Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 0:49

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rewelacyjna książka z resztą jak większość pozostałych. Gorąco polecam.
Icke skupia się w niej dlaczego ludzie postrzegają świat tak nie inaczej i jakie ma to konsekwencje.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 maja 2014, 12:01 
VIP Member
Awatar

Książka po angielsku więc dotychczas nikt o niej nie napisał. Aktualnie Redimix ją tłumaczy więc czacha mu dymi :-) no więc czekamy z portfelem w ręku na polskie wydanie :-) Niktu

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Muszę sprostować informacje bowiem brałem udział w tłumaczeniu książki
"Human race get off your knees" która stanowi wyciąg informacji ze
wszystkich książek Icke'a napisanych pomiędzy "Największym Sekretem"
oraz dwiema ostatnimi książkami "Remember who you are" i wspomnianą
tutaj "Perception Deception".

Niemniej jest to bardzo dobra pozycja, również , a może nawet przede wszystkim
dla nowych czytelników i dotyka wielu tematów od starożytności do informacji
o naturze rzeczywistości, ludzkiego postrzegania, syjonizmu i konspiracji.

Tłumaczenie już zostało zakończone, teraz trwają procesy wydawnicze.

Obrazek

A w tej chwili mam rozgrzebanych kilkanaście różnych artykułów i pracuje
nad tłumaczeniem filmu Dr. Karli Turner UFO Masquerade z 1995-go roku.

PS. Strona Icke od wczoraj znów stała się obiektem ataków DDOS.

Redimix pisze:
PS. Strona Icke od wczoraj znów stała się obiektem ataków DDOS.

Uruchomili dla ochrony narzeędzie DDOS Protection Cloudflare ze strony http://www.cloudflare.com.
Ciekawe czy coś takiego załatwia sprawę?N...

Awatar użytkownika

Cieszę się że "Human race get off your knees" trafi do druku bo uważam że jest znacznie lepiej napisana nisz "Największy sekret" przez co może mieć znacznie lepszy odbiór.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Redimix pisze:
Tłumaczenie już zostało zakończone, teraz trwają procesy wydawnicze.

Ile jeszcze potrwają te procesy? ;)

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

uther pisze:
Ile jeszcze potrwają te procesy? ;)

Tyle ile trzeba. ;) Ma się ukazać na jesieni tego roku chyba, że nam
w międzyczasie wybuchnie IIIWŚ, wtedy wydanie może się nieco opóźnić.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ostatnio skończyłem czytać, obie części "Ludzka Raso powstań z kolan" i jestem pod wielkim wrażeniem, że mogłem poszerzyć wiedzę o takie informacje. Co do nowej książki to zdaję sobie sprawę, że jest jeszcze większą rewolucją informacyjną niż poprzednie, a największego smaka na Percepction Deception zrobiła mi Madlen Namro jak mówiła w pewnym programie o wrażeniu po przeczytaniu 2x tej ponoć 900 stron książki. Wziąłbym się za czytanie tylko problem jest oczywiście z brakiem przetłumaczenia na polski. A widzę że tu w temacie pojawiła się wiele miesięcy temu informacja, że książka jest już tłumaczona. Jeśli można spytać to jak idzie tłumaczenie i kiedy może się pojawić w języku polskim ?

Mam przyjemność Was poinformować że ruszają prace tłumaczeniowe nad najnowszą książką Davida Icka "The Perception Deceception" :tak:

Obrazek

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

ŁAŁ! When When When?

Proszę tylko zróbcie jakąś bardziej twardszą okładkę, bo w dotychczasowych wydaniach książki wyglądają jak szmaty (pogniecione rogi) pomimo obchodzenia się z nimi jak z jakiem.

Obrazek

ZAPOWIEDŹ! PREMIERA "ILUZJI PERCEPCJI. CZĘŚĆ 1. STEK BZDUR" JUŻ W PAŹDZIERNIKU!

No ładnie, bardzo szybko, nie mogę się doczekać.

Awatar użytkownika

Drugi tom miał ukazać się dzisiaj, ale tradycyjnie jest obsuwa. Nowy termin to 15 marca.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam,

Czytam "Iluzję percepcji" i kilka rzeczy nie do końca rozumiem. Mam nadzieję że w dobrym dziale się wpisuję? Chodzi mi o to, że Icke pisze o wzięciu np. Mengele do badań na rzecz hybryd. Znowu wcześniej pisze, że Archonci mają gigantyczną wiedzę o genetyce. Skoro więc hybrydy są w kontakcie ze swymi ojcami? Panami? To muszą mieć tą wiedzę. Po co więc im Mengele ze śmieszną technologią?

Poza tym kwestia życia hybryd, o których Icke pisze że regenerują się jedząc mięso i pijąc krew ofiar. Podaje też wiek czyli 86 lat, ktoś tam 96 lat, jakaś królowa 102 lata - tymczasem jest trochę ludzi, którzy żyją dłużej i tego nie robią. Mało tego - w ziemi są podobno Nordycy, którzy jak pisze Icke opanowali nieśmiertelność.

