Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sty 2022, 19:02

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Post: 24 maja 2012, 23:39 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 29 paź 2011, 6:13
Posty: 9
Lokalizacja: nz
Płeć: mężczyzna
Reptiliańskie dziedzictwo krwi
Autor: David Icke
Fragment rozdziału XV "Satan's children" z książki "The Biggest Secret"

Rytuały czarnej magii, które znamy pod nazwą satanizmu, są nowoczesną formą rytuałów i ofiar z ludzi rodem ze starożytnego Babilonu i zinfiltrowanych przez Bractwo społeczeństw, takich jak: Sumerowie, Fenicjanie, Hetytowie, Egipcjanie, Kananejczycy i Akadyjczycy, narody, wśród wielu innych na całym świecie. Pomimo upływu lat, rytuały te pozostały bez zmian, wciąż odnoszą się do tych samych bóśtw, a to stanowi dziś podstawę dla wtajemniczonych Bractwa.

Znaczenie, w jakim używam słowa "satanizm", nie ma nic wspólnego z chrześcijańską wersją szatana. Używam go tylko do opisania systemu ofiar rytualnych i tortur, które są, jak się wydaje, szokujące dla większości ludzi, systemu obecnego na całym świecie, w dzisiejszych czasach. Satanizm jest po prostu inną nazwą dla kultu wysoce destrukcyjnych i negatywnych sił, które na przestrzeni wieków, miały nieskończenie wiele różnych nazw: Nimrod, Baal, Moloch lub Molech, Set, Diabeł, Lucyfer, etc. nie ma im końca.

Satanizm wypacza wszystko co pozytywne, w ten sam sposób, w jaki naziści zaadoptowali pozytywny symbol - swastykę - odwrócili ją, aby symbolizowała negatyw. Dlatego też sataniści odwrócili pentagram i dlatego używają czarnego koloru symbolizującego ciemność, stąd ich Czarna Msza. Odwrócili także symbolikę bieli, która jest dla nich silnie negatywnym kolorem.

Satanistyczne sieci, pod nazwami różnych bóstw, zostały stworzone przez babilońskie Bractwo do zaspokajania swoich potrzeb. Widzieliśmy, że sprawozdania na temat Obserwatorów i ich potomstwa, Nefilim, wspominają o piciu krwi. Bractwo zdaje sobie sprawę, że krew zawiera w sobie życiową energię. Picie krewi menstruacyjnej zawsze była cechą gadzich rodów, ponieważ potrzebują krwi do życia w tym wymiarze. Krew znana była jako Gwiezdny Ogień, kobieca esencja księżycowa. Kobiecy cykl miesiączkowy podlega cyklom Księżyca i krew zawiera tę energię. Jego składniki mają zapewniać długą żywotność. W Indiach nazywano krew somą, w Grecji była to ambrozja. Mówiono, że był to nektar bogów - gadzich bogów, którzy są genetyczne uwarunkowani od picia krwi. "Święty Graal", kielich lub szklanka, jest symbolem macicy i picia krewi menstruacyjnej, jednocześnie jest symbolem reptiliańskich, królewskich rodów jako takich.

Kapłanki, będące dziewicami, dostarczały menstruacyjną krew elitom z królewskich, gadzich linii. Stąd wywodzi się termin 'szkarłatna kobieta', lub u Greków 'najświętsza niewiasta'. Oznaczające to greckie słowo 'hierodulai', w końcu zostałe przetłumaczone na język angielski jako 'harlot' (ladacznica) i na niemiecki jako 'hores', źródło słowa 'whore' (dziwka). Słowo 'rytuał' wywodzi się z tych obrzędów (ritu = redness (czerwienienie)), podobnie 'rite' (obrzęd) i 'red' (czerwień). Menstruacyjna krew to jeden z powodów, dlaczego kolor czerwony jest tak ważny dla satanistów, i jest to kolejny powód, dla ciągłego używania złotego koloru przez królewskie rody. Złoty nazywany jest metalem bogów, lecz dla Anunnaki z sumeryjskich tablic, krew miesiączkowa była "złotem bogów".

Reptilianie i ich krzyżówki(hybrydy) piją krew, ponieważ spożywają w ten sposób siły witalne danej osoby, oraz dlatego, iż potrzebują krwi, aby istnieć w tym wymiarze. Podczas picia ludzkiej krwi i jedzenia ludzkiego mięsa, często przybierają oni gadzi wygląd, jak mi opowiadali ci, którzy widzieli to na własne oczy. Picie krwi jest w ich genach. Kapłanka elit lub inaczej "Bogini Matka" w hierarchii, która wykonywała rytuały dla Bractwa na najwyższym poziomie, powiedziała mi, że bez ludzkiej krwi, gady nie mogą przetrwać w tym wymiarze. Jej imię to Arizona Wilder, dawniej Jennifer Ann Green. Co ciekawe, powiedziała, że gady ścigają aryjską rasę przez cały wszechświat, gdyż krew białej rasy jest z jakiegoś powodu szczególnie dla nich ważna. Blondwłosy i niebieskooki "strumień" jest przez nich pożądany bardziej, niż wszystkie inne. Reptilianie udali się za białą rasą na Marsa, mowiła, a potem przybyli za nimi na Ziemię. Nie jest niemożliwym, żeby liczne przybycie gadów na tę planetę, było znacznie bardziej zbliżone naszym czasom, niż wielu badaczy przypuszcza. Mający miejsce zaledwie kilka tysięcy lat temu program krzyżowania, pomiędzy gadzimi Anunnaki i białą rasa z marsjańskich rodów, skrzyżowanych już z wcześniej z gadami na Marsie, przyniósłby bardzo wysoki odsetek gadzich genów. Ma to zasadnicze znaczenie ze względów opisanych wcześniej. Wydaje się, że hybrydy potrzebują szczególnego stosunku gadzich genów, zanim będą mogły zmieniać kształt, jak robią to teraz. Czas, kiedy nastąpił program krzyżowania, jest mniej ważny, niż sam fakt istnienia takiego procesu.

