Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 0:45

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Ja niestety muszę czytać po kryjomu, bo żona by mnie chyba zastrzeliła jakby zobaczyła mnie z kolejną nową książką w garści. :)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 mar 2013, 17:44 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Jakie gratisy dostaliście bo ja książkę o przepowiedniach Nostradamusa z czarymary.

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Fajne te gratisy...:) Ja niezbyt ciekawie trafiłem bo na...chóry gregoriańskie... 8-) Sama książka jest olbrzymia, zabieram się za nią dzisiaj lub jutro, myślę że warto było czekać Mruga

jak Ikar, na skrzydłach tej wolności.
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on,
ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę...''

Ludzie jak tam wasze wrażenia z lektury największego sekretu? Po premierze nastała taka jakaś cisza :)

Ja jestem po pierwszym rozdziale i niestety jestem trochę, a nawet bardzo zmartwiony, ponieważ david icke przynajmniej w pierwszym rozdziale w swych teoriach opiera się na tłumaczeniach tablic sumeryjskich sitchina, a który to wydaje mi się bardzo podejrzany. Oglądałem kiedyś materiał pt. David Icke Rewelacje Bogini Matki, w którym to kobieta zeznała że Zecharia Sitchin uczestniczył w obrządkach illuminati. Teraz właśnie oglądam wystąpienia Michaela Heisera gdzie masakruje on Sitchina. Sam materiał wideo jakby zniknął z sieci tzn. na youtube znaleźć tego nie można.

Co o tym myślicie?

A ogólnie co do wydania największego sekretu to zauważyłem kolejną wadę: przypisy są na końcu książki co jest dla mnie kompletnym nieporozumieniem. I zdałem sobie sprawę z kolejnej wady wydania na papierze z odzysku: tytuły rozdziałów i obrazki przebijają po drugiej stronie kartki Smutny

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Tak, ale gdybys nie zauważył to już wtedy zaczynał poddawać teorię Sitchina w wątpliwość
między innymi co do opisanej niemozliwej orbity Nibiru oraz jego nieco przydługiej chronologii.

Co do papieru to przy wyższej jakości cena również byłaby wyższa,
chodziło o jak najbardziej przystępną cenę.
Na papierze kredowym cena byłaby już niestety trzycyfrowa.

Materiały o które pytasz są na YT kanał Redmuluc2 i na Vimeo.

Redimix pisze:
Tak, ale gdybys nie zauważył to już wtedy zaczynał poddawać teorię Sitchina w wątpliwość
między innymi co do opisanej niemozliwej orbity Nibiru oraz jego nieco przydługiej chronologii.

Heiser w cale nie poddaje w wątpliwość niemożliwej orbity nibiru... gdyż w ogóle nie uważa nibiru za 12 planetę za plutonem jedynie że nibiru było związane z początkiem nowego roku, co pojawia się co roku, czym by nie było.

Redimix pisze:
Co do papieru to przy wyższej jakości cena również byłaby wyższa,
chodziło o jak najbardziej przystępną cenę.
Na papierze kredowym cena byłaby już niestety trzycyfrowa.

Kto mówi o papierze kredowym? Zwykły biały byłby wystarczający tzn. normalny, jak każdej normalnej książki.

warto kupić tę ksiażke? widzę, ze wlasnie wyszla w PL.
napiszcie jakaś recencje...glownie pytam pod kątem "dowodów" takich które moznamy pokazać komuś z otoczenia (rodzinie, znajomym) a ta: nie odrzucialby tego z marszu (a przynajmniej sie nad tym zastanowiła)

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

skurg pisze:
Heiser w cale nie poddaje w wątpliwość niemożliwej orbity nibiru... gdyż w ogóle nie uważa nibiru za 12 planetę za plutonem jedynie że nibiru było związane z początkiem nowego roku, co pojawia się co roku, czym by nie było.

Miałem na myśli Icke' nie Heisera z tą orbitą i chronologią "kronik" Sitchina.
Co mówi o tym Heiser to wiem, w końcu sam przełozyłem ten wykład na polski.

skurg pisze:
Kto mówi o papierze kredowym? Zwykły biały byłby wystarczający tzn. normalny, jak każdej normalnej książki.

