Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 wrz 2018, 2:34

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Reptilianie o książce DI :

Obrazek

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 gru 2013, 13:49 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/0 ... ment-15835
Cytuj:
Najważniejsze fragmenty mało znanego channelingu z 1986 roku opublikowanego w roku 2000 na Węgrzech pod numerem ISBN 978-973-1986-06-07 ARYANA HAVAH „Inuaki”. Obecnie egzemplarz jest bezpłatny.

Channelinguje 7 letnie dziecko, sesje spisane przez terapeutkę.

Szaweł pisze:
http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/05/28/channeling-o-przeszlosci-terazniejszosci-i-przyszlosci-ziemi-2/#comment-15835
Cytuj:
Najważniejsze fragmenty mało znanego channelingu z 1986 roku opublikowanego w roku 2000 na Węgrzech pod numerem ISBN 978-973-1986-06-07 ARYANA HAVAH „Inuaki”. Obecnie egzemplarz jest bezpłatny.

Channelinguje 7 letnie dziecko, sesje spisane przez terapeutkę.

Hmm wszystko się pokrywa. Ciekawe informacje. Wiarygodność chłopca?
phpBB [video]

Szaweł, skurg,
Najlepszy channeling jaki czytałem.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Przeczytałem do tej pory tylko darmowy fragment książki - pierwszy rozdział który udało mi się znaleźć na internecie. Myślę że w najbliższym czasie zamówię książkę. Warto być świadomym pewnych spraw, które jeśli nawet nie są prawdą to mogą być dobrym sf albo pozwolą człowiekowi szerzej, z innej perspektywy spojrzeć na nasz cały wszechświat.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Czy ktos przebrnal przez wiekszosc ksiazki?

O ile jesli chodzi o nawal informacji dotyczacych polaczen krwi miedzy 'moznym tego swiata'
to nie mam na tyle wiedzy, zeby to posprawdzac, ale na stronie 535 polskiego wydania illuminatio, jest jakis kolosalny blad dotyczacy miesiecy ksiezycowych.

Chodzi o to, ze David pisze, ze odlaczyli nasza percepcje od naturalnego cyklu natury, bo zamiast 13 miesiecy ksiezycowych po 28 dni(tyle wedlug Davida trwa okres od nowiu do nowiu, o ile go dobrze rozumiem)(= 364 dni w roku), mamy slabo dopasowanych 12 miesiecy z rozna liczba dni i miesiace nie sa zgrane z ksiezycem wcale.

Pisze rowniez, ze hierarchia bractwa babilonskiego prowadzi rachube wedlug miesiecy ksiezycowych.

Z TYM, ZE JEST JEDNO ALE...

W rzeczywistości długość okresu synodycznego wynosi od 29,25 do 29,83 doby

wiec gruba pomylka, na pewno nie jest to 28 dni, a srednio 29 i pol dnia, co daloby jakies 383 dni na rok, ale ziemia okraza slonce w 365 dni 5 godzin i 48 minut, i wg tego mozemy okreslic cykl por roku.

problem polega na tym, ze musimy wybrac czy mierzymy lata, tak aby miec rozeznanie w tym w jakim momencie jest ziemia w swoim obiegu wokol slonca i znac pore roku, czy mierzymy wobec faz ksiezyca ktorych pelne cykle nie synchronizuja sie z pelnym cyklem obiegu ziemi wokol slonca.

David pisze ironicznym tonem o tym, ze liczby dni w miesiacu obecnie 'leza jak ulal'

no ale gdybysmy mierzyli rok wg pelnych cykli faz ksiezyca, to oczywiscie lezalo by jak ulal wszystko wobec faz ksiezyca, ale w takim roku w zupelnie inne dni kazdego roku wypadaloby astronomiczne pory roku, rownonoce, przesilenia itp

wiec dlaczego takie mierzenie miesiecy i lat mialoby byc lepsze?

mam na mysli to, ze rok to dla mnie okrazenie ziemi wokol slonca, dlaczego mialbym uznawac za rok akurat 13 pelnych cykli ksiezycowych?

13 cykli faz ksiezyca nie wydaje sie polaczone z jakims innym cyklicznym ruchem.

Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Witam!
Jestem właśnie w trakcie lektury owej pozycji, :D iiii natrafiłam na pewną nieścisłość...która nie daje mi spokoju; chodzi o nefilim.