Satanizm opiera się na manipulacji energią i świadomością. Te głęboko chore rytuały tworzą pole energetyczne, wibrującą częstotliwość, która łączy świadomości uczestników rytuałów z Reptilianami oraz z innymi świadomościami z niższych warstw czwartego wymiaru. To ostatnie, to wymiarowe pole, znane dla wielu osób także jako niższy astral, które rezonuje z częstotliwościami emocji niskich wibracji takimi jak strach, poczucie winy, nienawiść, itd. Kiedy rytuał koncentruje te emocje, tak jak satanizm to robi, tworzone jest potężne połączenie z niższym wymiarem czwartym - z Reptilianami. Są to niektóre z demonów, do przywołania których, te rytuały zostały zaprojektowane, ponieważ cała ta smutna historia rozpoczęła się tysiące lat temu. To wtedy następują zawładnięcia - gady przejmują fizyczne ciało wtajemniczonego. Główni sataniści, prowadzący rytuały, są pełnymi krwi Reptilianami, spowitymi w ludzkie postaci.

Rytuały te niezmiennie odbywają się wirowych punktach Ziemi, i tak strach, przerażenie i nienawiść wówczas stworzone, wnikają w globalną sieć energetyczną i wpływają na ziemskie pole magnetyczne. Formy myśli, o takiej skali wrogości, utrzymują częstotliwość wibracji na niskim poziomie i wpływają na ludzkie myśli i emocje. W miejscach, gdzie rytuały satanistyczne mają miejsce, w atmosferze unoszą się wrogość i strach. To, co nazywamy "atmosferą" jest polem częstotliwości, które może być formowane przez ludzkie myśli. Dlatego czasem mówimy o szczęśliwej, ciepłej i kochającej atmosferze, lub ciemnej i złowrogiej.

Im bliżej wibracje pola ziemskiego są niższych warstw czwartego wymiaru, tym więcej mocy Reptilianie mają na tym świecie, i nad jej mieszkańcami. Satanizm to nie tylko choroba i zboczenie, choć tym bezdyskusyjnie jest, jednak, z punktu widzenia Bractwa, głównym powodem jego istnienia, są: kontrolowanie ziemskiego pola magnetycznego; oddawanie pokłonów gadzim mistrzom i łączenie się z nimi; picie życiowej energii z ludzkich ofiar; i w końcu, zapewnienie energii dla Gadów, którzy wydają się żywić ludzkimi emocjami, szczególnie starchem. Te ofiary są dosłownie ofiarami dla "bogów”, Reptilian i ma to miejsce już od tysięcy lat. Masowe ofiary z ludzi u Azteków w Ameryce Środkowej, a także w wielu innych miejscach, miały na celu dostarczanie żywności dla fizycznych gadów i ich krzyżówek, którzy jedzą ciała i piją krew, oraz żywności energetycznej dla nie-fizycznych gadów z niższych warstw czwartego wymiaru.

Phil Schneider, budowniczy amerykańskich baz podziemnych, powiedział Alexowi Christopher'owi, pisarzowi i naukowcowi, że gdy dzieci osiągają punkt, w którym nie mogą już dlużej pracować pod ziemią, w niewolniczych warunkach, są spożywane przez Reptilian. Oni preferują małe dzieci, ponieważ nie są one zanieczyszczone jak dorośli. Jest to trudne do zaakceptowania, czyż nie? Jestem pewien, że twój umysł krzyczy teraz "bzdury", bo też kto chce się zmierzyć z prawdą, taką jak ta? Dopóki odrzucamy tę prawdę, to jak kiedykolwiek ma się to skończyć?

Rytuały satanistyczne zazwyczaj odbywają się w nocy, kiedy pole magnetyczne jest najbardziej stabilne. Podczas dnia, naładowane elektrycznie cząstki wiatru słonecznego, powodują zawirowania w polu magnetycznym i czynią międzywymiarowe połączenie o wiele trudniejszymi. Pole jest najbardziej stabilne podczas całkowitych zaćmień, wówczas indianie odprawiają swoje najważniejsze ceremonie, służące kontaktom i manifestacjom istot z innych wymiarów. Plemienni szamani dobrze o tym wiedzą.
Rytuały satanistyczne i ofiary z ludzi, szczególnie z dzieci, są przeprowadzane na szeroką skalę i obejmują niektórych z najbardziej znanych polityków, ludzi biznesu, właścicieli mediów i przedstawicieli showbiznesu.

Oczywiście, że obejmują. Byłoby zadziwiające, gdyby było odwrotnie, biorąc pod uwagę całe tło. Te rytuały i ofiary ludzkie zawsze były fundamentem wszystkich "religii" Bractwa już od czasów starożytnych. Poprzez manipulacje Bractwa, wtajemniczeni sataniści i ich pomagierzy, lokowani są na wysokich stanowiskach politycznych, ekonomicznych, biznesowych, wojskowych, medycznych, we władzach mediów, i na wpływowych stanowiskach w świecie rozrywki.