Jak mówiłem w tym wypadku decyduje cena a książka dosyć gruba.
Do tego trzeba zawsze wkalkulować ryzyko wydawnicze
a to nie jest taka prosta sprawa na krajowym rynku.

Tutaj masz przykłady związane z kosztami i papierem.
Porównaj ceny między wersją papier eco 1000 sztuk a zwykłym 100 sztuk.
http://www.passwordincorrect.com/2009/06/08/ile-kosztuje-wydanie-ksiazki-drukiem-przyklady/

Entered Apprentice * 1st Degree

Fajna ksiazka, choc miejscami niespojna, znalazlem tez kilka bledow merytorycznych, ale to drobnostki, kawal dobrej pracy, az za dobrej

Jak to sie stalo, ze wydanie tej ksiazki wogole bylo mozliwe? Pozwolili na to? Jak? Powaznie pytam bo to sie wydaje byc fundamentalne pytanie

I uwaga dla pytajacych czy warto kupic, bezwzglednie tak. Trzeba jednak pamietac, ze Icke zaklada (swiadomie lub nie) ze czytelnik "jest w temacie" i pewne rzeczy nie zawsze sa oczywiste, czy wrecz zrozumiale, a kilku spraw "laik" nie zrozumie po prostu

kroolik pisze:
warto kupić tę ksiażke? widzę, ze wlasnie wyszla w PL.
napiszcie jakaś recencje...glownie pytam pod kątem "dowodów" takich które moznamy pokazać komuś z otoczenia (rodzinie, znajomym) a ta: nie odrzucialby tego z marszu (a przynajmniej sie nad tym zastanowiła)

Zdecydowanie warto. Dowodów jest cała masa, w postaci źródeł na które powołuje się icke, także to nie jest tak że on to sobie wszystko wymyślił. Powołuje się na takie popularne osoby jak Phil Shnaider, którego wystąpienia można sobie na YT obejrzeć, Williama Bramley również jest cała masa materiałów na YT, czy Kredo Mutwa - fakt że sam go spopularyzował, ale Kredo według mnie jest najbardziej wiarygodną osobą w tym temacie, dowody historyczne, masa teorii poparta jest w książce fotografiami. Także źródło jest według mnie niesamowicie wiarygodne, ale tak jak kolega wyżej napisał, dla zwykłego leminga z ulicy z telewizorem w głowie mimo wszystko temat może być nie do przełknięcia.

Książka powstała w 1999 roku, internet był wtedy w powijakach w sumie, nie istniało ani YT ani Facebok a Google miało jeden rok, książka nie powstała w tej epoce kiedy można było z taką łatwością weryfikować informacje, dlatego są nieścisłości które nawet teraz podczas tłumaczenia przysparzały nie lada problemów podczas weryfikacji. Są błędy ale nie zmieniają one istotnie ani przesłania ani faktów ani dowodów. Co do Sitchina to w tym "złotym" okresie nikt go nie weryfikował i masa ludzi opierała sie na jego pseudo teoriach nawet do dzisiaj i ciężko było to wygrzebać i udowodnić, kolosalna i żmudna praca Heisera i naszego tłumaczenia na polski. Dziś ta książka wyglądałaby inaczej w kluczowych terminach wiele się wyjaśniło. Uznanie dla Icka że to tak genialnie pozbierał.

Wszyscy mówią np o Anunnaki jako o przybyszach z kosmosu...co jest bzdurą bo to "książęta królewskiego nasienia" a obcy znani są jako "Lśniące, Czuwające Wężowe Istoty" we starożytnych językach znane jako Nahash, Chitauri, Nagas, Dajjal i inne i nie mają nic wspólnego z Nephilim (Gigantami) wszystkie one nazywane są wężami...gadami o możliwości zmiany kształtu. Sitchin był absolutnie świadomy istnienia tych istot co nawet powiedział Ickowi aby nie zajmował się gadami bo sobie narobi kłopotów, co jednoznacznie świadczy o celowym fałszowaniu historii, wymyślenie fikcyjnej planety Nibiru i "bogów" co nas stworzyli... całe środowisko łyknęło te bajki jako pewnik...a co z galaktyką Sagittariusa ? a co z Saturnem ? Miejsce skąd przybyli jest nadal nieznane, może tu byli od zawsze ? jednak też nic na to nie wskazuje, legendy mówią przybyciu Bhakti "brutalnych gadach o twarzach smoków", afrykanie o przybyciu Chitauri.