To jak możliwe że przy takiej technologii, hybrydy umierają na raka, czy żyją 86 lat? Co to za osiągnięcie?

Chyba że chodzi o coś innego?

Awatar użytkownika

Też jestem po przeczytaniu całej książki, niektóre rozdziały były tak ciekawe że aż czacha mi dymiła z wrażenia. Niesamowita wiedza i bardzo ciekawie skompilowane informacje dotyczące natury otaczającej nas rzeczywistości. Najciekawszymi informacjami były dla mnie te o Saturnie. Z początku przed przystąpieniem do czytania książki jak przeglądałem na szybko rozdziały to myślałem ze Icke dzięki poszukiwaniu pewnych zakazanych informacji dokopał się do teorii kultu śmierci Saturna który jest do przeczytania tu na forum. Do dziś ta teoria jest dla mnie najbardziej ekstremalnym przypadkiem z jakim miałem do czynienia w studiowaniu ukrytej wiedzy. No a to co przeczytałem w Perception Deception nie do konca pokrywa sie z tymi artykułami co są tu na forum.
Czekam ja jakąś ciekawszą dyskusje na ten temat, bo póki co widzę... ksiązka wyszła w listopadzie, a dyskusji na ten temat nie ma za bardzo.

Secret Master * 4th Degree

nie skończyłem jeszcze "Ludzkiej Rasy"a tu kolejna ksiażka na polskim rynku! robicie kawał dobrej roboty z tym Illuminatio. Nie wiem jak z promocją,ale największy sekret niewiarygodne.pl przyzwoicie promowało banerem na stronie

Awatar użytkownika

Tak jeszcze raz odświeżę temat, bo wyszła już druga część "Demaskowanie bzdur" a dyskusji nie ma w ogóle :bezradny: nie wiem nawet czemu... czyżby nowe książki Icke'a Wam nie podchodziły ? jest coś z nim nie tak ? bo już sam nie wiem. Wyszła w tym roku nowa książka Phantom Self, ale póki co w polskim internecie nie ma ani jednej informacji na ten temat.

a co jest niejasne i naprawdę warte przedyskutowania? Pytasz ludzi z tego forum ?może to kwestia trendu tylko .
Ostanio na topie jest numerologia ,która daje tyle pożytku w życiu co księdzu tryper .

Przeczytałem tylko "Największy sekret" ,przedtem obejrzałem wykład w Brixton Academy , inne filmiki i dalej już nie odczuwałem potrzeby pogłębiania wiedzy od tego pana.Ile razy można wałkować to samo?
Na pewno wielu ludzi myśli ,że lepiej jest iść uprawiać działkę nawet pod rozpylanymi chemtrails niż zajmować się samym namaszczaniem wiedzy .I to jest moim zdaniem słuszne ,bo jest z tego przynajmniej pożytek w postaci lepszego jedzenia !Reszta nie myśli o tym wcale .
Czy to co sprzedaje David Icke pomoże w przetrwaniu ?Zapytajmy zatem o to ludzi w swoim otoczeniu - kto o nim w ogóle słyszał .Pewnie mało kto ,a raczej nikt !A nawet jeżeli znajdą się tacy co przeczytają wszystkie jego książki to i tak będą woleli tkwić w swoim własnym matrixie .

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

klesk88 pisze:
Tak jeszcze raz odświeżę temat, bo wyszła już druga część "Demaskowanie bzdur" a dyskusji nie ma w ogóle :bezradny: nie wiem nawet czemu... czyżby nowe książki Icke'a Wam nie podchodziły ?

Ja na razie przeczytałem "Największy sekret" oraz "Wolność - przewodnik dla robotów". W kolejce czekają dwa tomy "Ludzkiej rasy", ale jakoś nie czuję potrzeby czytania tych pozycji. Chyba zniechęciło mnie w "Największym sekrecie" za dużo zbyt szczegółowej faktologii, którą i tak jest mi trudno w całości objąć. Jeżeli Ty przeczytałeś "Iluzję percepcji", to będę, jak chyba większość osób, które nie miały okazji jeszcze tego przeczytać, za opinię lub recenzję.