Coś tak czuje że temat ten macie już mocno przewałkowany, ale kto pyta nie błądzi a ja szczerze mówiąc nieco się pogubiłam :(

Jak sądze...nieścisłość wynika z błędu w tłumaczeniach Z.Sitchina, który to jak wiemy wpakował ich do jednego wora z anunakami; w każdym razie, D.Icke pisze, że król Babilonu- Nimrod był wspomnianym nefilim, tym samym twierdzi, że od początków Babilonu gady prowadziły kontrolę...w zasadzie caałe założenie o początkach reptiliańskiej agendy na tej Planecie opiera na babilońskiej cywilizacji (przynajmniej etap ksiązki na, którym się dopiero znajduję, tak mówi :D)

Naturalnie zdaje sobie sprawę, że po latach pojawiło się gdzieś sprostowanie tej nieścisłości, dlatego zwracam się do Was z prośbą o wskazanie mi drogi - jak Pan Icke ostatecznie wyjaśnia ową nurtującą mnie nieścisłość.
Chodzi mi o fakt powiązania Nimroda i jego babilońskich nefilim z węzami.
Zastanawiam się, czy jest sens kontynuowania czytania...coś mi się zdaje, że książka straciła sporo na aktualności :D

Będę zobowiązana! :)

Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Na to pytanie ściślej odpowie Krzysztof Rogala.
Ale, tak od siebie, ja. Jestem na tym forum już długo długo. Wiele wyniosłem stąd, ale jeszcze bardziej we własnym układaniu puzzli. I pozycje Zecharii Sitchin'a omijałbym szerokim łukiem, nie dość, że to podejrzana persona, to jeszcze został dosłownie zaorany (a przez to praktycznie większość jego twórczości) przez Michael'a Heiser'a. Kiedyś go tu wstawiłem, admin poszedł dalej za tematem, jak się okazało słusznie, bo pozwoliło to odkryć parę ciekawych spraw, jak i zdemaskować niektóre persony w swoich kłamstwach.

phpBB [video]

The Biggest Secret jest pozycją starą już, a sam David Icke po prostu postanowił sięgnąć do Sitchin'a, gdzie popełnił błąd. Ale tego pana zaorano, później, więc wiadomo, napisanie kolejnego Biggest Secret mija się z celem. Ale w żadnym wypadku nie przekreśla to pozostałych informacji w książce, które są BARDZO ISTOTNE i polecam tak od siebie nie rezygnować, a czytać do końca :tak: . Życzę cierpliwości :spoko: .
Sitchin chyba był freemason'em także... Nawet Icke nie jest nieomylny. Ale wspaniałe jest to, że David Icke sam wręcz apeluje by sprawdzać i weryfikować jego informacje samemu. Daje to otwartą furtkę rzecz jasna, na wyłapanie nieścisłości i edytowanie ich - przez jakieś genialniejsze umysły niż Icke.

Pozdrawiam.

Administrator
Administrator

Dzięki @The Lantian za materiał. No bo tak było...Icke nie jest ekspertem we wszystkim tak samo jak nie było ekspertów od Sumeryjskiego. Dalego zrobiliśmy ten materiał który absolutnie wcale nie dyskredytuje teorii Icka, mało tego jeśli chodzi o Czuwające Wężowe Istoty potwierdzają to badania Heisera.

Tutaj jest ten materiał...niestety nie ma go YT bo znalazłem lepszą kopię obu materiałów i nie wrzuciłem na YT.

Całość książki oprócz oparciu na Sitchinie ma niewiele błędów historycznych co wypada i tak nieźle jak na dobę bez internetu wtedy i Google. Co do Dwunastej Planety to wiemy że to kłamstwo a do całości historii należy włączyć teorię elektryczną i Kult Saturna, co też i zrobiliśmy. :D Pasuje to nawet 100 razy lepiej. W tym materiale będzie to wyjaśnione.

więcej było tutaj.

http://davidicke.pl/forum/michael-heiser-zakwestionowanie-prac-zecharii-sitchina-t934.html

Awatar użytkownika

Wielkie podziękowania za filmy! jutro się z nimi zapoznam, mam nadzieję że nieco rozprostują zawiłości powstałe w moim umyśle, i będę mogła wrócić do czytania :)

Co do postaci Jezusa, w pełni podzielam wątpliwości związane jego istnieniem, wszak narodziny syna boga, jakkolwiek by na to nie spojrzeć, winny być na tyle doniosłym wydarzeniem, które nie tylko zasługuje na odnotowanie, ale wręcz krzyczy by o nim napisać! Jeżeli żaden pisarz/historyk/filozof tamtego okresu, nie raczył wspomnieć o tym, jakże doniosłym zajściu....wniosek nasuwa się sam, pomijając już fakt licznych konotacji z innymi wierzeniami, o plagiat zakrawające :D

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

czy ktos sie orientuje gdzie na chwilę obecną mozna najtaniej kupic ebooka - Największy Sekret ?

Administrator
Administrator

firepunch pisze:
czy ktos sie orientuje gdzie na chwilę obecną mozna najtaniej kupic ebooka - Największy Sekret ?

Nie ma e-booka i wydawnictwo nie wydaje książek w tym stylu i z tego co wiem to nawet tego nie planuje.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Książka jest naprawdę dobra. Choć z niektórymi informacjami naprawdę trudno mi się zgodzić. Nie mam jednak żadnego kontrargumentu obalającego przekazy Icke'a. Osobiście polecam przeczytać. Powoli i z uwagą. I bardzo mocno zastanowić się nad całym przesłaniem autora.

Nie wiecie gdzie jeszcze można kupić Największy sekret, bo na allegro są już tylko jakieś wyświechtane?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC [letni]