Cała sytuacja przedstawia się trochę inaczej tzn bardziej klarownie, dlatego w reklamie dałem inny opis.

Fakt książka nie jest może dla początkujących...ale ile można zaczynać od początku, od przedszkola. ?

-- 12 mar 2013, 12:32 --

phpBB [video]

-- 12 mar 2013, 14:07 --

Zapraszam na piątkową audycję 15 marca w NTV o godz 20.00 gdzie powiem trochę o książce oraz o naszych poszukiwaniach. :tak:

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

:)
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=L_oM7iwDKvY

właśnie chciałem wstawić filmik :)
jeszcze raz uszanowanie dla pracy tłumaczy, wydawcy
i dość duży krok, bo w swoim języku wielu ludzi chętnie może to przeczytać
i będzie także do czego odsyłać spragnionych uporządkowanej wiedzy

wielka pigułka do przełknięcia...

dzieki Krzysztofie,
rownież i z góry za piątkową audycje!

phpBB [video]

Master Mason * 3rd Degree

Książka bardzo ciekawa i poruszająca wiele wątków. Poleciłem ją już wielu znajomym.
To taki mój mały wkład w tą wielką rzecz, jaką jest podnoszenie świadomości.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Szkoda, że nie ma wydania w wersji EBOOKA! Wg mnie każda nowa książka powinna być wydawana również w formie elektronicznej. Taszczyć tak wielką księgę nie zawsze jest wygodnie. A i nie każdy musi od razu wiedzieć co czytamy ;) i nie byłoby narzekań na jakość wykonania, a i cena mogłaby być nieco niższa.

Co do piractwa ebooków, to istnieją odpowiednie zabezpieczenia przed takimi procederami.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

LamConcept pisze:
Co do piractwa ebooków, to istnieją odpowiednie zabezpieczenia przed takimi procederami.

Każde zabezpieczenie wymyślone przez człowieka może w każdej chwili złamać inny człowiek. :tak:

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Awatar użytkownika

fufek pisze:
LamConcept pisze:

Każde zabezpieczenie wymyślone przez człowieka może w każdej chwili złamać inny człowiek. :tak:

Co nie zmienia faktu, że rynek e-książek ciągle się rozwija, a wydawnictwa jakoś nie boją się owego piractwa. Aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców warto by się nad taką formą publikacji zastanowić.

Gratuluję wydania, trochę to trwało ale wreszcie udało się "zmęczyć", uznanie dla tłumaczy bo to nie jest tłumaczenie przepisów kulinarnych. A wydanie faktycznie "ekonomiczne" - papier / okładka i nie tanie. Okładkowe 70 zł. W necie można kupić za nieco ponad 50 zł. Okładka taka sama jak z oryginału choć owszem jak najbardziej pasuje i podoba mi się. W tym społeczeństwie jednak bestsellerem niestety nie będzie.

W związku z tym że nie zdążyłem wyczerpać tematu zapraszam na piątkową audycję 29 marca w NTV o godz 20.00 na drugą część dotyczącą Największego Sekretu Davida Icka, skupimy się teraz bardziej na Gadziej Agendzie oraz materiałach MILAB.

edit uwaga: audycja przełożona na inny termin ze względu na inne imprezy które organizował Janusz :tak:

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Redmuluc, świetne kolejne wystąpienie w NTV, w piątek kontynuacja także nie mogę się doczekać.
Generalnie to brakuje twoich nowych, lub bardziej szczegółowych wykładów, z tego co usłyszałem od Ciebie, to stwierdziłeś że nie czujesz się mówcą dlatego nie będziesz przeprowadzać kolejnych "spotkan/wykładów".

Ale panie Redmuluc, powiem ci że może nie jesteś mówcą pokroju Davida Icke(ten to generalnie ma talent wrodzony), ale potrafisz pan w naprawdę czytelnie i w szczegółach przedstawić swoją wiedze i poszukiwania, a mówcą też nie jest pan najgorszym... Także pozdrawiam serdecznie i naprawdę wielki szacunek dla pana i brata .

Awatar użytkownika

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą. Zgadza się nawet barwa i ton głosu. Moja dziewczyna, która kompletnie nie jest zainteresowana tematami tego typu, piątkowego programu w NTV słuchała z wielkim zainteresowaniem.

