Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 sie 2020, 8:03

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 maja 2010, 13:30 
PEDOFILIA I SATANIZM ... STRUKTURA SIECI

Obrazek

napisał David Icke

****************************************************************************

Podczas licznych moich badań wiele razy przeżywałem różne niespodzianki i wiele razy doznawałem wstrząsów „ podnosząc kamienie” i odkrywając okropności, które kryją pod spodem. Ale chyba nie było wiele więcej szokujących przypadków niż odkrycie skali wykorzystywania dzieci powiązanej z satanizmem.

I słowo klucz - SKALA. Fakt, że coś się dzieje to jedno, ale jeżeli zdać sobie sprawę jak rozległy i rozpowszechniony jest ten proceder na całym świecie jest prawdziwym szokiem.

Badając temat rozmawiałem z ludźmi w co najmniej 50 krajach na świecie, rozmawiałem z osobami wykorzystywanymi, ludźmi, którzy osobiście znają osoby wykorzystywane, i z tymi którzy poświęcili swoje życie ujawniając zło.

Składając wszystkie klocki do kupy wyłania się przerażający obraz : pedofilia i satanizm są ściśle ze sobą powiązane, cementują struktury władzy w każdym kraju, i te lokalne i te krajowe sieci, tworzą razem globalną sieć wzajemnie wspierającej się siatki satanistów i pedofilów, którzy w sposób ciągły służą Systemowi Kontroli.

Jeżeli ktokolwiek zechce się wydostać z sieci lub odmawia brania udziału w procederze konsekwencje są wszystkim dobrze znane - "samobójstwo" lub wypadek.

Rządy na całym świecie są w istocie kontrolowane przez klikę rody rodowodowe za pomocą polityków i przywódców , pedofilów i satanistów, ludzi którzy nie odważą się przeciwstawić Ludziom Cienia. Ludziom, którzy trzymają w rękach dowody mogące ich zniszczyć.

Kilka tygodni temu w Australii wyszło na jaw wyznanie jednego z czołowych satanistów należącego do Sydney`skiej elity, które złożył na łożu śmierci. I z perspektywy moich 15 lat badań i doświadczeń mogę powiedzieć, ze brzmi ono wiarygodnie.

Człowiek ten powiedział m.in:

"Politycy są wprowadzani w proceder przez starannie dobrany system kryteriów i sytuacji, które pozwolą im zaakceptować fakt że ich ofiary staną się „Naszą mała tajemnicą ". Małe dzieci są molestowane seksualnie, wykorzystywane fizycznie i składane jako ofiary przez polityków na całym świecie. W Australii ciał ofiar prawie nigdy nie odnajdywano, tam ciągle jest pustynia "

Największe siedliska satanistów i pedofilów (te dwie sieci są zasadniczo powiązane) posiadają krematoria, aby niszczyć dowody składania ofiar i morderstw.

Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to wszystko jest zorganizowane. Sataniści i pedofile (i ich wyścig w dążeniu do władzy, pieniędzy i samego przetrwania) są umieszczani na kluczowych stanowiskach urzędów publicznych, aby ukryć swoje działania. Mówię tu także o prezydentach i premierach.

Obrazek
Np. Ted "dzieciobójca" Heath

Przypadek byłego premiera Wielkiej Brytanii Teda Heath`a którego nazwałem Ted "dzieciobójca" Heath , od 1998 dzieciobójcy pedofila i satanisty, kiedy to pełnił jedno z najważniejszych stanowisk nie jest rzadkością (patrz artykuł poniżej ). Znam także inne przypadki, w tym przypadek człowieka, który ten proceder uprawiał poprzez długi czas.

Sieć kontroluje rządy i samorządy lokalne, główne urzędy, policje, sądy, prokuratorów, krematoria, organizacje społeczne, kancelarie prawne i tak dalej, maja własnych lekarzy i lekarzy patologów, którzy w razie potrzeby zamiotą wszystko pod dywan tak aby nie wyszła na jaw prawda jaki los spotkał ofiary.

W każdym przypadku, kiedy spotykam się z dowodami tych przestępstw można zauważyć ta sama strategie działania. Dzieci sa dostarczane prominentnym członkom społeczeństwa poprzez domy dziecka i inne źródła. Jeżeli rodziny starają się dotrzeć do informacji o ich losie napotykają na mur nie do przebycia w policji, opiece społecznej organach sprawiedliwości.

Były senator stanu Nebraska, John W DeCamp, podczas badania sprawy nadużyć finansowych republikanina Lawrence Kinga, dokonał słynnego odkrycia kręgu pedofilów w Omaha do którego należeli czołowi politycy.

Obrazek

King śpiewał hymny na konwencjach republikanów w latach1984 i 1988, ale robił także cos więcej. Był dostawcą dzieci dla polityków i innych biorących udział w procederze.

Prawda zaczęła wychodzić na jaw w końcu lat 80tych, pojawiło się nawet kilka artykułów w gazetach głównego nurtu głównie "Washington Times", który śledził te historie , do czasu kiedy reżim Reagana-Busha nie zamknął im ust.

Obrazek

Wzmianka o Bushu seniorze jest szczególnie istotna, ponieważ od lat oficjalnie mówiłem o nim jako o seryjnym mordercy i pedofilu zarówno moich książkach, w radio, a nawet na żywo w programie radia BBC co ten fakt opisały niektóre gazety.

Gazety żałośnie ośmieszyły te historie, ale pomimo to niejedna osoba przyszła do mnie i poprosiła „powiedz mi więcej” Jednocześnie ta sama prasa , zupełnie jak "intelektualne" prostytutki skupiała się na cyckach, gwiazdach i skandalach, podczas gdy dzieci w rosnącej skali sa wykorzystywane, torturowane i mordowane.

Obrazek
Prezydent George HW Bush – oprawca i morderca dzieci.

Cathy O'Brien, niewolnica seksualna i mentalna rządu USA w książce Trance-Formation of America ujawnia brudne czyny Busha i innych osób. Dokładnie opisuje i przedstawia czego regularnie Bush regularnie dopuszczał się w stosunku do jej córki Kelly:

"Krwawienia z odbytnicy Kelly's były jedynie jednymi z licznych fizycznych dowodów perwersji pedofila George'a Busha. Wielokrotnie słyszałam jego obsceniczne i obelżywe zwroty w stosunku do niej, używał zarówno ich jaki gróźb po to aby ja kontrolować.

Psychologiczne konsekwencje seksualnych i psychicznych gwałtów jakich dopuszczał się na niej prezydent-pedofil są już same w sobie wystarczającą dramatyczne, ale prawdopodobnie Bush wzmocnił traumę Kelly używając do tego zaawansowanych urządzeń elektronicznych NASA i narkotyków mających wpływ na mozg.

Zaszczepił w jej umyśle również hasła w stylu ze jest jej opiekunem i przyjacielem uzależniając od siebie Kelly, która stawała się bezsilna. Systematyczne tortury i trauma którą przeżyłam jako dziecko wydają się banalne w porównaniu do brutalnego fizycznego i psychicznego spustoszenia dokonanego na mojej córce, do jakiego przyczynił się George Bush ".

Obrazek

To co się przydarzyło Cathy i jej córce, Kelly, byłoby wystarczająco przerażające nawet jeżeli miała to być historia jednorazowa dokonana przez człowieka chorego i zdeprawowanego. Ale to dzieje się codziennie na całym świecie w stosunku do ogromnej liczby dzieci.

Gdziekolwiek teraz jesteś się znajdujesz czytając ten tekst - w twoim kraju polityczno-wojskowo-wywiadowcza sieć służb robi dokładnie to samo.

Nie usłyszysz o tym tylko dlatego, ze nawet ci którzy nie obawiają się konsekwencji śledząc i badając te sprawy, napotykają na mur o którym mówiłem. Tym którzy chcą dotrzeć do informacji System zatrzaskuje drzwi przed nosem poprzez odmowę ścigania i karania, upewniając się "śledztwa", które się rozpoczęły wiodą do nikąd. Grożąc śmiercią nie tylko ludziom szukających sprawiedliwości i ale nielicznym osobom z mediów głównego nurtu, którzy są gotowi na ujawnienie tych tajemnic.