Dlatego odsetek satanistów i ofiar z dzieci na topie tych profesji i instytucji, jest zdumiewająco wysoki, w porównaniu z ogólną populacją. Zgodnie z tym, co mówią byli sataniści, których poznałam, niektórzy politycy na świecie są uzależnieni od krwi wypijanej z ofiar, w momencie poświęcania, a to ze względu na adrenalinę, która jest produkowana przez ofiarę w tym czasie. Powiedziano mi, że ten nałóg jest dość powszechny wśród satanistów. Badacze zajmujący się kwestiami "gadzimi" sugerują, że adrenalina jest substancją, również przez Reptilian mocno pożądaną. Wszystko do siebie pasuje.

© Tłumaczenie kowal dla davidicke.pl

Źródło: http://www.whale.to/b/repblood.html


Ostatnio zmieniony 03 cze 2012, 11:50 przez kowal, łącznie zmieniany 2 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 maja 2012, 23:39 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 25 maja 2012, 7:30 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 wrz 2011, 16:16
Posty: 407
Lokalizacja: ząbki
Płeć: mężczyzna
kowal - jak zwykle ciekawy artykół. mnie szczególnie utkwił ten fragment:
kowal pisze:
Rytuały te niezmiennie odbywają się wirowych punktach Ziemi, i tak strach, przerażenie i nienawiść wówczas stworzone, wnikają w globalną sieć energetyczną i wpływają na ziemskie pole magnetyczne. Formy myśli, o takiej skali wrogości, utrzymują częstotliwość wibracji na niskim poziomie i wpływają na ludzkie myśli i emocje. W miejscach, gdzie rytuały satanistyczne mają miejsce, w atmosferze unoszą się wrogość i strach. To, co nazywamy "atmosferą" jest polem częstotliwości, które może być formowane przez ludzkie myśli. Dlatego czasem mówimy o szczęśliwej, ciepłej i kochającej atmosferze, lub ciemnej i złowrogiej.


to jest jeden ze sposobów w jaki na nas i na Ziemię oddziaływują ,oczywiście negatywnie. Wychodzi na to że my również możemy tworzyć rytuały tylko wprowadzające do atmosfery energię o wysokich wibracjach. Skojarzyło mi się to z mszami kościelnymi, grupową modlitwą czy medytacją.
Krew i strach jest potrzebny tym paskudom do życia więc muszą takie rytuały cały czas przeprowadzać a czy to samo można powiedzieć o znaczeniu modlitwy dla nas - pewnie nie dlatego myslę, że gady są bardziej zdetrminowane od nas w dodatku stosują manipulację i dezinformację abysmy nie wiedzieli o co naprawdę chodzi.
Prawdziwa wiara jest niszczona bo jest dla nich dużym zagrożeniem. A wiara to u nas Kościół a Kościół to skupisko ludzi wiary ,które oni chcą rozbić abyśmy nie byli jednością. W Polsce też widać ta walkę z wiarą.

_________________
Fragment Mahatmy Gandhiego , który trafnie opisuje czym jest nasze życie.

"Twoje przekonania stają się twoimi myślami,
Twoje myśli stają się twoimi słowami,
Twoje słowa stają sie twoimi czynami,
Twoje czyny stają się twoimi zwyczajami,
Twoje zwyczaje stają się twoimi wartościami,
A twoje wartości stają się twoim przeznaczeniem."

A na gwiadkę możecie poczytać moje myśli na http://skyszaman.blog.interia.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 maja 2012, 8:10 
kowal pisze:
Kapłanki, będące dziewicami, dostarczały menstruacyjną krew elitom z królewskich, gadzich linii. Stąd wywodzi się termin 'szkarłatna kobieta', lub u Greków 'najświętsza niewiasta'. Oznaczające to greckie słowo 'hierodulai', w końcu zostałe przetłumaczone na język angielski jako 'harlot' (ladacznica) i na niemiecki jako 'hores', źródło słowa 'whore' (dziwka). Słowo 'rytuał' wywodzi się z tych obrzędów (ritu = redness (czerwienienie)), podobnie 'rite' (obrzęd) i 'red' (czerwień). Menstruacyjna krew to jeden z powodów, dlaczego kolor czerwony jest tak ważny dla satanistów, i jest to kolejny powód, dla ciągłego używania złotego koloru przez królewskie rody. Złoty nazywany jest metalem bogów, lecz dla Anunnaki z sumeryjskich tablic, krew miesiączkowa była "złotem bogów".


Jest problem z Tym fragmentem który pochodzi od dezinformatora i fałszerza historii Laurenca Gardnera, co do samej krwi to obawiam się że muszę wyprostować znacznie ten temat. Bo adrenalinę to można nawet w zastrzykach kupić i potrafimy ją wytworzyć sztucznie od 1900 roku. Tu nie chodzi o to co przypuszcza autor który zdaje mi się że nie uzyskał nowych informacji...a powtarza istniejące. Umieszczę sprostowanie wieczorem. Bo to nie o to tu chodzi.

