Blacka, Perfidię* [Perfidy] Bena Hechta, albo Przerażonych i skazanych [The Scared and The Doomed] Jacoba Nurenbergera. Układ działał następująco: niemieccy Żydzi będą najpierw indoktrynowani w bolszewizmie w obozach Lejberzystowskich Syjonistów, a następnie, z brytyjską aprobatą, przewożeni do Palestyny. Większość z nich już tam dotarła kiedy Brytyjczycy wydali Białą Księgę zakazująca dalszej emigracji. Lejberzystowscy Syjoniści dostali Żydów których chcieli, a milionom religijnych i innych nie-frankistowskich Żydów pozwolili zginąć w Europie bez żadnej walki o przetrwanie.

* http://wolna-polska.pl/ lub http://chomikuj.pl/OlaGordon

Ale nie wszyscy Żydzi nabrali się na ten plan. Powstał szlachetny alternatywny syjonizm pod kierownictwem Zeeva Jabotinsky’ego. Prowadził Żydów w żądaniu wolnej drogi do Palestyny i światowego bojkotu gospodarczego niemieckiego rezimu. Lejberzystowscy Syjoniści robili wszystko co możliwe by ukrócić opozycję. Najpierw wszystkich niemieckich Żydów w Palestynie zmusili do kupowania towarów tylko z nazistowskich Niemiec. To ratowało reżim. Następnie Chaim Weizmann i jego Agencja Żydowska zatrudnili mianowanych agentów w USA dla zneutralizowania Jabotinsky’ego i jego zwolenników stosując wszelkie środki jakimi dysponowali. To kulminowało podejrzaną śmiercią Jabotinsky’ego w Nowym Jorku w 1941. Później najbardziej literacko wprawiony obrońca Jabotinsky’ego, Ben Hecht, został potrącony na chodniku w Manhattanie. Jego mord był pierwszym który szeroko ujawnił spisek Agencji Żydowskiej z nazistami.

Do tego spisku przeciwko Żydom włączamy jezuitów, którzy z całego serca chcieli zniszczyć ziemię która wydała Lutra, ale rola Watykanu w holokauście nie jest tematem tego artykułu. Teraz wracamy do Ameryki, gdzie żydowskie przywództwo wykorzystywało swoje wszelkie kontakty i zasoby by zagwarantować, żeby niechciani europejscy sabatejscy Żydzi nigdy nie ujrzeli światła dziennego.

Źródło: http://henrymakow.com/2014/03/Illuminati-Jews-Responsible-for-Holocaust.html

Barry Chamish – 3.03.2014

Tłum z j. ang. Ola Gordon

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/iluminaccy-zydzi-odpowiedzialni-holokaust-2014-03
Cytuj:
ŻYDZI FRANKIŚCI KONTRA RESZTA ŻYDÓW
Obrazek

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

W roku 1988, Gunther Plaut, prominentny kanadyjski rabin wydał książkę w której oskarżył sektę Żydów-frankistów o spowodowanie Holokaustu. Teza ta została wsparta przez… Elie Wiesela.

“Człowiek który mógłby być Mesjaszem” jest nowelą biograficzną o Jakubie Franku (1726-1791) twórcy satanistycznej herezji w obrębie ortodoksyjnego judaizmu. Twierdził że jest Mesjaszem oraz reinkarnacją innego satanistycznego szarlatana, Sabbataja Cwi (1626-1676). Ich celem było zniszczenie ładu społecznego (narodów, rodziny, rasy, religii, własności prywatnej) i odwrócenia praw moralnych Tory do góry nogami.

To co zakazane dla nich było dozwolone: cudzołóstwo, kazirodztwo, pedofilia. Wszystko to jest okultystycznym korzeniem dzisiejszego “wyzwolenia seksualnego”. Zainspirowani przez kabałę praktykowali “uświęcenie poprzez grzech”. Dobro w ich mniemaniu ma nadejść dzięki zniszczeniu zachodniej cywilizacji i triumfowi zła.

Rotszyldowie (Rotschilds) są sabataistami-frankistami. Ta satanistyczna sekta stworzyła współczesnych Illuminati, komunizm i plany NWO. Dzisiaj kontrolują cały świat. Ironiczne jest to, że wielu Illuminati będących lub udających Żydów pragnie zniszczenia ich narodu – tego samego narodu który wcześniej wygnał i przeklął ich przodków.

Dzisiaj w narodzie żydowskim mamy schizmę o której nikt nie mówi, schizme zapoczątkowaną przez eksterminację żydowskich przywódców głównego nurtu przez heretyków i przejęcie kontroli nad pozostałymi za pomocą Syjonizmu. Dzięki anty-semityzmowi podsycanemu przez Żydów Illuminati, reszta Żydów podążyła za ich przywództwem. Nazistowskie władze miały najprawdopodobniej frankistowskie korzenie. Zanim przejdziemy do przedstawienia dowodów, sprawdzmy co na temat Holokaustu pisał rabin Plaut, były prezydent Kanadyjskiego Kongresu Żydowskiego.