John DeCamp w swojej książce The Franklin Cover-up ujawnił szczegóły molestowań dzieci, satanizmu i morderstw jakie miały miejsce w stanie Nebraska, i tego w jaki sposób satanistyczno-pedofilska klika kontrolowała władze, policję i media w Omaha, tworząc "mur" nie do przebicia aby prawda mogła ujrzeć światło dzienne. Oraz fakt, że większość płotek jest chroniona, ponieważ ich ściganie mogłoby doprowadzić do „grubych ryb”.

Obrazek

Częścią strategii pedofilów-satanistów są "dogodne" zgony. Wtedy to media nagle odstępują od dochodzenia do prawdy. Miało to miejsce w przypadku Franklin.

Specjalna komisja legislacyjna stanie Nebraska przydzieliła do zbadania sprawy i zarzutów nadużyć detektywa Gary Caradori, został zatrudniony jako główny badacz. Wydaje się, że był prawdziwy człowiek zdeterminowany, by znaleźć prawdę, ale został zabity w trakcie śledztwa, kiedy to mały samolot który pilotował rozpadł się w powietrzu nad Illinois.

Brytyjska telewizji Yorkshire, wyemitowała 56-minutowy dokument zatytułowany „Lawrence King skandal Conspiracy of Silenie” , który miał być także wyemitowany na Discovery Channel. Ale w ostatniej chwili, program został wycofany i wszystkich kopie nakazano zniszczyć. Co najmniej jedna z nich została zachowana o czym się można przekonać na końcu tego art.

Wszystkie te historie i podobne wydarzenia powodują że rodzi się w człowieku chęć zemsty. Tak jak to było w przypadku dziewczynki z zespołem Downa- Hollie Greig. Klasyka jeżeli chodzi o sposób działania tego systemu.

Hollie mieszkała w Aberdeen w regionie Grampian w Szkocji, okolicy dobrze znanej z praktyk satanistycznych i wykorzystywania dzieci. Ogólnie Szkocja jest można powiedzieć światowym centrum tych obrzydliwych praktyk i poprzez nie łączy wiele arystokratycznych rodów.

Obrazek
Szkocja - Jest jednym ze światowych centrów pedofilii i satanizmu.

Nie bez powodu jedną z największych skrywanych przed światem tajemnic jest masoński Szkocki Ryt. W roku 1307 po czystkach we Francji rycerze zakonu Templariuszy przenieśli sie do Szkocji. Oficjalnie dotąd historia tego rytu sięga, w rzeczywistości jednak dalej.

Każdorazowo, kiedy prowadzi sie śledztwo w sprawie pedofilii i satanizmu, można dojść do tego i wysnuć wnioski stoją za tym masoneria i /lub inne tajne stowarzyszenia.

Podobnie jest ze szkocką klika pedofilów i satanistów , która prowadzi prosto do serca (niewłaściwe słowo) szkockich i brytyjskich władz.

Jeżeli chcesz znaleźć gniazdo pedofilów i satanistów nie musisz szukać głęboko wystarczy ze zwrócisz uwagę na brytyjskie instytucje i parlament. To samo odnosi się do Szkocji, Stanów Zjednoczonych i innych państw.

Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego ten pedofilsko-satanistyczny system wciąż bezkarnie funkcjonuje przy okazji ignorując lub zastraszając każdego kto stara się wyjaśnić i wywlec na światło dzienne obrzydliwe praktyki. Ci ludzie są przerażeni tym dokąd by mogły doprowadzić śledztwa wywołując przy okazji efekt domina.

Obrazek

Mogłoby stać sie podobnie jak w dniu 13 marca 1996 roku. kiedy masoński pedofil o nazwisku Thomas Hamilton wdarł się do Szkoły Podstawowej w Dunblane w Szkocji i zastrzelił 16 dzieci i nauczyciela.

Hamilton nie powinien mieć pozwolenia na broń, ponieważ jego stan psychiczny i skłonności pedofilskie były dobrze znane policji, ale dzięki jego licznym masońskim kontaktom politycznym pozwolenie takie otrzymał. Jeżeli dostarczasz dzieci elicie podobnie jak to czynił Hamilton to masz przyjaciół i protektorów na wysokich stanowiskach, którzy wszystko mogą dla ciebie załatwić.

Śledztwo oraz dokumenty tej sprawy zostały utajnione na 100 lat. Oczywiście to tylko jakiś zbieg okoliczności, nie ma się czym przejmować.

Szatańsko-pedofliskie siatki zataczają swoje kręgi wśród masonerii, bądź jako tajne stowarzyszenie bądź w ramach tajnych stowarzyszeń, szczególnie wśród najwyższych rangą masonów.

Faktem jest ze były szkocki Wielki Mistrz loży masońskiej Sir Burton oświadczył że oficjalne śledztwo dotyczące masakry w Dunblane, prowadzone przez innego szkota Sir Cullena zostało zamknięte.

Sir Burton poinformował media, że w dochodzenie Sir Cullena zostało wyciszone w celu …ochrony prawnej znanych osób, które należały do grupy "Super-Mason" zwanej potocznie Stowarzyszeniem. Sir Burton powiedział:

"Dowiedziałem się o związkach pomiędzy prominentnymi członkami władz a tajnym Stowarzyszeniem Stowarzyszenie to powstało na Uniwersytecie w Edynburgu, poprzez związki z masonerią wiec można przyjąć ze to są właściwe powiązania.”

Z raz po tym oświadczeniu członkowie Stowarzyszenia wraz z Sir Cullenem oraz liczni sędziowie, szeryfowie, adwokaci, a także były brytyjski minister rządu i sekretarz generalny NATO, Lord Robertson, który znał osobiście Thomasa Hamiltona, wytoczyli swe działa przeciwko Sir Burtonowi tępiąc go oraz wysyłając pogróżki by zaniechał swoich działań.

Obrazek

Jeżeli chodzi o Hollie Greig i jej matkę Anne, byłem blisko nich i tej sprawy przez wiele lat, byłem świadkiem tego w jaki sposób ten system działa chroniąc pedofilów i satanistów kosztem sprawiedliwości wykorzystywanych w zatrważający sposób dzieci.

Hollie była wykorzystywane seksualnie przez ojca, Charlesa Denis Mackie, i wielu innych ludzi z kręgu przez ponad 10 lat zanim opowiedziała o tym matce. Stało się to wtedy gdy Anna uciekła z Hollie z dala od rodzinnego domu z powodu przemocy Mackie.

Hollie powiedziała, nie mogła jej wcześniej o niczym powiedzieć , ponieważ ojciec grozil jej ze „zabije obie jak psy” . Dzieci z zespołem Downa są szczególnie łakomym kąskiem dla niektórych satanistów i pedofilów . Pośród dowodów zeznań jednego z satanistów można wyczytać:

"Każda forma dziwacznych zboczonych seksualnych orgii szuka coraz większych wrażeń coraz silniejszej stymulacji. Dzieci, osoby starsze, upośledzone umysłowo sa beznadziejnie wykorzystywane w ceremoniach satanistycznych na całym świecie.

Jest to w taki sposób organizowane aby zaspokoić różne gusta i odpowiedzieć na wszystkie potrzeby. Od Australii poprzez cały świat az do byłego Związku Radzieckiego, pornografia dzieci z zespołem Downa jest dobrze rozwijającym się rynkiem dostosowanym do aktualnych gustów. Średnio jeden film DVD – taki jak Gangbang Maryi Mongoloid Series (1998-2001) lub Downer Syndrome Follies I-II (2001-2003) - trafia na czarny rynek co kilka miesięcy ".

Tacy właśnie ludzie kierują naszym światem. Najwyższy chyba czas aby się to skończyło.

Obrazek

Hollie wraz z matką zgłosiły na policji sprawę znęcania się wymieniając w raporcie nazwiska sprawców i świadków - znaleźli się tam m.in. szeryf, wyżsi funkcjonariusze policji, prawnicy, oficer straży , księgowi, pielęgniarki, pracownicy socjalnych. Zeznała także, że gwałty miały miejsce w domach prywatnych sprawców i wewnątrz świątyni Wolnomularstwa Szkockiego Rytu..