Doskonała robota kowal :tak:Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2012, 9:05 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1447
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
warto przypomnieć tutaj ten fragment
Credo Mutwa:
Cytuj:
CHOROBA CHITAULI I GINĄCY LUDZIE

Kolejna sprawa dotyczy tego, co Chitauli robią w swych podziemnych jaskiniach, w których pali się zawsze wiele ognisk. Powiedziano nam, że Chitauli chorują i tracą znaczną część skóry ? ta choroba, na którą cierpią, powoduje, że z ich ciała odpada skóra, pozostawiając jedynie żywe ciało.

[Opis tajemniczej choroby przypomina wylinkę, której okresowo poddają się gady.]

Kiedy Chitauli choruje, jego sługa porywa młodą dziewczynę i sprowadza w podziemia. Wiąże się jej następnie ręce i nogi i owija złotym pledem, zmuszając do położenia się obok chorującego Chitauli. Tak tydzień po tygodniu. Jest ona dobrze karmiona i doglądana, lecz cały czas związana (z wyjątkiem wyjścia za potrzebą). Kiedy stan zdrowia Chitauli polepsza się, dziewczyną manipuluje się, starając zmusić do ustawionej ucieczki. Daje się jej złudną nadzieję. Kiedy ta przemierza długą podziemną drogę, gonią ją metalowe stworzenia. Chwyta się ją, kiedy jej strach i wyczerpanie osiąga apogeum.

Dziewczyna umieszczana jest następnie na prostym skalnym ołtarzu, płaskim u góry i potem w brutalny sposób składana w ofierze, zaś jej krew wypija Chitauli, który potem zdrowieje. Jednak przed złożeniem ofiary dziewczyna musi być śmiertelnie przerażona, gdyż jeśli tak nie jest, krew nie uleczy Chitauli. Musi ona, w rzeczy samej, pochodzić od przerażonej istoty ludzkiej.

Ten zwyczaj pogoni za ofiarą praktykowali również afrykańscy kanibale. W kraju Zulusów żyli w ubiegłym wieku kanibale, zaś ich dzisiejsi przodkowie powiedzą każdemu, komu zaufają, iż mięso przerażonej ludzkiej istoty, która przemierzy długi dystans smakuje znacznie lepiej niż kogoś zabitego w zwykły sposób.

Jakiś czas temu w RPA (co zresztą wciąż się dzieje), ginęły białe dziewczęta ? uczennice. Były to zwykle jednostki zdolne lub wykazujące oznaki pojawiających się duchowych zdolności, albo też prymusi klasowi, wykazujący zainteresowanie nauką. Zniknęło ich 5. Wówczas szeroko rozpisywały się o tym gazety, zaś do mnie przyszli Biali z prośbą o ich odnalezienie.

Pewnego dnia Biały człowiek przyniósł mi gumową zabawkę należącą do jego zaginionej córki, prosząc, abym dzięki mym zdolnością jasnowidzenia, odnalazł ją. Wziąłem tą zabawkę ? gumową figurkę dinozaura i miałem wizję, jakby jej oczy poruszyły się, miały wybuchnąć płaczem. Poczułem się źle, chciałem wyjść. Powiedziałem temu człowiekowi: ?Niech pan mnie posłucha? Dziecko, które bawiło się tą zabawką nie żyje. Jest martwe. Czuję to.?

Człowiek ten, producent telewizyjny, zabrał zabawkę, książki należące do córki oraz sweter i wyszedł. Dziecko znaleziono potem martwe, pochowane w płytkim grobie obok drogi.

Inni ludzie również zwracali się do mnie o pomoc w odnalezieniu dzieci. Czy żyją? Czy może nie? Zanim cokolwiek zrobiłem, zadzwonił telefon i zdenerwowani rozmówcy. Ludzie ci krzyczeli, abym nie pomagał. Grozili, że jeśli nie posłucham, skrzywdzą moją żonę i zabiją dzieci ? jedno za drugim.

Tak też było. Pewnego dnia mój najmłodzszy syn został pchnięty nożem, niemal śmiertelnie. Jego przyjaciel powiedział mi, że zrobił to biały człowiek. Wtedy przestałem.

Ktoś wiarygodny powiedział mi kiedyś, że w Południowej Afryce niemal co miesiąc przepada około 1000 dzieci. Wiele osób, w tym dziennikarze uważa, że to wynik działania porywaczy, które zmuszają je potem do nierządu. Ale niezupełnie. Jeśli przyjrzeć się historiom porwanych, to nie są to dzieci z ulicy. To wyróżniające się na tle swych klas dzieci, uzdolnione w określonym kierunku.

Ale to nie wszystko, bo w ten sposób znikały kobiety i dzieci. W Mafikeng w mniej więcej tym samym czasie zaginęło 5 białych dzieci. Zniknęło tam również troje nauczycieli (dwóch Czarnych i biała nauczycielka). Ale nie chcę obciążać pana tą historią?

Powiem tylko jeszcze tyle, że po zniknięciu pięciorga dzieci, policja aresztowała przełożonego Kościoła Reformowanego, wielebnego Van Rooyena. Mówiono, że to on odpowiada za zniknięcie dzieci, w tym pomagać mu miała jego towarzyszka. Nim jednak ten pojawił się w sądzie, stała się dziwna rzecz ? zarówno on, jak i ona zostali zastrzeleni w swym samochodzie. Następnie pewna kobieta, która znała ich powiedziała w wywiadzie dla gazety, iż to nie oni popełnili do morderstwo.

