Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 gru 2019, 0:51

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

No i znowu przesunęli premierę. Ile można czekać?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 lut 2013, 11:39 
VIP Member
Awatar

Podniecacie się książką,która została wydana 1999r mamy 2013r przydały by się najnowsze informacje a nie sprzed 14 lat w dodatku polska premiera przesuwana w nieskończoność.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Książka jest już w przedsprzedaży

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Inkognito pisze:
Podniecacie się książką,która została wydana 1999r mamy 2013r przydały by się najnowsze informacje a nie sprzed 14 lat w dodatku polska premiera przesuwana w nieskończoność.

Powiedział co wiedział, a wiedział niewiele...

Jeśli chodzi o informacje alternatywne to w Polsce mamy z tym całą
masę rzeczy do nadrobienia, dobre informacje nie mają terminu ważności.

By zrozumieć najnowsze informacje potrzebne jest oparcie w starych,
rok wydania oryginału nie ma większego znaczenia tam gdzie informacja
zawarta w danym wydawnictwie jeszcze nie dotarła, jest mało znana.

Chcesz najnowszych informacji to przyłącz się do grona tłumaczy lub znajdź osoby
chętne do takiej pracy, jeśli nie to swoje postawy roszczeniowe zachowaj dla siebie.

Sugestie nt. "podniecania się" książką przez użytkowników forum DI.PL
to pożałowania godne insynuacje.

Opóźnienia w wydaniu wynikają min. z rozmiaru przedsięwzięcia
oraz jednoczesnego prowadzenia forum DI.PL i obróbki filmów
oraz pracy wydawnictwa związanej z innym projektami.

Tak wygląda "aktualizacja" opisu do książki Największy Sekret"

Od tysięcy lat ludzkość kontroluje rasa zmiennokształtnych między wymiarowych istot znanych w rożnych kulturach jako Chitauri, Nagas, Dajjal, znanych jako demony i diabły, które poprzez sieć tajemnych stowarzyszeń, członków królewskich elit rządzących i głowowych rodzin jak Rockefellerów, Rothschildów, Romanowów, Saxe-Coburg-Gotha (Windsorów), Merowingów... wśród nich są pedofile, sataniści, sadyści i zabójcy. Nie czują i nie okazują empatii. Urządzają rytualne polowania na ludzi, znęcając się nad kobietami i dziećmi w najbardziej obrzydliwych i odrażających systemach kontroli umysłu, MK-Ultra, Monarcha, MILAB, oraz rytualnych ofiarach ku czci szatana i bogów czarnego słońca Saturna. Wszystko to dla wypełnienia Agendy – rozłożonego w czasie planu scentralizowania kontroli nad ludzkimi duszami dla swoich między wymiarowych demonicznych władców i ich archońskich bogów.

Książka w niczym się nie "zdezaktualizowała" ...wprost przeciwnie...

Entered Apprentice * 1st Degree

Od Wydawcy:

Przygotowanie tak wielkiego dzieła, jakim jest "Największy sekret" okazało się bardzo trudnym i pracochłonnym zajęciem. Mogliśmy pójść na łatwiznę, ale nie poszliśmy. Książka została uzupełniona o brakujące materiały z rozszerzonego wydania z 2010 roku (trzeba było to wszystko dotłumaczyć) oraz nasza dbałość o jakość składu tej mega książki sprawiła, że była 3x przełamywana i ze 5x korektowana. A że to 600 stron tekstu i dużo zdjęć, to wszystko zajmuje czas. Dużo czasu. Stąd te opóźnienia, za które przepraszam.

Jednak naszym zdaniem, było warto poczekać.

Łukasz Kierus - właściciel wydawnictwa :)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

ILLUMINATIO pisze:
Przygotowanie tak wielkiego dzieła, jakim jest "Największy sekret" okazało się bardzo trudnym i pracochłonnym zajęciem. Mogliśmy pójść na łatwiznę, ale nie poszliśmy. Książka została uzupełniona o brakujące materiały z rozszerzonego wydania z 2010 roku (trzeba było to wszystko dotłumaczyć) oraz nasza dbałość o jakość składu tej mega książki sprawiła, że była 3x przełamywana i ze 5x korektowana. A że to 600 stron tekstu i dużo zdjęć, to wszystko zajmuje czas. Dużo czasu. Stąd te opóźnienia, za które przepraszam.