CZŁOWIEK KTÓRY… CHCIAŁ BYĆ MESJASZEM

Obrazek

Frankiści starannie zacierają po sobie ślady. Biografie Jakuba Franka są trudno dostępne i bardzo drogie (średnio 300 dolarów sztuka). Guntherowi Plautowi udało się jednak zbadać jego historię bardzo dokładnie, dzięki czemu był w stanie przedstawić czytelnikom kompletny portret Franka, kontrowersyjnego człowieka szukającego władzy. Według Plauta Frank postrzegał Żydów jako przeszkodę dla “nowego porządku”. Przypisuje Frankowi następujące słowa:

“Tak, Żydzi. Ktoś kiedyś odkryje że nie można zdezorganizować starych wartości bez zniszczenia ludzi którzy naprawdę w nie wierzą, a co gorsza, praktykują je. I gdy będzie już pewny że Żydzi stoją na jego drodze,on znajdzie sposób by zabić ich wszystkich. Zniszcz ich, pozbądz się ich jak szkodników.” (141)

W swojej przemowie Elie Wiesel napisał że Plaut “oferuje swoją interpretację innej osoby [oprócz Hitlera] która zawarła pakt ze złem w celu zniszczenia naszego ludu.” (13)

Plaut pozwala przemówić dla Franka: “Żydzi powinni być zabici ponieważ wierzą w tradycyjną moralność i co za tym idzie podtrzymują status quo na świecie.” (151)

Oczywiście satanistyczna nienawiść Franka wobec Boga odnosi się do wszystkich religii: “Przyszedłem aby rozpocząć rewolucję na świecie. Muzułmanie, katolicy, rosyjscy i greccy ortodoksi, Żydzi… przyszedłem by wyzwolić ludzi od ich zniewalających praw, dlatego zacznę od religii. Zrozum, oszukiwanie ich kapłanów i akolitów jest dla dobra ludzkości.” (151)

NAZIŚCI

Frankiści zdobyli władzę dzięki wchodzeniu do i fałszywemu nawróceniu na każdą istniejącą religię i ideologię, oraz poprzez związki małżeńskie z członkami wielopokoleniowych satanistów. Chowając się za kurtyną dbali o rozwój swojego planu i manipulowali wydarzeniami. Dzięki temu zdobyli władzę nad rządami i ekonomią.

Znani są z tego że UDAJĄ chrześcijan, żydów, muzułmanów itd. Dobrym przykładem jest John Kerry udający irlandzkiego katolika, podczas gdy jego ojciec był Żydem-frankistą (pracującym dla CIA) a jego matka pochodzi z rodziny Forbesów. Również matka Baraka Obamy może być Żydówką frankistką.

Frankiści wypowiedzieli Żydom wojnę poprzez ujawnienie Talmudu i oskarżenie ortodoksyjnych Żydów o składanie rytualnych ofiar z dzieci chrześcijan (trzeba przyznać że autor mógł się troszeczkę zagalopować; historie o składaniu ofiar przez Żydów są znacznie starsze niż frankizm- przyp.tłum). Frankiści byli również odpowiedzialni za liczne pogromy żydowskie. Czy możliwym jest że psychotyczna nienawiść Hitlera do Żydów wywołana była jego frankistowskim pochodzeniem? Jego dziadek był Żydem.

goebbels.jpg

(Meyer Lansky? Nie. Josef Goebbels)

W książce “Adolf Hitler: Założyciel Izraela” (1974) autor Heineke Kardel cytuje niemieckiego Żyda Dietricha Brondera:

“Następujące osoby były pochodzenia żydowskiego lub miały Żydów w rodzinie: przywódca Rzeszy Adolf Hitler, jego minister Rudolf Hess, marszałek Hermann Goering, przywódca NSDAP Gregor Strasser, Dr. Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank, Heinrich Himmler, von Ribbentrop (który przyjaznił się ze słynnym syjonistą Chaimem Weizmannem, pierwszą głową państwa Izrael, zmarłym w 1952),von Keudell, dowódca SS Globocnik (pogromca Żydów), Jordan i Wilhelm Hube, przywódcy SS: Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Keudell II ( aktywni w ludobójstwie Żydów). Wszyscy oni byli też członkami tajnego stowarzyszenia Thule. (Bronder, Before Hitler Came, 1964)

Co więcej Churchill, Roosevelt i Stalin również należeli do Illuminati/frankistów. II wojna światowa była w pewnym sensie poświęcona wizji Franka: eksterminacji Żydów.

Frankizm wyjaśniałby 150.000 żydowskich żołnierzy w armii niemieckiej: http://www.kansaspress.ku.edu/righit.html

KONKLUZJA

Obwiniając za NWO tylko Żydów, patrioci wpadają w pułapkę Illuminatów. Zarówno patrioci jak i Żydzi potrzebują nowych paradygmatów. Żydzi oraz wszystkie religie i nacje prowadzone są przez frankistów (Illuminati), satanistów oraz ich sprzymierzeńców.

Cokolwiek byśmy nie myśleli o europejskich Żydach z Niemiec, Polski i Rosji, posiadają oni swoją rozwiniętą kulturę. Celem wojen i rewolucji jest zniszczenie zachodniej cywilizacji. Dlatego frankiści (Illuminati) przejęli przywództwo po obu stronach konfliktu i wywołali wojnę zgodną z ich celami. W międzyczasie dokonali pogromu wschodnich Żydów których przodkowie sprzeciwiali się frankistom.

—–
Meyer Lansky.jpg

Meyer Lansky

Gershon Scholem- Background on Sabbatean Frankists (ang)

http://radtrap.wordpress.com/2011/11/26/zydzi-illuminati-sa-odpowiedzialni-za-holokaust/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group