Pozdrawiam,
ZORRO

Awatar użytkownika

ZORRO pisze:
Chyba zniechęciło mnie w "Największym sekrecie" za dużo zbyt szczegółowej faktologii, którą i tak jest mi trudno w całości objąć. Jeżeli Ty przeczytałeś "Iluzję percepcji", to będę, jak chyba większość osób, które nie miały okazji jeszcze tego przeczytać, za opinię lub recenzję.[/justify]

Poniekąd już napisałem swoje odczucia po przeczytaniu książki, ale mogę napisac coś więcej na ten temat. Największy Sekret był swego rodzaju przełomem jeśli chodzi o książki Icke'a, a dla ludzi prawdziwą rewolucją informacyjną. Co do szczegółowej faktologii w NS to w Iluzji Percepcji jest głebsze przedzieranie szlaków jeśli chodzi o naturę rzezcywistości, dokładne opisanie tego czym jest matrix w którym żyjemy i lepsze przedstawienie rdzenia systemu manipulacji. W tej książce Icke pierwszy raz używa określanie "Archont" pokazując tym samym że ponad reptilianami są gorsze energetyczne demoniczne byty które mogą przybrać dowolną formę i znamy ich min jako fałszywych bogów, a ich władcą jest Demiurg czyli judeochrześcijański Szatan. Jedną z najciekawszych rzeczy w tej książce są informacje o Saturnie, który jak opisuje autor jest jak taka międzyczęstotliwościowa brama która pozwala poruszać się archontom między ich rzeczywistością a naszą, a księżyc jest jak taki wielki neuro transmiter który wzmacnia przekaz z Saturna... to taki wielki system włamu który tworzy Matrix. Do tego w książce jest dużo nawiązań do starożytności, symboliki Saturna, którego czczą elity min podczas rytuałów satanistycznych, no i też jest dużo szczegółowych informacji o sataniźmie, których próżno szukać w innych książkach. Ogólnie dużo by tu jeszcze wymieniać zachęcających ciekawostek do przeczytania książki... przynajmniej pierwszej części.... bo w drugiej są rozdziały poświęcone danej dziedzinie życia. Pokazanie jest tam jak działa system kontroli i oszukiwania np: finanse, medycyna, edukacja, GMO, wszechobecna toksyczność czy nowoczesna technologia.
Co tu dużo jeszcze pisać.... przeczytajcie Iluzje Percepcji, a się nie zawiedziecie, a Icke wcale się aż tak nie powtarza by od razu stwierdzić że jest to samo przez to samo.

klesk88 pisze:
ZORRO pisze:
Chyba zniechęciło mnie w "Największym sekrecie" za dużo zbyt szczegółowej faktologii, którą i tak jest mi trudno w całości objąć. Jeżeli Ty przeczytałeś "Iluzję percepcji", to będę, jak chyba większość osób, które nie miały okazji jeszcze tego przeczytać, za opinię lub recenzję.[/justify]

Poniekąd już napisałem swoje odczucia po przeczytaniu książki, ale mogę napisac coś więcej na ten temat. Największy Sekret był swego rodzaju przełomem jeśli chodzi o książki Icke'a, a dla ludzi prawdziwą rewolucją informacyjną. Co do szczegółowej faktologii w NS to w Iluzji Percepcji jest głebsze przedzieranie szlaków jeśli chodzi o naturę rzezcywistości, dokładne opisanie tego czym jest matrix w którym żyjemy i lepsze przedstawienie rdzenia systemu manipulacji. W tej książce Icke pierwszy raz używa określanie "Archont" pokazując tym samym że ponad reptilianami są gorsze energetyczne demoniczne byty które mogą przybrać dowolną formę i znamy ich min jako fałszywych bogów, a ich władcą jest Demiurg czyli judeochrześcijański Szatan. Jedną z najciekawszych rzeczy w tej książce są informacje o Saturnie, który jak opisuje autor jest jak taka międzyczęstotliwościowa brama która pozwala poruszać się archontom między ich rzeczywistością a naszą, a księżyc jest jak taki wielki neuro transmiter który wzmacnia przekaz z Saturna... to taki wielki system włamu który tworzy Matrix. Do tego w książce jest dużo nawiązań do starożytności, symboliki Saturna, którego czczą elity min podczas rytuałów satanistycznych, no i też jest dużo szczegółowych informacji o sataniźmie, których próżno szukać w innych książkach. Ogólnie dużo by tu jeszcze wymieniać zachęcających ciekawostek do przeczytania książki... przynajmniej pierwszej części.... bo w drugiej są rozdziały poświęcone danej dziedzinie życia. Pokazanie jest tam jak działa system kontroli i oszukiwania np: finanse, medycyna, edukacja, GMO, wszechobecna toksyczność czy nowoczesna technologia.
Co tu dużo jeszcze pisać.... przeczytajcie Iluzje Percepcji, a się nie zawiedziecie, a Icke wcale się aż tak nie powtarza by od razu stwierdzić że jest to samo przez to samo.

podpisuje się pod tobą. Przeczytałem Ickea I'm Me, I'm Free, Największy Sekret, Iluzję Percepcji i absolutnie nie zgadzam się z tym, by lektury były nudne ze względu na powtarzanie tych samych wątków. Myślę, ze warto zaznajamiać się z każdą wydaną książką Davida. Przede mną jeszcze Ludzko Raso, Powstań z Kolan. Po za tym, wychodzę z założenia że te książki mogą być również drogowskazem dla moich dzieci, świat się zmienia, nie wiadomo jakie ograniczenia narzucą nam elity w przyszłości.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]