Żałuję, że nie ma więcej prelekcji Pana Redmuluca. Poniekąd rozumiem dlaczego. Nawet z pewnych względów komentowanie na yt, pod ostatnim wystąpieniem w NTV zostało wyłączone.
Tak czy inaczej z niecierpliwością czekam na kolejne występy. Może wspomni coś Pan więcej o sprawie wskrzeszenia Aleister Crowleya o której napomknięto coś jakiś czas temu.

Awatar użytkownika

Onet się "nami" zainteresował, tj. książką ;)

http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-sp ... tykul.html

Awatar użytkownika

Szkoda tylko, że po komentarzach w tym artykule nic pozytywnego nie widać.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Ta pozycja jest bardzo cennym uzupełnieniem i daje dużo do przemyślenia a także kilka dodatkowych klocków do układanki
http://www.czarymary.pl/p_853906_tajne_stowarzyszenia_wojna_wolnomularzy_helsing

Witam.
Chciałem tylko napisać, że czytam ta książkę i nagle głowa i oczy mnie bolą. Czytam po parę stron i odkładam, jak ból przejdzie jadę dalej. :D
Wielkie kompendium wiedzy.

Awatar użytkownika

500 strona i czytam dalej. 100% zgodne z moimi podejrzeniami.

Awatar użytkownika

Ja sobie czytam powolutku, przeczytałem rozdział o religiach i Jezusie. Jak to z tym Jezusem jest istniał, czy nie? Są tacy kontaktowcy, którzy mówią, że istniał, ale ja tam im za bardzo nie wierzę we wszystko co mówią.

-- 12 lip 2013, 17:30 --

Taka ważna książka w środowisku alternatywnym, czy jak tam to sobie nazywacie, a temat umarł kilka tygodni po premierze. Zadałem pytanie na temat Jezusa, nikt nie odpowiedział. Jeśli wszystko co jest w tej książce jest prawdą to ten świat jest nieźle poj...y. Icke widział kiedyś jakiegoś reptila? Chyba kiedyś czytałem, że nie, ale jest tego wszystkiego tak pewien jakby widział wszystkich, których opisuje w książce.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

A więc pozycję tę przeczytałem, wracam do niej co chwila i doczytuję fragmenty po raz kolejny, czy aby nie zrozumiałem czegoś źle. Generalnie wniosek z jej treści płynie przerażający - prawie wszystko czym byliśmy i jestesmy otoczeni ma żródło w kłamstwie, manipulacji, wrogiej nam interwencji itd. Poza tym z treści wynika, że pośród nas żyje mnóstwo "ludzi" nie będących ludżmi, lecz "odzianych" biologicznie jak my, z tym że ze zdolnością zmiany kształtu do wersji innej niż ludzka. ,,Ludzie" ci to w większości same VIP tego świata we wszystkich państwach, choć...D.Icke wogóle nie wspomina o władcach państw słowańskich, jak też wogóle o słowiańszczyżnie. Niestety sowę - od której ponoć pochodzi nazwa Słowian (i m.in. wyraz grecki mądrość - sofia), identyfikuje jako symbol negatwny - repitiliański.
Wszystko wokół nas jest nieprawdopodobną mega manipulacją, aby przyhamować nasze oświecenie, przebudzenie, zrozumienie, edukację, rozwój. To taki zdecydowanie mocniejszy Zeitgeist. Co do kwestii roku 2012r. - jakoś, chyba nic on nie zmienił. Autor wspoomina o nim jako o dacie przełomowej,choć książka jest ponoć z roku 1999.
Jesli jest to prawda, jak dowodzi D.Icke, to nasza sytuacja jest tragiczna, gdyż 95% populacji nie zdaje sobie sprawy z istoty stanu rzeczy -także za sprawą Reptilian. Trzeba przeczytać i zastanowić się. Niestey argumenty, układają się w całość, przerażająca całość.

Awatar użytkownika

No w końcu ktoś odpisał. Coś mi się przypomniało, że Icke dawno temu mówił, że jest nowym Jezusem. I teraz sobie myślę, czy zmienił poglądy, czy co? Bo jeśli on nie istniał to jak on mógł być nowym? Chyba, że chodziło mu o to, że jest tak samo zmyślony jak ten z biblii. :bezradny:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]