Jednak naszym zdaniem, było warto poczekać.

Łukasz Kierus - właściciel wydawnictwa

Jako osoba "trochę" zorientowana w tych sprawach muszę zapytać - jaki w takim razie (po 3 przełamaniach.. ) przewiduje Pan finalny koszt (końcowy koszt) książki w sprzedaży detalicznej ?.
Pytam ponieważ już tu "nakręciłem" kilku znajomych i rodzinę :(.
Pozdrawiam Panie Łukaszu.

Wiedziałem,że zostanę skarcony za tego posta o 14 letniej książce jednak mam swoje zdanie na ten temat z czasem poglądy na pewne sprawy się zmieniają przykład Darka Sugiera napisał wcześniej"Miłość i Wolność Poza Ciałem" mam w domu czytałem dwa razy teraz próbuje wydać kolejną książkę "Reportaże św. Piotra" jak sam podkreśla jego pogląd się zmienił i książka"MiWPC" była aktualna na ten czas kiedy ją pisał teraz poznał nowe przeżycia,doświadczenia i napisał nową książkę tak więc pan David Icke napisał dalsze dzieła po"Największym Sekrecie" dlaczego wydawnictwo nie spróbuje przetłumaczyć i wydać najnowszej tylko wraca do tego co chciał 14 lat temu przekazać czyżby nic nowego nie odkrył od tamtego czasu?
Pozdrawiam
P.s chętnie bym tłumaczył wiem,że to ciężka praca i osoby zajmujące się tym poświęcają dużo swojego czasu ale ja znam słabo angielski więc niestety nie mogę pomóc.

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Zaiste wielki problem, że książka sprzed 14 lat. :ninja:
Dobrze, że się tłumaczenia doczekała.

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Inkognito pisze:
Wiedziałem,że zostanę skarcony za tego posta o 14 letniej książce jednak mam swoje zdanie na ten temat z czasem poglądy na pewne sprawy się zmieniają przykład Darka Sugiera napisał wcześniej"Miłość i Wolność Poza Ciałem" mam w domu czytałem dwa razy teraz próbuje wydać kolejną książkę "Reportaże św. Piotra" jak sam podkreśla jego pogląd się zmienił i książka"MiWPC" była aktualna na ten czas kiedy ją pisał teraz poznał nowe przeżycia,doświadczenia i napisał nową książkę tak więc pan David Icke napisał dalsze dzieła po"Największym Sekrecie" dlaczego wydawnictwo nie spróbuje przetłumaczyć i wydać najnowszej tylko wraca do tego co chciał 14 lat temu przekazać czyżby nic nowego nie odkrył od tamtego czasu?

Powinienem wyjaśnić wcześniej o co mi chodziło by nie zostało to odebrane jako atak.

Icke i Sugier zajmują się nieco innymi sprawami, w przypadku Icke'a jego poglądy i opinie
nie ulegają znaczącym zmianom od czasu pierwszego wydania "Największego Sekretu",
są jedynie uzupełniane o nowsze informacje. W przypadku autora budzącego takie kontrowersje
jak Icke zaczynanie od przedstawiania najnowszej książki pełnej jeszcze bardziej szokujących
rzeczy nie przysłuży się zbytnio czytelnikowi który z jego teoriami jest zupełnie niezaznajomiony.
Nowości należy przyswajać stopniowo by zapobiec szokowi u odbiorcy który może spowodować
automatyczne odrzucenie treści nawet bez próby zagłębienia się w temat. Zwłaszcza jeśli treść
wywraca do góry nogami czyjeś dotychczasowe poglądy czy systemy wierzeń (nie mylić z wiarą).

Z przyswajaniem nowych treści jest jak z nauką np. matematyki czy języka obcego,
nie zaczynamy wchodzić w nowy temat używając podręcznika dla zaawansowanych.
Zawsze zaczyna się od podstaw pomimo tego, że w wersji dla zaawansowanych jest
więcej wiedzy a cała reszta to powtórki i uzupełnienie materiału.