To czego większość ludzi nie wie, to to, że zespół Downa powoduje, ze cierpiący na tę chorobę są niemal idealni jako świadkowie.Zeznają dokładnie tak jak jest i nie mają zdolności do konfabulacji i przekręcania historii.

Jednak i w tym przypadku po raz kolejny „mur” wziął górę. Policja w Grampian najpierw odmówiła prowadzenia śledztwa w tej sprawie, pod wpływem nacisków je wszczęła ale „utknęła” w martwym punkcie i w rezultacie zamknęła sprawę.

Obrazek

W owym czasie prokuratorem okręgowym w Aberdeen był Elish Angiolini. W rejonie Grampian to prokuratora okręgowa jest zasadniczo sędzią, i to ona decyduje czy dochodzenie będzie dalej prowadzone czy zostanie zamknięte.

Po latach Angiolini powie, że jakoby nie był prokuratorem fiskalnym w momencie kiedy popełnione zostało domniemane przestępstwo, poza tym nie mógł nic z tym zrobić i zupełnie nie pamięta sprawy. Oficjalne dokumenty jednak wskazują, ze było zupełnie inaczej.

Poza tym jak mógłby być nieświadomy i nie pamiętać sprawy, jeżeli jeden z jego szeryfów był oskarżony o seryjne gwałty popełniane na dziewczynce z zespołem Downa?

Prokurator podlegający Angiolniemu w uzasadnieniu oświadczył, że nie było wystarczających dowodów do prowadzenia postępowania w przypadku Hollie, i to pomimo faktu, że istniało wiele dowodów oraz wielu świadków wskazanych przez Hollie, i inne ofiary którzy nigdy nie zostali nawet przesłuchani przez policję!!

Jako ciekawostkę można przytoczyć dziwną historię . Podczas kadencji Angioliniego w Aberdeen w 2001 w Daily Telegraph ukazał się artykuł - "Prokurator przeprasza 10-letnia dziewczynkę w sprawie o nadużycia seksualne” . Artykuł mówi o liście jaki biuro Angoliniego wysłało do innej wykorzystywanej seksualnie dziewczynki, przepraszając za niekompetencje, które zatrzymały śledztwo w martwym punkcie.

Biuro Angioliniego potrzebowało bardzo dużo czasu – co najmniej 3 lata – na rozpatrywanie i dochodzenia zanim sprawa trafiała do sądu. W rezultacie po latach właśnie za to szeryf został zwolniony. Kim był ten szeryf? Wg Hollie Greig jedna z osób notorycznie nadużywająca alkoholu.

W tym samym czasie Daily Telegraph zamieścił również notatkę "W tym tygodniu okazało się, że sprawa przypadku domniemanego gwałtu na siedmioletnim chłopcu została umorzona z powodu opóźnień śledztwa, co w rezultacie uniemożliwiło doprowadzenie sprawy do sądu w Aberdeen.”

Elish Angiolini został mianowany przez Parlament Szkocki 5 października 2006 r. Lord Advocate. ( Lord Advocate naczelny urzędnik prawny rządu szkockiego i Korony Szkocji zarówno w sprawach cywilnych jak i karnych. Jest najwyższym oskarżycielem publicznym w Szkocji i w jego imieniu sporządzane są akty oskarżenia. Lord Akwokat jest jednym z Wysokich Urzędników Państwowych Szkocji. – przypis tłumacza) W grudniu 2009 r. przedłużono mu raz jeszcze to stanowisko. A więc można być pewnym, że nie będzie dalszego postępowania przeciwko osobom które wskazała Hollie Grieg.

Obrazek

Odmowa śledztwa i stosowania środków prawnych to temat, który przewija sie przez całą tę sprawę i wątki z nią powiązane. Wujek Hollie Robert i brat jej matki niejaki "Roy" Greig, zmarł w tajemniczych okolicznościach w domniemanym pożarze samochodu w 1997 r. Domniemanym ponieważ tak „ustalił” i oficjalnie poświadczył lekarz patolog, w związku z czym dochodzenia tej sprawie nie było prowadzone.

Natomiast matka Hollie w raz z osobami, które ja wspierały zdobyli kopię dokumentów z sekcji, która wykazała m.in. że Robert Greig odniósł poważne obrażenia głowy, miał złamany mostek i dwa żebra, zadane narzędziem takim jak kilof.

Poza tym siła mu wlano do gardła whisky (której nienawidził) - a następnie został wrzucony do płonącego samochodu. Z tego dokumentu jasno wynika, że Robert Greig został zamordowany, a jednak nie było żadnego dochodzenia policji w tej sprawie. Na tym przykładzie widać jak mocno jest skorumpowana policja w Grampian.

Hollie opowiedziała matce, że kiedyś Robert Greig zauważył jak ojciec uprawiał z nią seks i że wybuchła awantura. Prawdopodobne jest również, że ojciec Hollie był jednym z ludzi, którzy "znaleźli" płonący samochód Roberta.

Po tym jak Hollie i jej matka zgłosiły przestępstwo organom ścigania rozpoczęły się groźby, pogróżki pod ich adresem, były nie tylko zastraszane ale nękane np. przez załogi karetek należących do oddziałów psychiatrycznych. Pewnego dnia grupa taka wpadła do ich domu, siła wstrzyknęli Annie jakiś środek i zabrali ja do szpitala na oddział.

W wyniku tego wszystkiego obydwie zmuszone były wyjechać do Anglii. Pomyśl teraz o tym Dziewczynka z zespołem Downa i jej matka muszą uciekać ze Szkocji, aby schronić się przed tymi wszystkimi odważnymi mężczyznami i kobietami zasiadającymi we władzach Szkocji.

Jesteście żałośni, panie i panowie. To jest naprawdę, naprawdę żałosne.

Obrazek

W Anglii Hollie i Anne otrzymały bardzo duże wsparcie od Roberta Greena dziennikarza i prezentera, który postanowił im pomoc, zbierał dowody i stosował rożnego rodzaju naciski na te chore i skorumpowane szkockie urzędy i ośródki władzy.

Dzięki niemu właśnie BBC zajęła sie dokumentowaniem tej sprawy - BBC Scotland, BBC Radio Scotland i sztandarowy program BBC News, Panorama. Wszystko szło dobrze do czasu az w pewnym momencie główny reporter poinformował, że śledztwo wykazało również inne przypadki pedofilii w Szkocji. Cóż, nie brakuje tego. Zaraz potem zadzwonił i powiedział, ze nie może nic już robić w tej sprawie i się wycofuje bo jest naciskany i otrzymuje groźby.

Robert Green planował także wystąpienie przed szkockim Parlamentem w Grampian aby zrelacjonować sprawę Greig Hollie. W lutym udał się do miasta aby dalej w tej sprawie działać w celu wywalczenia dla Hollie sprawiedliwości, ale został aresztowany przez policje.

Colin McKerracher, Szef konstabli policji Grampian nie dość że spowodował zamknięcie dochodzenia w sprawie nadużyć w stosunku do Hollie Greig, to jeszcze aresztował Roberta Green za to, że robił to co należało do policji , kim jest ten człowiek?... poczekajcie ... Jest Przewodniczącym północno-wschodniego szkockiego Komitetu Ochrony Praw Dziecka !

Obrazek

Dlaczego ktoś działający w imię ochrony dzieci zachowuje się w ten sposób w odniesieniu do Greig Hollie i Roberta Grena? Być może uda się dojść i do tego.

Kiedy dowiedzieliśmy się o tym, co stało się z Robertem Green, zwołaliśmy ludzi przez Internet aby zorganizować akcję domagania się informacji od policji co się dzieje z Robertem i dlaczego został aresztowany.

Przez cały weekend non-stop różni ludzie dzwonili na policję dopytując się o Roberta.

Co się okazało? Robert został oskarżony z paragrafu o "naruszenie spokoju", paragrafu który ma tak szerokie zastosowanie w Szkocji, ze można mu przypisać tak naprawdę wszystko i nic.