Dlaczego zatem zginęli? Van Rooyen został znaleziony z raną postrzałową głowy, która znajdowała się po prawej stronie. Wszyscy wiedzieli, że jest leworęczny ? kto zatem go zastrzelił? To jedna z największych i najbardziej drastycznych tajemnic RPA.

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/40-credo-mutwa/72-credo2.html?start=5Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 cze 2012, 19:46 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lut 2010, 19:52
Posty: 47
Wszystko fajnie ale tego artykułu nie napisał Andrew Hennessey tylko David Icke w Biggest Secret rozdział 15 Satan's Children :tak:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 03 cze 2012, 21:45 
Offline
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Rejestracja: 29 paź 2011, 6:13
Posty: 9
Lokalizacja: nz
Płeć: mężczyzna
Adamm pisze:
Wszystko fajnie ale tego artykułu nie napisał Andrew Hennessey tylko David Icke w Biggest Secret rozdział 15 Satan's Children :tak:


Brawa za czujność! :spoko: ThxNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 04 cze 2012, 7:36 
kowal pisze:
Brawa za czujność! :spoko: Thx


No i właśnie teraz źródło pasuje... 8-) nie mniej Icke nie poszedł dalej w tym temacie już potem...teraz po latach wiemy więcej...o tym wszystkim. Nie mniej spraw które poruszył Gardner też tu się przejawiają...Tu chodzi nie tylko adrenalinę ale i to czym jest nasza krew i co daje upadłym...to nie tylko źródło "pożywienia" tylko "wzniesienia" dla nich.Na górę
   
 
 
Post: 04 cze 2012, 16:52 
Misja pisze:
... Wróćmy z powrotem do 'krystalicznych form drgań' krwi, które przed chwilą wspomniałam i które najlepiej jest opisać, jako pewne drgania, charakterystyczne dla krwi każdego człowieka. Nie mają one nic wspólnego z grupą krwi. Rozmaite sekty religijne na Ziemi wierzą bezwzględnie, że odmowa transfuzji krwi jest czymś 'słusznym'. Ich motywy wiążą się z ich naukami, własną interpretacją tych nauk, książkami zawierającymi ich nauki religijne, podczas gdy powinni przyjrzeć się prawdziwej przyczynie, którą jest konsekwencja wzajemnego wpływu form drgań różnych ludzi.
Jeżeli transfuzja jest duża, to do pewnego stopnia drgania krwi dawcy mogą mieć wpływ na odbiorcę przez pewien okres czasu, który zależny jest od objętości transfuzji. Oczywiście wpływ ten nigdy nie jest niebezpieczny.
Po jakimś czasie, który nigdy nie przekracza miesiąca, drgania krwi odbiorcy dominują i nie pozostaje żaden ślad po drganiach krwi dawcy.
Nie należy zapominać, że krystaliczne drgania krwi są w znacznie większym stopniu cechami ciała fizjologicznego i fluidycznego niż cechami ciała fizycznego. ...


Jak zwykle najistotniejsze jest to... czego nie widać nieuzbrojonym okiem.

Upadli i zdegradowani (pojęcie "wiecznego potępienia") potrzebują "pomostu" który utracili przez upadek ale nie zapomnieli o swojej przeszłości.Na górę
   
 
 
Post: 02 sty 2013, 16:07 
Nie wiedziałam gdzie to podłączyć, ale filmik jest wart obejrzenia:
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 03 sty 2013, 21:43 
Offline
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Rejestracja: 30 lis 2011, 12:14
Posty: 11
Płeć: mężczyzna
Pamietam że wywiad Davida Icke z Credo Mutwa widzialem juz duzo wczesniej oczywiscie źródło znalazłem gdzieś na tym forum albo na stronie davidicke.pl

Zrobilem szybki przegląd i na davidicke.pl jest tylko nowy wywiad z Credo Mutwa, ale szybko na youtube znalazłem z polskimi napisami.

http://www.youtube.com/watch?v=VJdSVCEekncNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 sty 2013, 15:44 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 gru 2012, 13:19
Posty: 24
Cytuj:
Człowiek dzisiaj wizualnie niczym sie nie różni od anunaki.
:shock:

Poza tym dla nas to żadna różnica, kto i jak grzebał przy DNA.

Jesteśmy takimi samymi istotami kreacji i obowiązują nas wszystkich takie same zasady, choć tego nie wiemy. Dla kreacji nie ma znaczenia, w jakim i na jakim stopniu "rozwoju" ," dobra czy zła" jej doświadcza. Anunnaki, gady, ludzie i wszelakie inne byty fizyczne jak i niefizyczne , choć może się to wydać herezją ;) są tym samym: doświadczaniem kreacji przez nią samą. Czy jak kto woli cząstkami stwórcy - wszechświata doświadczającym swego dzieła cząstkowo jak i w całokształcie wielowymiarowości swego dzieła.
Z tej perspektywy mało istotne są przejawy (gady, ludzi anuny itp. ) kreacji. Istotna jest różnorodność doświadczeń jaką niesie za sobą takie urozmaicenie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 sty 2013, 10:17 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Rejestracja: 16 gru 2012, 15:43
Posty: 36
Płeć: mężczyzna
Bogdan

Twoje informacje sa jak fakty naukowe. Skad czerpiesz wiedze i mowisz z taka pewnoscia?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 sty 2013, 10:44 
Bogdan73 pisze:
Dezinformacje sieje Mike Haiser któremu za to płacą, odbiera ale niczego nie daje, niczym złodziej dóbr intelektualnych.