Tak samo jest z naszymi "teoriami spiskowymi" a właściwie alternatywnymi wiadomościami.
Chcąc zainteresować osobę która nic o tym nie wie nie zaczyna się rozmowy od tajnych
bractw rządzących światem ale od bardziej przyswajalnych rzeczy jak np. bankowości, zdrowia.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Powiem tak doliczanie się każdej złotówki jest bez sensu co do ceny tej pozycji został odwalony kawał rzetelnej i dobrej roboty ktoś poświęcił czas i wiedzę więc trzeba to uhonorować. Tak czy siak ukazanie się tej pozycji w języku polskim można skomentować słowami borata sagdiyeva :
phpBB [video]

Cryptologicon pisze:

Jako osoba "trochę" zorientowana w tych sprawach muszę zapytać - jaki w takim razie (po 3 przełamaniach.. ) przewiduje Pan finalny koszt (końcowy koszt) książki w sprzedaży detalicznej ?.
Pytam ponieważ już tu "nakręciłem" kilku znajomych i rodzinę :(.
Pozdrawiam Panie Łukaszu.

:) "Pan" nie jest potrzebny.

Cena okładkowa książki to nie tajemnica, bo już można ją kupić w przedsprzedaży tu: http://www.taniaksiazka.pl/najwiekszy-sekret-david-icke-p-342128.html z sporym rabatem.
Cena na okładce to 69 zł brutto (600 stron, format B6)

Awatar użytkownika

ILLUMINATIO pisze:
"Pan" nie jest potrzebny.

Podziekował :) .

I dzięki także za info. Cena interesuje mnie głównie ze względu na nieopatrzną obietnicę ( cholerne piwo :oops: ) i zdaje się, że muszę zakupić sztuk - 4-ery . Ale OK. Podziękował raz jeszcze.

Jak dla mnie to subtytuł nie jest najszczęśliwszy czyli książka która zmieni świat - książka od razu świata nie zmieni szczególnie w POlsce a ponadto przez 14 lat od pierwotnej publikacji widzimy jak jest, zmiany są mozolne i strasznie powolne, ja bym dał subtytuł: Książka która wstrząśnie światem.

Cena "solidna" pewnie z racji praw autorskich a także przewidywań, że bestsellerem w POlsce to raczej nie będzie. Podobnie jak z poprzednim polskim wydaniem innego wydawnictwa "Przewodnik dla robotów".

Ale zobaczymy jak się przyjmie. :D

Teraz ludzie bardziej potrzebują rozwiązań alternatywnych / zastępczych aniżeli tylko informacji o przyczynach których opłakane skutki mamy już cały czas.

Uwielbiam pana Davida :)

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Bestselerem może nie będzie ale ja namawiam i promuję ją wszystkim, którzy mogą coś w niej zrozumieć. Trzeba ludzi tylko naprowadzić a książka resztę wytłumaczy.

Awatar użytkownika

Dla tych bardziej leniwych aukcja wydawnictwa na allegro
http://allegro.pl/najwiekszy-sekret-dav ... 75285.html
Jak widać zainteresowanie dość spore Mruga

jak Ikar, na skrzydłach tej wolności.
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on,
ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę...''

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Przewodnik dla robotów i Najwiekszy Sekret to dwie książki jakie znalazłem przetłumaczone na jezyk polski, czy jest coś jeszcze ?

patrząc na allegro to sprzedaje sie całkiem OK, zwłaszcza patrząc na to, że niektóre aukcje już znikły

gdyby tak sprzedaż była zadowalająca, to może tłumacze wezmą się od razu za następną Mruga

Awatar użytkownika

supersonic pisze:
gdyby tak sprzedaż była zadowalająca, to może tłumacze wezmą się od razu za następną

To nie jest takie "proste" jak się wydaje. Miałem zaszczyt tłumaczyć Pana Kamasaki na język rosyjski i angielski. To w sumie było 16 stron - zajęło mi to prawie 8-em tygodni. To tylko tak się wydaje. To nie jest tłumaczenie filmików. Każdy aspekt jest ważny. Dlatego też doceniam tłumaczy filmów z YT, w tematach specyficznych, ponieważ wymaga to "specyficznej" wiedzy. To są mistrzowie - i tak należy ich traktować. Wie to każdy kto próbował....A Ty sobie klikniesz, "to niech się wezmą od razu i takie tam..., A Tobie pani Bozia rączki upi....a ? Może raz Sam coś zrobisz zanim pogonisz innych ?