Rozprawa została wyznaczona w małym miasteczku 15 mil od Aberdeen i zamknięta dla publiczności i mediów.

Tak wygląda poziom korupcji i terroru na „placu zabaw” szkockich zbirów należących do władz.

Robert został zwolniony za kaucją, ale zaraz znów wszczęto przeciw niemu postępowanie po to aby klebnować mu usta i wstrzymać działania w sprawie Hollie. W tym samym czasie policja zrobiła nalot na jego dom w Anglii. Wygląda na to że policja nęka prawego człowieka, który działa w imieniu molestowanej dziewczynki z zespołem Downa zamiast prowadzić dochodzenie i ukarać winnych którzy dopuszczali się na niej przestępstw i jeszcze do tego niszczy dowody.

Jedna z gazet „ColumnUK”, która relacjonowała sprawę Hollie i perypetie Roberta otrzymała w związku z tym szereg poważnych ostrzeżeń od firmy prawnej Levy&Marce.

W liście Levy&Marce informuje, że reprezentuje Lorda Elish Angiolini i grozi wszczęciem kroków przeciwko ColumnUK za publikowanie sprawy Hollie. Były pan prokurator fiskalny z Aberdeen z czasu, kiedy sprawa Hollie miała miejsce w chwili obecnej zajmuje wysokie stanowisko we władzach szkockiego wymiaru sprawiedliwości.

Jakże by inaczej?

Mówi się że także inne szkockie media dostały podobne ostrzeżenia a nawet Google miało z nimi kontakt.

Obrazek

Jeden z listów Levy&McRae do ColumnUK odnosi się również do szeryfa Graeme Buchanan, który był jednym ze wskazanych przez Hollie Greig, a więc prawdopodobnie jego także muszą reprezentować.

Jednym z prawników z firmy Levy&Marce, który podpisywał się pod listami z ostrzeżeniami był niejaki Peter Watson - głowa w sporze reprezentującą rodziny zabitych przez Thomasa Hamiltona w Dunblane w 1996 r. mówi się także, że odegrał on "kluczową rolę" w Trybunale Śledczym kierowanym przez członka Stowarzyszenia - Lorda Cullena. Watson, podobnie jak Cullen, jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu w Edynburgu.

Poza tym Watson reprezentował również rodzin ofiar w śledztwie prowadzonym w sprawie w zamachu na samolot który rozbił się nad Lockerbie, o który oskarżona została Libia aby ukryć fakt, że służby amerykańskie, brytyjskie i prawdopodobnie izraelskie służby wywiadów stały za tym zamachem.

Watson pełnił również podobną rolę w „śledztwie” dotyczącym katastrofy platformy Piper Alpha i wycieku ropy a na którego na czele stał członek Stowarzyszenia Lord Cullen.

Uniwersytet w Edynburgu, a w szczególności wydział prawa, pojawiają się nagminnie w tych dziwnych przypadkach.

Brytyjski premier Gordon Brown również tam studiował i był nawet rektorem, jego poprzednik Tony Blair, urodził się w tym mieście i jego ojciec studiował prawo na tym Uniwersytecie.

Obrazek

Obecny szkocki sekretarz "sprawiedliwości" Kenny MacAskill, jest byłym prawnikiem firmy Levy &Marce oraz kolejną osobą , która studiowała prawo na Uniwersytecie w Edynburgu.

W odpowiedzi na żądania podjęcia działań przez szkockie władze w sprawie siatki pedofilów MacAskill skierował do szkockiego parlamentu poprawki do ustaw, które skutecznie zamkną drogę dla tych którzy będą szukali sprawiedliwości zarówno dla Hollie Greig jak i innych wykorzystywanych dzieci, w przypadkach kiedy władze i policja wymigają się od prowadzenia dochodzenia.

Obrazek

Powiedział : "Dochodzenie może być głęboką traumą dla ofiar przestępstw. Coś na ten temat może wam powiedzieć kolega Robert Greek, po tym jak sam prowadził śledztwo w miejsce organów śledczych i policji Grampian - ale wielokrotne gwałty na dzieciach są raczej gorsze.”

Dlaczego w takim razie nie jest prowadzone dochodzenie przez władze i policje w Grampian? Dlaczego rażące zabójstwo łączone się z tym przypadkiem nie ujrzało światła dziennego i policja nie prowadzi dochodzenia?

Jaka była Pana opowiedz na uzasadnione pytania Panie„sprawiedliwy” człowieku? Zamknął je Pan - co zakrawa na hańbę.

W sierpniu 2009 r. MacAskill wystąpił w mediach wydając oświadczenie w sprawie zwolnienia Abdelbaset Ali al-Megrahi, - człowieka uznanego oficjalnie za winnego zamachu bombowego w Lockerbie. Poinformował opinię publiczną że powodem są „sprawy osobiste” a dokładniej to że człowiek ten ma kilka tygodni życia przed sobą. (w chwili pisania tych słów wciąż żyje). Prezydent Obama zareagował z przerażeniem na te słowa zważywszy, że 189 Amerykanów zginęło w Lockerbie.

Obrazek

Sugerowałbym jednak, że prawdziwy powód nagłego zwolnienia Abdelbaset Ali al-Megrahi nie miał nic wspólnego z "współczuciem" tych ludzi o czym dobrze wiedział Obama.

Stało się to raczej ze względu na kolejną apelację prawników domniemanego terrorysty w 2009 roku, która mogłyby zburzyć dotychczasową oficjalna wersję zamachu.

Wśród dowodów m.in. znalazły się:

* Ważne dokumenty CIA odnoszące się do zegara Mebo, który rzekomo zdetonował bombę – dokumenty, które wcześniej zostały zatajone przed zespołem obrony.

* Tony Gauci, główny świadek oskarżenia na rozprawie, który rzekomo otrzymał 2 mln $ za zeznania przeciwko Megrahi.

* Edwin Bollier, właściciel Mebo, który powiedział, że w 1991 r. FBI zaproponowała mu 4 miliony dolarów za potwierdzenie, że znaleziony fragment zegara w pobliżu miejsca katastrofy był częścią zegara MST Mebo13 jakie były dostarczane do Libii.
* Ulrich Lumpert, były pracownik Mebo, który przysięgał w lipcu 2007 r., że prototyp zegara MST 13 został skradziony w 1989 r. oraz to że przekazywał te informacje osobom oficjalnie prowadzącym śledztwo w sprawie Lockerbie.

Abdelbaset Ali al-Megrahi zrezygnował z odwołania i apelacji, podczas której mogłyby zostać przedstawione dowody i miałyby szanse ujrzeć światło dzienne. W zamian za to zgodził się na zwolnienie z powodów osobistych. Zbieg okoliczności.

A wiec widzimy jak to wszystko wygląda. To co się stało z Hollie Greig i wszystko wokół tej sprawy to nie wyjątek. To schemat który się powtarza często i wszędzie na całym świecie.

Ta sprawa ma potencjał, aby otworzyć puszkę Pandory, która może pochłonąć brytyjskich polityków i nie tylko.

Tak się powinno też stać.

Sprawiedliwość dla Hollie. Sprawiedliwość dla wszystkich dzieci.


Tłumaczyła: Bou dla davidicke.pl

artykuł pochodzi ze strony www.davidicke.com

© 2010 David Icke Website. All Rights reserved.Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 maja 2010, 13:30 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 14:23 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2010, 22:24
Posty: 92
Lokalizacja: Zeta Reticullum
Płeć: mężczyzna
Jak tak patrzę na ten ziemski burdel to powoli tracę wiarę w ewolucje tego gatunku..
Społeczeństwo jest totalnie zniewolone przez diabła za sprawą różnorakich narzędzi (media) jak i zachowań..
Wydaje mi się, że na tym padole nigdy nie będzie normalnie..