Udowodnij toCytuj:
Mike Heiser zarobił magisterium i doktorat z Biblii hebrajskiej i języków semickich na Uniwersytecie Wisconsin Madison w 2004 roku. Przed zajęciami UW Madisonie, Mike zarobił magisterium z Historii Starożytnej na Uniwersytecie w Pensylwanii (z dziedzin: Starożytny Izrael i Egiptologia). Mike jest wynajęty jak Akademicki Redaktor "Logos Bible Software" Mike spędził dwanaście lat na studiach biblistycznych, i historii języków biblijnych. Główne zainteresowania Mike?a obejmują badania religii Izraelitów rozpatrując ją w kontekście biblijnej teologii ze starożytną bliskowschodnią religią, biblijnymi językami, starożytnymi semickimi językami, krytyką tekstu, porównawczą filologią i drugim okresem literatura żydowskiej. Jego dysertacja miała tytuł, "Boska Rada w Późno Kanonicznym i Niekanonicznym Drugim Okresie żydowskiej Literatury.?
Heiser studiował: Egipskie Hieroglify, Fenicki, Aramejski, Staro syryjski, Moabicki, Ugarycki klinowy, Staro hebrajski, Grecki aleksandryjski, Akadyjski, Sumeryjski i Drugi Okres żydowskiego monoteizmu.


JAKIE SZKOŁY UKOŃCZYŁ SITCHIN ? Podaj za niego, bo on sam na ten temat milczał...
Heiser jest wykładowcą i prowadzi trzy katedry...jeden błąd i jest skończony. Sitchin pracował dla Rockefellera i uczestniczył w rytuałach satanistycznych razem z Gardnerem. Przypominam że to właśnie Sitchin kazał zamknąć ryj Davidowi Ickowi aby ten nie mówiło gadach bo sobie narobi kłopotów.
Sitchin NIGDY O TYM NIE PISAŁ!!!

Przy okazji list otwarty Dr. Mike Heisera do Zecharii Sitchina.


1. Czy możesz proszę dostarczyć kopie swojej akademickiej pracy dotyczącej starożytnych języków, albo adres na który mógłbym z którego mógłbym napisać aby otrzymać odpowiednie dokumenty dotyczące twojej pracy? Chciałbym umieścić tę informację na mojej stronie internetowej i zrobię to z chęcią.

2. Czy możesz wyjaśnić dlaczego twoja praca dotycząca 1:26-27 Genezis przeocza tyle oczywistych gramatycznych reguł , o tym że słowo Elohim w tamtym fragmencie odnosi się do pojedynczego bóstwa.

3. Możesz udzielić wyjaśnień, dlaczego nie porównałeś lingwistycznego materiału z tekstami z Amarna , który pokazują że akadyjski język też używa tego słowa w liczbie mnogiej dla "bogów" w cytatach odnoszących się do pojedynczej osoby lub bóstwa?

4. Czy możesz wyjaśnić dlaczego twoja interpretacja słowa "nephilim" jest w ogóle możliwa w świetle jej słowotwórczej niemożliwości?

5. Czy możesz udzielić wyjaśnień, dlaczego byłeś nieświadomy faktu, że sumeryjski nie posiada żadnych zaimków względnych, w następstwie czego domniemałeś że "SHU.MU" jest źródłosłowem dla hebrajskiego słowa "SHEM" co jest całkowicie fikcyjną argumentacją. Dlaczego sfabrykowałeś taką formę w świetle sumeryjskiej gramatyki?

6. Czy możesz wskazać pojedynczy tekst, który mówi że Anunnaki pochodzą z planety Nibiru - albo taki który mówi że Nibiru jest planetą poza Plutonem?

7. Możesz wyjaśnić dlaczego twierdzisz to symbol słońca znajduje się na pieczęci cylindrycznej VA243, kiedy on nie jest normalnie stosowanym symbolem słońca (Sumerowie mieli do tego inny symbol), albo symbol boga słońca Shamash?


Obrazek
Gwiazda (Lewo) Książyc (Środek) Słońce (Prawo)

8. Możesz wyjaśnić dlaczego twoje przypisanie bóg=planeta, nie pasują do podobnych porównań w klinowych tekstach astronomicznych?

9. Czy możesz wyjaśnić dlaczego wiele z twoich decydujących tłumaczeń sumeryjskich i mezopotamskich słów nie są zgodne klinowymi mezopotamskimi słownikami dwujęzycznymi?

10. Możesz dostarczyć spójne racjonalne wyjaśnienie w odpowiedzi na logiczne problemy przedstawione przez twoje rozumienie technologii Annunaki:

- Jak to jest, że ci sami bogowie którzy zdobyli przestrzeń kosmiczną, podejmowali wiele prób aby genetycznie stworzyć ludzi?

- Jak to jest, że ci bogowie, ze swoją fantastyczną technologią kosmiczną, bogowie którzy dali ludzkiemu rodzajowi technologię budowy piramidy i innych fantastycznych struktur, nie miały lepszych rozwiązań technologicznych niż PRACA FIZYCZNA w celu wydobywania złota na Ziemi?
(przyp moja) Czemu nie mieli robotów?

- Jak to jest, że do podróży przez głębokie przestrzenie kosmiczne, Annunaki UŻYWALI SILNIKÓW SPALINOWYCH ("ogniste rakiety")?

- Jak to jest, że ci bogowie którzy opanowali prawa fizyki i biologia nie potrafili wykonać syntetycznego ekwiwalentu do złota?
(przyp) w celu ochrony swojej atmosfery ?