-- 01 mar 2013, 17:07 --

-- 01 mar 2013, 17:14 --

Ciekawe czy dzisiaj zrobią wysyłkę.

EDIT: No niestety dopiero w czwartek.

Awatar użytkownika

skurg pisze:
Ciekawe czy dzisiaj zrobią wysyłkę.

EDIT: No niestety dopiero w czwartek.

Ale kto?

Awatar użytkownika

Ja dostałem takiego mejla od Czary Mary:
Witam,

z przykrością informuję, iż data premiery książki Największy sekret
Davida Icke uległa zmianie. W naszym magazynie publikacja powinna być
we środę 6.03. Wysyłka zamówienia powinna odbyć się najpóźniej do
czwartku. O tym poinformujemy oddzielną wiadomością.

Za nieprzewidziane opóźnienie przepraszam.

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Dzikowska

Więc kto zamówił wysyłkę kurierem być może w piątek będzie miał już książkę u siebie, liczę na to bo właśnie tak zrobiłem :)

jak Ikar, na skrzydłach tej wolności.
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on,
ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę...''

Awatar użytkownika

Trochę dziwna jest ta firma - prowadzi zarówno czarymary.pl oraz taniaksiazka.pl
Już na pierwszy rzut oka ten sam skrypt. Ale cena książki na tej drugiej stronie jest o 7 zł mniejsza - dziwna polityka.
Właśnie tam zamówiłem (pierwszy raz) i pewnie będę musiał tak samo poczekać, a liczyłem, że dziś do mnie trafi.

Dzisiaj dopłaciłem kilka złotych do przesyłki żeby mieć książkę szybciej. Książki są już w sklepie więc dzisiaj możliwa jest wysyłka.

uther pisze:
Trochę dziwna jest ta firma - prowadzi zarówno czarymary.pl oraz taniaksiazka.pl
Już na pierwszy rzut oka ten sam skrypt. Ale cena książki na tej drugiej stronie jest o 7 zł mniejsza - dziwna polityka.
Właśnie tam zamówiłem (pierwszy raz) i pewnie będę musiał tak samo poczekać, a liczyłem, że dziś do mnie trafi.

Nie narzekaj :spoko: możesz to nazwać Inwestycją jak M.R. nazywa opłatę za warsztaty...od 70 zeta do 400 zł od wyboru do koloru... :język: ful wypas z myjnią w cenie...to nowa polityka galaktyczna, my mamy zwykłą marketingową... Mruga

Awatar użytkownika

Nie narzekam, tym bardziej, że wybrałem tańszy oddział ;)
I wiele innych interesujących mnie książek mają w dużo lepszych cenach, chociaż nie wszystkie.
W ostatniej chwili zmieniłem, bo książka "leżała" od pół roku w poczekalni jeszcze innej księgarni, gdzie jest do kupienia za 12-13 zł więcej. A że kupiłem też 2 inne, to w sumie wyszło mi taniej o 22 zł, a to już coś.

I nie ma to jak dobra reklama "Podręcznika do wywoływania demonów - zrób to sam" :twisted:

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Jest! Po rocznej obsuwie dotarła 5 minut temu.
I dostałem małego gratisa - nie wiem jak to zrobili, ale trafili nim w moje gusta ;)

A co dali i gdzie?

Ciszę się że mam już książkę, ale z jakości wydania nie jestem zbytnio zadowolony, jak na takie dzieło jakość powinna być dużo lepsze, że cena byłaby wyższa to trudno, a tak dostaliśmy, miękką okładkę, rysunki w odcieniach szarości i wszystko na papierze z odzysku.

Awatar użytkownika

skurg pisze:
A co dali i gdzie?

Taniaksiazka.pl Dorzucili gratis przewodnik po Tatrach polskich i słowackich.

skurg pisze:
Ciszę się że mam już książkę, ale z jakości wydania nie jestem zbytnio zadowolony.

Zwłaszcza, że obrazek z tutejszej strony głównej sugeruje okładkę twardą ;)
Jeszcze z godzinkę popracuję i biorę się za lekturę. Wstęp i 1 rozdział już przeczytane, bo były dostępne wcześniej.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]