_________________
Z potraw, które się zjada..powstają wszystkie choroby ludzkie.. - Herodot " Dzieje" Księga II Euterpe..Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 maja 2010, 16:07 
Offline
Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Rejestracja: 04 cze 2009, 15:23
Posty: 1448
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Płeć: mężczyzna
ślepych śpiochów śniących oficjalną wersję świata
artykuł ten nie przekona i to problem jest
w tak delikatnej i "nieprawdopodobnej" kwestii potrzeba
zmasowanej, uporządkowanej i niestety logicznej
prezentacji stanowiska....
jest wiele programów obronnych do pokonania :ninja:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 maja 2010, 17:50 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1806
Oni wszyscy są można powiedzieć odciągaczami uwagi.
Jakiś morderca, pedofil, przemytnik śmierdzących liści.
Wyciąga się coś na odwrócenie uwagi...

Dywersja - dezinformacja.

Od czego te wydarzenia odwracają naszą uwagę.

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 maja 2010, 17:55 
Jak dla mnie- odwrocenie uwagi od tych, ktorzy popychaja tych ludzi do takich rzeczy.
Naprawde myslice ze oni sami z siebie tak robia? Wszyscy? To skad tu sie przewija temat SATANIZMU?Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 18:00 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sty 2010, 22:24
Posty: 92
Lokalizacja: Zeta Reticullum
Płeć: mężczyzna
oktaryna pisze:
Jak dla mnie- odwrocenie uwagi od tych, ktorzy popychaja tych ludzi do takich rzeczy.
Naprawde myslice ze oni sami z siebie tak robia? Wszyscy? To skad tu sie przewija temat SATANIZMU?


To Reptilianie takie bydło robią sterując podświadomością podwykonawców brudnej roboty..
Biblia nazywa to kuszeniem szatana..

_________________
Z potraw, które się zjada..powstają wszystkie choroby ludzkie.. - Herodot " Dzieje" Księga II Euterpe..Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 maja 2010, 18:08 
Hakun pisze:
Dywersja - dezinformacja.

Od czego te wydarzenia odwracają naszą uwagę.


Do jasnej ch...y Hakun, no od czego? od Pedofilii i satanizmu i struktury sieci...??
Odwracaniem uwagi jest od czego? To jest uczulanie po drodze do oświecenia, uczulanie na cierpienie innych!
Jak odwrócić można uwagę poszukującego bezwarunkowej miłości, gdy jeszcze po drodze do światłości schyli się nad bezbronnym i pomoże. Weź namaluj se krzyż na murze i walnij z rozpędu! Normalnie nie kumam twojej światłości , jest bezwzględna i okrutna.
Jak możesz pisać, że takie teksty, o takich wydarzeniach są odwracaniem uwagi od Celu w jakim zmierzamy. Przebudzenie i miłość. Normalnie zatrzęsło mną stary. Bredzisz jak zgwałcona sarenka!
Odwracaniem uwagi będzie wymyślanie afer rozporkowych, i ku..ków w oczach, o to dla gawiedzi tematy, na odwrócenie uwagi. Ale takie wiadomości jak gwałty na dzieciach w wykonaniu oficjerów z najwyższych półek rządów światowych, to nie odwracanie uwagi tylko ewidentny fokus na tych ludzi. Na te "poobijane" dzieci.
Sama nie wiem Hakun, jesteś albo świętym , albo kawał drania z ciebieNa górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 18:10 
Hakun pisze:
Oni wszyscy są można powiedzieć odciągaczami uwagi.
Jakiś morderca, pedofil, przemytnik śmierdzących liści.
Wyciąga się coś na odwrócenie uwagi...

Dywersja - dezinformacja.

Od czego te wydarzenia odwracają naszą uwagę.


Hakun, pewnie nas odciągają od rozwoju duchowego bo jak masz świadomość syfu na Ziemi, który trzeba posprzątać to nie będziesz tak chętnie uciekał do astrala i skupiał się egoistycznie na swoim odlocie, co nie?

...a dzieci gwałcą bo taką mają karmę i nie ma co ingerować. Im więcej zgwałcą i zabiją tym więcej się nauczą i w kolejnych wcieleniach będą lepszymi osobami :!:

...zaczynam łapać :beff:Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 18:37 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2010, 19:43
Posty: 159
Ja tam wolę sie skupic na pozytywach,ENERGIA PODĄŻA ZA UWAGĄ!!!nic nam nie da kiedy np.skupimy sie na powodzi i bedziemy biadolic z tego powodu non stop,trzeba wiedziec co sie dzieje ale bez przesady?!ZMIANY ZACZYNAMY OD SIEBIE,SWIATA NIE ZMIENIMY.Skupiając sie na negatywach powodujemy ich wzrastanie.Zawsze sie cos znajdzie złego,tak to juz jest,jest miłosc i nienawisc,swiat byłby pusty ggyby nie byłby mozliwosci wyboru miedzy dobrem a złem ,ale mamy miłosc ,swoją moc,siebie,i mozliwosc ogromnych pozytywnych zmian. :P

_________________
UWOLNIJ UMYSŁ


wolność=OBSERWACJA SWOJEGO UMYSŁU

NIE JEST WAŻNE CO SIĘ DZIEJE NA ŚWIECIE-ważne jest to jak ty to odbierasz, jak i do czego używaszNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 maja 2010, 18:40 
fioletowy słowik pisze:
Ja tam wolę sie skupic na pozytywach(...)Taaaa, nie ma sobie co uwagi odwracać od anielskich trąbNa górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 18:44 
tylko dla tych ktorzy mysla:
problem ktory zostal przedstwiony tak naprawde nie ogranicza sie do tej konkretnej molestowanej dziewczynki czy molestowanych dzieci - dla niektorych moze to byc informacja typu news z wiadomosci TVN pomiedzy reklama podpasek i pasta do zebow, ok cos sie gdzies strasznego stalo, ale to nie dotyczy nas i mozemy sobie przy dalszym programie jaki serwuja nam jedyne sluszne media zjesc dalej kolacje, isc spac a rano ruszyc do pracy...'
otoz nie, przedstawiony problem odnosi sie do tego jak funkcjonuja organa wladzy i sprawiedliwosci ktore dostaly mandat on nas obywateli i spolecznosci, ktorzy wybralismy ich aby sprawowali wladze w_naszym_imieniu.
To co zostalo pokazane w tym artykule to kropla w morzu bezprawia, korupcji, oszustw i manipulacji do jakich dopuszczaja sie tzw wladze i cale powiazane z nimi kolesiostwo. Ale nie dziwmy im sie oni po prostu wykorzystuja sytuacje. Prawdziwym problemem jestesmy my, spoleczenstwa ktore dajemy im mandat, i pozwalamy na to aby takie rzeczy mialy miejsce. To po prostu ciche przyzwolenie na to, aby podobne i inne procedery mogly bezkarnie kwitnac. Coolwiek, jakiekolwiek brudy by przypadkiem nie wyplynely, goszcza chwilowo na 1szych stronach gazet, aby po kilku dniach ustapily ciekawszym informacjom o powiekszeniu cyckow znanej piosenkarki czy rownie ciekawej aferze rozporkowej. Umarl krol niech zyje krol w mediach - koniec problemu smolenskiego teraz jest powodz, jak sie skonczy powodz bedzie pozar, po pozarze bijatyka i wypadek, po wypadku operacja plastyczna boguslawa lindy.
media zawsze wykreuja najwazniejsze tematy, podobnie jak specjalisci od marketingu wykreuja wasze najwazniejsze potrzeby, na ktore byscie nigdy nie wpadli, typu najnowszy telofen komorkowych ze 150 funkcjami czy odchudzajacy w 30 sekund krem bez ktorych to w zadnym wypadku nie moglibyscie sie obyc.
STOP
Wylaczmy na chwile telewizornie, wlaczmy myslenie. - wiemy ze cos bardzo jest nie HALO i spróbujmy to rozgryzc i rozwiazac. Nie wiem, moze zbierzmy sie i publikujmy listy otwarte, moze wiecej ludzi sie obudzi i bedzie znami a urzedy i wymaiary sprawiedliwosci nas ne beda mogly ignorowac? to ze ktos opublikuje art w necie to jeszcze nic nie znaczy, dziesieciu kretow zrobi z niego wariata.
Pozdrawiam myslacych, zachecam do wspolpracy bo czas tlumaczenia filmow chyba sie skonczyl nadchodzi czas dzialaniaNa górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 19:02 
Bou pisze:
Nie wiem, moze zbierzmy sie i publikujmy listy otwarte, moze wiecej ludzi sie obudzi i bedzie znami a urzedy i wymaiary sprawiedliwosci nas ne beda mogly ignorowac? to ze ktos opublikuje art w necie to jeszcze nic nie znaczy, dziesieciu kretow zrobi z niego wariata.


