Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 4:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

tłumaczenie:

Ostatnio zmieniony 14 maja 2010, 21:37 przez alijaa, łącznie zmieniany 2 razy

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 maja 2010, 8:26 
VIP Member
Awatar

ciekawy punkt widzenia, "nie ma mowy ze to byl wypadek"

:tak:

Ostatnio zmieniony 18 maja 2010, 8:03 przez Wlodzio47, łącznie zmieniany 1 raz

Wlodzio47 pisze:
Filmującemu scenę leśną zdrowie lub szczęście nie dopisało. Nie żyje. David Icke natomiast ma się coraz lepiej.
Kłapanie dziobem widocznie jest znacznie zdrowszym zajęciem w naszych czasach niż filmowanie.
Ciekawe jak zdrowe jest klikanie w komputer ?

Oj on wcale taki zdrowy nie jest, ma poważne problemy zdrowotne związane chyba ze stawami.

?

Cierpi na artretyzm, ale sugerujecie że gdyby to on nakręcił scenę w lesie to ciągle by żył?

Pozdrawiam serdecznie;)

Suchy pisze:
?
Cierpi na artretyzm, ale sugerujecie że gdyby to on nakręcił scenę w lesie to ciągle by żył?
Pozdrawiam serdecznie;)

Z tego co wiem to info że ten gość kręcący filmik w smoleńsku żyje a ta informacja o nim że zginął to był fake...ale to tylko informacja której nie możemy zweryfikować.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Wlodzio47 pisze:
Kłapanie dziobem widocznie jest znacznie zdrowszym zajęciem w naszych czasach niż filmowanie.

Jeśli kłapiesz dziobem a jesteś znaną osobą to jeśli cie usuną to każdy bedzie chciał się dowiedzieć czemu i dotrze do twoich dzieł wielu ludzi .
Gość za kamerką u nikogo sensacji nie wzbudzi jego zaginięcie .
Dla

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Z przykrością stwierdzam, że się kilka elementów, przysłowiowej (przepraszam) kupy nie trzyma.
Wszyscy widzieliśmy zdjęcia ze zwłokami, a co bagażu to raz że w takiej delegacji jest go stosunkowo mniej niż w przypadku katastrofy samolotu rejsowego, to trzeba wziąć poprawkę na to iż filmik nakręcony tuż po katastrofie, nie obejmował całego terenu katastrofy, a jedynie jego niewielki wycinek.

Podejrzewam że DI opiera się na relacjach z m.in. naszego forum i innych, mniej lub bardziej, potwierdzonych źródeł, a jak sami wiemy, śledząc to na bieżąco - sami wiemy niewiele.

I pewnie jeszcze długo tak pozostanie...

MaxDziad pisze:
Wszyscy widzieliśmy zdjęcia ze zwłokami

widzielismy ale gdzie i kiedy byly zrobione tego nie wiemy

phpBB [video]

YT mi blokuje umieszczenie tego filmu, już któryś raz z rzędu próbuje to zrobić... :bangheadwall:
Podaje powyżej link może w końcu kiedyś się odpali.

Tutaj działa...

wersja do pobrania:
http://rapidshare.com/files/387380432/David_Icke_o_tragedii_w_Smole__sku_i_Haiti.avi

Awatar użytkownika

Nie słyszałem tego o Haiti... ale aż w szoku jestem. :|
Nie wiem co powiedzieć.

~~Vonnie

Awatar użytkownika

MaxDziad, nie "wszystko się kupy nie trzyma", tylko niektóre małe szczegóły nie do końca pasują. :) Fakt, bagaży na miejscu nie było in ie mogło być, bo to nie był samolot rejsowy ani wycieczka kilkudniowa. Ci ludzie po prostu nie mieli żadnych waliz.

Ciał na filmach faktycznie nie ma, o ile pamiętam Wiśniewski (montażysta TVP) też żadnych nie widział i był święcie przekonany że rozbił się pusty samolot. Zdjęcia z ciałami które "wypłynęły" półtorej tygodnia po wypadku wzbudzają sporo zastrzeżeń i w sumie nie są na 100% wiarygodne (rozmawialiśmy o tym w wątku dot. katastrofy).
W tym kontekście zastanawiające jest, że dziś polskie wycieczki znajdują pod Smoleńskiem fragmenty ciał. Może to być wyjątkowo głupie i rażące niedopatrzenie służb które tam "sprzątały", a może... [teoria spiskowa] te fragmenty zostały tam celowo podłożone żeby przekonać wszystkich o tym, że samolot wcale nie był pusty. [/teoria spiskowa]
Zastanawiające jest również i to, że przecież po Polskiej stronie nikt nie otwierał trumien, ani rodzina, ani tym bardziej nie było żadnej sekcji. O ile wiem trumny przyleciały zaplombowane (takie są przepisy dot. transportu zwłok), szybko odbyły się pogrzeby i koniec tematu. Mogło w nich być cokolwiek... Może za parę lat ktoś zrobi ekshumację i będzie ciekawie...