źródło: http://www.sitchiniswrong.com/open_letter.htm

Jedna jest rzecz pewna w sumeryjskich tekstach: Nibiru NIGDY nie był identyfikowany jak planeta poza Plutonem.

Obrazek

dla przypomnienia wrzucam nasz wcześniejszy materiał:

phpBB [video]Tutaj Zecharia Sitchin ma swoje biuro - Rockefeller Center 8-)
Obrazek

W innych opracowaniach Heisera dostaje cięgi drugi cwaniak Laurence Gardner.

Cytuj:
zajrzyj do śmieciowego DNA ludzi, znajdziesz tam ukryte zagadki przeszłości.


Funkcjonowanie śmieciowego DNA jest opisane tutaj
http://davidicke.pl/forum/smieciowe-dna-wrota-do-transformacji-t11217.html

Cytuj:
Sitchin nie tylko był naukowcem, on był w tamtych czasach blisko anunaki, możliwe że był jednym z proroków starego testamentu, wtedy widziano bogów inaczej niż obecnie. W starych księgach żydowskich zachowało sie co nieco.


w twoich snach....I ANNUNAKI nie ma nic wspólnego z tymi co przybyli z nieba oznacza to "Książęta ...potomkowie królewskiego nasienia"

Obrazek

Do takich samych wniosków doszedł niezależnie Chris Everard...za co mu chwała bo widać że swoją pracę traktuje bardzo poważnie.

Jeśli wierzysz Sitchinowi to gdzie jest jego pieprzone Nibiru ?Na górę
   
 
 
Post: 24 sty 2013, 11:57 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 12 gru 2012, 8:31
Posty: 46
Płeć: mężczyzna
Co od dziecka mnie uderzalo w kosciele katolickim to rytual powtarzania na mszy: 'moja wina, moja wina...'
ciagle powtarzanie ze na ziemi nie ma ludzi bezgrzesznych, przepraszanie za grzechy na kolanach, przeciez normalny czlowiek nic zlego nikomu nie robi.

no i to ze Jezus umarl na krzyzu za nasze grzechy 2000 lat temu? za moje grzechy? nigdy tego nie potrafilem zrozumiec.
eucharystia wyglada mi na symboliczne jeszcze wieksze wzbudzanie w sobie poczucia winy za to ze 'skladamy' w ofierze Jezusa, jedzac jego cialo i krew.

tak glebokie zakorzenianie od malego poczucia winy to sa dopiero niskie wibracje...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 sty 2013, 13:02 
Wracając do tematu. Może nie jest do końca tak że jak ktoś urodził się w rodzie o których mówi Icke to musi brać udział w rytuałach.
Tak sobie trochę myślałam. Tylko że u mnie było trochę inaczej. Bo ja nie rodowa ale niby należałam do jakiego czysto jaszczurczego rodu. Było tak że wkręcali mi że książę, że krew święta, o jakiejś przepowiedni też coś bredzili. W końcu zrobiłam coś tam co było zakazane i mnie wyje....li. :ninja: Ale to nie oznaczało inne gady tam nie ostrzyły zębów na mnie. :twisted:
Teraz tak o tym myśląc, doszłam do wniosku że to były kłamstwa że tym łuskoskórym palantom wcale nie zależało na mnie. Bo gdyby to była prawda zrobili by wszystko żeby mnie uświadomić i przekręcić na swoją stronę w całości a szczególnie tę świadomość operacyjną bo to od niej zależy ci się robi tu i tam Kontakty z nimi były ograniczone tylko do hakowanych snów i ew. do krótkich przekazów telepatycznych na jawie. A że to są sprawy bardzo subtelne razem z anomaliami, które toporny umysł ludzki ignoruje. Jakby im naprawdę zależało, żebym nie miała ich w du..ie, to by wysłali kogoś ludzkiego do mnie co by mi powiedział o co chodzi. NIC takiego się nie wydarzyło.
I może podobnie jest w tych rodach, część członków wie, część nie. Taka sekta w sekcie. Chociaż nie mogę powiedzieć czy te rody o których mówi Icke to hybrydy.
:hejka:Na górę
   
 
 
Post: 25 sty 2013, 19:09 
Offline
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2009, 5:05
Posty: 1217
Lokalizacja: Lyrae/Terra
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Pokaż mi dowody że Sitchin pisze bzdury, pokaż to co przetłumaczył ten gość który go oskarża.


Nic nie muszę pokazywać to raz, bo...
Dwa. Wszystko jest zawarte w filmie.
Jeżeli gość jest językoznawcą i to nie z pierwszej łapanki - W DODATKU co jeszcze bardziej przemawia na niekorzyść Sitchina - naukowcem akademickim (dla mnie porąbane środowsko) - no to wystarczy on jeden, bo zrobił dobrą robotę, obszerną.
Przyznaj mi się Bogdan73, obejrzałeś w ogóle coś z Heiserem ?
Nie sądzę, bo nawet entuzjaście Nibiru - zasiałby nutkę rozkminki i kontemplacji.
Te całe opowiadanie o Nibiru to się wzięło głównie właśnie od Sitchina i jego popularyzacji.
Podejrzewam że oboje jesteśmy zbyt niedouczeni co do starożytnych języków, więc czasem może warto posłuchać gościa, który jest jednym z nie wielu ekspertów na całym globie (inni jakoś się nie wychylają, phe).