Bou- na ten właśnie moment, ogromnym wyzwaniem jest skopiowanie Twojego pierwszego postu w temacie i posłanie znajomym. Przełamać tą ignorancję, niechęć przed wiedzą w tym temacie, rozłupanie ich światopoglądu....to już wyzwanie. Jasne, ze petycje, jasne, że ukarać zbrodniarzy....ale trzeba mieć z kim. A z kim? jak 90% społeczeństwa śpi smacznie po obiedzie z wiadomości telewizyjnych, radiowych i gazet. Pobudzić rodzinę, kumpli, znajomych najpierw. Nie pocieszajmy się, miliony nie widzą-nie chcą. A nawet cię ukamienują za rozwalanie ich trybu życia i pokazywanie, ze ci których wybierają to zboczeńcy i zabójcy. Wielu natomiast siedzi, wyłącza myślenie i posyła miłość w eter. A szkoda, bo powinni odpalić myślenie i jak coś posyłać, to do konkretnych miejsc i osób! Najpierw policję i zaraz po tym współczucie dla oprawcy, i zaraz po tym izolacja go od ludzi!
Dowodem na naszą głupotę tylko, są ci ludzie i ich wystepki. Pierdy w stylu wyłącz myślenie, zajmij się mantrami pozwalają im na bandyckie procedery za plecami śpiących! Rób to, jasne-jak już świat będzie gotowy na śpiewy anielskie.
Zanim posiejesz chlebodajne zboże, najpierw trzeba je podlać obornikiem. Zawsze na początku śmierdzi. A potem chłop leży i samo rośnie :)

Poprawka: Nie Twojego Bou :D zapedziłam się, tylko postu redmulca-toć to Jego temat :)
Sorrki. A reszta juz sie zgadza :)


Ostatnio zmieniony 25 maja 2010, 19:12 przez kibur, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 19:11 
kibur, ty naprawde wierzysz ze po nich nie przyjda nastepni? wiesz kogo czcza satanisci?
Jestes w stanie pokonac ich pana?
Ja bede nadal pracowac nad umyslem- zeby dzialac, a nie tylko reagowac emocjonalnie na wiadomosci jak ta.
I bede czekac na Stworce, ktory ma zamiar rozwiazac ta sytuacje, bo takie ma zamierzenie- i raczej nie bedzie
pytal w tej kwestii ciebie o zgode.Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 19:13 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2010, 19:43
Posty: 159
Walka z systemem nic nie da,poniewaz system jest wewnątrz nas,nie istnieje zło na zewnątrz nas,czy jak kto woli diabeł,piekło? na zewnątrz,to wszystko bierze sie z poczucia oddzielenia które jest fikcją,WSZYSTKO JEST W NAS,ZACZNIJ OD SIEBIE

_________________
UWOLNIJ UMYSŁ


wolność=OBSERWACJA SWOJEGO UMYSŁU

NIE JEST WAŻNE CO SIĘ DZIEJE NA ŚWIECIE-ważne jest to jak ty to odbierasz, jak i do czego używaszNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 maja 2010, 19:24 
oktaryna pisze:
kibur, ty naprawde wierzysz ze po nich nie przyjda nastepni? wiesz kogo czcza satanisci?
Jestes w stanie pokonac ich pana?
Ja bede nadal pracowac nad umyslem- zeby dzialac, a nie tylko reagowac emocjonalnie na wiadomosci jak ta.
I bede czekac na Stworce, ktory ma zamiar rozwiazac ta sytuacje, bo takie ma zamierzenie- i raczej nie bedzie
pytal w tej kwestii ciebie o zgode.Nie chcę zabrzmieć jak nawiedzona...a już na pewno nie chce odbierać palmy pierwszeństwa ;)
Nie, nie wiem kogo czczą sataniści. Powiedzieli gdzieś tam, że to lucyfer, ze straszny cholernik jest. Problem w tym, ze ja o nim nie wiem nic-nie boję się, bo nie wiem o nim. I z racji braku wiedzy na temat tego gościa, nie zamierzam trząść gaciami i uciekać w niemyślenie, żeby mnie przez myśli nie dopadł.
KK straszy znowu kimś innym i lucyferem też(ten to już wszystkim straszy-nawet nie swoim panem) i tutaj też, nie zamierzam uciekać w myśl, że po tych przyjdą nowi-nie ma sensu spalać się nad pomaganiem cierpiącym- dosłownie ściągając pedofila z dziecka. Po co? Wystarczy, ze skupię się na uwolnieniu wszystkich istot z cierpienia-w zacisznym kącie mojej pustelni.
Nie-ja czynię na planie fizycznym, w między czasie wyłączam myślenie.
Wielu wyłącza myślenia a w między czasie....nie, nic, są wyłączeni.

Cytuj:
Ja bede nadal pracowac nad umyslem- zeby dzialac, a nie tylko reagowac emocjonalnie na wiadomosci jak ta.
I bede czekac na Stworce, ktory ma zamiar rozwiazac ta sytuacje(...)


Oktaryna, czy tylko ja widzę sprzeczność w zapisie?Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 19:27 
Nie ma sprzecznosci. To co moge robic wokol siebie- pomagajac ludziom, darzac ich miloscia, przekazujac informacje- to robie.
A do walki z tymi ktorzy stworzyli matrix sie nie biore. Nie ten poziom.Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 19:33 
oktaryna pisze:
Nie ma sprzecznosci. To co moge robic wokol siebie- pomagajac ludziom, darzac ich miloscia, przekazujac informacje- to robie.
A do walki z tymi ktorzy stworzyli matrix sie nie biore. Nie ten poziom.


Ok, rozumiem.Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 19:38 
BTW. David Icke wszedzie widzi reptilian...
Totalnie nawiedzony gosc. Odbiera palme pierwszenstwa nam wszystkim. :język:Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 19:45 
To że takie straszne, niewyobrażalnie chore rzeczy dzieją się właśnie w najwyższych strukturach władzy, a nie wśród nas maluczkich, jest chyba najlepszym dowodem, że upadłe byty astralne, które pchają ludzi w kierunku tak niewyobrażalnego bestialstwa, chcą się koncentrować właśnie tam. To na szczeblu administracyjnym może odbywać się taki proceder, bo kto ma ukarać tych, którzy są przy korycie?
Po przeczytaniu IV rozdziału "Przewodnika Dla Robotów" zatytułowanego "Czeluście Zła", dochodziłem do siebie kilka dni.
Powtarzam jeszcze raz, to nie są ludzie, nie utożsamiajmy się z tym w żaden sposób, to nie członkowie Nasze Rasy, to ludzie opanowani przez demony.
Nie możemy myśleć w ten sposób że jakaś część mnie też byłaby do tego zdolna, bo to nieprawda.
Ludzka Rasa musi powstać z kolan!! Inną alternatywą jest globalny kataklizm, który załatwi cały ten bajzel.
Mam już dość gadania i uświadamiania, jestem tym zmęczony. Co z tego że czytam te wszystkie materiały, książki, i wiem tyle na temat prawdziwej struktury matrix, skoro jedyne co mogę zrobić to praca z samym sobą.
Obawiam się że to jedyna droga, przestać bić pianę, skupić się na sobie i pracy ze swoim Wyższym Ja, a kiedy nadejdzie moment oczyszczenia Matki Ziemi, a wiem że jest bardzo blisko, mieć świadomość że całe zło i dobro jakiego doświadcza Moja Rasa, to tylko duchowy eksperyment.
Wiedza o tym że jesteśmy Duchowymi istotami, mającymi fizyczne doświadczenia musi w końcu zostać przyjęta jako aksjomat.
Jestem ojcem dwójki dzieci, ciężko jest mi pisać w takim temacie.
Jeśli post jest chaotyczny przepraszam, ale co poradzić na ten skurwiały syf?!?