Chłopak od filmiku - nie wiadomo co się z nim stało, może nie żyje, nie ma nic pewnego. Dezinformacja jest ogromna: jedni mówią że nazywał się Andriej Menderej (czy jakos tak), ale przecież pod koniec starszy pan zwraca się do niego per Kola, co by wskazywało że nazwa się Nikolaj (Mikołaj).

David Icke może co do niektórych szczegółów nie mieć informacji i dlatego coś nie do końca pasuje, bo w TV przecież nic nie mówią, natomiast najwięcej "rozkminek" jest w polskim i rosyjskim internecie, a on obu tych języków nie zna. :)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Agnik pisze:
Chłopak od filmiku - nie wiadomo co się z nim stało, może nie żyje, nie ma nic pewnego. Dezinformacja jest ogromna: jedni mówią że nazywał się Andriej Menderej (czy jakos tak), ale przecież pod koniec starszy pan zwraca się do niego per Kola, co by wskazywało że nazwa się Nikolaj (Mikołaj).

Z tego co pamiętam z rosyjskiego kolia to zwrot grzecznosciowy w stylu kolega ( ziom )

Awatar użytkownika

Cytuj:
Z tego co pamiętam z rosyjskiego kolia to zwrot grzecznosciowy w stylu kolega

No nie bardzo. Uczyłam się ruskiego, to w całym kontekście brzmiało najbardziej jak imię. Widziałam tez gdzies wypowiedź osoby po filologii rosyjskiej która jest tego samego zdania.

Zwrotem grzecznościowym nie byłoby z resztą "kolia", bo kolega tu u nich priatjel -> приятель
przyjaciel to druh -> друг
Zwrot typu "kolego!" to byłoby cos w stylu drużiszczje-> дружище!

Zapis fonetyczny sprawdzam na googlu, od biedy to co powiedział ten facet może też oznaczać KULA.
z rus. Куля - ale to bardziej słuchać by było jak kulija niż kolija
Chyba że to jakiś lokalny akcent i stąd zniekształcenie... :roll:

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Odświeżam temat, bo ku memu zdziwieniu nie było tu na forum poruszanego tematu "trzeciej wersji" jak ja to nazywam (a przynajmniej wyszukiwarka nie znalazła, ewentualnie jakieś wzmianki), że cała ta katastrofa w Smoleńsku to operacja typu false flag (lotu nie było). Zamach był, ale na społeczeństwo (hoax).

Wklejam tutaj (chociaż może warto założyć nowy temat?), bo pasuje do tego co mówi David Icke, że nie było widać ciał, bagaży itd... oraz, że cały samolot wyglądał dziwnie... (przetransportowany (np. helikopterami) na miejsce "katastrofy"?).

Cytuj:
@FYM, All
Początkowo też uważałem, że CzSK powinna być przetłumaczona na języki obce, ale wyniku niniejszej dyskusji dochodzę do wniosku, że - pomijając nieprzezwyciężone trudności translacyjne - po prostu może ona nie znaleźć zainteresowania w pełnym wymiarze. Stąd też, czy nie warto byłoby podjąć próby publikacji w językach obcych (nie zapominając o rosyjskim!) czegoś w rodzaju recenzji (jak np. ta omawiana Rolexa) czy streszczenia CzSK, nadając jakiś inny, choćby nawet brzmiący sensacyjnie tytuł? Bo przecież nie o szczegóły chodzi, tylko o wymowę i sens książki.

Mimo wszystko, szkoda byłoby zrezygnować z okazji nagłośnienia za granicą wniosków wynikających z trwającego niemal 2 lata śledztwa blogerów, tym bardziej, że ofiarą tego rodzaju zamachu w bliższej lub dalszej przyszłości może stać się każdy kraj i przywódca, jako że siły, które stały za tym zamachem, mają charakter globalny. Wskazane byłoby również przekazanie tego rodzaju streszczenia/recenzji takim znanym osobom, jak Alex Jones oraz David Icke - obaj interesowali się od poczatku katastrofą smoleńską i nie mieli wątpliwości co do jej spiskowego charakteru.

Pozdrawiam.
EASY RIDER

Źródło:
http://freeyourmind.salon24.pl/395591,s ... awa-polska
inne źródła w temacie:
http://zezorro.blogspot.com/2013/07/bia ... rem-1.html
http://niepoprawni.pl/blog/3551/pytania ... elnieniami
"Czerwona strona Księżyca"

Jak ktoś nie słyszał o pewnej książce, która w sposób zakamuflowany opisuje katastrofę smoleńską, to warto zapoznać się:
czy-ksiazka-z-2009-r-opisuje-katastrofe-pod-smolenskiem-t2203.html#p25950

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]