Forum jest do dyskusji. Jasne.
Ale do konstruktywnej dyskusji.
Konstruktywna mam na myśli, że jeżeli broni się jakiejś strony - to lepiej obsypywać przeciwników jakimiś dowodami, a jeśli ich nie ma, to chociaż solidnymi poszlakami.
Na dzień dzisiejszy nie ma żadnej Nibiru, nigdzie.

Pojawienie się takiego ciała w naszym układzie powodowałoby niesamowity bałagan na orbitach.
A te filmiki z dwoma słońcami to wymysły amatorów którzy nie zechcieli się dowiedzieć o podstawach grawitacji, czy ogólnie fizyki, albo specjalnie wkręcają kit. Zjawisko "lens-flare" lub rozjaśnione Wenus, oraz parę innych rzeczy samo mówi za siebie. Szkoda gadać.

Nic złego nie ma w racjonaliźmie, dopóki ktoś nie zasieje nutki niepewności.
Przez ostatnie 3-4 lata mojego siedzenia nad takimi tematami jak ten, które spędzały sen z powiek - popłaciło właśnie w takich ludzi jak Heiser. Widziałem gościa jeszcze jak na tym forum nie było tematu.

Nie trzeba być Heiserem by twierdzić że istnienie takiego obiektu jak Nibiru w naszym układzie to bajka dla żądnych sensacji.

Kilka razy Heiser chciał się zmierzyć w publicznej debacie z Sitchinem i ten udawał "greka" .
To mówi samo za siebie. Bo akurat przeciwnik jak Heiser obfitowałby w dobrą dyskusję, ciekawą.

Bez osobistej obrazy mam nadzieję że to odbierzesz. :spoko:
Nie taka jest moja intencja :)
Twoje wspomnienia, czy wizje, to Twoje :)
Ale wypadałoby jakoś uwododnić jeśli zabiera się głos.

Wszystko w temacie, bo nie ma co OFF-top'u robić tutaj w tak zacnym dziale.

Pozdrawiam.

_________________
Nie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 lis 2016, 13:29 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2015, 19:59
Posty: 316
Płeć: mężczyzna
Tak odnośnie tematu skoro w nazwie jest dziedzictwo krwi, i jest mowa o hybrydycznych rodach które rządzą światem, krzyżując się między sobą, to mówi się też o 13 rodach i podaje się nazwiska.
Najczęściej znajduję takie:
1. Astor
2. Bundy
3. Collins
4. DuPont
5. Freeman
6. Kennedy
7. Li
8. Onasiss
9. Reynolds
10. Rockefeller
11. Rotschild
12. Russell
13. Van Duyn
No i jak czytam książki Icke'a to większość tych nazwisk się tam nie pojawia, a na liście brakuje nazwisk takich jak Warburg, Saxe-Coburg-Gotha obecnie Windsor itp. a jeśli chodzi o przestawicieli Illuminatów to te nazwiska grają kluczową role. Wiadomo też że większość monarchii królów obecnie reprezentujących dany kraj jest ze sobą w jakiś sposób spokrewnione, a nazwiska często są zmieniane przez wzajemne krzyżowanie. Stworzenie drzewa genealogicznego tych rodzin to nie lada sztuka bo nie do wszystkiego i tak się dojdzie. Z tego co ja do tej pory stwierdziłem to ciężko jest wyodrebnić jakiś hermetyczny podział by przedstawić funkcje każdego z tych rodów będącym na poziomie Illuminati gdzie większość masonerii nie ma tam dostępu. Chociaż wiem że np tacy Rotschildowie mają swoje banki spermy by przekazywać swój unikatowy kod genetyczny, i tak płodzą swoich bękartów występującymi pod innym nazwiskiem rzecz jasna, którzy sa specjalnie wybierani na znaczące funkcje sprawowania władzy. A gdzie i od jakiego poziomu piramidy władzy pojawia się zmiennokształtność, i dostęp do najczarniejszych rytuałów to też ciężko stwierdzić. Jest też 300 podrodzin w tej piramidzie. W jednej ze swoich książek (nie pamiętam dokładnie w której) Icke pisał że nie wszystkie rody są znane publicznie tak jak Rotschild czy Rockefeller, tylko są tak tajne że nic o nich nie wiadomo, a tez spełniają swoje funkcje, więc według mnie mogą np kontrolować: jezuitów lub jakieś specjalne sekty, tajne bazy wojskowe, świat podziemny jako pośrednicy między hybrydycznymi rodami a obcymi zamieszkujacymi światy podziemne. Ciekaw jestem jakie są Wasze spostrzeżenia na ten temat.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 lis 2016, 8:15 
[/quote]Upadli i zdegradowani (pojęcie "wiecznego potępienia") potrzebują "pomostu" który utracili przez upadek ale nie zapomnieli o swojej przeszłości.[/quote]

a może o ten istniejący kiedyś fizycznie pomost chodziło:

phpBB [video]


Między Ziemią i Marsem w pierwotnej konfiguracji planetarnej .

A tu jest wywiad z jednym "reptylian" co opowiada bez żenady jak dzieci są wykorzystywane :
phpBB [video]


Może to da w końcu do myślenia.Stworzenie tzw. reptyliańsjkiej agendy w mediach jest idealnym wybiegiem dla odsunięcia od siebie odpowiedzialności i zwrócenia uwagi gawiedzi w innym kierunku ,Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group