Niech MOC będzie z wami...Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 20:03 
Ja chyba snie...ja wiem ze macie na glowie wyczyscic wanne, ugotowac obiad i podetrzec dziecku dupe...ale ludzie obudzcie sie z niba spadaja na was tony trujacych substancji a te wasze zasrane elity cwicza bron pogodowa i geologiczna w waszych miejscach zamieszkania, cwaniacy manipuluja tzw ekonomia abyscie stali sie zebrakami, mafie farmaceutyczne probuja z wami trickow ze szczepionakami i innym gownem, wszystko to odybywa sie pod plaszczykiem swiatowego ladu i skladu w mediach, ktore wam codziennie i bezustannie piora mozgi.
Czas sie otrzasnac i przebudzic, nie koniecznie w kierunku New Age, ale chociazby w kierunku elementarnej znajomosci prawdy.
Chociaz z drugiej strony... moze i latwiej ogladac seriale, tance na lodzie tudziez tance na rurze haha
Moze to i lepiej zjesc obiad, obejrzec dziennik i sport, kibcujac na smierc i zycie jakiejs druzynie (dlaczego tego nie wie nikt), polozyc sie spac w kredytowanym domku i dozyc do jutra aby dalej walczyc w wykreowanym wyscigu szurow i znow wrocic do domowego zacisza aby sie cieszyc WSI24.Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 20:09 
@Bou ja rozumiem Twoją frustrację, podzielam Twój punkt widzenia, zgadzam się w całej rozciągłości i założę się, że na forum nie ma ani jednej osoby, która się z Tobą nie zgadza...
Co więc proponujesz?? Ja za uświadamianie mojej wioski właśnie zbieram "laury".
Napisz co proponujesz??

pozdrawiam serdecznie.Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 20:17 
Suchy pisze:
@Bou ja rozumiem Twoją frustrację, podzielam Twój punkt widzenia, zgadza się w całej rozciągłości i założę się, że na forum nie ma ani jednej osoby, która się z Tobą nie zgadza...
Co więc proponujesz?? Ja za uświadamianie mojej wioski właśnie zbieram laury.
Napisz co proponujesz??

pozdrawiam serdecznie.


proponuje zamiast slownych przepychanek wspolnie stworzyc jakies oficjalne listy do rzadu, parlamentarzystow organizacji pozarzadowych itd.
np jeden z tematow
chcemy wiedziec czym nas opryskuja, co to sa za samoloty tworzace smugi chemiczne, skad startuja, gdzie laduja, co rozpryskuja? domagajmy sie informacji i oficjalnych badan subctancji spadajacym nam jak manna z nieba.
Dajmy X podpisow, wszyscy nie moga nas ignorowac bo my jestesmy rzeczypospolita a nie pan tusk czy bartoszewski ksywka profesor.Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 21:00 
Suchy pisze:
Powtarzam jeszcze raz, to nie są ludzie, nie utożsamiajmy się z tym w żaden sposób, to nie członkowie Nasze Rasy, to ludzie opanowani przez demony.
Nie możemy myśleć w ten sposób że jakaś część mnie też byłaby do tego zdolna, bo to nieprawda.


Po pierwsze - Amen :tak:
Po drugie - to jeden z newageowskich kitów których nienawidzę, i to słynne "nieocenianie, akceptacja" i inne pierdy o których wspomniał Mason33 w jakimś poście powyżej prowadzące do mentalnej ignorancji i zgody na okropności takie jak opisane w artykule powyżej. Uważam, że te same demony sterujące tymi ludźmi są autorami takich właśnie pierdów. Najbardziej przerażające jest to, że oprócz ewidentnego syfu jaki jest czyniony codziennie na całej planecie przeciwko całej ludzkości wielu z nas ma już totalne pomieszanie w głowach i nie rozumie najprostszych rzeczy bo sobie naładowało głowy newageowskimi kłamstwami pod przykrywką mistycyzmu. Raz po raz odkrywam także na tym forum osoby, które już zapomniały podstawowych ludzkich wartości a uważają się za "oświecone". A trzeba sobie jsano powiedzieć wbrew typom jak N. D. Walsch i inni astralni mafiozi -
ZŁO JEST ZŁEM A DOBRO JEST DOBREM, TAK ZAWSZE BYŁO, JEST I BĘDZIE I NIE ZMIENIĄ TEGO PSEUDOFILOZOFICZNE WYWODY O RELATYWIŹMIE I INNE TAM PIERDOŁY. A LUDZKA RASA MUSI POWSTAĆ Z KOLAN BĘDĄC PO PROSTU LUDŹMI A NIE BAWIĄC SIĘ W PSEUDOMISTYCYZM ALBO PODDAJĄC SIĘ TELEWIZYJNEJ HIPNOZIE

Ogólnie to chyba dopiero między tymi dwoma typami - psudomistykami new age i tymi "zwyczajnymi" ludźmi uwiązanymi do telewizora dopiero są przebudzeni.Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 21:33 
Tak to ekstremalnie trudny temat i uwierzcie mi że to dopiero wierzchołek góry lodowej. Te informacje są bardzo ważne i trzeba je rozpowszechniać. Są organizacje w Polsce które zajmują się tym problemem. Warto aby dostały odpowiedni email.

Druga sprawa: Te informacje muszą wyjść na wierzch aby uświadomić ludziom skalę problemu i manipulacji...wtedy możemy to usunąć...potem w drugim kroku podążymy do duchowego przebudzenia. Inaczej będziemy medytować za ścianą z pedofilem (symbolicznie). Oczyszczenie trochę potrwa i idzie to poprzez ujawnianie wszystkich afer bardzo szybko i jest tego coraz więcej i będzie jeszcze więcej. Przypominam ten film. :)

phpBB [video]


Dla tych którzy mają wątpliwości czym ma być rozwój duchowy...i myślę że to już znacie :hi hi:

Cytuj:
Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu, pamiętaj jaki spokój może być w ciszy.

Tak dalece jak to możliwe, nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi.

Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchając też tego, co mówią inni: nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swą opowieść.

Jeżeli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie.

Ciesz się zarówno swymi osiągnięciami jak i planami. Wykonuj z sercem swą pracę, jakkolwiek by była skromna. Jest ona trwałą wartością w zmiennych kolejach losu.

Zachowaj ostrożność w swych przedsięwzięciach - świat bowiem pełen jest oszustwa. Lecz niech ci to nie przesłania prawdziwej cnoty; wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie jest pełne heroizmu.

Bądź sobą, a zwłaszcza nie zwalczaj uczuć; nie bądź cyniczny wobec miłości, albowiem w obliczu wszelkiej oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trawa.

Przyjmuj pogodnie to, co lata niosą, bez goryczy wyrzekając się przymiotów młodości. Rozwijaj siłę ducha, by w nagłym nieszczęściu mogła być tarczą dla ciebie. Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności.

Obok zdrowej dyscypliny bądź łagodny dla siebie. Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki jaki być powinien.

Tak więc bądź w pokoju z Bogiem, cokolwiek myślisz o Jego istnieniu i czymkolwiek się zajmujesz i jakiekolwiek są twe pragnienia; w zgiełku ulicznym, zamęcie życia, zachowaj pokój ze swą duszą.

Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny...

Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy.


Podkreśliłem "Rozwijaj siłę ducha" czyli miej jakąś praktykę duchową która da Ci mocną tarczę abyś nie przestraszył się ogromu negatywnych informacji, abyś miał siłę o tym czytać i odwagę by mówić. Inaczej nasz umysł zamknie nas w kolejnej pułapce "wygodnym kokonie". Wiem że nie każdy się do tego nadaje, ale każdy musi być tego świadom.
Przyznaję że pomysł aby ich wystrzelać i zasypać w wielkim dole jest "kuszący" ale ...to już było i nie wyglądało to dobrze. :evil:
Nie wiem Co miałbym innego poradzić w tym temacie, o tym jak się z tym uporać pisano wiele. Jedno jest pewne, musimy się pozbyć tych ludzi z kręgów władzy. Informować społeczeństwo.
Oczywiście póki co, ludzie nie muszą wiedzieć "kim lub czym są" tak naprawdę illumianti, na to też przyjdzie pora.
Wiecie co mam na myśli ;)Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 21:57 
redmuluc pisze:
(...)Te informacje muszą wyjść na wierzch aby uświadomić ludziom skalę problemu i manipulacji...wtedy możemy to usunąć...potem w drugim kroku podążymy do duchowego przebudzenia. Inaczej będziemy medytować za ścianą z pedofilem (symbolicznie). Oczyszczenie trochę potrwa i idzie to poprzez ujawnianie wszystkich afer bardzo szybko i jest tego coraz więcej i będzie jeszcze więcej(...)
Inaczej nasz umysł zamknie nas w kolejnej pułapce "wygodnym kokonie". Wiem że nie każdy się do tego nadaje, ale każdy musi być tego świadom.
Przyznaję że pomysł aby ich wystrzelać i zasypać w wielkim dole jest "kuszący" ale ...to już było i nie wyglądało to dobrze. :evil:
Nie wiem Co miałbym innego poradzić w tym temacie, o tym jak się z tym uporać pisano wiele. Jedno jest pewne, musimy się pozbyć tych ludzi z kręgów władzy. Informować społeczeństwo.
Oczywiście póki co, ludzie nie muszą wiedzieć "kim lub czym są" tak naprawdę illumianti, na to też przyjdzie pora.
Wiecie co mam na myśliRedmulec nie napisałabym lepiej za 100 wcieleń. Zgadzam się co do joty.
Dodam od siebie.Rozwój duchowy każdego z nas jest niezbędny, w pewnym sensie ...już jest nie do zatrzymania-jeśli naprawdę u kogoś się rozpoczął. I taka wiedza i działanie na temat syfu na planie fizycznym, nie będzie żadną przeszkodą w dążeniu do oświecenia. Moja opinia? Cóż, uważam, że słowa: "zajmę się swoim rozwojem i wyciszeniem, i wtedy zacznę być bardziej przydatny(w domyśle), zacznę od siebie...." Nie są to słowa godne. Człowiek miłosierny wie, ze czasami trzeba zmienić kolejność i zacząć od oprawców. Trzymanie się reguły:nie zmieniaj świata, zmień siebie najpierw-nie zawsze działa, ludzie giną, dzieci giną a reguła jest tylko regułą. Wolny człowiek sam wie jakie reguły przestrzegać. Oczytany tylko-nie wie.Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 23:26 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1806
Z tego co tu widzę to często kojarzony jest rozwój umysłu
ze stagnacja i uciekaniem od świata - to pseudo rozwój.

Nie warto chwalić się w tej dziedzinie swoją ignorancją...
nie zrozumieniem tematu bo wstyd później będzie jak ludzie czytać zaczną po latach
że takie pseudo brednie tu sie pisało, gruby nietakt.

Za dyletantów od razy by nas brano a to mało potrzebne nam.

Konkretny rozwój polega na tym że wiemy jak zareagować we właściwy sposób
i jak naprawić sprawy - do ich - naturalnego porządku.

Rozwinięta duchowo osoba, to nie miłująca w koło jak palant się szczerząca
- wie kiedy podać rękę - a kiedy kogoś potrząsnąć - jakie środki dobrać.

Seung Sahn doradzał ludziom jak wielkie biznesy naprawiać
wychodzić z ciężkich chorób i ratować relacje - miał idealne rozpoznanie
natury umysłu - co i dlaczego nie działa.
Nie siedział pod chmurką i nie szczerzył zębów.

Proponuję sobie odpuścic raz a dobrze dział dyletanci.com
=====================================================
W kwestii samego zagadnienia - tematu.
Przyzwalanie na takie sytuacje robi także złą karmę.
Są podstawy ku temu - co nie znaczy że nie należy reagować.

Trzeba jednak i przyczyny i skutki zmieniać.

Większość takich kretynizmów jest po to żeby wyciągać energię
pasożyty z tego żyją.
Sprawcy są pionkami.
Tak jak mafia nwo i iluminati - to pionki w grze większych energii.

Wywiad z Arizoną Wilder dobrze to pokazuje jak manipulowani
manipulują następnymi i jest to programowanie jednym bootem
kolejnego boota.

Żeby z dużymi energiami się zmierzyć - trzeba niestety otworzyć świadomość.
Inaczej jak słusznie REDMULUC napisał możemy ponownie ścinać głowy
i szukać rozwiązań siłowych - to jednak nie działa.

MUSI PRZYJŚĆ REWOLUCJA ŚWIADOMOŚCI.

Jak wynika z materiałów Icke, Teda Garsona, itp
to dzięki takim akcjom sprawdzają kto nie ma skrupułów
i wciągają go instytucje jak cia i ich pachołki od strony manipulacji
tworzące podkomórki instytucji do najbardziej plugawych gier.

Jak na dużą skalę zamknąć to koło? wyłączyć spirale nieszczęścia?

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 maja 2010, 23:32 
Hakun pisze:
Konkretny rozwój polega na tym że wiemy jak zareagować we właściwy sposób
i jak naprawić sprawy - do ich - naturalnego porządku.Brawo Hakun, super stwierdzenie, poza jednym ze jest to twoje pustoslowie, polemika gadajacej glowy.
jezeli sie myle to pokaz rozwiazania i przyklady jak ty dzialasz, czekamy z niecierpliwoscia na wyczerpujaca odpowiedzNa górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 23:38 
Hakun pisze:
(...)Rozwinięta duchowo osoba, to nie miłująca w koło jak palant się szczerząca
- wie kiedy podać rękę - a kiedy kogoś potrząsnąć - jakie środki dobrać(...)
Jak na dużą skalę zamknąć to koło? wyłączyć spirale nieszczęścia?


Ty, Hakun, widać ,że jak się czasami przestawisz na czas ziemski to i gadasz do rzeczy. I pojąć Ciebie łatwiej.
No ale nie będziemy się jeszcze tu obściskiwać i poklepywać po barach , bo nas posądzą o kolegowanie :lol:
Pierwszy raz muszę tak o :tak: pokiwać.
Dobry to znak, widzę światełko w tunelu :)Na górę
   
 
 
Post: 25 maja 2010, 23:48 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lis 2009, 10:11
Posty: 1806
Bou pisze:
jezeli sie myle to pokaz rozwiazania i przyklady jak ty dzialasz,


Przede wszystkim robię praktykę - bo mam jeszcze coś do osiągnięcia
i gdyby nie to mógł bym skończyć jako kat w słusznej sprawie.

Nikomu nie będę doradzał co i jak ma zrobić, niech sam weźmie odpowiedzialność.

Seung Sahn - który chciał ratować swój kraj - KOREA. Próbował polityki, partyzantki
nic - w końcu trafił na mnicha - który mu wyjaśnił - jeśli chcesz pomóc - to najpierw
musisz się oświecić - i wówczas jak będziesz wiedział jak - pomożesz.

Poszedł więc Seung Sahn na swoje pierwsze w życiu 100 dniowe odosobnienie
na swoją pierwszą praktykę zen - oświecił sie i zaczął pracować z ludźmi.
dawał im praktykę żeby sami rozpoznali to jak wygląda sytuacja.

Zajmował sie tym do końca swojego życia.
Jeździł po świecie i mając jedno z najgłębszych oświeceń na planecie
głównie czym się zajmował w pracy z ludźmi to ich ustawianiem w ich mocy
i wybudzaniem - praktyką ich własną.

Ludzie później sami mądrzeli i wiedzieli co i jak robić.

Praktyka to podstawa, i każdego dnia - WŁAŚCIWE REAGOWANIE NA SYTUACJE
WŁAŚCIWE ROZPOZNAWANIE RELACJI, WŁAŚCIWE DZIAŁANIE.

To w każdej sytuacji daje konkretne rozpoznanie co i jak.

_________________
Wszystko jest umysłem...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 maja 2010, 10:51 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2010, 15:04
Posty: 362
Płeć: mężczyzna
Hakun pisze:
[...]
Jeździł po świecie i mając jedno z najgłębszych oświeceń na planecie...
[...]Możesz podać TOP10 najgłębszych oświeceń na planecie?

_________________
"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group